BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1026
Wystartowało : 929
Nie ukończyło : 108
Ukończyło : 821
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.7km | 82.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
    
1BARAN Artur 454 YMocni.plDOBRAM2021-06-04 02:59:5804:29:3504:34:56
2WOJNAROWSKI Piotr 454 XMocni.plŁĄCKOM2021-06-04 02:59:5804:29:3604:35:04
3WILMONT Krzysztof 455 XNadmorskie warchlakiSŁUPSKM2021-06-04 02:59:5904:45:1404:50:40
4BOKACZ Piotr 455 YNadmorskie warchlakiUSTKAM2021-06-04 02:59:5804:45:1304:50:41
5CIOCH Cezary 438 XKALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM2021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:37
6SOCHA Norbert 438 YKALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM2021-06-04 02:59:5504:48:2704:51:47
7LISAK Krzysztof 410 XBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:2904:54:15
8SYCHOWICZ Daniel 410 YBreaking3OTWOCKM2021-06-03 03:03:1104:47:3004:54:15
9SENDEK Sylwia 24 YInfinity-GymPROSZOWICEK2021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:45
10SZAPORÓW Łukasz 24 XInfinity-GymPROSZOWICEM2021-05-29 03:00:5704:56:1804:56:46
11WRÓBEL Łukasz 180 XMountain Fuel / NorDanLESZNOM2021-05-29 03:00:5605:12:5805:17:53
12FUDALI Bartosz 180 YMountain Fuel / NorDanWOLSZTYNM2021-05-29 03:00:5605:13:0405:18:17
13MIŚ Zbigniew 86 X***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:3505:26:06
14PODGÓRSKI Bogusz 86 Y***** ***POZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:09:3905:26:06
15ZYCH Katarzyna 429 XBonnie & ClydeTARNÓWK2021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:52
16HYŻY Piotr 429 YBonnie & ClydeTARNÓWM2021-06-04 03:00:1305:34:2405:34:53
17ZDUNEK Grzegorz 426 XTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:5905:35:29
18LEWIAK Michał 426 YTuhaj BejeŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5605:21:5805:35:29
19NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynKROSNOM2021-06-04 02:59:5505:23:2305:37:11
20MEDEJCZYK Łukasz 450 YKKB MOSiR Krosno/ Victoria DobieszynDOBIESZYNM2021-06-04 02:59:5505:23:2505:37:11
21ŁABUZ Sylwester 71 YSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0505:32:3405:40:57
22IWASZKO Paweł 71 XSowiodzikiDZIERŻONIÓWM2021-05-29 03:01:0405:32:3505:40:58
23ŻWIRUK Karol 469 YSzybkie Kopyto UltraWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:21
24PAJDOSZ Rafał 469 XSzybkie Kopyto UltraBIAŁA PODLASKAM2021-06-04 02:59:5705:30:3605:41:22
25KAMIŃSKI Marek 436 YKs JanuszePOZNAŃM2021-06-04 03:00:0305:28:1205:42:53
26SUPERNAK Łukasz 496 XBiegaj z BananemŁAZYM2021-06-04 02:59:5805:29:1105:43:02
27BRZEZIŃSKI Damian 496 YBiegaj z BananemWYSOKAM2021-06-04 02:59:5705:29:1305:43:04
28WETHACZ Dariusz 138 XLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyDOŁŻYCAM2021-06-01 03:04:0405:41:5905:43:42
29KOZA Jan 138 YLokomotiv Majdan / GOPR BieszczadyMAJDANM2021-06-01 03:04:0405:41:5805:43:46
30GRZĄŚ Rafał 66 XOstra Góra 351TWARDOWICEM2021-05-29 03:00:5805:37:4505:47:22
31JAGIEŁA Adam 66 YOstra Góra 351ROGOŻNIKM2021-05-29 03:00:5705:37:4705:47:24
32KUMOREK Mariusz 468 YH&MŁĘKAWICAM2021-06-04 03:00:0405:37:4005:48:15
33HANKUS Łukkasz 468 XH&MŻYWIECM2021-06-04 03:00:0605:37:4105:48:16
34KĄKOL Michał 442 YBliźniaki RFKAROLINAM2021-06-04 02:59:5605:36:4205:49:27
35JUSZCZAK Marcin 442 XBliźniaki RFCEGŁÓWM2021-06-04 02:59:5705:36:4105:49:27
36ROGÓRZ Piotr 457 XUltra TeamWROCŁAWM2021-06-04 03:00:0105:33:2905:52:11
37WALACIK Adam 457 YUltra TeamWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0105:33:2505:52:11
38JANAS Kacper 189 XDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:17
39ZAKRZEWSKI Paweł 189 YDziki z PuszczySZCZECINM2021-05-29 03:00:5905:51:3005:58:17
40WÓJCIK Piotr 144 XŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:5505:58:34
41KUROWSKI Maciej 144 YŻórawski Team PROWARSZAWAM2021-05-29 03:00:5805:48:5605:58:36
42SZAFRAŃSKI Jan 412 XPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:2005:58:49
43ŚMIECHOWSKI Michał 412 YPanthersWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1105:58:2105:58:50
44IGNASZEWSKI Krzysztof 204 YSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:12
45MATUSZEWSKI Marek 204 XSpróbuj nas DogonićŚREMM2021-05-30 03:12:1605:47:4805:59:13
46KNYCHAS Darek 113 XPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:2706:03:19
47OSTROWSKI Marcin 113 YPZU Sport TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0505:44:2606:03:19
48SIKORSKI Marcin 465 XRAT Wrocław + TT SzczecinSZCZECINM2021-06-04 03:00:0105:56:2406:06:35
49KURPIEWSKA Anna 465 YRAT Wrocław + TT SzczecinWROCŁAWK2021-06-04 03:00:0205:56:2106:06:37
50MACIEJEWSKI Daniel 5 YLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5905:57:5806:07:37
51KUŚMIERZAK Piotr 5 XLUBELSKIE PRZECINAKILUBLINM2021-05-29 03:00:5805:58:0106:07:38
52MATYSIAK Bartłomiej 482 YWild Ultra WarriorsCZACHÓWEKM2021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:15
53GRUSZKA Aleksandra 482 XWild Ultra WarriorsBOGUSZÓW-GORCEK2021-06-04 02:59:5705:55:5906:08:17
54MAŁECKI Marcin 165 XVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:4806:08:30
55KOZA Piotr 165 YVordamm Run DrezdenkoDREZDENKOM2021-05-29 03:01:0905:45:4906:08:32
56SCHWITALLA Adrian 498 XSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0005:57:2006:09:48
57GAWLIK Marcin 498 YSąsiedziSIECHNICEM2021-06-04 03:00:0105:57:2006:09:49
58GRZONKA Tomasz 451 YWataha '76RZEPNICAM2021-06-04 02:59:5605:51:3106:10:52
59KARNICKI Paweł 451 XWataha '76BYTÓWM2021-06-04 02:59:5605:51:3006:10:53
60KUCZYŃSKI Rafał 21 YPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2705:58:2506:11:08
61STACHURA Damian 21 XPeBeKa Solidarność 1LUBINM2021-05-29 03:01:2605:58:2706:11:10
62MALEC Artur 220 YSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:18
63MIKOŁAJCZYK Krzysztof 220 XSGS Team :)KOMORNIKIM2021-05-30 03:12:1905:56:1206:11:27
64DAMPS Sylwester 439 YDudyczRunGOWINOM2021-06-04 02:59:5906:12:0306:12:39
65GOLAS Grażyna 439 XDudyczRunGDYNIAK2021-06-04 02:59:5906:12:0406:12:40
66KIERNICKI Łukasz 291 YDziki z CzudcaCZUDECM2021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:23
67TAJCHMAN Jarosław 291 XDziki z CzudcaRZESZÓWM2021-05-31 03:01:1805:59:3706:14:25
68REJMAN Marek 242 XDream TeamTARNOBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:09:1906:17:12
69MAZURKIEWICZ Krzysztof 242 YDream TeamSTALOWA WOLAM2021-05-30 03:12:1706:09:2006:17:13
70MAĆKOWIAK Krzysztof 6 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM2021-05-29 03:00:5606:01:4206:18:00
71MAĆKOWIAK Michał 6 YMaćkowiak TeamŚREMM2021-05-29 03:00:5606:01:4006:18:02
72TATARA Mateusz 275 YRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:42
73PIASECZNY Marcin 275 XRUN-GKRAKÓWM2021-05-31 03:01:1806:18:0506:18:42
74LASEK Mikołaj 453 XPan WuefistaCZMOŃM2021-06-04 03:00:1106:08:4006:18:47
75GARCZYK Rafał 453 YPan WuefistaLUSÓWKOM2021-06-04 03:00:1106:08:4106:18:48
76KOWALSKA-ADAMUS Justyna 237 YMyslovitzIMIELINK2021-05-30 03:30:0406:11:0206:19:10
77MALINOWSKI Mateusz 237 XMyslovitzMYSŁOWICEM2021-05-30 03:30:0106:11:0406:19:12
78ŁOŚ Piotr 432 X***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:3306:19:57
79ŁOWCZAK Bartosz 432 Y***** ***LUBLINM2021-06-04 03:00:0905:47:3406:19:59
80KOSECKI Krzysztof 229 XKris & KrisŁOSOSINA DOLNAM2021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:02
81LACHOR Krzysztof 229 YKris & KrisKŁODNEM2021-05-30 03:12:1806:03:2006:20:02
82WILK Łukasz 221 XBiegamy do góryLUBENIAM2021-05-30 03:12:1706:03:3106:20:14
Niesklasyfikowani
KOLMAN Piotr 10 XEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:04 DNF06:20:32 DNF
KUREK Jarosław 10 YEndorfina WschowaWSCHOWAM2021-05-29 03:01:0705:59:00 DNF06:20:35 DNF
85SIKORSKI Szymon 253 XNOA WrocławKIEŁCZÓWM2021-05-30 03:12:1506:03:3806:22:48
86HYSYK Jakub 253 YNOA WrocławWROCŁAWM2021-05-30 03:12:1606:03:3806:23:03
87PRZYPOLSKI Paweł 418 YBeauty and the BeardWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5606:14:1506:23:56
88PRZEPIÓRKA Barbara 418 XBeauty and the BeardCIESZYNK2021-06-04 02:59:5606:14:1406:23:56
89KOWALCZYK Marek 492 XRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3106:12:2706:24:14
90MAŁACHOWSKI Mariusz 492 YRozbiegajmy RundomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2206:12:3306:24:23
91JEZIERSKI Tomasz 252 YSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAM2021-05-30 03:12:1506:20:0906:25:09
92ORDYŃSKA Anna 252 XSupaDupaFlySKARŻYSKO-KAMIENNAK2021-05-30 03:12:1606:20:1106:25:10
93RUSIN Krzysztof 22 YCoraz BliżejSZARÓWM2021-05-29 03:01:3206:16:2506:25:46
94MISZTAL Rafał 22 XCoraz BliżejCHRZANÓWM2021-05-29 03:01:3106:16:2706:25:48
95BUŁANOW Leszek 93 XOdważniHIPOLITÓWM2021-05-29 03:01:0106:14:2506:27:33
96SZCZOTKA Paweł 93 YOdważniWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:14:3006:27:35
97DĄBKOWSKI Maciej 40 XDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:43
98DĄBKOWSKI Wojciech 40 YDąbek TeamSOLEC KUJAWSKIM2021-05-29 03:01:1106:18:0906:28:44
99ŚWIDERSKI Krzysztof 35 XMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:2806:29:01
100MROCZKOWSKI Piotr 35 YMaszeruj albo gińPOZNAŃM2021-05-29 03:01:0206:11:2906:29:01
101STOPYRA Urszula 399 XMonkey SausageDĘBNOK2021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:22
102SZPUNAR Marek 399 YMonkey SausageSONINAM2021-06-03 03:03:1706:23:3306:29:23
103KWIECIEŃ Marek 420 YMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:2306:31:15
104CHUCHAŁA Paweł 420 XMarkowi BiegaczeMARKIM2021-06-04 03:00:0106:18:2406:31:17
105SUDOMIR Przemysław 414 YTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:0706:31:25
106KMIEĆ Andrzej 414 XTURBO PRUSZKÓW / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM2021-06-04 03:00:0206:16:0606:31:25
107MUSZYŃSKI Maciej 234 YMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:1906:13:2006:32:04
108TARNOWSKI Maciej 234 XMM Power / Koliber TeamKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2006:13:1906:32:04
109WOJTON Karol 422 YDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:17
110SURDEL Dawid 422 XDrużyna BartkaKIELCEM2021-06-04 03:00:1406:22:3606:32:19
111SYCHNIAK Agnieszka 517 XDreamTeam 1ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5606:26:4106:32:25
112SZELEST Dariusz 517 YDreamTeam 1WIŚNIOWA GÓRAM2021-06-04 02:59:5706:26:4006:32:25
113LEWANDOWSKI Sebastian 72 XStargar ja się nie ścigamDOLICEM2021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:05
114TIETRZ Przemysław 72 YStargar ja się nie ścigamSTARGARDM2021-05-29 03:00:5706:04:1006:33:06
115SUCHOWIECKI Wojciech 108 YCierpimy w ciszyGIEDAJTYM2021-05-29 03:01:2206:25:5106:34:15
116TURCZYŃSKI Łukasz 108 XCierpimy w ciszyPIASECZNOM2021-05-29 03:01:2106:25:5206:34:22
