BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data/ Date:
2017-07-20
Miejsce/ Place:
Lądek Zdrój
Dystans/ Distance:
68 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
238
Nie ukończyło/ Not finished:
19
Ukończyło/ Finished:
219
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Masters M - 40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 24km | 34km | 46km | 56km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M10km24km34km46km56kmCzas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1STARPEK Jan 4274Masters M - 40 1M 400:57:1302:16:3503:22:0704:39:4705:58:1307:13:18.1507:13:20.05 6:229.4
2BOSIANEK Rafał 41244RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 2M 1001:02:5702:25:1003:37:0805:06:5206:33:3607:47:51.2007:47:53.90+00:34:336:528.7
3BORÓWKA Ryszard 4131GDYNIAMasters M - 40 3M 2001:06:1202:33:1903:50:1005:21:1206:56:2208:21:37.8508:21:42.90+01:08:227:228.1
4JĘDRZEJEWSKI Łukasz 4254WATAHASŁAWAMasters M - 40 4M 2601:06:1202:35:5703:56:2805:33:4407:09:4008:35:15.7008:35:23.00+01:22:027:347.9
5KARCZYŃSKI Dariusz 4275CAŁA OLEŚNICA BIEGAMasters M - 40 5M 2701:09:0402:38:5204:00:5705:36:0907:10:2908:35:17.1008:35:23.20+01:22:037:347.9
6URAMEK Grzegorz 4280Masters M - 40 6M 3101:06:3102:37:4603:59:4205:40:5707:16:3308:45:15.7008:45:19.45+01:31:597:437.8
7SITEK Andrzej 4008WROCŁAWMasters M - 40 7M 3201:09:1702:39:0304:05:2305:43:5507:16:2408:45:51.6008:45:55.20+01:32:357:447.8
8BUCHLA Marcin 4082GT RATWROCŁAWMasters M - 40 8M 3301:12:3802:50:0704:10:4605:45:4207:19:3108:50:45.2008:51:00.90+01:37:407:487.7
9WOŹNIAK Marcin 4152KW P(OZNAŃ)MOSINAMasters M - 40 9M 3401:07:4502:39:0004:12:4305:51:0407:28:5908:55:17.8508:55:25.45+01:42:057:527.6
10OBRADOVIĆ Paweł 4070CZELADŹMasters M - 40 10M 3501:08:3102:44:5904:08:4005:48:1807:27:3608:56:35.0508:56:59.05+01:43:397:537.6
11WILK Jacek 4239WARSZAWAMasters M - 40 11M 3601:09:0502:44:3204:08:1305:56:3907:33:0608:56:53.6008:57:23.30+01:44:037:537.6
12KLATKA Michał 4007BBL TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 12M 3701:09:3602:50:1404:19:0705:55:0507:37:2108:58:47.1008:58:56.90+01:45:367:557.6
13BUDNIOK Rafał 4123POCZTOWA GRUPA BIEGOWA/4RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 13M 3801:07:1302:40:2004:08:0805:53:4307:31:0509:00:20.9509:00:24.05+01:47:047:567.6
14WUJEK Marcin 4183AKANTREH-GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 14M 3901:09:4502:49:5304:20:3605:56:0607:34:0209:00:48.1509:00:57.45+01:47:377:577.5
15BARTOSIŃSKI Mariusz 4005WARSZAWAMasters M - 40 15M 4801:13:1402:51:3004:22:4906:01:5807:43:2009:09:03.1009:09:14.80+01:55:548:047.4
16SZCZEPAŃSKI Andrzej 4234WILD SKUNKSZIELONA GÓRAMasters M - 40 16M 5001:06:3502:37:2404:16:5806:01:3007:42:1709:11:48.5009:12:07.40+01:58:478:067.4
17LACHOWICZ Jacek 4068ESKILSTUNAMasters M - 40 17M 5101:14:1802:54:5704:24:3806:03:2507:40:2109:12:28.1509:12:37.15+01:59:178:077.4
18BANDUROWSKI Andrzej 4084KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLMasters M - 40 18M 5301:17:0302:54:3904:27:3606:02:2907:40:0509:12:46.1509:13:12.55+01:59:528:077.4
19KRAMER Rafał 4164LUG TEAMZIELONA GÓRAMasters M - 40 19M 5501:15:4502:55:3804:25:0206:05:1407:45:5309:20:54.8009:21:14.40+02:07:548:147.3
20FOĆ Grzegorz 4216VOLKSWAGEN POZNAŃZALASEWOMasters M - 40 20M 5601:06:0602:35:4504:09:4005:55:0207:46:1009:24:48.3009:24:59.30+02:11:398:187.2
21ZYDROŃ Tymoteusz 4012VISEGRAD MARATON RYTROKRAKÓWMasters M - 40 21M 5901:21:3103:10:4304:42:4806:22:5007:59:4709:28:24.8509:28:41.00+02:15:208:217.2
