BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1026
Wystartowało : 929
Nie ukończyło : 108
Ukończyło : 821
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.7km | 82.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
   
1BARAN Artur 454 YMocni.plDOBRAM2021-06-04 02:59:5804:29:35
2WOJNAROWSKI Piotr 454 XMocni.plŁĄCKOM2021-06-04 02:59:5804:29:36
3BOKACZ Piotr 455 YNadmorskie warchlakiUSTKAM2021-06-04 02:59:5804:45:13
4WILMONT Krzysztof 455 XNadmorskie warchlakiSŁUPSKM2021-06-04 02:59:5904:45:14
5LISAK Krzysztof 410 XBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:29
6SYCHOWICZ Daniel 410 YBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:30
7CIOCH Cezary 438 XKALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM2021-06-04 02:59:5504:48:27
8SOCHA Norbert 438 YKALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM2021-06-04 02:59:5504:48:27
9SZAPORÓW Łukasz 24 XInfinity-GymPROSZOWICEM2021-05-29 03:00:5704:56:18
10SENDEK Sylwia 24 YInfinity-GymPROSZOWICEK2021-05-29 03:00:5704:56:18
11MIŚ Zbigniew 86 X***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:35
12PODGÓRSKI Bogusz 86 Y***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:39
13WRÓBEL Łukasz 180 XMountain Fuel / NorDanLESZNOM2021-05-29 03:00:5605:12:58
14FUDALI Bartosz 180 YMountain Fuel / NorDanWOLSZTYNM2021-05-29 03:00:5605:13:04
15LEWIAK Michał 426 YTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:58
16ZDUNEK Grzegorz 426 XTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:59
17NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynKROSNOM2021-06-04 02:59:5505:23:23
18MEDEJCZYK Łukasz 450 YKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynDOBIESZYNM2021-06-04 02:59:5505:23:25
19KAMIŃSKI Marek 436 YKs JanuszePOZNAŃM2021-06-04 03:00:0305:28:12
20TROJNAR Damian 436 XKs JanuszeŁAŃCUTM2021-06-04 02:59:5605:28:33
21SUPERNAK Łukasz 496 XBiegaj z BananemŁAZYM2021-06-04 02:59:5805:29:11
22BRZEZIŃSKI Damian 496 YBiegaj z BananemWYSOKAM2021-06-04 02:59:5705:29:13
23ŻWIRUK Karol 469 YSzybkie Kopyto UltraWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5705:30:36
24PAJDOSZ Rafał 469 XSzybkie Kopyto UltraBIAŁA PODLASKAM2021-06-04 02:59:5705:30:36
25ŁABUZ Sylwester 71 YSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0505:32:34
26IWASZKO Paweł 71 XSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0405:32:35
27WALACIK Adam 457 YUltra TeamWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0105:33:25
28ROGÓRZ Piotr 457 XUltra TeamWROCŁAWM2021-06-04 03:00:0105:33:29
29HYŻY Piotr 429 YBonnie & ClydeTARNÓWM2021-06-04 03:00:1305:34:24
30ZYCH Katarzyna 429 XBonnie & ClydeTARNÓWK2021-06-04 03:00:1305:34:24
31JUSZCZAK Marcin 442 XBliźniaki RFCEGŁÓWM2021-06-04 02:59:5705:36:41
32KĄKOL Michał 442 YBliźniaki RFKAROLINAM2021-06-04 02:59:5605:36:42
33KUMOREK Mariusz 468 YH&MŁĘKAWICAM2021-06-04 03:00:0405:37:40
34HANKUS Łukkasz 468 XH&MŻYWIECM2021-06-04 03:00:0605:37:41
35GRZĄŚ Rafał 66 XOstra Góra 351TWARDOWICEM2021-05-29 03:00:5805:37:45
36JAGIEŁA Adam 66 YOstra Góra 351ROGOŻNIKM2021-05-29 03:00:5705:37:47
37KOZA Jan 138 YLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyMAJDANM2021-06-01 03:04:0405:41:58
38WETHACZ Dariusz 138 XLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyDOŁŻYCAM2021-06-01 03:04:0405:41:59
39OSTROWSKI Marcin 113 YPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:26
40KNYCHAS Darek 113 XPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:27
41MAŁECKI Marcin 165 XVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:48
42KOZA Piotr 165 YVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:49
43ŁOŚ Piotr 432 X***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:33
44ŁOWCZAK Bartosz 432 Y***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:34
45MATUSZEWSKI Marek 204 XSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:48
46IGNASZEWSKI Krzysztof 204 YSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:48
47WÓJCIK Piotr 144 XŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:55
48KUROWSKI Maciej 144 YŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:56
49JANAS Kacper 189 XDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:30
50ZAKRZEWSKI Paweł 189 YDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:30
51KARNICKI Paweł 451 XWataha '76BYTÓWM2021-06-04 02:59:5605:51:30
52GRZONKA Tomasz 451 YWataha '76RZEPNICAM2021-06-04 02:59:5605:51:31
Niesklasyfikowani
ZABEL Robert 191 Yon nie lubi rodzynekMYŚLENICEM2021-05-29 03:00:5605:51:44 DNF
STACHOWIAK Łukasz 191 Xon nie lubi rodzynekPOZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:51:45 DNF
55MATYSIAK Bartłomiej 482 YWild Ultra WarriorsCZACHÓWEKM2021-06-04 02:59:5705:55:59
56GRUSZKA Aleksandra 482 XWild Ultra WarriorsBOGUSZÓW-GORCEK2021-06-04 02:59:5705:55:59
57MIKOŁAJCZYK Krzysztof 220 XSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:12
58MALEC Artur 220 YSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:12
59KURPIEWSKA Anna 465 YRAT Wrocław + TT SzczecinWROCŁAWK2021-06-04 03:00:0205:56:21
60SIKORSKI Marcin 465 XRAT Wrocław + TT SzczecinSZCZECINM2021-06-04 03:00:0105:56:24
61SCHWITALLA Adrian 498 XSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0005:57:20
62GAWLIK Marcin 498 YSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0105:57:20
63MACIEJEWSKI Daniel 5 YLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5905:57:58
64KUŚMIERZAK Piotr 5 XLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5805:58:01
65SZAFRAŃSKI Jan 412 XPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:20
66ŚMIECHOWSKI Michał 412 YPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:21
67KUCZYŃSKI Rafał 21 YPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2705:58:25
68STACHURA Damian 21 XPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2605:58:27
KUREK Jarosław 10 YEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:00 DNF
KOLMAN Piotr 10 XEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:04 DNF
71TAJCHMAN Jarosław 291 XDziki z CzudcaRZESZÓWM2021-05-31 03:01:1805:59:37
72KIERNICKI Łukasz 291 YDziki z CzudcaCZUDECM2021-05-31 03:01:1805:59:37
73MAĆKOWIAK Michał 6 YMaćkowiak TeamŚREMM2021-05-29 03:00:5606:01:40
74MAĆKOWIAK Krzysztof 6 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM2021-05-29 03:00:5606:01:42
75KOSECKI Krzysztof 229 XKris & KrisŁOSOSINA DOLNAM2021-05-30 03:12:1806:03:20
76LACHOR Krzysztof 229 YKris & KrisKŁODNEM2021-05-30 03:12:1806:03:20
77WILK Łukasz 221 XBiegamy do góryLUBENIAM2021-05-30 03:12:1706:03:31
PERUCKA Kamila 221 YBiegamy do góryRABKA-ZDRÓJK2021-05-30 03:12:1706:03:32 DNF
79SIKORSKI Szymon 253 XNOA WrocławKIEŁCZÓWM2021-05-30 03:12:1506:03:38
80HYSYK Jakub 253 YNOA WrocławWROCŁAWM2021-05-30 03:12:1606:03:38
81LEWANDOWSKI Sebastian 72 XStargar ja się nie ścigamDOLICEM2021-05-29 03:00:5706:04:10
82TIETRZ Przemysław 72 YStargar ja się nie ścigamSTARGARDM2021-05-29 03:00:5706:04:10
83LASEK Mikołaj 453 XPan WuefistaCZMOŃM2021-06-04 03:00:1106:08:40
84GARCZYK Rafał 453 YPan WuefistaLUSÓWKOM2021-06-04 03:00:1106:08:41
85REJMAN Marek 242 XDream TeamTARNOBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:09:19
86MAZURKIEWICZ Krzysztof 242 YDream TeamSTALOWA WOLAM2021-05-30 03:12:1706:09:20
87SKWARA Marek 119 XSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:30
88SKWARA Dariusz 119 YSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:30
89KOWALSKA-ADAMUS Justyna 237 YMyslovitzIMIELINK2021-05-30 03:30:0406:11:02
90MALINOWSKI Mateusz 237 XMyslovitzMYSŁOWICEM2021-05-30 03:30:0106:11:04
91ŚWIDERSKI Krzysztof 35 XMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:28
92MROCZKOWSKI Piotr 35 YMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:29
93DAMPS Sylwester 439 YDudyczRunGOWINOM2021-06-04 02:59:5906:12:03
94GOLAS Grażyna 439 XDudyczRunGDYNIAK2021-06-04 02:59:5906:12:04
95KAZIMIERZ Rafał 504 XNOAWROCŁAWM2021-05-29 03:01:1306:12:26
96MARCINIAK Przemysław 504 YNOAPRUDNIKM2021-05-29 03:01:1206:12:27
97KOWALCZYK Marek 492 XRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3106:12:27
98MAŁACHOWSKI Mariusz 492 YRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2206:12:33
99POLAK Jarosław 39 YTrzydziestkiDZIEKANOWICEM2021-05-29 03:01:1506:12:34
100KOSZAŁKA Marcin 39 XTrzydziestkiKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1406:12:35
101WALASIK Damian 36 YBlack DevilsSTRUGAM2021-05-29 03:01:0606:13:05
102STRZYGOCKI Maciej 36 XBlack DevilsŻARYM2021-05-29 03:01:0606:13:07
103TARNOWSKI Maciej 234 XMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2006:13:19
104MUSZYŃSKI Maciej 234 YMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:1906:13:20
105PRZEPIÓRKA Barbara 418 XBeauty and the BeardCIESZYNK2021-06-04 02:59:5606:14:14
106PRZYPOLSKI Paweł 418 YBeauty and the BeardWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5606:14:15
107BUŁANOW Leszek 93 XOdważniHIPOLITÓWM2021-05-29 03:01:0106:14:25
108SZCZOTKA Paweł 93 YOdważniWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:14:30
GRZYBOWSKI Rafał 389 YOby przed limitemWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1506:15:43 DNF
ZASŁONKA Konrad 389 XOby przed limitemSKRZESZEWM2021-06-03 03:03:1406:15:44 DNF
111KMIEĆ Andrzej 414 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:06
112SUDOMIR Przemysław 414 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:07
113RUSIN Krzysztof 22 YCoraz BliżejSZARÓWM2021-05-29 03:01:3206:16:25
114MISZTAL Rafał 22 XCoraz BliżejCHRZANÓWM2021-05-29 03:01:3106:16:27
115TATARA Mateusz 275 YRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:05
116PIASECZNY Marcin 275 XRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:05
117DĄBKOWSKI Maciej 40 XDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:09
118DĄBKOWSKI Wojciech 40 YDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:09
