BIESZCZADZKI KLASYK RYSIA - 13 KM

Organizator:
GOKSiT Polańczyk
Data:
2019-10-19
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
234
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
234
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | 9.5km | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M5.5km9.5km12kmCzas
netto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CHENIKALO Oleksandr 36RUN4ULWOWM-161M 100:21:2900:37:0000:56:2501:00:47.20 4:4012.8
2DOBRANSKYY Bogdan 50FLAVIO RUNNINGLWOWM-162M 200:21:2800:37:0300:56:2801:01:03.80+00:00:164:4112.8
3KOBYLARZ Piotr 113RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM-301M 300:23:1300:39:1100:59:0701:04:31.09+00:03:434:5712.1
4JAŁOCHA Mieczysław 97PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEEMYŚLM-501M 400:23:2400:39:2001:00:0101:05:39.23+00:04:525:0311.9
5MICHALEC Marcin 158KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-302M 500:23:3600:39:4101:00:3801:06:00.62+00:05:135:0411.8
6MAŁEK Andrzej 150PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLM-401M 600:24:3700:41:1301:02:1301:08:19.59+00:07:325:1511.4
7KOSTERKIEWICZ Marcin 123FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-402M 700:25:0000:42:1301:03:4001:08:57.07+00:08:095:1811.3
8ROHAN Łukasz 207PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-303M 800:23:4400:40:4801:03:0501:09:09.79+00:08:225:1911.3
9KOZŁOWSKI Krzysztof 126PRZEMYSKI KLUB BIEGACZADYBAWKAM-403M 900:25:3800:42:3801:04:4101:10:29.81+00:09:425:2511.1
10KACZMARSKI Grzegorz 104KACZMARSKI TEAMRZESZÓWM-304M 1000:25:1100:42:2101:04:4501:10:38.40+00:09:515:2611
11SKAWIŃSKI Tomasz 222DWERNIK KAMIEŃ TRAILSANOKM-305M 1000:24:5900:42:3301:04:5401:10:50.62+00:10:035:2711
12GIEFERT Tomasz 74PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-306M 1100:24:5600:42:0901:04:4801:11:11.36+00:10:245:2811
13PREISNER Robert 199PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZRMYŚLM-502M 1200:25:4200:43:0001:05:0101:11:23.53+00:10:365:2910.9
14PEMPUŚ Bernard 192PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-163M 1300:23:3300:41:0601:05:1401:11:36.88+00:10:495:3010.9
15KUŚMIDER Jakub 112FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-307M 1400:25:4800:43:4901:05:3101:11:45.52+00:10:585:3110.9
16HOROSZKO Ernest 92SWR SOSBIKE SANOKSANOKM-308M 1500:25:3200:43:1401:05:5601:12:05.56+00:11:185:3210.8
17DUTKEVYCH Viktoriya 63LVIVK-161K 100:25:3200:42:5701:05:4001:12:16.13+00:11:285:3310.8
18WASYLÓW Jacek 259ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-309M 1600:26:2300:43:3801:06:1801:12:16.36+00:11:295:3310.8
19WEREMKO Grzegorz 260MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-404M 1700:25:4600:43:5101:06:2801:12:30.68+00:11:435:3410.8
20KOZIOŁ Mariusz 125PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-405M 1800:26:0800:43:3401:06:1401:12:31.41+00:11:445:3410.8
21OLEJARSKI Marcin 181PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3010M 1900:26:1500:44:2401:07:1701:12:59.14+00:12:115:3610.7
22KOHUT Dariusz 115PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-406M 2000:26:0200:43:4401:06:4601:13:04.94+00:12:175:3710.7
23RUCIŃSKI Piotr 211PRZEMYŚLM-3011M 2100:26:0200:43:5601:07:2501:13:33.83+00:12:465:3910.6
24KORZENIOWSKI Władysław 318PRZEEMYŚLM-407M 2200:25:5800:44:2001:07:1401:13:39.33+00:12:525:3910.6
25RADYK Jakub 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3012M 2300:26:1900:44:0001:07:3901:14:12.52+00:13:255:4210.5
