BIEG TROJAK TRAIL - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data/ Date:
2017-07-23
Miejsce/ Place:
Lądek Zdrój
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
342
Wystartowało/ Started:
305
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
304
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4km | 6km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk4km6kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1196GŁUCHOŁAZYPOLSKASenior I M - 20 100:16:2300:25:2900:41:54.1000:41:55.50 4:1114.3
2PIEGOWSKI Adam 1191EUROVENT ATHLETICS OPOLEPRZYWORYPOLSKASenior II M - 30 100:18:5200:29:4200:48:00.0500:48:05.45+00:06:104:4812.5
3GRACZYK Adrian 1081BIEGI.WLKPCZARNKÓWPOLSKASenior I M - 20 200:19:2100:30:2300:48:11.0500:48:13.70+00:06:184:4912.5
4KOWAL Amadeusz 1308LUBACZÓWSenior II M - 30 200:20:2200:31:1900:50:31.7500:50:35.80+00:08:405:0311.9
5KANTOR Martyna 1264SARCO GARMIN TEAMPOLSKASenior I K - 20100:20:1600:31:1200:51:02.9000:51:05.10+00:09:105:0611.8
6GRZELAK Adrian 1247CHATA BIEGACZAZAKOPANESenior I M - 20 300:21:1500:32:1600:51:06.0500:51:13.10+00:09:185:0611.7
7HACZYK Jarosław 1235BIEG OPOLSKIMasters M - 40 100:20:2800:31:5400:51:50.9500:51:54.00+00:09:595:1111.6
8TOMASIAK Natalia 1283SALOMON SUUNTO TEAMKRYNICA ZDRÓJSenior II K - 30100:20:1900:31:4000:52:27.4500:52:30.05+00:10:355:1411.4
9MICHALIK Adam 1321Masters M - 40 200:21:1100:33:0400:53:13.6000:53:16.70+00:11:215:1911.3
10STACHOWIAK Marcin 1094BIEGI.WLKPPUSZCZYKOWOPOLSKASenior I M - 20 400:21:3100:33:5200:54:59.4000:55:00.65+00:13:055:2910.9
11GAJEWSKI Marcin 1055KŁODZKOPOLSKAMasters M - 40 300:21:4400:34:1100:55:20.7500:55:22.60+00:13:275:3210.8
12DOMAŃSKI Patryk 1088BIEGI.WLKPPOZNAŃPOLSKASenior I M - 20 500:22:3100:34:5200:55:26.1000:55:29.35+00:13:345:3210.8
13NOWINILSKI Andrzej 1328Masters M - 40 400:22:1600:34:4200:55:37.3000:55:39.00+00:13:445:3310.8
14KUJAWA Zbigniew 1263JANOWIEC WIELKOPOLSKISenior I M - 20 600:21:3300:34:2700:55:57.1000:56:02.80+00:14:075:3510.7
15SMOLEŃ Sebastian 1299LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 300:22:1700:34:4600:56:09.2000:56:12.60+00:14:175:3610.7
16RACZKO Tomasz 1205ZAŁOGA GÓRSKA / KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBABOLESŁAWIECPOLSKASenior II M - 30 400:22:2200:34:2800:56:05.3000:56:14.25+00:14:195:3610.7
17ZIĘTERSKI Robert 1075KŁODZKOPOLSKAMasters M - 40 500:22:5700:35:4700:57:00.8000:57:04.55+00:15:095:4210.5
18SPYCHALSKI Adam 1060RUDA ŚLĄSKAPOLSKAMasters M - 40 600:22:5200:35:3900:57:06.5000:57:11.70+00:15:165:4210.5
19BIERNACKA Katarzyna 1118TEAM LUKS ŻÓRAWINA/SOBCZYK TEAMSYCÓWPOLSKASenior I K - 20200:22:3500:35:1500:57:17.5500:57:18.90+00:15:235:4310.5
20BUKAŁA Marcin 1184VEGE RUNNERSBIELSKO-BIAŁAPOLSKASenior I M - 20 700:20:5300:34:0900:57:03.8000:57:25.35+00:15:305:4210.5
21JANKOWSKI Jakub 1206ZAŁOGA GÓRSKA \\ TRUCHT.COMŁÓDŹPOLSKASenior I M - 20 800:22:4700:35:0200:57:22.6500:57:26.40+00:15:315:4410.5
22DUPLA Konrad 1077WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 500:23:4900:36:3000:58:04.8000:58:09.70+00:16:145:4810.3
23KACZMARCZYK Przemysław 1141WATAHAKOBIERZYCEPOLSKASenior I M - 20 900:23:1400:36:3400:58:55.3500:58:59.20+00:17:045:5310.2
24BINKOWSKI Marcin 1199MOSINAPOLSKAMasters M - 40 700:24:0100:37:0600:59:24.5500:59:34.70+00:17:395:5610.1
25OLKIS Rafał 1304PRZEBIEGA.PLWROCŁAWSenior II M - 30 600:22:4800:36:1400:59:40.7000:59:49.35+00:17:545:5810.1
26MARIN Alberto 1107POZNANPOLANDSenior II M - 30 700:23:0600:37:0001:00:56.1501:01:09.30+00:19:146:059.8
27KRAWCZYK Konrad 11141991WARSZAWAPOLSKASenior I M - 20 1000:24:4700:38:4801:01:41.2501:01:56.85+00:20:016:109.7
28JANUSZEWSKI Maciej 1140WROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 800:23:5000:37:4101:02:10.3501:02:14.70+00:20:196:139.7
29GĄDALSKI Bartosz 1292LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 900:24:2700:38:3601:02:10.3001:02:29.90+00:20:346:139.7
30SZYMAŃSKI Łukasz 1290WROCŁAWOPEN100:25:0200:39:0601:02:12.9001:02:41.80+00:20:466:139.6
31HRYNOWIECKI Paweł 1043ZŁOTY STOKPOLSKASenior II M - 30 1000:24:3500:38:1701:02:32.4001:03:07.75+00:21:126:159.6
32SZATKOWSKI Łukasz 1173CRAZYJUMPKĘPNOKĘPNOPOLSKASenior I M - 20 1100:25:5200:39:5801:03:08.7001:03:17.90+00:21:226:189.5
33STEMPNIAK Daniel 1087KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKASenior II M - 30 1100:25:1100:38:4201:03:11.2001:03:18.10+00:21:236:199.5
34KITKOWSKI Arkadiusz 1279SUPERSNOWLĄDEK ZDRÓJPOLSKAMasters M - 40 800:25:1800:38:5201:03:14.7001:03:19.50+00:21:246:199.5
35CHRZANOWSKI Paweł 1240100 BATALION ŁĄCZNOŚCILĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 1200:25:2300:39:0901:03:40.8001:03:45.60+00:21:506:229.4
