BIEG NA K2
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-09-19
Miejsce : Szczecin
Dystans : 8.611 m km
Zgłoszonych : 189
Wystartowało : 165
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 165
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KONARSKI Bartosz 164ERAKAWYSZCZECINOPEN Mężczyźni1M 100:33:02.00000:33:028,6+00:00:003:5015,6
2ZALEWSKI Maciej 184SZCZECINOPEN Mężczyźni2M 200:39:56.00000:39:568,6+00:06:544:3812,9
3ANUSIEWICZ Michał 134KATOWICEOPEN Mężczyźni3M 300:40:38.00000:40:388,6+00:07:364:4312,7
4KIEŁBASA Paweł 98WROCŁAWOPEN Mężczyźni4M 400:40:59.00000:40:598,6+00:07:574:4512,6
5MATYJA Dominik 147DRUŻYNA SMAGLINIANA GÓRAOPEN Mężczyźni5M 500:41:08.00000:41:088,6+00:08:064:4612,5
6WIŚNIOWSKI Krzysztof 68SZCZECINOPEN Mężczyźni6M 600:41:10.00000:41:108,6+00:08:084:4712,5
7GERING Mariusz 110DCT TEAMGDAŃSKOPEN Mężczyźni7M 700:41:10.00000:41:108,6+00:08:084:4712,5
8PONCYLIUSZ Rafał 189TEAM ZABIEGANEDNIJÓZEFÓWOPEN Mężczyźni8M 800:41:16.00000:41:168,6+00:08:144:4712,5
9SEMENIUK Igor 40BRAKSZCZECINOPEN Mężczyźni9M 900:41:22.00000:41:228,6+00:08:204:4812,5
10POLACKI Rafał 72POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni10M 1000:41:23.00000:41:238,6+00:08:214:4812,5
11PONCYLIUSZ Monika 186TEAM ZABIEGANE DNIJÓZEFÓWOPEN Kobiety1K 100:41:36.00000:41:368,6+00:08:344:5012,4
12SZORTYKA Rafał 47ŁOKIETEK SINIARZEWOSINIARZEWOOPEN Mężczyźni11M 1100:42:24.00000:42:248,6+00:09:224:5512,2
13MŁYNARCZYK Tatiana 18WOŁCZKOWOOPEN Kobiety2K 200:42:57.00000:42:578,6+00:09:554:5912,0
14KARCZEWSKI Mariusz 65GRYFICEOPEN Mężczyźni12M 1200:44:00.00000:44:008,6+00:10:585:0611,7
15BANASIEWICZ Zbigniew 172STARGARDOPEN Mężczyźni13M 1300:44:00.00000:44:008,6+00:10:585:0611,7
16GRABOWICZ Paweł 88SIEKIERKI WIELKIEOPEN Mężczyźni14M 1400:44:05.00000:44:058,6+00:11:035:0711,7
17RUTKOWSKI Marek 66KLUB BIEGACZA 100 JEZIORSIERAKÓWOPEN Mężczyźni15M 1500:44:08.00000:44:088,6+00:11:065:0711,7
18CZAJA Maciej 9MINICLASSIC.PLWROCŁAWOPEN Mężczyźni16M 1600:44:26.00000:44:268,6+00:11:245:1011,6
19WASIELEWSKI Sylwester 45CHOSZCZNOOPEN Mężczyźni17M 1700:44:48.00000:44:488,6+00:11:465:1211,5
20CZUBAK Zbigniew 81STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKOPEN Mężczyźni18M 1800:45:06.00000:45:068,6+00:12:045:1411,4
21ROGÓŻ Monika 150KRAKÓWOPEN Kobiety3K 300:45:31.00000:45:318,6+00:12:295:1711,3
22SZACH Andrzej 158LĄDEK ZDRÓJOPEN Mężczyźni19M 1900:45:44.00000:45:448,6+00:12:425:1911,3
23KOZIK Magdalena 181WROCŁAWOPEN Kobiety4K 400:46:17.00000:46:178,6+00:13:155:2211,1
24OŁUBEK Robert 118HRMAX ŻORYŻORYOPEN Mężczyźni20M 2000:46:23.00000:46:238,6+00:13:215:2311,1
25RUTKOWSKI Piotr 132#BARTEK_ZDROWYPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Mężczyźni21M 2100:46:24.00000:46:248,6+00:13:225:2311,1
