BIEG WIKINGA - 10 KM

Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data:
2019-09-29
Miejsce:
Wolin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
311
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
265
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWICKI Bartosz 191BNOW SPORTSSZCZECINM30-391M 100:17:1500:34:45.05 3:2817.3
2MINKO Arkadiusz 177SZCZECINM30-392M 200:17:1600:35:07.10+00:00:223:3017.1
3BRESZKA Michał 26LOTNICZA AKADEMIA WOJSKOWALĘBORKM30-393M 300:17:3500:35:23.05+00:00:383:3217
4PAŃKO Andrzej 305KB HERMES GRYFINOŻARCZYNM18-291M 400:17:4400:36:08.60+00:01:233:3616.6
5ZACZKO Jacek 293TURBO ŚLIMAKSZCZECINM40-491M 500:17:5300:36:13.25+00:01:283:3716.6
6FILIPOWSKI Dariusz 71ŚWIAT BIEGACZA FEHLARUNTEAMSZCZECINM40-492M 600:17:5400:36:40.25+00:01:553:4016.4
7BRZOZOWSKI Michał 28ŚWINOUJŚCIEM18-292M 700:18:0000:36:49.35+00:02:043:4016.3
8SIECZKOWSKI Michał 232SZCZECINM30-394M 800:18:1000:36:59.25+00:02:143:4116.2
9ŁUCZKO Grzegorz 157NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃM30-395M 900:18:5200:37:59.55+00:03:143:4815.8
10KAPŁANIAK Adrian 116WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM30-396M 1000:18:4600:38:20.50+00:03:353:5015.6
11POKRZYWIŃSKI Zbigniew 209BBL POLICEPOLICEM30-397M 1100:19:1400:38:33.40+00:03:483:5115.6
12GORSZKA Damian 85PARKRUN SZCZECINSZCZECINM18-293M 1200:18:4300:38:42.20+00:03:573:5215.5
13SZALA Mateusz 249N1 TRIATLON KLUBSIDMOUTHM30-398M 1300:19:2300:38:58.00+00:04:123:5315.4
14GIBA Jacek 80MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-493M 1400:19:3000:39:22.50+00:04:373:5615.2
15RÓŻAŃSKI Dawid 225KB KAMIEŃKAMIEŃ POMORSKIM18-294M 1500:19:3600:39:41.40+00:04:563:5815.1
16KRZEŚNIOWSKI Marcin 139ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM40-494M 1600:20:2200:41:44.45+00:06:594:1014.4
17MUSIAŁ Bartek 182UKS AKTYWNI WYSOKA KAMIEŃSKAWYSOKA KAMIEŃSKAM30-399M 1700:20:5600:42:03.30+00:07:184:1214.3
18KOSOŃ Jarosław 131BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM50-591M 18Tak00:20:5500:42:20.35+00:07:354:1414.2
19CHWIEJ Marcin 38ŚWINOUJŚCIEM30-3910M 1900:20:5700:42:20.90+00:07:354:1414.2
20WOLIŃSKI Andrzej 281WOLINM50-592M 20Tak00:20:5600:42:22.90+00:07:374:1414.2
21KRASKIEWICZ Tomasz 137BULK CARGO PORT-SZCZECINSZCZECINM50-593M 2100:21:1500:42:42.60+00:07:574:1614
22ROMEJ-VASYLENKO Justyna 222MKL SZCZECINSZCZECINK18-291K 100:21:1900:42:46.90+00:08:014:1614
23SOBKOWIAK Robert 239ŚWINOUJŚCIEM50-594M 2200:21:0600:43:13.00+00:08:274:1913.9
24NAWROCKI Konrad 187SZCZECINM30-3911M 2300:21:4400:43:27.80+00:08:424:2013.8
25PIETRAS Marcin 204ŚWINOUJŚCIEM40-495M 2400:21:0100:43:30.55+00:08:454:2113.8
26PORZYCH Zbigniew 211CALIBRA TIMSZCZECINM30-3912M 2500:22:0700:43:51.70+00:09:064:2313.7
27MIKOS Paweł 175SZCZECINM30-3913M 2600:21:4600:44:05.70+00:09:204:2413.6
28KOWALSKI Zdzisław 135KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEN POMORSKIM50-595M 2700:21:2700:44:06.05+00:09:214:2413.6
29OLEJNIK Przemek 193SZCZECINM50-596M 2800:21:3700:44:08.95+00:09:234:2413.6