36PERZ Emilia 1126WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWABUKOWIECPOLSKASenior I K - 20300:26:3000:41:1401:04:03.3001:04:07.60+00:22:126:249.4
37KULESZA Agnieszka 1327Senior I K - 20400:24:5000:39:3501:04:30.2001:04:38.20+00:22:436:279.3
38RAKOCZY Jerzy 1260Masters M - 40 900:25:4300:39:5601:04:40.3001:04:44.60+00:22:496:289.3
39DĘBICKI Łukasz 1189WAŁBRZYCHPOLSKASenior II M - 30 1300:24:1300:38:4501:04:15.0001:04:53.75+00:22:586:259.3
40DZIEDZIC Krystian 1165WROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 1400:24:4700:38:5701:04:53.3501:05:01.60+00:23:066:299.2
41WILK Mateusz 1175RAMBO 3BYTOMPOLSKASenior II M - 30 1500:26:0200:40:4201:04:35.8501:05:02.00+00:23:076:279.3
42WILK Maciej 1074RAMBO 3BYTOMPOLSKASenior II M - 30 1600:19:3500:30:2701:04:54.9501:05:02.15+00:23:076:299.2
43ZWOLIŃSKI Łukasz 1314Senior II M - 30 1700:25:4600:39:2901:04:59.6001:05:03.00+00:23:086:309.2
44HACZYK Natalia 1234BIEG OPOLSKIMasters K - 40100:25:3800:39:4601:04:57.6001:05:07.50+00:23:126:299.2
45KNAPP Janusz 1317Senior II M - 30 1800:27:0400:42:0601:05:03.0001:05:23.00+00:23:286:309.2
46TOMASZEWSKI Marcin 1302GTRATSenior II M - 30 1900:25:0600:39:3601:05:26.4001:05:36.55+00:23:416:329.2
47RUDNICKI Mateusz 1341TRZEBOSZOWICESenior II M - 30 2000:25:1900:40:2101:05:21.5501:05:39.60+00:23:446:329.2
48WUJDA Mirosław 1307EKW RULEZMasters M - 40 1000:22:5500:38:3301:05:34.3501:05:40.85+00:23:456:339.2
49ANDRASIEWICZ Konrad 1309DUSZNIKI-ZDRÓJSenior II M - 30 2100:25:3900:39:3601:05:21.8001:05:43.50+00:23:486:329.2
50CHODOROWSKI Krzysztof 1057PRZEBIEGA.PLWROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 2200:23:4100:39:2401:05:48.9501:05:58.00+00:24:036:349.1
51GOLDMAN Mateusz 1076LODZPOLSKASenior II M - 30 2300:25:2200:39:5401:05:53.9501:06:03.00+00:24:086:359.1
52TYŚ Radek 1201NOWA RUDAPOLSKASenior II M - 30 2400:25:5000:40:2701:06:01.3001:06:16.90+00:24:216:369.1
53NEUBAUER Szymon 1324Senior I M - 20 1200:25:3600:40:0201:05:53.3001:06:21.25+00:24:266:359.1
54ABULEWICZ Wojciech 1294STP SYNERGIAWROCŁAWMasters M - 40 1100:25:5100:40:2001:06:18.3001:06:23.20+00:24:286:379
55TRACZ Michał 1169OLDSCHOOL MTB GDAŃSKGDAŃSKPOLSKAMasters M - 40 1200:24:4700:39:4301:06:14.2501:06:26.80+00:24:316:379.1
56POPIEL Dariusz 1096100 BATALION ŁĄCZNOŚCIWAŁCZPOLSKAMasters M - 40 1300:25:5600:40:4001:05:58.8501:06:28.60+00:24:336:359.1
57KOTNIEWICZ Piotr 1323Senior I M - 20 1300:25:5900:41:0001:06:23.0501:06:37.20+00:24:426:389
58BUDYCH Arek 1193WRONKIPOLSKASenior II M - 30 2500:26:4200:41:5301:06:08.5501:06:40.25+00:24:456:369.1
59ALBERT Łukasz 1236OPOLESenior II M - 30 2600:26:0900:40:5001:06:29.2501:06:42.60+00:24:476:389
60GRABIŃSKA Gizela 1086DREAM RUN/ AZS UWWARSZAWA-WESOŁAPOLSKAMasters K - 40200:26:3700:41:5001:07:06.8501:07:12.05+00:25:176:428.9
61WUJEK Marcin 1332Masters M - 40 1400:27:3700:42:0201:07:10.6501:07:30.75+00:25:356:438.9
62PAZDAN Natalia 1183KOWARY BIEGAJĄKOWARYPOLSKASenior II K - 30200:26:0900:41:2901:07:32.1001:07:44.05+00:25:496:458.9
63NIEMIEC Tomasz 1265NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior I M - 20 1400:26:1400:41:3901:07:49.1501:07:57.85+00:26:026:468.8
64SZARF Paweł 1200ZAŁOGA GÓRSKA / ANTON TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKASenior I M - 20 1500:25:4700:40:5301:08:05.7001:08:08.45+00:26:136:488.8
65STAWSKI Michał 1064MBANKŁÓDŹPOLSKASenior II M - 30 2700:21:4200:33:4801:08:09.9501:08:11.60+00:26:166:498.8
66GEROWSKI Maciej 1033NETBOX BIEGA / LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃPOLANDMasters M - 40 1500:28:4700:43:2401:07:59.2001:08:19.15+00:26:246:488.8
67WYSOCKA Magdalena 1228WROCLAWPOLSKASenior II K - 30300:27:1900:42:1501:08:13.8001:08:24.40+00:26:296:498.8
68KACZMARCZYK Mateusz 1224LĄDEK-ZDRÓJPOLSKASenior I M - 20 1600:26:1400:41:4001:08:15.7001:08:26.70+00:26:316:498.8
69PODJUK Juliusz 1129GOSTYŃPOLSKAMasters M - 40 1600:27:1900:42:1401:08:10.9501:08:33.30+00:26:386:498.8
70TYSZER Joanna 1334LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 20500:27:3600:42:4501:08:20.6501:08:35.70+00:26:406:508.8
71SKELTON Sarah 1133VEGE RUNNERSWARSZAWAPOLSKASenior I K - 20600:26:5700:42:2601:08:17.9501:08:38.75+00:26:436:498.8
72RUTKOWSKA Małgorzata 1303GÓRSKA ZAŁOGASenior II K - 30400:27:2700:42:4001:08:37.9501:08:43.95+00:26:486:518.7
73GAWRON Piotr 1112KB GOCH BYTÒWBYTÒWPOLSKAMasters M - 40 1700:26:1500:41:0401:08:43.9501:08:53.25+00:26:586:528.7
74GRUSZKA Robert 1151GRU-KOGALEWICEPOLSKAMasters M - 40 1800:26:4100:43:0901:08:36.3501:08:53.60+00:26:586:518.7