26GUT Jacek 87CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJHUCISKOM-164M 2400:26:1600:44:1401:07:2901:14:14.45+00:13:275:4210.5
27BANASIK Krzysiek 15PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3013M 2500:26:1000:44:0701:07:4701:14:23.58+00:13:365:4310.5
28WINIARSKA Katarzyna 267FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLK-301K 200:26:1900:44:4201:08:0401:14:30.62+00:13:435:4310.5
29DELEŻUCH Wojciech 49OSP NIEMCENIEMCEM-408M 2600:26:1600:45:0301:08:2401:14:50.03+00:14:025:4510.4
30CURZYDŁO Bogdan 42POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-409M 2700:25:3700:44:2801:08:2301:15:15.24+00:14:285:4710.4
31SUDACKI Sebastian 307CZUDECM-165M 2800:25:2700:43:2801:08:1201:15:19.30+00:14:325:4710.4
32KANIECKI Paweł 106MIEJSCE BLOK BPRZEMYŚLM-3014M 2900:26:3700:44:5501:08:3001:15:19.56+00:14:325:4710.4
33CHODOWIEC Emil 39NURZEC-STACJAM-3015M 3000:26:4200:45:4001:09:0001:15:23.36+00:14:365:4710.3
34TUTKA Dominik 253NALEŚNIKIBIŁGORAJM-3016M 3100:26:5800:45:3801:09:5401:16:10.07+00:15:225:5110.2
35PIETRASIEWICZ Maciej 194KRESOWIANIEDACHNÓWM-3017M 3200:26:3000:44:5501:09:4101:16:22.45+00:15:355:5210.2
36BERNAT Tomasz 21USTJANOWA GÓRNAM-4010M 3300:26:5000:45:2401:09:5301:16:46.39+00:15:595:5410.2
37OGŁUSZKA Michał 180DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3018M 3400:27:0900:46:2301:10:3001:16:50.55+00:16:035:5410.1
38GAWORECKI Tomasz 73POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3019M 3500:27:3300:46:3501:10:3501:17:06.25+00:16:195:5510.1
39NEBOHA Nikita 170NIKE RUN CLUBLVIVM-166M 3600:25:4600:44:5601:10:2401:17:08.66+00:16:215:5610.1
40SOBOL Krystian 225MYCZKÓWM-4011M 3700:26:2800:45:4101:10:1401:17:23.26+00:16:365:5710.1
41MAJ Witold 147OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-503M 3800:26:3200:45:3701:10:1701:17:26.36+00:16:395:5710.1
42ĆWIĄKAŁA Michał 46ATHLETIC ZRĘCINZARSZYNM-3020M 3900:27:2100:46:3201:10:3401:17:27.00+00:16:395:5710.1
43MAZEK Przemysław 156SZYBKIE ŻABYPRZEMYŚLM-167M 4000:28:0500:47:5201:11:3301:18:17.02+00:17:296:0110
44PRZYBYŁA Piotr 2015 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-168M 4100:27:1700:47:3201:11:5301:18:21.85+00:17:346:0110
45KAWA Tomasz 109SZYBKIE ŻABYRZESZÓWM-3021M 4200:28:0900:47:5501:11:4001:18:24.43+00:17:376:019.9
46BODNAR Krystian 26SANOKM-169M 4300:29:0400:49:0501:12:4301:18:44.03+00:17:566:039.9
47PYRZAK Jacek 202CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJRZESZÓWM-3022M 4400:27:3600:47:4401:11:5601:18:46.72+00:17:596:039.9
48WIERZBICKI Janusz 263SIENIAWAM-3023M 4500:26:0900:46:2601:12:1301:18:51.36+00:18:046:039.9
49JACHIMOWSKI Jarosław 94POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3024M 4600:27:2500:46:4001:12:0801:18:53.11+00:18:056:049.9
50BODNAR Adrian 25SANOKM-1610M 4700:28:5700:49:0201:12:3801:19:02.34+00:18:156:049.9
51KRUSZYŃSKI Marek 130PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-504M 4800:29:3000:49:0501:12:4601:19:30.20+00:18:426:069.8
52MACIEJKO Rafał 145KRESOWIANIEDACHNÓWM-4012M 4900:27:2400:48:1901:13:0101:20:07.16+00:19:196:099.7
53ORYSZCZAK Bartłomiej 185MTB ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKIM-3025M 5000:29:1300:49:0401:13:2601:20:25.78+00:19:386:119.7
54DOPART Tomasz 51DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEM-4013M 5100:27:5400:48:2101:13:3801:20:39.30+00:19:526:129.7
55PODOLAK Paweł 198MKS UKB HALICZUSTRZYKI DOLNEM-3026M 5200:27:4500:48:2301:13:3401:20:39.65+00:19:526:129.7
