BIESZCZADZKI WEEKEND BIEGOWY RYSIA - PO 3 ETAPACH

Organizator:
GOKSiT Polańczyk
Data:
2019-10-20
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
42 km
Zgłoszonych:
209
Wystartowało:
177
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
177
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 13km | Etap 6km | Etap 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 13kmEtap 6kmEtap 23kmCzas
netto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CHENIKALO Oleksandr 2036RUN4ULWOWM-161M 101:00:47.0000:20:00.0001:46:16.0003:07:03.00 4:2713.5
2DOBRANSKYY Bogdan 2050FLAVIO RUNNINGLWOWM-162M 201:01:03.0000:19:55.0001:47:15.0003:08:13.00+00:01:104:2813.4
3KOBYLARZ Piotr 2113RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM-301M 301:04:31.0000:21:02.0001:55:20.0003:20:53.00+00:13:504:4612.5
4JAŁOCHA Mieczysław 2097PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEEMYŚLM-501M 401:05:39.0000:21:53.0001:54:01.0003:21:33.00+00:14:304:4712.5
5MICHALEC Marcin 2158KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-302M 501:06:00.0000:21:31.0002:00:34.0003:28:05.00+00:21:024:5712.1
6MAŁEK Andrzej 2150PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLM-401M 601:08:19.0000:23:13.0001:57:47.0003:29:19.00+00:22:164:5912
7KOSTERKIEWICZ Marcin 2123FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-402M 701:08:57.0000:22:52.0001:58:08.0003:29:57.00+00:22:544:5912
8ROHAN Łukasz 2207PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-303M 801:09:09.0000:22:36.0001:58:39.0003:30:24.00+00:23:215:0012
9KOZŁOWSKI Krzysztof 2126PRZEMYSKI KLUB BIEGACZADYBAWKAM-403M 901:10:29.0000:22:56.0002:01:05.0003:34:30.00+00:27:275:0611.7
9PEMPUŚ Bernard 2192PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-163M 901:11:36.0000:22:17.0002:00:37.0003:34:30.00+00:27:275:0611.7
11SKAWIŃSKI Tomasz 2222DWERNIK KAMIEŃ TRAILSANOKM-304M 1101:10:50.0000:22:55.0002:00:59.0003:34:44.00+00:27:415:0611.7
12GIEFERT Tomasz 2074PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-305M 1201:11:11.0000:23:19.0002:05:52.0003:40:22.00+00:33:195:1411.4
13DUTKEVYCH Viktoriya 2063LVIVK-161K 101:12:16.0000:22:55.0002:06:15.0003:41:26.00+00:34:235:1611.4
14PREISNER Robert 2199PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZRMYŚLM-502M 1301:11:23.0000:23:18.0002:07:21.0003:42:02.00+00:34:595:1711.3
15KUŚMIDER Jakub 2112FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-306M 1401:11:45.0000:23:50.0002:06:57.0003:42:32.00+00:35:295:1711.3
16KOHUT Dariusz 2115PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-404M 1501:13:04.0000:23:31.0002:07:07.0003:43:42.00+00:36:395:1911.3
17WEREMKO Grzegorz 2260MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-405M 1601:12:30.0000:23:06.0002:08:38.0003:44:14.00+00:37:115:2011.2
18WINIARSKA Katarzyna 2267FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLK-301K 201:14:30.0000:23:02.0002:06:54.0003:44:26.00+00:37:235:2011.2
19OLEJARSKI Marcin 2181PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-307M 1701:12:59.0000:23:42.0002:08:54.0003:45:35.00+00:38:325:2211.2
