BIEGUN OPEN

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
383
Wystartowało:
356
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
356
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
           
1DAMPS Patryk 276Biegun OCR TeamOkr 3 - M1M 12021-03-27 08:13:1602:08:32.8502:21:41.0015,03000:39:078:347,000:42:50
2PRZYBYLSKI Krzysztof 375Crossfit StoczniaOkr 3 - M2M 22021-03-27 09:15:2302:17:48.4503:33:03.7015,03000:41:289:116,500:45:56
3KULIŃSKI Aleksander 424Okr 3 - M3M 32021-03-27 09:39:4702:48:13.4004:27:52.6515,03000:52:0311:125,400:56:04
4WITCZAK Krzysztof 595Okr 3 - M4M 42021-03-27 10:50:3802:49:07.5505:39:37.7015,03000:23:3111:165,300:56:22
5KOTŁOWSKI Marcin 343BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M5M 52021-03-27 08:47:1602:54:17.5003:41:26.3515,03000:49:5011:375,200:58:05
6ARTSIUSHENKA Anton 286Okr 3 - M6M 62021-03-27 08:13:1602:57:07.8003:10:16.7515,03000:56:0311:485,100:59:02
7DYKIER Krzysztof 266Dominator TeamOkr 3 - M7M 72021-03-27 08:04:5303:04:05.1003:08:50.3015,03000:52:2712:164,901:01:21
8TOMCZAK Artur 305Okr 3 - M8M 82021-03-27 08:29:5203:14:04.5503:43:48.6015,03001:01:0612:564,601:04:41
9MATYSIAK Sławomir 200OCR GRUBAS TEAMOkr 3 - M9M 92021-03-27 08:58:2803:33:59.5004:32:19.5515,03000:54:2614:154,201:11:19
10PIĘTKA Grzegorz 320Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M10M 102021-03-27 08:42:1604:32:07.7505:14:16.0015,03001:14:0718:083,301:30:42
11ZAWADZKI Piotr 514BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M1M 112021-03-27 10:21:3201:31:25.7503:52:50.6010,02-100:43:469:086,600:45:42
12MISIAK Przemysław 312Crossfit Team SuszOkr 2 - M2M 122021-03-27 08:22:1901:32:38.1501:54:50.1010,02-100:44:269:156,500:46:19
13RADTKE Kamil 555Okr 2 - M3M 132021-03-27 10:10:5601:33:06.7503:43:54.8510,02-100:28:319:186,400:46:33
14KAPICA Damian 303BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M4M 142021-03-27 08:22:1901:33:51.5501:56:02.7510,02-100:46:219:236,400:46:55
15KOZA Damian 888Okr 2 - M5M 152021-03-27 10:10:5401:34:35.3003:45:21.3010,02-100:46:179:276,300:47:17
16KOŃPA Michał 264Okr 2 - M6M 162021-03-27 08:04:5201:35:45.8501:40:30.2510,02-100:44:439:346,300:47:52
17 641  12021-03-27 10:56:3201:36:13.1004:32:37.3010,02-100:46:139:376,200:48:06
18LEWANDOWSKI Tomek 295Crossfit Team SuszOkr 2 - M7M 172021-03-27 08:22:1901:36:44.3001:58:55.6510,02-100:45:469:406,200:48:22
19PIASECKI Dawid 265Calisthenics PłockOkr 2 - M8M 182021-03-27 08:00:2201:39:58.3501:40:12.8510,02-100:46:589:596,000:49:59
20BRASZKA Robert 356Okr 2 - M9M 192021-03-27 08:58:2501:40:42.5002:38:59.9510,02-100:47:3110:046,000:50:21
21MILEWSKA Anna 322BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - K1K 12021-03-27 08:42:0101:43:45.9502:25:39.2010,02-100:50:1510:225,800:51:52
22PORCZYK Zbignew 452Power TrainingOkr 2 - M10M 202021-03-27 08:13:1501:43:47.2001:56:54.8010,02-100:49:2310:225,800:51:53
23AUGUSTYNIAK Mariusz 296Crossfit Team SuszOkr 2 - M11M 212021-03-27 08:22:1901:45:45.0002:07:56.7510,02-100:44:1710:345,700:52:52
24BANACH Mateusz 355Okr 2 - M12M 222021-03-27 08:58:2501:46:25.4502:44:43.4010,02-100:49:1010:385,600:53:12
25PTASZNIK Michał 253Harpagan RunnersOkr 2 - M13M 232021-03-27 08:00:2001:47:48.7001:48:01.5510,02-100:49:2510:465,600:53:54
26SZYMAŃSKI Artur 260Calisthenics PłockOkr 2 - M14M 242021-03-27 08:00:2201:50:11.7001:50:26.5010,02-100:54:1011:015,400:55:05
27KAPCZYŃSKI Damian 625Best BeastsOkr 2 - M15M 252021-03-27 10:56:3301:52:41.4504:49:06.6010,02-100:53:5711:165,300:56:20
28DURKA Michał 254Calisthenics PłockOkr 2 - M16M 262021-03-27 08:00:2201:56:34.4001:56:48.4010,02-100:56:5311:395,100:58:17
29LASKOWSKI Przemysław 263Calisthenics PłockOkr 2 - M17M 272021-03-27 08:00:2301:56:34.7501:56:49.7510,02-100:56:0711:395,100:58:17
30TATAREWICZ Arkadiusz 342BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M18M 282021-03-27 08:47:1501:57:48.0502:44:56.0010,02-100:51:0611:465,100:58:54
31WÓJCIK Maciej 283Okr 2 - M19M 292021-03-27 08:13:1601:59:17.5502:12:26.2010,02-100:54:0311:555,000:59:38
32KNIAŹ Tomasz 331Hell's heaven szczecinOkr 2 - M20M 302021-03-27 08:42:1602:00:01.7502:42:10.0010,02-100:55:5312:005,001:00:00
33PRZYBYLSKI Jakub 630Okr 2 - M21M 312021-03-27 11:01:2702:00:10.7005:01:29.7510,02-100:56:1312:015,001:00:05
34SYLDATK Patryk 252Okr 2 - M22M 322021-03-27 08:00:2202:00:26.5502:00:41.0010,02-100:57:5712:025,001:00:13
35ZIÓŁEK Krzysztof 366Power TrainingOkr 2 - M23M 332021-03-27 09:06:4202:04:36.7503:11:11.0010,02-100:57:1612:274,801:02:18
36GIEJŁO Monika 540Kontener FormyOkr 2 - K2K 22021-03-27 10:34:5002:12:15.0504:46:57.5010,02-101:05:5813:134,501:06:07
37TOMCZAK Joanna 306Dirty SparrowsOkr 2 - K3K 32021-03-27 08:29:5202:15:29.0002:45:13.2010,02-101:01:0713:324,401:07:44
38SEWERYN Mirosław 620BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M24M 342021-03-27 10:58:3902:20:30.9505:19:02.8010,02-101:07:4714:034,301:10:15
39OBUDZIŃSKI Marcin 381Cross trening Mazovia CiechanówOkr 2 - M25M 352021-03-27 09:15:2302:21:57.3003:37:12.3510,02-101:01:4914:114,201:10:58
40ZADROŻNY Krzysztof 376Cross Trening Mazovia CiechanówOkr 2 - M26M 362021-03-27 09:15:2202:21:57.3003:37:12.2010,02-101:01:4814:114,201:10:58
41DUNAJ Kamil 451BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M27M 372021-03-27 08:13:1702:24:50.9002:38:00.4010,02-100:56:4414:294,101:12:25