56ŁAŃCUCKI Łukasz 1415 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-4014M 5300:27:4300:48:2101:13:3201:20:39.97+00:19:526:129.7
57FEDIO Marek 655 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1OSTRÓWM-3027M 5400:27:0700:47:0801:13:2301:20:40.14+00:19:526:129.7
58NYKIEL Tomasz 175PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-505M 5500:29:0000:49:0601:13:4901:20:56.80+00:20:096:139.6
59PAJESTKA Wojtek 187POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4015M 5600:27:5500:48:3701:14:0101:21:01.00+00:20:136:139.6
60STADNIK Wojciech 229PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-4016M 5700:27:4600:48:0501:14:0801:21:21.49+00:20:346:159.6
61KARASIŃSKI Radek 107KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4017M 5800:29:4800:49:1301:13:5401:21:30.69+00:20:436:169.6
62GRYCIUK Walenty 85NURZEC-STACJAM-506M 5900:27:5700:48:3801:14:0301:21:38.86+00:20:516:169.6
63SZYSZŁO Tomasz 251POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3028M 6000:28:4200:48:5701:14:3201:21:52.31+00:21:056:179.5
64UZDEJCZYK Kamil 255SOLINA TEAMUSTRZYKI DOLNAM-3029M 6100:29:4400:50:5001:16:4401:23:31.33+00:22:446:259.3
65KLINGER Weronika 110PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1OSTRÓWK-302K 300:30:2300:50:5001:16:2401:23:35.96+00:22:486:259.3
66WYSOCKI Dariusz 2947 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM-3030M 6200:30:3800:52:1401:17:0601:23:53.98+00:23:066:279.3
67HANDZIAK Tomasz 89LUBACZOWM-3031M 6300:31:2800:52:2601:17:2001:24:06.57+00:23:196:289.3
68SOCHA Marcin 226AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-3032M 6400:29:3000:50:5701:17:0201:24:21.32+00:23:346:299.2
69STEFAŃSKA Maria 235PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-401K 400:30:2300:51:1901:17:1701:24:38.98+00:23:516:309.2
70TOKARSKI Piotr 314RZESZOWM-4018M 6500:28:5300:49:5101:16:5701:24:40.40+00:23:536:309.2
71SZADURSKI Tomasz 239PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-4019M 6600:30:1100:51:0701:17:1201:24:53.21+00:24:066:319.2
72MATYSIAK Agnieszka 20KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK-303K 500:30:5700:52:3701:18:1801:25:24.39+00:24:376:349.1
73ŁAPCZYŃSKI Krzysztof 1425 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHUSTRZYKI DOLNEM-1611M 6700:29:3900:51:0401:17:5901:25:43.49+00:24:566:359.1
74ANTOSZ Bogdan 5SIENIAWAM-4020M 6800:29:2400:50:4001:18:0101:25:46.92+00:24:596:359.1
75AMROŻKIEWICZ - GROMEK Judyta 3AMROŻKIEWICZ TEAM/ SAN-REH BOGDAN GROMEKSANOKK-304K 600:30:3600:51:1101:18:2001:25:56.92+00:25:096:369.1
76MYTYCH Wiesław 169KUPNOM-4021M 6900:29:5600:51:2301:18:2501:26:08.74+00:25:216:379.1
77FILIPOWICZ Krzysztof 67KUPNOM-4022M 7000:29:5900:51:1701:18:0701:26:08.92+00:25:216:379.1
78ZBIEĆ Dariusz 279DARFIK TEAMSIEDLCEM-3033M 7100:30:2900:52:1901:19:1601:26:24.47+00:25:376:389
79MSZANECKI Tomasz 168SANOKM-3034M 7200:31:0800:52:2401:18:5201:26:29.93+00:25:426:399
80SAWICKI Robert 217BEE IS RUNNINGGORLICEM-4023M 7300:31:1900:52:5301:19:0601:26:35.42+00:25:486:399
81KLOCEK Konrad 111ŁĘŻYNYM-3035M 7400:31:1300:52:4901:19:3401:27:06.80+00:26:196:429
82ROGOWSKA Anna 135DECARUN RZESZÓWRZESZOWK-305K 700:31:1700:52:4801:19:2701:27:14.38+00:26:276:428.9
83GŁOWACKI Marcin 77NALEŚNIKIBIŁGORAJM-1612M 7500:30:2800:51:3301:19:1001:27:16.85+00:26:296:428.9
84KIAMUT Ryszard 310KGB KORCZYNAJABŁONICA POLSKAM-60+1M 7600:30:5400:52:2501:19:2301:27:17.54+00:26:306:428.9
85KUBICKI Łukasz 131KUBICCYIWONICZ ZDRÓJM-3036M 7700:31:1300:53:0701:20:1501:27:47.32+00:27:006:458.9