75PIOTROWSKA Magdalena 1062KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOPOLSKASenior II K - 30500:26:2600:43:3801:09:00.1001:09:02.60+00:27:076:548.7
76WANTUCH Katarzyna 1203ZAŁOGA GÓRSKAOPOLEPOLSKASenior II K - 30600:27:4700:43:0801:09:12.9001:09:26.20+00:27:316:558.7
77BOSIANEK Kamila 10494RUN TEAM PIŁAPIŁAPOLSKASenior II K - 30700:27:2800:42:5501:09:20.6001:09:27.05+00:27:326:568.7
78CZEBOTAR Barbara 1237KŁODZKOMasters K - 40300:27:3200:43:0201:09:19.1001:09:27.05+00:27:326:568.7
79BURDA Sebastian 1338Masters M - 40 1900:26:4000:43:4101:09:41.5001:09:57.90+00:28:026:588.6
80TYSZER Łukasz 1333Senior I M - 20 1700:26:2200:43:1801:09:50.1501:10:05.95+00:28:106:598.6
81SZABAT Daniel 1063POLSKIEWSPINANIE.PLWROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 2800:27:4300:43:3201:09:52.8501:10:24.20+00:28:296:598.6
82SYSAŁA Janusz 1278BIAŁYSTOKWeteran II M - 60100:27:2700:43:1901:10:22.4001:10:31.35+00:28:367:028.5
83SUSMARSKA Ewa 1233NO WOMAN NO TRIPOZNAŃ POLSKASenior I K - 20700:27:4300:43:3701:10:24.9501:10:37.05+00:28:427:028.5
84PELCZARSKI Michał 1329Senior II M - 30 2900:26:2200:43:3701:10:28.8501:10:40.80+00:28:457:028.5
85MARCINKOWSKI Przemysław 1306GOSTYŃMasters M - 40 2000:28:2900:44:1001:10:28.7001:10:50.40+00:28:557:028.5
86SOBCZYŃSKA Magdalena 1080BIEGI.WLKPPOZNAŃPOLSKASenior I K - 20800:28:3100:43:5501:10:31.1001:10:53.25+00:28:587:038.5
87FOLARON Rafał 1138MIŁOSZYCEPOLSKASenior I M - 20 1800:28:0000:44:2401:10:55.7501:11:08.30+00:29:137:058.5
88JABŁOŃSKA Emilia 1267WARSZAWASenior I K - 20900:28:4000:44:3301:10:57.7001:11:23.40+00:29:287:058.5
89WIKTOR Mateusz 1115BIELSKO-BIAŁAPOLSKASenior I M - 20 1900:26:5900:43:2501:11:23.6001:11:33.50+00:29:387:088.4
90KORNAŚ Marcin 1113ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKASenior II M - 30 3000:27:2000:43:1701:11:21.3001:11:48.65+00:29:537:088.4
91URBAŃSKI Tomasz 1150FLUNKYBALLTEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJPOLSKASenior I M - 20 2000:29:1800:45:2801:11:57.7501:12:12.00+00:30:177:118.3
92CHWIAŁKOWSKI Wiesław 1025TORUŃPOLSKAWeteran I M - 50 100:27:0900:43:2401:12:03.5501:12:18.35+00:30:237:128.3
93LEWANDOWSKA Patrycja 1040KURORT LĄDEK- ZDRÓJ LKS ISKRA JASZKOWAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEPOLSKASenior I K - 201000:28:2400:44:5001:11:55.0501:12:20.55+00:30:257:118.3
94KLOS Ania 1154INOWROCŁAWPOLSKASenior II K - 30800:29:0500:44:5401:12:16.6501:12:33.50+00:30:387:138.3
95SIWA Dominik 1145POZNAŃPOLSKASenior II M - 30 3100:27:1200:44:0801:12:36.3001:12:49.20+00:30:547:158.3
96KUZIEL Marcin 1070BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIEPOLSKASenior II M - 30 3200:28:5000:45:0501:12:31.9501:12:59.80+00:31:047:158.3
97RYBARSKI Piotr 1027DOLSKPOLSKASenior II M - 30 3300:27:4200:43:3001:13:02.1001:13:22.70+00:31:277:188.2
98ROGOCZ Maciej 1083ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAPOLSKAMasters M - 40 2100:29:1300:45:4101:13:12.7001:13:42.65+00:31:477:198.2
99TOMERA Piotr 1343Masters M - 40 2200:23:5400:37:5001:01:40.6501:13:49.65+00:31:546:109.7
100KOSIELSKA Beata 1067ŁÓDŹPOLSKASenior II K - 30900:29:3700:46:2101:13:26.0501:13:50.00+00:31:557:208.2
101PRZYBYLSKI Witek 1256OTK RZEŹNIKGLIWICEPOLSKASenior II M - 30 3400:29:3700:45:5501:13:54.2501:13:56.70+00:32:017:238.1
102WOJTKOWIAK Renata 1132PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃPOLSKAMasters K - 40400:27:5200:44:5901:13:47.5501:14:05.35+00:32:107:228.1
103SZAŁĘGA Kasia 1131ZIELONA GÓRAPOLANDSenior II K - 301000:27:5100:44:5901:13:48.2001:14:06.25+00:32:117:228.1
104LICZNERSKI Mirosław 1121LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAPOLSKASenior II M - 30 3500:27:2900:44:3401:13:42.2501:14:06.45+00:32:117:228.1
105BOMBA Marek 1190ZLOTY STOKPOLSKAWeteran II M - 60200:29:4100:46:2101:13:39.3501:14:15.50+00:32:207:218.1
106CIĘŻKOWSKA SZYMAŃSKA Katarzyna 1289VEGE RUNNERSWROCŁAWPOLSKAOPEN KOBIET100:29:5000:46:2901:13:48.8501:14:16.70+00:32:217:228.1
107WITKOWSKA Paulina 1181SZAMOTUŁYPOLSKASenior II K - 301100:29:2800:45:5201:14:09.4501:14:18.75+00:32:237:248.1
108PASTUSZKA Mirosław 1174RUN ŁDZŁÓDŹPOLSKAWeteran I M - 50 200:30:3900:47:5201:14:18.3001:14:35.15+00:32:407:258.1
109GLAPIAK-PRZYTULA Agnieszka 11251979LESZNOPOLSKASenior II K - 301200:29:1400:45:2401:14:20.6501:14:39.45+00:32:447:268.1
110KRZYSZTOFIAK Aleksandra 1176KOWARY BIEGAJĄKOWARYPOLSKASenior II K - 301300:29:2600:45:2301:14:33.1501:14:44.35+00:32:497:278
111LUBAŃSKA Alicja 1073ZS BUKOWICEBUKOWICEPOLSKAMasters K - 40500:28:3600:45:2901:14:45.5001:14:47.80+00:32:527:288
112BUSS Jakub 1009KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJPOLSKAMasters M - 40 2300:29:1400:46:1301:14:27.8001:14:50.75+00:32:557:268.1