42KOZŁOWSKI Wojciech 632Okr 2 - M28M 382021-03-27 11:01:2802:25:35.3505:26:55.8010,02-101:12:1914:334,101:12:47
43NORKOWSKI Łukasz 448Okr 2 - M29M 392021-03-27 09:49:5902:26:51.4004:16:42.7010,02-100:54:5814:414,101:13:25
44WÓJCICKA Anna 332Hell's heaven szczecinOkr 2 - K4K 42021-03-27 08:42:1502:26:58.3503:09:05.4010,02-101:06:0214:414,101:13:29
45PIETROŃ Monika 373Lemon TeamOkr 2 - K5K 52021-03-27 09:06:4202:27:03.1503:33:37.4010,02-101:05:1614:424,101:13:31
46ULICZNY Konrad 547Okr 2 - M30M 402021-03-27 10:39:4702:27:27.6005:07:07.2510,02-100:39:3014:444,101:13:43
47KŁOS Krzysztof 250Okr 2 - M31M 412021-03-27 08:00:2102:30:05.8502:30:19.2510,02-100:58:4015:004,001:15:02
48ZALEWSKI Adam 538CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOkr 2 - M32M 422021-03-27 10:34:5002:32:23.2005:07:05.4510,02-100:39:3115:143,901:16:11
49KARCZEWSKI Piotr 584Best BeastsOkr 2 - M33M 432021-03-27 10:56:3402:33:18.3005:29:45.1010,02-100:41:4215:193,901:16:39
50DUDA Grzegorz 615Best BeastsOkr 2 - M34M 442021-03-27 10:56:3202:34:10.0505:30:34.8510,02-100:42:2015:253,901:17:05
51CZARNECKI Mateusz 292Okr 2 - M35M 452021-03-27 08:22:2102:37:13.8502:59:27.1010,02-101:04:5915:433,801:18:36
52WIŚNIEWSKI Michał 556Best BeastsOkr 2 - M36M 462021-03-27 10:56:3302:37:35.2505:34:00.8010,02-100:45:5815:453,801:18:47
53MACHTYL Zygmunt 586Best BeastsOkr 2 - M37M 472021-03-27 10:50:3602:41:19.5005:31:47.5010,02-100:43:4116:073,701:20:39
54LIBERADZKI Marcin 469Okr 2 - M38M 482021-03-27 09:50:0002:44:28.8004:34:20.9510,02-101:12:5516:263,601:22:14
55DUBIEL Monika 330Hell's heaven szczecinOkr 2 - K6K 62021-03-27 08:42:1502:44:38.9003:26:46.3510,02-101:18:1516:273,601:22:19
56JAWORSKI Kamil 367Okr 2 - M39M 492021-03-27 09:06:4102:46:34.6503:53:08.5510,02-101:12:1416:393,601:23:17
57LIZAK Adrian 311For Fun1M 502021-03-27 08:29:5302:48:21.5503:18:06.8010,02-101:04:4616:503,601:24:10
58BORKOWSKI Jarosław 594Okr 2 - M40M 512021-03-27 10:50:3802:49:06.7505:39:37.2010,02-101:11:1116:543,501:24:33
59PODBIELSKA Gosia 324Okr 2 - K7K 72021-03-27 08:42:0102:49:19.2003:31:13.1510,02-101:14:4116:553,501:24:39
60GRUBKAJTYS Henryk 476Okr 2 - M41M 522021-03-27 10:00:2502:49:41.5004:49:59.1510,02-101:12:1316:583,501:24:50
61GĄSIOROWSKI Rafał 369BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M42M 532021-03-27 08:13:1702:53:57.4003:07:06.9010,02-101:25:0417:233,401:26:58
62MARZEION Paweł 464Okr 2 - M43M 542021-03-27 10:10:5602:58:34.6505:09:23.0010,02-101:20:3817:513,401:29:17
63ROMANIAK Marcin 477Okr 2 - M44M 552021-03-27 10:00:2503:00:04.2505:00:21.8510,02-101:22:3518:003,301:30:02
64BEDNARCZYK Artur 307KS DragonOkr 2 - M45M 562021-03-27 08:29:5203:01:52.7503:31:37.0010,02-101:18:1718:113,301:30:56
65JĘDRYKA Anna 220Okr 2 - K8K 82021-03-27 08:58:2703:12:29.1004:10:48.6510,02-101:20:1419:143,101:36:14
66KALKOWSKA Karolina 350Dirty SparrowsOkr 2 - K9K 92021-03-27 08:58:2603:14:59.9504:13:18.2010,02-101:21:0119:293,101:37:29
67DROBDZIUCH Rafał 444Okr 2 - M46M 572021-03-27 10:00:2503:33:07.1505:33:25.0010,02-101:37:2921:182,801:46:33
68KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 563Okr 2 - M47M 582021-03-27 10:43:3503:37:52.4506:21:19.5510,02-101:44:3521:472,801:48:56
69KUCHARSKI Łukasz 258BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M1M 592021-03-27 08:00:2300:41:03.9000:41:19.805,01-200:41:038:127,300:41:03
70ROPELA Radosław 611WOLF TEAMOkr 1 - M2M 602021-03-27 10:56:3200:41:46.8503:38:10.905,01-200:41:468:217,200:41:46
71SĘKOWSKI Piotr 275Okr 1 - M3M 612021-03-27 08:13:1600:41:49.2000:54:57.355,01-200:41:498:217,200:41:49
72GAŁUSZYŃSKI Paweł 281Active FlowOkr 1 - M4M 622021-03-27 08:00:2000:43:58.6500:44:10.905,01-200:43:588:476,800:43:58
73ZABOROWSKI Łukasz 66RAJSPORT ACTIVOkr 1 - M5M 632021-03-27 10:39:4600:44:15.5003:23:54.405,01-200:44:158:516,800:44:15
74SZULCEK Patryk 382BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M6M 642021-03-27 09:21:1500:45:47.4502:06:54.455,01-200:45:479:096,600:45:47
75CZAPIEWSKI Sylwester 560BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M7M 652021-03-27 10:43:3300:45:56.5503:29:21.705,01-200:45:569:116,500:45:56
76SZATKOWSKI Kamil 539BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M8M 662021-03-27 10:34:4800:46:00.4503:20:41.105,01-200:46:009:126,500:46:00
77KURASZ Filip 536BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M9M 672021-03-27 10:34:4900:46:01.3503:20:42.605,01-200:46:019:126,500:46:01
78DAMPS Kasia 344Okr 1 - K1K 102021-03-27 08:42:0100:47:41.7001:29:34.705,01-200:47:419:326,300:47:41
79MEŃKO Michał 455Okr 1 - M10M 682021-03-27 08:36:1500:47:53.5501:24:00.555,01-200:47:539:346,300:47:53
80PIWOWARCZYK Anna 298BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2K 112021-03-27 08:22:1900:48:18.2501:10:30.005,01-200:48:189:396,200:48:18
81DWORAKOWSKI Kamil 297Okr 1 - M11M 692021-03-27 08:22:2000:50:36.8001:12:49.305,01-200:50:3610:075,900:50:36
82KWIATKOWSKI Tomasz 604Biegun OCR TeamOkr 1 - M12M 702021-03-27 10:58:3900:50:58.1503:49:29.855,01-200:50:5810:115,900:50:58
83KOSIŃSKI Michael 270Harpagan RunnersOkr 1 - M13M 712021-03-27 08:00:2000:51:40.0000:51:52.555,01-200:51:4010:205,800:51:40
84JUSZCZAK Jakub 268Okr 1 - M14M 722021-03-27 08:04:5300:52:01.6000:56:47.355,01-200:52:0110:245,800:52:01
85DARGA Marcin 318WOLF TEAMOkr 1 - M15M 732021-03-27 10:58:4000:53:52.6003:52:25.455,01-200:53:5210:465,600:53:52
