BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-11-16
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
9.4 km
Zgłoszonych:
130
Wystartowało:
105
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | 13:00 | 13:10

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuFinish_B
4.7km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
9.5km
Czas
brutto
9.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DANIELKIEWICZ Tomasz 92XRunners/ BiegunŻUKOWICEElite Mężczyźni1M 100:00:1000:34:0601:13:52.6501:14:03.40 7:467.7
2KĄKOL Kacper 19Biegowy_świrGDYNIAElite Mężczyźni2M 200:00:1000:36:0401:14:59.2001:15:09.60+00:01:067:537.6
3JACIÓW Paweł 70WATAHAPRZEMYŚLElite Mężczyźni3M 300:00:1300:37:4801:17:30.1001:17:43.25+00:03:398:097.4
4WALL Kim 52MJÖLBYElite Mężczyźni4M 400:00:1300:38:0101:18:26.3501:18:39.80+00:04:368:157.3
5TRAPKOWSKI Przemysław 97Elite Mężczyźni5M 500:00:1000:39:0801:20:20.1501:20:31.05+00:06:278:277.1
6BĄK Daniel 0967Elite Mężczyźni6M 600:00:1100:39:0601:22:32.0001:22:43.80+00:08:408:416.9
7JÓZEFIAK Łukasz 76COUNTRY161Elite Mężczyźni7M 700:00:1200:38:1601:23:36.6001:23:49.30+00:09:458:486.8
8WALDOWSKI Dominik 152Elite Mężczyźni8M 800:00:1200:39:0501:25:01.8501:25:14.25+00:11:108:576.7
9ĆWIRZEŃ Marcin 43RMF4RT GLADIATORSTRZCIANKAElite Mężczyźni9M 900:00:0900:41:5701:26:42.5501:26:52.05+00:12:489:076.6
10JAKUBACZAK Marcin 142Best BeastsElite Mężczyźni10M 1000:00:1400:39:5501:26:43.1001:26:57.95+00:12:549:076.6
11BĄK Piotr 121Elite Mężczyźni11M 1100:00:1100:42:0701:27:22.6001:27:34.55+00:13:319:116.5
12SZULWACH Maciej 118BIEGUN OCRElite Mężczyźni12M 1200:00:1300:42:1101:27:28.0001:27:41.75+00:13:389:126.5
13WASIELEWSKI Michał 156KONIUCHY OCRElite Mężczyźni13M 1300:00:1200:39:4701:29:07.8501:29:19.95+00:15:169:226.4
14KUBER Andrzej 11xRunnersLIDZBARK WARMIŃSKIElite Mężczyźni14M 1400:00:1100:43:2301:29:19.9501:29:31.75+00:15:289:246.4
15MARCINKOWSKI Adam 90Czarna HordaŻAGAŃElite Mężczyźni15M 1500:00:1700:43:4701:30:46.0001:31:03.05+00:16:599:336.3
16LORYCH Krystian 85BORKOWOElite Mężczyźni16M 1600:00:1700:44:3101:33:05.1501:33:23.10+00:19:199:486.1
17STEC Jakub 27Best BeastsSŁUPSKElite Mężczyźni17M 1700:00:1200:44:2001:33:27.6001:33:40.10+00:19:369:506.1
18KARCZEWSKI Piotr 7Best BeastsMASZEWO LĘBORSKIEElite Mężczyźni18M 1800:00:2200:45:5101:35:29.2001:35:51.55+00:21:4810:036
19ZALEJASZ Sylwester 48xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni19M 1900:00:1500:45:3501:36:01.7501:36:17.55+00:22:1410:065.9
20GRABARCZYK Wojciech 3Best BeastsSŁUPSKElite Mężczyźni20M 2000:00:2600:48:3001:36:20.7501:36:46.75+00:22:4310:085.9
21ŁOSIN Marta 55BIEGUN OCRGDYNIAElite Kobiety1K 100:00:1400:48:2501:37:53.8001:38:08.10+00:24:0410:185.8
22LEJK Beniamin 17xRunnersŻUKOWOElite Mężczyźni21M 2100:00:1400:48:3601:41:46.8501:42:00.85+00:27:5710:425.6
