BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 2020

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-08-02
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
4,7 km
Zgłoszonych:
250
Wystartowało:
187
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
186
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 375KLUSZKOWCEM21M 100:00:0200:35:45.4500:35:48.00 7:367,9
2URBAŃCZYK Karol 201NON STOP TRAILGLIWICEM11M 200:00:0100:36:06.0000:36:07.75+00:00:207:407,8
3KOPIEC Przemek 275TYCHYM12M 300:00:0300:39:05.0500:39:08.05+00:03:198:187,2
4ZAKOWICZ Paweł 363HALINÓWM13M 400:00:0300:39:38.9000:39:41.90+00:03:538:257,1
5KARGÓL Rafał 348FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYM22M 500:00:0300:40:05.0000:40:08.60+00:04:198:317,0
6ORCHOLSKI Witold 390T. S. Opatrunki ToruńTORUŃM23M 600:00:0400:42:08.0000:42:12.60+00:06:228:576,7
7BUCZYŃSKI Adam 416NON STOP TRAILKRAKÓWM24M 700:00:0400:42:47.7500:42:51.95+00:07:029:066,6
8GARSKI Kryspin 394ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM25M 800:00:0500:43:31.7500:43:36.90+00:07:469:156,5
9KLONOWSKI Kamil 288CARBON SILESIA SPORTMIKOŁÓWM14M 900:00:0200:43:31.9000:43:34.35+00:07:469:156,5
10SUSKA Łukasz 278BIERUŃM26M 1000:00:0400:43:46.0500:43:50.35+00:08:009:186,4
11ZACHARA Dawid 400MOKRZYSKAM15M 1100:00:0300:44:13.2000:44:17.00+00:08:279:246,4
12SZEWCZYK Krzysztof 433CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAM27M 1200:00:0800:44:45.4500:44:54.00+00:09:009:316,3
13ROGOWSKI Maciek 349FANTASTIC 4/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM28M 1300:00:0300:44:50.2500:44:53.55+00:09:049:326,3
14WOŹNIAK Michał 263GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM16M 1400:00:1600:44:55.7000:45:12.00+00:09:109:336,3
15ZACHARA Łukasz 436MOKRZYSKAM17M 1500:00:0300:45:10.0000:45:13.90+00:09:249:366,2
16GRUND Marek 343MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM18M 1600:00:0200:45:19.0500:45:21.20+00:09:339:386,2
17STUDZIŃSKI Mateusz 356LUBISZYNM19M 1700:00:1000:45:21.8500:45:32.50+00:09:369:396,2
18PIETRAS Mateusz 365ŚLEDZIEJOWICEM29M 1800:00:0500:45:57.6500:46:03.20+00:10:129:466,1
19TRACZ Michał 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM110M 1900:00:1400:46:12.9000:46:27.35+00:10:279:506,1
20MORDARSKI Michał 367KRAKÓWM210M 2000:00:1800:46:16.6500:46:35.00+00:10:319:506,1
21HRUBY Anna 271KS AZS AWF KRAKÓWROZKOCHÓWK11K 100:00:0600:46:40.9500:46:47.60+00:10:559:556,0
22KLIMA Adam 272RUNHOGS TYCHYTYCHYM111M 2100:00:0900:47:12.9000:47:22.00+00:11:2710:026,0
23MUCHA Monika 437ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK21K 200:00:0700:47:20.6500:47:28.20+00:11:3510:046,0