113FRANKIEWICZ Łukasz 1127SOSNOWIECBIEGASOSNOWIECPOLSKASenior I M - 20 2100:28:5600:44:5801:14:45.7001:14:51.70+00:32:567:288
114ULIKOWSKA Martyna 1225ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOPOLSKASenior I K - 201100:29:2500:46:2101:14:53.5501:15:01.20+00:33:067:298
115MARZYŃSKA Barbara 1198GNIEZNOPOLSKAWeteran K - 50100:29:3000:46:4601:15:37.1501:15:45.45+00:33:507:337.9
116KOWALCZYK Dawid 1142PODGÓRZYNPOLSKASenior I M - 20 2200:30:2300:47:2301:15:30.5001:15:45.80+00:33:507:337.9
117ZASADA Magdalena 1006DZIWISZÓWPOLSKASenior I K - 201200:30:2300:47:2401:15:31.6501:15:46.30+00:33:517:337.9
118GULACZ Marta 1157KOBIETAWBIEGU.PLWAŁBRZYCHPOLSKASenior I K - 201300:29:5100:47:3301:15:39.9501:15:48.60+00:33:537:347.9
119KALETA Przemysław 1084PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWPOLSKAMasters M - 40 2400:29:5300:46:4801:15:30.8001:15:56.60+00:34:017:337.9
120SKOWRON Katarzyna 1284MARATHON CLUB IRELANDMasters K - 40600:30:4400:47:4601:16:01.0501:16:02.95+00:34:077:367.9
121SHERIDAN Aion 1285MARATHON CLUB IRELAND Senior II M - 30 3600:30:4100:47:4301:16:00.0501:16:03.10+00:34:087:367.9
122LISIEWICZ KALETA Agata 1085PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWPOLSKAMasters K - 40701:16:10.9001:16:10.90+00:34:157:377.9
123GŁĄBICA Justyna 1161KAMIENIEC WROCŁAWSKIPOLSKASenior II K - 301400:29:3500:46:4901:15:53.2501:16:15.45+00:34:207:357.9
124MOTEL Paweł 1271AKS POLONIA WARSZAWASenior II M - 30 3700:31:3400:49:0901:16:03.8001:16:23.70+00:34:287:367.9
125RAK Łukasz 1325Senior II M - 30 3800:29:5100:47:0301:16:13.7501:16:30.60+00:34:357:377.9
126PAZGAN Sandra 1178STARA KAMIENICAPOLSKASenior I K - 201400:29:2400:46:2501:16:20.4001:16:30.90+00:34:357:387.9
127WOŹNIAK Waldemar 1273Senior II M - 30 3900:30:3000:47:3801:16:13.6501:16:35.20+00:34:407:377.9
128MIKOŁAJEWSKA Justyna 1156RUNFORDREAMSWROCŁAWPOLSKASenior I K - 201500:29:2900:46:5901:16:10.5001:16:49.05+00:34:547:377.9
129SZCZYGIEŁ Michał 1330Senior II M - 30 4000:29:5200:47:0401:16:45.0501:17:01.95+00:35:067:407.8
130MICHALEC Marzena 1179KOBIETA W BIEGUWAŁBRZYCHPOLSKASenior II K - 301500:29:5200:47:3401:16:57.9501:17:05.95+00:35:107:417.8
131MLAŚ Dawid 1216TYCHYPOLSKASenior II M - 30 4100:29:5400:47:2001:16:50.6001:17:07.60+00:35:127:417.8
132MATUSZEWSKA Izabela 1261GÓRZESenior II K - 301600:30:3600:47:3801:16:44.7501:17:13.40+00:35:187:407.8
133DUDZIŃSKI Marek 1322Masters M - 40 2500:29:3800:46:3901:16:52.9001:17:19.30+00:35:247:417.8
134ZASTAWNY Katarzyna 1239Senior II K - 301700:30:0400:47:0401:17:04.7001:17:34.50+00:35:397:427.8
135IWIŃSKI Marcin 1220WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃPOLANDSenior II M - 30 4200:28:4600:45:3301:17:23.2001:17:34.60+00:35:397:447.8
136LIS Małgorzata 1274WIOSKAOPEN KOBIET200:30:2700:47:1901:17:28.7501:17:53.10+00:35:587:447.7
137MĄDEREK Barbara 1008PAKIECIARZE TEAMKÓRNIKPOLSKASenior II K - 301800:29:4900:46:5601:17:42.4501:17:58.75+00:36:037:467.7
138GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 1093ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIPOLSKAMasters K - 40800:30:2900:48:0801:17:41.8501:18:15.70+00:36:207:467.7
139GŁOWACKI Dariusz 1111PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAMasters M - 40 2600:30:4500:48:3301:18:08.0501:18:16.00+00:36:217:487.7
140WANTUCH Piotr 1204ZAŁOGA GÓRSKAOPOLEPOLSKAMasters M - 40 2700:29:4900:46:3201:17:37.4001:18:16.55+00:36:217:457.7
141TACIAK Sebastian 1187ANTONINEK POZNAŃPOZNAŃPOLANDMasters M - 40 2800:30:5300:48:1601:18:09.0001:18:21.40+00:36:267:487.7
142CHORZĘPA Adam 1215SZCZYTNAPOLSKAWeteran I M - 50 300:26:2100:41:1801:08:38.0001:18:22.00+00:36:276:518.7
143KARASIŃSKI Jacek 1983ZAŁOGA GÓRSKASenior II M - 30 4300:28:0200:44:4601:18:23.8001:18:30.25+00:36:357:507.7
144KULESZA Paweł 1312KIELCESenior I M - 20 2300:30:3400:48:0601:19:03.5501:19:14.70+00:37:197:547.6
145DRYMEL Joanna 1072ŚWIĘTA KATARZYNAPOLSKASenior II K - 301900:29:5300:47:4101:18:59.5501:19:21.90+00:37:267:537.6
146KUŹNIAK Martyna 1054WARSZAWAPOLSKAMasters K - 40900:30:5200:48:1601:19:22.9501:19:47.40+00:37:527:567.6
147SAWALA Sławomir 1134TRANCE ONLYPOZNAŃPOLSKAMasters M - 40 2900:30:0600:47:5201:19:18.5001:19:48.45+00:37:537:557.6
148MAZUR Agnieszka 1105GTOOŁAWAPOLSKASenior II K - 302000:31:5800:49:5401:19:26.3001:19:51.10+00:37:567:567.6
149JAROSIŃSKI Marek 1097ŁÓDZKIE HOSPICJUM DLA DZIECIŁÓDŹPOLSKASenior II M - 30 4400:30:3000:48:5301:19:35.1501:19:59.80+00:38:047:577.5
150ADAMCZUK Felix 1091SZCZECINPOLSKAMasters M - 40 3000:31:4000:49:2801:19:58.8501:20:05.90+00:38:107:597.5