117DZIETCZYK Sylwia 271 YSYLWIA I ŁUKASZCHOSZCZNOK2021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:01
118STEFANIAK Łukasz 271 XSYLWIA I ŁUKASZSZCZECINM2021-05-31 03:01:1906:27:2206:35:02
119MAJEWICZ Grzegorz 224 XMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1706:22:4306:35:22
120TKACZEWSKI Piotr 224 YMiechów RunnersMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1606:22:4406:35:23
121SKWARA Marek 119 XSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:00
122SKWARA Dariusz 119 YSkwara TeamRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3006:10:3006:36:01
123PAWLIK Filip 413 XPanoramix biegaPOZNAŃM2021-06-04 03:00:1906:24:5706:38:39
124RODAK Zbigniew 320 XStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0106:30:2806:38:54
125SZYMAŃSKA Brygida 320 YStrzegomska Dwunastka beZ GRANIc TEAMJAROSZÓWK2021-06-02 03:01:5906:30:2906:38:55
126POLAK Jarosław 39 YTrzydziestkiDZIEKANOWICEM2021-05-29 03:01:1506:12:3406:39:03
127KOSZAŁKA Marcin 39 XTrzydziestkiKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1406:12:3506:39:05
128PAWLAK Kuba 122 YAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0006:18:4606:39:42
129GOWIN Przemek 122 XAirZoneWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0106:18:4506:39:42
130MARCINIAK Przemysław 504 YNOAPRUDNIKM2021-05-29 03:01:1206:12:2706:39:56
131KAZIMIERZ Rafał 504 XNOAWROCŁAWM2021-05-29 03:01:1306:12:2606:39:56
132IDZI Piotr 121 XGAIN ButchersKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2206:38:2406:41:08
133LELITO Piotr 121 YGAIN ButchersMODLNICZKAM2021-05-30 03:12:2306:38:2306:41:08
134WALASIK Damian 36 YBlack DevilsSTRUGAM2021-05-29 03:01:0606:13:0506:41:21
135STRZYGOCKI Maciej 36 XBlack DevilsŻARYM2021-05-29 03:01:0606:13:0706:41:22
136STANIEK Sławomir 425 XBlackSheep TeamRYBNIKM2021-06-04 03:00:0806:20:3306:41:47
137CHMURKO Michał 425 YBlackSheep TeamGLIWICEM2021-06-04 03:00:1006:20:3106:41:47
138LUTY- LEGUTKO Anka 97 Y#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK2021-05-29 03:01:1106:41:0506:43:35
139CYGAN Krzysztof 97 X#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM2021-05-29 03:01:1206:41:0506:43:35
140KANIA Marcin 342 X13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:1206:43:48
141JAGUSTYN Maciej 342 Y13ŚBOT & Głową do CzołaGLIWICEM2021-06-03 03:03:1506:18:1106:43:49
142BURZEC Tomasz 327 XHFBWROCŁAWM2021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:51
143GAŁECKI Robert 327 YHFBKIEŁCZÓWM2021-06-02 03:02:0206:26:2406:43:51
144ZIELIŃSKA Iwona 487 YGwiazdy PółnocyGDAŃSKK2021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:19
145KOWALEWSKA Małgorzata 487 XGwiazdy PółnocyBANINOK2021-06-04 03:00:0906:25:3506:44:20
146MARON Jacek 502 YAgent i GwiazdaWARSZAWAM2021-06-04 02:59:5806:28:0306:45:02
147SIWIRSKA Anna 502 XAgent i GwiazdaWARSZAWAK2021-06-04 02:59:5806:28:0006:45:03
148BROK Jacek 19 XBrok TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0006:23:0406:45:07
149BROK Małgorzata 19 YBrok Team62-064K2021-05-29 03:01:0006:23:0506:45:07
150GONCZAR Szymon 317 XLepiej żeby mama nie wiedziałaRYBNIKM2021-06-01 03:04:0506:33:4906:45:07
151KALISZ Karolina 317 YLepiej żeby mama nie wiedziałaWARSZAWAK2021-06-01 03:04:0506:33:5006:45:11
152GADOMSKI Radosław 461 XLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0406:22:4406:45:56
153PAWLUCZYK Adam 461 YLatające LwyWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0506:22:4706:45:58
KUBIS Witold 188 YJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2106:25:02 DNF06:46:51 DNF
URBANEK Zbigniew 188 XJak nie My¸ to kto?PSZCZYNAM2021-05-30 03:12:2206:25:04 DNF06:46:52 DNF
156SIKORA Grzegorz 470 XMcBiegacze dzikiKSIĄŻENICEM2021-06-04 03:00:0706:38:4006:47:29
157PARANDYK Krystian 470 YMcBiegacze dzikiSTARA WIEŚM2021-06-04 03:00:0506:38:4206:47:32
158ŁĄTKOWSKI Sławomir 41 YŁątkiLUBAWAM2021-05-29 03:00:5806:31:4206:47:50
159ŁĄTKOWSKA Mirosława 41 XŁątkiLUBAWAK2021-05-29 03:00:5906:31:4106:47:50
160WOJDA Dariusz 431 XPolish WingsJÓZEFÓWM2021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:42
161BŁOŃSKI Piotr 431 YPolish WingsSMOLECM2021-06-04 02:59:5606:32:4506:48:42
162FOREMSKI Sławomir 324 YToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:4306:49:00
KACZMAREK Damian 324 XToruńskie TorpedyTORUŃM2021-06-02 03:02:0206:39:43 DNF06:49:01 DNF
164DERLAGA Wojciech 48 YMilówka TeamWOJNICZM2021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:03
165TUTAJ Krzysztof 48 XMilówka TeamZBYLITOWSKA GÓRAM2021-05-29 03:00:5906:47:5506:50:03
166ŁUCZAK Tomasz 484 XWYMIATACZE Z TURKUOBRZĘBIN 80 DM2021-06-04 03:00:0006:26:4906:51:29
167WALOSZEK Franek 484 YWYMIATACZE Z TURKUTURKOWICE 73M2021-06-04 02:59:5906:26:5006:51:31
168FEICHTINGER Marek 114 XTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:37
169PAWŁOWSKI Tomasz 114 YTeam ŻoryŻORYM2021-05-29 03:01:0306:21:1506:51:38
170SUDOMIR Paweł 336 XWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:1506:52:07
171ZIĘBA Tomasz 336 YWściekle szybcyWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1106:25:1606:52:07
172CHOMA Marek 347 YPędzące LeniwceREPKIM2021-06-03 03:03:2206:33:0706:52:22
173LASIKOWSKI Mateusz 347 XPędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM2021-06-03 03:03:2306:33:0406:52:23
174BIENIAK Krzysztof 370 XKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1006:34:3106:52:32
175TYSZKA Dariusz 370 YKrav Maga WarszawaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1206:34:3206:52:40
176WITEK Wojciech 164 XŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:18
177WITEK Maciej 164 YŁysewitkiTARNÓWM2021-05-29 03:01:1506:31:2406:53:18
178BARTOSIŃSKI Bartłomiej 43 XMiodziarz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0806:29:2306:54:14
179MAGDZIAK Łukasz 43 YMiodziarz TeamKÓRNIKM2021-05-29 03:01:0806:29:2206:54:15
180OLSZAK Zenon 377 YZWYCZAJNY TEAMWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:30
181ANTONIEWICZ Jacek 481 YOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1406:42:4206:55:37
182GMAJ Daniel 481 XOLDBOYS GRÓJEC :)GRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:4206:55:38
183ZAWIŚLAK Kazimierz 377 XZWYCZAJNY TEAMTOMASZÓW LUBELSKIM2021-06-03 03:03:3606:49:0606:55:45
184DĄBROWSKA Katarzyna 477 XPanorama Obiekty SportowePIASECZNOK2021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:55
185KORBUT Radosław 477 YPanorama Obiekty SportoweSIEDLCEM2021-06-04 03:00:0806:39:4606:55:56
186KŁOSIEWICZ Wojciech 33 Y15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:11
187WIELGOSZ Tomasz 33 X15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYELBLĄGM2021-05-29 03:01:2706:29:5106:56:12
188DRAUS Borys 473 XXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:1306:56:33
189PIEKIELNY Mariusz 265 YAdwokat DiabłaCZASTARYM2021-05-31 03:01:1806:56:0406:56:33
JEDRZEJCZYK Konrad 473 YXYZKRASNEM2021-06-04 03:00:1106:34:13 DNF06:56:33 DNF
191DONIEC Sebastian 265 XAdwokat DiabłaJASŁOM2021-05-31 03:01:1806:56:0506:56:34
192FEDAK Bohdan 226 YKlub Pod WisienkąZAGÓRZM2021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:36
193KRAWCZYK Jan 226 XKlub Pod WisienkąKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2106:51:1206:56:38
194WOJCIECHOWSKI Ireneusz 443 XTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1306:42:4106:57:10
195PELCHEN Tomasz 443 YTIPW TeamGRÓJECM2021-06-04 03:00:1206:42:4306:57:11
196ZBĄSKI Bartłomiej 92 XKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:12
197KULPOK Tomasz 92 YKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM2021-05-29 03:01:2706:33:0806:57:13
198ZIELIŃSKI Sławomir 11 YStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0706:26:2606:57:44
199WANAT Mateusz 375 XMI TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:1606:44:5106:57:46
200SIWIEC Stanisław 11 XStan i SławRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0606:26:2606:57:47
201SURLAS Izabela 375 YMI TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:1606:44:5306:57:47
202SKWAREK Tomasz 187 YBarbariansKATOWICEM2021-05-29 03:01:0206:44:2706:57:52
203WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 187 XBarbariansTYCHYK2021-05-29 03:01:0106:44:2806:57:53
204PIASKOWSKI Marcin 321 YDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0206:36:4806:58:00
205GRACZ Krzysztof 321 XDziki z NadolicNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0106:36:4906:58:03
206POWAŻNY Marek 56 YOCR NR WrocławWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0206:18:2706:58:07
207KRĘZEL Krzysztof 56 XOCR NR WrocławSZEWCEM2021-05-29 03:01:0106:18:2606:58:08
208MOLTZAN Zbigniew 514 YCrossfit ToruńTORUŃM2021-06-02 03:02:0106:46:1806:58:41
209MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 514 XCrossfit ToruńTORUŃK2021-06-02 03:02:0206:46:1806:58:45
210NESTOROWICZ Marek 486 YKlub Biegacza Jurund SzczytnoKĘTRZYNM2021-06-04 03:00:0006:46:4306:59:18
211ZDUNEK Józef 486 XKlub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM2021-06-04 03:00:0106:46:4406:59:20
212CZYŚCIAK Krzysztof 509 XKB SobótkaŻÓRAWINAM2021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:30
213FYDA Jerzy 250 YCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2006:23:2106:59:30
214WÓJCICKI Dariusz 250 XCSC Adventure AcademyKATOWICEM2021-05-30 03:12:2106:23:2106:59:30
215PELJAK Mariusz 509 YKB SobótkaSOBÓTKAM2021-05-29 03:01:4606:39:1506:59:32
216DYMARSKI Mariusz 339 YMały i DużyCZERWONAKM2021-06-03 03:03:1806:40:3706:59:41
217GARDYŚ Grzegorz 339 XMały i DużyKICINM2021-06-03 03:03:1806:40:4006:59:43
218SZYMACZEK Kamil 480 YWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:5006:59:43
219TRZASKA Marcin 480 XWatahaKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0906:48:5206:59:44
220WILCZYŃSKA Oliwia 411 XOliwia i KacperPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:55
221ELIASZ Paweł 513 YAnia i Paweł BARANÓWM2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:56
222BARAŃSKI Kacper 411 YOliwia i KacperPOZNAŃM2021-06-03 03:03:1306:36:1806:59:56
223SWORNOWSKA Anna 513 XAnia i Paweł POZNAŃK2021-06-03 03:03:1306:36:1906:59:57
224ORECKI Radoslaw 302 XByle do przoduSZCZECINM2021-06-01 03:04:0806:43:2007:01:19
225PORZYCH Zbigniew 302 YByle do przoduMIERZYNM2021-06-01 03:04:0706:43:2207:01:22
226BARAŃCZAK Kamil 232 YAshwagandha TeamPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:52
227BIAŁCZYK Marcin 232 XAshwagandha TeamROŚCIMINM2021-05-30 03:12:2006:33:5707:01:53
228SUDER Michał 240 XBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:54
229ŻYRA Grzegorz 240 YBezNapinyWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2006:39:4607:01:55
230KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 456 XRaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK2021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:58
231KŁOSIŃSKI Rafał 456 YRaceFighter GOSIR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM2021-06-04 02:59:5706:39:3207:01:58
232KUBICA Krzysztof 235 XKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1806:22:5107:01:58
233KADŁUBOWSKI Piotr 235 YKotwica Brzeg Rzeźnik TeamBRZEGM2021-05-30 03:12:1706:22:5207:02:00
234PLEWIŃSKA Oliwia 100 XDreamTeamTARNOWSKIE GÓRYK2021-05-29 03:01:1006:45:0507:02:03
235KOZA Robert 100 YDreamTeamŚWIĘTOCHŁOWICEM2021-05-29 03:01:1006:45:0607:02:05
236RAJKOWSKI Tomasz 505 XFC Eire DivisionZGIERZM2021-06-03 03:03:1806:44:3807:03:25
237JĘDRO Tomasz 505 YFC Eire DivisionSTRYKÓWM2021-06-03 03:03:1706:44:3807:03:26
238KREZALEK Marcin 197 YGwardia NaftyWIETRZNOM2021-05-29 03:01:0106:34:5307:03:54
239KRAWCZYK Michał 427 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1706:45:1407:04:00
240RÓŻAK - RUKUSZEWICZ Magdalena 427 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2021-06-04 03:00:1606:45:1507:04:02
241RYMAR Alan 197 XGwardia NaftyKROSNOM2021-05-29 03:01:0106:34:5407:04:06
242DZIEWA Przemysław 186 XSZYBCY I WŚCIEKLI VIIBRANDWICAM2021-05-29 03:01:3506:48:2707:05:45
243SIĄKAŁA Krystian 186 YSZYBCY I WŚCIEKLI VIIGÓRKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:3506:48:2107:05:47
244GRZEBNIEWSKA Judyta 147 XMJTYCHYK2021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:30
245ŻERDKA Michał 147 YMJBIERUŃM2021-05-29 03:01:1506:44:1607:06:30
246BEZULSKI Łukasz 209 YPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2606:46:2907:07:10
247BUJNOWSKI Rafał 209 XPędzące KapcieWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2506:46:3007:07:13
248ŻYŁKA Kamil 203 YAkademia Biegania 42kKOBIÓRM2021-05-29 03:23:2206:38:2207:07:57
249KLACHACZ Sebastian 203 XAkademia Biegania 42kTYCHYM2021-05-29 03:23:2306:38:2207:07:57
SZYMKIEWICZ Robert 303 XMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0707:01:25 DNF07:08:28 DNF
SZAFRANIEC Tomasz 303 YMIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM2021-06-01 03:04:0607:01:25 DNF07:08:28 DNF
252STASZCZAK Łukasz 117 XTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3506:46:5807:08:39
253GÓRSKI Sławomir 117 YTRI Team LubańLUBAŃM2021-05-29 03:01:3406:47:0007:08:43
254JAGIELSKI Szymon 153 XDZIKI Z ŁASINAŁASINM2021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:50
255ROMAŃSKI Kazimierz 153 YDZIKI Z ŁASINALEGIONOWOM2021-05-29 03:01:0006:47:1407:08:51
256TOPORCZYK Daniel 73 YPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:09
257JOHNA Adam 73 XPress-Glass Biegamy i WspieramyTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:57:2307:09:09
258PAWLIK Paweł Alibaba 376 YCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:1407:09:20
259PILECKI Łukasz 376 XCAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM2021-06-03 03:03:4006:36:1307:09:21
260FUKS Jarosław 57 YDziki teamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:31
261SKŁADANOWSKA Beata 57 XDziki teamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0907:02:0207:09:36
262SULIMA Grzegorz 323 XBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:4807:10:10
263TWARÓG Zbigniew 323 YBezgraniczne StarszakiSTRZEGOMM2021-06-02 03:02:0006:46:4907:10:11
264NOWAK Marcin 118 XJanusze bieganiaKRAKÓWM2021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:54
265KUCIEL Paweł 118 YJanusze bieganiaTENCZYNEKM2021-05-31 03:01:2506:48:3907:10:54
266SERAFIN Robert 351 XSERAFINGRYBÓWM2021-06-03 03:03:2906:51:3007:11:03
267TKACZYK Szymon 115 XWeganizmyKRAKÓWM2021-05-29 03:01:2606:35:3807:11:39
268BIAŁEK Aleksandra 115 YWeganizmyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2606:35:3907:11:40
269SERAFIN Piotr 351 YSERAFINSTRÓŻEM2021-06-03 03:03:3106:51:2807:11:49
270BRZĄKALSKI Krzysztof 287 YDziki w AgreściePŁOCKM2021-05-31 03:01:2206:49:0607:11:51
271SAŁEK Mateusz 287 XDziki w AgreścieWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2106:49:0707:11:52
272GŁUCHOWSKI Przemysław 127 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM2021-05-29 03:01:4606:55:4107:13:56
273MŁODZIENIAK Robert 127 YPrawnicy z tej samej ulicyKONINM2021-05-29 03:01:4606:55:4207:13:59
274FURMAN Paweł 348 XHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1406:50:0407:14:13
275KOŹMIŃSKI Patryk 348 YHuragan Ligota TeamKATOWICEM2021-06-03 03:03:1206:50:0607:14:15
276WOJTYCZKA Wojciech 434 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAM2021-06-04 03:00:2307:04:5307:14:28
277LEWANDOWSKI Janusz 61 XŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3806:46:3307:14:34
278LEWANDOWSKI Dominik 61 YŁosie z Tarnowskich GórTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:3906:46:3607:14:35
279SPYRKA Adam 415 YGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:5607:14:46
280DYWAN Andrzej 415 XGDZIE TA METAKRAKÓWM2021-06-04 03:00:0006:51:5207:14:47
281BEBELSKI Rafał 27 XPiękny i BestiaWARSZAWAM2021-05-29 03:23:5406:56:5207:15:16
282ZMYJ Danuta 27 YPiękny i BestiaPAWLIKOWICE 407K2021-05-29 03:23:5506:56:5207:15:18
283BLACHA Jarosław 133 YRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2206:47:2407:16:01
284DOMINIK Mariusz 133 XRzeźnikorzercy BiłgorajBIŁGORAJM2021-05-29 03:01:2406:47:2207:16:01
285PENIOWICZ Justyna 142 YASICS FrontRunner PolandMILICZK2021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:13
286BIEŃCZAK Zuzanna 142 XASICS FrontRunner PolandWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0706:51:1107:16:15
287KUBRAK Kamil 337 XCzarne StopyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:2606:58:3907:16:49
288CZARDYBON Michał 337 YCzarne StopyWYRYM2021-06-03 03:03:2506:58:4007:16:50
289KRYSKE Mariusz 516 YNa WARIATABIAŁE BŁOTAM2021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:32
290PASZKIEWICZ Kamil 74 YZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:1407:17:34
291GUZIK Piotr 74 XZespół niespokojnych nógWROCLAWM2021-05-29 03:01:2806:43:1507:17:34
292MROTEK Michał 516 XNa WARIATAKRUSZYN KRAJEŃSKIM2021-06-04 02:59:5907:04:0907:17:35
293ZIĘBA Sabina 507 YForever TeamŚWILCZAK2021-06-01 03:04:0507:17:2607:18:02
294KITOWSKA Anna 507 XForever TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK2021-06-01 03:04:0407:17:2607:18:06
295HINC-ŻARDECKA Natalia 394 YŚlimakiREDAK2021-06-03 03:03:1607:02:5207:18:28
296KOMORKIEWICZ Karol 394 XŚlimakiREDAM2021-06-03 03:03:1607:02:5107:18:28
297BANAŚ Marcin 170 YSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1106:51:4707:19:05
298ŁOBODZIŃSKI Marcin 170 XSynevo Ultra TeamBYDGOSZCZM2021-05-29 03:01:1206:51:4607:19:05
299ADAMCZYK-NOWAK Beata 26 XMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMK2021-05-29 03:01:1106:49:2707:19:20
300FILIPAK Hieronim 26 YMiechowicka Grupa BiegowaBYTOMM2021-05-29 03:01:1006:49:2807:19:21
301PAWLAK Bartosz 312 XBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamJABŁONNAM2021-06-01 03:04:0507:00:5207:19:33
302JAMBOR Michał 312 YBractwo Biegowe BGK/Żórawski TeamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:0507:00:5407:19:38
303KUCHARSKI Paweł 64 XPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0407:04:4807:19:54
304BARĆ Piotr 64 YPlaneta NiskoNISKOM2021-06-02 03:02:0307:04:4907:19:55
305MATYSIAK Agnieszka 353 XGuli GuliLUBAŃK2021-06-03 03:03:2107:00:0707:20:16
306TRZCIŃSKI Paweł 353 YGuli GuliLUBAŃM2021-06-03 03:03:2107:00:0607:20:18
307KWAŚNIEWSKI Maciej 128 XDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:58
308KONECKI Damian 128 YDamina & MaciekSZCZECINM2021-05-29 03:30:3207:18:1407:20:58
309KORBELA Bartosz 243 XDariusz & Bartosz TeamKRASZEWM2021-05-30 03:12:1907:17:0607:20:58
STAWSKI Dariusz 243 YDariusz & Bartosz TeamŁÓDŹM2021-05-30 03:12:1907:17:06 DNF07:20:58 DNF
311SKOTNICZNY Michał 70 YKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:02:0507:21:10
312NIEMCZYK Dominik 70 XKids of UsainKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5807:02:0507:21:11
313BEREZOWSKI Sławomir 174 YChłopak z gitarą i biegnący za nimKĘPAM2021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:29
314LEŚNIOWSKI Piotr 174 XChłopak z gitarą i biegnący za nimOPOLEM2021-05-29 03:00:5707:03:5807:21:29
315ŻYCIŃSKI Paweł 398 XWolskie CrossyKRAKÓWM2021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:43
316PAJURA Marta 398 YWolskie CrossyKRAKÓWK2021-06-03 03:03:1907:01:5407:21:43
317MIELCZAREK Daniel 493 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:3007:12:1807:23:22
318WERECKI Marcin 222 XBieganie jest dla BaranówSTARAGDM2021-05-30 03:12:2907:07:3407:23:26
319KUŚMIERCZYK Piotr 493 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM2021-06-04 03:00:2307:12:2507:23:28
320TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 361 XHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1307:03:1107:23:41
321PIOTROWSKA Anna 361 YHuragan LigotaKATOWICEK2021-06-03 03:03:1207:03:1207:23:48
322BARDAN Michał 228 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:1107:24:26
323ŻYCHOWICZ Rafał 228 YŻelazo nie klękaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2307:03:1007:24:26
324JACKOWIAK Agnieszka 208 XRunner's PowerŚREMK2021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:56
325JACKOWIAK Szymon 208 YRunner's PowerŚREMM2021-05-30 03:12:1707:04:0507:24:56
326SZYGENDA Sebastian 329 XP.S.WRZEŚNIAM2021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:22
327KWIATKOWSKI Przemysław 329 YP.S.GNIEZNOM2021-06-02 03:02:0307:04:0607:26:23
328STĘPKOWSKA Berta 356 YLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:23
329GAJOS Anna 356 XLubelskie BabeczkiLUBLINK2021-06-03 03:24:5207:14:5207:26:25
330MAŚNIAK Witold 132 YSzybcy i WściekliRYBNIKM2021-05-29 03:15:0007:03:2607:26:46
331KOBYLIŃSKI Tomasz 132 XSzybcy i WściekliZABRZEM2021-05-29 03:15:0007:03:3407:26:47
332ZIELIŃSKI Mariusz 290 YDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1807:02:3907:27:13
333WOJCIECHOWSKI Norbert 290 XDMD TEAMGNIEZNOM2021-05-31 03:01:1907:02:3807:27:13
334KAMIŃSKI Kamil 316 YBimBro TeamWARSZAWAM2021-06-02 03:02:0407:06:3107:28:08
335KWIETNIA Przemek 316 XBimBro TeamCZERWINM2021-06-02 03:02:0407:06:3207:28:10
336DAŃDA Wojciech 449 YFire TeamOCHOJNOM2021-06-04 03:00:1607:09:3407:28:18
337KULANTY Krzysztof 449 XFire TeamKRZYWOPŁOTYM2021-06-04 03:00:1607:09:3707:28:18
338GRYCMAN Magdalena 407 YSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAK2021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:30
339GRYCMAN Łukasz 407 XSPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAM2021-06-04 03:00:0607:07:3407:28:31
