BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
387
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
362
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 1M 100:00:0200:56:1802:10:0303:09:3804:23:0205:27:2206:30:47.5506:30:49.55 5:4410,4
2WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 2M 200:00:0400:54:5102:08:4503:08:3104:24:1005:30:1906:34:08.9506:34:13.35+00:03:235:4710,4
3KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 1M 300:00:0200:56:0502:10:0403:09:4304:23:4105:33:3406:41:49.2006:41:51.95+00:11:025:5410,2
4ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 2M 400:00:0100:54:3302:09:0303:09:4304:32:4205:46:0406:50:48.9506:50:50.50+00:20:006:029,9
5GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 3M 500:00:0100:56:2003:11:2304:35:2705:49:2106:54:24.7506:54:26.60+00:23:376:059,8
6KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 3M 600:00:0200:55:4802:09:5203:14:1404:37:0305:48:0406:59:26.2006:59:28.80+00:28:396:109,7
7MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 4M 700:00:0601:01:0102:17:3503:22:0604:43:0505:53:5107:02:36.0007:02:42.50+00:31:526:129,7
8POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 5M 800:00:0301:01:0402:20:2403:26:5404:55:3206:00:4807:05:51.9007:05:55.80+00:35:066:159,6
9KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 6M 900:00:0000:58:0202:16:0803:20:5604:45:5206:00:5907:11:39.8007:11:39.80+00:40:506:209,5
10BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 4M 1000:00:0800:59:3902:17:4003:22:0804:44:4106:03:1907:13:34.0507:13:42.15+00:42:526:229,4
11MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 7M 1100:00:0200:57:5702:15:5303:20:5304:45:4506:03:5007:13:48.3507:13:50.85+00:43:016:229,4
12PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 8M 1200:00:0300:56:1002:10:5503:17:3104:51:3106:05:0407:15:07.7507:15:11.20+00:44:216:239,4
13OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 5M 1300:00:0300:54:2702:09:0403:10:0404:53:4306:09:4207:16:22.9507:16:26.70+00:45:376:259,3
14PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 6M 1400:00:0701:02:5002:23:5203:30:2704:57:5606:08:2707:16:22.0507:16:29.30+00:45:396:259,3
15BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 7M 1500:00:0400:55:4502:09:3503:13:0604:44:4206:05:4607:24:11.2507:24:15.45+00:53:256:319,2
16ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 8M 1600:00:0200:56:0902:10:4103:15:0904:42:4406:03:0307:27:11.8007:27:14.60+00:56:256:349,1
17GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 9M 1700:00:0701:01:5502:23:1203:31:4205:05:5206:19:5407:36:55.9507:37:03.05+01:06:136:438,9
18GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 9M 1800:00:0301:03:5202:29:3703:40:3605:10:1306:26:0007:39:05.2507:39:08.50+01:08:186:458,9
19BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 10M 1900:00:0601:02:5202:26:5503:37:1505:10:0206:28:4407:39:37.7007:39:43.85+01:08:546:458,9
20SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 10M 2000:00:0100:59:5202:22:0803:33:2405:02:5706:22:5507:42:38.7507:42:40.30+01:11:506:488,8
21RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 11M 2100:00:0301:03:5802:28:4603:37:4005:10:4206:30:0807:42:42.7507:42:46.15+01:11:566:488,8
22RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 11M 2200:00:0301:00:2402:22:1503:33:2105:09:4206:30:4307:43:35.2507:43:39.15+01:12:496:498,8
23MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 12M 2300:00:0801:01:4202:27:3003:43:5305:16:1306:34:1007:48:33.7507:48:42.70+01:17:536:538,7
24DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 1M 2400:00:0501:01:4302:24:2903:33:5505:09:0506:30:3507:53:08.2507:53:13.35+01:22:236:578,6
25PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 12M 2500:00:0201:05:3502:29:2603:38:1805:11:4406:35:2007:54:22.3007:54:24.95+01:23:356:588,6
26DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 13M 2600:00:0400:59:4802:20:5603:31:1105:14:3906:35:2507:54:49.8507:54:54.15+01:24:046:588,6
27BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 13M 2700:00:1100:57:2402:17:4903:31:3105:13:4606:42:1808:04:06.9008:04:18.25+01:33:287:078,4
28ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 14M 2800:00:0501:01:5002:26:4403:39:2005:16:1806:40:1008:04:54.2508:05:00.15+01:34:107:078,4
29SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 14M 2900:00:0501:01:4802:26:4503:39:2405:16:1706:40:1108:05:41.0008:05:46.85+01:34:577:088,4
30SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 15M 3000:00:1001:01:0002:23:0303:34:0205:13:4106:40:1808:08:52.8508:09:03.55+01:38:147:118,3
31SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 16M 3100:00:0301:03:0202:27:0503:38:3905:19:2706:43:4808:11:30.9508:11:34.40+01:40:447:138,3
32CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 15M 3200:00:0301:01:1202:21:0303:29:0805:15:2406:43:1308:11:46.2508:11:50.15+01:41:007:138,3
33KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 16M 3300:00:0401:04:3902:33:2503:49:4905:26:0806:52:5008:16:28.7008:16:33.60+01:45:447:188,2
34MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 17M 3400:00:0400:57:5302:19:1103:28:2205:03:4306:52:0708:17:39.2508:17:43.85+01:46:547:198,2
35ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 18M 3500:00:0701:03:0002:27:0103:43:0305:27:0306:56:5108:24:28.6008:24:35.95+01:53:467:258,1
36STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 2M 3600:00:0500:57:5602:19:5603:34:3105:18:2806:48:1808:25:11.0008:25:16.00+01:54:267:258,1
37PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 17M 3700:00:0501:04:5302:28:4003:39:1205:16:1506:55:0008:25:35.6008:25:41.20+01:54:517:268,1
38BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0501:09:3002:41:0104:00:3105:43:0907:03:5208:26:29.8008:26:35.40+01:55:457:268,1
39OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 19M 3800:00:3201:05:4702:33:0203:49:1905:31:4607:02:4808:29:41.4008:30:14.00+01:59:247:298,0
40DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 20M 3900:00:2301:05:5302:36:4503:50:2005:38:4307:04:0208:31:16.7508:31:40.00+02:00:507:318,0
41SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 18M 4000:00:1201:07:2102:38:5504:03:0705:45:5607:10:0408:31:43.4008:31:55.95+02:01:067:318,0
42SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 19M 4100:00:0601:09:5602:43:0704:03:0005:46:0507:09:5508:32:19.2508:32:25.40+02:01:357:328,0
43VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 21M 4200:00:0801:01:1802:28:3703:51:1705:40:3907:08:0808:36:42.0508:36:50.75+02:06:017:357,9
44LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 22M 4300:00:1601:09:3002:42:4804:02:4105:48:5607:16:0608:38:11.7008:38:28.00+02:07:387:377,9
45KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 23M 4400:00:1801:07:4502:38:5203:58:2905:44:3507:09:4008:38:23.4008:38:41.90+02:07:527:377,9
46MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 24M 4500:00:2401:10:0802:48:1004:05:1405:52:5607:12:4608:39:58.6008:40:22.60+02:09:337:387,8
47ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 25M 4600:00:0801:08:2902:39:0904:02:2705:48:2607:12:0308:41:54.8008:42:03.35+02:11:137:407,8
48WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 401K 200:00:0901:07:3602:38:0603:53:0705:42:3807:14:5408:44:09.1008:44:18.70+02:13:297:427,8
49WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 20M 4700:00:0901:07:3702:38:0603:53:0905:42:3907:15:2308:44:09.0008:44:18.90+02:13:297:427,8
50RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 26M 4800:00:3201:14:3402:46:5704:05:2605:51:3507:14:3108:44:03.0508:44:35.85+02:13:467:427,8
51NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 27M 4900:00:0801:13:2802:45:5104:00:4305:44:0607:13:5008:45:43.5508:45:52.50+02:15:027:437,8
52GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 302K 300:01:0701:08:5202:41:3904:05:1305:59:1507:23:4108:46:18.4008:47:25.80+02:16:367:447,8
53STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 402K 400:00:0501:09:5502:44:3404:07:3605:54:5907:22:4408:48:48.8008:48:54.45+02:18:047:467,7
54DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 21M 5000:01:1601:15:4502:52:2204:13:1105:57:4207:25:5508:50:35.4008:51:51.55+02:21:027:487,7
55WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 22M 5100:00:1101:05:5502:41:3804:07:2906:00:1207:29:1608:51:46.3008:51:58.05+02:21:087:497,7
56PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 28M 5200:00:0101:03:2502:33:1103:50:3505:44:5507:17:0808:52:02.8008:52:03.80+02:21:147:497,7
57STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 29M 5300:00:0701:07:4002:38:1003:54:1105:44:4907:17:0108:51:57.0508:52:04.10+02:21:147:497,7
58KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 403K 500:00:4601:16:5702:52:4404:15:1906:05:3307:28:5608:54:03.7508:54:50.30+02:24:007:517,6
59ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 23M 5400:00:0801:15:0402:55:2104:17:2506:05:2107:33:2809:01:10.0009:01:18.00+02:30:287:577,5
60PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 201K 600:00:2601:17:1302:53:3704:10:4105:59:2307:31:4709:06:21.8009:06:47.90+02:35:588:027,5
61KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 303K 700:00:0801:07:3502:39:1004:05:0105:57:3407:32:5609:08:28.2509:08:37.15+02:37:478:037,4
62BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 24M 5500:00:0901:07:3402:39:1004:05:0006:00:2407:32:5509:08:29.1509:08:38.55+02:37:498:037,4
63ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 25M 5600:00:1301:09:4402:47:5804:18:4206:13:1107:41:3909:09:35.1509:09:48.80+02:38:598:047,4
64SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 202K 800:00:0701:07:5002:42:4504:08:4306:04:2007:35:5909:11:34.7009:11:42.55+02:40:538:067,4
65ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 30M 5700:00:0701:06:0302:37:3404:11:4606:07:4307:40:5809:11:52.8509:12:00.55+02:41:118:067,4
66BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 404K 900:00:2901:18:2703:00:2304:27:3506:15:3507:44:1109:11:41.6009:12:11.40+02:41:218:067,4
67LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 26M 5800:00:4801:19:3703:00:4104:27:1006:25:4407:50:3509:14:11.1509:14:59.95+02:44:108:087,4
68GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 3M 5900:00:5301:17:3202:56:1204:15:0506:06:1007:42:4109:14:42.7509:15:36.55+02:44:478:097,4
69JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 31M 6000:01:0401:17:3002:49:0004:11:2606:14:5707:46:5209:15:44.7009:16:49.20+02:45:598:107,3
70DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 4M 6100:00:2001:14:3002:51:4904:12:3306:08:0807:41:5009:17:29.6009:17:50.00+02:47:008:117,3
71ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 32M 6200:00:2001:13:5602:46:2704:11:2906:08:0207:42:3009:18:05.9509:18:26.05+02:47:368:127,3
72STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 33M 6300:00:0101:09:5702:41:1504:00:4205:55:5007:39:2509:19:20.9509:19:21.95+02:48:328:137,3
73WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 34M 6400:00:4501:16:5302:55:4004:18:5906:22:2507:50:0709:18:41.8009:19:27.55+02:48:388:127,3
74MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 27M 6500:00:0901:10:3802:50:0404:14:3206:05:1307:41:2109:19:51.9509:20:01.50+02:49:118:147,3
75JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 35M 6600:00:2201:05:1302:35:5903:58:4005:59:5107:38:0109:20:51.5509:21:14.25+02:50:248:147,3
76WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 36M 6700:00:3601:09:3302:46:5204:13:3106:19:3407:50:3209:20:49.0509:21:25.90+02:50:368:147,3
77WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 37M 6800:00:0401:06:1502:39:1104:10:1906:09:0007:47:0709:21:22.8009:21:27.30+02:50:378:157,3
78MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 38M 6900:00:3001:24:5503:06:5904:29:2906:18:5807:50:4109:21:05.5009:21:36.10+02:50:468:157,3
79KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 28M 7000:00:5801:23:5203:07:5504:27:4806:21:2507:47:2209:20:48.5509:21:46.65+02:50:578:147,3
80KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 39M 7100:00:1701:09:3402:43:5504:06:5206:01:5007:42:2409:22:05.0509:22:22.30+02:51:328:157,3
81PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 29M 7200:00:5001:16:0002:53:0604:20:5006:20:2907:49:1709:21:57.8509:22:48.00+02:51:588:157,3
82KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 40M 7300:00:0601:14:3402:51:3204:10:3206:01:0607:39:5509:23:23.1509:23:29.30+02:52:398:177,2
83DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 5M 7400:00:0201:11:1102:44:0904:06:4906:05:5407:45:4409:23:32.8509:23:35.70+02:52:468:177,2
84CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 30M 7500:00:5301:19:3303:00:5904:27:2906:21:3507:51:4509:22:43.9009:23:36.95+02:52:478:167,3
85KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 41M 7600:00:1001:07:3802:42:3904:08:1006:06:4807:41:0709:23:43.9509:23:54.20+02:53:048:177,2
86BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 42M 7700:01:1001:07:1802:39:4704:06:2606:18:0207:48:5309:22:55.0009:24:05.05+02:53:158:167,2
87UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 31M 7800:00:5101:08:5102:42:1004:09:2206:08:4907:47:2209:24:04.4009:24:55.45+02:54:058:177,2
88MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 304K 1000:00:1001:15:1602:52:2504:15:4906:08:2107:43:2909:24:45.4009:24:55.80+02:54:068:187,2
89ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 203K 1100:00:1001:14:2502:53:5804:20:5806:14:2107:49:1009:25:32.7009:25:42.80+02:54:538:197,2
90MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 43M 7900:01:1601:15:4602:52:3704:15:0206:14:1107:47:5709:26:56.7509:28:12.95+02:57:238:207,2
91SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 44M 8000:00:2001:12:2002:47:1904:19:1006:19:3907:53:5509:28:42.9509:29:03.75+02:58:148:217,2
92SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 601M 8100:01:0701:10:4402:46:3104:13:1806:19:4907:56:1709:28:15.3509:29:22.90+02:58:338:217,2
93WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 32M 8200:00:2501:16:0102:55:5204:22:4906:25:5007:56:0109:30:26.1009:30:51.70+03:00:028:237,2
94PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 6M 8300:00:0301:04:1202:38:2904:14:2506:15:5707:54:0809:31:43.3009:31:46.70+03:00:578:247,1
95GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 33M 8400:00:3801:14:2602:50:3604:18:3406:21:2807:57:2809:32:13.8509:32:51.85+03:02:028:247,1
96KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 34M 8500:00:1401:08:3902:39:0204:06:4406:14:4407:48:0509:33:27.1509:33:41.20+03:02:518:257,1
97ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 35M 8600:00:0401:20:3403:02:1804:32:0706:29:3108:02:2909:33:54.7509:33:59.55+03:03:108:267,1
98JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 305K 1200:00:5001:12:1502:51:5704:20:0106:18:4807:53:2209:34:30.2509:35:20.85+03:04:318:267,1
99WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 36M 8700:00:3601:12:4202:48:4504:15:1206:17:1907:53:5309:34:44.9009:35:21.35+03:04:318:277,1
100MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 45M 8800:00:1201:14:1502:54:3404:15:5106:24:1907:59:1009:35:55.4509:36:07.70+03:05:188:287,1
101KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 37M 8900:00:3501:12:3802:48:5604:13:5106:15:1207:55:0909:36:00.2509:36:35.75+03:05:468:287,1
102DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 46M 9000:00:1001:09:5702:45:3704:12:5906:19:1107:54:3009:37:51.8509:38:01.95+03:07:128:297,1
103KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 38M 9100:00:4101:17:5003:01:3604:27:4406:24:1408:02:0409:37:41.1509:38:23.05+03:07:338:297,1
104KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 39M 9200:00:1801:16:5503:02:3204:32:3906:29:2408:02:1509:41:14.5009:41:32.60+03:10:438:327,0
105STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 306K 1300:00:2701:18:0903:01:5204:28:3806:30:0408:06:4209:41:41.4009:42:09.05+03:11:198:337,0
105STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 40M 9300:00:2601:18:1003:02:4904:28:1806:30:0508:06:4309:41:42.3009:42:09.05+03:11:198:337,0
107DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 41M 9400:00:3401:09:2402:47:0404:14:2206:21:4107:59:5609:41:55.8509:42:30.80+03:11:418:337,0
108BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 42M 9500:00:3801:14:3702:56:3104:22:2106:33:4108:06:2109:42:11.9509:42:50.50+03:12:008:337,0
109STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 47M 9600:01:2601:26:4803:07:1504:34:4606:41:3508:06:4209:42:19.1009:43:45.35+03:12:558:337,0
110KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 43M 9700:00:3301:14:4302:51:4404:14:4406:17:2507:57:3209:44:28.7009:45:02.10+03:14:128:357,0
111JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 405K 1400:01:1701:21:4903:07:4004:37:4906:33:0008:10:2009:44:38.8009:45:56.05+03:15:068:357,0
112MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 44M 9800:00:5201:11:3602:51:3804:15:4306:23:5408:04:0409:45:53.9509:46:46.55+03:15:578:367,0
113BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 48M 9900:00:1401:10:5702:48:0504:14:5406:20:4607:59:4209:48:15.1009:48:29.70+03:17:408:396,9
114FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 45M 10000:00:2601:07:2402:39:5804:15:2206:30:2708:15:3409:48:26.4009:48:52.70+03:18:038:396,9
115CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 7M 10100:01:1101:14:0502:51:0504:19:0406:17:0508:03:4609:48:22.5009:49:34.40+03:18:448:396,9
116SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 46M 10200:00:2401:26:5403:13:2504:48:5706:45:5208:19:2309:49:23.4509:49:48.35+03:18:588:406,9
117TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 49M 10300:01:1301:19:0803:04:1604:29:1906:46:1108:15:0109:49:31.8009:50:45.40+03:19:558:406,9
118KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 1M 10400:00:4701:17:5403:00:2504:30:0506:35:4208:19:2309:50:03.1009:50:50.50+03:20:008:406,9
119KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 47M 10500:00:2601:13:3702:51:4404:25:1106:31:5908:11:5109:50:33.1009:50:59.70+03:20:108:416,9
120GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 48M 10600:00:1501:10:0002:47:1304:13:5706:43:1908:15:3109:50:56.6009:51:12.10+03:20:228:416,9
121PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 49M 10700:00:2501:23:1503:10:5504:41:2206:46:2508:25:2009:52:38.3509:53:03.75+03:22:148:426,9
122LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 2M 10800:00:1601:12:4202:52:1804:25:5206:41:3908:21:0509:54:04.3009:54:20.40+03:23:308:446,9
123KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 50M 10900:00:4401:14:2502:53:1804:22:0806:28:2808:11:0909:53:58.4509:54:42.80+03:23:538:446,9
124DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 50M 11000:01:0101:16:1803:00:5604:30:2506:40:0508:18:5309:54:46.6509:55:48.50+03:24:588:446,9
125ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 51M 11100:00:4901:17:0202:59:3004:30:1406:34:4108:22:3209:55:02.7009:55:52.10+03:25:028:456,9
126MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 52M 11200:01:0901:25:0303:08:3104:42:0206:42:4608:16:0409:55:30.2009:56:39.60+03:25:508:456,9
127KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 51M 11300:01:0401:17:2902:48:4004:17:2106:37:4908:10:5909:56:01.9509:57:06.60+03:26:178:456,8
128KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 8M 11400:00:3601:12:3202:53:0404:20:3206:23:4808:05:5709:57:05.1509:57:41.55+03:26:528:466,8
129FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 9M 11500:00:1901:16:1403:01:0304:32:3906:40:0708:17:4309:57:30.9509:57:50.85+03:27:018:476,8
130MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 52M 11600:01:0301:22:0803:10:3004:43:2406:47:1408:21:2609:57:15.9009:58:19.30+03:27:298:476,8
131STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 53M 11700:00:1301:18:5603:07:4204:45:3206:45:2708:21:3809:59:25.3009:59:39.25+03:28:498:486,8
132SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 307K 1500:00:0601:14:3303:07:0304:36:3606:30:5808:16:0409:59:35.2509:59:41.70+03:28:528:496,8
133PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 406K 1600:01:1901:20:0603:04:5204:47:5706:44:4908:21:4009:58:25.8509:59:45.40+03:28:558:486,8
134KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 3M 11800:00:3101:23:0103:06:5304:36:1306:40:2708:17:2809:59:21.7009:59:53.60+03:29:048:486,8
135SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 54M 11900:00:3601:27:1903:19:2304:58:4207:00:4308:27:5010:00:31.1010:01:07.25+03:30:178:496,8
136ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 55M 12000:00:0401:04:3802:35:1103:55:2406:13:3708:09:4810:01:25.0010:01:29.60+03:30:408:506,8
137TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 56M 12100:00:5401:13:2102:51:4604:17:0106:25:3708:10:5410:02:59.9010:03:54.65+03:33:058:526,8
138PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 53M 12200:00:2601:17:2902:57:3304:33:1706:47:4508:21:3510:03:44.1010:04:10.70+03:33:218:526,8
139SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 602M 12300:00:0801:16:1103:00:2304:34:0806:43:1608:23:5910:04:02.1510:04:10.75+03:33:218:526,8
140WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 57M 12400:00:3001:14:0602:59:0104:32:5206:39:1208:21:2910:05:05.8510:05:36.35+03:34:468:536,7
141JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 54M 12500:00:1201:18:3003:06:2304:50:0706:56:5808:31:5510:06:19.0510:06:31.05+03:35:418:546,7
142MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 58M 12600:00:2801:17:1002:59:5004:32:3706:40:3308:25:2510:07:25.3510:07:53.55+03:37:048:556,7
143JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 59M 12700:00:1201:14:2502:54:4204:29:1306:36:5808:21:5710:08:15.3010:08:28.15+03:37:388:566,7
144KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 55M 12800:01:1301:25:2903:08:2104:42:5106:43:2908:24:3610:07:20.2510:08:33.65+03:37:448:556,7
145GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 308K 1700:00:1301:18:4803:05:0404:34:3606:43:2908:29:2310:09:56.7510:10:09.90+03:39:208:586,7
146JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 60M 12900:01:1701:21:4703:07:4004:43:3006:44:0308:24:5010:10:13.1010:11:30.85+03:40:418:586,7
147GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 61M 13000:00:1101:17:0003:01:0404:32:4106:49:3308:28:3510:12:29.1010:12:40.55+03:41:519:006,7
148HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 62M 13100:00:5101:21:4703:12:4604:46:0706:54:2208:34:5410:11:52.6510:12:43.75+03:41:548:596,7
149WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 4M 13200:01:2501:22:5403:10:0104:38:0206:48:1108:24:4010:11:59.6010:13:25.50+03:42:359:006,7
150WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 56M 13300:00:1301:10:3302:49:2804:22:1306:48:5708:29:5410:13:20.9010:13:34.20+03:42:449:016,7
151JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 57M 13400:00:0401:19:3803:06:4204:40:3206:48:1708:32:0110:13:41.7010:13:45.70+03:42:569:016,6
152PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 501K 1800:01:0301:32:3703:27:5305:02:2307:03:1908:41:1010:13:21.3010:14:24.50+03:43:349:016,7
153SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 58M 13500:00:3401:26:5303:16:4504:43:5406:46:5808:30:5110:13:50.1510:14:24.55+03:43:359:016,6
154FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 5M 13600:00:0701:20:0103:08:1604:40:1006:40:1808:26:1010:15:16.4510:15:24.10+03:44:349:026,6
155GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 63M 13700:00:2901:11:0102:53:3304:20:0206:47:0808:25:5210:15:18.6010:15:47.65+03:44:589:026,6
156KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 309K 1900:00:2201:23:4503:13:3304:48:5306:59:0508:34:5510:15:31.3010:15:53.65+03:45:049:036,6
157STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 59M 13800:00:0401:07:2002:40:5704:07:3406:18:4008:08:2210:16:16.6010:16:20.80+03:45:319:036,6
158POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3010K 2000:00:2801:19:2303:01:3004:35:3506:49:4608:29:3610:17:37.3510:18:06.10+03:47:169:046,6
159WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 502K 2100:00:4901:20:3603:05:2504:49:0606:55:3608:36:5310:18:11.9010:19:01.45+03:48:119:056,6
160PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 60M 13900:01:1101:12:4702:52:5004:27:0706:45:1608:28:4910:18:07.9010:19:19.45+03:48:299:056,6
161NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3011K 2200:01:0301:30:4603:25:4305:02:3007:00:0408:43:2010:18:39.5010:19:43.10+03:48:539:056,6
162DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 64M 14000:00:4301:23:2803:10:4704:39:5206:51:4208:39:4110:19:29.5010:20:13.10+03:49:239:066,6
163CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 10M 14100:00:2201:22:3203:13:3004:49:2106:59:5808:40:0010:21:31.2510:21:53.95+03:51:049:086,6
164LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 603M 14200:00:2801:32:0803:23:4004:52:5307:00:2308:40:0310:21:41.5010:22:10.10+03:51:209:086,6
165GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 65M 14300:00:4401:26:2603:13:1304:48:2307:00:2308:36:5410:23:17.5510:24:02.20+03:53:129:096,5
166KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 11M 14400:00:1601:13:5502:59:3404:32:4306:42:1408:25:2410:24:13.8510:24:30.05+03:53:409:106,5
166GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 66M 14500:00:5501:23:1503:11:0904:37:5706:48:4708:32:1410:23:34.8510:24:30.05+03:53:409:106,5
168JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 67M 14600:00:5301:22:3303:13:0704:41:4506:49:4908:36:3210:23:47.4510:24:40.50+03:53:509:106,5
169PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 68M 14700:00:4001:22:3503:12:1504:50:1807:01:2508:40:2310:24:39.9010:25:20.75+03:54:319:116,5
170RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 407K 2300:00:4101:22:3303:12:0804:50:1707:01:2708:40:1310:24:39.2510:25:20.85+03:54:319:116,5
171WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 408K 2400:00:4001:23:1403:19:2104:51:4207:01:2808:41:2910:24:40.0010:25:20.95+03:54:319:116,5
172NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 69M 14800:00:1501:18:1203:06:0604:41:0907:04:2908:40:1710:25:58.8510:26:14.45+03:55:249:126,5
173HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3012K 2500:00:4001:19:5203:07:2304:50:1707:01:2008:48:5810:25:48.2010:26:28.35+03:55:389:126,5
174ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 12M 14900:00:3001:22:3703:06:5304:44:1806:56:2608:39:5710:26:21.0510:26:51.85+03:56:029:126,5
174ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 13M 15000:00:3101:22:3603:06:5304:44:1706:56:2508:40:4010:26:20.7510:26:51.85+03:56:029:126,5
176MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 61M 15100:00:2301:18:0403:02:4904:36:2807:01:5908:47:2710:29:31.3010:29:54.70+03:59:059:156,5
177TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 62M 15200:00:3601:17:4603:06:0704:46:0907:03:5208:44:3110:33:14.8010:33:51.25+04:03:019:186,4
178AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 63M 15300:00:2101:21:4703:12:0704:47:3806:51:4908:47:2010:34:25.0010:34:46.70+04:03:579:196,4
179KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 604M 15400:00:3101:23:3903:14:1904:52:2007:00:3708:45:2510:34:53.7010:35:25.40+04:04:359:206,4
180SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 70M 15500:00:5801:29:4103:16:4404:51:2107:06:5108:47:1310:34:57.0010:35:55.25+04:05:059:206,4
181DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 503K 2600:00:5801:29:4303:16:4704:51:2007:07:0708:47:1310:34:57.4010:35:55.65+04:05:069:206,4
182ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 6M 15600:00:5001:20:4503:11:4504:49:0707:02:0908:47:3810:35:39.6010:36:29.90+04:05:409:206,4
183TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 204K 2700:00:3101:23:5403:15:1204:51:5007:03:1508:49:3910:36:11.7010:36:43.35+04:05:539:216,4
184ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 64M 15700:00:3401:19:3403:09:3204:50:2807:07:1908:51:2710:37:00.1010:37:34.80+04:06:459:226,4
185PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 71M 15800:00:3901:27:2203:22:1305:02:4407:13:2908:54:5010:38:50.2010:39:29.95+04:08:409:236,4
186WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 7M 15900:00:1101:19:3303:09:0004:46:4606:55:4708:40:3010:39:40.6010:39:51.70+04:09:029:246,4
187KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 72M 16000:00:1501:16:1203:01:2704:35:0506:43:5008:37:5510:39:53.9010:40:09.10+04:09:199:246,4
188PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 73M 16100:00:1501:09:3302:54:2304:32:4606:44:2808:39:0610:40:03.0510:40:18.05+04:09:289:246,4
189SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 74M 16200:01:2601:31:1703:25:0004:55:5907:05:0508:53:1710:40:45.9510:42:12.85+04:11:239:256,4
190PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 75M 16300:00:4101:10:3302:53:2304:22:0906:47:4008:40:5410:43:47.0510:44:28.95+04:13:399:286,3
191SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 65M 16400:00:4201:10:3202:53:2304:22:2306:47:3608:40:5410:43:47.2010:44:29.70+04:13:409:286,3
192MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 76M 16500:00:4201:13:0302:55:1804:24:3006:47:4008:38:4410:43:48.2010:44:30.30+04:13:409:286,3
193OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 66M 16600:00:1001:18:5803:08:2604:44:5207:01:1308:43:4110:44:21.2010:44:32.10+04:13:429:286,3
194KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 67M 16700:00:2301:26:5103:13:2404:50:4307:10:4608:55:0710:45:28.5010:45:52.05+04:15:029:296,3
195SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 77M 16800:01:2901:25:1503:17:4904:51:2207:04:3308:54:3410:44:47.4510:46:17.10+04:15:279:286,3
196WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 78M 16900:00:4301:24:4803:13:2704:50:2207:03:1208:52:4810:47:27.8510:48:11.40+04:17:219:316,3
197SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 68M 17000:00:1901:20:0603:09:0604:44:2007:18:0709:06:1510:48:07.7010:48:26.70+04:17:379:316,3
198JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 8M 17100:00:4301:17:5703:02:5104:44:1407:10:5508:57:3610:48:06.8010:48:50.25+04:18:009:316,3
199NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 79M 17200:00:3801:14:3303:06:2404:48:5806:55:5108:53:5310:48:15.1510:48:54.05+04:18:049:326,3
200KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 80M 17300:01:2001:20:4203:11:2604:49:0007:05:3408:50:2210:47:45.5510:49:05.85+04:18:169:316,3
201LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3013K 2800:01:1901:21:2003:10:0904:51:0107:09:0408:59:5110:48:57.8510:50:17.55+04:19:289:326,3
202SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 69M 17400:00:5701:23:5103:16:4804:51:2207:09:3408:54:4510:49:20.4510:50:18.35+04:19:289:326,3
203MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3014K 2900:00:5501:23:1703:14:0004:55:0207:19:2609:00:3110:49:25.3010:50:21.00+04:19:319:336,3
204DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3015K 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:0107:19:2609:00:2910:49:24.9010:50:21.15+04:19:319:336,3
205SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 409K 3100:01:0601:30:4203:24:2405:05:3607:22:4209:07:5610:49:37.8010:50:44.15+04:19:549:336,3
206BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 81M 17500:00:2201:19:3203:11:5604:52:0507:10:5308:59:3210:50:40.4510:51:02.60+04:20:139:346,3
207RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4010K 3200:00:3401:25:2003:23:1405:06:0907:22:2809:06:0210:50:40.8510:51:15.55+04:20:269:346,3
208RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 70M 17600:00:3901:09:4202:48:3204:23:5306:56:5408:40:3110:50:54.9510:51:34.25+04:20:449:346,3
209GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 71M 17700:00:5601:17:4102:58:5904:30:2906:49:5008:46:1710:50:39.6010:51:36.20+04:20:469:346,3
210WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3016K 3300:00:2001:21:3303:16:4505:03:0607:24:5909:09:5110:51:21.4010:51:41.40+04:20:519:346,3
211GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 9M 17800:00:1901:19:2003:15:0504:56:5907:15:5609:04:2710:51:23.7010:51:43.25+04:20:539:346,3
212PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 82M 17900:00:2201:18:0603:05:1504:43:0507:01:1408:45:4010:52:01.3010:52:23.35+04:21:339:356,3
213BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 83M 18000:01:0501:23:1603:14:2404:51:2407:07:5608:58:1810:51:29.0510:52:34.30+04:21:449:346,3
214SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 84M 18100:00:3501:27:2003:19:2304:58:3707:23:5409:07:5910:52:02.0510:52:37.70+04:21:489:356,3
215SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 14M 18200:00:2601:23:0003:13:2404:50:3007:09:1408:58:1510:53:40.1010:54:07.00+04:23:179:366,2
216JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 72M 18300:01:0901:22:2103:12:5404:45:1006:47:1408:46:1210:53:13.4010:54:23.25+04:23:339:366,2
217CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 73M 18400:01:0801:19:1804:38:0207:02:4708:56:5810:54:41.9510:55:50.05+04:25:009:376,2
218MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4011K 3400:00:2801:25:3803:17:2204:56:3407:17:2009:05:5510:55:35.7010:56:04.65+04:25:159:386,2
219JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4012K 3500:00:4701:17:5203:09:3704:55:0307:17:0009:05:4310:55:18.4010:56:06.10+04:25:169:386,2
220WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3017K 3600:00:2701:25:3703:22:3605:05:1407:15:3809:03:2210:55:48.6010:56:15.90+04:25:269:386,2
221HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 74M 18500:00:0601:17:0103:06:0504:42:1507:01:3108:54:5310:57:25.6510:57:32.40+04:26:429:406,2
222DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 75M 18600:00:1601:18:3403:01:4704:38:4907:05:0908:59:1711:01:18.3011:01:35.25+04:30:459:436,2
223WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 76M 18700:00:1301:20:5603:09:1104:47:1407:13:1809:04:1611:02:10.0011:02:23.65+04:31:349:446,2
224WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3018K 3700:01:1401:26:2703:26:3905:09:2907:25:4709:11:3611:02:00.9011:03:15.40+04:32:259:446,2
225WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 77M 18800:01:1501:26:2603:18:3205:09:3007:25:4609:11:3611:02:02.1011:03:17.30+04:32:279:446,2
226BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 78M 18900:00:3501:20:4903:11:3504:48:5507:14:0009:09:1211:03:27.1011:04:02.70+04:33:139:456,1
227KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 504K 3800:00:1901:27:4403:26:2605:11:0007:29:3109:23:4511:04:21.0511:04:40.10+04:33:509:466,1
228DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 85M 19000:00:2601:21:2903:13:2404:55:1807:19:4809:13:3111:05:08.0011:05:34.60+04:34:459:466,1
229TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 86M 19100:00:5401:23:2003:14:4405:02:3507:28:1709:16:4711:05:59.0011:06:53.15+04:36:039:476,1
230KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4013K 3900:00:5901:23:4803:17:0304:59:3607:18:0109:08:3311:06:52.5011:07:51.50+04:37:019:486,1
231RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 79M 19200:00:0309:02:3811:08:37.7511:08:40.75+04:37:519:496,1
232MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 87M 19300:00:5201:27:3403:23:1005:04:0607:27:5609:19:5711:09:20.6011:10:12.90+04:39:239:506,1
233KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 10M 19400:01:0801:29:1403:26:3905:03:5207:25:5709:23:1411:09:10.2511:10:18.65+04:39:299:506,1
234OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 15M 19500:00:0105:03:3807:25:1709:17:3011:10:57.1011:10:58.10+04:40:089:526,1
235KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 88M 19600:01:1501:33:5803:33:5805:15:2707:30:4209:15:5511:10:25.7511:11:41.10+04:40:519:516,1
236GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 80M 19700:01:1001:25:1803:14:2404:55:0607:15:0909:05:5511:11:10.3011:12:20.65+04:41:319:526,1
237KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 81M 19800:00:3401:16:5703:07:1704:40:4007:04:1709:01:1711:12:33.2511:13:07.40+04:42:179:536,1
238ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4014K 4000:00:1801:30:4903:34:2205:18:3307:34:4509:26:2811:17:49.0011:18:07.75+04:47:189:586,0
239PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 89M 19900:01:1201:19:1103:04:1804:29:2007:01:4708:45:1711:17:06.9511:18:19.80+04:47:309:576,0
240RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 82M 20000:00:1801:21:1003:19:3305:13:2607:51:5410:04:0311:19:02.6011:19:20.80+04:48:319:596,0
241FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 90M 20100:00:1801:22:3503:10:4704:51:2407:19:5109:15:0911:19:29.3511:19:47.60+04:48:589:596,0
242KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 91M 20200:01:1801:31:1603:28:3405:07:2507:38:0709:27:3611:20:31.1511:21:49.70+04:51:0010:006,0
243ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 83M 20300:00:4701:22:2603:09:2404:46:0307:14:1609:20:0411:22:26.8511:23:14.55+04:52:2510:026,0
244KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 11M 20400:00:1501:26:5203:26:4005:11:1107:38:4909:26:2211:23:10.6511:23:25.65+04:52:3610:026,0
245GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 84M 20500:00:2501:26:5103:29:3505:10:0507:35:5509:35:5011:23:13.7011:23:38.90+04:52:4910:026,0
246SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 85M 20600:01:0401:08:3302:46:2804:25:2907:20:1209:11:2411:24:00.9011:25:05.75+04:54:1610:036,0
247STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 86M 20700:00:1201:10:5802:53:3804:34:2507:12:5509:03:5811:25:09.1511:25:21.40+04:54:3110:046,0
248POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 87M 20800:00:5401:14:4803:10:0005:02:3607:45:2709:31:4011:24:36.3011:25:30.50+04:54:4010:046,0
249ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 92M 20900:01:1401:25:1503:27:4405:07:3107:28:3109:19:4211:25:03.7011:26:17.75+04:55:2810:046,0
250SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 12M 21000:00:5501:27:5003:28:5905:16:3907:43:3109:31:4811:26:31.0011:27:26.50+04:56:3610:055,9
251ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 13M 21100:01:0201:21:0203:19:1205:03:0907:35:4909:33:4811:27:21.7511:28:24.55+04:57:3510:065,9
252KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 88M 21200:00:3701:22:1103:14:1204:55:1707:37:3409:29:2011:27:50.6011:28:27.60+04:57:3810:065,9
253DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 14M 21300:00:3301:19:0803:14:3105:04:1607:37:1509:33:5911:27:54.1511:28:27.80+04:57:3810:065,9
254KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 89M 21400:00:4501:21:2503:15:5704:56:4207:26:0709:27:5011:28:25.2011:29:10.90+04:58:2110:075,9
255BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3019K 4100:00:4501:21:2603:15:5804:56:4107:26:0609:27:3911:28:25.2011:29:10.95+04:58:2110:075,9
256PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 93M 21500:00:4801:19:4503:01:1604:37:4507:31:2109:23:4411:28:32.5511:29:20.65+04:58:3110:075,9
257CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 90M 21600:01:0101:23:1503:11:2204:54:4007:31:5709:30:1511:28:23.1511:29:25.10+04:58:3510:075,9
258STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 94M 21700:00:0601:16:5403:04:3004:55:4207:30:5109:32:3811:30:03.7011:30:09.95+04:59:2010:085,9
259GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 91M 21800:01:1601:23:0103:21:1005:01:0807:34:3109:33:3011:29:40.8511:30:57.00+05:00:0710:085,9
260DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 95M 21900:01:2301:25:1803:18:0104:54:3407:28:0709:23:4311:29:41.0011:31:04.20+05:00:1410:085,9
261ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4015K 4200:00:4001:23:1503:21:5805:09:0807:37:2409:31:3211:31:31.2511:32:11.75+05:01:2210:105,9
262SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4016K 4300:00:1901:23:0303:20:4605:10:1607:36:5209:39:0011:32:21.7511:32:40.90+05:01:5110:105,9
263JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 92M 22000:00:2001:28:5503:35:2805:19:2407:56:3409:49:2111:33:05.3511:33:26.15+05:02:3610:115,9
264BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 93M 22100:01:0501:23:1303:18:5605:09:2607:47:4309:34:5911:32:58.8511:34:04.05+05:03:1410:115,9
265ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 94M 22200:01:2201:25:1103:12:2104:45:0107:20:0509:23:5611:33:24.5511:34:47.00+05:03:5710:115,9
266SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4017K 4400:00:3101:23:0903:18:5505:05:4707:35:4709:34:2211:34:29.5511:35:01.50+05:04:1110:125,9
267TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 96M 22300:00:5101:14:4603:01:1904:50:0407:34:4409:35:4411:36:44.5511:37:36.20+05:06:4610:145,9
268BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 95M 22400:00:3301:27:1903:32:1205:36:3407:58:2309:47:5411:37:22.2011:37:56.05+05:07:0610:155,9
269WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 97M 22500:01:1301:25:1503:16:4805:06:3507:33:4609:41:5711:37:11.4011:38:25.10+05:07:3510:155,9
270ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 98M 22600:00:3001:22:5303:16:4305:13:1307:51:4309:56:4511:38:43.1511:39:13.15+05:08:2310:165,8
271PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 96M 22700:00:5701:29:4803:34:4605:21:0307:53:0309:48:4811:40:17.3511:41:14.55+05:10:2510:175,8
272KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 97M 22800:00:5301:19:3303:13:4604:58:0107:26:0009:23:1011:41:20.1011:42:13.50+05:11:2310:185,8
273KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3020K 4500:00:2701:28:2703:25:0705:09:2007:37:1409:37:3111:42:18.1011:42:45.70+05:11:5610:195,8
274BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3021K 4600:01:1401:32:0603:28:4905:16:2107:48:1709:49:0811:45:57.7511:47:11.75+05:16:2210:225,8
275REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3022K 4700:00:1001:34:0603:40:4405:26:3407:48:1609:46:0811:47:11.1511:47:21.85+05:16:3210:235,8
276MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 98M 22900:00:4001:17:5103:04:4504:51:4607:46:0909:43:2011:46:44.8511:47:25.20+05:16:3510:235,8
277DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 99M 23000:00:4001:17:5003:04:4604:51:4507:46:0509:43:1711:46:44.8011:47:25.60+05:16:3610:235,8
278SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3023K 4800:00:1801:34:1303:47:3805:37:4308:01:2809:58:5911:47:18.7511:47:37.45+05:16:4710:245,8
279GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3024K 4900:00:2501:26:4703:33:1405:22:5907:44:5609:50:4711:47:18.3011:47:44.05+05:16:5410:245,8
280GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 15M 23100:00:1601:23:5003:27:3305:18:2407:49:1209:49:5811:47:31.8011:47:48.50+05:16:5810:245,8
281BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 100M 23200:00:2901:26:0903:25:0305:09:2007:36:4809:43:5011:48:12.0511:48:41.45+05:17:5110:245,8
282NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 99M 23300:01:0601:30:3403:32:1805:26:0107:55:5409:55:1711:48:43.4011:49:49.60+05:19:0010:255,8
283POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 16M 23400:00:1701:23:5103:22:1405:11:5507:46:0309:46:0011:49:35.2511:49:52.85+05:19:0310:265,7
284GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 101M 23500:00:5501:33:2603:36:4405:17:5307:46:3809:47:3211:49:24.4011:50:19.45+05:19:2910:255,8
285BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3025K 5000:00:2701:27:2003:34:2705:24:5908:01:0409:59:0211:51:50.7011:52:18.35+05:21:2810:285,7
286OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3026K 5100:01:0401:31:1403:39:1905:33:0008:06:2009:56:2711:51:19.8511:52:23.95+05:21:3410:275,7
287MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4018K 5200:01:0301:31:2603:40:3605:33:0308:07:0309:56:2911:51:20.6511:52:24.40+05:21:3410:275,7
288MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 100M 23600:01:0401:31:2403:40:3205:33:0108:07:0209:56:2811:51:21.1011:52:25.20+05:21:3510:275,7
289SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 101M 23700:00:1001:19:4003:08:5604:57:0107:36:0309:36:5411:54:41.3511:54:51.95+05:24:0210:305,7
290KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 505K 5300:00:5301:33:3803:47:0805:37:0408:25:4910:10:3811:55:30.5511:56:23.95+05:25:3410:315,7
291KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 17M 23800:00:5301:33:3703:47:0805:37:0408:25:4810:10:4111:55:31.0011:56:24.50+05:25:3410:315,7
292KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 102M 23900:00:1901:17:0103:13:2105:03:3407:51:5309:45:3211:56:33.6511:56:52.65+05:26:0310:325,7
293KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 103M 24000:00:1901:17:0203:19:3705:07:5407:51:5109:48:0311:56:34.7511:56:54.30+05:26:0410:325,7
294STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3027K 5400:00:5601:29:5003:34:4705:21:3107:53:1509:52:1311:55:59.4011:56:56.35+05:26:0610:315,7
295SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 18M 24100:01:0601:32:3503:35:0705:26:2508:06:2010:00:3611:55:58.2011:57:04.55+05:26:1510:315,7
296BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 102M 24200:00:3201:33:5603:40:4305:27:1007:56:4909:58:4311:57:16.4011:57:48.80+05:26:5910:325,7
297ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 104M 24300:00:3601:27:2803:27:4705:19:2907:56:1609:52:5811:58:14.1011:58:50.30+05:28:0010:335,7
298IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 16M 24400:00:4601:25:4003:26:1605:23:1608:05:5210:02:4911:59:34.5012:00:21.05+05:29:3110:345,7
299KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 19M 24500:00:3401:31:0403:32:1805:25:2108:00:5610:01:0712:01:21.7012:01:56.55+05:31:0710:365,7
300PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3028K 5500:00:5401:26:5603:30:0305:20:1207:56:0312:01:11.1512:02:05.70+05:31:1610:365,7
301MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 105M 24600:00:4501:22:0603:19:0105:05:1307:45:4009:31:1712:03:43.0012:04:28.70+05:33:3910:385,6
302MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 106M 24700:00:4601:22:0503:19:0105:05:1207:46:2609:47:1612:03:44.8512:04:31.10+05:33:4110:385,6
303PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3029K 5600:00:3101:23:0003:21:1605:06:1007:47:4309:47:4912:04:02.4512:04:34.15+05:33:4410:385,6
304KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 17M 24800:01:1901:34:5003:24:1105:05:1907:44:1109:51:5712:03:15.4012:04:34.60+05:33:4510:385,6
305BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 107M 24900:01:1401:25:1303:16:3705:07:3907:56:3809:53:5212:04:14.8012:05:29.55+05:34:4010:395,6
306ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3030K 5700:00:4001:23:1303:15:4205:09:0508:10:2209:58:0412:07:48.0012:08:28.70+05:37:3910:425,6
307BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 108M 25000:00:4101:23:1203:15:4105:09:0408:10:2009:58:0212:07:47.5512:08:28.90+05:37:3910:425,6
308KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 109M 25100:01:2001:32:1203:40:2605:36:5708:25:1910:17:2712:09:09.1012:10:29.50+05:39:3910:435,6
309WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 103M 25200:01:2001:32:0803:37:1005:26:1608:03:4510:04:1212:10:06.4012:11:26.70+05:40:3710:445,6
310SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 110M 25300:00:3901:26:2803:24:5505:21:1908:04:2010:05:1112:12:42.0012:13:21.75+05:42:3210:465,6
311KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3031K 5800:00:4701:27:4803:37:0905:48:3408:22:3710:24:3812:16:18.3012:17:05.50+05:46:1510:495,5
312MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 104M 25400:00:4301:23:2903:19:3305:15:3107:59:5510:05:3012:17:48.8512:18:32.75+05:47:4310:515,5
313SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 506K 5900:01:0201:32:1603:34:4005:36:3908:21:4510:19:0412:17:39.1012:18:41.80+05:47:5210:505,5
314OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 111M 25500:00:1401:23:5503:16:4005:05:2207:48:1610:05:0912:19:39.7012:19:54.30+05:49:0410:525,5
315WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 105M 25600:00:4401:22:5903:17:1405:30:0608:21:4310:24:0012:19:32.7512:20:17.15+05:49:2710:525,5
316WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4019K 6000:00:4701:34:0903:47:0405:54:1908:34:2310:25:4912:20:26.3512:21:13.55+05:50:2410:535,5
317LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 20M 25700:01:0101:41:5804:06:5706:08:4908:55:0310:25:3612:21:16.0512:22:17.90+05:51:2810:545,5
318SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 106M 25800:00:1501:25:4703:29:5105:35:2008:27:0910:22:2612:22:06.3012:22:21.75+05:51:3210:545,5
319ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 112M 25900:00:5601:30:0503:33:3305:26:2608:16:1310:15:2312:24:22.2512:25:18.25+05:54:2810:565,5
320FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 107M 26000:00:1201:26:5403:44:1705:38:3908:27:0410:22:2812:25:30.3512:25:43.20+05:54:5310:575,5
321FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4020K 6100:00:1201:26:5603:45:5305:40:0508:27:0310:22:2912:25:31.2012:25:43.30+05:54:5310:575,5
322DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4021K 6200:00:2801:33:3003:46:2605:43:5008:25:2910:25:2812:26:07.9012:26:36.65+05:55:4710:585,5
323ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 18M 26100:00:0801:39:1203:49:1008:11:0510:11:1412:26:32.5012:26:40.50+05:55:5010:585,5
324WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 108M 26200:00:5901:32:5303:41:1205:30:5208:08:2410:18:3012:26:00.8512:27:00.25+05:56:1010:585,5
325PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 109M 26300:00:1701:33:5703:44:3105:32:5308:11:1410:13:3912:27:15.1512:27:32.30+05:56:4210:595,5
326PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4022K 6300:00:1601:33:5903:44:3405:33:3108:11:1610:13:4112:28:05.5012:28:22.10+05:57:3211:005,5
327JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 110M 26400:01:1001:25:2003:25:0005:15:0908:19:1610:19:0012:28:12.9512:29:23.10+05:58:3311:005,5
328BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 111M 26500:01:2001:41:1403:51:5205:41:0508:31:0410:26:2612:28:49.1012:30:09.85+05:59:2011:005,4
329WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4023K 6400:01:1001:37:4803:49:4405:50:3108:24:1710:29:3912:29:01.5512:30:12.50+05:59:2211:005,4
330HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 112M 26600:01:0701:32:5003:44:5105:42:0508:34:0310:25:2112:29:20.1012:30:27.90+05:59:3811:015,4
331ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 507K 6500:00:2701:36:1403:51:3205:44:0508:18:5510:25:2912:31:07.3012:31:34.90+06:00:4511:025,4
332BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 19M 26700:00:2301:14:4103:01:0704:41:2508:01:5010:08:1412:32:11.3012:32:34.75+06:01:4511:035,4
333WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3032K 6600:00:3701:28:0103:34:0905:30:5908:22:2610:41:5512:32:55.1012:33:32.55+06:02:4311:045,4
334KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 21M 26800:00:2201:27:3503:41:4805:39:5908:28:5410:25:0712:33:30.3512:33:52.40+06:03:0211:045,4
335KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 113M 26900:00:2201:25:2903:41:4805:39:5608:28:5910:24:3012:33:30.4012:33:52.55+06:03:0311:045,4
336KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4024K 6700:00:2701:39:2503:51:3105:50:0708:33:5810:29:0412:33:44.5512:34:11.80+06:03:2211:055,4
337DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 22M 27000:01:0801:46:5104:20:1806:17:0508:49:2510:46:2912:35:21.2012:36:30.00+06:05:4011:065,4
338SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4025K 6800:00:0901:39:3604:01:1805:59:1708:33:4310:30:4412:37:29.8012:37:38.80+06:06:4911:085,4
339NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 113M 27100:01:0401:30:1903:40:4305:46:3708:32:0910:33:2812:36:35.2012:37:39.25+06:06:4911:075,4
340KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4026K 6900:00:2201:32:3103:43:3505:35:3908:13:4210:17:5112:38:41.5512:39:04.30+06:08:1411:095,4
341KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 23M 27200:00:2401:32:3103:43:3205:35:4008:13:4110:17:3512:38:40.2512:39:04.50+06:08:1411:095,4
342DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 114M 27300:00:5001:27:4003:26:2305:20:0808:13:0210:15:5412:38:16.8012:39:07.25+06:08:1711:095,4
343PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 115M 27400:00:4801:27:4903:25:5105:22:3608:14:0310:22:2512:38:20.6512:39:09.40+06:08:1911:095,4
344SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 605M 27500:00:2101:32:4003:47:1205:47:1908:24:5510:28:0312:41:59.5512:42:21.05+06:11:3111:125,4
345LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 116M 27600:01:0401:27:0303:25:4005:18:1608:03:5610:07:4112:41:46.3012:42:51.20+06:12:0111:125,4
346DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4027K 7000:00:2801:39:3704:01:1805:57:3508:32:5910:42:1012:42:25.6012:42:53.75+06:12:0411:125,4
347SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 114M 27700:00:5001:41:3404:22:1706:20:5108:40:5110:32:4012:42:49.6512:43:40.60+06:12:5111:135,3
348WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 115M 27800:01:2401:33:1103:49:4406:06:2008:42:0710:31:5912:45:43.7512:47:07.85+06:16:1811:155,3
349GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 117M 27900:00:4401:26:0503:22:2904:59:5007:40:3710:04:3512:47:14.5012:47:59.45+06:17:0911:165,3
350GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 116M 28000:00:4801:33:5703:57:1505:52:5208:32:2410:32:3812:48:19.0012:49:07.30+06:18:1711:175,3
351GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4028K 7100:00:4801:34:0703:57:1505:53:1308:32:3410:32:5012:48:25.1012:49:13.40+06:18:2311:185,3
352WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4029K 7200:00:2101:39:3803:56:2406:02:1108:44:4910:48:0112:50:43.7512:51:05.15+06:20:1511:205,3
353BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 606M 28100:01:0101:33:5703:35:5205:36:4108:29:4810:34:0612:53:37.6012:54:38.65+06:23:4911:225,3
354TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 607M 28200:00:3901:34:0003:55:0006:01:5108:43:4610:52:5812:54:29.2012:55:08.50+06:24:1811:235,3
355NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 117M 28300:01:0401:27:4203:29:5205:34:5008:23:1310:35:1612:58:20.1012:59:25.05+06:28:3511:265,2
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
356GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3033K 7300:01:1801:39:3004:00:5105:58:1208:45:4910:53:0312:59:30.8513:00:48.90+06:29:5911:275,2
357TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 118M 28400:00:5101:33:2603:48:0405:49:5208:38:4510:41:4313:01:10.0513:02:01.75+06:31:1211:295,2
358WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 119M 28500:00:1701:27:4903:40:3605:47:4108:40:1510:34:4613:04:01.7013:04:19.60+06:33:3011:315,2
359JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 24M 28600:00:2001:31:3303:54:1306:01:1108:44:5711:12:2413:38:16.1513:38:36.40+07:07:4612:025,0
360SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 120M 28700:01:1801:29:2903:40:4005:56:1108:42:4711:11:4213:51:41.7013:53:00.25+07:22:1012:134,9
361GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 118M 28800:01:2201:47:2104:23:5706:32:2109:34:5111:59:0414:15:16.6514:16:38.95+07:45:4912:344,8
362KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 119M 28900:01:2201:47:3104:23:5806:32:2909:34:5611:59:0514:15:18.0514:16:40.20+07:45:5012:344,8
363MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 120M 29000:00:0901:14:5202:59:0304:32:44+01:23:128:017,5
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF04:26:04 DNF06:44:26 DNF08:21:48 DNF DNF DNF--
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF05:03:51 DNF07:58:57 DNF10:48:16 DNF DNF DNF--
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF03:33:27 DNF05:28:08 DNF DNF DNF DNF--
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF04:28:34 DNF06:52:14 DNF DNF DNF DNF--
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF05:11:23 DNF08:12:05 DNF DNF DNF DNF--
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF05:52:08 DNF08:45:55 DNF DNF DNF DNF--
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF06:08:49 DNF08:51:00 DNF DNF DNF DNF--
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF04:27:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF04:49:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF05:28:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF05:36:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF05:53:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF06:22:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF06:46:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF07:12:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 387 wynik(ów)