26DZIERZĘCKI Bartek 140GDAŃSKOPEN Mężczyźni22M 2200:47:23.00000:47:238,6+00:14:215:3010,9
27SZYSZKA Konrad 53SZYSZKI TEAMOPEN Mężczyźni23M 2300:47:24.00000:47:248,6+00:14:225:3010,9
28KUZIEMSKI Piotr 74BOPEN Mężczyźni24M 2400:47:43.00000:47:438,6+00:14:415:3210,8
29CZUBALA Michał 99DĄBROWA GÓRNICZAOPEN Mężczyźni25M 2500:47:50.00000:47:508,6+00:14:485:3310,8
30OLEJNIK Wojciech 16RUN EXPERT TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEOPEN Mężczyźni26M 2600:48:21.00000:48:218,6+00:15:195:3710,7
31SZAJKOWSKA Ewa 183WARSZAWAOPEN Kobiety5K 500:48:22.00000:48:228,6+00:15:205:3710,7
32RUDZKO Wojciech 70WEJHEROWOOPEN Mężczyźni27M 2700:48:40.00000:48:408,6+00:15:385:3910,6
33BARTOSIEWICZ Adam 157OPEN Mężczyźni28M 2800:48:51.00000:48:518,6+00:15:495:4010,6
34PISARSKI Mikołaj 100WROCŁAWOPEN Mężczyźni29M 2900:49:01.00000:49:018,6+00:15:595:4110,5
35HOŁDYŃSKI Mirosław 32WKB"META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEOPEN Mężczyźni30M 3000:49:11.00000:49:118,6+00:16:095:4310,5
36KLUCZYŃSKI Zbigniew 54BEZKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN Mężczyźni31M 3100:49:24.00000:49:248,6+00:16:225:4410,4
37ŚLIWA Jerzy 85LESZNOOPEN Mężczyźni32M 3200:49:37.00000:49:378,6+00:16:355:4610,4
38KASPEROWICZ Marcin 73OPEN Mężczyźni33M 3300:49:51.00000:49:518,6+00:16:495:4710,4
39ZAJAS Krzysztof 91SZCZECINOPEN Mężczyźni34M 3400:50:00.00000:50:008,6+00:16:585:4810,3
40REDZIMSKI Grzegorz 108MRZEZINOOPEN Mężczyźni35M 3500:50:37.00000:50:378,6+00:17:355:5310,2
41DOBROŁOWICZ Agata 159WARSZAWAOPEN Kobiety6K 600:50:52.00000:50:528,6+00:17:505:5410,1
42SIEROCKI Piotr 15DETOX TEAMGOLENIÓWOPEN Mężczyźni36M 3600:50:55.00000:50:558,6+00:17:535:5510,1
43KUBINOWSKI Maciej 103WARSZAWAOPEN Mężczyźni37M 3700:51:00.00000:51:008,6+00:17:585:5510,1
44PAŃCZYK Tomasz 178SZCZECINOPEN Mężczyźni38M 3800:51:03.00000:51:038,6+00:18:015:5610,1
45CHABIŃSKI Artur 28SZCZECINOPEN Mężczyźni39M 3900:51:19.00000:51:198,6+00:18:175:5810,1
46NIEDZIELKO Grzegorz 130RYBNIKOPEN Mężczyźni40M 4000:51:49.00000:51:498,6+00:18:476:0110,0
47NIEDZIELKO Monika 128RYBNIKOPEN Kobiety7K 700:52:11.00000:52:118,6+00:19:096:049,9
48URBAŃCZAK Szymon 20DOBICONNECTOSIECZNAOPEN Mężczyźni41M 4100:52:27.00000:52:278,6+00:19:256:059,8
49RUDNIK-MIJAL Małgorzata 90ZMĘCZENI NA STARCIEOPEN Kobiety8K 800:52:50.00000:52:508,6+00:19:486:089,8
50KLICH Tomasz 113TARNOWSKIE GÓRYOPEN Mężczyźni42M 4200:54:02.00000:54:028,6+00:21:006:169,5
51GRABARA Adam 95KATOWICEOPEN Mężczyźni43M 4300:54:06.00000:54:068,6+00:21:046:179,5
52KAWULAK Iwona 133BOJSZOWY NOWEOPEN Kobiety9K 900:54:07.00000:54:078,6+00:21:056:179,5
53GNATOWICZ-CZARNOŁĘSKA Beata 163WROCŁAWOPEN Kobiety10K 1000:54:34.00000:54:348,6+00:21:326:209,5