86PIETRYSZYN Mariusz 195SZYBKIE ŻABYBRYLIŃCEM-4024M 7800:32:4100:54:2801:20:1401:27:50.03+00:27:026:458.9
87MATUSZEWSKI Piotr 155SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3037M 7900:30:1600:52:0401:20:2801:27:52.04+00:27:046:458.9
88WAJCOWICZ Witold 257KILOMETRY ODDECHÓWSANOKM-4025M 8000:30:5800:53:3701:20:5101:27:54.19+00:27:066:458.9
89SMOLIŃSKI Paweł 224KILOMETRY ODDECHÓWSANOK / HAJFAM-4026M 8100:30:5400:53:3901:20:4501:27:54.82+00:27:076:458.9
90ANIKIEJ Pawel 4MERCEDES-BENZ TEAMBIALYSTOKM-4027M 8200:31:0500:52:4801:19:5201:27:58.22+00:27:116:468.9
91KRUKOWSKI Robert 129PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆM-3038M 8300:30:0900:52:1801:19:4801:28:03.49+00:27:166:468.9
92SARAMA Grzegorz 216WWW.SANFOT.COMSANOKM-4028M 8400:30:0800:52:2901:20:4301:28:30.74+00:27:436:488.8
93ZAKRZACKI Damian 2765 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHROKIETNICAM-3039M 8500:30:5900:53:5701:21:2101:28:36.89+00:27:496:498.8
94ŚCIBOR Jarosław 8PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYSLM-3040M 8600:31:5700:53:5501:21:1201:28:39.00+00:27:516:498.8
95ZAPOŁOCH Bożena 23POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-306K 800:31:3100:53:1601:21:0401:28:44.72+00:27:576:498.8
96GNIADY Jarosław 79ZGŁOBICEM-4029M 8700:31:5900:53:1201:21:0401:29:04.53+00:28:176:518.8
97CIEPAŁOWICZ Ewa 40PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 6PRZEMYŚLK-307K 900:31:4000:54:0701:21:5001:29:22.74+00:28:356:528.7
98OLEKSZYK Joanna 182DECARUN RZESZÓWSZYSZKÓWK-162K 1000:32:2900:54:2301:22:0201:29:40.42+00:28:536:538.7
99JARACZ Marcin 291KROSNOM-3041M 8800:29:5200:52:4001:20:3701:29:43.20+00:28:556:548.7
100STEFAŃSKI Ireneusz 236PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4030M 8900:31:4500:54:2601:22:1401:29:58.91+00:29:116:558.7
101SOPEL Wiesław 227KRESOWIANIELUBACZÓWM-507M 9000:33:2200:55:4201:22:3901:30:17.64+00:29:306:568.6
102BAJSAROWICZ Maciej 9PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAKRAMARZÓWKAM-1613M 9100:32:0500:54:1401:22:5101:30:35.56+00:29:486:588.6
103SUSABOWSKI Andrzej 238WARSZAWAM-3042M 9200:30:3000:53:0201:22:0501:30:41.02+00:29:536:588.6
104KISIELEWICZ Marcin 313ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-3043M 9300:30:5300:54:1801:24:1801:31:50.04+00:31:027:038.5
105KOZIEŁ Tadeusz 124SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM-1614M 9400:33:0200:56:0101:24:4701:31:59.13+00:31:117:048.5
106BURAK Adam 331 BATALION CZOŁGÓWPRZEMYŚLM-4031M 9500:31:5200:54:5601:24:3301:32:20.55+00:31:337:068.4
107KUZŁO Andrzej 136PRZEMYŚLM-3044M 9600:31:4300:56:3401:24:1501:32:21.43+00:31:347:068.4
108WOTA Łukasz 2755 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHŻURAWICAM-3045M 9700:32:4500:56:3301:24:1201:32:22.51+00:31:357:068.4
109DRYLA Piotr 571 BATALION CZOŁGÓWPRZEWORSKM-4032M 9800:31:5300:54:1401:24:5301:32:32.03+00:31:447:078.4
110MIKUŚ Dominik 162JASIELSKIE PIORUNYJASŁOM-1615M 9900:33:1100:57:1401:25:3201:32:42.63+00:31:557:078.4
111CYPRYŚ Joanna 44DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-163K 1000:33:0800:56:2301:24:5001:32:49.63+00:32:027:088.4
112MATUŁA Przemysław 154UMCS BIEGALUBLINM-508M 10000:32:0100:55:5301:24:4901:33:00.99+00:32:137:098.4
113GOLONKA Dawid 80JASŁOM-1616M 10100:33:1400:57:1601:25:3401:33:06.78+00:32:197:098.4
114KAPRAL Adam 315DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKM-4033M 10200:32:3600:55:2701:24:2501:33:07.51+00:32:207:098.4