24KURP Bartłomiej 384KIELCEM112M 2200:00:0700:47:37.1000:47:45.00+00:11:5110:085,9
25ORKWISZEWSKA Ola 280SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK12K 300:00:0300:48:07.7000:48:11.60+00:12:2210:145,9
26MROCZKA Maciej 292HAJIMEKRAKÓWM113M 2300:00:5300:48:25.0000:49:18.45+00:12:3910:185,8
27ZACHARA Kamil 421MOKRZYSKAM114M 2400:00:0800:49:05.2500:49:13.55+00:13:1910:265,7
28MACIOŁ Sebastian 298TTA BIERUŃBIERUŃM211M 2500:00:0400:49:10.7500:49:15.45+00:13:2510:275,7
29GIBAŁA Michał 230KATOWICEM115M 2600:00:4800:50:20.2000:51:08.80+00:14:3410:425,6
30KRAKOWIAN Marek 379JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM116M 2700:00:5000:50:22.5000:51:13.00+00:14:3710:435,6
31MIROCHA Łukasz 247MUCHARZM212M 2800:00:1900:50:24.6500:50:43.75+00:14:3910:435,6
32GRAJKOWSKI Tomasz 260WARSZAWAM213M 2900:00:2300:50:30.6000:50:53.65+00:14:4510:445,6
33SZCZEPANIK Renata 351KRAKÓWK22K 400:00:0700:50:34.3000:50:42.00+00:14:4810:455,6
34BŁASZCZYKOWSKI Marcin 340TARNOWSKIE GÓRYM214M 3000:00:4700:50:34.5500:51:21.95+00:14:4910:455,6
35ZACHARA Adrian 439NIEDZIELISKAM117M 3100:00:4900:50:34.7500:51:24.00+00:14:4910:455,6
36UZIĘBŁO Damian 217KATOWICEM118M 3200:00:5700:50:35.9000:51:33.00+00:14:5010:455,6
37LABIAK Krystian 231GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM215M 3300:00:5100:50:40.0000:51:31.60+00:14:5410:465,6
38PAŁKA Piotr 428IAG GBSKRAKÓWM119M 3400:00:0500:50:52.2500:50:58.10+00:15:0610:495,5
39ROJEK Paweł 382RYBNIKM120M 3500:00:0900:50:56.3500:51:06.05+00:15:1010:505,5
40PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK23K 500:00:0600:50:57.9000:51:04.85+00:15:1210:505,5
41PAWLAK Wioletta 294PIEKIELNIKK13K 600:00:1100:51:09.1500:51:20.45+00:15:2310:525,5
42SAJDAK Piotr 325KRYNICA-ZDRÓJM121M 3600:00:0600:51:22.6000:51:28.80+00:15:3710:555,5
43WIATR Wojciech 366ENDURANCE TEAMCHORZÓWM216M 3700:00:1500:51:28.8000:51:44.40+00:15:4310:575,5
44SITEK Szymon 414ZABIEGANI CZESTOCHOWACZESTOCHOWAM217M 3800:00:1500:51:45.7000:52:01.10+00:16:0011:005,4
45SZWAGRZYK Marcin 368SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM122M 3900:00:4400:51:57.2500:52:42.00+00:16:1111:035,4
46MACHAJSKA Małgorzata 434KRAKÓWK14K 700:00:0500:52:29.2500:52:35.00+00:16:4311:105,4
47ORDZOWIAŁY Piotr 224UKS ZAWOJAK \ MOCNI POMOCNIOSIELECM31M 4000:00:0400:52:31.6500:52:36.30+00:16:4611:105,4
48STACHOWSKI Jakub 369NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKIELCEM123M 4100:00:3400:52:35.3000:53:10.00+00:16:4911:115,4
49OŻGA Sebastian 371TYCHYM124M 4200:00:1500:52:44.8500:53:00.70+00:16:5911:135,3
50MIREK Dawid 327KRYNICA-ZDRÓJM125M 4300:00:0000:52:47.0000:52:47.00+00:17:0111:135,3
51KOWALCZYK Maria 407LIPNICA MAŁAK24K 800:00:1600:52:56.0500:53:12.05+00:17:1011:155,3