23MORAWSKI Grzegorz 84KONIUCHY OCRWARSZAWAElite Mężczyźni22M 2200:00:1300:48:1601:42:00.3501:42:13.70+00:28:1010:445.6
24KAMIONKA Mateusz 150Husaria Race TeamElite Mężczyźni23M 2300:00:1600:49:1801:46:49.6501:47:05.75+00:33:0211:145.3
25KASPERETS Vitali 144Kontener FormyElite Mężczyźni24M 2400:00:2100:46:1301:47:32.8501:47:54.30+00:33:5011:195.3
26KNOP Marcin 105Elite Mężczyźni25M 2500:00:1100:52:0001:48:32.5501:48:44.05+00:34:4011:255.3
27DOBRZYŃSKI Tomasz 13xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni26M 2600:00:1100:46:3001:51:39.2501:51:50.50+00:37:4711:455.1
28SIEKIERSKI Mateusz 51RMF4RT GLADIATORSPIŁAElite Mężczyźni27M 2700:00:1300:50:0901:53:27.7001:53:41.55+00:39:3811:565
29SARZYŃSKI Arkadiusz 4Crossfit StoczniaGDAŃSKElite Mężczyźni28M 2800:00:2900:53:1801:56:12.1001:56:41.95+00:42:3812:134.9
30JÓZEFIAK Aleksandra 98xRunnersElite Kobiety2K 200:00:1700:54:1901:57:14.3501:57:31.70+00:43:2812:204.9
31KROPIDŁOWSKI Grzegorz 54BestBeastsGNIEWINOElite Mężczyźni29M 2900:00:1900:50:4901:59:22.9501:59:42.50+00:45:3912:344.8
32DALKIEWICZ Dariusz 20CrossFit SuszSUSZElite Mężczyźni30M 3000:00:1800:52:3002:00:13.8002:00:32.40+00:46:2912:394.7
33WIŚNIEWSKI Michał 2Best BeastsBIERKOWOElite Mężczyźni31M 3100:00:2400:54:3902:00:34.6502:00:59.10+00:46:5512:414.7
34MACHTYL Zygmunt 148Best BeastsElite Mężczyźni32M 3200:00:1800:48:3702:00:41.1502:00:59.25+00:46:5512:424.7
35SZWARC Jagoda 143Elite Kobiety3K 300:00:1300:52:0700:10:0002:06:00.0002:06:14.00+00:52:1012:124.9
36JANISZEWSKI Grzegorz 42Dziady OCRWARSZAWAElite Mężczyźni33M 3300:00:2300:58:3202:07:21.7002:07:44.95+00:53:4113:244.5
37ŁUCZAK Łukasz 18xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni34M 3400:00:1500:56:5402:08:25.8002:08:41.05+00:54:3713:314.4
38MAŁKOWSKA Katarzyna 93xRunnersZŁOTÓWElite Kobiety4K 400:00:1401:03:4202:09:15.2502:09:29.90+00:55:2613:364.4
39RACZYŃSKA Anna 102Elite Kobiety5K 500:00:1501:00:2202:10:23.7002:10:39.50+00:56:3613:434.4
40KULAK Rafał 60Baltic SealsGŁOBINOElite Mężczyźni35M 3500:00:2201:01:0602:11:54.7002:12:17.20+00:58:1313:534.3
41KRYSZTOFINSKI Dawid 67RMF4RT GladiatorsPIŁAElite Mężczyźni36M 3600:00:1400:50:3502:12:23.3002:12:37.55+00:58:3413:564.3
42KUNCEWICZ Szymon 151CrossEliteElite Mężczyźni37M 3700:00:2100:59:4902:12:50.1502:13:12.05+00:59:0813:594.3
43KAMIONKA Mateusz 136Husaria Race TeamElite Mężczyźni38M 3800:00:2601:04:0102:13:53.0002:14:19.50+01:00:1614:054.3
44PŁAŻALSKI Przemysław 21Husaria Race TeamBROJCEElite Mężczyźni39M 3900:00:2001:09:0802:15:30.0502:15:50.40+01:01:4714:154.2
45KURTA Rafał 91SIERPCElite Mężczyźni40M 4000:00:1100:51:3002:19:06.3502:19:18.00+01:05:1414:384.1
46KURAŚ Beata 12xRunnersGDAŃSKElite Kobiety6K 600:00:2201:05:1102:19:24.8502:19:46.90+01:05:4314:404.1
47BĄK Łukasz 64Baltic SealsDĘBNICA KASZUBSKAElite Mężczyźni41M 4100:00:2401:07:2802:21:16.8502:21:41.70+01:07:3814:524