151TAMBIOR Jan 1319Weteran II M - 60300:30:4000:48:4101:20:11.6501:20:13.55+00:38:188:017.5
152SKOKOWSKI Stanislaw 1102AMATORKATOWICEPOLSKAWeteran II M - 60400:30:2300:48:0201:20:09.9001:20:15.40+00:38:208:017.5
153NAMNI Fatih 1293Senior II M - 30 4500:31:1100:50:0401:19:59.1501:20:21.20+00:38:267:597.5
154SINICA Kamila 1277Senior II K - 302100:31:1800:49:2501:20:22.2501:20:26.60+00:38:318:027.5
155NOWICKI Maciej 1162WROCŁAWPOLSKAMasters M - 40 3100:31:1400:49:3301:20:09.6001:20:47.35+00:38:528:017.5
156SZARLEJ Anna 1148FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKASenior II K - 302200:32:4500:50:1201:20:47.3501:20:55.00+00:39:008:047.4
157KOPACKA Eliza 1017FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLWAŁBRZYCHPOLSKASenior II K - 302300:30:4600:49:1001:20:31.5501:20:57.85+00:39:028:037.5
158BUSZKA Łukasz 1313Masters M - 40 3200:31:2800:48:5401:20:39.3501:20:58.05+00:39:038:047.4
159JAKUBOWSKA Beata 1326Senior II K - 302400:31:2300:49:3401:20:33.0501:20:59.20+00:39:048:037.4
160OSIKOWSKA Teresa 1222ZAKOPANEPOLSKASenior II K - 302500:31:1200:49:3201:20:54.6501:21:12.10+00:39:178:057.4
161JASICKI Julian 1177LĄDEK-ZDRÓJPOLSKAWeteran II M - 60500:30:1700:48:1301:21:16.3501:21:28.90+00:39:338:077.4
162BUŁAJ Bartosz 1155RUNFORDREAMSWROCŁAWPOLSKASenior I M - 20 2400:30:5100:49:2801:20:59.2501:21:37.80+00:39:428:057.4
163ŁUCZAJ Kinga 1339Senior II K - 302600:32:4200:49:4601:21:28.4501:21:57.50+00:40:028:087.4
164SOKOŁOWSKA Anna 1223LĄDEK ZDRÓJPOLSKASenior II K - 302700:31:0400:49:2101:21:53.0501:21:59.15+00:40:048:117.3
165SKAWINA-POŁEĆ Anna 1078TOPOLICEPOLSKASenior II K - 302800:31:4500:50:3301:22:04.1501:22:14.60+00:40:198:127.3
166POLUS Maciej 1052GNIEZNOPOLSKASenior I M - 20 2500:31:3900:49:4501:21:54.5501:22:21.30+00:40:268:117.3
167GEROWSKA Aleksandra 1032STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT NOEGOSTYŃPOLANDMasters K - 401000:32:0700:49:5101:22:00.8001:22:21.30+00:40:268:127.3
168KONDRAKIEWICZ Rafał 1013KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEPOLSKAMasters M - 40 3300:31:1400:49:3701:22:07.2001:22:23.30+00:40:288:127.3
169TOMASZEWSKA Joanna 1301KB HAROWNIKSenior II K - 302900:31:2700:49:4201:22:07.1501:22:23.35+00:40:288:127.3
170SZAŁAJSKA Monika 1001SŁUBICEPOLSKASenior I K - 201600:31:0100:49:3301:21:52.0001:22:24.10+00:40:298:117.3
171WYSTRYCHOWSKA Marzena 1246Masters K - 401100:30:3000:49:5001:22:38.2001:22:41.40+00:40:468:157.3
172WYSTRYCHOWSKI Marcin 1090BFAGENCJA.PLWARSZAWAPOLSKASenior II M - 30 4600:31:0200:50:0601:22:37.8501:22:41.70+00:40:468:157.3
173LIS Marcin 1275WIOSKAMasters M - 40 3400:31:3700:49:5301:22:22.5001:22:47.90+00:40:528:147.3
174JAGUSZEWSKA Agnieszka 1149STRZECHA AKADEMICKAKARPACZPOLSKASenior I K - 201700:31:0900:49:4701:22:42.8001:22:58.00+00:41:038:167.3
175MARYNOWICZ Piotr 1053BRAKZGIERZPOLSKAMasters M - 40 3500:31:1000:50:1901:22:44.5501:23:00.90+00:41:058:167.3
176WASZYK Anita 1166MUAY RUNNING TEAMZALASEWOPOLSKASenior II K - 303000:31:3700:49:5901:22:40.1501:23:08.20+00:41:138:167.3
177POTYRAŁO Damian 1245LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 4700:33:3200:51:4501:22:45.2501:23:15.75+00:41:208:167.3
178ŚWIDEREK Kasia 1268Masters K - 401200:32:1300:50:0601:23:25.0501:23:28.15+00:41:338:207.2
179SZATKOWSKA Ewa 1171KOBIETYBIEGAJĄKĘPNOPOLSKAWeteran K - 50200:32:2200:50:2801:23:22.4001:23:29.50+00:41:348:207.2
180GŁĄBICA Adam 1160PRO - RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIPOLSKAWeteran I M - 50 400:32:1900:50:5101:23:00.9501:23:32.85+00:41:378:187.2
181PLEWA Katarzyna 1123NORDIC16.COMSTRONIE ŚLĄSKIEPOLSKASenior II K - 303100:32:5900:52:0001:23:38.1501:23:41.40+00:41:468:217.2
182BRZOZA Dorota 1197WROCŁAWPOLSKAMasters K - 401300:33:2100:51:0501:23:18.2501:23:51.90+00:41:568:197.2
183TOPIŁKO Wojciech 1272ŁODYGOWICEMasters M - 40 3600:33:4900:52:0001:23:42.0501:23:53.35+00:41:588:227.2
184KOSTERA Katarzyna 1259VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II K - 303200:33:0000:50:2801:23:26.9001:23:57.00+00:42:028:207.2
185GRISZCZENKO Elżbieta 1342Senior I K - 201800:33:2200:51:4601:23:27.3501:23:58.85+00:42:038:207.2
186MATEŃCZUK Paweł 1210RACIBÓRZPOLSKAMasters M - 40 3700:31:4200:50:4701:24:08.0501:24:13.25+00:42:188:247.1
187PIELICHOWSKA Justyna 1254BIEGAJĄC Z WILKAMIGOZDNICASenior II K - 303300:30:2100:49:0501:23:53.2501:24:16.55+00:42:218:237.2
188LISOWSKI Maciej 1241KIEŁCZÓWSenior II M - 30 4800:30:3700:48:2001:23:53.6001:24:17.35+00:42:228:237.2
189LEWANDOWSKA Maria 1038BIEGAM BO NIE LUBIEKONINPOLSKASenior II K - 303400:33:5600:52:3501:23:43.3501:24:17.50+00:42:228:227.2