30BOJKO Marek 25STEPNICAM40-496M 2900:22:1100:44:25.80+00:09:404:2613.5
31MAJEWSKI Borys 161KOŁOBRZEGM40-497M 3000:22:0800:44:34.35+00:09:494:2713.5
32KAMIŃSKI Sławomir 113KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3914M 3100:22:1400:44:45.15+00:10:004:2813.4
33MAZUR Kamil 171ŚWINOUJŚCIEM30-3915M 3200:22:1400:44:45.20+00:10:004:2813.4
34PIOTROWSKA Marta 206SZCZECINK30-391K 200:22:0700:44:50.55+00:10:054:2913.4
35JUSZYŃSKI Rafał 109GORLICEM40-498M 3300:21:4700:44:50.80+00:10:054:2913.4
36NAWROCKI Piotr 186SZCZECINM50-597M 3400:21:4400:44:53.45+00:10:084:2913.4
37BARAŃSKI Bogusław 7MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM60+1M 3500:22:0100:44:58.85+00:10:134:2913.3
38WARCHALOWSKI Arkadiusz 268DOBRAM40-499M 3600:22:0800:45:09.40+00:10:244:3013.3
39ADAMOWICZ Daniel 2KB PIONIERSZCZECINM30-3916M 3700:22:0400:45:11.40+00:10:264:3113.3
40MAKAŚ Sebastian 164GOLENIÓWM30-3917M 3800:22:5800:45:19.15+00:10:344:3213.2
41KAMIŃSKI Antoni 114TRZEBIATÓWM60+2M 3900:22:2500:45:23.65+00:10:384:3213.2
42GAWLE Łukasz 77ŚWINOUJŚCIEM30-3918M 4000:22:3000:45:28.80+00:10:434:3213.2
43BRZĄKAŁA Waldemar 27KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM40-4910M 4100:22:2200:45:39.10+00:10:544:3313.1
44KRYSZCZUK Sławomir 138RYPINM40-4911M 4200:22:3600:45:39.70+00:10:544:3413.1
45WOLIŃSKA Emilia 280WOLINK40-491K 3Tak00:22:2600:45:42.45+00:10:574:3413.1
46LANGIEWICZ Jacek 146MKJ POLICEPOLICEM60+3M 4300:22:4700:45:49.25+00:11:044:3413.1
47SOCHACKA Marta 241KOŁOBRZEGK30-392K 400:22:4800:45:49.30+00:11:044:3413.1
48LANGE Damian 145SON’S OF POSEIDONŚWINOUJŚCIEM30-3919M 4400:23:1800:45:56.65+00:11:114:3513.1
49HAWRYLAK Marcin 97SOSW NR 1 DNR / AMPIO TEAMSZCZECINM50-598M 4500:22:4900:46:09.30+00:11:244:3613
50KOWALSKA Dorota 134KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK50-591K 500:22:3300:46:11.70+00:11:264:3713
51HENGIELSKI Piotr 99KOŁCZEWOM40-4912M 46Tak00:22:3600:46:15.70+00:11:304:3713
52PAKURA Krzysztof 196SZCZECINM40-4913M 4700:23:2500:46:18.60+00:11:334:3713
53WOROBIEJ Monika 282WOLINK30-393K 6Tak00:22:4900:46:36.90+00:11:514:3912.9
54JUDKIEWICZ Piotr 108WOLINM40-4914M 48Tak00:22:5700:46:52.10+00:12:074:4112.8
55NIEWIADA Marek 189FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3920M 4900:23:2200:47:15.20+00:12:304:4312.7
56SKRZYPIEC Andrzej 237DZIKI ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60+4M 5000:23:2700:47:17.15+00:12:324:4312.7
57KARCZMAREK Bartłomiej 119ŚWINOUJŚCIEM30-3921M 5100:23:3600:47:19.75+00:12:344:4412.7
58ROMAŃSKA Karolina 221BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK30-394K 700:23:1200:47:29.85+00:12:444:4512.6
59GAWRYSIAK Przemysław 78WŁODARKAM40-4915M 5200:23:3100:47:32.85+00:12:474:4512.6
60ROJEWSKI Mateusz 220SZCZECINM30-3922M 5300:23:4200:47:39.80+00:12:544:4612.6
61OGRODZIŃSKI Przemysław 192SZCZECINM30-3923M 5400:22:5700:47:55.25+00:13:104:4712.5
62ZAJĄC Maciej 294ŚWINOUJŚCIEM30-3924M 5500:23:5400:47:56.65+00:13:114:4712.5
63ZALEWSKI Mariusz 295FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM50-599M 5600:24:1100:47:58.80+00:13:134:4712.5