52GRABIAS Aleksandra 387LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETKGDAŃSKK15K 900:00:0700:53:08.8500:53:16.10+00:17:2311:185,3
53GOMÓŁKA Agata 424MSZANA DOLNAK25K 1000:00:1700:53:33.2500:53:50.90+00:17:4711:235,3
54FILIPOWSKI Rafał 320FILIPRUN TEAMKRAKÓWM218M 4400:00:1000:53:42.4500:53:52.45+00:17:5711:255,3
55KAŁUŻA Basia 440BIELSKO BIAŁAK26K 1100:00:1900:53:54.3000:54:13.60+00:18:0811:285,2
56HOŁUJ Andrzej 211KRAKÓWM32M 4500:00:2100:53:56.6500:54:17.80+00:18:1111:285,2
57CHARUSTA Andrzej 326DO PORZYGUTARGANICEM126M 4600:00:2600:54:10.3500:54:36.70+00:18:2411:315,2
58MANTERYS Michał 353KKM KALORYFERKRAKÓWM219M 4700:00:2200:54:40.4500:55:03.15+00:18:5511:385,2
59OLEKSY Krzysztof 236ADS MASNAKATOWICEM33M 4800:00:4700:54:43.0000:55:30.65+00:18:5711:385,2
60HAJDA Justyna 345FANTASTIC 4RADZIONKÓWK16K 1200:00:1000:54:43.8500:54:53.85+00:18:5811:385,2
61ROGÓŻ Elżbieta 225PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAK27K 1300:00:1200:54:48.3000:55:00.75+00:19:0211:395,1
62GRABSKA Ewa 319SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK17K 1400:00:4300:55:13.6500:55:57.00+00:19:2811:455,1
63ZDUŃCZYK Paulina 203EVERRUNŁÓDŹK18K 1500:00:1800:55:17.1500:55:36.10+00:19:3111:455,1
64CIĘŻKI Konrad 202EVERRUNŁÓDŹM220M 4900:00:1900:55:18.4000:55:37.60+00:19:3211:455,1
65KOWALIK Michał 316KRAKÓWM127M 5000:00:1300:55:28.3500:55:41.55+00:19:4211:485,1
66MYŚLIWIEC Monika 431POWOLI DO CELUBRZESZCZEK19K 1600:00:4000:55:29.9000:56:10.00+00:19:4411:485,1
67WRÓBEL Paweł 266NOVOMATIC TECHNOLOGIESKRAKÓWM128M 5100:00:2200:55:38.0000:56:00.55+00:19:5211:505,1
68SKAŁOŃ Robert 227KAWIKRUNNINGTEAMKRAKÓWM129M 5200:00:2200:55:39.6000:56:01.70+00:19:5411:505,1
69STACHOWSKI Damian 268STRYSZAWAM221M 5300:00:3900:55:42.5000:56:21.65+00:19:5711:515,1
70MITEK Sergiusz 296WROCŁAWM222M 5400:01:0200:55:44.5500:56:47.25+00:19:5911:515,1
71BAŃKOWSKI Kamil 426NOWY SĄCZM223M 5500:00:5100:55:58.8500:56:50.75+00:20:1311:545,0
72SZCZERBA Adam 410PIEKIELNIKM130M 5600:00:1100:56:03.7000:56:15.55+00:20:1811:555,0
73MICHAŁEK Łukasz 309KRAKÓWM131M 5700:00:0500:56:12.2000:56:18.10+00:20:2611:575,0
74CHARUSTA Martyna 322DO PORZYGUTARGANICEK110K 1700:00:2500:56:22.9000:56:48.20+00:20:3711:595,0
75SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 208KRAKÓWK28K 1800:00:1800:56:22.9500:56:41.00+00:20:3711:595,0
76BONDARCZUK Sylwia 443BIELSKO-BIAŁAK29K 1900:00:2000:56:25.8000:56:46.20+00:20:4012:005,0
77SŁOWIK Radosław 204KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM224M 5800:01:0100:56:29.2500:57:30.85+00:20:4312:015,0
78RZEŹNIK Krzysztof 449BIERUŃM132M 5900:00:1000:56:29.7500:56:40.40+00:20:4412:015,0
