BIEG STRAŻACKI - 2 KM
Bieg Strażacki
Organizator : Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data : 2021-10-16
Miejsce : Krępa Słupska
Dystans : 2 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 51
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 51
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BŁOŃSKI Tomasz 9SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M1M 100:07:24.88 3:4216,2
2LEMAŃSKI Mateusz 97WRZEŚCIEOPEN -M2M 200:09:27.78+00:02:024:4312,7
3ZARZYCKI Konrad 146USTKAOPEN -M3M 300:09:47.15+00:02:224:5312,3
4KAMIŃSKI Iwo 45SIEMIANICEOPEN -M4M 400:10:45.22+00:03:205:2211,2
5KRZESZOWSKA Nina 73SŁUPSKOPEN -K1K 100:10:55.01+00:03:305:2711,0
6LEMAŃSKA Joanna 82MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K2K 200:11:04.45+00:03:395:3210,8
7KOZACZUK Jarosław 70SŁUPSKOPEN -M5M 500:11:32.10+00:04:075:4610,4
8KWAPIS Borys 78KWAPISTEAMSTRZELINOOPEN -M6M 600:11:36.87+00:04:115:4810,3
9KWAPIS Wojciech 79STRZELINOOPEN -M7M 700:11:39.39+00:04:145:4910,3
10ORNOWSKA Maja 96WRZEŚCIEOPEN -K3K 300:11:58.24+00:04:335:5910,0
11ŁUKASIK Anna 86SŁUPSKOPEN -K4K 400:12:03.59+00:04:386:0110,0
12TĘCZA Martyna 126MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K5K 500:12:08.70+00:04:436:049,9
13KOWALSKI Franciszek 68SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M8M 800:12:23.38+00:04:586:119,7
14KAMIŃSKA Iga 43SIEMIANICEOPEN -K6K 600:12:40.06+00:05:156:209,5
15BŁOŃSKI Jakub 10SŁUPSKOPEN -M9M 900:13:07.50+00:05:426:339,1
16BŁOŃSKA Klaudia 8SŁUPSKOPEN -K7K 700:13:12.64+00:05:476:369,1
17KWAPIS Olga 76STRZELINOOPEN -K8K 800:13:57.17+00:06:326:588,6
18KWAPIS Inga 77KWAPISTEAMSTRZELINOOPEN -K9K 900:13:57.36+00:06:326:588,6
19SAMOLEJ-KOWALSKA Anna 113SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K10K 1000:14:35.07+00:07:107:178,2
20FELCZAK Teresa 24DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K11K 1100:14:49.84+00:07:247:248,1
21URBAN Seweryn 136DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M10M 1000:14:50.04+00:07:257:258,1
22SAKOWICZ Ruben 110DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M11M 1100:14:52.16+00:07:277:268,1
23KORUS Marcin 65REDZIKOWOOPEN -M12M 1200:15:28.27+00:08:037:447,8
24KORUS Justyna 64REDZIKOWOOPEN -K12K 1200:15:29.34+00:08:047:447,8
25NIEZGODA Małgorzata 180KRĘPA SŁUPSKAOPEN -K13K 1300:15:46.25+00:08:217:537,6
26KORWIN PIOTROWSKA Halina 179DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K14K 1400:15:57.58+00:08:327:587,5
27KOZACZUK Justyna 69SŁUPSKOPEN -K15K 1500:16:06.18+00:08:418:037,5
28SOŁŚNIA Iga 119NOWA DĄBROWAOPEN -K16K 1600:16:18.45+00:08:538:097,4
29KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 66DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K17K 1700:17:07.56+00:09:428:337,0
30SAKOWICZ Esterka 111DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K18K 1800:17:08.08+00:09:438:347,0
31KAPUSTYŃSKA Roksana 47OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K19K 1900:17:27.93+00:10:038:436,9
32ZAWADZKI Piotr 148SŁUPSKOPEN -M13M 1300:17:36.06+00:10:118:486,8
33MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 92SŁUPSKOPEN -K20K 2000:17:39.71+00:10:148:496,8
34ZAWADZKI Maksym 147SŁUPSKOPEN -M14M 1400:17:40.15+00:10:158:506,8
35HANULAK Dorota 35WIKLINOOPEN -K21K 2100:17:57.52+00:10:328:586,7
36MORDWILKO Lidia 91OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K22K 2200:18:09.53+00:10:449:046,6
37SOŁŚNIA Mariusz 118NOWA DĄBROWAOPEN -M15M 1500:19:29.52+00:12:049:446,2
38UKLEJA Nadia 131NOWA DĄBROWAOPEN -K23K 2300:19:37.53+00:12:129:486,1
39KIEZIK Błażej 53POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -M16M 1600:19:40.85+00:12:159:506,1
40PIEPKA Emilia 99OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K24K 2400:20:13.50+00:12:4810:065,9
41SOŁŚNIA Maja 117NOWA DĄBROWAOPEN -K25K 2500:21:06.79+00:13:4110:335,7
42UKLEJA Katarzyna 134NOWA DĄBROWAOPEN -K26K 2600:21:16.08+00:13:5110:385,6
43UKLEJA Liliana 132NOWA DĄBROWAOPEN -K27K 2700:23:11.06+00:15:4611:355,2
44UKLEJA Monika 130POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAOPEN -K28K 2800:23:17.27+00:15:5211:385,2
45MACZUGA Wojciech 175BIERKOWOOPEN -M17M 1700:24:05.61+00:16:4012:025,0
46MACZUGA Barbara 174BIERKOWOOPEN -K29K 2900:24:06.95+00:16:4212:035,0
47UKLEJA Justyna 133POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K30K 3000:26:18.67+00:18:5313:094,6
48KIEZIK Anastazja 54POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K31K 3100:26:18.90+00:18:5413:094,6
49KORNACKA Lena 62DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K32K 3201:00:41.26+00:53:1630:202,0
50KORNACKA Justyna 61DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K33K 3301:00:41.61+00:53:1630:202,0
51KORNACKI Aleksander 63DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M18M 1801:00:44.64+00:53:1930:222,0
Znaleziono 51 wynik(ów)