86MRUKLIK Maciej 299Okr 1 - M16M 742021-03-27 08:22:2000:54:03.7501:16:16.505,01-200:54:0310:485,600:54:03
87ŚLIWA Krzysztof 446Lacroix TeamOkr 1 - M17M 752021-03-27 09:49:5700:54:34.6502:44:24.355,01-200:54:3410:545,500:54:34
88BIELICKI Wojciech 445Lacroix TeamOkr 1 - M18M 762021-03-27 09:49:5700:54:42.5002:44:32.455,01-200:54:4210:565,500:54:42
89RADOMSKI Adam 315Okr 1 - M19M 772021-03-27 09:15:2400:56:37.1502:11:53.205,01-200:56:3711:195,300:56:37
90MICHALIK Piotr 385Okr 1 - M20M 782021-03-27 09:15:2300:56:37.6502:11:53.455,01-200:56:3711:195,300:56:37
91KRĘGIELSKI Bartosz 644Okr 1 - M21M 792021-03-27 11:01:2800:56:38.8503:57:59.605,01-200:56:3811:195,300:56:38
92TEMPSKA Anna 472Okr 1 - K3K 122021-03-27 11:01:2800:57:18.4003:58:38.955,01-200:57:1811:275,200:57:18
93PIŁAT Paweł 624Best BeastsOkr 1 - M22M 802021-03-27 10:56:3400:57:27.4503:53:53.505,01-200:57:2711:295,200:57:27
94WROŃSKI Mateusz 591WOLF TEAMOkr 1 - M23M 812021-03-27 10:58:4100:57:40.2503:56:13.605,01-200:57:4011:325,200:57:40
95KUŚ Maciej 565Okr 1 - M24M 822021-03-27 10:43:3300:57:54.2503:41:19.855,01-200:57:5411:345,200:57:54
96BAŁACHA Mikołaj 388OCR PARKFor Fun2M 832021-03-27 09:32:1900:58:16.5002:30:27.505,01-200:58:1611:395,100:58:16
97BIAŁECKI Karol 430Okr 1 - M25M 842021-03-27 09:39:4600:59:34.5502:39:13.005,01-200:59:3411:545,000:59:34
98CHMIELEWSKI Przemysław 251Okr 1 - M26M 852021-03-27 08:00:2001:00:14.9001:00:27.755,01-201:00:1412:025,001:00:14
99TOMCZYK Arkadiusz 340WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄOkr 1 - M27M 862021-03-27 08:47:1501:00:35.8001:47:43.405,01-201:00:3512:075,001:00:35
100TRELA Zenek 427Okr 1 - M28M 872021-03-27 09:39:4601:00:55.8502:40:34.505,01-201:00:5512:114,901:00:55
101MATYSIEWICZ Patryk 450Okr 1 - M29M 882021-03-27 08:29:5201:02:54.3001:32:38.805,01-201:02:5412:344,801:02:54
102WNUCZEK Mateusz 593Okr 1 - M30M 892021-03-27 10:50:3801:03:00.6503:53:30.705,01-201:03:0012:364,801:03:00
103BĄK Kuba 557Okr 1 - M31M 902021-03-27 10:39:4701:03:05.5503:42:45.055,01-201:03:0512:374,801:03:05
104RATAJCZAK Dawid 397Okr 1 - M32M 912021-03-27 09:21:1701:03:19.5502:24:29.505,01-201:03:1912:394,701:03:19
105CIROCKI Wiesław 321A-T CirockiOkr 1 - M33M 922021-03-27 09:15:2301:03:46.7002:19:02.205,01-201:03:4612:454,701:03:46
106BRANDT Arkadiusz 629Best BeastsOkr 1 - M34M 932021-03-27 10:56:3301:04:16.7504:00:42.605,01-201:04:1612:514,701:04:16
107WANAGOS Dorota 328BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K4K 132021-03-27 08:42:0001:04:17.1501:46:10.055,01-201:04:1712:514,701:04:17
108TOBIS Marcin 279Biegun OCR TeamOkr 1 - M35M 942021-03-27 10:56:3401:04:31.1504:00:57.405,01-201:04:3112:544,601:04:31
109ZAWADZKA Monika 516Kontener FormyOkr 1 - K5K 142021-03-27 10:21:3101:04:49.6003:26:13.405,01-201:04:4912:574,601:04:49
110WEINER Patryk 291Okr 1 - M36M 952021-03-27 08:22:2101:05:00.3501:27:13.407,51-201:05:008:406,901:05:00
111SZULWACH Weronika 453Biegun OCR TeamOkr 1 - K6K 152021-03-27 08:36:1601:05:27.5501:41:36.005,01-201:05:2713:054,601:05:27
112KOŃCZAK Łukasz 583Active FlowOkr 1 - M37M 962021-03-27 10:47:0301:05:54.1503:52:49.505,01-201:05:5413:104,601:05:54
113 454  22021-03-27 08:29:5301:06:21.1501:36:07.005,01-201:06:2113:164,501:06:21
114RYNKOWSKI Marcin 277Crossfit Team SuszOkr 1 - M38M 972021-03-27 08:13:1601:06:24.8501:19:32.955,01-201:06:2413:164,501:06:24
115SZCZESNY Damian 426BraverunnersOCROkr 1 - M39M 982021-03-27 09:39:4701:07:11.2502:46:50.505,01-201:07:1113:264,501:07:11
116BAŁACHA Andrzej 435For Fun3M 992021-03-27 09:32:1901:07:46.6502:39:58.055,01-201:07:4613:334,401:07:46
117JAKSZEWICZ Sławomir 365Gladiators by RMF4RTOkr 1 - M40M 1002021-03-27 09:06:4101:08:05.9002:14:39.705,01-201:08:0513:374,401:08:05
118HOŁDA Dominik 572Okr 1 - M41M 1012021-03-27 10:43:3301:08:14.6003:51:40.505,01-201:08:1413:384,401:08:14
119BŁOŃSKI Dawid 416Okr 1 - M42M 1022021-03-27 09:32:1901:08:24.6002:40:36.055,01-201:08:2413:404,401:08:24
120SCHWEIZER Mirka 370BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K7K 162021-03-27 09:06:4201:09:01.4002:15:36.305,01-201:09:0113:484,301:09:01
121GRUSZKA Beata 323Wojowniczki TeamOkr 1 - K8K 172021-03-27 08:42:0101:09:08.1001:51:01.755,01-201:09:0813:494,301:09:08
122ŁUKAWSKI Michał 519Envit Active Life TeamOkr 1 - M43M 1032021-03-27 09:21:1701:09:10.8002:30:20.755,01-201:09:1013:504,301:09:10
123SKOWROŃSKI Andrzej 550Byle Dobiec TeamOkr 1 - M44M 1042021-03-27 10:39:4601:09:48.0003:49:26.905,01-201:09:4813:574,301:09:48
124KACZOR Anna 352BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K9K 182021-03-27 10:10:5401:09:59.2003:20:45.205,01-201:09:5913:594,301:09:59
125ZIOMEK Daniel 605Okr 1 - M45M 1052021-03-27 10:58:3901:10:34.1004:09:05.155,01-201:10:3414:064,301:10:34
126MIKIELSKI Paweł 459Okr 1 - M46M 1062021-03-27 09:39:4701:10:38.8002:50:17.855,01-201:10:3814:074,201:10:38
127KUCHARSKI Patryk 627Okr 1 - M47M 1072021-03-27 10:56:3201:10:53.3004:07:17.855,01-201:10:5314:104,201:10:53
128ŚLIZ Mariusz 599WOLF TEAMOkr 1 - M48M 1082021-03-27 10:58:3901:11:05.7504:09:37.455,01-201:11:0514:134,201:11:05
129ŚLIZ Arkadiusz 600WOLF TEAMOkr 1 - M49M 1092021-03-27 10:58:4001:11:05.7504:09:38.305,01-201:11:0514:134,201:11:05
130BARZOWSKI Kamil 423BraveRunnersOCROkr 1 - M50M 1102021-03-27 09:39:4701:11:15.4502:50:54.705,01-201:11:1514:154,201:11:15