115GRASZA Ireneusz 84PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-4034M 10300:33:0500:55:3601:24:5001:33:12.22+00:32:257:108.4
116PLACHA Piotr 196KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4035M 10400:32:3800:56:1301:25:0801:33:57.69+00:33:107:138.3
117OGŁUSZKA Elżbieta 179DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-308K 1100:33:0100:56:1901:26:0901:33:58.84+00:33:117:138.3
118KOŁTUNIEWICZ Andrzej 116WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINM-4036M 10500:32:1700:55:0301:25:3801:34:12.39+00:33:257:148.3
119ROMANEK Marek 210UM ZAMBROWZAMBRÓWM-509M 10600:32:1200:55:1501:25:2101:34:14.80+00:33:277:158.3
120LENIART Mirek 138RZESZOWM-3046M 10700:33:4000:56:5401:25:5201:34:18.15+00:33:307:158.3
121DACYK Sylwester 48SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM-4037M 10800:32:5700:56:2401:25:1701:34:35.82+00:33:487:168.2
122AST Grzegorz 7AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1617M 10900:32:2500:56:0701:25:5901:34:45.99+00:33:587:178.2
123DRYNIAK Daniel 58PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4038M 11000:35:3600:59:0501:27:0101:35:30.00+00:34:427:208.2
124KOWALCZYK Sylwester 298ORZEŁBOŻANÓWKAM-3047M 11100:35:1100:58:0501:26:4201:35:32.94+00:34:457:218.2
125NIEMIEC Łukasz 171EALING EAGLES RUNNING CLUB‚ LONDONPORAŻM-3048M 11200:35:1200:58:0701:26:4601:35:33.43+00:34:467:218.2
126CZURA Renata 45PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-402K 1200:33:2600:57:2201:27:4101:36:00.39+00:35:137:238.1
127MISIAK Mateusz 165ROPCZYCEM-1618M 11300:33:1100:58:0501:28:0101:36:26.49+00:35:397:258.1
128DROZD Jerzy 54LUBELAKYNIEMCEM-60+2M 11400:35:0700:59:1401:28:2401:36:45.03+00:35:577:268.1
129KULIK Anna 1325 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1STRZYŻÓWK-403K 1300:34:0100:57:3001:28:4701:36:52.31+00:36:057:278.1
130ĆWIĄKAŁA Halina 47ATHLETIC ZRĘCINKROSNOK-404K 1400:33:3600:57:0301:29:0001:37:17.21+00:36:307:298
131LEVICKIJ Yurij 297CLUB ULTRAM-4039M 11500:34:5300:58:1901:28:2301:37:18.03+00:36:307:298
132RYBIŃSKI Grzegorz 212RYBKA RUNNERS TEAM PROSZOWICEPROSZOWICEM-4040M 11600:32:1000:57:1001:28:3501:37:34.02+00:36:467:308
133BEŁCH Michał 19WIDACZM-3049M 11700:33:2800:57:5401:29:1901:37:38.43+00:36:517:308
134BANASIK Monika 14PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK-309K 1500:34:5300:58:0801:29:3401:37:43.88+00:36:567:318
135CHODNICKI Radosław 38WARSZAWAM-4041M 11800:35:4001:00:0601:30:0401:37:58.67+00:37:117:328
136KOPCZYK Waldemar 119PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 6PRZEMYŚLM-4042M 11900:31:3000:58:3101:29:0301:38:04.75+00:37:177:328
137GRADOWSKA Katarzyna 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 6PRZEMYŚLK-3010K 1600:34:0300:58:4001:28:5401:38:05.88+00:37:187:328
138AMAROWICZ Jacek 25 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-3050M 12000:35:3000:57:3401:29:0701:38:06.15+00:37:187:327.9
139RYŚ Katarzyna 214PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK-3011K 1700:33:3900:59:0101:30:1501:38:07.73+00:37:207:327.9
140DOROSZ Barbara 52PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-3012K 1800:32:0900:56:3501:29:0201:38:09.92+00:37:227:337.9
141SKAŁUBA Marek 220BRAKKRÓWNIKIM-3051M 12100:32:1000:56:2701:29:1901:38:11.90+00:37:247:337.9
142DRWIĘGA Beata 55SWIMRUN FOX TEAMSANOKK-405K 1900:34:2400:59:2801:29:3801:38:24.08+00:37:367:347.9
143DROBOT Piotr 312NA PRZEKÓRSANOKM-4043M 12200:34:2300:59:3301:29:4801:38:24.75+00:37:377:347.9
144NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 172NA PRZEKÓRSANOKK-406K 2000:34:2000:59:3101:29:5101:38:24.99+00:37:377:347.9