79PRĘDKI Damian 357OSIELECM133M 6000:00:0600:56:31.2500:56:38.20+00:20:4512:015,0
80HENDZLIK Monika 403ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK210K 2000:00:1500:56:34.1000:56:49.40+00:20:4812:025,0
81BIELAŃSKI Zbyszek 293PIEKIELNIKM134M 6100:00:0900:56:55.7000:57:05.10+00:21:1012:065,0
82BAJDA Michał 205WADOWICEM225M 6200:00:1300:57:30.3500:57:44.25+00:21:4412:144,9
83DZIUBIŃSKI Leszek 305LIBIĄŻM226M 6300:00:2100:57:32.5500:57:54.50+00:21:4712:144,9
84OTOLA Kamil 259HAGER SPORT TEAMTYCHYM135M 6400:00:2200:57:33.6500:57:56.20+00:21:4812:144,9
85MURZYN Krysia 335HALYNY BIEGAGOLIPNIKK211K 2100:00:1800:57:54.2000:58:12.55+00:22:0812:194,9
86STOPA Paweł 362ŻARNÓWKAM136M 6500:00:1200:57:56.9000:58:09.10+00:22:1112:194,9
87HORBATIUK Lidiia 328KRAKÓWK111K 2200:00:2100:57:58.2000:58:19.90+00:22:1212:204,9
88KOWALIK Jan 342KRAKÓWM34M 6600:00:1300:58:04.2500:58:17.95+00:22:1812:214,9
89STAJER Tomasz 447SIEMIANOWICE ŚLM227M 6700:00:2400:58:05.8500:58:30.65+00:22:2012:214,9
90KULIG Karolina 398WADOWICEK112K 2300:00:1500:58:08.6500:58:24.30+00:22:2312:224,8
91BIAŁECKI Aleksander 301ROZBIEGANE MYSŁOWICEMYSŁOWICEM228M 6800:00:5300:58:18.1000:59:11.10+00:22:3212:244,8
92WOŹNIAK Marek 285BIEGOWA KUŹNIAWOJKOWICEM35M 6900:00:0900:58:22.4500:58:32.25+00:22:3712:254,8
93PODEMSKA-REJDYCH Dominika 303TYCHYK113K 2400:00:1700:58:24.1000:58:41.45+00:22:3812:254,8
94DOMIN Łukasz 313RUN TO THE HILLA TEAM LIBIĄŻZAGÓRZEM229M 7000:00:2700:58:28.0000:58:55.95+00:22:4212:264,8
95FIAŁKOWSKA Bożena 243HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK31K 2500:00:1300:58:40.9000:58:54.60+00:22:5512:294,8
96OSOBA Magdalena 310KRAKÓWK114K 2600:00:0500:58:40.9500:58:46.80+00:22:5512:294,8
97WYKA Artur 344STRUMIANYM137M 7100:00:2600:58:41.5500:59:08.50+00:22:5612:294,8
98WÓJCIK Sylwia 360NIE WIEM NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWK115K 2700:00:3300:59:56.6501:00:29.90+00:24:1112:454,7
99SUSKI Daniel 396BOCIEK WADOWICEWADOWICEM230M 7200:00:4601:00:09.6501:00:56.55+00:24:2412:484,7
100MIKOŁAJEK Dariusz 391SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM36M 7300:00:0001:00:15.0001:00:15.00+00:24:2912:494,7
101KAMIŃSKI Mirosław 331WARSZAWSM231M 7400:01:1001:00:19.7001:01:30.00+00:24:3412:504,7
102RYGIEL Janusz 304ZBYTKÓWM232M 7500:00:0801:00:20.1001:00:28.60+00:24:3412:504,7
103GRUDNIEWSKI Rafał 405TARNOWSKIE GÓRYM233M 7600:00:1201:00:29.5501:00:41.60+00:24:4412:524,7
104SKRZECZEK Anna 395GDÓW PROUD RUNNERSRUDNIKK116K 2800:00:2801:00:55.6501:01:23.80+00:25:1012:574,6
105KORZENIOWSKA Małgorzata 206METLIFE RUNWARSZAWAK212K 2900:00:1401:01:06.9501:01:20.95+00:25:2113:004,6