64SKOCZYLAS Patryk 236SZCZECINM18-295M 5700:23:4400:48:05.35+00:13:204:4812.5
65JAWORSKI Sylwek 106SZCZECINM30-3925M 5800:23:0700:48:09.40+00:13:244:4812.5
66LASKOWSKI Adam 148UKS ALBATROSZAŁOMM30-3926M 5900:24:0200:48:11.65+00:13:264:4912.4
67JANCZARA Sebastian 102STARGARDM30-3927M 6000:23:3000:48:19.45+00:13:344:5012.4
68SIDORKIEWICZ Anna 231MIĘDZYWODZIEK40-492K 800:23:3200:48:23.35+00:13:384:5012.4
69DĘBCZYŃSKI Michał 57WILD HORSE ZÜRICHZÜRICHM30-3928M 6100:23:3500:48:25.30+00:13:404:5012.4
70KUJAWA Mariusz 142ŚWINOUJŚCIEM30-3929M 6200:23:5800:48:26.60+00:13:414:5012.4
71MAJZEL Tomasz 163SZCECINSZCZECINM50-5910M 6300:24:1300:48:49.55+00:14:044:5312.3
72BANASZCZAK Bartosz 5WOLINM18-296M 64Tak00:26:1400:48:50.40+00:14:054:5312.3
73BEKIER Szymon 15SZCZECINM40-4916M 6500:23:5100:48:56.30+00:14:114:5312.3
74KULA Sambor 144ŚWINOUJŚCIEM40-4917M 6600:24:5500:48:58.20+00:14:134:5312.2
75KOZŁOWSKI Leszek 136ŚWINOUJŚCIEM60+5M 6700:24:2300:48:58.60+00:14:134:5312.3
76DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 66SZCZECINM30-3930M 6800:24:4500:49:29.45+00:14:444:5712.1
77STELMACH Konrad 244STARGARDM18-297M 6900:24:3500:49:30.95+00:14:454:5712.1
78ZIENKE Piotr 296ŚWINOUJŚCIEM30-3931M 7000:24:0000:49:40.05+00:14:554:5812.1
79PRUSS Kasia 213WKURW TEAMSZCZECINK40-493K 900:24:5300:49:43.45+00:14:584:5812.1
80BARTOSIŃSKI Piotr 11TIME55SZCXECINM50-5911M 71Tak00:24:5900:49:45.20+00:15:004:5812.1
81BUKOWIECKI Adam 32GRZEPNICAM40-4918M 7200:25:1300:49:48.80+00:15:034:5812
82WÓJCIK Wojciech 284WKURW_TEAMSZCZECINM30-3932M 7300:24:5500:49:50.55+00:15:054:5912
83DRZEWIECKI Arkadiusz 63BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5912M 7400:24:2300:49:54.35+00:15:094:5912
84DUSZKIEWICZ Dominika 64BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSKAK30-395K 1000:24:2600:49:56.70+00:15:114:5912
85KOWALCZYK Paweł 133HOŻA TEAMŁOBEZM40-4919M 7500:25:1500:49:58.50+00:15:134:5912
86WEREMIJ Sławek 272BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4920M 7600:24:4900:50:18.65+00:15:335:0111.9
87GŁADYSZ Jarosław 81KOBYLANKAM30-3933M 7700:25:0600:50:44.05+00:15:595:0411.8
88BIELAN Artur 19SZCZECINM30-3934M 7800:24:3500:50:48.25+00:16:035:0411.8
89SZYMAŃSKA Monika 260ŚWINOUJŚCIEK40-494K 1100:25:1400:50:50.15+00:16:055:0511.8
90GŁOWACKI Adrian 83ŚWINOUJŚCIEM30-3935M 7900:24:3200:50:59.60+00:16:145:0611.8
91WRĘBIAK Dariusz 287SZCZECINM40-4921M 8000:25:4300:51:12.30+00:16:275:0711.7
92LEGEC Jerzy 149SZCZECINM50-5913M 8100:25:4300:51:12.40+00:16:275:0711.7
93BUDZYŃSKI Radosław 30BUDZYŃSCY TEAMSZCZECINM30-3936M 8200:25:2900:51:23.65+00:16:385:0811.7
94BARRA Marzena 8ŚWINOUJŚCIEK30-396K 1200:25:3500:51:26.50+00:16:415:0811.7
95HELLSTROM Ania 302ŚWINOUJSCIEK40-495K 1300:25:4100:51:30.20+00:16:455:0911.7
96FIRLIK Miroslaw 72KB KAMIEN POMORSKIMIEDZYWODZIEM50-5914M 8300:25:5500:51:32.05+00:16:475:0911.6
97OSOBNIAK Ryszard 195KOSZALINM60+6M 8400:25:3500:51:33.00+00:16:475:0911.6