190LEWANDOWSKI Rafał 1037BIEGAM BO NIE LUBIEKONINPOLSKASenior II M - 30 4900:33:5500:52:3501:23:43.4001:24:17.55+00:42:228:227.2
191JURCZYK Wojciech 1124LADEK ZDROJPOLSKASenior II M - 30 5000:32:5200:51:1901:23:45.9501:24:23.90+00:42:288:227.2
192ŁAPACZYŃSKI Robert 1249LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 3800:32:2300:51:0501:24:22.4501:24:27.55+00:42:328:267.1
193WITECKA Milena 1336Senior II K - 303500:34:2800:53:1601:24:28.1001:24:31.60+00:42:368:267.1
194PABICH Magdalena 10504RUN TEAM PIŁAPIŁAPOLSKAMasters K - 401400:33:4900:53:0601:25:02.0501:25:08.00+00:43:138:307.1
195HACZKIEWICZ Karolina 1186MILKY2017STARA MORAWAPOLSKASenior II K - 303600:32:0400:51:4101:25:09.4001:25:28.15+00:43:338:317
196LACHOWICZ Anna 1243ESKILSTUNAMasters K - 401500:33:5900:52:5001:25:14.6001:25:33.25+00:43:388:317
197WŁOSKOWICZ Kinga 1135WĄCHOCKPOLSKAMasters K - 401600:34:1200:53:4901:26:03.1501:26:06.05+00:44:118:367
198KOLENDO Edyta 1163LĄDEK-ZDRÓJPOLSKAMasters K - 401700:32:5500:51:4801:25:56.6501:26:13.50+00:44:188:357
199JAROSZ-DANIEL Joanna 1214BIELSKO-BIAŁAPOLSKASenior II K - 303700:34:2200:53:3301:26:04.8501:26:17.90+00:44:228:367
200DANIEL Jarek 1286BIELSKO BIAŁAMasters M - 40 3900:34:2600:53:2301:26:05.5001:26:18.35+00:44:238:367
201SKORNIAK Katarzyna 1221WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃPOLANDSenior I K - 201900:34:2200:53:4201:26:12.5001:26:23.40+00:44:288:377
202WALACIK Małgorzata 1122WIERUSZÓWPOLSKAWeteran K - 50300:34:1000:53:1101:26:08.9001:26:25.30+00:44:308:367
203WIADEREK Piotr 1069PĘDZĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAPOLSKASenior II M - 30 5100:32:1800:52:2201:26:16.6501:26:30.30+00:44:358:377
204KAYSIEWICZ Joanna 1003POZNAŃPOLSKAMasters K - 401800:34:1400:53:1701:26:14.9501:26:49.20+00:44:548:377
205BIEGANOWSKI Krzysztof 1041BIEGANWROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 5200:32:2500:51:1601:26:18.3001:26:53.45+00:44:588:377
206SKAWINA Krystyna 1079TOPOLICEPOLSKASenior II K - 303800:34:0200:52:5601:26:57.8001:27:09.10+00:45:148:416.9
207BALICKI Jakub 1182ASAP RUNNERSŁÓDŹPOLANDMasters M - 40 4000:34:0700:52:5601:26:45.1501:27:21.85+00:45:268:406.9
208OLCZYK Joanna 1144LODZPOLANDSenior I K - 202000:35:2000:54:4901:26:56.9501:27:22.70+00:45:278:416.9
209BALCERZAK Agnieszka 1015MARATOŃCZYK POZNAŃKONARZEWOPOLSKAMasters K - 401900:34:2500:53:4601:26:53.5001:27:24.40+00:45:298:416.9
210KUBKA Adam 1098FUNDACJA UDARU MÓZGUŁÓDŹPOLSKAWeteran I M - 50 500:31:2900:52:3701:26:53.4001:27:24.90+00:45:298:416.9
211OLEWICZ Dagmara 1202ZAŁOGA GÓRSKAZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKASenior I K - 202100:34:3300:53:3701:27:20.0001:27:29.80+00:45:348:446.9
212NIEWIADOMSKA Agnieszka 1021WARSZAWAPOLSKAMasters K - 402000:35:3600:55:2701:27:05.1001:27:37.30+00:45:428:426.9
213LEŚNIEWSKA Justyna 1262ŁÓDŹMasters K - 402100:35:0600:54:4101:28:45.5001:29:04.80+00:47:098:526.8
214STEFANOWSKI Mariusz 1119OPOLEPOLSKAMasters M - 40 4100:35:1100:54:2801:29:08.0501:29:08.05+00:47:138:546.7
215SZPUREK Anna 1238BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKSenior II K - 303900:33:5900:54:2701:29:11.1001:29:31.70+00:47:368:556.7
216BANDURKA Piotr 1146TRUCHT.COMBUKOWIECPOLSKASenior I M - 20 2600:35:2100:55:4301:29:09.1501:29:34.65+00:47:398:546.7
217KOWAL Ewa 1310ZIĘBICEMasters K - 402200:35:2500:54:4501:29:21.6001:29:35.40+00:47:408:566.7
218TASZAREK Ewa 1029MROWINOPOLSKAMasters K - 402300:32:0200:51:5901:29:25.8501:29:36.30+00:47:418:566.7
219SZCZYGIEŁ Grzegorz 1226KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJPOLSKASenior II M - 30 5300:32:3000:53:0301:29:31.4501:29:37.40+00:47:428:576.7
220DEMBNA Ania 1288SYCÓWSenior II K - 304000:34:1700:54:1001:29:25.9001:29:50.70+00:47:558:566.7
221SIANO Łukasz 1305Senior II M - 30 5400:35:5400:55:5201:29:33.3001:30:03.90+00:48:088:576.7
222FLIS Piotr 1250Senior II M - 30 5500:34:0100:53:3401:30:11.2501:30:29.30+00:48:349:016.7
223SZAREK Dawid 1282WROCŁAWOPEN200:34:3400:55:0201:30:20.3001:30:33.50+00:48:389:026.6
224SZAREK Paweł 1281OPEN300:34:3200:55:0201:30:20.4001:30:34.45+00:48:399:026.6
225SZYMALA Jan 1315Weteran II M - 60600:35:0000:55:2401:30:34.3501:30:38.85+00:48:439:036.6
226KACUGA Maria 1287BĘDZINPOLSKAOPEN KOBIET300:35:0900:55:0301:30:50.3501:31:23.70+00:49:289:056.6
227BLECHARCZYK Ola 1207ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWPOLSKASenior I K - 202200:36:5600:56:4701:31:15.2001:31:26.05+00:49:319:076.6
228NOWACZYK Grzegorz 1335Senior II M - 30 5600:37:1000:56:5701:31:27.1501:31:27.15+00:49:329:086.6
229PAWLAK Bartosz 1337Senior II M - 30 5700:36:5900:56:5101:31:19.3001:31:27.25+00:49:329:086.6