119JAGUSTYN Maciej 342 Y13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:11
120KANIA Marcin 342 X13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:12
121KWIECIEŃ Marek 420 YMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:23
122CHUCHAŁA Paweł 420 XMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:24
123KRĘZEL Krzysztof 56 XOCR NR WrocławSZEWCEM2021-05-29 03:01:0106:18:26
124POWAŻNY Marek 56 YOCR NR WrocławWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0206:18:27
125GOWIN Przemek 122 XAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:18:45
126PAWLAK Kuba 122 YAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0006:18:46
127JEZIERSKI Tomasz 252 YSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAM2021-05-30 03:12:1506:20:09
128ORDYŃSKA Anna 252 XSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAK2021-05-30 03:12:1606:20:11
129CHMURKO Michał 425 YBlackSheep TeamGLIWICEM2021-06-04 03:00:1006:20:31
130STANIEK Sławomir 425 XBlackSheep TeamRYBNIKM2021-06-04 03:00:0806:20:33
131FEICHTINGER Marek 114 XTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:15
132PAWŁOWSKI Tomasz 114 YTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:15
133SURDEL Dawid 422 XDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:36
134WOJTON Karol 422 YDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:36
135MAJEWICZ Grzegorz 224 XMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1706:22:43
136GADOMSKI Radosław 461 XLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0406:22:44
137TKACZEWSKI Piotr 224 YMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1606:22:44
138PAWLUCZYK Adam 461 YLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0506:22:47
139KUBICA Krzysztof 235 XKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1806:22:51
140KADŁUBOWSKI Piotr 235 YKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:22:52
141BROK Jacek 19 XBrok TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0006:23:04
142BROK Małgorzata 19 YBrok Team62-064K2021-05-29 03:01:0006:23:05
143FYDA Jerzy 250 YCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2006:23:21
144WÓJCICKI Dariusz 250 XCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2106:23:21
145SZPUNAR Marek 399 YMonkey SausageSONINAM2021-06-03 03:03:1706:23:33
146STOPYRA Urszula 399 XMonkey SausageDĘBNOK2021-06-03 03:03:1706:23:33
147PAWLIK Filip 413 XPanoramix biegaPOZNAŃM2021-06-04 03:00:1906:24:57
KUBIS Witold 188 YJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2106:25:02 DNF
URBANEK Zbigniew 188 XJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2206:25:04 DNF
150SUDOMIR Paweł 336 XWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:15
151ZIĘBA Tomasz 336 YWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:16
152KOWALEWSKA Małgorzata 487 XGwiazdy PółnocyBANINOK2021-06-04 03:00:0906:25:35
153ZIELIŃSKA Iwona 487 YGwiazdy PółnocyGDAŃSKK2021-06-04 03:00:0906:25:35
154SUCHOWIECKI Wojciech 108 YCierpimy w ciszyGIEDAJTYM2021-05-29 03:01:2206:25:51
155TURCZYŃSKI Łukasz 108 XCierpimy w ciszyPIASECZNOM2021-05-29 03:01:2106:25:52
156BURZEC Tomasz 327 XHFBWROCŁAWM2021-06-02 03:02:0206:26:24
157GAŁECKI Robert 327 YHFBKIEŁCZÓWM2021-06-02 03:02:0206:26:24
158SIWIEC Stanisław 11 XStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0606:26:26
159ZIELIŃSKI Sławomir 11 YStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0706:26:26
160SZELEST Dariusz 517 YDreamTeam 1WIŚNIOWA GÓRAM2021-06-04 02:59:5706:26:40
161SYCHNIAK Agnieszka 517 XDreamTeam 1ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5606:26:41
162ŁUCZAK Tomasz 484 XWYMIATACZE Z TURKUOBRZĘBIN 80 DM2021-06-04 03:00:0006:26:49
163WALOSZEK Franek 484 YWYMIATACZE Z TURKUTURKOWICE 73M2021-06-04 02:59:5906:26:50
164STEFANIAK Łukasz 271 XSYLWIA I ŁUKASZSZCZECINM2021-05-31 03:01:1906:27:22
165DZIETCZYK Sylwia 271 YSYLWIA I ŁUKASZCHOSZCZNOK2021-05-31 03:01:1906:27:22
166SIWIRSKA Anna 502 XAgent i GwiazdaWARSZAWAK2021-06-04 02:59:5806:28:00
167MARON Jacek 502 YAgent i GwiazdaWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5806:28:03
168MAGDZIAK Łukasz 43 YMiodziarz TeamKÓRNIKM2021-05-29 03:01:0806:29:22
169BARTOSIŃSKI Bartłomiej 43 XMiodziarz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0806:29:23
170WIELGOSZ Tomasz 33 X15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:51
171KŁOSIEWICZ Wojciech 33 Y15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:51
172RODAK Zbigniew 320 XStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0106:30:28
173SZYMAŃSKA Brygida 320 YStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMJAROSZÓWK2021-06-02 03:01:5906:30:29
174WITEK Wojciech 164 XŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:24
175WITEK Maciej 164 YŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:24
176ŁĄTKOWSKA Mirosława 41 XŁątkiLUBAWAK2021-05-29 03:00:5906:31:41
177ŁĄTKOWSKI Sławomir 41 YŁątkiLUBAWAM2021-05-29 03:00:5806:31:42
178WOJDA Dariusz 431 XPolish WingsJÓZEFÓWM2021-06-04 02:59:5606:32:45
179BŁOŃSKI Piotr 431 YPolish WingsSMOLECM2021-06-04 02:59:5606:32:45
180LASIKOWSKI Mateusz 347 XPędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM2021-06-03 03:03:2306:33:04
181CHOMA Marek 347 YPędzące LeniwceREPKIM2021-06-03 03:03:2206:33:07
182ZBĄSKI Bartłomiej 92 XKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:08
183KULPOK Tomasz 92 YKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:08
184GONCZAR Szymon 317 XLepiej żeby mama nie wiedziałaRYBNIKM2021-06-01 03:04:0506:33:49
185KALISZ Karolina 317 YLepiej żeby mama nie wiedziałaWARSZAWAK2021-06-01 03:04:0506:33:50
186BIAŁCZYK Marcin 232 XAshwagandha TeamROŚCIMINM2021-05-30 03:12:2006:33:57
187BARAŃCZAK Kamil 232 YAshwagandha TeamPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2006:33:57
188DRAUS Borys 473 XXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13
JEDRZEJCZYK Konrad 473 YXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13 DNF
190BIENIAK Krzysztof 370 XKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1006:34:31
191TYSZKA Dariusz 370 YKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1206:34:32
192KREZALEK Marcin 197 YGwardia NaftyWIETRZNOM2021-05-29 03:01:0106:34:53
193RYMAR Alan 197 XGwardia NaftyKROSNOM2021-05-29 03:01:0106:34:54
194TKACZYK Szymon 115 XWeganizmyKRAKÓWM2021-05-29 03:01:2606:35:38
195BIAŁEK Aleksandra 115 YWeganizmyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2606:35:39
196PILECKI Łukasz 376 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:13
197PAWLIK Paweł Alibaba 376 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:14
198BARAŃSKI Kacper 411 YOliwia i KacperPOZNAŃM2021-06-03 03:03:1306:36:18
199SWORNOWSKA Anna 513 XAnia i Paweł POZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:19
200WILCZYŃSKA Oliwia 411 XOliwia i KacperPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:19
201ELIASZ Paweł 513 YAnia i Paweł BARANÓWM2021-06-03 03:03:1306:36:19
202PIASKOWSKI Marcin 321 YDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0206:36:48
203GRACZ Krzysztof 321 XDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0106:36:49
204KRUPIŃSKI Marek 152 YMarek & Jakub Running TeamGOWOROWOM2021-05-29 03:01:4006:37:17
205RUDO Jakub 152 XMarek & Jakub Running TeamŁOCHÓWM2021-05-29 03:01:4006:37:21
206ŻYŁKA Kamil 203 YAkademia Biegania 42kKOBIÓRM2021-05-29 03:23:2206:38:22
207KLACHACZ Sebastian 203 XAkademia Biegania 42kTYCHYM2021-05-29 03:23:2306:38:22
208LELITO Piotr 121 YGAIN ButchersMODLNICZKAM2021-05-30 03:12:2306:38:23
209IDZI Piotr 121 XGAIN ButchersKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2206:38:24
210SIKORA Grzegorz 470 XMcBiegacze dzikiKSIĄŻENICEM2021-06-04 03:00:0706:38:40
211PARANDYK Krystian 470 YMcBiegacze dzikiSTARA WIEŚM2021-06-04 03:00:0506:38:42
212PELJAK Mariusz 509 YKB SobótkaSOBÓTKAM2021-05-29 03:01:4606:39:15
213CZYŚCIAK Krzysztof 509 XKB SobótkaŻÓRAWINAM2021-05-29 03:01:4606:39:15
214KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 456 XRaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK2021-06-04 02:59:5706:39:32
215KŁOSIŃSKI Rafał 456 YRaceFighter GOSIR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM2021-06-04 02:59:5706:39:32
216FOREMSKI Sławomir 324 YToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43
KACZMAREK Damian 324 XToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43 DNF
218DĄBROWSKA Katarzyna 477 XPanorama Obiekty SportowePIASECZNOK2021-06-04 03:00:0806:39:46
219KORBUT Radosław 477 YPanorama Obiekty SportoweSIEDLCEM2021-06-04 03:00:0806:39:46
220SUDER Michał 240 XBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:46
221ŻYRA Grzegorz 240 YBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:46
222DYMARSKI Mariusz 339 YMały i DużyCZERWONAKM2021-06-03 03:03:1806:40:37
223GARDYŚ Grzegorz 339 XMały i DużyKICINM2021-06-03 03:03:1806:40:40
224LUTY- LEGUTKO Anka 97 Y#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK2021-05-29 03:01:1106:41:05
225CYGAN Krzysztof 97 X#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1206:41:05
226WOJCIECHOWSKI Ireneusz 443 XTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:41
227GMAJ Daniel 481 XOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:42
228ANTONIEWICZ Jacek 481 YOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1406:42:42
229PELCHEN Tomasz 443 YTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1206:42:43
230PASZKIEWICZ Kamil 74 YZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:14
231GUZIK Piotr 74 XZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:15
232ORECKI Radoslaw 302 XByle do przoduSZCZECINM2021-06-01 03:04:0806:43:20
233PORZYCH Zbigniew 302 YByle do przoduMIERZYNM2021-06-01 03:04:0706:43:22
234GRZEBNIEWSKA Judyta 147 XMJTYCHYK2021-05-29 03:01:1506:44:16
235ŻERDKA Michał 147 YMJBIERUŃM2021-05-29 03:01:1506:44:16