22PABICH Krzysztof 41164 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 22M 6201:14:2402:55:4804:26:2206:01:3407:53:0909:30:36.7009:30:43.50+02:17:238:237.2
23KŁOSOWSKI Piotr 4266STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMMasters M - 40 23M 6401:12:4502:53:3504:28:0106:07:4607:55:2909:32:44.2009:32:51.90+02:19:318:257.1
24MEDEJSZO Mariusz 4110NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLMasters M - 40 24M 6701:17:0102:54:3904:37:3606:22:3008:01:3409:39:01.2509:39:27.80+02:26:078:307
25GRYSKA Piotr 4049BRAKKOBIELAMasters M - 40 25M 6801:20:4703:02:4804:36:5106:18:2508:01:1909:39:14.2509:39:53.15+02:26:338:317
26HOROWSKI Tomasz 4022URODZENI BIEGACZE WWW.BORNRUNNERS.PLTYCHYMasters M - 40 26M 7001:26:2403:13:0004:41:3706:27:2408:12:0409:41:27.2509:41:53.30+02:28:338:337
27KAYSIEWICZ Maciej 4004NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 27M 7201:24:0103:10:4104:39:4706:27:3208:13:1309:45:23.1009:45:45.10+02:32:258:367
28FERCHMIN Aleksander 4122JESUS IS MY LEADERPOZNANMasters M - 40 28M 7301:09:2602:40:1204:09:4306:02:1608:01:2709:46:12.5509:46:19.65+02:32:598:377
29GŁOWACKI Artur 4118ZZPPM O/ZG RUDNAGŁOGÓWMasters M - 40 29M 7901:15:5702:53:1204:26:2406:14:3908:12:1709:57:54.9009:58:21.20+02:45:018:476.8
30CZAJKOWSKI Rafał 4039EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 30M 8501:20:5603:09:2804:44:0406:33:5608:29:5910:07:51.0010:08:04.15+02:54:448:566.7
31KOZA Rafał 4046ARAŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 31M 9001:20:2503:15:4004:56:0306:46:1908:34:4010:14:55.4010:15:30.50+03:02:109:026.6
32KUCHARSKI Waldemar 4220SZCZECINMasters M - 40 32M 9401:25:4103:17:5705:00:4606:50:2408:39:4210:19:43.2510:20:20.80+03:07:009:066.6
33SKÓRA Mirosław 4051SPARTAULTRATEAMLASKIMasters M - 40 33M 9601:14:0502:59:4504:41:1506:29:4908:33:3710:20:47.0510:21:04.75+03:07:449:076.6
34PARZONKA Paweł 4053K.S. LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 34M 9701:14:0102:56:2304:32:5606:26:0808:24:5810:20:43.7010:21:05.20+03:07:459:076.6
35KOŁODZIEJSKI Michał 4252WARSZAWAMasters M - 40 35M 10201:17:5603:03:2004:49:1106:40:3508:38:2710:29:05.4010:29:22.45+03:16:029:156.5
36BAUGÄRTNER Marcin 4182KLUBSILESIA.PLWROCŁAWMasters M - 40 36M 10301:27:2503:19:1204:57:0806:51:1508:42:1710:29:24.7510:29:57.90+03:16:379:156.5
37ROWIŃSKI Marek 4228KRAKÓWMasters M - 40 37M 10401:21:4703:12:3204:56:1606:49:2508:41:3010:31:21.1010:31:30.55+03:18:109:176.5
38KADECKI Marek 4196KARGOSZYNMasters M - 40 38M 10601:26:0703:19:2405:05:4206:58:0008:44:2710:33:01.6510:33:18.75+03:19:589:186.4
39ORDON Zbigniew 4193KM TRUCHCIK ŁUBIANKAŁUBIANKAMasters M - 40 39M 11201:20:0703:04:2204:45:3706:43:1508:39:1810:36:17.1510:36:26.90+03:23:069:216.4
40WYSMOLIŃSKI Rafał 4139BIERNATKIMasters M - 40 40M 11301:17:2503:03:3404:47:3906:45:1408:44:2310:40:37.9010:41:12.45+03:27:529:256.4
41PLEWA Tomasz 4091KIELCEMasters M - 40 41M 11501:08:4102:46:1104:25:1806:24:4408:38:0710:44:51.4010:45:01.90+03:31:419:286.3
42KOWALEWSKI Grzegorz 4047KRZEPTÓWMasters M - 40 42M 11601:23:3303:17:3904:56:1506:52:4208:54:5310:44:39.8510:45:13.40+03:31:539:286.3
43SZCZEPANIAK Karol 4125CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 43M 11801:21:3803:16:2005:04:3606:59:0108:51:4110:45:54.4010:45:59.85+03:32:399:296.3
44TOMCZAK Mariusz 4048FIGHTERS MOSINAMOSINAMasters M - 40 44M 11901:18:1103:11:3704:51:1906:51:1108:55:5510:45:52.5010:46:01.00+03:32:409:296.3
45NUŻ Jacek 4221STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIMasters M - 40 45M 12001:25:4003:17:3305:06:0707:07:0709:07:5910:50:30.4510:50:51.50+03:37:319:336.3