98NARLOCH Maciej 184ŚWINOUJŚCIEM30-3937M 8500:25:3900:51:35.65+00:16:505:0911.6
99DEMKOWICZ Kondrad 55WOLINM18-298M 86Tak00:25:2200:51:45.35+00:17:005:1011.6
100LISZNIAŃSKI Daniel 154CELOWY ZWIĄZEK GMIN RXXI NOWOGARDPŁOTYM40-4922M 8700:26:1200:51:48.90+00:17:035:1011.6
101PIEKARSKI Kamil 203SKARBIMIERZYCEM30-3938M 8800:26:0200:51:50.20+00:17:055:1111.6
102MICHAŁOWSKI Daniel 173ŚWINOUJŚCIEM40-4923M 8900:25:1600:51:50.70+00:17:055:1111.6
103KARASEK Krzysztof 118NAUKA JAZDY KARASEKŚWINOUJŚCIEM40-4924M 9000:25:2300:51:51.10+00:17:065:1111.6
104DOMALEWSKA Teresa 58KSUZNAMŚWINOUJŚCIEK60+1K 1400:25:3800:51:57.55+00:17:125:1111.5
105CZERNIACHOWSKI Jacek 45GRYFINOM40-4925M 9100:26:2200:51:59.05+00:17:145:1111.5
106KAMIONKA Andrzej 115WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM30-3939M 9200:25:1200:52:06.10+00:17:215:1211.5
107KOŁYSZKO Piotr 128BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3940M 9300:25:5200:52:12.40+00:17:275:1311.5
108MURAWSKA Monika 181BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-496K 1500:25:3700:52:14.15+00:17:295:1311.5
109ZABROCKI Karol 291ŚWINOUJŚCIEM30-3941M 9400:25:5000:52:15.65+00:17:305:1311.5
110GRZYWACZ Adrian 94WOLINM18-299M 95Tak00:24:3100:52:19.05+00:17:345:1311.5
111BĄCZYK Adam 14MONIA GYMSZCZECINM40-4926M 9600:26:0000:52:21.05+00:17:365:1411.5
112GRYMUŁA Marek 90ŚWINOUJŚCIEM50-5915M 9700:26:1400:52:36.60+00:17:515:1511.4
113BATOROWICZ Mariola 12WOLINK30-397K 16Tak00:26:3600:52:37.80+00:17:525:1511.4
114BYLEWSKI Piotr 303Agencja Reklamowa BYLEWSKISZCZECINM50-5916M 9800:26:0100:52:39.25+00:17:545:1511.4
115GROSICKI Marcin 89SPRINT LOGISTYKA POLSKASZCZECINM40-4927M 9900:26:1500:52:40.55+00:17:555:1611.4
116WIĄCEK Anna 273KOBIECE BIEGANIEKURÓWK40-497K 1700:26:2900:52:41.10+00:17:565:1611.4
117WARYCH Bogumił 269SZCZECINM60+7M 10000:26:4600:52:41.20+00:17:565:1611.4
118BIERNACKI Andrzej 22SZCZECINM40-4928M 10100:26:1000:52:41.25+00:17:565:1611.4
119WYDRA Ilona 289ŚWINOUJŚCIEK40-498K 1800:26:2000:52:43.60+00:17:585:1611.4
120GÓRSKA Anna 86BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSCIEK40-499K 1900:26:2500:52:48.50+00:18:035:1611.4
121DEPTUŁA Tobiasz 307ŚWINOUJSCIEM30-3942M 10200:26:1100:52:50.20+00:18:055:1711.4
122TERAN Ana 266STARGARDK40-4910K 2000:25:4900:52:50.90+00:18:055:1711.4
123WRÓBLEWSKI Zbigniew 288WIKING WOLINKAMIEŃ POMORSKIM50-5917M 10300:26:4800:52:51.20+00:18:065:1711.4
124DEMKOWICZ Ireneusz 53WEGASWOLINM50-5918M 104Tak00:25:4200:52:52.65+00:18:075:1711.3
125KASPROWICZ Katarzyna 120KOSZALINK18-292K 2100:26:1200:52:54.00+00:18:085:1711.3
126PYZIK Waldemar 215ŚWINOUJŚCIEM50-5919M 10500:26:5500:52:55.75+00:18:105:1711.3
127PIETRUCZYK Arek 205DŁUGOŁĘKAM40-4929M 10600:25:3700:53:07.35+00:18:225:1811.3
128POTERALSKI Radosław 212PARKRUNŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4930M 10700:25:2800:53:13.60+00:18:285:1911.3
129MAJKA Dariusz 162HERR DARIUSZŚWINOUJŚCIEM30-3943M 10800:27:1500:53:13.80+00:18:285:1911.3
130KĄKOLEWSKI Marek 122BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4931M 10900:26:5900:53:21.30+00:18:365:2011.2