54LEMAŃSKI Andrzej 182SZCZECINOPEN Mężczyźni44M 4400:54:43.00000:54:438,6+00:21:416:219,4
55MIROS Edyta 46WIAZOWNAOPEN Kobiety11K 1100:55:02.00000:55:028,6+00:22:006:239,4
56SZKIRPAN Justyna 143AVANPORTJAGATOWOOPEN Kobiety12K 1200:55:03.00000:55:038,6+00:22:016:249,4
57REWERS Artur 26STOLECOPEN Mężczyźni45M 4500:55:08.00000:55:088,6+00:22:066:249,4
58REWERS Aleksandra 27STOLECOPEN Kobiety13K 1300:55:10.00000:55:108,6+00:22:086:249,4
59KUBIAK Tomasz 121KW PSP SZCZECINSZCZECINOPEN Mężczyźni46M 4600:55:10.00000:55:108,6+00:22:086:249,4
60JĘDRUSZCZAK Monika 144ŻYRARDÓWOPEN Kobiety14K 1400:55:30.00000:55:308,6+00:22:286:279,3
61CZAPCZYK Adrian 42POZNAŃOPEN Mężczyźni47M 4700:55:48.00000:55:488,6+00:22:466:299,2
62KOMOROWSKA Karolina 116CROSSELITELUBISZEWOOPEN Kobiety15K 1500:55:54.00000:55:548,6+00:22:526:309,2
63KOZIOŁ Piotr 149KRAKÓWOPEN Mężczyźni48M 4800:56:08.00000:56:088,6+00:23:066:319,2
64MAREK Jarosław 129POLSKIE TOWARZYSTWO SPORTÓW EKSTREMALNYCHSOSNOWIECOPEN Mężczyźni49M 4900:56:11.00000:56:118,6+00:23:096:319,2
65KRZEMIONKA Daniel 19SZCZECINOPEN Mężczyźni50M 5000:56:16.00000:56:168,6+00:23:146:329,2
66PODWYSZYŃSKI Sylwester 173KW PSP SZCZECINOPEN Mężczyźni51M 5100:56:38.00000:56:388,6+00:23:366:359,1
67WERYK Mateusz 155BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKOPEN Mężczyźni52M 5200:56:40.00000:56:408,6+00:23:386:359,1
68JAROS Adam 82CHORZÓWOPEN Mężczyźni53M 5300:56:41.00000:56:418,6+00:23:396:359,1
69GIERASIMOWICZ Anna 76MIRKÓWOPEN Kobiety16K 1600:56:43.00000:56:438,6+00:23:416:359,1
70SZLAS Piotr 119STRZEBIELINOOPEN Mężczyźni54M 5400:57:19.00000:57:198,6+00:24:176:399,0
71MOLSKA Małgorzata 23OSP KŁODAWAKŁODAWAOPEN Kobiety17K 1700:57:22.00000:57:228,6+00:24:206:409,0
72DYRCZ Łukasz 124KATOWICEOPEN Mężczyźni55M 5500:57:23.00000:57:238,6+00:24:216:409,0
73KONSTAŃCZAK Joanna 43POZNAŃOPEN Kobiety18K 1800:57:34.00000:57:348,6+00:24:326:419,0
74KROK Krzysztof 160MUSZYNAOPEN Mężczyźni56M 5600:58:09.00000:58:098,6+00:25:076:458,9
75KURKOWIAK Agnieszka 48POZNAŃOPEN Kobiety19K 1900:58:25.00000:58:258,6+00:25:236:478,8
76DUDA Łukasz 61MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWOPEN Mężczyźni57M 5700:58:27.00000:58:278,6+00:25:256:478,8
77ROZMUS Ewa 109POWOLI DO CELUGÓRAOPEN Kobiety20K 2000:58:28.00000:58:288,6+00:25:266:478,8
78SAK Rafał 83AMATORSKA GRUPA BIEGOWA BIEGUNKALIBIĄŻOPEN Mężczyźni58M 5800:58:30.00000:58:308,6+00:25:286:488,8
79BALCEROWSKI Rafał 51WARSZAWAOPEN Mężczyźni59M 5900:58:50.00000:58:508,6+00:25:486:508,8
80WIŚNIEWSKA Marta 114CROSSELITELUBISZEWO TCZEWSKIEOPEN Kobiety21K 2100:59:06.00000:59:068,6+00:26:046:528,7
81S-KA Ola 111CROSSELITELUBISZEWO TCZEWSKIEOPEN Kobiety22K 2200:59:12.00000:59:128,6+00:26:106:538,7
82NOWAK Beata 102RUMIAOPEN Kobiety23K 2300:59:18.00000:59:188,6+00:26:166:538,7