236SKWAREK Tomasz 187 YBarbariansKATOWICEM2021-05-29 03:01:0206:44:27
237WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 187 XBarbariansTYCHYK2021-05-29 03:01:0106:44:28
238JĘDRO Tomasz 505 YFC Eire DivisionSTRYKÓWM2021-06-03 03:03:1706:44:38
239RAJKOWSKI Tomasz 505 XFC Eire DivisionZGIERZM2021-06-03 03:03:1806:44:38
240WANAT Mateusz 375 XMI TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1606:44:51
241SURLAS Izabela 375 YMI TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:1606:44:53
242PLEWIŃSKA Oliwia 100 XDreamTeamTARNOWSKIE GÓRYK2021-05-29 03:01:1006:45:05
243KOZA Robert 100 YDreamTeamŚWIĘTOCHŁOWICEM2021-05-29 03:01:1006:45:06
244KRAWCZYK Michał 427 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1706:45:14
245RÓŻAK - RUKUSZEWICZ Magdalena 427 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2021-06-04 03:00:1606:45:15
246MOLTZAN Zbigniew 514 YCrossfit ToruńTORUŃM2021-06-02 03:02:0106:46:18
247MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 514 XCrossfit ToruńTORUŃK2021-06-02 03:02:0206:46:18
248BEZULSKI Łukasz 209 YPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2606:46:29
249BUJNOWSKI Rafał 209 XPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2506:46:30
250LEWANDOWSKI Janusz 61 XŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3806:46:33
251LEWANDOWSKI Dominik 61 YŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3906:46:36
252NESTOROWICZ Marek 486 YKlub Biegacza Jurund SzczytnoKĘTRZYNM2021-06-04 03:00:0006:46:43
253ZDUNEK Józef 486 XKlub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM2021-06-04 03:00:0106:46:44
254SULIMA Grzegorz 323 XBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:48
255TWARÓG Zbigniew 323 YBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:49
256STASZCZAK Łukasz 117 XTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3506:46:58
257GÓRSKI Sławomir 117 YTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3406:47:00
258JAGIELSKI Szymon 153 XDZIKI Z ŁASINAŁASINM2021-05-29 03:01:0006:47:14
259ROMAŃSKI Kazimierz 153 YDZIKI Z ŁASINALEGIONOWOM2021-05-29 03:01:0006:47:14
260DOMINIK Mariusz 133 XRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2406:47:22
261BLACHA Jarosław 133 YRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2206:47:24
262DERLAGA Wojciech 48 YMilówka TeamWOJNICZM2021-05-29 03:00:5906:47:55
263TUTAJ Krzysztof 48 XMilówka TeamZBYLITOWSKA GÓRAM2021-05-29 03:00:5906:47:55
264FUGAS Konrad 157 XFugasyTOMASZÓW LUBELSKIM2021-05-29 03:01:3206:48:04
265FUGAS Artur 157 YFugasyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3206:48:06
266SIĄKAŁA Krystian 186 YSZYBCY I WŚCIEKLI VIIGÓRKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:3506:48:21
267DZIEWA Przemysław 186 XSZYBCY I WŚCIEKLI VIIBRANDWICAM2021-05-29 03:01:3506:48:27
268NOWAK Marcin 118 XJanusze bieganiaKRAKÓWM2021-05-31 03:01:2506:48:39
269KUCIEL Paweł 118 YJanusze bieganiaTENCZYNEKM2021-05-31 03:01:2506:48:39
270SZYMACZEK Kamil 480 YWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:50
271TRZASKA Marcin 480 XWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:52
272ZAWIŚLAK Kazimierz 377 XZWYCZAJNY TEAMTOMASZÓW LUBELSKIM2021-06-03 03:03:3606:49:06
273OLSZAK Zenon 377 YZWYCZAJNY TEAMWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3606:49:06
274BRZĄKALSKI Krzysztof 287 YDziki w AgreściePŁOCKM2021-05-31 03:01:2206:49:06
275SAŁEK Mateusz 287 XDziki w AgreścieWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2106:49:07
276ADAMCZYK-NOWAK Beata 26 XMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMK2021-05-29 03:01:1106:49:27
277FILIPAK Hieronim 26 YMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMM2021-05-29 03:01:1006:49:28
278DAMEK Piotr 149 XTeam PapryWOLAM2021-05-29 03:01:1806:49:30
279PRYGA Tomasz 149 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:49:30
280FURMAN Paweł 348 XHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1406:50:04
281KOŹMIŃSKI Patryk 348 YHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1206:50:06
282BIEŃCZAK Zuzanna 142 XASICS FrontRunner PolandWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0706:51:11
283PENIOWICZ Justyna 142 YASICS FrontRunner PolandMILICZK2021-05-29 03:01:0706:51:11
284KRAWCZYK Jan 226 XKlub Pod WisienkąKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2106:51:12
285FEDAK Bohdan 226 YKlub Pod WisienkąZAGÓRZM2021-05-30 03:12:2106:51:12
286SERAFIN Piotr 351 YSERAFINSTRÓŻEM2021-06-03 03:03:3106:51:28
287SERAFIN Robert 351 XSERAFINGRYBÓWM2021-06-03 03:03:2906:51:30
288ŁOBODZIŃSKI Marcin 170 XSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1206:51:46
289BANAŚ Marcin 170 YSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1106:51:47
290DYWAN Andrzej 415 XGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:52
291SPYRKA Adam 415 YGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:56
292PAWLYTA Jerzy 423 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM2021-06-04 03:00:0406:52:34
293SANECKI Patryk 423 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM2021-06-04 03:00:0406:52:38
294GŁUCHOWSKI Przemysław 127 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM2021-05-29 03:01:4606:55:41
295MŁODZIENIAK Robert 127 YPrawnicy z tej samej ulicyKONINM2021-05-29 03:01:4606:55:42
296PIEKIELNY Mariusz 265 YAdwokat DiabłaCZASTARYM2021-05-31 03:01:1806:56:04
297DONIEC Sebastian 265 XAdwokat DiabłaJASŁOM2021-05-31 03:01:1806:56:05
298LEBUDA Grzegorz 136 XTeam PapryĆWIKLICEM2021-05-29 03:01:1606:56:06
299ŁUCZAK Sławomir 136 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1406:56:09
300BEBELSKI Rafał 27 XPiękny i BestiaWARSZAWAM2021-05-29 03:23:5406:56:52
301ZMYJ Danuta 27 YPiękny i BestiaPAWLIKOWICE 407K2021-05-29 03:23:5506:56:52
302TOPORCZYK Daniel 73 YPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:23
303JOHNA Adam 73 XPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:23
304KUBRAK Kamil 337 XCzarne StopyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:2606:58:39
305CZARDYBON Michał 337 YCzarne StopyWYRYM2021-06-03 03:03:2506:58:40
306HŁASKO Anna 60 X#DyboteamJÓZEFÓWK2021-05-29 03:01:1506:59:36
307DYBOWSKI Krzysztof 60 Y#DyboteamJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1406:59:37
308TRZCIŃSKI Paweł 353 YGuli GuliLUBAŃM2021-06-03 03:03:2107:00:06
309MATYSIAK Agnieszka 353 XGuli GuliLUBAŃK2021-06-03 03:03:2107:00:07
310KAMYCZEK Adam 309 YBzie pętla TeamBĄKÓWM2021-06-01 03:04:0907:00:31
311GRYGIEREK Roman 309 XBzie pętla TeamGORZYCZKIM2021-06-01 03:04:1007:00:31
312PAWLAK Bartosz 312 XBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamJABŁONNAM2021-06-01 03:04:0507:00:52
313JAMBOR Michał 312 YBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:0507:00:54
SZYMKIEWICZ Robert 303 XMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0707:01:25 DNF
SZAFRANIEC Tomasz 303 YMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0607:01:25 DNF
316DUTKA Sebastian 12 XLeśny TeamPSZCZYNAM2021-05-29 03:01:1207:01:54
317ŻYCIŃSKI Paweł 398 XWolskie CrossyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:1907:01:54
318PAJURA Marta 398 YWolskie CrossyKRAKÓWK2021-06-03 03:03:1907:01:54
319FRANCZAK Mateusz 12 YLeśny TeamBRZEGM2021-05-29 03:01:1107:01:55
320SKŁADANOWSKA Beata 57 XDziki teamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0907:02:02
321FUKS Jarosław 57 YDziki teamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0907:02:02
322NIEMCZYK Dominik 70 XKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5807:02:05
323SKOTNICZNY Michał 70 YKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:02:05
324WOJCIECHOWSKI Norbert 290 XDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1907:02:38
325ZIELIŃSKI Mariusz 290 YDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1807:02:39
326KOMORKIEWICZ Karol 394 XŚlimakiREDAM2021-06-03 03:03:1607:02:51
327HINC-ŻARDECKA Natalia 394 YŚlimakiREDAK2021-06-03 03:03:1607:02:52
328KOWALSKI Łukasz 88 YBychawa RunnersSTRZYŻEWICEM2021-05-29 03:01:2107:03:01
329MAZURKIEWICZ Jolanta 88 XBychawa RunnersBYCHAWAK2021-05-29 03:01:2207:03:01
330KOSZAŁKA Adam 225 XKocopolarzeKÓRNIKM2021-05-30 03:12:2807:03:02
331PERKA Michał 225 YKocopolarzePRÓSZKÓWM2021-05-30 03:12:2807:03:02
332ŻYCHOWICZ Rafał 228 YŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:10
333TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 361 XHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1307:03:11
334BARDAN Michał 228 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:11
335PIOTROWSKA Anna 361 YHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1207:03:12
336MENDYK Marcin 397 Y***********JAKTORÓWM2021-06-03 03:13:1407:03:21
337ZAWADKA Darek 433 Xdla naszych KasiekWÓLKA MIŃSKAM2021-06-04 03:00:1507:03:22
338MALKA Marcin 433 Ydla naszych KasiekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:1607:03:22
339MAŚNIAK Witold 132 YSzybcy i WściekliRYBNIKM2021-05-29 03:15:0007:03:26
340KOBYLIŃSKI Tomasz 132 XSzybcy i WściekliZABRZEM2021-05-29 03:15:0007:03:34
341BEREZOWSKI Sławomir 174 YChłopak z gitarą i biegnący za nimKĘPAM2021-05-29 03:00:5707:03:58
342LEŚNIOWSKI Piotr 174 XChłopak z gitarą i biegnący za nimOPOLEM2021-05-29 03:00:5707:03:58
343JACKOWIAK Agnieszka 208 XRunner's PowerŚREMK2021-05-30 03:12:1707:04:05
344JACKOWIAK Szymon 208 YRunner's PowerŚREMM2021-05-30 03:12:1707:04:05
345WRÓBEL Kelli 145 XKelli & ArekRZESZÓWK2021-05-29 03:01:0607:04:06
346SZYGENDA Sebastian 329 XP.S.WRZEŚNIAM2021-06-02 03:02:0307:04:06
347KWIATKOWSKI Przemysław 329 YP.S.GNIEZNOM2021-06-02 03:02:0307:04:06
348BEREŚ Arkadiusz 145 YKelli & ArekRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0607:04:07
349MROTEK Michał 516 XNa WARIATAKRUSZYN KRAJEŃSKIM2021-06-04 02:59:5907:04:09
350KRYSKE Mariusz 516 YNa WARIATABIAŁE BŁOTAM2021-06-04 02:59:5907:04:09
