BIEG PRZEŁAJOWY LĄDUJ NA OSOWEJ

Wydarzenie:
Organizator:
Osowa
Data:
2020-09-06
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
62
Wystartowało:
57
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
57
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | K_18-39 | M_18-39 | K_40-54 | M_40-54 | K_55+ | M_55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5km5kmCzas
netto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUNDO Rafał 25GDAŃSKM_18-391M 100:08:4800:18:4200:27:59.50 3:4416,1
2MAKOWSKI Paweł 31AWET PLUSGDAŃSKM_18-392M 200:09:1300:18:5100:28:13.25+00:00:133:4515,9
3TRACZ Olgierd 68DOLINA NOTECI RACING TEAMGDAŃSKM_18-393M 300:10:0000:20:2200:30:28.20+00:02:284:0314,8
4SUŁEK Grzegorz 58RZESZÓWM_18-394M 400:10:1300:20:4500:30:51.45+00:02:514:0614,6
5MYSZK Krzysztof 34CHWASZCZYNOM_18-395M 500:10:1800:21:0700:31:46.35+00:03:464:1414,2
6LIDZBARSKI Marcin 26DRUZYNA ADASIACHWASZCZYNOM_18-396M 600:10:3700:21:3100:32:08.55+00:04:094:1714,0
7WERNER Irek 74O-SOWA BIEGAOSOWAM_18-397M 700:10:3800:21:3000:32:12.05+00:04:124:1714,0
8SZOZDA Marek 80GDYNIAM_18-398M 800:10:4200:21:4600:32:18.15+00:04:184:1813,9
9CHUDY Błażej 6GDAŃSKM_18-399M 900:10:3900:21:3200:32:25.10+00:04:254:1913,9
10KOWALCZYK Jacek 79GDYNIAM_18-3910M 1000:10:4500:22:2700:33:54.40+00:05:544:3113,3
11ROGOCZ Maciej 46ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAM_40-541M 1100:11:1700:22:4700:34:08.60+00:06:094:3313,2
12ROMPCA Marian 48GDAŃSKM_18-3911M 1200:10:5600:22:4800:34:19.80+00:06:204:3413,1
13HERZBERG Przemysław 14PROAMATORSTORUŃM_18-3912M 1300:11:1900:22:5900:34:39.25+00:06:394:3713,0
14PIESZKO Magda 37GDYNIAK_40-541K 100:11:3400:23:1500:34:44.05+00:06:444:3713,0
15HUBERT Jakub 16POGÓRZEM_18-3913M 1400:11:0700:23:0000:34:49.05+00:06:494:3812,9
16SEKUŁA Jacek 53KĄPINOM_40-542M 1500:11:5300:23:3600:34:55.95+00:06:564:3912,9
17SZYMAŃSKI Radek 63GDAŃSKM_40-543M 1600:11:2500:23:1700:35:21.50+00:07:224:4212,7
18GAJEWSKI Krzysztof Teofor 10TAKA RYBAGDAŃSKM_40-544M 1700:11:2200:23:2000:35:23.30+00:07:234:4312,7
19JABŁOŃSKI Marcin 17GDAŃSKM_18-3914M 1800:11:4700:23:3300:35:58.65+00:07:594:4712,5
20REMISZKA Damian 44GDAŃSKM_18-3915M 1900:11:3600:24:0600:36:08.20+00:08:084:4912,5
21ZDROJEWSKA Katarzyna 77KARTUZYK_18-391K 200:11:4100:24:0600:36:16.65+00:08:174:5012,4
22KAŁAN Klaudia 18GDYNIAK_18-392K 300:12:0700:24:2300:36:20.65+00:08:214:5012,4
23MAJ Wiktor 29GDAŃSKM_18-3916M 2000:11:0800:23:4800:36:53.80+00:08:544:5512,2
24SIEKANOWICZ Paweł 54NOWY ŚWIATM_40-545M 2100:12:0700:24:4000:37:02.85+00:09:034:5612,1
25BIAŁA Beata 3GDAŃSKK_55+1K 400:11:5400:24:1400:37:30.80+00:09:315:0012,0
26MORAWEK Arkadiusz 33GDAŃSKM_40-546M 2200:12:0900:24:4000:37:35.55+00:09:365:0012,0
27SZYMAŃSKI Marek 64GDAŃSKM_40-547M 2300:12:2400:25:1100:37:40.50+00:09:415:0111,9
28ANISOWICZ Norbert 1GDYNIAM_18-3917M 2400:12:0800:25:0700:38:14.70+00:10:155:0611,8