131DREWNIAK Ewa 310SZCZECINK18-293K 2200:27:2100:53:24.30+00:18:395:2011.2
132GRYMUŁA Agnieszka 91ŚWINOUJŚCIEK30-398K 2300:26:1400:53:26.40+00:18:415:2011.2
133CZYŻEWSKA Mirosława 46WKURW_TEAMSZCZECINK30-399K 2400:25:5100:53:27.95+00:18:425:2011.2
134JABŁONSKA Elzbieta 100BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-592K 2500:26:2600:53:34.00+00:18:485:2111.2
135KONOPIŃSKI Leszek 304BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJSCIEM60+8M 11000:26:2700:53:34.25+00:18:495:2111.2
136ANIELSKI Michał 4SZCZECINM30-3944M 11100:26:4800:54:02.25+00:19:175:2411.1
137GALANTY Jacek 76ŚWIDNICAM60+9M 11200:26:5300:54:14.85+00:19:295:2511.1
138ŚLIWIŃSKA Małgorzata 2638.FOWŚWINOUJŚCIEK40-4911K 2600:26:4600:54:22.70+00:19:375:2611
139KUCHARCZYK Mariusz 140WOLINM40-4932M 113Tak00:26:5900:54:31.20+00:19:465:2711
140ADAMCZYK Piotr 1ŚWINOUJŚCIEM40-4933M 11400:27:0900:54:32.55+00:19:475:2711
141DRYGAS Ryszard 61BYDGOSZCZM50-5920M 11500:26:2600:54:40.90+00:19:555:2811
142KOLSKA Lena 125SZCZECINK30-3910K 2700:26:3000:54:48.10+00:20:035:2810.9
143SOWA Krzysztof 242SZCZECINM30-3945M 11600:26:0200:54:49.20+00:20:045:2910.9
144MORAWIAK Krzysztof 308VIKING 88SZCZECINM30-3946M 11700:26:5000:55:00.45+00:20:155:3010.9
145SITEK Alfred 234SZCZECINM30-3947M 11800:27:1900:55:06.35+00:20:215:3010.9
146ZUSEL Karolina 299KAMIEŃ POMORSKIK30-3911K 2800:27:1800:55:12.00+00:20:265:3110.9
147RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 227ŚWINOUJŚCIEK30-3912K 2900:26:4600:55:14.70+00:20:295:3110.9
148KUCHARCZYK Małgorzata 141WOLINK40-4912K 30Tak00:27:3200:55:18.55+00:20:335:3110.8
149LEWANDOWSKA Agnieszka 152ŚWINOUJŚCIEK40-4913K 3100:27:4100:55:21.65+00:20:365:3210.8
150DENEKO Maciej 56SPRINT LOGISTYKA POLSKASZCZECINM40-4934M 11900:27:1400:55:37.15+00:20:525:3310.8
151SZARYŃSKI Adam 251IRONMANLUBINM40-4935M 12000:28:2700:55:44.75+00:20:595:3410.8
152HARŁUKOWICZ Krzysztof 96EXTREMEWOLFSZCZECINM40-4936M 12100:28:2600:55:45.00+00:20:595:3410.8
153PASZKIEWICZ Paweł 198GORZÓW WLKP.M40-4937M 12200:27:2000:55:45.30+00:21:005:3410.8
154GAJEWSKI Bartosz 75ŚWINOUJŚCIEM18-2910M 12300:26:4400:55:55.50+00:21:105:3510.7
155BIEGANSKI Tomasz 18SZCZECINM30-3948M 12400:26:5100:56:00.50+00:21:155:3610.7
156BIELAŃSKI Krzysztof 20CRONIMET.PLSTARGARDM60+10M 12500:27:2100:56:02.80+00:21:175:3610.7
157DEMKOWICZ Daniel 52SKOSZEWOM30-3949M 126Tak00:27:5200:56:09.00+00:21:235:3610.7
158DEMKOWICZ Ewelina 51SKOSZEWOK30-3913K 32Tak00:27:5400:56:11.30+00:21:265:3710.7
159BĄCZYK Monika 13MONIA GYMSZCZECINK40-4914K 3300:28:1400:56:23.35+00:21:385:3810.6
160NOWICKA Wioleta 190MONIA GYMSZCZECINK30-3914K 3400:28:1500:56:23.65+00:21:385:3810.6
161MISTELSKI Karol 178SZCZECINM18-2911M 12700:27:4200:56:25.80+00:21:405:3810.6
162KOŁDA Halina 126PCH_RUNCHODZIEŻK50-593K 3500:28:1100:56:46.80+00:22:015:4010.6
163TARNOWSKI Krzysztof 265ŚWINOUJŚCIEM30-3950M 12800:27:1500:56:56.15+00:22:115:4110.5
164MATULA Magdalena 170ŁOBEZK30-3915K 3600:28:2400:57:00.15+00:22:155:4210.5