351KRZYWDZIŃSKI Stanisław 156 YStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0307:04:41
352SOŁTYSZEWSKI Bartosz 156 XStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0407:04:41
353KUCHARSKI Paweł 64 XPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0407:04:48
354BARĆ Piotr 64 YPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0307:04:49
355KONOPSKI Piotr 200 XRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:50
356ROGOWSKI Patryk 200 YRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:50
357WOJTYCZKA Wojciech 434 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAM2021-06-04 03:00:2307:04:53
358FLORIAN Krzysztof 386 YPołówka na startRUDA ŚLĄSKAM2021-06-03 03:03:1907:05:04
359NOGAJ Janusz 385 YRGB & Ochajo RUNGLIWICEM2021-06-03 03:03:1807:05:05
360WYSOCKI Tomasz 386 XPołówka na startRYBNIKM2021-06-03 03:03:1907:05:05
361ŻMUDKA Bartek 385 XRGB & Ochajo RUNRYBNIKM2021-06-03 03:03:1807:05:07
362ANIOŁEK Michał 346 YFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2307:05:48
363TADYCH Mariusz 506 XPIERNIKIBRZOZÓWKAM2021-06-03 03:03:2407:05:52
364GOŹDZIŃSKI Przemysław 506 YPIERNIKIKROBIAM2021-06-03 03:03:2407:05:52
365ŁUKOWIAK Krzysztof 346 XFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2407:05:55
366KAMIŃSKI Kamil 316 YBimBro TeamWARSZAWAM2021-06-02 03:02:0407:06:31
367KWIETNIA Przemek 316 XBimBro TeamCZERWINM2021-06-02 03:02:0407:06:32
368SNARSKI Dariusz 80 XWATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEM2021-05-29 03:01:1707:06:40
369PIETRZYK Paweł 80 YWATAHA-Łączy Nas BieganieCHORZÓWM2021-05-29 03:01:1707:06:43
370GASIŃSKI Maciej 447 YSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1707:07:13
371KAWECKI Marek 447 XSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1607:07:15
372JARZYNKA Krzysztof 116 XKK TeamLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:07:28
373MACIEJEWICZ Krzysztof 116 YKK TeamTERSPOLM2021-05-29 03:01:3307:07:29
374GRYCMAN Łukasz 407 XSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM2021-06-04 03:00:0607:07:34
375GRYCMAN Magdalena 407 YSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAK2021-06-04 03:00:0607:07:34
376WERECKI Marcin 222 XBieganie jest dla BaranówSTARAGDM2021-05-30 03:12:2907:07:34
377CZARNY Mariusz 445 XTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1607:08:32
378CABAJ Przemysław 445 YTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1507:08:34
379DAŃDA Wojciech 449 YFire TeamOCHOJNOM2021-06-04 03:00:1607:09:34
380KULANTY Krzysztof 449 XFire TeamKRZYWOPŁOTYM2021-06-04 03:00:1607:09:37
381MANISTA Cezary 230 XDrużyna AOCHOJNOM2021-05-30 03:12:2507:10:09
382MIELNICZEK Grzegorz 230 YDrużyna AKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2407:10:10
383KŁEMBUKOWSKI Piotr 223 XPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2107:10:20
384SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 223 YPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2107:10:20
385KOZIOŁ Ewa 201 XLeonekGÓRZYCEK2021-05-29 03:01:2007:11:23
386SOWINSKI Mariusz 201 YLeonekGNIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2107:11:23
387NECZAJ Andrzej 159 YKravMaga SquaD KrKSZCZYGLICEM2021-05-29 03:01:0007:11:46
388ADAMCZYK Artur 159 XKravMaga SquaD KrKBIBICEM2021-05-29 03:01:0107:11:46
389MIELCZAREK Daniel 493 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3007:12:18
390KUŚMIERCZYK Piotr 493 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2307:12:25
391BOGUSZ Grzegorz 448 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1707:12:49
392GĄTARCZYK Mariusz 448 XDzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM2021-06-04 03:00:1707:12:49
393PIŁAT Tomasz 205 XCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:57
394ŻYTKOWIAK Maciej 205 YCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:58
395CIERPISZ Marek 83 XKambodzańskie WariaDZIKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3307:13:16
396CIERPISZ Damian 83 YKambodzańskie WariaDZIKISTALOWA WOLAM2021-05-29 03:01:3307:13:17
397MASZOTA Franciszek 397 X***********BARTOSZYCEM2021-06-03 03:03:1407:13:18
398ZACZYK Jakub 254 YDruga połowa życiaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2807:13:18
399KŁĘK Stanisław 254 XDruga połowa życiaBOLECHOWICEM2021-05-30 03:12:2907:13:18
400RECZEK Sebastian 150 XPokonując Granice Seba i MarekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:00:5807:13:45
401RATOWSKI Marek 150 YPokonując Granice Seba i MarekTORUŃM2021-05-29 03:00:5907:13:45
KRZYŻANOWSKI Przemysław 434 YKlodnitz RunJAWORZNOM2021-06-04 03:00:2207:14:13 DNF
CZARNACKA Karolina 244 XZMDK LublinLUBLINK2021-05-30 03:12:2707:14:22 DNF
SPRAWKA Marcin 244 YZMDK LublinLUBLINM2021-05-30 03:12:2607:14:26 DNF
405SZCZĘŚNIAK Andrzej 196 YMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0307:14:35
406BIERNAT Michał 196 XMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0207:14:36
407FILIPCZUK Marcin 163 YDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0507:14:43
408LULEWICZ Marek 163 XDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0307:14:45
409PIETRUSZKA Paweł 259 YBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:51
410GAJOS Anna 356 XLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:52
411STĘPKOWSKA Berta 356 YLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:52
412PAWELEC Piotr 259 XBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:52
413KAMIŃSKI Radosław 280 XGrygi i RadiSULEJOWEKM2021-05-31 03:01:3607:14:58
414WŁODARCZYK Grzegorz 280 YGrygi i RadiCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:3607:14:59
415OPARA Piotr 158 XFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0807:15:05
416LISZEWSKI Mariusz 158 YFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0707:15:07
417SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna 13 XKlątwa ITBSKARNIOWICEK2021-05-29 03:01:1307:15:34
418NOWAK Marek 13 YKlątwa ITBSKARNIOWICEM2021-05-29 03:01:1307:15:34
419STĘPIEŃ Grzegorz 215 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM2021-05-30 03:12:3007:15:55
420STĘPIEŃ Kamila 215 XSTĘPIEŃ TEAMOPOLEK2021-05-30 03:12:3007:15:56
421ŚWIĄTEK Remik 77 XMB Motors TeamOWIŃSKAM2021-05-29 03:01:0507:16:09
422SKIBA Jarek 77 YMB Motors TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0407:16:12
423KORBELA Bartosz 243 XDariusz & Bartosz TeamKRASZEWM2021-05-30 03:12:1907:17:06
STAWSKI Dariusz 243 YDariusz & Bartosz TeamŁÓDŹM2021-05-30 03:12:1907:17:06 DNF
425POGORZELSKI Mariusz 30 YHardcorowe WychylylybymyKARCZEWM2021-05-29 03:01:1507:17:09
426PSZENNY Łukasz 90 YUltrino AmateurLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:17:10
427BASIAK Michał 30 XHardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1307:17:11
428CAŁKA Krystian 90 XUltrino AmateurPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:17:13
429SKORUPIŃSKI Piotr 258 XSkorupkiBOLESŁAWIECM2021-05-31 03:01:2007:17:17
430SKORUPIŃSKA Katarzyna 258 YSkorupkiBOLESŁAWIECK2021-05-31 03:01:2007:17:19
431KITOWSKA Anna 507 XForever TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK2021-06-01 03:04:0407:17:26
432ZIĘBA Sabina 507 YForever TeamŚWILCZAK2021-06-01 03:04:0507:17:26
433BORCUCH Michał 195 YMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1CHROSCINA OPOLSKAM2021-05-29 03:01:0207:17:34
434ROMAŃSKA Karolina 91 YStelmach TeamŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:01:0407:17:34
435STELMACH Piotr 91 XStelmach TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0407:17:35
KŁOPOTOWSKI Marcin 195 XMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1PNIÓWM2021-05-29 03:01:0207:17:35 DNF
437DOLATA Krzysztof 345 XSOCIOS SILESIAGLIWICEM2021-06-03 03:03:1607:17:44
LEBIODA Marcin 345 YSOCIOS SILESIARYBNIKM2021-06-03 03:03:1607:17:45 DNF
439KWAŚNIEWSKI Maciej 128 XDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:14
440KONECKI Damian 128 YDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:14
441ŻARNIEWSKI Wojciech 483 YDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:14
442GOŁĘBIOWSKI Piotrek 46 YGórskie dzikiCHORZÓWM2021-05-29 03:01:3007:18:15
443SKRZYPCZAK Radosław 46 XGórskie dzikiPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:18:16
444STELMACH Damian 483 XDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:21
445CEBULA Grzegorz 28 XPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2IWINYM2021-05-29 03:01:2707:18:35
446WOLSZCZAK Konrad 28 YPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2LUBINM2021-05-29 03:01:2707:18:35
447LIS Jakub 446 Xlis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2807:19:05
448BUGAŁA Robert 446 Ylis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2707:19:06
449BODNAR Adrian 78 XDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:31
450BODNAR Krystian 78 YDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:31
451GASIK Leszek 452 YSłońca JuryOLSZTYN /K.CZĘSTOCHOWYM2021-06-04 03:00:1707:19:51
452PURGAL Magdalena 452 XSłońca JurySROCKOK2021-06-04 03:00:1707:19:52
453BAJOR - ZALEWKA Agata 424 YAga/AgaRACIBOROWICE DOLNEK2021-06-04 03:00:1007:20:04
454SZEWCZENKO Agnieszka 424 XAga/AgaBOLESŁAWIECK2021-06-04 03:00:0907:20:05
455OŚRÓDEK Piotr 247 XGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1907:20:25
456WOJTANOWICZ Marcin 247 YGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1807:20:29
457MIECHOWICZ Małgorzata 175 XLeżacze ŁąkowiKROSNO ODRZAŃSKIEK2021-05-29 03:01:5007:20:48
458BATURO Artur 175 YLeżacze ŁąkowiMARCINOWICEM2021-05-29 03:01:5007:20:49
459STACHERA Aleksandra 192 YEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:20:57
460BUDZIASZEK Agnieszka 192 XEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:21:00
KALAWSKI Włodzimierz 495 XRzeźnicy KoduKATOWICEM2021-06-04 03:00:1307:21:12 DNF
OZIĘBŁO Rafał 495 YRzeźnicy KoduCHORZÓWM2021-06-04 03:00:1207:21:13 DNF