145SZYMALA-LIPKA Magdalena 247LIPKI RULEZMIELECK-3013K 2100:33:4200:57:4301:30:0901:38:41.94+00:37:547:357.9
146WARĘCKA Katarzyna 258PIERDZĄCE ZAJĄCELESKOK-164K 2200:34:2000:58:4901:30:1601:38:57.33+00:38:107:367.9
147FURS Teodor 70PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM-4044M 12300:34:1700:58:5201:30:0901:38:57.39+00:38:107:367.9
148OSZCZYPKO Piotr 186PRZEMYŚL BEARSPRZEMYŚLM-1619M 12400:34:1101:00:0201:30:2201:38:57.49+00:38:107:367.9
149ZIELIŃSKI Sebastian 282POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-3052M 12500:33:5100:58:2301:30:0501:39:11.82+00:38:247:377.9
150ZAORSKA Justyna 319STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-407K 2300:35:1400:59:1701:31:1101:39:14.52+00:38:277:387.9
151MAŚLAK Jacek 153POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4045M 12600:35:1901:01:0001:31:2101:39:26.05+00:38:387:387.8
152WOLF Weronika 2733PBOT‚ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-408K 2400:35:3401:01:0701:30:4601:39:26.21+00:38:397:387.8
153MAŚLAK Marzena 152POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3014K 2500:35:3501:01:1501:31:0101:39:26.99+00:38:397:397.8
154MITURA Wojtek 166PARCZEWM-4046M 12700:35:3701:01:1501:30:5301:39:28.69+00:38:417:397.8
155RĄCZKA Mateusz 206KOLBUSZOWAM-3053M 12800:35:0000:59:3801:31:0901:39:54.62+00:39:077:417.8
156LUHOVSKYI Dmytro 296MISTO PEREMOEMISTO PEREMOEM-3054M 12900:32:5500:58:0201:30:3901:39:56.00+00:39:087:417.8
157HOCEK Jakub 915 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-1620M 13000:35:4401:01:4401:31:5701:39:57.69+00:39:107:417.8
158KORZENIOWSKA Joanna 120UMCS BIEGALUBLINK-3015K 2600:34:4400:59:3101:31:2101:39:58.42+00:39:117:417.8
159PASIERB Grzegorz 189DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4047M 13100:34:4800:59:5801:31:2401:40:04.56+00:39:177:417.8
160DRĄG Paweł 53DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3055M 13200:36:1701:01:4501:32:1301:40:06.44+00:39:197:427.8
161ZARĘBA Jolanta 305RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZOWK-501K 2700:35:3801:00:5601:32:2701:41:22.98+00:40:357:477.7
162OLSZYK Tadeusz 183BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-60+3M 13300:35:2601:00:3601:32:3301:41:33.75+00:40:467:487.7
163GŁOWACKI Krzysztof 76NALEŚNIKICZELUŚNICAM-1621M 13400:35:2900:57:1301:29:2701:41:40.75+00:40:537:497.7
164BANDROWSKA Małgorzata 16BÓBRKAK-165K 2800:37:4301:04:3301:18:1101:41:45.55+00:40:587:497.7
165STADNIK Renata 230PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-409K 2900:35:1201:00:2901:32:3801:42:05.66+00:41:187:517.6
166ŁABUDZKI Marcin 140PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3056M 13500:35:1701:00:2701:32:2601:42:08.70+00:41:217:517.6
167SUCHOWIECKA Sabina 237POLAŃCZYKK-166K 3000:36:4901:04:2101:33:5501:42:14.58+00:41:277:517.6
168JAKUBOWSKI Daniel 95CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM-4048M 13600:35:4601:01:3201:33:3701:42:41.90+00:41:547:547.6
169DUDEK Katarzyna 59PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3016K 3100:36:4301:03:0401:34:3901:43:04.66+00:42:177:557.6
170BRZOZOWSKI Marek 31WOŁKOWYJAM-3057M 13700:36:1601:02:0701:33:5101:43:10.90+00:42:237:567.6
171GORZKOWSKI Marcin 81BIESY I CZORTYNADOLANYM-3058M 13800:36:2600:58:3701:32:2001:43:13.71+00:42:267:567.6
172GRZESIAK Grzegorz 86EULEO BIEGAKRAKÓWM-4049M 13900:33:5701:00:0301:34:1301:43:54.68+00:43:077:597.5
173WOJTOWICZ Tomasz 272PRZEMYSLM-3059M 14000:34:5901:01:1801:34:3501:43:59.56+00:43:128:007.5
