BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 3 KM (MĘŻCZYŹNI)

Wydarzenie:
Organizator:
OSiR Sławno
Data:
2019-11-09
Miejsce:
Sławno
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
43
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.5km
Czas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JEFIMCZYK Norbert 22LKS FENIX SŁUPSKDAMNO  M 100:05:0000:09:43.60 3:1418.5
2KURKUL Przemysław 36BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKO  M 200:05:0500:10:32.20+00:00:483:3017.1
3KURKUL Janek 37KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKO  M 300:05:1100:10:38.45+00:00:543:3216.9
4JABŁOŃSKI Tomasz 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 400:05:1000:10:39.95+00:00:563:3316.9
5PICK Tomasz 55SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN  M 500:05:2800:10:53.15+00:01:093:3716.5
6KAWKA Adam 72BEKST BEASTSSŁUPSK  M 600:05:1300:11:14.15+00:01:303:4416
7GAŁKOWSKI Dariusz 13SŁAWSKO  M 700:05:3200:11:25.90+00:01:423:4815.8
8NOWICKI Mateusz 52USTKA  M 800:05:4700:11:55.55+00:02:113:5815.1
9SZPITER Tomasz 61OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJA  M 900:05:5100:12:01.85+00:02:184:0015
10GIERCZAK Piotr 15USTKAUSTKA  M 1000:06:0800:12:21.35+00:02:374:0714.6
11OLESZEK Jerzy 53SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNO  M 1100:06:1100:12:21.80+00:02:384:0714.6
12GOSTOMCZYK Krzysztof 17KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 1200:06:0600:12:23.35+00:02:394:0714.5
13TOMCZAK Dominik 63NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  M 1300:06:0100:12:28.10+00:02:444:0914.4
14PIWOŃSKI Robert 56NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  M 1400:06:0700:12:44.35+00:03:004:1414.1
15KOS Krystian 29CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICA  M 1500:06:1800:12:48.05+00:03:044:1614.1
16SKIERKA Grzegorz 71MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWO  M 1600:06:4100:12:58.25+00:03:144:1913.9
17PROTASEWICZ Andrzej 57KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 1700:06:3400:12:58.35+00:03:144:1913.9
18WIECZOREK Jacek 79SŁAWNO  M 1800:06:1100:12:59.90+00:03:164:1913.9
19KANIOWSKI Jacek 26W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNO  M 1900:06:2300:13:10.40+00:03:264:2313.7
20DZIĘCIOŁ Jarosław 9SŁAWNO  M 2000:06:5600:13:36.55+00:03:524:3213.2
21KLOSKOWSKI Dariusz 81SŁUPSK  M 2100:06:5500:13:48.25+00:04:044:3613
22ZARZYCKI Dariusz 69W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  M 2200:06:5800:13:56.00+00:04:124:3812.9
23SZYMCZEWSKI Dariusz 62SŁAWNO  M 2300:06:5800:14:01.40+00:04:174:4012.8
24KUBIŃSKI Rafał 34NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  M 2400:06:5400:14:02.25+00:04:184:4012.8
25KACZMAREK Krzysztof 24SŁAWNO  M 2500:06:4400:14:03.90+00:04:204:4112.8
26BUKOWSKI Bartosz 84SŁAWNO  M 2600:06:5000:14:07.20+00:04:234:4212.8
27DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 8SŁUPSK  M 2700:06:5700:14:22.10+00:04:384:4712.5
28KAMELSKI Piotr 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 2800:07:2200:14:22.15+00:04:384:4712.5
29ANTOSIK Grzegorz 4KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICE  M 2900:07:2200:14:22.75+00:04:394:4712.5
30SKROBEK Błażej 75SŁAWNO  M 3000:07:1500:16:46.40+00:07:025:3510.7
31FIRLEJ Michał 10SŁAWNO  M 3100:07:4900:17:04.95+00:07:215:4110.5
32KOZACZUK Jarosław 31SŁUPSK  M 3200:08:4400:17:07.95+00:07:245:4210.5
33CHAŁUBINSKI Karol 6SŁUPSK  M 3300:08:4400:18:09.85+00:08:266:039.9
34MARCZAK Andrzej 47ŻELKOWO  M 3400:09:0200:18:17.70+00:08:346:059.8
Znaleziono 34 wynik(ów)