BIEG STRAŻACKI - 2 KM
Bieg Strażacki
Organiser : Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Date : 2021-10-16
Place : Krępa Słupska
Distance : 2 km
Registered : 51
Started : 51
Not finished : 0
Finished : 51
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN -K | OPEN -M
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MNet
time
2km
GapPace
min/km
Pace
km/h
     
1KRZESZOWSKA Nina 73SŁUPSKOPEN -K1K 100:10:55.01 5:2711,0
2LEMAŃSKA Joanna 82MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K2K 200:11:04.45+00:00:095:3210,8
3ORNOWSKA Maja 96WRZEŚCIEOPEN -K3K 300:11:58.24+00:01:035:5910,0
4ŁUKASIK Anna 86SŁUPSKOPEN -K4K 400:12:03.59+00:01:086:0110,0
5TĘCZA Martyna 126MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K5K 500:12:08.70+00:01:136:049,9
6KAMIŃSKA Iga 43SIEMIANICEOPEN -K6K 600:12:40.06+00:01:456:209,5
7BŁOŃSKA Klaudia 8SŁUPSKOPEN -K7K 700:13:12.64+00:02:176:369,1
8KWAPIS Olga 76STRZELINOOPEN -K8K 800:13:57.17+00:03:026:588,6
9KWAPIS Inga 77KWAPISTEAMSTRZELINOOPEN -K9K 900:13:57.36+00:03:026:588,6
10SAMOLEJ-KOWALSKA Anna 113SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K10K 1000:14:35.07+00:03:407:178,2
11FELCZAK Teresa 24DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K11K 1100:14:49.84+00:03:547:248,1
12KORUS Justyna 64REDZIKOWOOPEN -K12K 1200:15:29.34+00:04:347:447,8
13NIEZGODA Małgorzata 180KRĘPA SŁUPSKAOPEN -K13K 1300:15:46.25+00:04:517:537,6
14KORWIN PIOTROWSKA Halina 179DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K14K 1400:15:57.58+00:05:027:587,5
15KOZACZUK Justyna 69SŁUPSKOPEN -K15K 1500:16:06.18+00:05:118:037,5
16SOŁŚNIA Iga 119NOWA DĄBROWAOPEN -K16K 1600:16:18.45+00:05:238:097,4
17KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 66DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K17K 1700:17:07.56+00:06:128:337,0
18SAKOWICZ Esterka 111DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K18K 1800:17:08.08+00:06:138:347,0
19KAPUSTYŃSKA Roksana 47OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K19K 1900:17:27.93+00:06:328:436,9
20MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 92SŁUPSKOPEN -K20K 2000:17:39.71+00:06:448:496,8
21HANULAK Dorota 35WIKLINOOPEN -K21K 2100:17:57.52+00:07:028:586,7
22MORDWILKO Lidia 91OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K22K 2200:18:09.53+00:07:149:046,6
23UKLEJA Nadia 131NOWA DĄBROWAOPEN -K23K 2300:19:37.53+00:08:429:486,1
24PIEPKA Emilia 99OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K24K 2400:20:13.50+00:09:1810:065,9
25SOŁŚNIA Maja 117NOWA DĄBROWAOPEN -K25K 2500:21:06.79+00:10:1110:335,7
26UKLEJA Katarzyna 134NOWA DĄBROWAOPEN -K26K 2600:21:16.08+00:10:2110:385,6
27UKLEJA Liliana 132NOWA DĄBROWAOPEN -K27K 2700:23:11.06+00:12:1611:355,2
28UKLEJA Monika 130POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAOPEN -K28K 2800:23:17.27+00:12:2211:385,2
29MACZUGA Barbara 174BIERKOWOOPEN -K29K 2900:24:06.95+00:13:1112:035,0
30UKLEJA Justyna 133POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K30K 3000:26:18.67+00:15:2313:094,6
31KIEZIK Anastazja 54POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K31K 3100:26:18.90+00:15:2313:094,6
32KORNACKA Lena 62DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K32K 3201:00:41.26+00:49:4630:202,0
33KORNACKA Justyna 61DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K33K 3301:00:41.61+00:49:4630:202,0
Total 33 results.