131MALEŃCZYK Sylwester 597Okr 1 - M51M 1112021-03-27 10:50:3701:12:19.8004:02:49.155,01-201:12:1914:274,101:12:19
132GODLEWSKA Magdalena 304Crossfit Team SuszOkr 1 - K10K 192021-03-27 08:22:1901:12:30.7001:34:42.605,01-201:12:3014:304,101:12:30
133KOWALCZYK Małgorzata 421Okr 1 - K11K 202021-03-27 10:00:2401:12:31.8003:12:48.455,01-201:12:3114:304,101:12:31
134KLIMKIEWICZ Beata 492BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K12K 212021-03-27 10:10:5301:13:44.5503:24:30.455,01-201:13:4414:444,101:13:44
135GÓRECKI Piotr 319Active FlowOkr 1 - M52M 1122021-03-27 08:36:1401:13:49.8001:49:56.205,01-201:13:4914:454,101:13:49
136GRABOWSKA Izabela 628Best BeastsOkr 1 - K13K 222021-03-27 10:56:3301:13:53.6004:10:19.555,01-201:13:5314:464,101:13:53
137POHLID-DODA Anna 294Crossfit Team SuszOkr 1 - K14K 232021-03-27 08:22:2001:14:04.5501:36:16.955,01-201:14:0414:484,101:14:04
138TRYBUS Filip 633Okr 1 - M53M 1132021-03-27 11:01:2801:14:06.6004:15:27.355,01-201:14:0614:494,001:14:06
139ARCISZEWSKA Magda 568#długoidaleko / LPP TeamOkr 1 - K15K 242021-03-27 10:43:3301:14:10.8503:57:36.755,01-201:14:1014:504,001:14:10
140BELLING Piotr 500SiiOkr 1 - M54M 1142021-03-27 09:32:1701:14:25.6502:46:35.505,01-201:14:2514:534,001:14:25
141TESKA Daria 521Okr 1 - K16K 252021-03-27 10:21:3301:14:32.3503:35:57.505,01-201:14:3214:544,001:14:32
142SŁOMSKA Izabela 347BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K17K 262021-03-27 08:47:1501:14:36.8502:01:44.605,01-201:14:3614:554,001:14:36
143GRZYWACZ Karol 290Okr 1 - M55M 1152021-03-27 08:22:2001:15:04.6001:37:17.305,01-201:15:0415:004,001:15:04
144SCHMIDT Waldek 204Okr 1 - M56M 1162021-03-27 08:42:0101:15:18.8001:57:12.455,01-201:15:1815:034,001:15:18
145FURTAN Krystian 415Błotniaki Team BytowOkr 1 - M57M 1172021-03-27 09:32:1801:15:23.2502:47:33.905,01-201:15:2315:044,001:15:23
146SERAFINOWICZ Szymon 429Okr 1 - M58M 1182021-03-27 09:39:4601:15:29.4002:55:08.355,01-201:15:2915:054,001:15:29
147BAŁDYGA Tymon 622Biegun OCR TeamOkr 1 - M59M 1192021-03-27 10:58:4101:15:29.9504:14:03.405,01-201:15:2915:054,001:15:29
148GRABOWSKI Michał 581Okr 1 - M60M 1202021-03-27 10:47:0201:16:01.2504:02:56.205,01-201:16:0115:123,901:16:01
149PODBIELSKI Krystian 325Okr 1 - M61M 1212021-03-27 08:42:0201:16:09.3001:58:03.705,01-201:16:0915:133,901:16:09
150KACZMAREK Marcin 317WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄOkr 1 - M62M 1222021-03-27 08:36:1401:16:28.0501:52:34.555,01-201:16:2815:173,901:16:28
151CYMERYS Michał 532Okr 1 - M63M 1232021-03-27 10:27:0401:16:52.3503:43:49.205,01-201:16:5215:223,901:16:52
152WĄDOŁKOWSKA Paulina 434BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K18K 272021-03-27 09:47:0801:17:00.7503:04:01.305,01-201:17:0015:243,901:17:00
153SHTYPULIAK Sergii 506NordeaOkr 1 - M64M 1242021-03-27 10:58:3901:18:16.0004:16:47.255,01-201:18:1615:393,801:18:16
154LEŚNICZAK Barbara 575Okr 1 - K19K 282021-03-27 10:47:0201:18:24.8004:05:19.005,01-201:18:2415:403,801:18:24
155KWIECIEŃ Marcin 502SiiOkr 1 - M65M 1252021-03-27 09:32:1701:18:55.4502:51:04.805,01-201:18:5515:473,801:18:55
156KUBIAK Maciej 609Okr 1 - M66M 1262021-03-27 10:53:2401:19:18.5504:12:35.105,01-201:19:1815:513,801:19:18
157MAJEK Bartłomiej 545Okr 1 - M67M 1272021-03-27 10:34:4901:19:20.2003:54:01.205,01-201:19:2015:523,801:19:20
158SKOCZYLAS Łukasz 359Okr 1 - M68M 1282021-03-27 08:58:2501:19:20.7502:17:38.605,01-201:19:2015:523,801:19:20
159WUNSZ Damian 608Okr 1 - M69M 1292021-03-27 10:58:3901:19:48.6504:18:20.505,01-201:19:4815:573,801:19:48
160DETTLAFF Sławomir 486Okr 1 - M70M 1302021-03-27 10:10:5401:19:58.9003:30:45.455,01-201:19:5815:593,801:19:58
161PEK Dariusz 637Okr 1 - M71M 1312021-03-27 09:39:4801:21:49.1003:01:29.805,01-201:21:4916:213,701:21:49
162PREWYSZ-KWINTO Mateusz 482Obstacle Center TeamOkr 1 - M72M 1322021-03-27 10:00:2701:21:54.5503:22:13.555,01-201:21:5416:223,701:21:54
163GORNOWICZ Marcin 257TREC TEAMOkr 1 - M73M 1332021-03-27 08:00:2101:22:35.6501:22:49.605,01-201:22:3516:313,601:22:35
164OSIK Grzegorz 267Okr 1 - M74M 1342021-03-27 08:04:5301:22:44.3501:27:30.255,01-201:22:4416:323,601:22:44
165SITTERLEE Piotr 428Okr 1 - M75M 1352021-03-27 09:39:4601:22:57.8003:02:36.505,01-201:22:5716:353,601:22:57
166WIŚNIEWSKI Arkadiusz 488Lacroix TeamOkr 1 - M76M 1362021-03-27 10:10:5501:23:27.0503:34:14.405,01-201:23:2716:413,601:23:27
167PIEKARSKA Kasia 345BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K20K 292021-03-27 08:47:1501:23:40.7502:10:48.155,01-201:23:4016:443,601:23:40
168DAMBIEC Katarzyna 363BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun4K 302021-03-27 08:58:2701:24:03.0002:22:22.005,01-201:24:0316:483,601:24:03
169KACZMAREK Monika 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄOkr 1 - K21K 312021-03-27 08:36:1401:24:23.6502:00:29.905,01-201:24:2316:523,601:24:23
170ZIEMANN Daniel 487Okr 1 - M77M 1372021-03-27 10:10:5501:24:25.4003:35:12.555,01-201:24:2516:533,601:24:25
171KOLODZIEJCZYK Jan 544Okr 1 - M78M 1382021-03-27 10:34:5101:24:26.8003:59:10.255,01-201:24:2616:533,601:24:26
172DOLIK Anna 576Kontener FormyOkr 1 - K22K 322021-03-27 10:43:3401:25:05.0504:08:31.105,01-201:25:0517:013,501:25:05
173BURMAN Tomasz 534Okr 1 - M79M 1392021-03-27 10:27:0401:27:02.2503:53:58.905,01-201:27:0217:243,401:27:02
174ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 589Okr 1 - M80M 1402021-03-27 10:50:3701:28:07.9004:18:37.355,01-201:28:0717:373,401:28:07