463GAUDYN Hubert 444 XGG TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEM2021-06-04 03:00:0007:21:24
464GNATOWICZ Krzysztof 444 YGG TEAMCZERWIEŃSKM2021-06-04 03:00:0007:21:24
FROŁOW Jakub 238 YRadosne GrzybkiWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2407:22:22 DNF
PINIARSKI Paweł 238 XRadosne GrzybkiPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2307:22:23 DNF
467MALETA Marcin 241 XMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1907:23:04
468WILK Paweł 241 YMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1807:23:05
469ŁĘTOWSKI Mariusz 352 XKM TEAMNAWODNAM2021-06-03 03:03:2307:23:18
470JAZ Krzysztof 352 YKM TEAMMIESZKOWICEM2021-06-03 03:03:2407:23:22
471ŁYCZKO Anna 135 XKozice TeamSTOBIERNAK2021-05-29 03:01:5507:23:33
472ROGOWSKA Anna 135 YKozice TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:5507:23:34
473OSSES Filip 155 YChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:58
474OSSES Arkadiusz 155 XChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:59
475GRUDZIŃSKI Ernest 430 YZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:21
476BRAJCZEWSKI Piotr 430 XZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:21
477ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 58 XHALYNY BIEGAJOPROSZOWICEK2021-05-29 03:01:3107:26:19
478MURZYN Krystyna 58 YHALYNY BIEGAJOWIŚNIOWAK2021-05-29 03:01:3107:26:19
479PRUS Piotr 199 YBiegacze KleczewSŁAWOSZEWEKM2021-05-29 03:01:2407:26:25
480ZIEMKIEWICZ Michał 199 XBiegacze KleczewKLECZEWM2021-05-29 03:01:2307:26:26
481MICHALIK Michał 299 YNowa Huta TeamKRAKÓWM2021-06-01 03:04:0607:26:48
482KOPEĆ Marta 299 XNowa Huta TeamKRAKÓWK2021-06-01 03:04:0607:26:48
483NIMSZ Kamila 246 XSzkodniki w BieszczadachJELCZ-LASKOWICEK2021-05-30 03:12:2707:26:50
484SZYMAŃSKI Marcin 246 YSzkodniki w BieszczadachGODZIKOWICEM2021-05-30 03:12:2607:26:51
485JOKEL Katarzyna 261 YK&MGDAŃSKK2021-05-31 03:01:1907:26:55
486SIOMAK Michał 261 XK&MGDANSKM2021-05-31 03:01:1907:26:55
487PODLASZEWSKI Jacek 322 XSPC PODLAS TAEMTORUŃM2021-06-02 03:02:0107:27:08
488BĄK Andrzej 322 YSPC PODLAS TAEMJÓZEFOWOM2021-06-02 03:02:0107:27:11
489KACZMAREK Karol 508 XRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0907:27:59
490RZEŹNIK Mariusz 508 YRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0707:28:01
491WYSOCKI Marcin 313 YSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:14
492SZYMANIUK Maciej 313 XSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:16
493ROGALA Grzegorz 168 XZ napędem na czteryBOGUCHWAŁAM2021-05-29 03:00:5607:28:21
494WÓJCIK Krzysztof 168 YZ napędem na czteryŚWILCZAM2021-05-29 03:00:5707:28:24
495NICPOŃ Sebastian 326 YPatobiegaczePIŁAM2021-06-02 03:02:0107:28:26
496SZYSZŁOWSKI Waldemar 326 XPatobiegaczePOZNAŃM2021-06-02 03:02:0007:28:27
497CHRZAN Andrzej 405 YAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3307:28:55
498CHRZAN Daniel 405 XAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3407:28:58
499MATYSIAK Daniel 383 XGenerali Sport TeamBUGAJM2021-06-03 03:03:2707:29:28
500BRODA Łukasz 383 YGenerali Sport TeamGÓRKI WIELKIEM2021-06-03 03:03:2707:29:28
501SZYMANIK Paweł 363 XKings P&RWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2207:30:22
502KRZESIŃSKA Renata 363 YKings P&RWYŚMIERZYCEK2021-06-03 03:03:2207:30:22
503SMOLIŃSKI Paweł 162 XRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:36
NIENAŁTOWSKI Paweł 388 YTango i CashKOBYŁKAM2021-06-03 03:03:1307:30:36 DNF
505RESZKA Piotr 162 YRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:38
FILIKS Antoni 388 XTango i CashKIELCEM2021-06-03 03:03:1307:30:39 DNF
507DRWĘSKA-MICHALSKA Julia 365 XPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYK2021-06-03 03:03:2007:31:02
508MICHALSKI Dariusz 365 YPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYM2021-06-03 03:03:2007:31:02
509DĄBROWSKI Kamil 123 YBiegam z RadościKĘPNOM2021-05-29 03:01:1407:31:09
510SZYPULSKI Rafał 111 XSzakal JeżycePOZNAŃM2021-05-29 03:07:0007:31:09
511BARTOSIEWICZ Andrzej 111 YSzakal JeżyceLUBOŃM2021-05-29 03:07:0007:31:09
512LEWANDOWSKI Robert 123 XBiegam z RadościWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:31:11
513DZIKI Maciej 2 XDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5707:31:17
514DZIKI Marek 2 YDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5807:31:17
515BIAŁEK Adam 459 YSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5807:31:20
516CHYLIŃSKA Agnieszka 459 XSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5707:31:21
517POLANOWSKI Jan 161 YMSR OTWOCKWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4007:31:37
518STACHELSKI Robert 161 XMSR OTWOCKJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:4007:31:38
519GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 419 YComfort ZoneGLIWICEK2021-06-04 03:00:1207:32:01
520BAR Aleksandra 419 XComfort ZoneSTRZELCE OPOLSKIEK2021-06-04 03:00:1207:32:03
521HERMAN Michał 50 XBez PośpiechuŚWIEBODZICEM2021-05-29 03:01:4207:32:24
522FRANKOWSKI Piotr 50 YBez PośpiechuWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4207:32:25
523KOTOMSKA Renata 460 YStorm TeamALEKSANDRÓWKAK2021-06-04 03:00:0007:33:06
524DURDA Dominika 460 XStorm TeamOTOKAK2021-06-04 02:59:5807:33:08
525WÓŁKIEWICZ Paweł 294 XOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:02
526WÓŁKIEWICZ Piotr 294 YOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:02
527STELMACH Krzysztof 20 XGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1607:35:19
528JEZIORNY Ryszard 20 YGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1307:35:22
529OSTROWSKI Artur 167 YRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:37
530MURDZIA Marcin 167 XRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:39
531RAJKOWSKI Tomasz 374 XApartamenty Łemko teamSŁUPSKM2021-06-03 03:03:2807:36:04
532SUDOŁ Damian 23 XObibokiWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3707:36:19
533ZIELIŃSKI Dariusz 23 YObibokiŁĘCZNAM2021-05-29 03:01:3707:36:19
FLASZ Mateusz 373 XSisioryCZELADŹM2021-06-03 03:03:3407:36:51 DNF
535BARSZCZ Bartosz 37 XWarchołyRADOMM2021-05-29 03:01:4607:36:52
MAGACZEWSKI Przemysław 373 YSisioryROGOŹNIKM2021-06-03 03:03:3307:36:52 DNF
537GÓRKA Radosław 37 YWarchołyMILANÓWEKM2021-05-29 03:01:4607:36:54
538ROKITA Maciej 193 YFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4607:37:01
539SAŁAS Krzysztof 193 XFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4507:37:02
540MONICA Mateusz 374 YApartamenty Łemko teamKRYNICA-ZDRÓJM2021-06-03 03:03:2807:37:03
541PODGÓRNY Mariusz 392 XTeam OzimekDYLAKIM2021-06-03 03:03:1307:37:05
542GUMIŃSKI Przemysław 392 YTeam OzimekOZIMEKM2021-06-03 03:03:1407:37:05
WCISŁO Robert 227 XRO Z SŁAW TEAMWARSZAWAM2021-05-30 03:30:1207:37:17 DNF
544STELMACH Dariusz 396 XAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:23
545TCHOŃ Tomasz 396 YAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:23
546MATYSIAK Jacek 82 YPacole teamWIELKOPOLSKIEM2021-05-29 03:01:5407:37:43
547JÓŹWIAK Patryk 82 XPacole teamMIELESZYNM2021-05-29 03:01:5407:37:44
548BLIM Maciej 124 XZmasakrowaniWTÓREKM2021-05-29 03:01:3107:37:55
549WIŚNIEWSKI Marek 102 XZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3207:37:55
550OBORSKI Waldemar 102 YZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:56
551KUBACKI Wojciech 124 YZmasakrowaniWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:56
552GRECH-BARAN Marta 185 XLemiesz TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1407:38:11
553BARAN Jakub 185 YLemiesz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:38:12
554KANTOROWSKI Marcin 76 XPomyleńcyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:2407:38:24
555PAŚNICKA Marta 76 YPomyleńcyWARSZAWAK2021-05-29 03:01:2307:38:30
556MLOST Tomasz 260 XEndorfiny WadowiceWADOWICEM2021-05-31 03:01:2707:40:05
557MŻYK Katarzyna 260 YEndorfiny WadowiceWADOWICEK2021-05-31 03:01:2707:40:05
558WIERZBOWSKI Krzysztof 491 YBydgoszczBYDGOSZCZM2021-06-04 03:00:0707:40:31
559SIEKIERSKI Tomasz 491 XBydgoszczSOLEC KUJAWSKIM2021-06-04 03:00:0707:40:31
560PACZKOWSKI Mirosław 236 XONA i ONBYDGOSZCZM2021-05-30 03:12:2507:41:20
561NOWAK Agnieszka 236 YONA i ONBYDGOSZCZK2021-05-30 03:12:2507:41:20
562MATUSZEWSKA Małgorzata 341 XMi-GoŚREMK2021-06-03 03:03:2407:42:15
563KACZMAREK Mirosław 341 YMi-GoWYSPIAŃSKIEGO 57M2021-06-03 03:03:2407:42:15
564BERNHARD Paweł 99 XSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:22
565PODGÓRSKI Dominik 99 YSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:22
566LEWANDA Piotr 289 XLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:42:47
567MATUSZCZYK Marek 360 XM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2107:42:56
568MACIEJOŃCZYK Mariusz 360 YM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2207:42:56
569MĄCZYŃSKA Joanna 343 XI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:19
570RATAJCZAK Milena 343 YI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:19
571SZYSZKOWSKI Wojciech 107 XHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2207:43:47
572TOPOROWSKI Damian 107 YHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2107:43:48
573SZYNALIK Władysław 463 YTISSMSZANA DOLNAM2021-06-04 03:00:1007:44:41
574KUŹNICKI Witold 463 XTISSRZUCHOWAM2021-06-04 03:00:1107:44:41
LIS Tomasz Piotr 474 YMcBiegaczeWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0707:44:53 DNF
GŁADYSZEWSKI Jacek 474 XMcBiegaczePIASECZNOM2021-06-04 03:00:0907:44:53 DNF
577BARANSKI Piotr 198 XBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4807:45:03
578BARANSKI Jaroslaw 198 YBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4707:45:04
579OLSZEWSKI Rafał 264 XBiegunkaWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2307:45:20
580BUDNICKI Andrzej 264 YBiegunkaBIAŁYSTOKM2021-05-31 03:01:2307:45:20