83MUSIAŁ Paweł 57WARSZAWAOPEN Mężczyźni60M 6000:59:51.00000:59:518,6+00:26:496:578,6
84BODNARCZUK Iwona 67OPEN Kobiety24K 2400:59:54.00000:59:548,6+00:26:526:578,6
85HRYCIÓW Paweł 62JW 1223BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni61M 6100:59:59.00000:59:598,6+00:26:576:588,6
86HYLLA Mateusz 148TARNÓW OPOLSKIOPEN Mężczyźni62M 6201:00:02.00001:00:028,6+00:27:006:588,6
87MULARCZYK Rafał 167KRAKÓWOPEN Mężczyźni63M 6301:00:03.00001:00:038,6+00:27:016:588,6
88KOROWIEC Michał 69SZCZECINOPEN Mężczyźni64M 6401:00:19.00001:00:198,6+00:27:177:008,6
89JARMOŁOWICZ Łukasz 185SAM SOBIEŻAGAŃOPEN Mężczyźni65M 6501:00:56.00001:00:568,6+00:27:547:058,5
90WNOROWSKA Magdalena 33OBSTACLE CENTER TEAMŁOMIANKIOPEN Kobiety25K 2501:00:59.00001:00:598,6+00:27:577:058,5
91PIOTROWSKI Dariusz 175JAGATOWOOPEN Mężczyźni66M 6601:01:23.00001:01:238,6+00:28:217:088,4
92RYBSKI Mariusz 179SZCZECINOPEN Mężczyźni67M 6701:01:31.00001:01:318,6+00:28:297:098,4
93BARANOWSKI Dominik 156SZCZECINOPEN Mężczyźni68M 6801:01:46.00001:01:468,6+00:28:447:108,4
94BRZEZIŃSKI Piotr 145WIECXORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINOPEN Mężczyźni69M 6901:01:48.00001:01:488,6+00:28:467:118,3
95MRÓWCZYŃSKI Rafał 58POBIEDZISKAOPEN Mężczyźni70M 7001:02:13.00001:02:138,6+00:29:117:148,3
96KRZYSIAK Anna 7OWCZARNIAOPEN Kobiety26K 2601:02:20.00001:02:208,6+00:29:187:148,3
97TOMASZKIEWICZ Marek 92ZĄBKIOPEN Mężczyźni71M 7101:02:24.00001:02:248,6+00:29:227:158,3
98SZPRENGIEL Tomasz 162OLEŚNICAOPEN Mężczyźni72M 7201:02:46.00001:02:468,6+00:29:447:178,2
99HORBACZ Dariusz 30SOSNOWIECOPEN Mężczyźni73M 7301:03:16.00001:03:168,6+00:30:147:218,2
100PIOTROWSKI Jerzy 34WARSZAWAOPEN Mężczyźni74M 7401:03:41.00001:03:418,6+00:30:397:248,1
101REKSYN Malgorzata 117CROSSELITETCZEWOPEN Kobiety27K 2701:03:59.00001:03:598,6+00:30:577:268,1
102KĘDZIERSKI Mieczysław 21WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINOPEN Mężczyźni75M 7501:04:22.00001:04:228,6+00:31:207:298,0
103TYS Małgorzata 101DĄBROWA GÓRNICZAOPEN Kobiety28K 2801:05:32.00001:05:328,6+00:32:307:377,9
104BARANOWSKI Marcin 141KATOWICEOPEN Mężczyźni76M 7601:05:36.00001:05:368,6+00:32:347:377,9
105SOKÓLSKI Tomek 104WIĄZOWNAOPEN Mężczyźni77M 7701:05:53.00001:05:538,6+00:32:517:397,8
106ZEMANKIEWICZ Łukasz 75SZCZECINOPEN Mężczyźni78M 7801:06:12.00001:06:128,6+00:33:107:417,8
107BOROWSKA Magdalena 142WARSAWOPEN Kobiety29K 2901:06:44.00001:06:448,6+00:33:427:457,7
108KISIEL Kamila 154BRIDGESTONE RUNNERSCHOCIWELOPEN Kobiety30K 3001:07:12.00001:07:128,6+00:34:107:487,7
109SASIN Andrzej 138WOŁOMINOPEN Mężczyźni79M 7901:07:19.00001:07:198,6+00:34:177:497,7
110SIKORA Łukasz 39SZCZECINOPEN Mężczyźni80M 8001:07:25.00001:07:258,6+00:34:237:507,7