165ZIÓŁKOWSKI Rafał 298BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3951M 12900:27:5100:57:05.85+00:22:205:4210.5
166SMOGUR Damian 3098-PAG POZNAŃOBORNIKIM30-3952M 13000:28:5600:57:09.10+00:22:245:4310.5
167MAŁAS Michał 165WOLINM18-2912M 131Tak00:28:1900:57:25.70+00:22:405:4410.4
168SIKORSKA Anna 233ŚWINOUJSCIEK40-4915K 3700:27:1800:57:27.40+00:22:425:4410.4
169SOBKOWIAK Magda 240ŚWINOUJŚCIEK40-4916K 3800:28:2900:57:30.80+00:22:455:4510.4
170RUDZEWICZ Mariusz 226ŚWINOUJŚCIEM30-3953M 13200:28:3000:57:40.05+00:22:555:4610.4
171MASŁOWSKA Barbara 167STARGARDK40-4917K 3900:28:2900:57:47.20+00:23:025:4610.4
172CZERNIACHOWSKA Ewelina 44GRYFINOK40-4918K 4000:28:0600:57:47.95+00:23:025:4610.4
173BARANOWSKA Agnieszka 6IAI TEAMSZCZECINK30-3916K 4100:27:5700:57:55.95+00:23:105:4710.4
173POGORZELSKA Sylwia 207WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3916K 4100:28:4000:57:55.95+00:23:105:4710.4
175POGORZELSKI Daniel 208WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM40-4938M 13300:28:4100:57:56.10+00:23:115:4710.4
176MACIEJEWSKI Zenon 160SJSN$STARGARDM60+11M 13400:27:3700:58:01.55+00:23:165:4810.3
177WOJTASINSKI Paweł 278SZCZECINM30-3954M 13500:27:4300:58:02.60+00:23:175:4810.3
178SEMEZH Ira 229WOLINK18-294K 43Tak00:27:2900:58:21.85+00:23:365:5010.3
179SERDECZNY Artur 230KLUB KOKOSASZCZECINM40-4939M 13600:29:4200:58:22.00+00:23:365:5010.3
180BOBER Kamil 23SZCZECINM30-3955M 13700:29:3600:58:25.00+00:23:395:5010.3
181KOŁODZIEJCZYK Paweł 127ŚWINOUJŚCIEM30-3956M 13800:27:4900:58:30.30+00:23:455:5110.3
182KOTWICKI Tomasz 132BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3957M 13900:28:4300:58:31.10+00:23:465:5110.3
183BURY Marianna 33WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEK40-4919K 4400:29:3800:58:35.60+00:23:505:5110.2
184BURY Jacek 34WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEM50-5921M 14000:29:3800:58:37.00+00:23:515:5110.2
185LOBA Jerzy 155DZIWNÓWM60+12M 14100:29:0700:58:41.85+00:23:565:5210.2
186ŁUKASZEWICZ Hanna 158POZNAŃK30-3918K 4500:29:0100:58:43.95+00:23:585:5210.2
187SUSZA Małgorzata 248PRZECLAWK40-4920K 4600:28:5600:58:52.25+00:24:075:5310.2
188SKARŻYŃSKA Anna 235CHOJNAK18-295K 4700:29:0900:58:52.80+00:24:075:5310.2
189NAREJKO Paweł 183WARZYMICEM18-2913M 14200:29:0700:58:54.50+00:24:095:5310.2
190STROJNA Dorota 245ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINK40-4921K 4800:29:0900:58:55.25+00:24:105:5310.2
191PIĄTKOWSKA Izabela 202SZCZECINK30-3919K 4900:29:1000:58:55.55+00:24:105:5310.2
192GUMIENNY Andrzej 95ŚRUNDUNIAZACHODNIOPORSKIEM60+13M 14300:29:1100:58:56.30+00:24:115:5310.2
193SZCZEPANOWSKI Andrzej 252SZCZECINM40-4940M 14400:29:1200:58:57.50+00:24:125:5310.2
194JAWORSKA Izabela 105SZCZECINK40-4922K 5000:29:3700:59:04.40+00:24:195:5410.2
195DOMIŃSKI Karol 59TUREKM30-3958M 14500:29:0000:59:14.75+00:24:295:5510.1
196LEŚNIEWSKI Sebastian 150SZCZECINM30-3959M 14600:29:2700:59:21.15+00:24:365:5610.1
197RAJCHEL Marcin 216POLICEM30-3960M 14700:29:2800:59:22.85+00:24:375:5610.1