174WILECZEK Antoni 265PAKOSZÓWKAM-3060M 14100:34:2401:01:4701:35:3701:44:04.07+00:43:168:007.5
175DUDEK Arkadiusz 61HUMNISKAM-5010M 14200:34:3701:00:5701:34:2101:44:09.88+00:43:228:007.5
176JAWORSKA Aleksandra 102BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-3017K 3200:35:3601:01:3301:35:0801:44:39.85+00:43:528:037.5
177ŁOPATKIEWICZ Beata 143JEDLICZEK-502K 3300:36:3801:02:1401:35:1101:44:43.23+00:43:568:037.4
178DUDEK Pawel 60WOLA ZYRAKOWSKA/DEBICAM-4050M 14300:36:5801:04:4801:36:5401:45:09.59+00:44:228:057.4
179MAŁEK Paweł 149DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4051M 14400:36:4801:03:2601:36:1201:45:13.86+00:44:268:057.4
180WOJDON Monika 271DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-4010K 3400:37:1201:04:5501:36:5601:45:15.17+00:44:278:057.4
181KWOLIK Mateusz 316NOWAM-1622M 14500:35:4401:01:5401:36:4401:45:25.58+00:44:388:067.4
182NOWOSAD Mariusz 174PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆM-4052M 14600:36:5401:05:0301:37:1401:45:36.72+00:44:498:077.4
183BRZUSZKO Jacek 32SIENIAWAM-5011M 14700:34:5501:02:1801:36:0701:45:37.11+00:44:498:077.4
184SIEDLACZEK Zbigniew 219SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-60+4M 14800:36:2001:03:5401:37:1801:46:41.29+00:45:548:127.3
185BIERNACKI Rene 301POLANICA ZDRÓJM-60+5M 14900:39:1801:06:0601:37:4201:46:47.91+00:46:008:127.3
186STEC Korwin 233RZESZÓWM-4053M 15000:35:3401:02:3501:37:4401:47:10.97+00:46:238:147.3
187OCHYRA Krzysztof 309HUZELEM-5012M 15100:36:5701:04:0401:38:0301:47:31.81+00:46:448:167.3
188ŁUCZYCKA Iwona 144POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-4011K 3500:36:4701:04:0901:38:2201:47:53.30+00:47:068:177.2
189CURZYDŁO Magdalena 43POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3018K 3600:36:4201:04:1001:38:2501:47:53.38+00:47:068:177.2
190ZĄBEK Paweł 308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO BIAŁAM-4054M 15200:37:3801:04:2001:38:0701:48:24.04+00:47:368:207.2
191ROJEK Dawid 209NIECHBIEGARZESZÓWM-1623M 15300:37:5501:06:5501:40:2601:49:10.68+00:48:238:237.1
192MAGDA Arkadiusz 146KRZEMIENICAM-1624M 15400:37:3401:06:1501:39:5601:49:50.85+00:49:038:277.1
193FURMAN Brygida 69KRZEMIENICAK-167K 3700:37:3101:06:1001:39:5101:49:50.90+00:49:038:277.1
194MIKUSEK Ryszard 161WARSZAWSKA DRUŻYNAWARSZAWAM-4055M 15500:36:2201:04:1301:38:3901:50:03.30+00:49:168:277.1
195KRUKOWSKA Ewa 128PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆK-3019K 3800:38:2501:07:1801:40:4101:50:09.63+00:49:228:287.1
196KUROPATWA Kazimierz 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-60+6M 15600:37:5401:04:5501:40:0301:50:14.68+00:49:278:287.1
197KACZMARSKI Artur 103LESKOM-3061M 15700:35:0901:02:4801:38:3001:50:41.24+00:49:548:307
198KONIECZNA Joanna 117POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4012K 3900:39:1001:08:1001:41:4201:50:48.51+00:50:018:317
199BANASIEWICZ Paweł 13POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3062M 15800:39:0401:08:0601:41:3501:50:49.66+00:50:028:317
200GAJDA Mateusz 71SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWAM-3063M 15900:37:0301:04:4401:40:0601:51:00.49+00:50:138:327
201MOSKAL Marzena 167KROSNOK-4013K 4000:39:1201:06:5901:42:1701:51:40.90+00:50:538:357
202SYCZ Barbara 304PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEEMYŚLK-4014K 4100:38:2201:05:3701:41:5901:52:38.99+00:51:518:396.9
203RZESZUTEK Anna 215DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-168K 4200:38:5201:07:1201:43:1001:53:12.22+00:52:258:426.9