29PODJASKI Andrzej 41GDAŃSKM_18-3918M 2500:10:2000:26:0700:39:50.05+00:11:505:1811,3
30ŁĘCKI Krzysztof 27K(R)OPKA TEAMŻYRARDÓWM_18-3919M 2600:12:4800:26:2000:40:06.10+00:12:065:2011,2
31PODJASKI Krzysztof 40GDAŃSKM_40-548M 2700:12:4000:26:2000:40:14.70+00:12:155:2211,2
32OSOWSKI Maciej 35GDYNIAM_40-549M 2800:13:0000:26:5100:40:20.75+00:12:215:2211,2
33RUTKOWSKA Sabina 50CHWASZCZYNOK_18-393K 500:13:1900:26:4700:40:25.20+00:12:255:2311,1
34KOTUŁA-GIBAS Dominika 21BLUE MEDIA TEAMGDYNIAK_18-394K 600:13:3600:27:1300:40:28.75+00:12:295:2311,1
35HARBASZEWSKA Katarzyna 13GDAŃSKK_18-395K 700:13:3900:27:4500:40:31.25+00:12:315:2411,1
36BROWARCZYK Łukasz 4GDAŃSKM_18-3920M 2900:13:3900:27:4500:40:31.55+00:12:325:2411,1
37SZYMAŃSKA Monika 62GDAŃSKK_40-542K 800:13:1100:26:5500:40:32.00+00:12:325:2411,1
38SZYCHTA Ania 60GDAŃSKK_18-396K 900:12:4500:26:3300:40:52.65+00:12:535:2611,0
39WAŻNY Karol 73OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM_18-3921M 3000:13:1800:27:0300:40:53.75+00:12:545:2711,0
40DALKE Jowita 7ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK_18-397K 1000:13:3800:27:3200:41:31.85+00:13:325:3210,8
41WALENTYNOWICZ Aneta 71LOTOS RUNNING TEAM/ PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK_40-543K 1100:13:3600:27:4600:41:46.10+00:13:465:3410,8
42TOBOŁA Michał 65AMBIENT SYSTEM RUNNING TEAMGDAŃSKM_40-5410M 3100:13:2200:27:5800:42:39.60+00:14:405:4110,6
43PASIERB Radosław 36AMBIENT SYSTEM RUNNING TEAMGDAŃSKM_18-3922M 3200:12:4900:27:4000:43:08.55+00:15:095:4510,4
44STOLTMANN Paulina 57GDAŃSKK_18-398K 1200:14:3800:29:0000:43:24.75+00:15:255:4710,4
45WIŚNIEWSKA Kornelia 75ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK_40-544K 1300:13:4800:28:3300:43:25.05+00:15:255:4710,4
46BEATA PIRSKA Beata 2O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAK_18-399K 1400:13:3100:28:3400:43:40.40+00:15:405:4910,3
47SZYMAK Ewelina 61BARNIEWICEK_40-545K 1500:14:1200:29:1400:44:12.40+00:16:125:5310,2
48RADOMSKI Wojciech 43GDAŃSKM_40-5411M 3300:13:5700:29:1100:44:33.85+00:16:345:5610,1
49SIKORSKA Aga 55GDAŃSKK_40-546K 1600:14:2800:29:5300:44:50.35+00:16:505:5810,0
50RUTKOWSKA Joanna 51GDAŃSKK_40-547K 1700:14:1400:29:4400:45:32.25+00:17:326:049,9
51WASILEWSKI Marcin 72BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM_40-5412M 3400:14:2500:30:1100:46:22.10+00:18:226:109,7
52GADOMSKA Asia 9GDAŃSKK_18-3910K 1800:14:5900:31:1400:47:33.70+00:19:346:209,5
53KRAWCEWICZ Joanna 22GDYNIAK_18-3911K 1900:14:5900:31:1400:47:33.95+00:19:346:209,5
54SLO Kamila 56SLODKOWSKI_ARRGDAŃSKK_40-548K 2000:15:1900:31:4900:48:29.10+00:20:296:279,3
55LATOSIŃSKA Kamila 81K_18-3912K 2100:14:2000:31:1500:48:35.70+00:20:366:289,3
56RESKE Daniel 45SWAROVSKIGDANSKM_18-3923M 3500:15:2400:33:2800:52:57.90+00:24:587:038,5
57ZACHORODNA Karolina 76GDANSKK_18-3913K 2200:17:3700:36:5100:55:40.15+00:27:407:258,1
Znaleziono 57 wynik(ów)