340DOLATA Krzysztof 345 XSOCIOS SILESIAGLIWICEM2021-06-03 03:03:1607:17:4407:28:40
341KOWALSKI Łukasz 88 YBychawa RunnersSTRZYŻEWICEM2021-05-29 03:01:2107:03:0107:28:44
342MAZURKIEWICZ Jolanta 88 XBychawa RunnersBYCHAWAK2021-05-29 03:01:2207:03:0107:28:44
343MALKA Marcin 433 Ydla naszych KasiekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:1607:03:2207:28:54
344ZAWADKA Darek 433 Xdla naszych KasiekWÓLKA MIŃSKAM2021-06-04 03:00:1507:03:2207:28:55
345GRYGIEREK Roman 309 XBzie pętla TeamGORZYCZKIM2021-06-01 03:04:1007:00:3107:29:06
346KAMYCZEK Adam 309 YBzie pętla TeamBĄKÓWM2021-06-01 03:04:0907:00:3107:29:07
347ROGALA Grzegorz 168 XZ napędem na czteryBOGUCHWAŁAM2021-05-29 03:00:5607:28:2107:29:13
348WÓJCIK Krzysztof 168 YZ napędem na czteryŚWILCZAM2021-05-29 03:00:5707:28:2407:29:14
349KACZMAREK Karol 508 XRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0907:27:5907:29:34
350RZEŹNIK Mariusz 508 YRozbiegany Rawicz Akuna RunRAWICZM2021-06-04 03:00:0707:28:0107:29:35
351WRÓBEL Kelli 145 XKelli & ArekRZESZÓWK2021-05-29 03:01:0607:04:0607:29:57
352BEREŚ Arkadiusz 145 YKelli & ArekRZESZÓWM2021-05-29 03:01:0607:04:0707:30:00
353ŁUKOWIAK Krzysztof 346 XFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2407:05:5507:30:03
354ANIOŁEK Michał 346 YFC NaKacuTRZEBNICAM2021-06-03 03:03:2307:05:4807:30:08
355DYBOWSKI Krzysztof 60 Y#DyboteamJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1406:59:3707:30:10
356HŁASKO Anna 60 X#DyboteamJÓZEFÓWK2021-05-29 03:01:1506:59:3607:30:10
357ŚWIĄTEK Remik 77 XMB Motors TeamOWIŃSKAM2021-05-29 03:01:0507:16:0907:30:45
358SKIBA Jarek 77 YMB Motors TeamPLEWISKAM2021-05-29 03:01:0407:16:1207:30:46
359PERKA Michał 225 YKocopolarzePRÓSZKÓWM2021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:05
360KOSZAŁKA Adam 225 XKocopolarzeKÓRNIKM2021-05-30 03:12:2807:03:0207:31:07
361MENDYK Marcin 397 Y***********JAKTORÓWM2021-06-03 03:13:1407:03:2107:32:31
362KŁEMBUKOWSKI Piotr 223 XPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:31
363SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 223 YPrzyszliśmy popatrzećKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2107:10:2007:32:32
364BAJOR - ZALEWKA Agata 424 YAga/AgaRACIBOROWICE DOLNEK2021-06-04 03:00:1007:20:0407:32:39
365SZEWCZENKO Agnieszka 424 XAga/AgaBOLESŁAWIECK2021-06-04 03:00:0907:20:0507:32:40
366KRUPIŃSKI Marek 152 YMarek & Jakub Running TeamGOWOROWOM2021-05-29 03:01:4006:37:1707:32:46
367RUDO Jakub 152 XMarek & Jakub Running TeamŁOCHÓWM2021-05-29 03:01:4006:37:2107:32:47
368KAWECKI Marek 447 XSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1607:07:1507:32:51
369GASIŃSKI Maciej 447 YSłońca JuryOLSZTYNM2021-06-04 03:00:1707:07:1307:32:51
370PURGAL Magdalena 452 XSłońca JurySROCKOK2021-06-04 03:00:1707:19:5207:33:02
371GASIK Leszek 452 YSłońca JuryOLSZTYN /K.CZĘSTOCHOWYM2021-06-04 03:00:1707:19:5107:33:02
372NECZAJ Andrzej 159 YKravMaga SquaD KrKSZCZYGLICEM2021-05-29 03:01:0007:11:4607:33:30
373ADAMCZYK Artur 159 XKravMaga SquaD KrKBIBICEM2021-05-29 03:01:0107:11:4607:33:30
374PIŁAT Tomasz 205 XCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:5707:34:12
375ŻYTKOWIAK Maciej 205 YCzarny Biały WiewiórkaPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2807:12:5807:34:13
376JAZ Krzysztof 352 YKM TEAMMIESZKOWICEM2021-06-03 03:03:2407:23:2207:34:23
377ŁĘTOWSKI Mariusz 352 XKM TEAMNAWODNAM2021-06-03 03:03:2307:23:1807:34:27
378GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 419 YComfort ZoneGLIWICEK2021-06-04 03:00:1207:32:0107:34:37
379BAR Aleksandra 419 XComfort ZoneSTRZELCE OPOLSKIEK2021-06-04 03:00:1207:32:0307:34:39
380CABAJ Przemysław 445 YTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1507:08:3407:34:52
381CZARNY Mariusz 445 XTrail Runners JaworznoJAWORZNOM2021-06-04 03:00:1607:08:3207:34:53
382ROGOWSKI Patryk 200 YRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:13
383KOZIOŁ Ewa 201 XLeonekGÓRZYCEK2021-05-29 03:01:2007:11:2307:35:16
384KONOPSKI Piotr 200 XRudy i SiwyGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4307:04:5007:35:16
385SOWINSKI Mariusz 201 YLeonekGNIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2107:11:2307:35:17
386BIAŁEK Adam 459 YSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹM2021-06-04 02:59:5807:31:2007:35:18
387CHYLIŃSKA Agnieszka 459 XSzybsi niż sraczka!ŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5707:31:2107:35:19
388WÓŁKIEWICZ Paweł 294 XOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:54
389WÓŁKIEWICZ Piotr 294 YOX5PRUSZKÓWM2021-05-31 03:01:3207:35:0207:35:54
390SANECKI Patryk 423 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM2021-06-04 03:00:0406:52:3807:36:50
391PAWLYTA Jerzy 423 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM2021-06-04 03:00:0406:52:3407:36:52
392DAMEK Piotr 149 XTeam PapryWOLAM2021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:20
393CEBULA Grzegorz 28 XPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2IWINYM2021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:20
394WOLSZCZAK Konrad 28 YPEBEKA SOLIDARNOŚĆ-2LUBINM2021-05-29 03:01:2707:18:3507:37:20
395PRYGA Tomasz 149 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1806:49:3007:37:22
396LEBUDA Grzegorz 136 XTeam PapryĆWIKLICEM2021-05-29 03:01:1606:56:0607:37:25
397ŁUCZAK Sławomir 136 YTeam PapryTYCHYM2021-05-29 03:01:1406:56:0907:37:26
398MIELNICZEK Grzegorz 230 YDrużyna AKRAKÓWM2021-05-30 03:12:2407:10:1007:37:31
399MANISTA Cezary 230 XDrużyna AOCHOJNOM2021-05-30 03:12:2507:10:0907:37:31
400FUGAS Konrad 157 XFugasyTOMASZÓW LUBELSKIM2021-05-29 03:01:3206:48:0407:38:01
401FUGAS Artur 157 YFugasyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3206:48:0607:38:01
402SKORUPIŃSKI Piotr 258 XSkorupkiBOLESŁAWIECM2021-05-31 03:01:2007:17:1707:38:08
403SKORUPIŃSKA Katarzyna 258 YSkorupkiBOLESŁAWIECK2021-05-31 03:01:2007:17:1907:38:09
404ŻMUDKA Bartek 385 XRGB & Ochajo RUNRYBNIKM2021-06-03 03:03:1807:05:0707:38:31
405WYSOCKI Tomasz 386 XPołówka na startRYBNIKM2021-06-03 03:03:1907:05:0507:38:33
406NOGAJ Janusz 385 YRGB & Ochajo RUNGLIWICEM2021-06-03 03:03:1807:05:0507:38:34
407FLORIAN Krzysztof 386 YPołówka na startRUDA ŚLĄSKAM2021-06-03 03:03:1907:05:0407:38:35
408SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna 13 XKlątwa ITBSKARNIOWICEK2021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:12
409NOWAK Marek 13 YKlątwa ITBSKARNIOWICEM2021-05-29 03:01:1307:15:3407:39:12
410OPARA Piotr 158 XFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0807:15:0507:39:21
411LISZEWSKI Mariusz 158 YFARYSIAKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0707:15:0707:39:22
412DUTKA Sebastian 12 XLeśny TeamPSZCZYNAM2021-05-29 03:01:1207:01:5407:39:29
413FRANCZAK Mateusz 12 YLeśny TeamBRZEGM2021-05-29 03:01:1107:01:5507:39:30
414PODLASZEWSKI Jacek 322 XSPC PODLAS TAEMTORUŃM2021-06-02 03:02:0107:27:0807:40:58
415BĄK Andrzej 322 YSPC PODLAS TAEMJÓZEFOWOM2021-06-02 03:02:0107:27:1107:40:58
416BIERNAT Michał 196 XMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0207:14:3607:41:12
417SZCZĘŚNIAK Andrzej 196 YMam nadzieje ¸ że dobiegniemy 2OPOLEM2021-05-29 03:01:0307:14:3507:41:12
418BORCUCH Michał 195 YMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1CHROSCINA OPOLSKAM2021-05-29 03:01:0207:17:3407:41:14
KŁOPOTOWSKI Marcin 195 XMam nadzieję¸ że dobiegniemy 1PNIÓWM2021-05-29 03:01:0207:17:35 DNF07:41:14 DNF
420JARZYNKA Krzysztof 116 XKK TeamLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:07:2807:42:07
421MACIEJEWICZ Krzysztof 116 YKK TeamTERSPOLM2021-05-29 03:01:3307:07:2907:42:09
422MASZOTA Franciszek 397 X***********BARTOSZYCEM2021-06-03 03:03:1407:13:1807:42:30
423STĘPIEŃ Grzegorz 215 YSTĘPIEŃ TEAMOPOLEM2021-05-30 03:12:3007:15:5507:42:44
424STĘPIEŃ Kamila 215 XSTĘPIEŃ TEAMOPOLEK2021-05-30 03:12:3007:15:5607:42:45
425ROGOWSKA Anna 135 YKozice TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:5507:23:3407:43:45
426ŁYCZKO Anna 135 XKozice TeamSTOBIERNAK2021-05-29 03:01:5507:23:3307:43:46
427BODNAR Krystian 78 YDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:51
428BODNAR Adrian 78 XDwa Szybkie ŻubrySANOKM2021-05-29 03:01:2507:19:3107:43:52
429ROMAŃSKA Karolina 91 YStelmach TeamŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:01:0407:17:3407:43:53
430STELMACH Piotr 91 XStelmach TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:0407:17:3507:43:54
431ZACZYK Jakub 254 YDruga połowa życiaWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2807:13:1807:43:55
432KŁĘK Stanisław 254 XDruga połowa życiaBOLECHOWICEM2021-05-30 03:12:2907:13:1807:43:55
433WILK Paweł 241 YMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1807:23:0507:44:03
434MALETA Marcin 241 XMiechów TeamMIECHÓWM2021-05-30 03:12:1907:23:0407:44:03
435BOGUSZ Grzegorz 448 YDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:17
436GĄTARCZYK Mariusz 448 XDzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM2021-06-04 03:00:1707:12:4907:44:18
437TOPOROWSKI Damian 107 YHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2107:43:4807:44:32
438SZYSZKOWSKI Wojciech 107 XHusaria TeamSTASZÓWM2021-05-29 03:01:2207:43:4707:44:32
439KOTOMSKA Renata 460 YStorm TeamALEKSANDRÓWKAK2021-06-04 03:00:0007:33:0607:44:45
440DURDA Dominika 460 XStorm TeamOTOKAK2021-06-04 02:59:5807:33:0807:44:51
441KUŹNICKI Witold 463 XTISSRZUCHOWAM2021-06-04 03:00:1107:44:4107:45:15
442SZYNALIK Władysław 463 YTISSMSZANA DOLNAM2021-06-04 03:00:1007:44:4107:45:16
443SNARSKI Dariusz 80 XWATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEM2021-05-29 03:01:1707:06:4007:45:57
444PIETRZYK Paweł 80 YWATAHA-Łączy Nas BieganieCHORZÓWM2021-05-29 03:01:1707:06:4307:45:59
445TADYCH Mariusz 506 XPIERNIKIBRZOZÓWKAM2021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:07
446GOŹDZIŃSKI Przemysław 506 YPIERNIKIKROBIAM2021-06-03 03:03:2407:05:5207:46:08
447POGORZELSKI Mariusz 30 YHardcorowe WychylylybymyKARCZEWM2021-05-29 03:01:1507:17:0907:46:52
448BASIAK Michał 30 XHardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:1307:17:1107:46:53
449MATYSIAK Daniel 383 XGenerali Sport TeamBUGAJM2021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:54
450BRODA Łukasz 383 YGenerali Sport TeamGÓRKI WIELKIEM2021-06-03 03:03:2707:29:2807:46:54
451WYSOCKI Marcin 313 YSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:1407:47:30
NIENAŁTOWSKI Paweł 388 YTango i CashKOBYŁKAM2021-06-03 03:03:1307:30:36 DNF07:47:34 DNF
FILIKS Antoni 388 XTango i CashKIELCEM2021-06-03 03:03:1307:30:39 DNF07:47:36 DNF
454KRZESIŃSKA Renata 363 YKings P&RWYŚMIERZYCEK2021-06-03 03:03:2207:30:2207:47:39
455GAUDYN Hubert 444 XGG TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEM2021-06-04 03:00:0007:21:2407:47:57
