BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
366
Nie ukończyło:
336
Ukończyło:
30
Na trasie:
336
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 401M 125:45:32.001032:42:27312,0+00:00:004:5712,1
2KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 402M 228:06:50.00985:10:51312,0+02:21:185:2411,1
3ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 403M 328:54:56.00242:34:28312,0+03:09:245:3310,8
4WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 301K 129:07:00.00458:00:00312,0+03:21:285:3510,7
5KOŁTUN Wojtek 94M 404M 429:19:37.00889:44:35312,0+03:34:055:3810,6
6SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 301M 529:29:38.00841:13:00312,0+03:44:065:4010,6
7NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 302M 630:44:39.00697:26:20312,0+04:59:075:5410,1
8SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 405M 733:41:04.00841:08:15312,0+07:55:326:289,3
9MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 302K 234:41:32.00841:24:49312,0+08:56:006:409,0
10FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 303M 835:20:32.00266:07:07312,0+09:35:006:478,8
11CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 303K 335:27:22.00481:00:00312,0+09:41:506:498,8
12SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 401K 436:39:40.001032:47:06312,0+10:54:087:038,5
13NOWAK Natalia 95DĘBNOK 304K 537:07:30.00721:07:41312,0+11:21:587:088,4
14NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 406M 937:09:38.00577:26:39312,0+11:24:067:088,4
15HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 407M 1039:35:21.001010:21:47312,0+13:49:497:367,9
16P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 408M 1145:45:01.00601:43:30312,0+19:59:298:476,8
17BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 402K 648:28:15.00697:07:12312,0+22:42:439:196,4
18ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 409M 1248:59:31.00505:04:07312,0+23:13:599:256,4
19PODOLAK Iza 39GRYFINOK 403K 749:21:59.00505:04:18312,0+23:36:279:296,3
20DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 304M 1350:27:02.00624:39:52312,0+24:41:309:426,2
21SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 501M 1450:54:46.00529:30:55312,0+25:09:149:476,1
22CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK 501K 852:18:23.00769:23:49312,0+26:32:5110:036,0
23NARÓĆ Aneta 50K 404K 955:47:27.00553:36:55312,0+30:01:5510:435,6
24STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4010M 1556:59:24.00504:24:36312,0+31:13:5210:575,5
25TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK 502K 1058:25:53.00672:25:50312,0+32:40:2111:145,3
26BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 502M 1659:37:04.00433:33:20312,0+33:51:3211:275,2
27WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 503M 1762:15:08.00576:30:02312,0+36:29:3611:585,0
28MARENDZIAK Jarosław 76M 4011M 1866:09:37.00984:55:48312,0+40:24:0512:434,7
29WALENT Marta 24K 305K 1166:45:08.001033:24:03312,0+40:59:3612:504,7
30MARENDZIAK Aneta 78K 405K 1269:17:55.00744:55:48312,0+43:32:2313:194,5
31DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 305M 1926:21:43.00913:18:13298,1+00:36:115:1811,3
32BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM 601M 2035:51:50.00793:43:04293,6+10:06:187:198,2
33ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 306M 2127:30:31.001057:04:23286,6+01:44:595:4510,4
34PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 4012M 2230:52:45.001345:01:21286,0+05:07:136:289,3
35FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 4013M 2361:32:18.00984:36:17285,6+35:46:4612:554,6
36BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 406K 1348:45:32.001081:04:54283,9+23:00:0010:185,8
37TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 504M 2438:05:39.001056:51:40280,0+12:20:078:097,3
38ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK 503K 1448:31:45.00865:50:39278,9+22:46:1310:265,7
39PODLEŚNY Piotr 80M 307M 2529:45:35.001033:10:28275,5+04:00:036:289,3
40SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 407K 1544:14:07.001057:19:09273,8+18:28:359:416,2
41ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 505M 2624:26:03.00721:21:45272,8+5:2211,2
42GRYGIELEWICZ Leszek 13M 506M 2724:26:34.001033:24:07266,3+5:3010,9
43POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 306K 1660:47:30.001058:11:22264,0+35:01:5813:484,3
44PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 507M 2846:55:08.001058:19:17259,0+21:09:3610:525,5
45PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 508M 2935:48:17.00912:14:13258,6+10:02:458:187,2
46JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 408K 1732:38:53.00721:32:04255,6+06:53:217:397,8
47STAWSKA Barbara 91K 409K 1826:05:13.00937:43:03255,5+00:19:416:079,8
48WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK 201K 1930:50:26.00601:15:35249,5+05:04:547:248,1
49GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 4014M 3053:29:11.00985:36:21247,2+27:43:3912:584,6
50WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 307K 2023:37:14.00720:52:46247,1+5:4410,5
51GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 4010K 2150:17:43.00986:10:33245,8+24:32:1112:164,9
52PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 4015M 3123:27:01.00817:02:08240,0+5:5110,2
53ZIELIŃSKA Monika 83K 4011K 2223:39:58.00985:14:33237,5+5:5810,0
54MARENDZIAK Wiktor 77M 201M 3253:53:12.001008:55:50236,9+28:07:4013:384,4
55BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+1M 3351:54:04.001082:00:14236,2+26:08:3213:114,6
56GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 308M 3423:15:10.001008:41:22235,7+5:5510,1
57KACZMAREK Joanna 40K 308K 2341:56:32.00912:41:31235,6+16:11:0010:405,6
58ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 309K 2422:05:01.001009:13:40230,5+5:4410,4
59MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1RUN EXPERTMIERZYNK 202K 2522:24:39.001056:37:37230,0+5:5010,3
60DZIERBA Paweł 33M 309M 3522:45:00.001033:01:14228,6+5:5810,0
61GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 202M 3645:55:19.00769:26:30228,4+20:09:4712:035,0
62SZÓSTAK Wioletta 62K 504K 2652:37:55.001058:06:37226,1+26:52:2313:584,3
63NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 4016M 3722:25:17.00841:37:43225,7+5:5710,1
64CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM 602M 3838:11:17.00912:29:35223,9+12:25:4510:145,9
65HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 3010M 3932:49:10.001008:45:41222,2+07:03:388:516,8
66ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 4012K 2735:16:39.00409:03:27219,0+09:31:079:396,2
67ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 4013K 2845:11:29.00721:29:00218,7+19:25:5712:234,8
68KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 4014K 2935:05:12.001033:19:01212,7+09:19:409:536,1
69KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 509M 4039:04:50.00650:16:33211,1+13:19:1811:065,4
70OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 203M 4120:03:23.00769:10:52210,9+5:4210,5
71TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 4015K 3034:59:41.001056:58:27209,1+09:14:0910:026,0
72WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 4017M 4222:40:17.00745:59:30208,7+6:319,2
73BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 204M 4337:35:57.00984:49:06208,5+11:50:2510:495,5
74PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4018M 4422:12:23.00889:23:42206,6+6:269,3
75ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 3011M 4537:23:06.00698:05:45206,3+11:37:3410:525,5
76WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 4019M 4620:54:25.00697:18:43204,9+6:079,8
77WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 3010K 3125:11:54.00816:34:32202,5+7:278,0
78STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM 603M 4740:12:49.00721:22:28200,7+14:27:1712:015,0
79ZALEJSKI Tomasz 28M 4020M 4823:41:42.001009:13:38200,7+7:058,5
80RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 4021M 4923:57:34.00888:40:41200,6+7:098,4
81SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 3012M 5021:42:15.001057:15:05200,3+6:309,2
82KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 4016K 3228:28:50.001032:54:15198,7+02:43:188:367,0
83WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 4022M 5116:47:33.00912:51:02197,1+5:0611,7
84BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 3011K 3315:59:18.00408:49:53196,5+4:5212,3
85KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 3013M 5220:21:14.00505:03:34196,4+6:139,6
86PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 3012K 3421:59:32.001009:13:26194,8+6:468,9
87KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 3013K 3532:19:14.00745:09:38191,9+06:33:4210:065,9
88WIKTORSKI Sebastian 5M 3014M 5320:05:28.001056:48:48189,6+6:219,4
89KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 4023M 5419:43:53.00840:56:59189,5+6:149,6
90SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 3015M 5516:35:44.001080:52:24188,9+5:1611,4
91SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 3016M 5617:50:16.001056:25:31187,9+5:4110,5
92KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 205M 5740:24:56.00769:53:29187,9+14:39:2412:544,6
93WASILEWSKI Sylwester 36M 3017M 5817:23:09.001033:25:02187,0+5:3410,8
94WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 4024M 5923:07:11.00457:26:28185,2+7:298,0
95KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 4025M 6026:14:52.00648:24:37184,8+00:29:208:317,0
96MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 5010M 6126:08:32.001033:10:28183,1+00:23:008:337,0
97LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 4026M 6217:50:02.00720:17:27181,8+5:5310,2
98M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 3018M 6318:12:36.00289:08:07181,5+6:0110,0
99CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 3019M 6417:29:52.00602:16:54180,4+5:4910,3
100ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 3020M 6518:36:38.00984:52:26178,5+6:159,6
101LICHACZEWSKI Konrad 53M 4027M 6618:03:14.001032:55:41175,1+6:119,7
102JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 203K 3628:04:45.001060:32:43174,7+02:19:139:386,2
103SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 3014K 3724:37:45.00985:27:55173,2+8:317,0
104WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 3021M 6713:56:11.00840:33:08171,2+4:5312,3
105CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 4028M 6816:00:15.00960:56:31171,1+5:3610,7
106KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 4029M 6930:07:01.00817:02:16167,8+04:21:2910:465,6
107GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 4017K 3817:49:58.00888:44:26167,2+6:239,4
108MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 3022M 7038:53:15.00386:17:15166,0+13:07:4314:034,3
109KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 4018K 3925:20:56.001032:45:38165,7+9:106,5
110DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 5011M 7133:04:33.00316:30:04164,8+07:19:0112:025,0
111MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 4030M 7215:03:19.00672:53:42164,1+5:3010,9
112ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 3023M 7312:39:34.001080:52:11163,8+4:3812,9
113JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 3015K 4031:31:29.00938:17:59161,5+05:45:5711:425,1
114DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 5012M 7417:10:42.00409:21:39160,8+6:249,4
115PARCHIMOWICZ Janusz 25M 604M 7526:51:22.00865:50:43160,6+01:05:5010:026,0
116MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 3016K 4144:13:31.00962:13:53160,1+18:27:5916:343,6
117ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 5013M 7633:27:51.00890:07:56159,4+07:42:1912:354,8
118SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 3017K 4226:18:40.001033:59:52159,1+00:33:089:556,0
119BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 4031M 7720:38:31.00361:55:28158,7+7:487,7
120ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 4032M 7825:33:12.001224:38:24158,5+9:406,2
121PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 5014M 7924:19:37.001057:15:51158,0+9:146,5
122KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 4019K 4339:53:06.00745:31:24157,5+14:07:3415:113,9
123GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 3024M 8020:45:28.001177:32:25156,6+7:577,5
124CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 4033M 8114:54:32.00888:45:39156,0+5:4410,5
125MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 3025M 8222:49:30.00986:17:13154,5+8:516,8
126SURUDO Tomasz 92M 4034M 8315:21:15.00745:34:28152,3+6:029,9
127PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 4020K 4418:33:25.00409:16:27152,1+7:198,2
128HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 3026M 8421:22:01.00745:21:40151,5+8:277,1
129SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 4035M 8517:31:15.00840:15:59151,2+6:578,6
130LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 5015M 8618:44:52.00601:27:23150,8+7:278,0
131PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 3018K 4514:56:56.00937:15:59150,0+5:5810,0
132KUŹMIŃSKA Weronika 88K 204K 4631:43:40.00720:59:38147,6+05:58:0812:534,7
133ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 5016M 8720:52:57.00408:39:11146,7+8:327,0
134MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 3027M 8828:25:19.00265:01:39146,4+02:39:4711:385,2
135DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 4021K 4719:33:50.00960:49:18145,5+8:047,4
136BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 3019K 4817:15:00.001033:12:42145,4+7:078,4
137DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 5017M 8914:24:02.00457:51:42145,0+5:5710,1
138ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 3020K 4917:48:24.00864:30:00143,7+7:268,1
139SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 4022K 5016:27:23.001009:42:05142,8+6:548,7
140MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 4036M 9020:38:02.00840:49:41142,3+8:426,9
141KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 4037M 9123:43:57.00891:15:13137,4+10:215,8
142ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 206M 9224:19:30.00408:54:42136,6+10:415,6
143SWACHA Anita 299WARSZAWAK 4023K 5127:28:37.00386:04:30136,4+01:43:0512:055,0
144ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 5018M 9312:50:23.00386:15:01135,6+5:4010,6
145JANCZAK Marek 244RADOMM 4038M 9411:56:54.00336:56:24134,1+5:2011,2
146WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 3021K 5225:28:10.00792:38:31133,5+11:265,2
147MICHALAK Beata 219OPOLEK 4024K 5329:31:44.00625:38:53133,5+03:46:1213:164,5
148KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 3022K 5411:17:23.00576:27:32131,9+5:0811,7
149KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 4039M 9517:11:48.00624:31:42131,2+7:517,6
150JANASZEK Grzegorz 293WESELM 4040M 9613:12:30.00385:00:20131,1+6:029,9
151SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 3023K 5515:42:13.00602:08:54130,9+7:118,3
152MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 4041M 9717:23:58.00842:00:01130,8+7:587,5
153HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 5019M 9823:53:27.00552:57:19130,2+11:005,4
154ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 4042M 9913:26:37.00768:32:25129,6+6:139,6
155DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 207M 10013:17:14.00361:24:37127,9+6:139,6
156MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4043M 10115:45:03.00576:54:45127,5+7:248,1
157RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4025K 5613:21:00.00841:35:32126,8+6:199,5
158KALINOWSKI Łukasz 37SZCZECINM 3028M 10213:28:01.001033:56:29126,6+6:229,4
159PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK 505K 5718:45:08.00386:36:17126,5+8:536,7
160JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 3029M 10310:38:58.00553:17:53126,1+5:0411,8
161KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 3030M 10422:22:38.00314:32:24126,1+10:385,6
162RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 4026K 5826:48:55.00865:13:30125,6+01:03:2312:484,7
163KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 4027K 5921:59:17.00817:41:03123,1+10:435,6
164DUDA Sylwia 203SZCZECINK 4028K 6022:31:31.00603:01:31122,5+11:015,4
165KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 4044M 10513:48:02.00720:50:41122,3+6:468,9
166MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 4045M 10613:04:25.00337:12:00122,1+6:259,3
167JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 4046M 10711:09:54.00480:28:44120,5+5:3310,8
168KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 3024K 6124:50:12.00481:15:51120,2+12:234,8
169GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 4047M 10811:13:58.00336:58:40118,2+5:4210,5
170TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 4048M 10911:14:15.00505:08:55117,9+5:4310,5
171CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 3025K 6223:23:21.00649:07:00117,9+11:545,0
172SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 3026K 6324:45:46.00792:32:51117,5+12:384,7
173KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 205K 6425:18:07.00648:51:57117,2+12:564,6
174ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 4029K 6513:31:06.00673:10:22116,8+6:568,6
175PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 4049M 11034:38:06.00265:16:13115,8+08:52:3417:563,3
176ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 3031M 11111:57:43.00817:04:10115,8+6:119,7
177SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 3032M 11222:24:53.00672:16:09115,0+11:415,1
178FRYMUS Anna 202SZCZECINK 4030K 6624:17:34.00625:34:31114,9+12:414,7
179KO Grzesz 85DAMAGEM 3033M 11326:26:18.00984:13:23114,2+00:40:4613:534,3
180ULAN Ania 21SZCZECINK 3027K 6742:56:58.00674:03:36112,8+17:11:2622:502,6
181URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 4050M 11410:10:35.00553:01:13111,4+5:2810,9
182GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 4051M 11512:22:07.00816:30:49111,0+6:419,0
183SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 3034M 11612:23:49.00289:17:29110,6+6:438,9
184WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK 506K 6816:15:16.00576:44:00110,0+8:516,8
185KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 208M 11720:57:56.00415:10:35109,7+11:285,2
186ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 4031K 6914:00:53.00553:23:00109,0+7:427,8
187CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 3035M 11810:40:04.00338:26:30108,0+5:5510,1
188MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 3028K 7024:59:27.00337:34:42107,3+13:584,3
189LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 4032K 7118:14:51.00552:38:24106,6+10:165,8
190PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 4033K 7222:50:22.00385:02:52106,4+12:524,7
191KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 4034K 7322:01:40.001009:25:19106,0+12:284,8
192N Daniel 358KRAKOWM 209M 11907:33:18.00288:46:18105,8+4:1714,0
193LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4035K 7416:07:42.00146:19:55104,5+9:156,5
194WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 4052M 12009:33:27.00241:12:46103,4+5:3210,8
195KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 4053M 12111:31:37.00458:00:07101,7+6:488,8
196ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 4036K 7513:30:53.00384:55:10101,4+7:597,5
197DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 4054M 12218:01:56.00338:21:25101,4+10:405,6
198GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 3036M 12314:08:55.00481:53:32101,3+8:227,2
199OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 3037M 12424:19:32.001081:06:07101,1+14:264,2
200O-Z Iza 181SZCZECINK 4037K 7622:10:59.00673:58:16100,9+13:114,5
201KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 3029K 7713:16:15.00360:58:00100,7+7:547,6
202SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 4055M 12510:47:51.00360:58:44100,2+6:289,3
203SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 5020M 12612:34:28.00289:32:4897,6+7:437,8
204PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 4038K 7815:52:21.00313:18:5097,3+9:476,1
205WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 5021M 12722:52:00.00316:04:0097,0+14:084,2
206GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 3030K 7917:26:37.00384:57:0696,2+10:525,5
207WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM 605M 12810:00:43.00241:06:1293,8+6:249,4
208HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 3038M 12913:36:33.00600:49:4393,4+8:446,9
209RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 4056M 13010:41:25.00411:02:5193,1+6:538,7
210TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 4057M 13108:06:38.00409:25:2192,8+5:1411,4
211PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 3039M 13208:11:53.00288:25:5692,1+5:2011,2
212ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK 206K 8012:08:49.00528:49:0891,5+7:577,5
213ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 4058M 13308:22:56.00289:29:5690,7+5:3210,8
214PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 3031K 8110:44:35.00361:57:5490,7+7:068,4
215DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 2010M 13409:03:05.00624:40:3090,3+6:0010,0
216ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 4059M 13511:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
217PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 3032K 8219:02:55.00360:46:5390,0+12:414,7
218KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 5022M 13613:48:16.00432:50:2789,6+9:146,5
219KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 207K 8320:06:58.00432:57:2689,1+13:324,4
220KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 3040M 13709:00:11.00529:15:1588,1+6:079,8
221WEŁPA Albert 123DOLICEM 2011M 13811:59:43.00553:30:3587,6+8:127,3
222ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 3033K 8416:49:26.00193:20:3187,6+11:315,2
223KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 3041M 13908:28:48.00361:01:5387,4+5:4910,3
224KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 4039K 8516:40:01.00480:54:0186,0+11:375,2
225TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 3042M 14009:17:12.001057:06:0984,2+6:379,1
226MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 3043M 14113:26:58.00745:28:5084,0+9:366,2
227WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 4040K 8615:49:41.00577:52:4383,0+11:265,2
228MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 3044M 14209:10:30.00241:35:0081,3+6:468,9
229STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 2012M 14307:26:45.00336:58:4680,8+5:3110,9
230PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 3045M 14407:41:49.00362:22:1179,2+5:4910,3
231KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 4041K 8713:00:05.00288:51:0878,1+9:596,0
232WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 4060M 14506:00:18.00169:16:2477,2+4:4012,9
233PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 4061M 14610:31:19.00192:46:2676,5+8:147,3
234SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 3034K 8809:25:42.00552:24:4075,4+7:308,0
235PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 3046M 14709:16:57.00960:24:0474,4+7:298,0
236PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 4042K 8908:08:58.00697:08:3574,1+6:359,1
237KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 3035K 9007:40:52.00936:38:0673,9+6:149,6
238WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 4043K 9114:24:28.00409:52:3073,5+11:455,1
239GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM 606M 14814:09:51.00240:48:4873,5+11:335,2
240BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 4062M 14906:21:09.00241:16:4473,0+5:1311,5
241KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 2013M 15013:19:50.00336:40:0573,0+10:575,5
242OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 3047M 15111:38:17.00457:43:5271,2+9:486,1
243RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 4044K 9209:16:58.00648:47:4269,9+7:587,5
244BALCERAK Aleksandra 64K 3036K 9309:51:27.00889:10:4469,6+8:297,1
245ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 3048M 15205:57:10.00288:58:3669,3+5:0911,6
246ANIELSKA Anna 289KARLINOK 3037K 9408:18:11.00360:32:2869,1+7:128,3
247DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 2014M 15306:23:30.00240:39:3169,1+5:3310,8
248SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 3049M 15411:08:54.00361:00:4968,5+9:456,1
249PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 4045K 9511:22:04.00312:50:0567,0+10:105,9
250KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 3038K 9606:48:24.00360:29:5566,9+6:069,8
251BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 3039K 9716:20:25.00386:46:3466,5+14:444,1
252NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 3050M 15507:08:06.00384:53:0066,5+6:269,3
253DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK 208K 9811:58:23.00529:05:3166,3+10:505,5
254ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 3051M 15608:13:47.00145:16:4164,6+7:387,9
255DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 4063M 15710:10:22.00289:29:4364,5+9:276,3
256BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 3052M 15807:38:38.00240:53:5563,8+7:118,4
257GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 4064M 15913:11:22.00360:49:2163,5+12:274,8
258SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 4046K 9910:40:35.00313:19:3061,8+10:215,8
259FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 3040K 10009:24:10.00192:33:5961,1+9:146,5
260CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K 507K 10110:45:53.00912:35:4760,9+10:365,7
261SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 2015M 16011:13:19.00240:51:5860,8+11:045,4
262WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 4065M 16111:48:26.00385:54:0860,3+11:445,1
263PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 3053M 16210:34:02.00481:04:0259,4+10:405,6
264ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 3054M 16308:16:33.00240:46:5159,2+8:237,2
265BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 4066M 16423:30:00.00343:48:0058,5+24:062,5
266BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 2016M 16506:21:48.00600:18:4258,2+6:339,1
267KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 3041K 10210:02:04.00672:31:0656,8+10:355,7
268SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 3055M 16605:20:00.00384:28:5856,3+5:4110,5
269KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM 4067M 16714:09:17.00385:54:5455,6+15:163,9
270ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 2017M 16807:46:59.00483:24:1254,0+8:386,9
271SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 3056M 16905:53:32.00504:55:2753,1+6:399,0
272WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK 209K 10305:57:02.00744:23:2552,7+6:468,8
273KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 4068M 17006:49:04.001058:16:5151,7+7:547,6
274PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 3057M 17105:22:54.001009:07:0151,4+6:169,6
275TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 4047K 10405:26:11.00288:53:5650,1+6:309,2
276WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 3042K 10511:14:43.00601:04:1450,0+13:294,4
277SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 4048K 10607:05:27.00865:05:5048,6+8:456,9
278KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 3043K 10704:49:38.00576:18:1448,3+5:5910,0
279WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 3044K 10806:31:58.00240:56:0548,3+8:067,4
280SZYMCZAK Monika 162WOLINK 3045K 10908:08:55.00864:42:5648,2+10:085,9
281GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 3058M 17204:49:49.00336:40:3747,4+6:069,8
282SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 5023M 17304:19:48.00696:33:4747,2+5:3010,9
283TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 4069M 17406:42:36.00433:04:5447,1+8:327,0
284KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 2018M 17509:36:58.00194:11:1146,7+12:214,9
285MADEJ Dominika 211KRAKÓWK 2010K 11009:09:34.00456:37:1946,5+11:495,1
286KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4049K 11109:39:48.00697:21:5546,5+12:284,8
287SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3059M 17604:38:40.00120:54:1946,2+6:019,9
288ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 508K 11206:04:31.00648:48:0545,6+7:597,5
289BAZELA Marta 269SWINDONK 2011K 11308:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
290KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 3060M 17704:47:57.00744:16:4745,3+6:219,4
291BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 3061M 17803:39:36.00216:48:5445,2+4:5112,4
292BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 4050K 11407:08:49.00600:54:2245,2+9:296,3
293WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 2019M 17904:27:58.00168:54:4844,2+6:039,9
294AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 4070M 18005:30:44.00289:08:1343,9+7:328,0
295KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 2012K 11505:25:59.00696:55:1142,6+7:397,8
296SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 3062M 18104:02:41.00528:36:5441,9+5:4710,4
297SĘK Marcin 273SZCZECINM 3063M 18204:08:19.00192:32:3141,0+6:039,9
298HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK 509K 11605:29:46.00433:28:5040,0+8:147,3
299SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 3064M 18304:16:20.00192:49:1238,0+6:448,9
300GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 3065M 18404:54:00.00361:13:0438,0+7:447,8
301ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 3046K 11703:57:58.00313:03:2537,8+6:179,5
302KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM 3066M 18503:56:57.00073:11:5236,9+6:259,3
303BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 2020M 18603:33:33.00217:00:0436,1+5:5410,1
304JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 3047K 11811:49:35.00481:15:2736,0+19:423,0
305KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 3067M 18703:33:14.00312:26:0534,9+6:069,8
306KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 3068M 18804:49:09.00312:35:4134,8+8:187,2
307BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 4051K 11909:07:42.00169:05:3034,5+15:523,8
308JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 4052K 12008:17:19.00336:38:0334,1+14:354,1
309TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 3069M 18903:00:05.00528:35:5134,0+5:1711,3
310PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 4071M 19003:31:59.00144:48:2934,0+6:149,6
311KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK 2013K 12107:34:35.00506:40:4133,7+13:294,4
312KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 4053K 12205:32:03.00337:08:4733,4+9:566,0
313BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM 3070M 19103:34:12.00097:18:2733,1+6:289,3
314KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 4072M 19204:12:26.00241:15:1932,9+7:407,8
315KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 3048K 12303:34:29.00840:20:1732,7+6:339,1
316ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 3071M 19307:01:40.00842:28:5032,4+13:004,6
317ŻYLUK Bożena 396WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 4054K 12403:04:35.00073:29:1432,3+5:4210,5
318MAZURO Piotr 392POZNAŃM 2021M 19403:14:51.00120:54:3830,9+6:179,5
319BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 3072M 19503:03:58.00313:25:0430,9+5:5710,1
320CHROBOCINSKI Daniel 98M 2022M 19603:58:01.00385:16:3430,9+7:427,8
321MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4055K 12502:59:23.00193:23:1629,7+6:029,9
322DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 4056K 12607:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
323LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 3049K 12707:12:46.00576:40:0228,4+15:143,9
324LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 3050K 12806:22:49.00361:10:1528,0+13:404,4
325MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 2023M 19705:52:20.00216:47:3127,9+12:374,8
326OLEK Zbigniew 29M 3073M 19803:35:19.00505:09:4327,7+7:467,7
327KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 4073M 19902:41:00.00217:18:4326,8+6:0010,0
328WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 4074M 20006:31:29.00385:28:0225,2+15:323,9
329JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 3051K 12904:15:58.00720:42:1024,0+10:395,6
330JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM 607M 20108:10:49.00408:25:4423,9+20:322,9
331MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 4057K 13003:12:13.00384:44:0723,7+8:067,4
332MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 4075M 20203:06:23.00145:39:1423,4+7:577,5
333WEŁPA Adrian 199DOLICEM 2024M 20304:11:34.00409:18:4823,4+10:455,6
334KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 3074M 20402:07:59.00168:46:1523,4+5:2811,0
335PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 4076M 20502:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
336SZERMENT Magdalena 389#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK 3052K 13102:31:30.00072:28:4922,7+6:409,0
337WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 4058K 13205:18:19.00265:48:0022,2+14:194,2
338WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 4077M 20602:23:30.00288:56:0122,0+6:319,2
339ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 5024M 20703:36:16.00003:36:1621,1+10:165,8
340SEŃ Agata 264SZCZECINK 3053K 13303:15:36.00003:15:3621,0+9:186,4
341MACHERA Rafał 394KONIECPOLM 2025M 20802:02:52.00024:52:1820,6+5:5710,1
342JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 4078M 20903:38:37.00169:04:3419,5+11:125,4
343KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 3054K 13402:06:19.00072:58:1218,9+6:419,0
344WALCZAK Natalia 365PKASADYK 3055K 13504:41:13.00004:41:1316,7+16:503,6
345KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 3075M 21002:27:46.00049:18:3616,1+9:106,5
346BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 5025M 21102:58:46.00216:37:4915,3+11:415,1
347KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 3076M 21201:18:22.00336:29:0014,1+5:3210,8
348CIURUŚ Agnieszka 393SZCZECINK 4059K 13602:25:51.00048:34:2614,1+10:205,8
349MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 2026M 21302:25:06.00120:36:0413,0+11:095,4
350BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 3077M 21403:34:15.00529:02:5512,6+17:003,5
351BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 3056K 13703:17:07.00336:30:4812,1+16:173,7
352KUJAWA Joanna 390SZCZECINK 2014K 13802:32:00.00025:17:0010,9+13:564,3
353FINKIELMAN Pawel 105M 608M 21500:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
354BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 3078M 21602:47:14.00264:32:0910,2+16:233,7
355WAHN Przemysław 395SZCZECINM 3079M 21700:51:42.00000:51:429,7+5:1911,3
356GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 3080M 21801:52:44.00097:09:239,2+12:154,9
357STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 3081M 21900:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
358KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 4079M 22001:33:36.00001:33:366,4+14:374,1
359BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM 3082M 22100:36:17.00024:18:076,1+5:5610,1
360MICHALEWICZ Katarzyna 359DĄBROWAK 4060K 13901:21:32.00001:21:326,0+13:354,4
361MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK 2015K 14001:02:27.00144:16:575,7+10:575,5
362GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 4080M 22202:06:24.00002:06:245,6+22:342,7
363DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 3083M 22300:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
364CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 4081M 22400:40:04.00000:40:045,0+8:007,5
365PAC Paweł 336GRZEDZICEM 3084M 22501:07:25.00001:07:254,3+15:403,8
366PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK 2016K 14100:25:33.00360:13:013,9+6:339,2
Znaleziono 366 wynik(ów)