175LEWANDOWSKA Anna 335Okr 1 - K23K 332021-03-27 08:42:1501:28:12.1502:10:19.305,01-201:28:1217:383,401:28:12
176TARTANUS Andrzej 480Power TrainingOkr 1 - M81M 1412021-03-27 10:00:2601:29:10.4503:29:29.155,01-201:29:1017:503,401:29:10
177HINC Stanisław 362Żarta WatahaFor Fun5M 1422021-03-27 09:06:4301:29:23.9502:35:59.155,01-201:29:2317:523,401:29:23
178ŚWIGOŃ Daniel 413Błotniaki Team BytowOkr 1 - M82M 1432021-03-27 09:32:1801:29:42.3003:01:53.055,01-201:29:4217:563,301:29:42
179DANKOWSKI Krzysztof 493Okr 1 - M83M 1442021-03-27 10:10:5401:31:42.3003:42:28.655,01-201:31:4218:203,301:31:42
180 458  32021-03-27 09:32:1901:31:58.5003:04:09.555,01-201:31:5818:233,301:31:58
181LEWANDOWSKI Leszek 411Okr 1 - M84M 1452021-03-27 09:32:1801:32:13.6003:04:24.555,01-201:32:1318:263,301:32:13
182MICEK Jan 334Lemon TeamOkr 1 - M85M 1462021-03-27 08:47:1501:32:17.6502:19:24.705,01-201:32:1718:273,301:32:17
183STAWIARZ Bartłomiej 522Okr 1 - M86M 1472021-03-27 10:21:3301:32:31.2003:53:56.905,01-201:32:3118:303,201:32:31
184BRZOSTOWSKI Grzegorz 501SiiFor Fun6M 1482021-03-27 09:32:1701:32:31.3503:04:41.255,01-201:32:3118:303,201:32:31
185PACHOLIK Wiktor 285Okr 1 - M87M 1492021-03-27 08:13:1601:32:48.3001:45:57.105,01-201:32:4818:333,201:32:48
186WRZESIŃSKA Daniel 392Okr 1 - M88M 1502021-03-27 09:32:1801:33:00.3503:05:11.005,01-201:33:0018:363,201:33:00
187DOMZAŁA Paweł 520Okr 1 - M89M 1512021-03-27 10:21:3301:33:10.7003:54:36.105,01-201:33:1018:383,201:33:10
188JEŻYNA Igor 567Okr 1 - M90M 1522021-03-27 10:43:3501:33:11.4504:16:38.605,01-201:33:1118:383,201:33:11
189DYMEK Mirella 566Okr 1 - K24K 342021-03-27 10:43:3401:33:12.2004:16:38.755,01-201:33:1218:383,201:33:12
190DRUŻEK Paweł 643Okr 1 - M91M 1532021-03-27 10:27:0401:33:26.5004:00:22.805,01-201:33:2618:413,201:33:26
191DETTLAFF Magdalena 485Okr 1 - K25K 352021-03-27 10:10:5401:33:29.3003:44:15.555,01-201:33:2918:413,201:33:29
192PAPKA Kamil 601Okr 1 - M92M 1542021-03-27 10:54:0001:33:47.6004:27:40.305,01-201:33:4718:453,201:33:47
193MIERZEJEWSKA Patrycja 338Okr 1 - K26K 362021-03-27 08:47:1601:33:51.7002:21:00.105,01-201:33:5118:463,201:33:51
194BEŃKO Grzegorz 447Okr 1 - M93M 1552021-03-27 09:49:5801:35:35.8503:25:26.705,01-201:35:3519:073,101:35:35
195PIECZYŃSKI Paweł 456  42021-03-27 09:21:1701:35:38.0002:56:47.205,01-201:35:3819:073,101:35:38
196CIROCKA Barbara 361A-T CirockiOkr 1 - K27K 372021-03-27 09:15:2301:36:08.0502:51:23.755,01-201:36:0819:133,101:36:08
197WIANECKA Agata 1707Okr 1 - K28K 382021-03-27 09:39:4701:36:32.0003:16:11.805,01-201:36:3219:183,101:36:32
198ARENDT Agnieszka 353Żarta WatahaFor Fun7K 392021-03-27 08:58:2601:36:46.9002:35:05.605,01-201:36:4619:213,101:36:46
199DYMEK Joanna 354Żarta WatahaFor Fun8K 402021-03-27 08:58:2601:37:07.7502:35:26.255,01-201:37:0719:253,101:37:07
200CEBIENKO-ŻACZEK Eugenia 409For Fun9K 412021-03-27 09:21:1701:38:05.8502:59:15.205,01-201:38:0519:373,101:38:05
201BAR Adam 398Okr 1 - M94M 1562021-03-27 09:21:1601:38:07.7502:59:16.405,01-201:38:0719:373,101:38:07
202OSTROWSKA Paulina 400Okr 1 - K29K 422021-03-27 09:21:1701:38:08.5502:59:17.605,01-201:38:0819:373,101:38:08
203ZIOBRO Aśka 399Okr 1 - K30K 432021-03-27 09:21:1601:38:09.0502:59:17.805,01-201:38:0919:373,101:38:09
204RUSAK Michał 1271Okr 1 - M95M 1572021-03-27 08:42:0301:38:56.2002:20:51.505,01-201:38:5619:473,001:38:56
205RUSAK Martyna 1090Okr 1 - K31K 442021-03-27 08:42:0201:38:56.6502:20:51.405,01-201:38:5619:473,001:38:56
206KOMOROWSKI Karol 284Okr 1 - M96M 1582021-03-27 08:13:1601:39:01.5501:52:10.505,01-201:39:0119:483,001:39:01
207FRANCHE Julien 505NordeaOkr 1 - M97M 1592021-03-27 08:36:1501:39:10.5502:15:18.405,01-201:39:1019:503,001:39:10
208STRACH Martyna 386Okr 1 - K32K 452021-03-27 09:21:1601:39:11.6503:00:19.655,01-201:39:1119:503,001:39:11
209KOZA Damian 888Okr 1 - M98M 1602021-03-27 08:47:1601:39:23.5002:26:31.905,01-201:39:2319:523,001:39:23
210OSTROWSKI Paweł 374Okr 1 - M99M 1612021-03-27 09:06:4201:39:41.1002:46:16.005,01-201:39:4119:563,001:39:41
211NOWAKOWSKI Jakub 261Calisthenics PłockOkr 1 - M100M 1622021-03-27 08:00:2301:39:49.6001:40:04.705,01-201:39:4919:573,001:39:49
212LEWANDOWSKA Anna 438For Fun10K 462021-03-27 09:47:0801:39:50.4503:26:51.255,01-201:39:5019:583,001:39:50
213ŻÓŁTOWSKI Wojciech 437For Fun11M 1632021-03-27 09:47:0801:40:03.2503:27:03.805,01-201:40:0320:003,001:40:03
214ZABŁOTNA KOWALSKA Dominika 1705Okr 1 - K33K 472021-03-27 09:39:4701:40:21.4503:20:01.155,01-201:40:2120:043,001:40:21
215BAŁDOWSKA Monika 528Okr 1 - K34K 482021-03-27 10:27:0401:40:58.8504:07:55.305,01-201:40:5820:113,001:40:58
216HAJDUKIEWICZ Mirosław 561Okr 1 - M101M 1642021-03-27 10:27:0501:41:21.5504:08:19.105,01-201:41:2120:163,001:41:21
217KUREK Hubert 394Okr 1 - M102M 1652021-03-27 09:21:1701:41:26.5003:02:35.705,01-201:41:2620:173,001:41:26
218WILCZYŃSKA Dorota 412Lacroix TeamOkr 1 - K35K 492021-03-27 09:32:1901:41:33.7503:13:45.555,01-201:41:3320:183,001:41:33
219ŚLIWIAK Grzegorz 402Okr 1 - M103M 1662021-03-27 09:25:5001:41:58.9503:07:41.205,01-201:41:5820:232,901:41:58
220TRACZ Tomek 406Okr 1 - M104M 1672021-03-27 09:25:4901:42:02.3003:07:43.705,01-201:42:0220:242,901:42:02
221ŚLUSAR Marcin 401Okr 1 - M105M 1682021-03-27 09:25:5001:42:08.1503:07:50.705,01-201:42:0820:252,901:42:08
222BRZECZKOWSKI Paweł 515POWER TRAININGOkr 1 - M106M 1692021-03-27 10:21:3401:42:24.2004:03:50.655,01-201:42:2420:282,901:42:24
223OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 202Okr 1 - K36K 502021-03-27 09:39:4601:42:46.6503:22:25.005,01-201:42:4620:332,901:42:46
224WIETESKA Grzegorz 558Biegun OCR TeamOkr 1 - M107M 1702021-03-27 10:39:4901:42:51.1504:22:32.905,01-201:42:5120:342,901:42:51
225ZIELKOWSKI Dawid 368Okr 1 - M108M 1712021-03-27 09:06:4201:43:13.6502:49:48.055,01-201:43:1320:382,901:43:13
226GÓRSKI Radek 475Okr 1 - M109M 1722021-03-27 10:00:2601:43:22.9003:43:41.855,01-201:43:2220:402,901:43:22
227ZWOLICKI Mikołaj 407Okr 1 - M110M 1732021-03-27 09:25:4901:43:47.9003:09:29.805,01-201:43:4720:452,901:43:47
228GŁADYSZ Marcin 484Okr 1 - M111M 1742021-03-27 10:00:2601:44:05.6003:44:24.005,01-201:44:0520:492,901:44:05
229MIKOŁAJCZYK Tomasz 414Błotniaki Team BytowOkr 1 - M112M 1752021-03-27 09:32:1801:44:43.9503:16:54.205,01-201:44:4320:562,901:44:43
230GRODECKA Patrycja 256Calisthenics PłockOkr 1 - K37K 512021-03-27 08:00:2201:45:23.7001:45:38.155,01-201:45:2321:042,801:45:23
231ZALEWSKA Anna 489Kontener FormyOkr 1 - K38K 522021-03-27 10:10:5501:46:09.6503:56:57.105,01-201:46:0921:132,801:46:09
232MITROS Monika 491For Fun12K 532021-03-27 10:10:5501:46:21.1503:57:08.855,01-201:46:2121:162,801:46:21
233KOTLEWSKA Alicja 490ApolloOkr 1 - K39K 542021-03-27 10:10:5501:46:26.2003:57:13.205,01-201:46:2621:172,801:46:26
234DANIEL Bartosz 497Okr 1 - M113M 1762021-03-27 10:10:5401:46:27.1503:57:13.455,01-201:46:2721:172,801:46:27
235KOSMOWSKI Łukasz 441Okr 1 - M114M 1772021-03-27 10:54:3301:46:30.1504:40:56.055,01-201:46:3021:182,801:46:30
236ŚLIWIAK Dawid 403Okr 1 - M115M 1782021-03-27 09:25:4901:46:36.3503:12:18.005,01-201:46:3621:192,801:46:36
237LASKOWSKA Malwina 274Crossfit Team SuszOkr 1 - K40K 552021-03-27 08:04:5301:47:00.7501:51:46.305,01-201:47:0021:242,801:47:00
238DALKIEWICZ Marta 273Crossfit Team SuszOkr 1 - K41K 562021-03-27 08:04:5301:47:11.1001:51:57.005,01-201:47:1121:262,801:47:11
239SZYCHUŁDA Joanna 533United RunnersOkr 1 - K42K 572021-03-27 10:27:0501:47:21.5504:14:18.555,01-201:47:2121:282,801:47:21
240DANKOWSKI Marek 494MAKOkr 1 - M116M 1792021-03-27 10:10:5401:47:28.3503:58:15.005,01-201:47:2821:292,801:47:28
241ATALLA George 341WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄOkr 1 - M117M 1802021-03-27 08:47:1501:47:58.1502:35:06.055,01-201:47:5821:352,801:47:58
242MAĆKOWSKA Edyta 259NextremeOkr 1 - K43K 582021-03-27 10:58:3901:48:54.7504:47:25.905,01-201:48:5421:462,801:48:54
243RADZIEŃSKA Kamila 357BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K44K 592021-03-27 08:58:2701:49:33.9002:47:53.005,01-201:49:3321:542,701:49:33
244SZNEIDROWSKA Agnieszka 262Okr 1 - K45K 602021-03-27 08:00:2201:49:35.0001:49:49.155,01-201:49:3521:552,701:49:35
245RADZIEŃSKI Maciej 358Okr 1 - M118M 1812021-03-27 08:58:2601:49:35.5502:47:54.255,01-201:49:3521:552,701:49:35
246KORCZEWSKI Grzegorz 573Okr 1 - M119M 1822021-03-27 10:47:0301:50:12.7504:37:08.405,01-201:50:1222:022,701:50:12
247KOSTUCH Łukasz 474Okr 1 - M120M 1832021-03-27 10:00:2601:50:33.3503:50:51.405,01-201:50:3322:062,701:50:33
248SMARZYŃSKI Dawid 380Okr 1 - M121M 1842021-03-27 09:15:2401:50:45.0503:06:01.755,01-201:50:4522:092,701:50:45
249ORZOŁ Kamil 504NordeaOkr 1 - M122M 1852021-03-27 08:36:1501:51:16.4502:27:23.755,01-201:51:1622:152,701:51:16
250BOGALECKA Paulina 377Gnojki TeamOkr 1 - K46K 612021-03-27 09:15:2401:52:02.0503:07:19.005,01-201:52:0222:242,701:52:02
251DORAWA Norman 408Okr 1 - M123M 1862021-03-27 09:25:5001:52:03.2503:17:45.305,01-201:52:0322:242,701:52:03
252MARCHLEWICZ Dawid 529United RunnersOkr 1 - M124M 1872021-03-27 10:27:0501:52:20.9504:19:18.405,01-201:52:2022:282,701:52:20
253WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 614Best BeastsOkr 1 - K47K 622021-03-27 10:56:3401:52:29.4004:48:55.505,01-201:52:2922:292,701:52:29
254SZYPOSZYŃSKA Róża 616Best BeastsFor Fun13K 632021-03-27 10:56:3301:52:30.7504:48:56.255,01-201:52:3022:302,701:52:30
255FILICZKOWSKA Jowita 619Best BeastsFor Fun14K 642021-03-27 10:56:3301:52:40.4504:49:06.205,01-201:52:4022:322,701:52:40
256PACHOTA Paweł 272Okr 1 - M125M 1882021-03-27 08:04:5401:53:21.7001:58:08.205,01-201:53:2122:402,601:53:21
257DORAWA-ZIOMEK Anna 473Dzikie ŻółwieOkr 1 - K48K 652021-03-27 09:49:5901:53:27.4503:43:19.155,01-201:53:2722:412,601:53:27
258MILEWSKI Jarek 360BrakOkr 1 - M126M 1892021-03-27 09:32:1901:53:39.2503:25:50.605,01-201:53:3922:432,601:53:39
259WRZESIŃSKA Anna 417Okr 1 - K49K 662021-03-27 09:32:1801:53:40.5503:25:51.205,01-201:53:4022:442,601:53:40
260PREWYSZ-KWINTO Marta 481Obstacle Center TeamOkr 1 - K50K 672021-03-27 10:00:2701:53:42.1503:54:01.155,01-201:53:4222:442,601:53:42
261KIEŁPIŃSKA Karolina 640Calisthenics PłockOkr 1 - K51K 682021-03-27 10:58:3901:54:10.1504:52:41.605,01-201:54:1022:502,601:54:10
262ZAKOŚCIELNA Katarzyna 471Okr 1 - K52K 692021-03-27 09:50:0001:54:49.5003:44:41.655,01-201:54:4922:572,601:54:49
263WAWRZONKOWSKA Mirosława 326Wojowniczki TeamFor Fun15K 702021-03-27 08:42:0201:54:55.3502:36:49.855,01-201:54:5522:592,601:54:55
264SADOWSKA Martyna 327Wojowniczki TeamFor Fun16K 712021-03-27 08:42:0201:54:56.9002:36:51.605,01-201:54:5622:592,601:54:56
265ŚLUSAR Wojciech 404For Fun17M 1902021-03-27 09:25:5001:55:05.5003:20:48.055,01-201:55:0523:012,601:55:05