106KRÓL Kamil 297KIELCEM138M 7700:00:4201:01:09.8001:01:52.00+00:25:2413:004,6
107STELMASZCZYK Bartlomiej 302NIKODEMOS WINDYKACJACZĘSTOCHOWAM234M 7800:00:4201:01:45.1501:02:27.60+00:25:5913:084,6
108RESZOWSKI Bartłomiej 223NIGHT RUNNERSWROCŁWM235M 7900:00:3301:01:58.7001:02:32.60+00:26:1313:114,5
109PROCHOWSKA Sylwia 295NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK117K 3000:00:3601:02:18.3501:02:54.50+00:26:3213:154,5
110OLEJNICZAK Maksymilian 364WARSZAWAM139M 8000:00:1101:02:18.8001:02:30.05+00:26:3313:154,5
111PAWLAK Dagmara 373SYCÓWK213K 3100:00:4401:02:43.6501:03:28.05+00:26:5813:204,5
112SĘK Marek 370WM TRISELFKRAKÓWM236M 8100:00:2001:02:48.3001:03:08.70+00:27:0213:214,5
113SOBCZAK Daniel 210KB WYSZKÓWWYSZKÓWM237M 8200:00:4601:02:50.3501:03:36.45+00:27:0413:224,5
114JEŻOWSKI Jacek 402LUBLINM238M 8300:00:3801:02:50.6001:03:29.20+00:27:0513:224,5
115SOBCZAK Justyna 214KB WYSZKÓWWYSZKÓWK118K 3200:00:4401:02:51.1001:03:35.50+00:27:0513:224,5
116TRĄBKA Anna 267KALWARIA ZEBRZYDOWSKAK214K 3300:00:5501:02:51.1501:03:46.85+00:27:0513:224,5
117ZGŁOBICA Magdalena 427TARNÓWK119K 3400:00:4801:02:53.8501:03:42.75+00:27:0813:224,5
118GACEK Tadeusz 257CZWARTUNIOJORDANÓWM37M 8400:00:4001:03:00.5501:03:40.60+00:27:1513:244,5
119KULIG-BAJDA Gabriela 252WADOWICEK120K 3500:00:1501:03:18.2501:03:33.25+00:27:3213:284,5
120TROJAN Anna 229KRAKÓWK32K 3600:00:5901:03:29.0501:04:28.60+00:27:4313:304,4
121GARSKA Joanna 401ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK215K 3700:00:2301:03:55.3501:04:18.95+00:28:0913:354,4
122CZOPEK Agnieszka 372KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK216K 3800:00:3701:04:40.3001:05:18.00+00:28:5413:454,4
123SZTURC Klaudia 383KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK121K 3900:00:3601:04:52.5001:05:29.00+00:29:0713:484,3
124BARANOWSKI Marcin 286KATOWICEM239M 8500:01:0601:05:12.0001:06:18.50+00:29:2613:524,3
125STOSZ Bartosz 300CHORZÓWM240M 8600:00:3101:05:12.9001:05:44.50+00:29:2713:524,3
126KROTOS Krzysztof 299OQSGLIWICEM241M 8700:00:3401:05:13.2001:05:47.40+00:29:2713:524,3
127ZOSGÓRNIK Aleksandra 352F4 / O CO BIEGA W KALETACHTARNOWSKIE GÓRYK122K 4000:00:1301:05:17.2001:05:30.25+00:29:3113:534,3
128SKOCZYLAS Piotr 411ENDURANCE TEAMCHORZÓWM242M 8800:00:3201:05:29.2001:06:01.75+00:29:4313:554,3
129STARK Sebastian 283WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM243M 8900:00:3601:06:03.4001:06:39.40+00:30:1714:034,3
130JAŁOCHA Izabela 376WARSZAWAK123K 4100:00:4901:06:31.8501:07:21.15+00:30:4614:094,2
131KACZOR Aleksandra 290WARSZAWAK124K 4200:00:5801:06:38.8501:07:36.90+00:30:5314:104,2
132BUĆKO Wojciech 291WARSZAWAM140M 9000:00:5801:06:39.1001:07:38.05+00:30:5314:114,2