111SAMOLAK Łukasz 176LĄDEK-ZDRÓJOPEN Mężczyźni81M 8101:07:28.00001:07:288,6+00:34:267:507,6
112PIOTROWSKI Konrad 174JAGATOWOOPEN Mężczyźni82M 8201:07:41.00001:07:418,6+00:34:397:527,6
113JANKOWSKA Żaneta 136LEGIONOWOOPEN Kobiety31K 3101:08:14.00001:08:148,6+00:35:127:567,6
114BARTLEWSKI Damian 77SZCZECINOPEN Mężczyźni83M 8301:09:04.00001:09:048,6+00:36:028:017,5
115NIEWIADOMSKA Weronika 41WROCŁAWOPEN Kobiety32K 3201:09:07.00001:09:078,6+00:36:058:027,5
116BUDZIAREK Adam 84GDAŃSKOPEN Mężczyźni84M 8401:09:19.00001:09:198,6+00:36:178:037,4
117SZTABA Bartosz 97ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN Mężczyźni85M 8501:10:07.00001:10:078,6+00:37:058:097,4
118DZBANUSZEK Mariusz 165SZCZECINOPEN Mężczyźni86M 8601:10:14.00001:10:148,6+00:37:128:107,3
119MELSKA Karolina 17WARSZAWAOPEN Kobiety33K 3301:10:24.00001:10:248,6+00:37:228:117,3
120GLEJZNER Iwona 151CHORZÓWOPEN Kobiety34K 3401:10:38.00001:10:388,6+00:37:368:127,3
121OJDOWSKI Leon 31WAŁBRZYCHOPEN Mężczyźni87M 8701:13:05.00001:13:058,6+00:40:038:297,1
122WILK Dariusz 49KĘDZJERZYN-KOŹLEOPEN Mężczyźni88M 8801:13:46.00001:13:468,6+00:40:448:347,0
123WĄSOWICZ Magdalena 6SZCZECINOPEN Kobiety35K 3501:15:18.00001:15:188,6+00:42:168:456,9
124BYSTRZYK Damian 139WARSZAWAOPEN Mężczyźni89M 8901:15:51.00001:15:518,6+00:42:498:496,8
125PIGUŁA Krzysztof 187ŁÓDŹOPEN Mężczyźni90M 9001:15:54.00001:15:548,6+00:42:528:496,8
126WOŹNIAK Alina 35BYDGOSZCZOPEN Kobiety36K 3601:16:55.00001:16:558,6+00:43:538:566,7
127DONOTEK Maciej 152SZCZECINOPEN Mężczyźni91M 9101:18:00.00001:18:008,6+00:44:589:046,6
128PIETRUSZKA Sławomir 44RAZ SZCZECINSZCZECINOPEN Mężczyźni92M 9201:21:08.00001:21:088,6+00:48:069:266,4
129OBEIDAT Gabriela 123#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIOPEN Kobiety37K 3701:22:39.00001:22:398,6+00:49:379:366,2
130STEFANIUK Tomasz 135BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni93M 9301:24:45.00001:24:458,6+00:51:439:516,1
131MARTYNIUK Ryszard 96STRZELCE OPOLSKIEOPEN Mężczyźni94M 9401:25:25.00001:25:258,6+00:52:239:556,0
132MAZUREK Ewelina 168CHRÓSTNIKOPEN Kobiety38K 3801:25:58.00001:25:588,6+00:52:569:596,0
133KOZICKI Sławomir 180SZCZECINOPEN Mężczyźni95M 9501:26:33.00001:26:338,6+00:53:3110:036,0
134CETERA Janusz 38DZIWNÓWEKOPEN Mężczyźni96M 9601:26:34.00001:26:348,6+00:53:3210:036,0
135ROSIŃSKA Karolina 105KRIOTERAPIA GDAŃSKGDAŃSKOPEN Kobiety39K 3901:26:58.00001:26:588,6+00:53:5610:065,9
136BOJKOWSKI Łukasz 14POZNAŃOPEN Mężczyźni97M 9701:28:02.00001:28:028,6+00:55:0010:145,9
137STEMPIŃSKA Elżbieta 125SZCZECINOPEN Kobiety40K 4001:30:49.00001:30:498,6+00:57:4710:335,7
138SŁOWIK Przemysław 120GDAŃSKOPEN Mężczyźni98M 9801:32:29.00001:32:298,6+00:59:2710:455,6
139ŚLIWIŃSKI Dawid 3STARGARDOPEN Mężczyźni99M 9901:33:50.00001:33:508,6+01:00:4810:545,5