266WIŚNIEWSKI Maciej 541Okr 1 - M127M 1912021-03-27 10:34:4801:55:08.1004:29:48.905,01-201:55:0823:012,601:55:08
267PETRYSZYN Marzena 405Okr 1 - K53K 722021-03-27 09:25:4901:55:09.1503:20:50.655,01-201:55:0923:012,601:55:09
268MŁYŃSKA Joanna 571R.AmboOkr 1 - K54K 732021-03-27 10:47:0301:55:15.2504:42:10.455,01-201:55:1523:032,601:55:15
269KACPRZAK Przemysław 564Okr 1 - M128M 1922021-03-27 10:43:3501:55:24.3004:38:51.705,01-201:55:2423:042,601:55:24
270KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 372BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M129M 1932021-03-27 08:13:1701:55:40.4502:08:50.055,01-201:55:4023:082,601:55:40
271BRODOWSKI Mateusz 626Okr 1 - M130M 1942021-03-27 11:01:2701:55:48.2504:57:08.105,01-201:55:4823:092,601:55:48
272PIECZYŃSKA Hanna 203Okr 1 - K55K 742021-03-27 09:21:1601:56:06.3503:17:14.705,01-201:56:0623:132,601:56:06
273FIKUS Anna 530Okr 1 - K56K 752021-03-27 10:27:0601:56:41.6004:23:40.505,01-201:56:4123:202,601:56:41
274KORENKIEWICZ Anna 531Okr 1 - K57K 762021-03-27 10:27:0701:56:48.6504:23:47.755,01-201:56:4823:212,601:56:48
275NOWACZYK Michal 512Okr 1 - M131M 1952021-03-27 10:21:3301:56:53.8004:18:19.655,01-201:56:5323:222,601:56:53
276KRZEMIŃSKI Kacper 465Okr 1 - M132M 1962021-03-27 10:10:5601:56:58.1004:07:46.405,01-201:56:5823:232,601:56:58
277MARZEION Grzegorz 463Okr 1 - M133M 1972021-03-27 10:10:5601:56:58.3004:07:46.755,01-201:56:5823:232,601:56:58
278KRAWIEC Anna 208Wojowniczki TeamOkr 1 - K58K 772021-03-27 08:36:1501:57:14.4502:33:22.005,01-201:57:1423:262,601:57:14
279SZCZEPANIAK Magdalena 310KS DRAGONOkr 1 - K59K 782021-03-27 08:29:5301:57:42.8502:27:27.955,01-201:57:4223:322,501:57:42
280SMYK Smyk 336Okr 1 - M134M 1982021-03-27 08:47:1601:58:13.6002:45:22.155,01-201:58:1323:382,501:58:13
281CZAPLIŃSKI Andrzej 337Okr 1 - M135M 1992021-03-27 08:47:1601:58:13.8002:45:22.605,01-201:58:1323:382,501:58:13
282 457  52021-03-27 09:21:1501:59:52.0003:20:59.855,01-201:59:5223:582,501:59:52
283LECH Rafał 642Okr 1 - M136M 2002021-03-27 10:27:0702:00:42.7004:27:41.805,01-202:00:4224:082,502:00:42
284ŚWIĘTOSŁAWSKI Wojciech 602Okr 1 - M137M 2012021-03-27 10:50:3702:00:55.6504:51:25.405,01-202:00:5524:112,502:00:55
285RACZKO Nikola 499Okr 1 - K60K 792021-03-27 10:21:3302:00:58.8004:22:24.205,01-202:00:5824:112,502:00:58
286GRUBBA Rafał 422Okr 1 - M138M 2022021-03-27 09:39:4602:01:20.5003:40:59.205,01-202:01:2024:162,502:01:20
287BUDZISZ Rafał 418Okr 1 - M139M 2032021-03-27 09:39:4802:01:26.3003:41:06.705,01-202:01:2624:172,502:01:26
288LASKOWSKI Waldemar 282Crossfit Team SuszOkr 1 - M140M 2042021-03-27 08:04:5402:02:20.7002:07:07.505,01-202:02:2024:282,502:02:20
289PAC Aleksander 378Okr 1 - M141M 2052021-03-27 09:15:2402:02:22.0503:17:38.355,01-202:02:2224:282,502:02:22
290SŁAWIŃSKA Sylwia 301Okr 1 - K61K 802021-03-27 08:29:5202:02:31.2502:32:16.205,01-202:02:3124:302,402:02:31
291GŁOWACKI Filip 280Okr 1 - M142M 2062021-03-27 08:29:5302:02:32.3002:32:17.305,01-202:02:3224:302,402:02:32
292MAZANEK Katarzyna 387Okr 1 - K62K 812021-03-27 09:21:1502:02:48.7003:23:56.505,01-202:02:4824:332,402:02:48
293BURSKA Aldona 524Okr 1 - K63K 822021-03-27 10:27:0602:04:42.1004:31:40.505,01-202:04:4224:562,402:04:42
294POHLAND Paweł 518Okr 1 - M143M 2072021-03-27 10:21:3302:04:42.4504:26:08.005,01-202:04:4224:562,402:04:42
295JANKOWIAK Katarzyna 517Okr 1 - K64K 832021-03-27 10:21:3302:04:42.5504:26:08.255,01-202:04:4224:562,402:04:42
296PAKUŁA Ewa 639Obstacle Center TeamOkr 1 - K65K 842021-03-27 10:10:5502:05:16.4504:16:04.155,01-202:05:1625:032,402:05:16
297KOMORNICKA Justyna 580Dynamic Strong GnieznoOkr 1 - K66K 852021-03-27 10:47:0202:05:39.4504:52:34.405,01-202:05:3925:072,402:05:39
298KMERA Rafał 351Okr 1 - M144M 2082021-03-27 10:58:4002:06:52.3505:05:25.205,01-202:06:5225:222,402:06:52
299BRANDT Paulina 592For Fun18K 862021-03-27 10:50:3602:07:01.3004:57:29.655,01-202:07:0125:242,402:07:01
300PIECZYŃSKI Paweł 456Okr 1 - M145M 2092021-03-27 09:21:1602:07:14.8503:28:23.305,01-202:07:1425:262,402:07:14
301DROZDOWICZ Honorata 309KS DragonOkr 1 - K67K 872021-03-27 08:29:5302:08:24.9502:38:10.155,01-202:08:2425:402,302:08:24
302TYLMAN Barbara 313KS DragonOkr 1 - K68K 882021-03-27 08:29:5202:08:31.4002:38:16.105,01-202:08:3125:422,302:08:31
303JASTRZĘBSKA Natalia 308KS DRAGONOkr 1 - K69K 892021-03-27 08:29:5202:08:32.2502:38:16.905,01-202:08:3225:422,302:08:32
304LEWANDOWSKI Linus 449HomokomandoOkr 1 - M146M 2102021-03-27 10:27:0702:09:18.5004:36:18.105,01-202:09:1825:512,302:09:18
305KRZYSZTOFOWICZ Aleksandra 588Best BeastsOkr 1 - K70K 902021-03-27 10:50:3602:09:19.1504:59:47.805,01-202:09:1925:512,302:09:19
306BISKUP Magdalena 460Okr 1 - K71K 912021-03-27 09:49:5902:09:26.1003:59:17.555,01-202:09:2625:532,302:09:26
307MALICKI Paweł 503NordeaOkr 1 - M147M 2112021-03-27 08:36:1402:09:44.3002:45:51.155,01-202:09:4425:562,302:09:44
308PREKOP Patryk 379Gnojki teamOkr 1 - M148M 2122021-03-27 09:15:2402:11:19.0503:26:35.455,01-202:11:1926:152,302:11:19
309TOKAREK Justyna 395Okr 1 - K72K 922021-03-27 09:21:1602:11:51.6003:33:00.305,01-202:11:5126:222,302:11:51
310URBAN Ewelina 410Okr 1 - K73K 932021-03-27 09:25:5002:12:37.9503:38:20.105,01-202:12:3726:312,302:12:37
311PETRYKOWSKI Mariusz 513Okr 1 - M149M 2132021-03-27 10:21:3402:13:05.3004:34:31.805,01-202:13:0526:372,302:13:05
312MACHTYL Marta 587Best BeastsOkr 1 - K74K 942021-03-27 10:50:3702:14:06.4005:04:35.455,01-202:14:0626:492,202:14:06