48WEJKNIS Krzysztof 88RMF4TGLADIATORSŁUKTAElite Mężczyźni42M 4200:00:1801:02:3902:21:58.3002:22:16.95+01:08:1314:564
49KNIOŁA Łukasz 50RMF4RT GLADIATORSPIŁAElite Mężczyźni43M 4300:00:1401:03:3902:23:42.0002:23:56.55+01:09:5315:074
50KAPCZYŃSKI Damian 8Best BeastsMASZEWO LĘBORSKIEElite Mężczyźni44M 4400:00:2501:05:5002:23:57.6002:24:22.85+01:10:1915:094
51BRANDT Cezary 29Best BeastsBYDLINOElite Mężczyźni45M 4500:00:2301:02:1302:24:20.5002:24:43.60+01:10:4015:113.9
52DUKIEWICZ Dariusz 26RMF4RT GLADIATORSPIŁAElite Mężczyźni46M 4600:00:2001:06:5702:27:33.4502:27:54.25+01:13:5015:323.9
53KUJAWA Marcin 71OCR Dynamic GnieznoGOŚLINOWOElite Mężczyźni47M 4700:00:2101:05:3702:28:23.5002:28:45.10+01:14:4115:373.8
54NAJDEREK Michał 63CHODZIEŻElite Mężczyźni48M 4800:00:2101:04:4002:30:21.2502:30:42.35+01:16:3815:493.8
55TRZEBIATOWSKA Sylwia 154Elite Kobiety7K 700:00:1601:06:1600:10:0002:32:35.0002:32:51.00+01:18:4715:004
56RYBICKI Marcin 56OLSZTYNEKElite Mężczyźni49M 4900:00:1701:11:2502:32:58.0002:33:15.75+01:19:1216:063.7
57GRZESZCZAK Maksym 58Dirty SparrowsGNIEZNOElite Mężczyźni50M 5000:00:1901:06:4402:33:48.2002:34:08.10+01:20:0416:113.7
58BERNACKI Grzegorz 39RMF4RT GLADIATORSROMANOWO DOLNEElite Mężczyźni51M 5100:00:1700:59:5802:35:26.3502:35:44.10+01:21:4016:213.7
59ĆWIRKO-GROSS Agnieszka 82Dzikie Dziki GorzówCOUNTRY161Elite Kobiety8K 800:00:1801:07:0700:10:0002:40:20.0002:40:38.00+01:26:3415:493.8
60NOWICKI Marcin 62RMF4RT GladiatorsCHODZIEŻElite Mężczyźni52M 5200:00:1701:19:4502:42:32.8002:42:50.50+01:28:4717:063.5
61CZECZOT Jacek 72Biegun OCR/ GORILLAS OCR KidsGDAŃSKElite Mężczyźni53M 5300:00:0801:01:5902:43:16.7002:43:25.25+01:29:2117:113.5
62PAPLICKA Katarzyna 147Dzikie Dziki GorzówElite Kobiety9K 900:00:1801:27:3302:47:03.8002:47:22.45+01:33:1917:353.4
63ZAGÓRSKI Adam 73BiegunGDAŃSKElite Mężczyźni54M 5400:00:1001:30:5202:53:51.4002:54:02.00+01:39:5818:183.3
64MARUSZAK Anna 139BEST BEASTSSŁUPSKElite Kobiety10K 1000:00:1501:08:1700:10:0002:54:25.0002:54:41.00+01:40:3717:183.5
DQCZACHURSKI Mateusz 101xRunnersElite MężczyźniDQ DQ00:27:12.25 DQ DQ0:0021
DQMATUSZEWSKI Ryszard 22WAŁCZElite MężczyźniDQ DQ01:29:09.65 DQ DQ0:006.4
DQ- - 96DQ DQ01:29:36.60 DQ DQ0:006.4
DQLEŚNIAK Grzegorz 23Dirty SparrowsPOZNAŃElite MężczyźniDQ DQ01:34:33.90 DQ DQ0:006
DQRYBACKI Błażej 79RMF4RT GladiatorsNOWA WRONAElite MężczyźniDQ DQ01:40:36.80 DQ DQ0:005.7
DQBOREK Marcin 44MASZEWOElite MężczyźniDQ DQ01:45:33.00 DQ DQ0:005.4
DQWŁODARSKI Dariusz 32CrossEliteTCZEWElite MężczyźniDQ DQ01:54:00.15 DQ DQ0:005
DQPASTUCHA Juliusz 145VOLTE MOLTEElite MężczyźniDQ DQ01:55:05.50 DQ DQ0:005
DQŁAWNICZAK Justyna 40RMF4RT GladiatorsZAKRZEWOElite KobietyDQ DQ00:20:0002:03:52.00 DQ DQ0:005.5
DQBOREK Michał 36MASZEWOElite MężczyźniDQ DQ02:06:50.00 DQ DQ0:004.5
DQFALARSKI Lucjan 157Elite MężczyźniDQ DQ02:25:16.95 DQ DQ0:003.9