133MALKUSZ Damian 212KLUB GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM244M 9100:01:0101:07:16.7001:08:18.60+00:31:3114:184,2
134SOBIERAJ Bartosz 399SOSNOWIECM141M 9200:00:5801:07:18.5501:08:17.40+00:31:3314:194,2
135FEJA Adam 311ORZECHM245M 9300:01:0101:08:17.3501:09:19.15+00:32:3114:314,1
136CZEPIEL Daniel 336WROCLAWM246M 9400:01:2301:08:29.2001:09:52.80+00:32:4314:344,1
137PABICH Honorata 237MAM_NA_WSZYSTKO_WYBIEGANEWROCLAWK217K 4300:01:2301:08:32.7501:09:55.75+00:32:4714:344,1
138LEBIEDZKI Jacek 393SOSNOWIECSOSNOWIECM38M 9500:00:2001:08:34.7001:08:54.70+00:32:4914:354,1
139KUBISZ Joanna 330KRYNICA-ZDRÓJK125K 4400:01:0001:09:00.3001:10:00.30+00:33:1414:404,1
140ZACHURA Szymon 374STRYSZAWAM142M 9600:00:2401:09:34.2501:09:58.75+00:33:4814:484,1
141BEMBENEK Patrycja 279EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZK126K 4500:00:2901:09:36.0501:10:05.05+00:33:5014:484,1
142SYPKO-KUBICKA Katarzyna 419KLUCZBORKK218K 4600:00:1701:09:39.7001:09:57.40+00:33:5414:494,0
143MAJOWSKI Michał 254CARBON SPORT SILESIARUDA ŚLĄSKAM247M 9700:00:2901:09:40.0501:10:09.70+00:33:5414:494,0
144KUBICKI Mariusz 435KLUCZBORKM248M 9800:00:1601:09:41.4001:09:58.00+00:33:5514:494,0
145SŁOMSKA Kamila 321CHRZANÓWK127K 4700:00:5301:09:51.4001:10:45.30+00:34:0514:514,0
146MAJECKI Tomasz 415CHRZANÓWM143M 9900:00:5401:09:51.8001:10:46.35+00:34:0614:514,0
146BYTOMSKA Kamila 442RUSZ RZYĆKRAKÓWK219K 4800:01:0001:09:51.8001:10:52.05+00:34:0614:514,0
148BURLIGA Iwona 241BUDZÓWK220K 4900:00:4001:09:58.8001:10:39.70+00:34:1314:534,0
149KURBIEL Sylwia 413SIEMIANOWICE I PRZYJECIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK221K 5000:00:3201:10:05.4001:10:38.10+00:34:1914:544,0
150HANDY Samanta 429POWOLI DO CELUKĘTYK128K 5100:00:3901:10:14.7501:10:54.00+00:34:2914:564,0
151ZIARKOWSKI Bartosz 207ZABIERZÓW BIEGAWIĘCKOWICEM144M 10000:00:5501:10:24.6001:11:20.25+00:34:3914:584,0
152PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 253TARNAWA GÓRNAK222K 5200:00:3801:10:43.1001:11:21.40+00:34:5715:024,0
153KOPCIŃSKA Natalia 306WARSZAWAK129K 5300:00:2501:12:15.2001:12:40.20+00:36:2915:223,9
154KRZYWAK Anna 338GORZÓW WLKP.K223K 5400:01:1201:12:33.8501:13:46.75+00:36:4815:263,9
155PYZIK Michał 244KRAKÓWM145M 10100:00:4501:12:41.0501:13:26.85+00:36:5515:273,9
156BONDZIŃSKI Karol 240KRAKÓWM146M 10200:00:4101:12:42.7001:13:23.80+00:36:5715:283,9
157BRYDNIAK Sylwia 235KRAKÓWK130K 5500:00:2301:12:48.7501:13:12.50+00:37:0315:293,9
158SURZYN Aleksandra 262MOCNI POMOCNISTRYSZAWAK131K 5600:00:3701:13:45.9001:14:23.75+00:38:0015:413,8
159TOKARSKA Agnieszka 282RADOMK224K 5700:00:5801:14:05.3501:15:04.30+00:38:1915:453,8