313SIERECKI Zbigniew 598WOLF TEAMOkr 1 - M150M 2142021-03-27 10:58:4002:14:18.2505:12:50.905,01-202:14:1826:512,202:14:18
314STROMSKA Anna 300Okr 1 - K75K 952021-03-27 08:29:5302:15:29.9002:45:14.955,01-202:15:2927:052,202:15:29
315MICHALSKI Łukasz 302Klub przyjaciół myszki MikiOkr 1 - M151M 2152021-03-27 08:29:5302:15:31.1002:45:16.655,01-202:15:3127:062,202:15:31
316GAJEWSKI Jacek 510Kurczak i AgatkaOkr 1 - M152M 2162021-03-27 10:34:5102:15:42.2004:50:25.205,01-202:15:4227:082,202:15:42
317WĄDOŁOWSKA Marta 425Okr 1 - K76K 962021-03-27 09:39:4702:16:25.6503:56:04.655,01-202:16:2527:172,202:16:25
318MŁOTKOWSKA Katarzyna 574Okr 1 - K77K 972021-03-27 10:47:0302:16:40.9005:03:36.405,01-202:16:4027:202,202:16:40
319SOSNOWSKI Robert 638CF StoczniaOkr 1 - M153M 2172021-03-27 10:39:4802:16:48.2504:56:28.605,01-202:16:4827:212,202:16:48
320GRUBKAJTYS Andrzej 478Okr 1 - M154M 2182021-03-27 10:00:2502:18:28.7504:18:46.505,01-202:18:2827:412,202:18:28
321KUJAWA Katarzyna 511Kurczak i AgatkaOkr 1 - K78K 982021-03-27 10:34:5002:18:58.2504:53:41.105,01-202:18:5827:472,202:18:58
322SOŚNICKI Bartosz 467Okr 1 - M155M 2192021-03-27 09:49:5902:20:42.8004:10:34.405,01-202:20:4228:082,102:20:42
323WYSOCKI Patryk 468Okr 1 - M156M 2202021-03-27 09:49:5802:20:44.1004:10:34.905,01-202:20:4428:082,102:20:44
324JEGLIŃSKI Jarosław 559Crossfit StoczniaOkr 1 - M157M 2212021-03-27 10:39:4902:21:56.1005:01:37.405,01-202:21:5628:232,102:21:56
325MATYJASIK Hubert 610Okr 1 - M158M 2222021-03-27 09:32:2002:22:04.1503:54:16.855,01-202:22:0428:242,102:22:04
326KWIATKOWSKA Joanna 636Let's Go ArmagedonOkr 1 - K79K 992021-03-27 09:32:1902:22:04.2003:54:16.005,01-202:22:0428:242,102:22:04
327SUCHODOLSKA Aleksandra 470DZIKIE ŻÓŁWIEOkr 1 - K80K 1002021-03-27 09:50:0002:22:06.9004:11:58.955,01-202:22:0628:252,102:22:06
328ŁAPA Marek 442Okr 1 - M159M 2232021-03-27 09:47:0702:23:20.6004:10:20.555,01-202:23:2028:402,102:23:20
329MATYSIUK Magda 479Okr 1 - K81K 1012021-03-27 10:00:2502:23:32.2004:23:49.955,01-202:23:3228:422,102:23:32
330DOMARECKA Magdalena 496Okr 1 - K82K 1022021-03-27 10:10:5302:24:10.0504:34:55.955,01-202:24:1028:502,102:24:10
331DOMARECKI Marek 495Okr 1 - M160M 2242021-03-27 10:10:5302:24:22.2004:35:07.905,01-202:24:2228:522,102:24:22
332SMOTRYS Igor 578Okr 1 - M161M 2252021-03-27 10:50:3802:25:25.1505:15:55.305,01-202:25:2529:052,102:25:25
333KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKA Danuta 613BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K83K 1032021-03-27 10:56:3502:29:31.3505:25:58.505,01-202:29:3129:542,002:29:31
334SZUMIELEWICZ Kinga 612BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K84K 1042021-03-27 10:56:3402:29:32.0005:25:58.855,01-202:29:3229:542,002:29:32
335BŁASZKOWSKI Łukasz 549Okr 1 - M162M 2262021-03-27 10:39:4802:30:38.6005:10:19.155,01-202:30:3830:072,002:30:38
336JAŻDŻEWSKA Elżbieta 585Best BeastsOkr 1 - K85K 1052021-03-27 10:50:3602:30:40.2005:21:08.805,01-202:30:4030:082,002:30:40
337BUDZISZ Marcin 433Okr 1 - M163M 2272021-03-27 09:39:4802:31:39.4504:11:19.955,01-202:31:3930:192,002:31:39
338RZEPLIŃSKA Magdalena 546Okr 1 - K86K 1062021-03-27 10:34:5202:32:19.8005:07:04.355,01-202:32:1930:272,002:32:19
339PAWŁOWSKA Nina 537CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOkr 1 - K87K 1072021-03-27 10:34:5202:32:21.9505:07:06.105,01-202:32:2130:282,002:32:21
340PATALAS Jagoda 526Okr 1 - K88K 1082021-03-27 10:27:0602:32:36.4004:59:34.805,01-202:32:3630:312,002:32:36
341MISZTALEWSKA Iwona 542Okr 1 - K89K 1092021-03-27 10:34:4902:32:41.9005:07:23.805,01-202:32:4130:322,002:32:41
342SZUPRYTOWSKA Aneta 543indywidualnieOkr 1 - K90K 1102021-03-27 10:34:5002:32:44.4505:07:26.555,01-202:32:4430:322,002:32:44
343MROCZKO Karolina 570Okr 1 - K91K 1112021-03-27 10:43:3402:35:41.7505:19:08.055,01-202:35:4131:081,902:35:41
344GŁOWIŃSKA Ewa 552Okr 1 - K92K 1122021-03-27 10:39:4702:38:31.2505:18:10.705,01-202:38:3131:421,902:38:31
345POKORSKA Diana 553Okr 1 - K93K 1132021-03-27 10:39:4702:38:33.3005:18:12.855,01-202:38:3331:421,902:38:33
346ZALEWSKA Sylwia 554Okr 1 - K94K 1142021-03-27 10:39:4802:38:36.1005:18:16.305,01-202:38:3631:431,902:38:36
347GUSSMANN Aleksandra 466Okr 1 - K95K 1152021-03-27 09:49:5802:39:17.6504:29:08.405,01-202:39:1731:511,902:39:17
348STOLARCZYK Angelika 525Okr 1 - K96K 1162021-03-27 10:27:0602:40:33.1005:07:31.505,01-202:40:3332:061,902:40:33
349LASKOWSKA Nikola 577Okr 1 - K97K 1172021-03-27 10:50:3802:41:47.8005:32:18.255,01-202:41:4732:211,902:41:47
350CHABROWSKA Joanna 634Obstacle Center TeamOkr 1 - K98K 1182021-03-27 11:01:2702:43:13.5005:44:33.305,01-202:43:1332:381,802:43:13
351DMOCHOWSKA Marta 527Okr 1 - K99K 1192021-03-27 10:27:0602:43:31.6505:10:30.105,01-202:43:3132:421,802:43:31
352RYBACKA Julia 462Okr 1 - K100K 1202021-03-27 09:49:5802:48:47.4504:38:38.255,01-202:48:4733:451,802:48:47
353SZUMIGAJ Lew 579Okr 1 - M164M 2282021-03-27 10:50:3902:55:16.9505:45:48.155,01-202:55:1635:031,702:55:16
354GAŃKO Katarzyna 635Obstacle Center TeamOkr 1 - K101K 1212021-03-27 11:01:2703:06:13.6506:07:33.455,01-203:06:1337:141,603:06:13
355MIELEWCZYK-GRYN Aleksandra 523Okr 1 - K102K 1222021-03-27 10:21:3403:13:03.5505:34:30.405,01-203:13:0338:361,603:13:03
356KIJEWSKI Jacek 391Okr 1 - M165M 2292021-03-27 09:21:1803:34:04.3504:55:14.805,01-203:34:0442:481,403:34:04
Znaleziono 356 wynik(ów)