198CIEMNA Regina 40ŚWINOUJŚCIEK60+2K 5100:29:1400:59:38.25+00:24:535:5710.1
199LUBITZ André 156LAUFMÜTZEN USEDOMLASSANM40-4941M 14800:30:0100:59:44.55+00:24:595:5810
200MORAWIECKA Magdalena 180SZCZECINK18-296K 5200:30:0201:00:07.20+00:25:226:0010
201PAWŁOWSKI Marcin 199WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM40-4942M 14900:29:5901:00:07.85+00:25:226:0010
202BUGAŁA Milena 31WOLINK30-3920K 53Tak00:29:4901:00:08.95+00:25:236:0010
203DRZEWIECKA Agnieszka 62BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4923K 5400:30:0501:00:10.60+00:25:256:0110
204MIKULSKA- GAWLE Karina 176ŚWINOUJŚCIEK30-3921K 5500:29:5901:00:24.40+00:25:396:029.9
205WASILEWICZ Kazimierz 270ŚWINOUJŚCIEM60+14M 15000:29:3301:01:00.90+00:26:156:069.8
206JANKOWSKI Piotr 104ŚWINOUJŚCIEM40-4943M 15100:29:4101:01:05.10+00:26:206:069.8
207WOSZCZYK Renata 283SZCZECINK40-4924K 5600:30:1901:01:16.90+00:26:316:079.8
208JÓŹWICKA Aneta 107SZCZECINK40-4925K 5700:30:1901:01:17.05+00:26:326:079.8
209MISZTAL Krystyna 179WOLINK60+3K 58Tak00:30:1001:01:18.15+00:26:336:079.8
210ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 68BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4926K 5900:30:3601:01:27.10+00:26:426:089.8
211MICHALSKA Agnieszka 172ŚWINOUJŚCIEK50-594K 6000:30:0501:01:28.25+00:26:436:089.8
212SZMELING Grzes 256ŚWINOUJŚCIEM30-3961M 15200:29:1901:01:43.95+00:26:586:109.7
213OLEŚKÓW Marek 194SZCZECINM30-3962M 15300:29:5601:01:55.45+00:27:106:119.7
214GREWLING Grzegorz 306PRZECŁAWM30-3963M 15400:29:3401:02:08.70+00:27:236:129.7
215KAZANOWSKA Monika 121NATURAL BORN RUNNERS TEAMWOLINK30-3922K 61Tak00:30:0201:02:09.75+00:27:246:139.7
216ŚLUSARZ Iwona 264SZCZECINK40-4927K 6200:30:1201:02:10.45+00:27:256:139.6
217JANKOWSKA Emilia 103ŚWINOUJŚCIEK18-297K 6300:31:3101:03:01.65+00:28:166:189.5
218RÓZGA Zbigniew 223VIKING 88SZCZECINM40-4944M 15500:30:5701:03:16.50+00:28:316:199.5
219SZCZEPAŃSKI Przemysław 254SZCZECINM30-3964M 15600:29:4301:03:21.95+00:28:366:209.5
220SZCZEPAŃSKA Aleksandra 253SZCZECINK18-298K 6400:30:5201:03:29.90+00:28:446:219.4
221AMERNIK Katarzyna 3SZCZECINK40-4928K 6500:31:3301:03:36.65+00:28:516:219.4
222PEŁKA Piotr 201ŚWINOUJŚCIEM30-3965M 15700:30:4101:03:43.45+00:28:586:229.4
223PEŁKA Agata 200ŚWINOUJŚCIEK30-3923K 6600:30:4201:03:44.15+00:28:596:229.4
224TOMALAK Marcin 267SZCZECINM40-4945M 15800:30:3401:03:45.25+00:29:006:229.4
225WIERASZKA Małgorzata 274SZCZECINK30-3924K 6700:30:3501:03:46.40+00:29:016:229.4
226SMOLIKAVA Aliaksandra 238WOLINK18-299K 68Tak00:30:4101:04:06.35+00:29:216:249.4
227GADOWSKI Paweł 74SZCZECINM30-3966M 15900:30:3501:04:46.50+00:30:016:289.3
228GADOWSKA Aleksandra 73SZCZECINK30-3925K 6900:30:3601:04:47.15+00:30:026:289.3
229KACZYŃSKI Artur 110PILCHOWOM40-4946M 16000:31:3401:04:49.50+00:30:046:289.3
230BRZYSKI Łukasz 29SEAT TEAMPOLICEM30-3967M 16100:30:1901:05:27.40+00:30:426:329.2
231BERNACKA Renata 17KB HERMES GRYFINOTRZCIŃSKO ZDRÓJK50-595K 7000:31:4401:05:29.15+00:30:446:329.2
232NAWROCKA Dorota 185SZCZECINK30-3926K 7100:31:5101:06:05.05+00:31:206:369.1