160JÓZEFUS Ewa 250LĘDZINYK225K 5800:00:4201:14:50.4001:15:33.20+00:39:0415:553,8
161JÓZEFUS Rafał 232LĘDZINYM249M 10300:00:0001:15:54.0001:15:54.00+00:40:0816:083,7
162SZELĄG Piotr 392TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM250M 10400:00:3901:16:08.0501:16:47.75+00:40:2216:113,7
163ZAWISZA Joanna 277RADOMK226K 5900:00:5601:16:18.9501:17:15.55+00:40:3316:143,7
164WAŁCZYK Andrzej 337WIELICZKAM147M 10500:00:2501:16:23.3501:16:48.95+00:40:3716:153,7
165SZYDŁOWSKI Damian 385DĘBNOM251M 10600:00:5001:16:35.6001:17:25.65+00:40:5016:173,7
166PIASZCZYŃSKI Bogdan 209WIELICZKAM39M 10700:01:0601:17:33.6001:18:40.55+00:41:4816:303,6
167LIPCZYŃSKA Anna 216ESKADRA KRAKÓWWIELICZKAK227K 6000:01:0601:17:34.8501:18:41.50+00:41:4916:303,6
168RYŚ Katarzyna 354WROCŁAWK228K 6100:01:2401:18:32.2001:19:56.65+00:42:4616:423,6
169MUSUR Adam 312KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM310M 10800:00:3001:19:25.5501:19:55.65+00:43:4016:533,6
170PODLEŚNY Marek 380WROCŁAWM252M 10900:00:0001:20:17.8501:20:17.85+00:44:3217:043,5
171MARONKA Agnieszka 358KRAKÓWK229K 6200:00:4101:21:43.1001:22:25.00+00:45:5717:233,5
172JONAK Katarzyna 408LOS TREPOS COMPANIEROSBRZESKOK230K 6300:00:2501:23:07.0001:23:32.30+00:47:2117:413,4
173RATKA Artur 378ORLĘTA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM253M 11000:01:0501:23:46.3501:24:51.40+00:48:0017:493,4
174RATKA Sylwia 409CZĘSTOCHOWAK231K 6400:01:0301:23:49.2501:24:52.80+00:48:0317:503,4
175DYNIA Marzena 256RZESZÓWK132K 6500:00:2901:28:38.6001:29:08.20+00:52:5318:513,2
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
176HAWRYLAK Paulina 361WARSZAWAK133K 6600:00:5101:30:08.7501:31:00.15+00:54:2319:103,1
177KAWULAK Kazimierz 222KB MCKIS JAWORZNIOJAWORZNOM311M 11100:00:3801:30:41.8001:31:20.00+00:54:5619:173,1
178ŚWIĄTEK Tomasz 242GLIWICEM254M 11200:00:3501:37:02.9001:37:37.90+01:01:1720:382,9
179DYNIA Grzegorz 258RZESZÓWM255M 11300:00:0001:37:51.5001:37:51.50+01:02:0620:492,9
180DOBROSZ - KRAKOWCZYK Joanna 324SISTARSWROCŁAWK232K 6700:01:3101:37:59.9501:39:31.50+01:02:1420:512,9
181PODLEŚNY Marek 432WROCŁAWM256M 11400:01:3101:38:02.8501:39:34.05+01:02:1720:512,9
182HANKIEWICZ BOMIRSKA Olga 417WROCŁAWK233K 6800:01:2001:38:22.6501:39:43.30+01:02:3720:552,9
183CZERWIŃSKA Kasia 323OBORYGENIWROCŁAWK234K 6900:01:1901:38:25.3001:39:44.50+01:02:3920:562,9
184ŚWIĄTEK Roksana 233GLIWICEK134K 7000:00:3001:38:49.0501:39:19.25+01:03:0321:012,9
185MANIAK Agnieszka 341RADOMK135K 7100:00:4601:40:37.0501:41:23.75+01:04:5121:242,8
186SZCZUROWSKA Beata 284GLIWICEK33K 7200:00:3001:42:06.5501:42:37.05+01:06:2121:432,8
187BRZEZINKA Mariusz 339SOCIOS SILESIARYBNIKM148M 11500:00:31   
Znaleziono 187 wynik(ów)