WCISŁO Robert 227 XRO Z SŁAW TEAMWARSZAWAM2021-05-30 03:30:1207:37:17 DNF07:48:03 DNF
457GNATOWICZ Krzysztof 444 YGG TEAMCZERWIEŃSKM2021-06-04 03:00:0007:21:2407:48:05
458SZYMANIUK Maciej 313 XSztanga & CashZĄBKIM2021-06-01 03:04:1107:28:1607:48:08
459STEPANCZENKO Rafał 9 XRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:40
460STEUER Sylwester 9 YRSBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:01:0407:48:0107:48:41
461SZYMANIK Paweł 363 XKings P&RWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2207:30:2207:49:03
462BUGAŁA Robert 446 Ylis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2707:19:0607:49:04
463LIS Jakub 446 Xlis i wilkLUBLINM2021-06-04 03:00:2807:19:0507:49:04
464JOKEL Katarzyna 261 YK&MGDAŃSKK2021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:07
465SIOMAK Michał 261 XK&MGDANSKM2021-05-31 03:01:1907:26:5507:49:08
466MICHALIK Michał 299 YNowa Huta TeamKRAKÓWM2021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:14
467KOPEĆ Marta 299 XNowa Huta TeamKRAKÓWK2021-06-01 03:04:0607:26:4807:49:14
468BUDZIASZEK Agnieszka 192 XEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:21:0007:49:26
469STACHERA Aleksandra 192 YEFFI RUN TEAMKRAKÓWK2021-05-30 03:12:2207:20:5707:49:27
470WŁODARCZYK Grzegorz 280 YGrygi i RadiCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:3607:14:5907:49:44
471KAMIŃSKI Radosław 280 XGrygi i RadiSULEJOWEKM2021-05-31 03:01:3607:14:5807:49:45
472ŻARNIEWSKI Wojciech 483 YDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:1407:50:39
473STELMACH Damian 483 XDogoń i DHLBRWINÓWM2021-06-04 02:59:5607:18:2107:50:40
474PIETRUSZKA Paweł 259 YBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:5107:51:00
475PAWELEC Piotr 259 XBractwo MaguryJASŁOM2021-05-31 03:01:2007:14:5207:51:04
CZARNACKA Karolina 244 XZMDK LublinLUBLINK2021-05-30 03:12:2707:14:22 DNF07:51:18 DNF
SPRAWKA Marcin 244 YZMDK LublinLUBLINM2021-05-30 03:12:2607:14:26 DNF07:51:20 DNF
478MATYSIAK Łukasz 387 XKOBYLA GÓRA TEAMKOBYLA GORAM2021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:57
479KULA Sebastian 387 YKOBYLA GÓRA TEAMSYCÓWM2021-06-03 03:03:1707:51:0707:51:57
480RECZEK Sebastian 150 XPokonując Granice Seba i MarekMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:00:5807:13:4507:52:28
481RATOWSKI Marek 150 YPokonując Granice Seba i MarekTORUŃM2021-05-29 03:00:5907:13:4507:52:28
482NIMSZ Kamila 246 XSzkodniki w BieszczadachJELCZ-LASKOWICEK2021-05-30 03:12:2707:26:5007:52:52
483SZYMAŃSKI Marcin 246 YSzkodniki w BieszczadachGODZIKOWICEM2021-05-30 03:12:2607:26:5107:52:53
484MIECHOWICZ Małgorzata 175 XLeżacze ŁąkowiKROSNO ODRZAŃSKIEK2021-05-29 03:01:5007:20:4807:53:14
485BATURO Artur 175 YLeżacze ŁąkowiMARCINOWICEM2021-05-29 03:01:5007:20:4907:53:15
486MAZUR Michał 289 YLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:45:2607:53:29
487LEWANDA Piotr 289 XLamyPABIANICEM2021-05-31 03:01:2407:42:4707:53:30
488KANTOROWSKI Marcin 76 XPomyleńcyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:2407:38:2407:53:43
489PAŚNICKA Marta 76 YPomyleńcyWARSZAWAK2021-05-29 03:01:2307:38:3007:53:44
490NICPOŃ Sebastian 326 YPatobiegaczePIŁAM2021-06-02 03:02:0107:28:2607:53:47
491SZYSZŁOWSKI Waldemar 326 XPatobiegaczePOZNAŃM2021-06-02 03:02:0007:28:2707:53:48
492LEWANDOWSKI Robert 123 XBiegam z RadościWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:31:1107:53:51
493DĄBROWSKI Kamil 123 YBiegam z RadościKĘPNOM2021-05-29 03:01:1407:31:0907:53:51
494MATUSZEWSKA Małgorzata 341 XMi-GoŚREMK2021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:01
495KACZMAREK Mirosław 341 YMi-GoWYSPIAŃSKIEGO 57M2021-06-03 03:03:2407:42:1507:54:02
KALAWSKI Włodzimierz 495 XRzeźnicy KoduKATOWICEM2021-06-04 03:00:1307:21:12 DNF07:54:13 DNF
OZIĘBŁO Rafał 495 YRzeźnicy KoduCHORZÓWM2021-06-04 03:00:1207:21:13 DNF07:54:15 DNF
498WIERZBOWSKI Krzysztof 491 YBydgoszczBYDGOSZCZM2021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:13
499SIEKIERSKI Tomasz 491 XBydgoszczSOLEC KUJAWSKIM2021-06-04 03:00:0707:40:3107:55:15
500ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 58 XHALYNY BIEGAJOPROSZOWICEK2021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:31
501MURZYN Krystyna 58 YHALYNY BIEGAJOWIŚNIOWAK2021-05-29 03:01:3107:26:1907:55:31
502PRUS Piotr 199 YBiegacze KleczewSŁAWOSZEWEKM2021-05-29 03:01:2407:26:2507:55:33
503ZIEMKIEWICZ Michał 199 XBiegacze KleczewKLECZEWM2021-05-29 03:01:2307:26:2607:55:34
504GOŁĘBIOWSKI Piotrek 46 YGórskie dzikiCHORZÓWM2021-05-29 03:01:3007:18:1507:56:07
505SKRZYPCZAK Radosław 46 XGórskie dzikiPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:18:1607:56:08
506BIERNAT Robert 65 YZrehabilitowaniRAKOWISKAM2021-05-29 03:01:1707:53:2307:57:38
507SULEJ Michał 65 XZrehabilitowaniBIAŁA PODLASKAM2021-05-29 03:01:1607:53:2407:57:39
508WOJTANOWICZ Marcin 247 YGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1807:20:2907:58:07
509OŚRÓDEK Piotr 247 XGumowe KaczkiZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:1907:20:2507:58:08
510DRWĘSKA-MICHALSKA Julia 365 XPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYK2021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:38
511MICHALSKI Dariusz 365 YPiękna i BestiaKOZIEGŁOWYM2021-06-03 03:03:2007:31:0207:58:40
512BARANSKI Jaroslaw 198 YBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4707:45:0407:58:45
513BARANSKI Piotr 198 XBaranski Marathon TeamRADOMM2021-05-29 03:01:4807:45:0307:58:45
514HERMAN Michał 50 XBez PośpiechuŚWIEBODZICEM2021-05-29 03:01:4207:32:2407:59:18
515FRANKOWSKI Piotr 50 YBez PośpiechuWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4207:32:2507:59:19
GŁADYSZEWSKI Jacek 474 XMcBiegaczePIASECZNOM2021-06-04 03:00:0907:44:53 DNF07:59:31 DNF
LIS Tomasz Piotr 474 YMcBiegaczeWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0707:44:53 DNF07:59:33 DNF
518BARTOSIEWICZ Andrzej 111 YSzakal JeżyceLUBOŃM2021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:34
519GRUDZIŃSKI Ernest 430 YZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:36
520SZYPULSKI Rafał 111 XSzakal JeżycePOZNAŃM2021-05-29 03:07:0007:31:0907:59:37
521BRAJCZEWSKI Piotr 430 XZambrów TeamZAMBRÓWM2021-06-04 03:00:1007:24:2107:59:37
522STELMACH Krzysztof 20 XGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1607:35:1907:59:55
523JEZIORNY Ryszard 20 YGoni nas lukratywny wieprz-wersja ultraWIELUŃM2021-05-29 03:28:1307:35:2207:59:58
524MŻYK Katarzyna 260 YEndorfiny WadowiceWADOWICEK2021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:07
525FILIPCZUK Marcin 163 YDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0507:14:4308:00:09
526LULEWICZ Marek 163 XDREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM2021-05-29 03:02:0307:14:4508:00:13
527MLOST Tomasz 260 XEndorfiny WadowiceWADOWICEM2021-05-31 03:01:2707:40:0508:00:13
528CHRZAN Daniel 405 XAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3407:28:5808:00:27
529GÓRKA Radosław 37 YWarchołyMILANÓWEKM2021-05-29 03:01:4607:36:5408:00:28
530CHRZAN Andrzej 405 YAA TarnówTARNÓWM2021-06-03 03:03:3307:28:5508:00:28
531SAŁAS Krzysztof 193 XFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4507:37:0208:00:32
532BARSZCZ Bartosz 37 XWarchołyRADOMM2021-05-29 03:01:4607:36:5208:00:42
533ROKITA Maciej 193 YFrikiRADOMM2021-05-29 03:01:4607:37:0108:00:44
534ZIELIŃSKI Dariusz 23 YObibokiŁĘCZNAM2021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:51
535SUDOŁ Damian 23 XObibokiWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3707:36:1908:00:52
536PSZENNY Łukasz 90 YUltrino AmateurLUBLINM2021-05-29 03:01:3407:17:1008:00:53
537OLSZEWSKI Rafał 264 XBiegunkaWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:03
538BUDNICKI Andrzej 264 YBiegunkaBIAŁYSTOKM2021-05-31 03:01:2307:45:2008:01:03
539CAŁKA Krystian 90 XUltrino AmateurPOZNAŃM2021-05-29 03:01:3107:17:1308:01:08
540CIERPISZ Marek 83 XKambodzańskie WariaDZIKIWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3307:13:1608:01:09
541CIERPISZ Damian 83 YKambodzańskie WariaDZIKISTALOWA WOLAM2021-05-29 03:01:3307:13:1708:01:12
542PIOTROWSKA Anna 416 XWolnośćNADARZYNK2021-06-04 03:00:1907:46:4008:02:18
543LUCHOWSKI Rafał 416 YWolnośćNADARZYNM2021-06-04 03:00:2007:46:4008:02:19
544OSSES Arkadiusz 155 XChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:5908:02:34
545OSSES Filip 155 YChcemalwniemogemPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1907:23:5808:02:35
546WOŁOSZYN Małgorzata 315 YMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAK2021-06-01 03:04:0607:45:4508:02:38
547WOŁOSZYN Ryszard 315 XMARGOTEAMBIELSKO - BIAŁAM2021-06-01 03:04:0507:45:4608:02:40
548SMOLIŃSKI Paweł 162 XRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:3608:03:00
549RESZKA Piotr 162 YRAINBOW UNICORNSKOMORÓWM2021-05-29 03:01:4107:30:3808:03:02
550GIBALSKI Tomasz 183 YOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWSKA 52M2021-05-29 03:01:0708:02:4808:03:39
551GIBALSKA Marzena 183 XOborygeniROŚCISŁAWICE WOŁOWA 52K2021-05-29 03:01:0808:02:4708:03:41
NOWAK Paweł 211 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2021-05-30 03:12:3107:49:42 DNF08:03:45 DNF
DYMAREK Łukasz 211 YRATOLEZDUŃSKA WOLAM2021-05-30 03:12:3107:49:43 DNF08:03:46 DNF
554MATUSZCZYK Marek 360 XM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2107:42:5608:05:01
555MACIEJOŃCZYK Mariusz 360 YM&M TEAMRYBNIKM2021-06-03 03:03:2207:42:5608:05:01
556PODGÓRNY Mariusz 392 XTeam OzimekDYLAKIM2021-06-03 03:03:1307:37:0508:05:50
557GUMIŃSKI Przemysław 392 YTeam OzimekOZIMEKM2021-06-03 03:03:1407:37:0508:05:50
558KACZMAREK Maciej 466 XMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:3108:06:41
559WOLNY Bartosz 466 YMeissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.POZNAŃM2021-06-04 03:00:1807:49:3208:06:43
560KUSZTAL Justyna 17 XEskadra PuławyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:2307:48:1708:07:53
561PAŃCZUK-FIGURA Irmina 17 YEskadra PuławyPUŁAWYK2021-05-29 03:01:2407:48:1208:07:53
562LERCH Agnieszka 268 YBiegające RyjkiWARSZAWAK2021-05-31 03:24:3907:53:2508:08:32
563OSTROWSKI Jarek 268 XBiegające RyjkiWARSZAWAM2021-05-31 03:24:3707:53:2608:08:38
564PACZKOWSKI Mirosław 236 XONA i ONBYDGOSZCZM2021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:21
565NOWAK Agnieszka 236 YONA i ONBYDGOSZCZK2021-05-30 03:12:2507:41:2008:10:21
566DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 441 YDwie dzikuskiŁÓDŹK2021-06-04 02:59:5807:45:5208:10:45
567MROTEK Katarzyna 441 XDwie dzikuskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK2021-06-04 02:59:5807:45:5308:10:46
568MONICA Mateusz 374 YApartamenty Łemko teamKRYNICA-ZDRÓJM2021-06-03 03:03:2807:37:0308:10:52