230MOLONG Urszula 1066NIGHT RUNNERSKRAKÓWPOLSKASenior II K - 304100:35:4400:56:0801:31:16.2501:31:43.00+00:49:489:076.6
231PĘCKA Beata 1242SOSNOWIECSenior II K - 304200:35:4000:56:5101:31:30.4001:32:07.30+00:50:129:096.6
232JAŃCZAK Karolina 1255Senior I K - 202300:35:4900:55:4301:32:07.2501:32:31.15+00:50:369:126.5
233HAWROT Marta 1276Masters K - 402400:36:3200:57:3201:32:39.8501:32:45.80+00:50:509:166.5
234ŚRÓDKA Aleksandra 1099TRZEBNICAPOLSKASenior II K - 304300:35:3900:57:0301:32:38.9501:33:05.70+00:51:109:156.5
235OLCZYK Andrzej 1195RUN LODZPRZEDBÓRZPOLSKAWeteran I M - 50 600:36:4900:59:4401:32:56.9001:33:20.35+00:51:259:176.5
236CHWIAŁKOWSKA Ewa 1026TORUŃPOLSKAWeteran K - 50400:36:4700:57:3901:33:03.5001:33:25.00+00:51:309:186.4
237GÓRNA Małgorzata 1108POZNANPOLANDSenior II K - 304400:35:0400:56:2601:33:14.2501:33:25.55+00:51:309:196.4
238TOMICZEK Edyta 1071ZDYSKWALIFIKOWANIWROCŁAWPOLSKASenior I K - 202400:38:3301:00:2301:32:53.9001:33:26.15+00:51:319:176.5
239PTASZEK Adam 1297LEMONT, LLINOISUSAOPEN400:37:0300:58:1201:33:09.4501:33:48.65+00:51:539:186.4
240PTASZEK Sławomir 1296MIZERNAPOLSKAMasters M - 40 4200:37:0100:58:1101:33:09.3501:33:49.10+00:51:549:196.4
241KRUZEL Rafał 1219BIEGOWE MISIELEGNICAPOLSKAMasters M - 40 4300:35:2400:55:2901:33:27.0001:33:50.30+00:51:559:206.4
242KUCZAKOWSKA Joanna 1218BIEGOWE MISIELEGNICAPOLSKASenior II K - 304500:35:2500:55:2901:33:27.1501:33:50.40+00:51:559:206.4
243WITKOWSKA Justyna 1028CHUDÓWPOLSKASenior II K - 304600:34:4200:56:4701:34:19.8501:34:31.00+00:52:369:266.4
244STAWSKA Emilia 1095GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃPOLSKASenior II K - 304700:36:4600:59:2501:35:08.2501:35:30.90+00:53:359:306.3
245CIASTOWICZ-TOMCZAK Inga 1024FIGHTERS MOSINAMOSINAPOLSKAMasters K - 402500:36:4700:57:4601:35:20.0001:35:35.90+00:53:409:326.3
246SIWEK Krzysztof 1269ZŁOTY STOKWeteran I M - 50 700:34:3100:57:0701:35:12.4001:35:42.40+00:53:479:316.3
247KOLENDO Sylwia 1164LĄDEK-ZDRÓJPOLSKASenior I K - 202500:35:5100:57:5401:35:31.9001:35:44.75+00:53:499:336.3
248DRZYZGA Dominika 1170KOBIETYBIEGAJĄKĘPNOPOLSKASenior I K - 202600:36:5700:59:3201:35:39.5001:35:49.35+00:53:549:346.3
249PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra 1212MYŚLENICEPOLSKASenior II K - 304800:38:3800:59:4001:35:39.8501:36:15.20+00:54:209:346.3
250ROGOWSKA Małgorzata 1116TRIATHLON MIETKÓW TEAMKŁODZKOPOLSKASenior II K - 304900:35:3800:57:5701:36:09.3001:36:28.15+00:54:339:376.2
251SYPER Bernard 1320Weteran I M - 50 800:35:5300:57:2001:36:28.7001:36:35.15+00:54:409:386.2
252SIGER Adam 1213FUNDACJA UDARU MÓZGUŁÓDŹPOLSKAMasters M - 40 4400:35:3300:57:4001:35:58.0501:36:38.00+00:54:439:356.3
253DZIDEK Katarzyna 1031JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLSKAMasters K - 402600:36:4200:59:3101:36:29.4501:36:57.05+00:55:029:396.2
254ERDMAŃSKA Natalia 1229STRONIE ŚLĄŚKIEPOLSKASenior II K - 305000:36:4100:58:0801:36:28.7501:36:58.00+00:55:039:386.2
255NIEMAS Anna 1042OYAMA KARATE BRZESZCZERAJSKOPOLSKAMasters K - 402700:36:4100:58:0901:36:31.8501:37:00.00+00:55:059:396.2
256REMBIELAK-TACIAK Anna 1188ANTONINEK POZNAŃPOZNAŃPOLSKAMasters K - 402800:36:5300:59:5001:37:15.4501:37:27.40+00:55:329:436.2
257MRUGALSKA Liliana 1316Senior I K - 202700:38:5500:59:5801:38:01.4001:38:21.30+00:56:269:486.1
258PIETRASZEWSKI Witold 1318Senior II M - 30 5800:38:5300:59:5601:38:00.9501:38:22.05+00:56:279:486.1
259NICZEJDOLNY Tomasz 1300WROCŁAWMasters M - 40 4500:39:5200:55:2501:38:30.9001:38:41.90+00:56:469:516.1
260NIEZGÓDKA Sylwia 1270WROCŁAWMasters K - 402900:39:4201:00:2301:38:32.2001:38:42.00+00:56:479:516.1
261WALISZEWSKA-PLEWA Izabella 1036KIELCEPOLSKAMasters K - 403000:37:1100:59:3001:38:33.3001:38:51.40+00:56:569:516.1
262OLCZYK Anna 1194RUN LODZPRZEDBÓRZPOLSKAMasters K - 403100:36:4600:59:4501:38:54.3501:39:17.75+00:57:229:536.1
263PASTUSZKA Joanna 1172RUN ŁDZŁÓDŹPOLSKAWeteran K - 50500:39:3001:02:2601:38:53.2001:39:18.05+00:57:239:536.1
264BUDNIOK Barbara 1048ŻONY MĘŻÓW UZALEŻNIONYCH OD BIEGANIAPIŁAPOLSKAMasters K - 403200:36:4000:59:2901:39:27.6501:39:35.20+00:57:409:566
265KUTNIEWSKA Maria 1252FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOWeteran K - 50600:39:2001:01:4001:39:20.7001:39:35.70+00:57:409:566
266MUCHA Anna 1046POZNAŃPOLSKASenior I K - 202800:38:0201:00:2601:39:50.2501:40:24.65+00:58:299:596
267WALENDA Katarzyna 1136VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAPOLSKAMasters K - 403300:41:3401:03:2701:40:54.9001:41:16.40+00:59:2110:055.9
268KASJAN Alicja 1100WARSZAWAPOLANDSenior I K - 202900:37:1901:01:1301:41:15.5501:41:35.25+00:59:4010:075.9