46PORĘBA Tomasz 4055MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWMasters M - 40 46M 12201:24:4003:17:2604:59:5406:58:1409:07:2410:54:58.9010:55:30.40+03:42:109:376.2
47RYBACKI Dariusz 4029NAUCZYCIELSIERADZMasters M - 40 47M 12301:19:5703:12:1905:07:0907:09:3209:08:1910:55:45.7010:56:08.90+03:42:489:386.2
48SZUMLEWICZ Sebastian 4083SUCHY LASMasters M - 40 48M 12501:26:1003:18:1305:04:5207:03:0609:04:4610:59:40.3010:59:58.00+03:46:379:426.2
49KARBOWSKI Jarosław 4043K.S.LENIWIECSYCÓWMasters M - 40 49M 12801:14:5203:03:0404:49:0406:51:0709:07:2611:04:11.5511:04:30.75+03:51:109:466.1
50JUCHA Michał 4170RYSIOTEAMŁÓDŹMasters M - 40 50M 12901:15:5503:02:1104:48:4006:57:1108:57:1811:05:00.9511:05:07.60+03:51:479:466.1
51SZYMAŁA Marcin 4258KLUCZBORKMasters M - 40 51M 13201:21:4803:19:3405:12:1807:08:2509:10:1811:08:48.6511:09:01.45+03:55:419:506.1
52ZAWADA Maciej 4235KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 52M 13401:22:4703:19:4005:12:1807:08:2509:11:4411:08:50.0511:09:01.80+03:55:419:506.1
53KACZYŃSKI Artur 4145NC+WARSZAWAMasters M - 40 53M 13501:24:0903:18:5505:13:1307:15:0409:18:3411:10:23.7011:10:57.40+03:57:379:516.1
54PACANOWSKI Robert 4186WEŁNICA BIEGAWEŁNICAMasters M - 40 54M 13701:24:1403:19:2605:10:2607:13:5709:14:5011:15:21.1511:15:35.05+04:02:159:556
55MAZEPA Tomasz 4115OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAMasters M - 40 55M 14101:29:0403:23:1105:24:5307:26:3909:24:2611:17:00.6011:17:23.20+04:04:039:576
56KIRKIEWICZ Ireneusz 4108KOLEGA MAĆKA OŁAWAOŁAWAMasters M - 40 56M 14201:29:0003:23:0805:24:5107:26:3609:24:2111:16:58.2511:17:23.40+04:04:039:576
57KOWALSKI Maciej 4194LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKMasters M - 40 57M 14501:26:0103:19:2805:01:5007:11:3809:22:1911:27:21.9511:27:37.30+04:14:1710:065.9
58FRANEK Sebastian 4020WLKP MOUNTAINS ULTRALUBOŃMasters M - 40 58M 14601:24:0103:21:2105:25:5207:33:0309:42:2311:31:11.7011:31:44.05+04:18:2410:095.9
59KOŁODZIEJ Mariusz 4031TRIATHLON MIETKÓW TEAMLEGNICAMasters M - 40 59M 14801:24:2503:21:1505:24:5207:37:5609:42:4611:33:24.6011:33:49.00+04:20:2810:115.9
60DZIDEK Marcin 4109MK-TEAMJAWORZYNA ŚLĄSKAMasters M - 40 60M 15201:28:4603:26:5805:21:4907:28:1909:42:4011:36:02.9011:36:39.35+04:23:1910:145.9
61POLAKOWSKI Tomasz 4143BIEGIEM RADOM!RADOMMasters M - 40 61M 15701:24:0403:15:2505:14:1707:30:4709:35:3511:39:07.9511:39:29.60+04:26:0910:165.8
62KRYZA Grzegorz 4036ŻYCIE JEST PIĘKNEWROCŁAWMasters M - 40 62M 16001:27:3203:35:4305:43:3507:50:4309:50:0211:46:59.8511:47:26.90+04:34:0610:235.8
63GALIŃSKI Rafał 4250PARKOSZOWICEMasters M - 40 63M 16401:28:0103:34:5605:39:0607:50:3210:07:5411:56:58.4011:57:26.50+04:44:0610:325.7
64SPYCHAŁA Marek 4066NIE ZA DALEKOPOZNAŃMasters M - 40 64M 17001:27:4503:33:3305:23:3807:45:0210:00:0412:59:14.3012:59:31.75+05:46:1111:275.2
65CAPY Thierry 4161JASZKOTLEMasters M - 40 65M 17101:27:5703:40:4905:51:4708:08:1010:38:3913:06:36.6013:06:54.40+05:53:3411:345.2
AGOSTINI Juan Gustavo 4270Masters M - 40 01:34:36 DNF03:43:48 DNF05:28:57 DNF07:55:27 DNF DNF DNF DNF--
MORAWSKI Filip 4166MARCINŚWIERCTEAMPUSZCZYKOWOMasters M - 40 01:07:34 DNF02:42:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁÓCIENNICZAK Jakub 4261DREAM RUNWARSZAWAMasters M - 40 01:08:36 DNF02:42:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANERT Adam 4045ARAŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 01:21:47 DNF03:29:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STROIŃSKI Wojciech 4278Masters M - 40 01:31:32 DNF03:42:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 70 wynik(ów)