DQSŁONIEWSKI Rafał 159RMF4RT GladiatorsDQ DQ02:25:22.70 DQ DQ0:003.9
DQMACHTYL Marta 66Best BeastsBIERKOWOElite KobietyDQ DQ00:10:0002:27:52.00 DQ DQ0:004.1
DQWYSOCKA Edyta 158RMF4RT GLADIATORSDQ DQ00:10:0002:35:17.00 DQ DQ0:003.9
DQGRESZTA Waldemar 138DZIADY OCRElite MężczyźniDQ01:02:59 DQ02:35:37.60 DQ DQ0:003.7
DQSZCZECH Szymon 53Rmf4rt GladiatorsCOUNTRY161Elite MężczyźniDQ01:15:22 DQ02:37:25.95 DQ DQ0:003.6
DQNOWAK Paweł 9Baltic SealsPIŁAElite MężczyźniDQ DQ02:38:00.00 DQ DQ0:003.6
DQLATOPOLSKI Piotr 33CrossFit Team SuszKWIDZYNElite MężczyźniDQ01:25:34 DQ02:39:09.40 DQ DQ0:003.6
DQCZAPRAN Marek 14GDANSKElite MężczyźniDQ00:59:55 DQ02:40:36.70 DQ DQ0:003.5
DQGRZEGORCZYK Dorota 69RMF4RT GLADIATORSPIŁAElite KobietyDQ DQ00:20:0002:41:09.00 DQ DQ0:004
DQSTEFANIAK Katarzyna 45RMF4RT GladiatorsTRZCIANKAElite KobietyDQ DQ00:20:0002:41:08.00 DQ DQ0:004
DQBRANDT Arkadiusz 141BEST BEASTSElite MężczyźniDQ01:16:42 DQ02:41:11.70 DQ DQ0:003.5
DQJAGODA Anna 0989BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMElite KobietyDQ DQ00:20:0002:45:16.00 DQ DQ0:003.9
DQDZIÓBEK Lech 35CHŁOPSKA 34B/104Elite MężczyźniDQ00:51:34 DQ02:51:30.30 DQ DQ0:003.3
DQBOIŃSKA Agnieszka 46RMF4RTPIŁAElite KobietyDQ DQ00:20:0002:55:08.00 DQ DQ0:003.7
DQBERNACKA Katarzyna 38RMF4RT GLADIATORSROMANOWO DOLNEElite KobietyDQ DQ00:20:0002:55:57.00 DQ DQ0:003.7
DQPOWAŻNY Marek 122WATAHAElite MężczyźniDQ01:15:00 DQ02:57:07.05 DQ DQ0:003.2
Przekroczony limit czasu: 03:00:00
DQTATAREWICZ Arkadiusz 160BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMElite MężczyźniDQ01:19:33 DQ03:02:39.10 DQ DQ0:003.1
DQKAPICA Damian 149BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMDQ01:19:34 DQ03:02:40.75 DQ DQ0:003.1
DQWYKURZ Krzysztof 57PIŁAElite MężczyźniDQ01:20:50 DQ DQ DQ--
DQMANIKOWSKI Daniel 41Molte VolteTORUŃElite MężczyźniDQ01:23:15 DQ DQ DQ--
DQBEDNAREK Artur 87GDAŃSKElite MężczyźniDQ01:26:26 DQ DQ DQ--
DQPRZYBYLSKI Jakub 61REDZIKOWOElite MężczyźniDQ01:33:10 DQ DQ DQ--
DQZALEJASZ Paulina 49xRunnersCOUNTRY161Elite KobietyDQ01:36:50 DQ00:20:00 DQ DQ--
DQPAPLICKI Michał 83Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPElite MężczyźniDQ01:43:14 DQ DQ DQ--
LIMFORMELLA Piotr 155Elite Mężczyźni00:00:1501:02:0703:00:54.4503:01:09.950:003.2
LIMKOTŁOWSKI Marcin 153BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMElite Mężczyźni00:00:1901:19:3703:00:51.1003:01:10.850:003.2
LIMGREC Klaudia 28United RunnersWARSZAWAElite Kobiety00:00:2301:16:1700:10:0003:09:15.0003:09:38.000:003.2
LIMJAŁOCHA Sylwia 86Lemon TeamWRZĄSOWICEElite Kobiety00:00:1601:32:1300:10:0003:10:57.0003:11:14.000:003.1
LIMRĘBACZ Krzysztof 59Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:00:2401:13:2803:15:41.1003:16:06.050:002.9
STEFANIAK Maciej 47Rmf4rt GladiatorsTRZCIANKAElite MężczyźniDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)