269STACHURA Mikołaj 1101WARSZAWAPOLSKASenior II M - 30 5900:37:2401:01:1301:41:15.2001:41:35.90+00:59:4010:075.9
270PAWLIK-NIEDZIELA Sandra 1016W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECPOLSKASenior I K - 203000:39:3901:00:4501:41:08.0001:41:37.50+00:59:4210:065.9
271KRAWCZYK Magdalena 1139BIEGAJĄCY PALACZEULAN-MAJORATPOLSKASenior II K - 305100:41:3301:04:5401:41:16.8001:41:38.65+00:59:4310:075.9
272ZWYDAK Anna 1159KOBIETAWBIEGU.PLKIEŁCZÓWPOLSKASenior I K - 203100:40:3701:02:5201:41:23.4501:41:46.10+00:59:5110:085.9
273MAZURCZAK Ewa 1158KOBIETAWBIEGU.PLKIEŁCZÓWEKPOLSKAMasters K - 403400:40:3601:02:5201:41:24.2501:41:46.40+00:59:5110:085.9
274PODSIADŁY Robert 1291CHATA BIEGACZA K34Weteran I M - 50 900:38:0501:00:3401:41:47.1001:42:20.15+01:00:2510:105.9
275AUGUSTOWSKA Izabela 1231KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEPOLSKAMasters K - 403500:38:2101:00:3201:42:09.0501:42:23.85+01:00:2810:125.9
276DOJKA Dorota 1152WROCLAWPOLSKAMasters K - 403600:38:2101:00:2401:42:08.8501:42:24.20+01:00:2910:125.9
277HRABAŃSKA-RACZAK Beata 1168KATOWICEPOLSKASenior II K - 305200:40:2601:02:5501:42:16.5501:42:45.60+01:00:5010:135.9
278RACZAK Maciej 1167KATOWICEPOLSKASenior II M - 30 6000:40:2701:02:5601:42:16.6501:42:45.70+01:00:5010:135.9
279STAWSKA Alicja 1298ŁÓDŹPOLSKA OPEN KOBIET400:39:0001:02:4501:42:25.4501:42:53.30+01:00:5810:145.9
280ERENBERG Małgorzata 1153FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.POLSKASenior II K - 305300:39:2701:03:0601:43:08.7501:43:16.10+01:01:2110:185.8
281RAJKOWSKA Anna 1230PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAMasters K - 403700:39:3101:03:0601:43:08.9501:43:16.30+01:01:2110:185.8
282NOWAK Teresa 1192TERESA NOWAKZIĘBICEPOLSKAWeteran II K - 60100:36:1601:00:0001:42:58.5501:43:32.40+01:01:3710:175.8
283JĘDRZEJEWSKA Ula 1253WATAHAMasters K - 403800:39:5801:03:0201:43:20.5001:43:44.55+01:01:4910:205.8
284CHMIELEWSKI Marcin 1034BIEGAM BEZ SPINYŚCINAWAPOLSKAMasters M - 40 4600:39:3801:03:1401:44:11.7501:44:43.35+01:02:4810:255.8
285LECHNA Mirella 1061MIRKÓWPOLSKAMasters K - 403900:39:3901:04:1701:44:59.2501:45:04.15+01:03:0910:305.7
286KISIAŁA Filip 1002LACHO TEAMKRAKÓWPOLSKASenior II M - 30 6100:39:3901:03:5301:45:08.3501:45:50.35+01:03:5510:305.7
287STAWSKA Natalia 1005KRAKÓWPOLSKASenior II K - 305400:39:4301:04:2901:45:14.7001:45:50.60+01:03:5510:315.7
288KUŹNIAK Marcin 1258POLSKAMasters M - 40 4700:41:0601:03:5401:46:01.2001:46:38.00+01:04:4310:365.7
289SIECZKOWSKI Artur 1244NATURAL BORN RUMIAMasters M - 40 4800:39:4001:05:2401:46:51.8501:47:26.90+01:05:3110:415.6
290NĄCKIEWICZ Justyna 1251BRZESKOMasters K - 404000:39:2101:05:2301:46:51.8001:47:27.10+01:05:3210:415.6
291KOWALCZYK Olka 1110ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKASenior II K - 305500:39:2101:05:2401:46:52.6001:47:27.80+01:05:3210:415.6
292KARNOWSKI Sławomir 1280Masters M - 40 4900:41:3501:06:1601:48:06.2001:48:27.60+01:06:3210:485.6
293JÓZEFOWICZ Magdalena 1011FUNDACJA DZIECIOM 'ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ' KORNEL MAŚLIŃSKI 28449 BIEGAM DLA KORNELKASMARDZÓWPOLSKASenior II K - 305600:42:3301:07:3201:49:50.0001:50:09.10+01:08:1410:595.5
294MADERA Bogdan 1059RUNWALKRUNŚWIDNICAPOLSKAWeteran I M - 50 1000:41:4701:06:2701:50:48.2001:50:53.20+01:08:5811:045.4
295BLISKA-MROCZKA Henryka 1311ZIĘBICEMasters K - 404100:40:4601:07:5101:52:01.5001:52:15.65+01:10:2011:125.4
296MELSON Andrzej 1128BIZON TEAMŁÓDŹPOLSKAWeteran I M - 50 1100:41:4401:07:3701:55:07.9501:55:40.80+01:13:4511:305.2
297MELSON Maciej 1295BIZON TEAMŁÓDŹPOLSKASenior I M - 20 2700:41:4301:07:3701:55:09.0501:55:42.45+01:13:4711:305.2
298BOCZAR Waldek 1117WROCŁAWPOLSKASenior II M - 30 6200:40:0701:02:4401:55:56.6501:56:14.40+01:14:1911:355.2
299DŁUGOSZ Marek 1232KB GEOTERMIA UNIEJÓWNARTKOWICEPOLSKAWeteran I M - 50 1200:34:1501:01:1601:58:57.5501:59:12.25+01:17:1711:535
300NOWICKI Amdrzej 1104ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYWROCŁAWPOLSKAMasters M - 40 5000:42:3701:09:4501:59:06.2001:59:39.05+01:17:4411:545
301KOSZYK Marian 1340Weteran I M - 50 1300:48:0601:13:1102:03:05.0002:03:31.90+01:21:3612:184.9
302BĄKOWSKA Maria 1211ZAŁOGA GÓRSKAGNIEZNOPOLSKAWeteran II K - 60200:44:0801:14:4902:08:04.3502:08:18.45+01:26:2312:484.7
303SOKOLOWSKI Kazimierz 1012GDANSKPOLSKAWeteran II M - 60700:49:3801:19:4902:18:19.4002:18:47.55+01:36:5213:494.3
304CHYBICKA Alicja 1180WROCŁAWPOLSKAWeteran II K - 60300:56:5001:36:0802:45:45.8002:46:04.30+02:04:0916:343.6
KITA Michał 1068PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWPOLSKAMasters M - 40 00:19:10 DNF00:30:16 DNF DNF DNF--
Znaleziono 305 wynik(ów)