581MAZUR Michał 289 YLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:45:26
582WOŁOSZYN Małgorzata 315 YMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAK2021-06-01 03:04:0607:45:45
583WOŁOSZYN Ryszard 315 XMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAM2021-06-01 03:04:0507:45:46
584DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 441 YDwie dzikuskiŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5807:45:52
585MROTEK Katarzyna 441 XDwie dzikuskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK2021-06-04 02:59:5807:45:53
586OLSZEWSKI Artur 171 XPanna CottaDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-29 03:01:3707:46:31
587TOL Kamil 171 YPanna CottaTANINAM2021-05-29 03:01:3807:46:31
588PIOTROWSKA Anna 416 XWolnośćNADARZYNK2021-06-04 03:00:1907:46:40
589LUCHOWSKI Rafał 416 YWolnośćNADARZYNM2021-06-04 03:00:2007:46:40
590ZIEMKIEWICZ Jarosław 98 XUKS Running TeamLUBINM2021-05-29 03:01:4907:47:01
591EFINOWICZ Tomasz 98 YUKS Running TeamKALISZM2021-05-29 03:01:4907:47:01
592KLUZA-HOWIL Lila 403 YBiegowe KaizenGRYFINOK2021-06-03 03:03:3107:47:21
593HOWIL Waldemar 403 XBiegowe KaizenGRYFINOM2021-06-03 03:03:3107:47:23
594STEPANCZENKO Rafał 9 XRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:01
595STEUER Sylwester 9 YRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:01
596PAŃCZUK-FIGURA Irmina 17 YEskadra PuławyPUŁAWYK2021-05-29 03:01:2407:48:12
597KUSZTAL Justyna 17 XEskadra PuławyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2307:48:17
598GROCHALA Grzegorz 380 XGrochala TeamSZCZECINM2021-06-03 03:03:2707:48:19
599GROCHALA Emil 380 YGrochala TeamWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2707:48:19
600GÓRCZYŃSKI Rafał 512 YEkipa LipaNOWY TOMYŚLM2021-06-01 03:04:1107:48:34
601FILIPIAK Sebastian 512 XEkipa LipaLIPAM2021-06-01 03:04:1007:48:35
602KASPERKIEWICZ Maja 338 XDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:27
603NAPIONTEK Maria 338 YDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:27
604KACZMAREK Maciej 466 XMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:31
605WOLNY Bartosz 466 YMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:32
606SZMYT Piotr 34 XWlkp Mountains ultra/4 runners groupPOZNANM2021-05-29 03:01:4507:49:42
607ZYZANSKI Andrzej 34 YWlkp Mountains ultra/4 runners groupWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4507:49:42
NOWAK Paweł 211 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2021-05-30 03:12:3107:49:42 DNF
DYMAREK Łukasz 211 YRATOLEZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:3107:49:43 DNF
610KRUSZCZYŃSKI Sebastian 331 XPGB Sportowa PaczkaNIKIELKOWOM2021-06-02 03:02:0307:50:43
611KOSIN Marcin 331 YPGB Sportowa PaczkaBARCZEWOM2021-06-02 03:02:0307:50:46
612MATYSIAK Łukasz 387 XKOBYLA GÓRA TEAMKOBYLA GORAM2021-06-03 03:03:1707:51:07
613KULA Sebastian 387 YKOBYLA GÓRA TEAMSYCÓWM2021-06-03 03:03:1707:51:07
614MÓWIŃSKI Tomasz 333 YAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0507:51:24
615BUDZYŃSKI Przemysław 333 XAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0407:51:25
616KORZYCKI Tadeusz 266 XKorzycki TaemSOSNÓWKAM2021-05-31 03:01:2407:52:37
617KORZYCKI Karol 266 YKorzycki TaemMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2307:52:38
618MELON Emilia 207 YDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK2021-05-30 03:12:2607:52:52
619ORZESZYNA Łukasz 207 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM2021-05-30 03:12:2607:52:53
BINIECKI Michał 172 XEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:18 DNF
DOBRZYNIECKI Piotr 172 YEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:19 DNF
622BIERNAT Robert 65 YZrehabilitowaniRAKOWISKAM2021-05-29 03:01:1707:53:23
623SULEJ Michał 65 XZrehabilitowaniBIAŁA PODLASKAM2021-05-29 03:01:1607:53:24
624KOŁEK Jacek 7 XPyryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:4907:53:25
625LERCH Agnieszka 268 YBiegające RyjkiWARSZAWAK2021-05-31 03:24:3907:53:25
626ROZWADOWSKI Robert 7 YPyrySUCHY LASM2021-05-29 03:01:4707:53:26
627OSTROWSKI Jarek 268 XBiegające RyjkiWARSZAWAM2021-05-31 03:24:3707:53:26
GARBARCZYK Daniel 31 XHerbatnikiZDUŃSKA WOLAM2021-06-02 03:02:0507:53:28 DNF
ROGACZEWSKI Kamil 31 YHerbatnikiRZĄŚNIAM2021-06-02 03:02:0607:53:29 DNF
630KOTLARCZYK Katarzyna 146 YPasztetyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0007:53:46
631KOTLARCZYK Ireneusz 146 XPasztetyKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:53:47
632PYTA Krzysiek 421 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM2021-06-04 03:00:2107:54:00
633CIEŚLICKI Mateusz 421 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDABROWA GÓRNICZAM2021-06-04 03:00:2107:54:03
634RYBAK Monika 515 XRyba z DzikiemOTWOCK K2021-06-04 03:00:0307:54:55
635SZNEJFUS Beata 515 YRyba z DzikiemPRUSZKÓW K2021-06-04 03:00:0407:54:55
JURASZ Paweł 475 XJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0507:55:31 DNF
JURASZ Dawid 475 YJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0407:55:32 DNF
638SAZON Inesa 4 XRuda i jej OgonGDAŃSKK2021-05-29 03:01:5207:55:54
639ROST Zbigniew 4 YRuda i jej OgonGDAŃSKM2021-05-29 03:01:5207:55:55
640MUSZYŃSKA Bożena 131 XZwariowane dziewczynyBIERUŃK2021-05-29 03:01:1707:57:18
641NOWICKA Monika 131 YZwariowane dziewczynyTYCHYK2021-05-29 03:01:1707:57:19
642LEWANDOWSKI Adrian 75 YDziki w moroPURDAM2021-05-29 03:01:2207:57:47
643KACPRZYCKA Paulina 75 XDziki w moroPURDAK2021-05-29 03:01:2207:57:48
644POPCZYK Ewelina 305 YKIWK-a i przyjacieleSOSNOWIECK2021-06-01 03:04:1107:57:59
645SŁABOŃ Mariusz 305 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM2021-06-01 03:04:1007:58:01
646SZKAMRUK Alicja 332 XALKI Z PRALKIWARSZAWAK2021-06-02 03:02:0007:58:30
647SOĆKO Kamil 332 YALKI Z PRALKIBIAŁA PODLASKAM2021-06-02 03:02:0107:58:30
648KOZERA Waldemar 59 XDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:11
649KADULA Tomasz 59 YDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:12
650WEISS Krystian 213 XM.I.K.W. Dzik ŚląskRUDA ŚLĄSKAM2021-05-30 03:12:2707:59:47
651IDZIK Małgorzata 213 YM.I.K.W. Dzik ŚląskŚWIĘTOCHŁOWICEK2021-05-30 03:12:2707:59:47
652FRANKIEWICZ Artur 94 XPozytywniGLIWICEM2021-05-29 03:01:4308:00:01
653CHUDAŃSKI Jakub 94 YPozytywniKNURÓWM2021-05-29 03:01:4108:00:02
654MROZIK Magdalena 112 XPower Training Girls TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5108:01:57
655BOBIŃSKA Marta 112 YPower Training Girls TeamPOWER TRAININGK2021-05-29 03:01:5108:02:00
656KACZMAREK Dagmara 126 YEz-FloKATOWICEK2021-05-29 03:01:3708:02:34
657GIEL Wojtek 126 XEz-FloSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2021-05-29 03:01:3608:02:35
658GIBALSKA Marzena 183 XOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWA 52K2021-05-29 03:01:0808:02:47
659GIBALSKI Tomasz 183 YOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWSKA 52M2021-05-29 03:01:0708:02:48
660WAJDZIAK Marcin 408 XNizinne DziadkiSZCZECINM2021-06-03 03:03:2608:02:48
661KAŹMIERCZAK Jarosław 408 YNizinne DziadkiBEZRZECZEM2021-06-03 03:03:2608:02:48
662RYBAK Aneta 51 YPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:38
663SOCHA Mariola 51 XPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:38
664PAKULSKI Marcin 328 YCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:55
665KUKIEŁA Tomasz 328 XCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:57
666IZDEBSKI Mariusz 233 XOSV Team & olkuszbiega.plDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-30 03:12:2108:04:22
667PASTERNAK Stanisław 233 YOSV Team & olkuszbiega.plOLKUSZM2021-05-30 03:12:2208:04:22
LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 87 XRabbitsKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF
KRÓLIKOWSKI Igor 87 YRabbitsKRAKÓWM2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF
670JAKUBIAK Wojciech 285 XŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:20
671WOSZCZYK Michał 285 YŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:20
672ŁASTOWIECKI Radosław 106 XKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:52
673RADOMIŃSKI Tomasz 106 YKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:54
674CIPORA Katarzyna 369 YK&M TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:2108:07:26
675CIPORA Maciej 369 XK&M TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:2208:07:26
676KALICKI Irek 134 XZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:00
677SZYMCZYK Michał 134 YZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:00
678FACON Janusz 137 YPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:27
679FACON Sławomir 137 XPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:31
680KOROBIJ Krzysztof 178 YJeszcze w Zielone gramy !!!WOJCIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2508:10:32
681HATALSKI Wojciech 178 XJeszcze w Zielone gramy !!!WROCŁAWM2021-05-29 03:01:2608:10:32
682GIEMZIK Marcin 390 YDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:05:2608:10:32
683WINIARCZYK Adrian 55 XWiola&AdiSTARY KONIKM2021-05-29 03:01:0408:10:38
684DYDERSKA Wioletta 55 YWiola&AdiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0308:10:39
SZYMALA-LIPKA Magdalena 404 XLipki RulezMIELECK2021-06-03 03:03:1608:11:13 DNF
LIPKA Michał 404 YLipki RulezMIELECM2021-06-03 03:03:1708:11:13 DNF
687KRUK Małgorzata 400 YNie rozdziobią nas krukiKIELCEK2021-06-03 03:03:2608:11:30
688MARCZEWSKI Maciej 400 XNie rozdziobią nas krukiKIELCEM2021-06-03 03:03:2608:11:32
MACIASZCZYK Tomasz 249 XKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:2008:12:08 DNF
690KRZYSZTOFIK Jaromir 249 YKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:1908:12:09
691PRESIA Andrzej 293 YNORT FEJS TIMWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1208:12:11
692MIKOŁAJCZUK Grzegorz 293 XNORT FEJS TIMSIEDLCEM2021-06-01 03:04:1208:12:12