140ZEIDLER Aleksander 115MIRAZ RACE TEAMZABRZEOPEN Mężczyźni100M 10001:34:17.00001:34:178,6+01:01:1510:575,5
141KOZIEŁ Jacek 5GRYFINOOPEN Mężczyźni101M 10101:34:17.00001:34:178,6+01:01:1510:575,5
142SZARAFINSKA-JUSZCZAK Dorota 126VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN Kobiety41K 4101:34:30.00001:34:308,6+01:01:2810:595,5
143MICHALSKI Marcin 107GDAŃSKOPEN Mężczyźni102M 10201:36:02.00001:36:028,6+01:03:0011:105,4
144GURGACZ Artur 153SZCZECINOPEN Mężczyźni103M 10301:38:18.00001:38:188,6+01:05:1611:255,2
145PŁOSA Monika 24SZCZECINOPEN Kobiety42K 4201:40:20.00001:40:208,6+01:07:1811:405,1
146SIWEK Grzegorz 94LANRUNSLANCKORONAOPEN Mężczyźni104M 10401:40:24.00001:40:248,6+01:07:2211:405,1
147GURGACZ Gabrysia 188WALKING WARRIORSBEZRZECZEOPEN Kobiety43K 4301:40:46.00001:40:468,6+01:07:4411:435,1
148ŁOCHOWSKI Radosław 25IUVO SMARTHOMESZCZECINOPEN Mężczyźni105M 10501:47:07.00001:47:078,6+01:14:0512:274,8
149KOPCZYŃSKI Marcin 177SYCOWICEOPEN Mężczyźni106M 10601:49:02.00001:49:028,6+01:16:0012:404,7
150WRZOSEK Sylwia 131GDAŃSKAOPEN Kobiety44K 4401:49:42.00024:56:058,6+01:16:4012:454,7
151RYBAK Remigiusz 87RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni107M 10701:59:00.00001:59:008,6+01:25:5813:504,3
152TRACZ Weronika 71NOWOGARDOPEN Kobiety45K 4502:00:00.00002:00:008,6+01:26:5813:574,3
153RATOWSKA Joanna 80SZCZECINOPEN Kobiety46K 4602:02:49.00002:02:498,6+01:29:4714:164,2
154PASTUSIŃSKI Robert 10WROCŁAWOPEN Mężczyźni108M 10802:20:17.00002:20:178,6+01:47:1516:183,7
155WĄSIK Rafał 122#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIOPEN Mężczyźni109M 10902:20:26.00002:20:268,6+01:47:2416:193,7
156MATUSZCZYK Krzysztof 146SOSNOWIECOPEN Mężczyźni110M 11002:35:31.00002:35:318,6+02:02:2918:053,3
157LĄCZAK Justyna 78ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINOPEN Kobiety47K 4702:39:20.00002:39:208,6+02:06:1818:313,2
158KORNOBIS Tomasz 89FUNDACJA GROTSOSNOWIECOPEN Mężczyźni111M 11102:41:00.00002:41:008,6+02:07:5818:433,2
159CHOŁODZIŃSKA Małgorzata 4STARGARDOPEN Kobiety48K 4802:46:44.00002:46:448,6+02:13:4219:233,1
160ŁUKASIEWICZ Robert 50KOKOSZKA36TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni112M 11202:53:12.00002:53:128,6+02:20:1020:083,0
161GAŁUSZKA Jarosław 60POLICEOPEN Mężczyźni113M 11302:55:54.00002:55:548,6+02:22:5220:272,9
162GÓRAL Małgorzata 166ZABRZEOPEN Kobiety49K 4906:22:07.00006:22:078,6+05:49:0544:251,4
163WOLNIAK Elżbieta 22SLONECZNE BABECZKIOPEN Kobiety50K 5006:31:09.00006:31:098,6+05:58:0745:281,3
164KLUCZYNSKI Tomasz 55GVTMIRKÓWOPEN Mężczyźni114M 11407:14:33.00007:14:338,6+06:41:3150:311,2
165GWIZDAŁA Łukasz 8KW TRAWERS / SUM(P)TKRZESZOWICEOPEN Mężczyźni115M 11516:45:10.00016:45:108,6+16:12:08116:520,5
Znaleziono 165 wynik(ów)