233BIELAWSKA Katarzyna 21SKARBIMIERZYCEK18-2910K 7200:31:0701:06:15.90+00:31:306:379.1
234WÓJCIKOWSKI Sebastian 286ŚWINOUJŚCIEM18-2914M 16200:32:4901:06:22.45+00:31:376:389
235BZDAWKA Rafał 35KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4947M 16300:32:5001:06:22.90+00:31:376:389
236BARSZCZEWSKA Małgorzata 9BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4929K 7300:31:2801:06:23.25+00:31:386:389
237BARSZCZEWSKI Stanisław 10BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4948M 16400:31:2801:06:23.65+00:31:386:389
238BZDAWKA Joanna 36BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4930K 7400:32:5301:06:25.35+00:31:406:389
239DEMKOWICZ Edyta 54WEGASWOLINK40-4931K 75Tak00:32:2301:07:06.15+00:32:216:428.9
240KŁONOWSKA Monika 124KB HERMES GRYFINOTRZCIŃSKO-ZDRÓJK30-3927K 7600:31:4401:07:08.95+00:32:236:428.9
241DZIEMIDOWICZ Jadwiga 65WEGASWOLINK30-3928K 77Tak00:32:3401:07:22.90+00:32:376:448.9
242HEDRYCH Wioletta 98SWINOUJSCIEK40-4932K 7800:33:0001:07:47.25+00:33:026:468.8
243WOJCIECHOWSKI Jacek 277MH AUTOMATYKAŚWINOUJŚCIEM40-4949M 16500:32:5601:07:54.45+00:33:096:478.8
244KAMIŃSKA Dagmara 112SZCZECINK30-3929K 7900:32:3101:07:56.30+00:33:116:478.8
245KAMIŃSKA Iwona 111SZCZECINK30-3930K 8000:32:3101:07:56.50+00:33:116:478.8
246GENDA Jadwiga 79TIME55SZCZECINK60+4K 8100:32:3901:09:15.45+00:34:306:558.7
247LASKOWSKA Paulina 147WOLINK18-2911K 82Tak00:31:5901:09:33.65+00:34:486:578.6
248SZCZYPEK Sławomir 255MOSTY-OSIEDLEM40-4950M 16600:33:5301:10:11.85+00:35:267:018.5
249KORBUSZEWSKA Milena 130TUREKK30-3931K 8300:33:3501:10:23.05+00:35:387:028.5
250CIEŚLIK Ewa 42WOLINK50-596K 84Tak00:33:5801:12:02.20+00:37:177:128.3
251LIPIŃSKA Sylwia 153SZCZECINK18-2912K 8500:35:3301:12:33.60+00:37:487:158.3
252STACHOWSKI Andrzej 243MONIGYMSZCZECINM50-5922M 16700:34:2301:12:40.95+00:37:557:168.3
253CHWIEJ Agata 39BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK30-3932K 8600:36:0001:12:56.65+00:38:117:178.2
254GRYTA Janina 92MIĘDZYZDROJEK50-597K 8700:36:0101:12:57.60+00:38:127:178.2
255GRYTA Dariusz 93MIĘDZYZDROJEM50-5923M 16800:36:0201:12:58.35+00:38:137:178.2
256RÓZGA Jerzy 224VIKING 88SZCZECINM40-4951M 16900:36:1901:13:55.60+00:39:107:238.1
257KOPCEWICZ Henryk 129CROWN GOLENIÓWGOLENIÓWM60+15M 17000:36:3101:14:23.80+00:39:387:268.1
258WOJCIECHOWSKI Roman 276ŚWINOUJŚCIEM50-5924M 17100:37:1601:15:36.95+00:40:517:337.9
259WOJCIECHOWSKA Aleksandra 275ŚWINOUJŚCIEK50-598K 8800:37:1701:15:37.40+00:40:527:337.9
260BODNAR Zbigniew 24SZCZECINM60+16M 17200:36:5701:16:14.75+00:41:297:377.9
261KUJAWSKA-SZCZEPAŃSKA Karolina 143SZCZECINK30-3933K 8900:38:1201:16:25.05+00:41:407:387.9
262DACZKOWSKA Henryka 48SZCZECINK18-2913K 9000:38:1301:16:50.55+00:42:057:417.8
263SZPULAK Jarosław 258BRZEGM40-4952M 17300:37:0301:18:16.20+00:43:317:497.7
264SZPULAK Ewelina 257BRZEGK40-4933K 9100:37:0301:18:17.80+00:43:327:497.7
265ŁUKASZEWICZ Katarzyna 159WOLINK50-599K 92Tak00:39:1001:22:35.25+00:47:508:157.3
266DROZDEK Daniel 60KOŁOBRZEGM40-4953M 17400:30:30+00:13:156:069.8
Znaleziono 266 wynik(ów)