693TEODORCZUK Paweł 390 XDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:03:3608:12:23
694ANDRZEJEWICZ Paweł 95 XOJCIEC i SYNŻARYM2021-05-29 03:01:1308:12:33
695SOWA Mariusz 95 YOJCIEC i SYNLIPINKI ŁUŻYCKIEM2021-05-29 03:01:1308:12:34
696TYMUL Jakub 53 YTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3508:13:37
697SZYŁOWICZ Daniel 53 XTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3608:13:37
698BALCERZAK Krystyna 354 YBalusieŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3008:13:54
699PRUSIEWICZ Beata 190 XANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2908:13:56
700BALCERZAK Mariusz 354 XBalusieŁÓDŹM2021-06-03 03:03:2908:13:56
701OSTACH Daria 190 YANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2808:13:57
BARTOSIŃSKA Katarzyna 202 XKadra Mocnych WrażeńSOSNOWIECK2021-05-28 19:02:5108:15:35 DNF
ZYCH Katarzyna 202 YKadra Mocnych WrażeńCZECHOWICE-DZIEDZICEK2021-05-28 19:02:5108:15:38 DNF
704OSIAK Karol 63 XWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3608:15:57
705MAZUREK Krzysztof 63 YWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3708:15:57
706OLESZEK Krzysztof 471 YDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1408:16:23
MARIANOWSKI Krzysztof 184 XKwidzyn BiegaKWIDZYNM2021-05-29 03:01:2008:17:05 DNF
KACZOROWSKI Michał 184 YKwidzyn BiegaKORZENIEWOM2021-05-29 03:01:2008:17:12 DNF
PISZCZEK Piotr 263 YDzikie ŚwiniePOZNAŃM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF
CIĄPAŁA Jakub 263 XDzikie ŚwinieMOSINAM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF
711PUCHALSKI Piotr 181 XPuchaczeWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4308:18:46
712PUCHALSKA Olga 181 YPuchaczeSMOLECK2021-05-29 03:01:4308:18:46
713PACZÓSKA Ewa 182 XAfera Lektyka TeamOBORNIKI ŚL.K2021-05-29 03:01:4508:18:47
714SIBILAK Dawid 182 YAfera Lektyka TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4508:18:52
715BORKOWSKI Michał 276 YOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2308:19:22
716ŚLÓSARSKI Szymon 276 XOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2208:19:23
717RYSIEWICZ Paweł 62 XTwo Steps From HellGRYBÓWM2021-05-29 03:00:5908:19:50
718KĄDZIELAWA Marcin 62 YTwo Steps From HellTARNÓWM2021-05-29 03:01:0008:19:51
719MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ Agnieszka 54 YZ pasją do biegania.WARSZAWAK2021-05-29 03:01:2608:22:32
720DUKAŁA Arkadiusz 54 XZ pasją do biegania.ZALESIE GÓRNEM2021-05-29 03:01:2608:22:36
721PĘKALA Anna 401 XDAMY RADĘZABRZEK2021-06-03 03:03:1608:22:45
722SZKAMRUK Małgorzata 401 YDAMY RADĘGLIWICEK2021-06-03 03:03:1508:22:47
723JAGODA Anna 284 XBrak mi słów co my wyprawiamy znówRUMIAK2021-05-31 03:01:2608:23:46
724RZECHOWSKI Filip 284 YBrak mi słów co my wyprawiamy znówGDYNIAM2021-05-31 03:01:2608:23:46
725RUDZIŃSKI Tomasz 179 XKuna w agreścieLUBLINIECM2021-05-29 03:01:3808:24:34
726MAŚLONKA Tomasz 179 YKuna w agreścieKATOWICEM2021-05-29 03:01:3808:24:34
727ADAMCZYK Marcin 8 Xlipiec '76GOŁUSKIM2021-05-29 03:01:3208:24:41
728BOROWCZYK Andrzej 8 Ylipiec '76LIPIEC '76M2021-05-29 03:01:3308:24:43
PIECZARA Marcin 355 XEwa i MarcinJAWORZNOM2021-06-03 03:03:2108:25:25 DNF
PIECZARA Ewa 355 YEwa i MarcinJAWORZNOK2021-06-03 03:03:2008:25:26 DNF
731KRACZKOWSKI Przemysław 297 YUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0808:25:33
732WILKOWSKI Krzysztof 297 XUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0708:25:35
733GÓRNY Przemysław 382 YSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWM2021-06-03 03:03:1708:26:16
734GÓRNY Magdalena 382 XSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWK2021-06-03 03:03:1708:26:17
735GWÓŹDŹ Kamil 210 XDSV TeamGŁOSKÓWM2021-05-30 03:12:2208:26:17
736WITOWSKI Łukasz 210 YDSV TeamGDYNIAM2021-05-30 03:12:2308:26:18
737GÓRAJ Marta 251 YYOLO:)IŁAWAK2021-05-30 03:12:2608:26:46
738GÓRAJ Maciej 251 XYOLO:)IŁAWAM2021-05-30 03:12:2608:27:35
739JASIŃSKA Patrycja 47 XBiegaczki z SaharyWARSZAWAK2021-05-29 03:00:5808:27:42
740MŁYNARCZYK Tatiana 47 YBiegaczki z SaharyPOLICEK2021-05-29 03:00:5808:27:43
741MENDRZYCKI Szymon 304 XDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:16
742DRAB Szymon 304 YDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:16
743STANIKOWSKI Mariusz 282 XPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2108:28:26
744BLANK Krzysztof 282 YPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2008:28:27
745SZLÓSARCZYK Krzysztof 255 XSuchy TeamMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2408:28:50
746SUCHAN Andrzej 255 YSuchy TeamWADOWICEM2021-05-31 03:01:2408:28:50
747SIEDLECKA Wiktoria 286 XPawełek&WiczkaTYCHYK2021-05-31 03:01:1908:28:55
748KEMPNY Paweł 286 YPawełek&WiczkaMIKOŁÓWM2021-05-31 03:01:1908:28:55
749MARASEK Adam 216 YAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2408:29:54
750JĘCZMIŃSKI Adam 216 XAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2008:29:58
WALCZAK Michał 366 XBravehearts LegionowoLEGIONOWOM2021-06-03 03:03:2808:30:21 DNF
KWIECIŃSKA Małgorzata 366 YBravehearts LegionowoLEGIONOWOK2021-06-03 03:03:2708:30:22 DNF
753GUZEK Mariusz 277 XLosBieganerosKUTNOM2021-05-31 03:01:2508:30:46
754BRZOZOWSKI Waldemar 277 YLosBieganerosWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2608:30:47
755ŁASKAWSKA Justyna 176 XJuSz w Góry I Tobie TeżWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1108:31:51
756ŻOŁYNIAK Szymon 176 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM2021-05-29 03:01:1108:31:51
757KANIEWSKI Michał 371 XFather & Son companyBANINOM2021-06-03 03:03:2508:32:39
758DASZCZYŃSKI Adam 371 YFather & Son companyKOSOWOM2021-06-03 03:03:2508:32:40
759PACZUSKI Michał 273 YDefault Team NameŁÓDŹM2021-05-31 03:01:2908:33:02
760MIKOŁAJCZYK Agnieszka 273 XDefault Team NameŁÓDŹK2021-05-31 03:01:2908:33:03
761RAWSKI Mateusz 214 YPulsSportLUBACZÓWM2021-05-30 03:12:2508:35:36
762SZKAŁUBA Daniel 214 XPulsSportWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2408:35:43
763MAMLA Zbigniew 140 XBiegiem na kawęWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3608:35:51
764KOSEWSKA Dorota 140 YBiegiem na kawęWARSZAWAK2021-05-29 03:01:3708:35:51
765KARPIŃSKI Robert 497 YSpartanie Dzieciom (riposta)MARKIM2021-06-04 03:00:0308:36:38
766TURLEJ Dariusz 497 XSpartanie Dzieciom (riposta)WARSZAWAM2021-06-04 03:00:0308:36:38
767BLIŹNIEWSKA Katarzyna 68 Xsng wild duckGŁOWNOK2021-05-29 03:01:2508:37:20
768BLIŹNIEWSKI Marek 68 Ysng wild duckGŁOWNOM2021-05-29 03:01:2508:37:20
769BONDARCZUK Igor 395 YDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1508:37:20
770PASZKIEWICZ Maciej 395 XDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1408:37:21
771KLEPACKI Maciej 129 XBiegamy dla AntkaPĘPOWOM2021-05-29 03:01:3008:37:26
772TOKARSKI Leszek 129 YBiegamy dla AntkaGOSTYŃM2021-05-29 03:01:3008:37:26
GAWLAK Robert 16 YKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchBIELSKO-BIAŁAM2021-05-29 03:01:3008:37:29 DNF
HORAK Lesław 16 XKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchMNICHM2021-05-29 03:01:2908:37:30 DNF
DUDEK Michał 485 XJuraTrail MFsŁÓDŹM2021-06-04 03:00:0708:37:35 DNF
776MARCINKIEWICZ Robert 485 YJuraTrail MFsCZĘSTOCHOWAM2021-06-04 03:00:0608:37:37
777JURCZAK Robert 18 XJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0908:37:42
778MILEWSKI Andrzej 18 YJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0808:37:43
779WILK Magdalena 151 YUltraPośladach.plWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0408:38:06
780DĄBROWSKI Michał 151 XUltraPośladach.plWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0308:38:08
781SZEWCZYK Katarzyna 349 XMonkeys' TeamKRAŚNIKK2021-06-03 03:03:2008:39:45
782PĘCAK Agnieszka 349 YMonkeys' TeamDZIERZKOWICEK2021-06-03 03:03:1908:39:46
783GAŁECKI Szymon 344 XCo dwie Gałki to nie jednaNOWOGARDM2021-06-03 03:03:1308:40:06
784GAŁECKI Rafał 344 YCo dwie Gałki to nie jednaJELENIA GÓRAM2021-06-03 03:03:1408:40:06
785JADESZKO Michał 109 X***** ***EŁKM2021-05-29 03:01:3408:40:27
786KOŁODZIEJ Sebastian 109 Y***** ***SZCZYTNOM2021-05-29 03:01:3408:40:28
787NOWAK - KASPRZAK Anna 319 Xas you wishWROCŁAWK2021-06-02 03:02:0208:40:37
788MOLENDA Tomasz 319 Yas you wishNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0308:40:39
789RUSZNICA Klaudia 272 XPatatas BravasTORUŃK2021-05-31 03:01:2208:40:46
790BUNIEK Mateusz 272 YPatatas BravasTORUŃM2021-05-31 03:01:2208:40:46
NARLOCH Łukasz 130 XNNGDYNIAM2021-05-29 03:01:4308:40:51 DNF
KURKOWSKI Krzysztof 130 YNNGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4208:40:52 DNF
MATUSZEWSKI Maksymilian 103 YSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0108:43:33 DNF
KURZYDŁO Radosław 103 XSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0008:43:34 DNF
BIENIEK Piotr 248 XMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF
OSTASIUK Aleksander 248 YMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF
797GAWEŁKO Janusz 292 YWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:20
798KWIECIEŃ Zbigniew 292 XWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:21
799FRIEZE Krzysztof 104 YFRIEZEŁÓDŹM2021-05-29 03:01:0608:44:41
800FRIEZE Tatiana 104 XFRIEZEŁÓDŹK2021-05-29 03:01:0508:44:42
801TRACZ Agnieszka 462 XbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:28
802WIATROWICZ Barbara 462 YbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:28
803PAWLAK Małgorzata 166 XPawlakGNIEZNOK2021-05-29 03:01:2808:48:49
804PAWLAK Krzysztof 166 YPawlakGNIEZNOM2021-05-29 03:01:2908:48:49
805PROŃCZUK Adam 219 XOna i OnCZECHOWICE-DZIEDZICEM2021-05-30 03:12:3108:50:21
806MOLIŃSKA Marlena 219 YOna i OnWROCŁAWK2021-05-30 03:12:3108:50:22
807KOWALSKI Łukasz 101 Y#timetodoitTRĄBKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:2108:50:31
808POKROPIŃSKI Rafał 101 X#timetodoitTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:2008:50:32
809MASZEWSKA-WACH Mariola 501 Xpojeby.com.plRAWA MAZOWIECKAK2021-05-29 03:01:4908:50:47