569RAJKOWSKI Tomasz 374 XApartamenty Łemko teamSŁUPSKM2021-06-03 03:03:2807:36:0408:10:53
570DZIKI Maciej 2 XDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5707:31:1708:11:17
571DZIKI Marek 2 YDzikie Dziki z RogolaROGOŹNIKM2021-05-29 03:00:5807:31:1708:11:18
572STELMACH Dariusz 396 XAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:24
573TCHOŃ Tomasz 396 YAA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM2021-06-03 03:03:3207:37:2308:11:25
574RATAJCZAK Milena 343 YI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:39
575MUSZYŃSKA Bożena 131 XZwariowane dziewczynyBIERUŃK2021-05-29 03:01:1707:57:1808:11:40
576MĄCZYŃSKA Joanna 343 XI Tak Nas Nie WylosująPOZNAŃK2021-06-03 03:03:1807:43:1908:11:40
577STACHELSKI Robert 161 XMSR OTWOCKJÓZEFÓWM2021-05-29 03:01:4007:31:3808:13:21
578POLANOWSKI Jan 161 YMSR OTWOCKWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4007:31:3708:13:25
579NAPIONTEK Maria 338 YDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:48
580KASPERKIEWICZ Maja 338 XDziki M&MWARSZAWAK2021-06-03 03:03:1407:49:2708:13:49
581KLUZA-HOWIL Lila 403 YBiegowe KaizenGRYFINOK2021-06-03 03:03:3107:47:2108:14:22
582HOWIL Waldemar 403 XBiegowe KaizenGRYFINOM2021-06-03 03:03:3107:47:2308:14:23
583GROCHALA Grzegorz 380 XGrochala TeamSZCZECINM2021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:08
584GROCHALA Emil 380 YGrochala TeamWARSZAWAM2021-06-03 03:03:2707:48:1908:15:08
585SZKAMRUK Alicja 332 XALKI Z PRALKIWARSZAWAK2021-06-02 03:02:0007:58:3008:16:20
586SOĆKO Kamil 332 YALKI Z PRALKIBIAŁA PODLASKAM2021-06-02 03:02:0107:58:3008:16:20
587CIEŚLICKI Mateusz 421 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDABROWA GÓRNICZAM2021-06-04 03:00:2107:54:0308:17:10
588PYTA Krzysiek 421 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM2021-06-04 03:00:2107:54:0008:17:11
589GRECH-BARAN Marta 185 XLemiesz TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1407:38:1108:17:33
590BARAN Jakub 185 YLemiesz TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:01:1307:38:1208:17:36
591ROST Zbigniew 4 YRuda i jej OgonGDAŃSKM2021-05-29 03:01:5207:55:5508:17:38
592SAZON Inesa 4 XRuda i jej OgonGDAŃSKK2021-05-29 03:01:5207:55:5408:17:39
593SZMYT Piotr 34 XWlkp Mountains ultra/4 runners groupPOZNANM2021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:55
594ZYZANSKI Andrzej 34 YWlkp Mountains ultra/4 runners groupWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4507:49:4208:17:58
595FILIPIAK Sebastian 512 XEkipa LipaLIPAM2021-06-01 03:04:1007:48:3508:18:22
596GÓRCZYŃSKI Rafał 512 YEkipa LipaNOWY TOMYŚLM2021-06-01 03:04:1107:48:3408:18:23
597KOTLARCZYK Katarzyna 146 YPasztetyKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0007:53:4608:18:40
598KOTLARCZYK Ireneusz 146 XPasztetyKRAKÓWM2021-05-29 03:00:5907:53:4708:18:42
599OSTROWSKI Artur 167 YRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:3708:19:57
600MURDZIA Marcin 167 XRozwiązane Sofixy PiwoszaLEŻAJSKM2021-05-29 03:01:5607:35:3908:19:58
601ROZWADOWSKI Robert 7 YPyrySUCHY LASM2021-05-29 03:01:4707:53:2608:21:38
602KOŁEK Jacek 7 XPyryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:4907:53:2508:21:38
603JÓŹWIAK Patryk 82 XPacole teamMIELESZYNM2021-05-29 03:01:5407:37:4408:21:44
604MATYSIAK Jacek 82 YPacole teamWIELKOPOLSKIEM2021-05-29 03:01:5407:37:4308:21:44
605RYSIEWICZ Paweł 62 XTwo Steps From HellGRYBÓWM2021-05-29 03:00:5908:19:5008:22:05
606KĄDZIELAWA Marcin 62 YTwo Steps From HellTARNÓWM2021-05-29 03:01:0008:19:5108:22:05
607WIŚNIEWSKI Marek 102 XZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3207:37:5508:22:43
608OBORSKI Waldemar 102 YZMASAKROWANI MWWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:44
609BLIM Maciej 124 XZmasakrowaniWTÓREKM2021-05-29 03:01:3107:37:5508:22:47
610KUBACKI Wojciech 124 YZmasakrowaniWILCZYNM2021-05-29 03:01:3007:37:5608:22:48
611KUKIEŁA Tomasz 328 XCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:5708:23:23
612PAKULSKI Marcin 328 YCiągnące się dżdżowniceKOSZALINM2021-06-02 03:02:0508:03:5508:23:23
613NOWICKA Monika 131 YZwariowane dziewczynyTYCHYK2021-05-29 03:01:1707:57:1908:23:36
614KOSIN Marcin 331 YPGB Sportowa PaczkaBARCZEWOM2021-06-02 03:02:0307:50:4608:24:19
615KRUSZCZYŃSKI Sebastian 331 XPGB Sportowa PaczkaNIKIELKOWOM2021-06-02 03:02:0307:50:4308:24:20
616MÓWIŃSKI Tomasz 333 YAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0507:51:2408:25:36
617BUDZYŃSKI Przemysław 333 XAlvaro & PrzemoSZCZECINM2021-06-02 03:02:0407:51:2508:25:39
618PRESIA Andrzej 293 YNORT FEJS TIMWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1208:12:1108:26:25
619MIKOŁAJCZUK Grzegorz 293 XNORT FEJS TIMSIEDLCEM2021-06-01 03:04:1208:12:1208:26:26
620PODGÓRSKI Dominik 99 YSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:30
621BERNHARD Paweł 99 XSąsiedziJÓZEFÓWM2021-05-29 04:04:4907:42:2208:26:31
622WAJDZIAK Marcin 408 XNizinne DziadkiSZCZECINM2021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:04
623KAŹMIERCZAK Jarosław 408 YNizinne DziadkiBEZRZECZEM2021-06-03 03:03:2608:02:4808:27:11
624RYBAK Aneta 51 YPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:28
625SOCHA Mariola 51 XPracońki SistersSTALOWA WOLAK2021-05-29 03:01:3808:03:3808:27:29
626CIPORA Katarzyna 369 YK&M TeamWROCŁAWK2021-06-03 03:03:2108:07:2608:27:35
627CIPORA Maciej 369 XK&M TeamWROCŁAWM2021-06-03 03:03:2208:07:2608:27:36
628ORZESZYNA Łukasz 207 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM2021-05-30 03:12:2607:52:5308:27:55
629MELON Emilia 207 YDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK2021-05-30 03:12:2607:52:5208:27:55
630MROZIK Magdalena 112 XPower Training Girls TeamWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5108:01:5708:28:30
631BOBIŃSKA Marta 112 YPower Training Girls TeamPOWER TRAININGK2021-05-29 03:01:5108:02:0008:28:31
632JASIŃSKA Patrycja 47 XBiegaczki z SaharyWARSZAWAK2021-05-29 03:00:5808:27:4208:28:35
633MŁYNARCZYK Tatiana 47 YBiegaczki z SaharyPOLICEK2021-05-29 03:00:5808:27:4308:28:35
634PASTERNAK Stanisław 233 YOSV Team & olkuszbiega.plOLKUSZM2021-05-30 03:12:2208:04:2208:28:42
635IZDEBSKI Mariusz 233 XOSV Team & olkuszbiega.plDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-30 03:12:2108:04:2208:28:46
636FRANKIEWICZ Artur 94 XPozytywniGLIWICEM2021-05-29 03:01:4308:00:0108:29:19
637CHUDAŃSKI Jakub 94 YPozytywniKNURÓWM2021-05-29 03:01:4108:00:0208:29:20
638KACZMAREK Dagmara 126 YEz-FloKATOWICEK2021-05-29 03:01:3708:02:3408:30:32
639GIEL Wojtek 126 XEz-FloSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2021-05-29 03:01:3608:02:3508:30:34
LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 87 XRabbitsKRAKÓWK2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF
KRÓLIKOWSKI Igor 87 YRabbitsKRAKÓWM2021-05-29 03:01:0808:06:15 DNF08:30:45 DNF
642MARASEK Adam 216 YAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2408:29:5408:30:47
643JĘCZMIŃSKI Adam 216 XAdamsyKIELCEM2021-05-30 03:13:2008:29:5808:30:50
644MARCZEWSKI Maciej 400 XNie rozdziobią nas krukiKIELCEM2021-06-03 03:03:2608:11:3208:31:01
645KRUK Małgorzata 400 YNie rozdziobią nas krukiKIELCEK2021-06-03 03:03:2608:11:3008:31:02
646KORZYCKI Karol 266 YKorzycki TaemMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2307:52:3808:31:49
647KORZYCKI Tadeusz 266 XKorzycki TaemSOSNÓWKAM2021-05-31 03:01:2407:52:3708:31:50
648PACZÓSKA Ewa 182 XAfera Lektyka TeamOBORNIKI ŚL.K2021-05-29 03:01:4508:18:4708:32:33
649PUCHALSKA Olga 181 YPuchaczeSMOLECK2021-05-29 03:01:4308:18:4608:32:35
650PUCHALSKI Piotr 181 XPuchaczeWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4308:18:4608:33:06
651FACON Sławomir 137 XPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:3108:33:12
652FACON Janusz 137 YPędzące wiewióryWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4208:10:2708:33:12
653BALCERZAK Krystyna 354 YBalusieŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3008:13:5408:33:20
654BALCERZAK Mariusz 354 XBalusieŁÓDŹM2021-06-03 03:03:2908:13:5608:33:21
655JAKUBIAK Wojciech 285 XŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:25
656WOSZCZYK Michał 285 YŁadnie tu macie w tych BieszczadachWARSZAWAM2021-05-31 03:01:3108:06:2008:33:26
657SIBILAK Dawid 182 YAfera Lektyka TeamWROCŁAWM2021-05-29 03:01:4508:18:5208:33:28
658ZIEMKIEWICZ Jarosław 98 XUKS Running TeamLUBINM2021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:36
659EFINOWICZ Tomasz 98 YUKS Running TeamKALISZM2021-05-29 03:01:4907:47:0108:33:36
660TYMUL Jakub 53 YTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3508:13:3708:33:53
661SZYŁOWICZ Daniel 53 XTymTriTeamSZCZECINM2021-05-29 03:01:3608:13:3708:33:53
662ANDRZEJEWICZ Paweł 95 XOJCIEC i SYNŻARYM2021-05-29 03:01:1308:12:3308:34:03
663SOWA Mariusz 95 YOJCIEC i SYNLIPINKI ŁUŻYCKIEM2021-05-29 03:01:1308:12:3408:34:04
664WEISS Krystian 213 XM.I.K.W. Dzik ŚląskRUDA ŚLĄSKAM2021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:16
665IDZIK Małgorzata 213 YM.I.K.W. Dzik ŚląskŚWIĘTOCHŁOWICEK2021-05-30 03:12:2707:59:4708:34:16
666KACPRZYCKA Paulina 75 XDziki w moroPURDAK2021-05-29 03:01:2207:57:4808:35:50
667LEWANDOWSKI Adrian 75 YDziki w moroPURDAM2021-05-29 03:01:2207:57:4708:35:52
668KADULA Tomasz 59 YDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:1208:36:33
669KOZERA Waldemar 59 XDwa Szybkie ŻubryKRAKÓWM2021-05-29 03:01:3907:59:1108:36:34
670SŁABOŃ Mariusz 305 XKIWK-a i przyjacieleWOLBROMM2021-06-01 03:04:1007:58:0108:37:24
671POPCZYK Ewelina 305 YKIWK-a i przyjacieleSOSNOWIECK2021-06-01 03:04:1107:57:5908:37:24
672OLESZEK Krzysztof 471 YDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1408:16:2308:38:40
673SZKAŁUBA Daniel 214 XPulsSportWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2408:35:4308:41:18
674RAWSKI Mateusz 214 YPulsSportLUBACZÓWM2021-05-30 03:12:2508:35:3608:41:21
675DĄBROWSKI Michał 151 XUltraPośladach.plWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0308:38:0808:41:36
676WILK Magdalena 151 YUltraPośladach.plWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0408:38:0608:41:37
677ŁASTOWIECKI Radosław 106 XKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:5208:43:13
678RADOMIŃSKI Tomasz 106 YKS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:2308:06:5408:43:14
679PĘKALA Anna 401 XDAMY RADĘZABRZEK2021-06-03 03:03:1608:22:4508:43:51
680SZKAMRUK Małgorzata 401 YDAMY RADĘGLIWICEK2021-06-03 03:03:1508:22:4708:43:53
681KLEPACKI Maciej 129 XBiegamy dla AntkaPĘPOWOM2021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:20
682TOKARSKI Leszek 129 YBiegamy dla AntkaGOSTYŃM2021-05-29 03:01:3008:37:2608:44:20
683KRZYSZTOFIK Jaromir 249 YKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:1908:12:0908:45:28
