BIEGUN - BIEG RODZINNY

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-03-23
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.1km | 2km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.1km2kmCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ĆWIRZEŃ Marcin 755RMF4 RACING TEAMTRZCIANKA11:501M 100:00:2700:40:14.3000:40:14.30 10:036
2BŁASZCZYK Brunon 751KONIUCHY OCRWARSZAWA11:502M 200:00:1800:40:23.5000:40:23.50+00:00:0910:055.9
3CIEŚLAK Artur 753BALTIC SEALS11:503M 300:00:3000:40:26.1500:40:26.15+00:00:1110:065.9
4TOBIASZ Juliusz 822EXTREME WARRIOR PARK11:504M 400:00:2400:45:48.8500:45:48.85+00:05:3411:275.2
5ŁAGACZ Tomasz 82111:505M 500:00:2800:48:16.1000:48:16.10+00:08:0112:045
6TESKA Michał 774GDYNIA11:506M 600:00:3300:51:36.1000:51:36.10+00:11:2112:544.7
7BUCZKOWSKI Sylwester 752KSIĄŻKI11:507M 700:00:2900:58:54.8500:58:54.85+00:18:4014:434.1
8KRUKOWSKA Anna 761PUCK11:508K 100:00:4201:00:21.1501:00:21.15+00:20:0615:054
9MATYSIEWICZ Grzegorz 81911:509M 800:00:3301:04:48.2001:04:48.20+00:24:3316:123.7
10STASIOROWSKI Przemysław 771SZTUTOWO11:5010M 900:00:3301:06:36.4501:06:36.45+00:26:2216:393.6
11NIETUPSKI Marcin 82312:001M 1000:00:3401:07:57.7501:07:57.75+00:27:4316:593.5
12OBUCHOWSKA Agnieszka 765GDAŃSK12:002K 200:00:5801:11:35.3001:11:35.30+00:31:2117:533.4
13MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna 763GDAŃSK11:5011K 300:00:4101:13:39.5501:13:39.55+00:33:2518:243.3
14PUCHOWSKA Ewelina 767APTEKA GEMINIGDAŃSK12:003K 400:00:4301:16:28.5501:16:28.55+00:36:1419:073.1
15GŁOWACKA Agnieszka 82011:5012K 500:00:4901:22:54.4501:22:54.45+00:42:4020:432.9
16 850  101:27:07.3001:27:07.30+00:46:5321:462.8
17SOSNOWSKI Michał 770WARSZAWA12:004M 1100:00:4001:30:25.2501:30:25.25+00:50:1022:362.7
18KUJATH Mateusz 762POZNAŃ11:5013M 1200:00:5401:33:30.2001:33:30.20+00:53:1523:222.6
19STRZELECKA Anna 772ŻUKOWO11:5014K 600:00:2501:38:10.9001:38:10.90+00:57:5624:322.4
20KOZICKI Jacek 779OCR LABBYTOM11:5015M 1300:01:0301:45:20.8501:45:20.85+01:05:0626:202.3
21KOTŁOWSKI Marcin 760BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA12:005M 1400:01:5601:46:12.6501:46:12.65+01:05:5826:332.3
22CZECHOWSKA Ola 754GDANSK12:006K 700:01:0801:47:33.9001:47:33.90+01:07:1926:532.2
23MIŁOŚ Basia 764GORILLAS OCRGDYNIA12:007K 800:00:4501:48:37.8501:48:37.85+01:08:2327:092.2
24BRANDT Grzegorz 778GORILLAS OCRSOPOT12:008M 1500:00:5701:48:40.4501:48:40.45+01:08:2627:102.2
25POBŁOCKA Hanna 766GDYNIA12:009K 900:00:4601:49:15.3501:49:15.35+01:09:0127:182.2
26ZARZECZNY Jakub 777GDAŃSK12:0010M 1601:57:39.7501:57:39.75+01:17:2529:242
27ROŻEK PIORKOWSKA Mariola 769MORSY ZBLEWOKALISKA11:5016K 1000:00:5702:04:52.9002:04:52.90+01:24:3831:131.9
28JEŻYNA Igor 759KARLINO11:5017M 1700:01:0602:06:08.5002:06:08.50+01:25:5431:321.9
29SZYMAŃSKA-LIPIŃSKA Kinga 773KARLINO11:5018K 1100:01:0502:06:10.8502:06:10.85+01:25:5631:321.9
Znaleziono 29 wynik(ów)