810DZISZKIEWICZ Grzegorz 501 Ypojeby.com.pl43-300M2021-05-29 03:01:4908:50:48
811ŚWIĄTEK Monika 67 XWilkiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5308:51:37
812STASZCZUK Andrzej 67 YWilkiSŁUPSKM2021-05-29 03:01:5208:51:39
813JAKIEL Grzegorz 378 YAG SPRINTWROCŁAWM2021-06-03 03:03:3408:51:46
814DUBIEL Andrzej 378 XAG SPRINTLUTYNIAM2021-06-03 03:03:3508:51:47
SILSKA Sylwia 357 XAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEK2021-06-03 03:03:2908:54:44 DNF
SILSKI Marek 357 YAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEM2021-06-03 03:03:2808:54:45 DNF
817ORŁOWSKI Jakub 177 XULTRA KSP#1LEGIONOWOM2021-05-29 03:01:1908:54:51
818DZIERGAS Teresa 177 YULTRA KSP#1TWARDORZECZKAK2021-05-29 03:01:1908:54:51
819WILK Marcin 472 YBad Old Fat GuysMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-03 03:03:1208:55:18
820SKLEPOWICZ Jacek 472 XBad Old Fat GuysWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1208:55:20
821MACIĄG Ewelina 381 XNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3208:56:25
822KUMAŃSKA Monika 381 YNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3308:56:25
823PAUSZEK-SUBSTYK Lucyna 511 XPrzyszłyśmy popatrzeć WĄGROWIECK2021-05-31 03:01:2208:56:29
824 MICHALSKA Klementyna 511 YPrzyszłyśmy popatrzeć SZCZYTNOK2021-05-31 03:01:2108:56:30
825JÓZEFIAK Jakub 300 XMKNOWY SĄCZM2021-06-01 03:04:1308:57:26
PAPROCKA Marta 300 YMKNOWY SĄCZK2021-06-01 03:04:1208:57:28 DNF
827GIGOŃ Dariusz 269 YBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2608:57:37
828RUBIN Andrzej 269 XBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2708:57:37
829ŁOŚ Sara 194 XKGHM ZG RUNLUBINK2021-05-29 03:01:1308:58:01
830OSIŃSKA Agnieszka 194 YKGHM ZG RUNGŁOGÓWK2021-05-29 03:01:1208:58:02
831SŁUPIŃSKA Ewa 295 YByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2508:58:43
832KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 295 XByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2408:58:45
833CEDRO Damian 494 XMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0308:59:39
834GRADOWSKI Łukasz 494 YMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0508:59:41
MIŁOSZ Bartłomiej 428 YKaszankiBRWINÓWM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF
SOKULSKI Marcin 428 XKaszankiWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF
DRABIŃSKI Adrian 1 XBeerSpiritWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF
OBŁUDKA Adam 1 YBeerSpiritZĄBKIM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF
CZYNSZAK Krystian 471 XDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1209:02:12 DNF
840CHWIAŁKOWSKI Bartosz 42 YBez SiaryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1009:03:56
SZAMBELAŃCZYK Maciej 42 XBez SiaryLUSÓWKOM2021-05-29 03:01:1009:03:57 DNF
842BUDZICH Wojciech 279 YDZIDA TEAMCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:1809:04:02
843KADECKI Marek 279 XDZIDA TEAMKARGOSZYNM2021-05-31 03:01:1709:04:03
844SZYMECKA Monika 334 XTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:40
845LIETZ Renata 334 YTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:40
846STEBELSKI Łukasz 44 YKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0609:05:18
847RADZKI Rafał 44 XKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0509:05:20
848FIGEL Michał 372 XMiki TeamGDAŃSKM2021-06-03 03:03:3709:05:22
849FIGEL Monika 372 YMiki TeamGDAŃSKK2021-06-03 03:03:3709:05:22
850JASIŃSKI Mikołaj 45 XOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:41
851ADAMSKI Jakub 45 YOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:42
TUCZAPSKI Artur 143 XcoMTATRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF
TUCZAPSKA Maria 143 YcoMTATRZESZÓWK2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF
854SZMUC Jacek 359 XMyszków BiegaMYSZKÓWM2021-06-03 03:03:1709:10:55
855SZMUC Anna 359 YMyszków BiegaMYSZKÓWK2021-06-03 03:03:1809:10:56
856KOWALIK Mariusz 29 YBojko TeamMIEDŹNOM2021-05-29 03:01:4409:11:51
857BĄDZIUL Dorota 29 XBojko TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:4509:11:51
858BOJCZUK Marek 206 YMarTom TeamMIELECM2021-05-30 03:12:2909:12:14
859KRAWCZYK Tomasz 206 XMarTom TeamKLISZÓWM2021-05-30 03:12:2909:12:17
860ZIAJKO Zuzanna 212 XDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:37
861BUJNOWSKA Eliza 212 YDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:37
862JUSZCZYK BUKOWIECKA Magdalena 85 XDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0109:18:21
863GÓRSKA Anna 85 YDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0209:18:21
864WYSMOLIŃSKA Barbara 499 XSzampan na MecieOSIELSKOK2021-06-04 03:00:1409:23:50
865WYSMOLIŃSKI Piotr 499 YSzampan na MecieOSIELSKOM2021-06-04 03:00:1309:23:51
866BAŁAGA Marcin 391 XKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3509:30:09
867KOCHAN Grzegorz 391 YKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3409:30:11
868GAŁKOWSKI Artur 350 XSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:34
869SITARZ Tomasz 350 YSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:37
GRUCHAŁA Łukasz 406 XTeam ArbonneLUDŹMIERZM2021-06-03 03:03:3609:37:03 DNF
TOPOLOWSKI Michał 406 YTeam ArbonneWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3609:37:05 DNF
872GRĘBOWSKA Dagmara 379 YW Kobiecie SiłaŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3009:37:40
873LEPIARZ Beata 379 XW Kobiecie SiłaKRAKÓWK2021-06-03 03:03:3109:37:41
KOSTERA Tomasz 270 YVege RunnersWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2309:38:32 DNF
KOSTERA Katarzyna 270 XVege RunnersWARSZAWAK2021-05-31 03:01:2209:38:33 DNF
876SKUCIŃSKA Martyna 384 XUltra GrażynkiJĘDRZEJÓWK2021-06-03 03:03:3409:40:09
877DOMAŃSKA Mariola 384 YUltra GrażynkiKIELCEK2021-06-03 03:03:3109:40:14
878MAŁKOWSKI Bogdan 262 XBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDMURÓWM2021-05-31 03:01:3009:41:51
879WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 262 YBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDPOBIEDZISKAK2021-05-31 03:01:3009:41:52
880COFALSKI Jakub 307 XKierowcy teamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1309:43:51
881RYBAK Mariusz 307 YKierowcy teamPIASECZNOM2021-06-01 03:04:1409:43:53
882KEMPCZYŃSKI Piotr 278 XBlok EkipaREDAM2021-05-31 03:01:2009:46:30
883CYRAN Tomasz 278 YBlok EkipaGDAŃSK-KOWALEM2021-05-31 03:01:2009:46:30
884JEZIOR Monika 409 YPyszczkomuryGLIWICEK2021-06-03 03:03:3109:52:38
885JEZIOR Bartosz 409 XPyszczkomuryGLIWICEM2021-06-03 03:03:3009:52:39
886GRACZYK Marcin 417 XDrużyna PepyTULCEM2021-06-03 03:03:2009:58:33
887GRACZYK Magdalena 417 YDrużyna PepyTULCEK2021-06-03 03:03:1909:58:34
888LEWANDOWSKI Jan 306 XDZIKI 2 MOGILNO TEAMMOGILNOM2021-06-01 03:04:0910:01:11
889KOWALSKI Wojciech 306 YDZIKI 2 MOGILNO TEAMKLECZEWM2021-06-01 03:04:0810:01:15
890WICIAK Ziemowit 296 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM2021-06-01 03:04:1010:01:38
891WŁODARCZYK Jan 296 YAktywni KociewiacySKÓRCZM2021-06-01 03:04:1110:01:38
KACZYŃSKI Janusz 310 XAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:0910:02:25 DNF
MAJKOWSKI Tomasz 310 YAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:1010:02:25 DNF
STACHOWICZ Marcin 362 X5F TeamPRZYGODZICEM2021-06-03 03:03:2510:12:55 DNF
STACHOWICZ Katarzyna 362 Y5F TeamPRZYGODZICEK2021-06-03 03:03:2410:12:57 DNF
MARCZEWSKA Zofia 14 XPARAteamPIASECZNOK2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF
ROSŁOŃSKI Piotr 14 YPARAteamPIASECZNOM2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF
898KŁOS Dariusz 503 XBISTROTORUŃM2021-06-03 03:14:0110:35:37
899DERUŚ Stanisław 503 YBISTROBISKUPICEM2021-06-03 03:14:0010:35:41
900OBARSKI Norbert 110 XMNOKIELCEM2021-06-01 03:04:0711:16:55
901OBARSKA Małgorzata 110 YMNOKIELCEK2021-06-01 03:04:0811:16:56
JABŁOŃSKI Kazimierz 239 X70KJYH47PRĄDYM2021-05-30 03:12:3211:27:17 DNF
903HORDEY Yaroslav 239 Y70KJYH47WINÓWM2021-05-30 03:12:3211:27:18
904KMERA Rafał 510 YDziki DwaGDAŃSKM2021-06-03 03:03:2611:58:12
905SIERECKI Zbigniew 510 XDziki DwaZBYDAR@GAZETA.PLM2021-06-03 03:03:2511:58:13
POPKOWSKI Adam 288 XPielgrzymiRZEPINM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF
CIEŚLAK Łukasz 288 YPielgrzymiOŚNO LUBUSKIEM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF
GEILEN Maurice 301 YWild BoysHASTENRATH/ GANGELTM2021-06-01 03:04:1013:25:33 DNF
OSMANN Damian 301 XWild BoysHASTENRATH/GANGELTM2021-06-01 03:04:0913:25:34 DNF
MICUN Medard 298 XDo celuTORUŃM2021-06-01 03:04:1314:47:14 DNF
MICUN Katarzyna 298 YDo celuTORUŃK2021-06-01 03:04:1214:47:14 DNF
BONIECKI Maciej 256 XJak to przebiegniemy to będzie cudWARSZAWAM2021-05-31 03:01:28 DNF
STYLIŃSKI Norbert 3 XDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:38 DNF
DĄBROWSKI Roman 335 XLast but not leastCHOJNICEM DNF
KOCYŁA Marzena 318 XKolorove SzpulkiRUDNIKK2021-06-02 03:02:05 DNF
GADOMSKI Jacek 393 XPrzasnikiPRZASNYSZM2021-06-03 03:03:29 DNF
SIENIAWSKI Waldemar 52 XMazurskie DziadyKOPANKIM2021-05-29 03:01:09 DNF
ŻARNOCH Arkadiusz 52 YMazurskie DziadyWARCHAŁYM2021-05-29 03:01:10 DNF
LIS Sławomir 227 YRO Z SŁAW TEAMOSTROŁĘKAM DNF
GADOMSKA Barbara 393 YPrzasnikiPRZASNYSZK2021-06-03 03:03:29 DNF
KRASOWSKI Mateusz 435 YPROSWIMLEŻAJSKM2021-06-04 03:00:03 DNF
JELENIEWSKI Paweł 160 XNa DwaWARSZAWAM2021-05-29 03:01:59 DNF
GLIWKA Małgorzata 169 XSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF
STYLIŃSKI Hubert 3 YDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:39 DNF
HANCZAREK Michał 160 YNa DwaWROCŁAWM2021-05-29 03:02:00 DNF
TOROSZEWSKA Aneta 256 YJak to przebiegniemy to będzie cudKAWĘCZYNK2021-05-31 03:01:29 DNF
SADOWIŃSKA Adriana 318 YKolorove SzpulkiKRAKÓWK2021-06-02 03:02:05 DNF
WARDA Agnieszka 169 YSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF
KRASOWSKI Łukasz 435 XPROSWIMRZESZÓWM2021-06-04 03:00:02 DNF
Znaleziono 929 wynik(ów)