684KOROBIJ Krzysztof 178 YJeszcze w Zielone gramy !!!WOJCIECHOWICEM2021-05-29 03:01:2508:10:3208:46:04
685HATALSKI Wojciech 178 XJeszcze w Zielone gramy !!!WROCŁAWM2021-05-29 03:01:2608:10:3208:46:06
686WITOWSKI Łukasz 210 YDSV TeamGDYNIAM2021-05-30 03:12:2308:26:1808:46:09
687GWÓŹDŹ Kamil 210 XDSV TeamGŁOSKÓWM2021-05-30 03:12:2208:26:1708:46:10
688GÓRAJ Marta 251 YYOLO:)IŁAWAK2021-05-30 03:12:2608:26:4608:46:12
689MILEWSKI Andrzej 18 YJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0808:37:4308:47:39
690JURCZAK Robert 18 XJury & DzejMIŃSK MAZOWIECKIM2021-05-29 03:01:0908:37:4208:47:40
691WILKOWSKI Krzysztof 297 XUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0708:25:3508:48:17
692KRACZKOWSKI Przemysław 297 YUltra KoszalinKOSZALINM2021-06-01 03:04:0808:25:3308:48:19
693OSTACH Daria 190 YANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2808:13:5708:48:26
694PRUSIEWICZ Beata 190 XANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK2021-05-29 03:01:2908:13:5608:48:28
695RUSZNICA Klaudia 272 XPatatas BravasTORUŃK2021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:47
696BUNIEK Mateusz 272 YPatatas BravasTORUŃM2021-05-31 03:01:2208:40:4608:48:49
697SOŁTYSZEWSKI Bartosz 156 XStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0407:04:4108:51:01
698KRZYWDZIŃSKI Stanisław 156 YStalowe PłucaTORUŃM2021-05-29 03:01:0307:04:4108:51:03
699BORKOWSKI Michał 276 YOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2308:19:2208:51:12
700ŚLÓSARSKI Szymon 276 XOGRYBYDGOSZCZM2021-05-31 03:01:2208:19:2308:51:13
701RUDZIŃSKI Tomasz 179 XKuna w agreścieLUBLINIECM2021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:54
702MAŚLONKA Tomasz 179 YKuna w agreścieKATOWICEM2021-05-29 03:01:3808:24:3408:51:55
703OLSZEWSKI Artur 171 XPanna CottaDĄBROWA GÓRNICZAM2021-05-29 03:01:3707:46:3108:51:58
704TOL Kamil 171 YPanna CottaTANINAM2021-05-29 03:01:3807:46:3108:51:58
705DYDERSKA Wioletta 55 YWiola&AdiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:0308:10:3908:52:36
706WINIARCZYK Adrian 55 XWiola&AdiSTARY KONIKM2021-05-29 03:01:0408:10:3808:52:39
707GIEMZIK Marcin 390 YDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:05:2608:10:3208:53:20
708MAMLA Zbigniew 140 XBiegiem na kawęWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3608:35:5108:54:17
709KOSEWSKA Dorota 140 YBiegiem na kawęWARSZAWAK2021-05-29 03:01:3708:35:5108:54:17
710RYBAK Monika 515 XRyba z DzikiemOTWOCK K2021-06-04 03:00:0307:54:5508:54:50
711KALICKI Irek 134 XZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:52
712SZNEJFUS Beata 515 YRyba z DzikiemPRUSZKÓW K2021-06-04 03:00:0407:54:5508:54:52
713SZYMCZYK Michał 134 YZmordowani ŻyciemWARSZAWAM2021-05-29 03:01:5208:10:0008:54:54
714TEODORCZUK Paweł 390 XDNF TEAMOLKUSZM2021-06-03 03:03:3608:12:2308:55:11
715GÓRNY Magdalena 382 XSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWK2021-06-03 03:03:1708:26:1708:55:35
716GÓRNY Przemysław 382 YSzare larwy - KB SupermaratończykŻELAZKÓWM2021-06-03 03:03:1708:26:1608:55:36
717GUZEK Mariusz 277 XLosBieganerosKUTNOM2021-05-31 03:01:2508:30:4608:56:18
718BRZOZOWSKI Waldemar 277 YLosBieganerosWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2608:30:4708:56:20
719DUKAŁA Arkadiusz 54 XZ pasją do biegania.ZALESIE GÓRNEM2021-05-29 03:01:2608:22:3608:56:33
720MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ Agnieszka 54 YZ pasją do biegania.WARSZAWAK2021-05-29 03:01:2608:22:3208:56:33
721SKLEPOWICZ Jacek 472 XBad Old Fat GuysWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1208:55:2008:57:33
722WILK Marcin 472 YBad Old Fat GuysMIŃSK MAZOWIECKIM2021-06-03 03:03:1208:55:1808:57:35
723OSIAK Karol 63 XWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3608:15:5708:57:58
724MAZUREK Krzysztof 63 YWorki na zwłokiWARSZAWAM2021-05-29 03:12:3708:15:5708:58:04
725OSIŃSKA Agnieszka 194 YKGHM ZG RUNGŁOGÓWK2021-05-29 03:01:1208:58:0208:58:47
LIPKA Michał 404 YLipki RulezMIELECM2021-06-03 03:03:1708:11:13 DNF08:58:47 DNF
727ŁOŚ Sara 194 XKGHM ZG RUNLUBINK2021-05-29 03:01:1308:58:0108:58:48
SZYMALA-LIPKA Magdalena 404 XLipki RulezMIELECK2021-06-03 03:03:1608:11:13 DNF08:58:48 DNF
729JAGODA Anna 284 XBrak mi słów co my wyprawiamy znówRUMIAK2021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:58
730RZECHOWSKI Filip 284 YBrak mi słów co my wyprawiamy znówGDYNIAM2021-05-31 03:01:2608:23:4608:58:58
731SIEDLECKA Wiktoria 286 XPawełek&WiczkaTYCHYK2021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:06
732KEMPNY Paweł 286 YPawełek&WiczkaMIKOŁÓWM2021-05-31 03:01:1908:28:5508:59:06
733PĘCAK Agnieszka 349 YMonkeys' TeamDZIERZKOWICEK2021-06-03 03:03:1908:39:4608:59:10
734SZEWCZYK Katarzyna 349 XMonkeys' TeamKRAŚNIKK2021-06-03 03:03:2008:39:4508:59:10
735KANIEWSKI Michał 371 XFather & Son companyBANINOM2021-06-03 03:03:2508:32:3908:59:19
736DASZCZYŃSKI Adam 371 YFather & Son companyKOSOWOM2021-06-03 03:03:2508:32:4008:59:20
DUDEK Michał 485 XJuraTrail MFsŁÓDŹM2021-06-04 03:00:0708:37:35 DNF08:59:41 DNF
738MARCINKIEWICZ Robert 485 YJuraTrail MFsCZĘSTOCHOWAM2021-06-04 03:00:0608:37:3708:59:44
739PACZUSKI Michał 273 YDefault Team NameŁÓDŹM2021-05-31 03:01:2908:33:0209:00:56
740MIKOŁAJCZYK Agnieszka 273 XDefault Team NameŁÓDŹK2021-05-31 03:01:2908:33:0309:00:58
WALCZAK Michał 366 XBravehearts LegionowoLEGIONOWOM2021-06-03 03:03:2808:30:21 DNF09:01:23 DNF
KWIECIŃSKA Małgorzata 366 YBravehearts LegionowoLEGIONOWOK2021-06-03 03:03:2708:30:22 DNF09:01:23 DNF
743DZISZKIEWICZ Grzegorz 501 Ypojeby.com.pl43-300M2021-05-29 03:01:4908:50:4809:01:35
744MASZEWSKA-WACH Mariola 501 Xpojeby.com.plRAWA MAZOWIECKAK2021-05-29 03:01:4908:50:4709:01:37
745BLIŹNIEWSKA Katarzyna 68 Xsng wild duckGŁOWNOK2021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:43
746BLIŹNIEWSKI Marek 68 Ysng wild duckGŁOWNOM2021-05-29 03:01:2508:37:2009:03:45
747WIATROWICZ Barbara 462 YbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:53
748TRACZ Agnieszka 462 XbelferkiSTALOWA WOLAK2021-06-04 03:00:0508:48:2809:03:55
749BOROWCZYK Andrzej 8 Ylipiec '76LIPIEC '76M2021-05-29 03:01:3308:24:4309:04:16
750ADAMCZYK Marcin 8 Xlipiec '76GOŁUSKIM2021-05-29 03:01:3208:24:4109:04:17
751BLANK Krzysztof 282 YPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2008:28:2709:05:04
752STANIKOWSKI Mariusz 282 XPop TeamRADOMM2021-05-31 03:01:2108:28:2609:05:05
753SUCHAN Andrzej 255 YSuchy TeamWADOWICEM2021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:17
754SZLÓSARCZYK Krzysztof 255 XSuchy TeamMYŚLENICEM2021-05-31 03:01:2408:28:5009:05:19
755MENDRZYCKI Szymon 304 XDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:59
756DRAB Szymon 304 YDualSimŁÓDŹM2021-06-01 03:04:0708:28:1609:05:59
757TURLEJ Dariusz 497 XSpartanie Dzieciom (riposta)WARSZAWAM2021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:35
758KARPIŃSKI Robert 497 YSpartanie Dzieciom (riposta)MARKIM2021-06-04 03:00:0308:36:3809:06:36
759FIGEL Michał 372 XMiki TeamGDAŃSKM2021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:40
760FIGEL Monika 372 YMiki TeamGDAŃSKK2021-06-03 03:03:3709:05:2209:06:41
761CHWIAŁKOWSKI Bartosz 42 YBez SiaryPOZNAŃM2021-05-29 03:01:1009:03:5609:08:11
SZAMBELAŃCZYK Maciej 42 XBez SiaryLUSÓWKOM2021-05-29 03:01:1009:03:57 DNF09:08:13 DNF
763SZMUC Jacek 359 XMyszków BiegaMYSZKÓWM2021-06-03 03:03:1709:10:5509:11:42
764SZMUC Anna 359 YMyszków BiegaMYSZKÓWK2021-06-03 03:03:1809:10:5609:11:43
765FRIEZE Tatiana 104 XFRIEZEŁÓDŹK2021-05-29 03:01:0508:44:4209:11:57
766FRIEZE Krzysztof 104 YFRIEZEŁÓDŹM2021-05-29 03:01:0608:44:4109:11:57
767JADESZKO Michał 109 X***** ***EŁKM2021-05-29 03:01:3408:40:2709:12:04
768KOŁODZIEJ Sebastian 109 Y***** ***SZCZYTNOM2021-05-29 03:01:3408:40:2809:12:05
PISZCZEK Piotr 263 YDzikie ŚwiniePOZNAŃM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:14 DNF
CIĄPAŁA Jakub 263 XDzikie ŚwinieMOSINAM2021-05-31 03:01:3408:18:25 DNF09:12:17 DNF
771KOWALSKI Łukasz 101 Y#timetodoitTRĄBKI WIELKIEM2021-05-29 03:01:2108:50:3109:12:19
772POKROPIŃSKI Rafał 101 X#timetodoitTARNOWSKIE GÓRYM2021-05-29 03:01:2008:50:3209:12:21
773KWIECIEŃ Zbigniew 292 XWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:2109:12:57
774GAWEŁKO Janusz 292 YWolni i SwobodniTYCHYM2021-05-31 03:01:2708:44:2009:12:57
775PASZKIEWICZ Maciej 395 XDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1408:37:2109:13:51
776BONDARCZUK Igor 395 YDziadek biega ultraMUROWANA GOŚLINAM2021-06-03 03:03:1508:37:2009:13:52
777STEBELSKI Łukasz 44 YKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0609:05:1809:15:29
778RADZKI Rafał 44 XKaszuby ManWARSZAWAM2021-05-29 03:01:0509:05:2009:15:31
779JÓZEFIAK Jakub 300 XMKNOWY SĄCZM2021-06-01 03:04:1308:57:2609:18:42
780GAŁECKI Rafał 344 YCo dwie Gałki to nie jednaJELENIA GÓRAM2021-06-03 03:03:1408:40:0609:20:33
781GAŁECKI Szymon 344 XCo dwie Gałki to nie jednaNOWOGARDM2021-06-03 03:03:1308:40:0609:20:34
782PAWLAK Małgorzata 166 XPawlakGNIEZNOK2021-05-29 03:01:2808:48:4909:21:08
783PAWLAK Krzysztof 166 YPawlakGNIEZNOM2021-05-29 03:01:2908:48:4909:21:09
784ŻOŁYNIAK Szymon 176 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM2021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:42
785ŁASKAWSKA Justyna 176 XJuSz w Góry I Tobie TeżWARSZAWAK2021-05-29 03:01:1108:31:5109:21:44
786GIGOŃ Dariusz 269 YBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2608:57:3709:22:03
787RUBIN Andrzej 269 XBo jak nie my to kto¸ Jaworzno!JAWORZNOM2021-05-31 03:01:2708:57:3709:22:04
788BUDZICH Wojciech 279 YDZIDA TEAMCIECHANÓWM2021-05-31 03:01:1809:04:0209:22:06
789KADECKI Marek 279 XDZIDA TEAMKARGOSZYNM2021-05-31 03:01:1709:04:0309:22:12
790MOLENDA Tomasz 319 Yas you wishNADOLICE WIELKIEM2021-06-02 03:02:0308:40:3909:22:23
791NOWAK - KASPRZAK Anna 319 Xas you wishWROCŁAWK2021-06-02 03:02:0208:40:3709:22:24
792PAUSZEK-SUBSTYK Lucyna 511 XPrzyszłyśmy popatrzeć WĄGROWIECK2021-05-31 03:01:2208:56:2909:25:13
793 MICHALSKA Klementyna 511 YPrzyszłyśmy popatrzeć SZCZYTNOK2021-05-31 03:01:2108:56:3009:25:14
794GRADOWSKI Łukasz 494 YMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0508:59:4109:29:54
795CEDRO Damian 494 XMalinka Grudzicka Gang OpoleOPOLEM2021-06-04 03:00:0308:59:3909:29:55
796DZIERGAS Teresa 177 YULTRA KSP#1TWARDORZECZKAK2021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:58
797ORŁOWSKI Jakub 177 XULTRA KSP#1LEGIONOWOM2021-05-29 03:01:1908:54:5109:29:59
798MOLIŃSKA Marlena 219 YOna i OnWROCŁAWK2021-05-30 03:12:3108:50:2209:31:09
799PROŃCZUK Adam 219 XOna i OnCZECHOWICE-DZIEDZICEM2021-05-30 03:12:3108:50:2109:31:11
800BAŁAGA Marcin 391 XKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3509:30:0909:31:35
801KOCHAN Grzegorz 391 YKto dogoni Psa?KRAKÓWM2021-06-03 03:03:3409:30:1109:31:37