204BABINSKA Inga 290PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4015K 4300:38:3501:06:5801:43:1601:53:36.37+00:52:498:446.9
205SZUBA Krzysztof 246SANOKM-4056M 16000:38:4001:08:3601:44:5401:54:39.63+00:53:528:496.8
206GŁUSZKO Justyna 78SOLINA TEAMBEREZKAK-3020K 4400:40:5201:09:2001:44:5401:54:56.73+00:54:098:506.8
207PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 193RZESZÓWK-3021K 4500:40:2501:08:5101:46:0901:55:44.79+00:54:578:546.7
208JAŁOCHA Barbara 96PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-503K 4600:40:0901:09:2601:46:1401:56:17.41+00:55:308:566.7
209BASARAB Grzegorz 17PRZEMYŚLM-4057M 16100:40:3901:10:4001:47:0801:56:37.41+00:55:508:586.7
210KRÓL Grażyna 127PRZEMYŚLK-4016K 4700:40:5701:10:4701:47:2001:56:38.05+00:55:508:586.7
211CUDZIŁO Joanna 41PKO BANK POLSKI S.A.RZESZÓWK-4017K 4800:40:5901:09:2201:46:4101:56:38.34+00:55:518:586.7
212SZCZERBICKI Michał 242LUTOWISKAM-4058M 16200:40:0901:10:2101:47:0001:56:45.04+00:55:578:586.7
213RADYK Joanna 204PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3022K 4900:41:1701:14:1901:48:3701:57:38.92+00:56:519:036.6
214KALINOWSKA Lucyna 105PRZEMYŚLK-504K 5000:40:0701:10:4001:47:5901:57:47.68+00:57:009:036.6
215GAWEŁ Marzena 72PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-4018K 5100:41:2401:11:5701:49:4302:00:01.02+00:59:139:136.5
216SZCZERBICKA Aleksandra 243LUTOWISKAK-169K 5200:43:1501:12:5201:49:4902:00:01.29+00:59:149:146.5
217ADAMSKI Łukasz 300CSCZĘSTOCHOWAM-3064M 16300:42:0501:12:2801:49:5702:00:20.79+00:59:339:156.5
218PAWLOWSKA Agnieszka 190PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATARNAWCEK-4019K 5300:41:2901:14:4201:50:5102:00:41.39+00:59:549:176.5
219FURMAN Katarzyna 317DŁUGIEK-3023K 5400:41:1201:12:2401:51:0102:01:32.69+01:00:459:216.4
220BANAS Małgorzata 306RZESZOWK-505K 5500:42:4701:14:5701:51:1902:01:36.71+01:00:499:216.4
221MIODUNKA Jolanta 164STG DĘBICAMIELECK-4020K 5600:43:1401:14:1101:51:2602:01:46.99+01:00:599:226.4
222MIODUNKA Tomasz 163STG DĘBICAMIELECM-4059M 16400:43:1001:14:1401:51:2402:01:48.29+01:01:019:226.4
223MIELCZARSKA Monika 160WARSZAWAK-3024K 5700:41:0401:12:2101:50:2902:02:02.01+01:01:149:236.4
224WILCZYNSKI Mariusz 264SZLACHETNA PACZKAWARKAM-3065M 16500:41:5401:13:3001:54:2002:05:33.77+01:04:469:396.2
225HARATYK Roksana 90DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MŁP.K-3025K 5800:41:5101:13:5601:54:3702:05:34.10+01:04:469:396.2
226FERFECKI Paweł 66KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCEM-3066M 16600:41:4401:13:2601:54:2902:05:34.27+01:04:479:396.2
227FORNEK Paulina 68DZIKIE MUSTANGIOCIEKAK-1610K 5900:41:4101:13:3901:54:2202:05:34.32+01:04:479:396.2
228PRZĄDKA Katarzyna 200WARSZAWAK-3026K 6000:44:2501:18:2202:00:1402:11:06.16+01:10:1810:055.9
229ZBIEĆ Angelika 278DARFIK TEAMSIEDLCEK-3027K 6100:44:1801:18:1302:00:1102:11:06.76+01:10:1910:055.9
230ZBIEĆ Bożena 280DARFIK TEAMSIEDLCEK-506K 6200:44:4801:18:2802:00:2902:12:07.09+01:11:1910:095.9
231ZBIEĆ Janusz 281DARFIK TEAMSIEDLCEM-60+7M 16700:44:4701:17:3502:00:3302:12:11.51+01:11:2410:105.9
232WŁUDZIK Michał 270W23 ARCHITEKCIJASŁOM-3067M 16800:44:2001:18:2702:02:3502:14:47.55+01:14:0010:225.8
233KARDASZ Marek 108SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-4060M 16900:46:5601:22:0902:04:4402:16:16.65+01:15:2910:285.7
234ADAMCZYK Artur 1SOLINA TEAMSOLINAM-5013M 17000:46:4901:22:0802:04:2302:16:17.26+01:15:3010:295.7
Znaleziono 234 wynik(ów)