802MACIĄG Ewelina 381 XNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3208:56:2509:32:26
803KUMAŃSKA Monika 381 YNajlepsze koleżankiKIELCEK2021-06-03 03:03:3308:56:2509:32:26
804SZYMECKA Monika 334 XTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:49
805LIETZ Renata 334 YTotalnie BiegnięciCHOJNICEK2021-06-02 03:27:4109:04:4009:33:49
806DUBIEL Andrzej 378 XAG SPRINTLUTYNIAM2021-06-03 03:03:3508:51:4709:37:49
807JAKIEL Grzegorz 378 YAG SPRINTWROCŁAWM2021-06-03 03:03:3408:51:4609:37:50
808SŁUPIŃSKA Ewa 295 YByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2508:58:4309:39:55
809KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 295 XByle do przoduKRAKÓWK2021-05-31 03:01:2408:58:4509:39:56
810GRĘBOWSKA Dagmara 379 YW Kobiecie SiłaŁÓDŹK2021-06-03 03:03:3009:37:4009:40:48
811LEPIARZ Beata 379 XW Kobiecie SiłaKRAKÓWK2021-06-03 03:03:3109:37:4109:40:48
812BUJNOWSKA Eliza 212 YDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:46
813ZIAJKO Zuzanna 212 XDziewczyny z KabatWARSZAWAK2021-05-30 03:12:2409:13:3709:43:47
814STASZCZUK Andrzej 67 YWilkiSŁUPSKM2021-05-29 03:01:5208:51:3909:46:39
815ŚWIĄTEK Monika 67 XWilkiWARSZAWAK2021-05-29 03:01:5308:51:3709:46:42
816JUSZCZYK BUKOWIECKA Magdalena 85 XDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0109:18:2109:47:28
817GÓRSKA Anna 85 YDziki maja z gorkiŚWINOUJŚCIEK2021-05-29 03:02:0209:18:2109:47:30
818WYSMOLIŃSKA Barbara 499 XSzampan na MecieOSIELSKOK2021-06-04 03:00:1409:23:5009:49:36
819WYSMOLIŃSKI Piotr 499 YSzampan na MecieOSIELSKOM2021-06-04 03:00:1309:23:5109:49:37
820KOWALIK Mariusz 29 YBojko TeamMIEDŹNOM2021-05-29 03:01:4409:11:5109:54:17
821BĄDZIUL Dorota 29 XBojko TeamRZESZÓWK2021-05-29 03:01:4509:11:5109:54:18
822JASIŃSKI Mikołaj 45 XOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:4109:56:06
823ADAMSKI Jakub 45 YOstre strzałyWARSZAWAM2021-05-29 03:01:4809:05:4209:56:06
824GAŁKOWSKI Artur 350 XSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:3409:58:24
825SITARZ Tomasz 350 YSami SwoiKIELCEM2021-06-03 03:08:2309:32:3709:58:27
826SKUCIŃSKA Martyna 384 XUltra GrażynkiJĘDRZEJÓWK2021-06-03 03:03:3409:40:0910:03:09
827DOMAŃSKA Mariola 384 YUltra GrażynkiKIELCEK2021-06-03 03:03:3109:40:1410:03:15
828KRAWCZYK Tomasz 206 XMarTom TeamKLISZÓWM2021-05-30 03:12:2909:12:1710:04:59
829BOJCZUK Marek 206 YMarTom TeamMIELECM2021-05-30 03:12:2909:12:1410:04:59
830CYRAN Tomasz 278 YBlok EkipaGDAŃSK-KOWALEM2021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:16
831KEMPCZYŃSKI Piotr 278 XBlok EkipaREDAM2021-05-31 03:01:2009:46:3010:08:17
832COFALSKI Jakub 307 XKierowcy teamWARSZAWAM2021-06-01 03:04:1309:43:5110:10:04
833RYBAK Mariusz 307 YKierowcy teamPIASECZNOM2021-06-01 03:04:1409:43:5310:10:07
834WŁODARCZYK Jan 296 YAktywni KociewiacySKÓRCZM2021-06-01 03:04:1110:01:3810:20:17
835WICIAK Ziemowit 296 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM2021-06-01 03:04:1010:01:3810:20:18
836WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 262 YBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDPOBIEDZISKAK2021-05-31 03:01:3009:41:5210:22:21
837MAŁKOWSKI Bogdan 262 XBIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓDMURÓWM2021-05-31 03:01:3009:41:5110:22:21
KACZYŃSKI Janusz 310 XAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:0910:02:25 DNF10:30:40 DNF
839LEWANDOWSKI Jan 306 XDZIKI 2 MOGILNO TEAMMOGILNOM2021-06-01 03:04:0910:01:1110:30:43
840KOWALSKI Wojciech 306 YDZIKI 2 MOGILNO TEAMKLECZEWM2021-06-01 03:04:0810:01:1510:30:45
MAJKOWSKI Tomasz 310 YAktywni Kociewiacy 2SKÓRCZM2021-06-01 03:04:1010:02:25 DNF10:30:45 DNF
842DERUŚ Stanisław 503 YBISTROBISKUPICEM2021-06-03 03:14:0010:35:4111:01:42
843KŁOS Dariusz 503 XBISTROTORUŃM2021-06-03 03:14:0110:35:3711:01:44
844JEZIOR Monika 409 YPyszczkomuryGLIWICEK2021-06-03 03:03:3109:52:3811:17:27
845JEZIOR Bartosz 409 XPyszczkomuryGLIWICEM2021-06-03 03:03:3009:52:3911:17:29
846OBARSKA Małgorzata 110 YMNOKIELCEK2021-06-01 03:04:0811:16:5611:26:13
847OBARSKI Norbert 110 XMNOKIELCEM2021-06-01 03:04:0711:16:5511:26:16
848HORDEY Yaroslav 239 Y70KJYH47WINÓWM2021-05-30 03:12:3211:27:1811:44:50
849KMERA Rafał 510 YDziki DwaGDAŃSKM2021-06-03 03:03:2611:58:1227:12:15
850SIERECKI Zbigniew 510 XDziki DwaZBYDAR@GAZETA.PLM2021-06-03 03:03:2511:58:1327:12:19
851GRACZYK Magdalena 417 YDrużyna PepyTULCEK2021-06-03 03:03:1909:58:34
852GRACZYK Marcin 417 XDrużyna PepyTULCEM2021-06-03 03:03:2009:58:33
853TROJNAR Damian 436 XKs JanuszeŁAŃCUTM2021-06-04 02:59:5605:28:33
854GÓRAJ Maciej 251 XYOLO:)IŁAWAM2021-05-30 03:12:2608:27:35
KURZYDŁO Radosław 103 XSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0008:43:34 DNF DNF
GARBARCZYK Daniel 31 XHerbatnikiZDUŃSKA WOLAM2021-06-02 03:02:0507:53:28 DNF DNF
HORAK Lesław 16 XKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchMNICHM2021-05-29 03:01:2908:37:30 DNF DNF
TUCZAPSKI Artur 143 XcoMTATRZESZÓWM2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF
BONIECKI Maciej 256 XJak to przebiegniemy to będzie cudWARSZAWAM2021-05-31 03:01:28 DNF DNF
KOSTERA Katarzyna 270 XVege RunnersWARSZAWAK2021-05-31 03:01:2209:38:33 DNF DNF
POPKOWSKI Adam 288 XPielgrzymiRZEPINM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF
ZASŁONKA Konrad 389 XOby przed limitemSKRZESZEWM2021-06-03 03:03:1406:15:44 DNF DNF
DRABIŃSKI Adrian 1 XBeerSpiritWARSZAWAM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF
NARLOCH Łukasz 130 XNNGDYNIAM2021-05-29 03:01:4308:40:51 DNF DNF
STYLIŃSKI Norbert 3 XDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:38 DNF DNF
JABŁOŃSKI Kazimierz 239 X70KJYH47PRĄDYM2021-05-30 03:12:3211:27:17 DNF DNF
MICUN Medard 298 XDo celuTORUŃM2021-06-01 03:04:1314:47:14 DNF DNF
DĄBROWSKI Roman 335 XLast but not leastCHOJNICEM DNF DNF
JURASZ Paweł 475 XJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0507:55:31 DNF DNF
GEILEN Maurice 301 YWild BoysHASTENRATH/ GANGELTM2021-06-01 03:04:1013:25:33 DNF DNF
KOCYŁA Marzena 318 XKolorove SzpulkiRUDNIKK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF
TOPOLOWSKI Michał 406 YTeam ArbonneWARSZAWAM2021-06-03 03:03:3609:37:05 DNF DNF
GADOMSKI Jacek 393 XPrzasnikiPRZASNYSZM2021-06-03 03:03:29 DNF DNF
BIENIEK Piotr 248 XMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF
SIENIAWSKI Waldemar 52 XMazurskie DziadyKOPANKIM2021-05-29 03:01:09 DNF DNF
CZYNSZAK Krystian 471 XDr Jekyll and Mr HydeSTARGARDM2021-06-04 03:00:1209:02:12 DNF DNF
PIECZARA Marcin 355 XEwa i MarcinJAWORZNOM2021-06-03 03:03:2108:25:25 DNF DNF
SILSKA Sylwia 357 XAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEK2021-06-03 03:03:2908:54:44 DNF DNF
ROGACZEWSKI Kamil 31 YHerbatnikiRZĄŚNIAM2021-06-02 03:02:0607:53:29 DNF DNF
ŻARNOCH Arkadiusz 52 YMazurskie DziadyWARCHAŁYM2021-05-29 03:01:10 DNF DNF
KURKOWSKI Krzysztof 130 YNNGDAŃSKM2021-05-29 03:01:4208:40:52 DNF DNF
DOBRZYNIECKI Piotr 172 YEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:19 DNF DNF
KACZOROWSKI Michał 184 YKwidzyn BiegaKORZENIEWOM2021-05-29 03:01:2008:17:12 DNF DNF
ZYCH Katarzyna 202 YKadra Mocnych WrażeńCZECHOWICE-DZIEDZICEK2021-05-28 19:02:5108:15:38 DNF DNF
LIS Sławomir 227 YRO Z SŁAW TEAMOSTROŁĘKAM DNF DNF
FROŁOW Jakub 238 YRadosne GrzybkiWARSZAWAM2021-05-30 03:12:2407:22:22 DNF DNF
OSTASIUK Aleksander 248 YMałże z BordeauxPIASECZNOM2021-05-31 03:01:2108:43:52 DNF DNF
CIEŚLAK Łukasz 288 YPielgrzymiOŚNO LUBUSKIEM2021-05-31 03:08:4712:36:22 DNF DNF
PAPROCKA Marta 300 YMKNOWY SĄCZK2021-06-01 03:04:1208:57:28 DNF DNF
MICUN Katarzyna 298 YDo celuTORUŃK2021-06-01 03:04:1214:47:14 DNF DNF
GADOMSKA Barbara 393 YPrzasnikiPRZASNYSZK2021-06-03 03:03:29 DNF DNF
KRASOWSKI Mateusz 435 YPROSWIMLEŻAJSKM2021-06-04 03:00:03 DNF DNF
KRZYŻANOWSKI Przemysław 434 YKlodnitz RunJAWORZNOM2021-06-04 03:00:2207:14:13 DNF DNF
JELENIEWSKI Paweł 160 XNa DwaWARSZAWAM2021-05-29 03:01:59 DNF DNF
BINIECKI Michał 172 XEmbordju TeamCHORZÓWM2021-05-29 03:01:0007:53:18 DNF DNF
GLIWKA Małgorzata 169 XSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF
STACHOWIAK Łukasz 191 Xon nie lubi rodzynekPOZNAŃM2021-05-29 03:00:5605:51:45 DNF DNF
MARIANOWSKI Krzysztof 184 XKwidzyn BiegaKWIDZYNM2021-05-29 03:01:2008:17:05 DNF DNF
PINIARSKI Paweł 238 XRadosne GrzybkiPOZNAŃM2021-05-30 03:12:2307:22:23 DNF DNF
MACIASZCZYK Tomasz 249 XKW ZIMNAPLEWISKAM2021-05-30 03:12:2008:12:08 DNF DNF
OSMANN Damian 301 XWild BoysHASTENRATH/GANGELTM2021-06-01 03:04:0913:25:34 DNF DNF
FLASZ Mateusz 373 XSisioryCZELADŹM2021-06-03 03:03:3407:36:51 DNF DNF
STACHOWICZ Marcin 362 X5F TeamPRZYGODZICEM2021-06-03 03:03:2510:12:55 DNF DNF
GRUCHAŁA Łukasz 406 XTeam ArbonneLUDŹMIERZM2021-06-03 03:03:3609:37:03 DNF DNF
MARCZEWSKA Zofia 14 XPARAteamPIASECZNOK2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF
BARTOSIŃSKA Katarzyna 202 XKadra Mocnych WrażeńSOSNOWIECK2021-05-28 19:02:5108:15:35 DNF DNF
STYLIŃSKI Hubert 3 YDrużyna z BeskidnikaWETLINAM2021-05-29 03:01:39 DNF DNF
OBŁUDKA Adam 1 YBeerSpiritZĄBKIM2021-05-29 03:01:3609:02:01 DNF DNF
TUCZAPSKA Maria 143 YcoMTATRZESZÓWK2021-05-29 03:01:3309:10:31 DNF DNF
HANCZAREK Michał 160 YNa DwaWROCŁAWM2021-05-29 03:02:00 DNF DNF
TOROSZEWSKA Aneta 256 YJak to przebiegniemy to będzie cudKAWĘCZYNK2021-05-31 03:01:29 DNF DNF
KOSTERA Tomasz 270 YVege RunnersWARSZAWAM2021-05-31 03:01:2309:38:32 DNF DNF
SADOWIŃSKA Adriana 318 YKolorove SzpulkiKRAKÓWK2021-06-02 03:02:05 DNF DNF
STACHOWICZ Katarzyna 362 Y5F TeamPRZYGODZICEK2021-06-03 03:03:2410:12:57 DNF DNF
GRZYBOWSKI Rafał 389 YOby przed limitemWARSZAWAM2021-06-03 03:03:1506:15:43 DNF DNF
MIŁOSZ Bartłomiej 428 YKaszankiBRWINÓWM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF
GAWLAK Robert 16 YKryzys Wieku Średniego / Miasto Na Górze - RuchBIELSKO-BIAŁAM2021-05-29 03:01:3008:37:29 DNF DNF
ROSŁOŃSKI Piotr 14 YPARAteamPIASECZNOM2021-05-29 03:01:4810:19:12 DNF DNF
MATUSZEWSKI Maksymilian 103 YSkorosze TeamWARSZAWAM2021-05-29 03:02:0108:43:33 DNF DNF
WARDA Agnieszka 169 YSpartaLUBLINK2021-05-29 03:01:28 DNF DNF
ZABEL Robert 191 Yon nie lubi rodzynekMYŚLENICEM2021-05-29 03:00:5605:51:44 DNF DNF
PERUCKA Kamila 221 YBiegamy do góryRABKA-ZDRÓJK2021-05-30 03:12:1706:03:32 DNF DNF
SILSKI Marek 357 YAtrakcyjneTowarzystwoPOTASZEM2021-06-03 03:03:2808:54:45 DNF DNF
PIECZARA Ewa 355 YEwa i MarcinJAWORZNOK2021-06-03 03:03:2008:25:26 DNF DNF
LEBIODA Marcin 345 YSOCIOS SILESIARYBNIKM2021-06-03 03:03:1607:17:45 DNF DNF
MAGACZEWSKI Przemysław 373 YSisioryROGOŹNIKM2021-06-03 03:03:3307:36:52 DNF DNF
JURASZ Dawid 475 YJurasz TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2021-06-04 03:00:0407:55:32 DNF DNF
KRASOWSKI Łukasz 435 XPROSWIMRZESZÓWM2021-06-04 03:00:02 DNF DNF
SOKULSKI Marcin 428 XKaszankiWARSZAWAM2021-06-04 03:00:0208:59:43 DNF DNF
Znaleziono 929 wynik(ów)