20GUT Jacek 2087CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJHUCISKOM-164M 1801:14:14.0000:23:23.0002:08:56.0003:46:33.00+00:39:305:2311.1
21DELEŻUCH Wojciech 2049OSP NIEMCENIEMCEM-406M 1901:14:50.0000:23:44.0002:09:38.0003:48:12.00+00:41:095:2611
22RUCIŃSKI Piotr 2211PRZEMYŚLM-308M 2001:13:33.0000:22:42.0002:12:26.0003:48:41.00+00:41:385:2611
23KACZMARSKI Grzegorz 2104KACZMARSKI TEAMRZESZÓWM-309M 2101:10:38.0000:22:41.0002:15:24.0003:48:43.00+00:41:405:2611
24HOROSZKO Ernest 2092SWR SOSBIKE SANOKSANOKM-3010M 2201:12:05.0000:23:26.0002:16:09.0003:51:40.00+00:44:375:3010.9
25WASYLÓW Jacek 2259ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-3011M 2301:12:16.0000:23:38.0002:16:38.0003:52:32.00+00:45:295:3210.8
26KANIECKI Paweł 2106MIEJSCE BLOK BPRZEMYŚLM-3012M 2401:15:19.0000:24:38.0002:13:46.0003:53:43.00+00:46:405:3310.8
27BANASIK Krzysiek 2015PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3013M 2501:14:23.0000:24:06.0002:16:15.0003:54:44.00+00:47:415:3510.7
28NEBOHA Nikita 2170NIKE RUN CLUBLVIVM-165M 2601:17:08.0000:22:38.0002:15:23.0003:55:09.00+00:48:065:3510.7
29RADYK Jakub 2203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3014M 2701:14:12.0000:24:33.0002:16:44.0003:55:29.00+00:48:265:3610.7
30CHODOWIEC Emil 2039NURZEC-STACJAM-3015M 2801:15:23.0000:24:25.0002:17:24.0003:57:12.00+00:50:095:3810.6
31BERNAT Tomasz 2021USTJANOWA GÓRNAM-407M 2901:16:46.0000:25:13.0002:16:19.0003:58:18.00+00:51:155:4010.6
32OGŁUSZKA Michał 2180DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3016M 3001:16:50.0000:24:40.0002:17:45.0003:59:15.00+00:52:125:4110.5
33PYRZAK Jacek 2202CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJRZESZÓWM-3017M 3101:18:46.0000:24:36.0002:17:01.0004:00:23.00+00:53:205:4310.5
34CURZYDŁO Bogdan 2042POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-408M 3201:15:15.0000:23:54.0002:21:16.0004:00:25.00+00:53:225:4310.5
35TUTKA Dominik 2253NALEŚNIKIBIŁGORAJM-3018M 3301:16:10.0000:24:39.0002:19:52.0004:00:41.00+00:53:385:4310.5
36BODNAR Krystian 2026SANOKM-166M 3401:18:44.0000:25:27.0002:17:26.0004:01:37.00+00:54:345:4510.4
37BODNAR Adrian 2025SANOKM-167M 3501:19:02.0000:24:39.0002:19:57.0004:03:38.00+00:56:355:4810.3
38STADNIK Wojciech 2229PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-409M 3601:21:21.0000:24:39.0002:17:53.0004:03:53.00+00:56:505:4810.3
39PIETRASIEWICZ Maciej 2194KRESOWIANIEDACHNÓWM-3019M 3701:16:22.0000:23:57.0002:25:09.0004:05:28.00+00:58:255:5010.3
40JACHIMOWSKI Jarosław 2094POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3020M 3801:18:53.0000:25:39.0002:21:14.0004:05:46.00+00:58:435:5110.3
41MAJ Witold 2147OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-503M 3901:17:26.0000:25:19.0002:23:12.0004:05:57.00+00:58:545:5110.2
42WIERZBICKI Janusz 2263SIENIAWAM-3021M 4001:18:51.0000:23:37.0002:23:53.0004:06:21.00+00:59:185:5110.2
43ORYSZCZAK Bartłomiej 2185MTB ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKIM-3022M 4101:20:25.0000:26:11.0002:20:45.0004:07:21.00+01:00:185:5310.2
44KRUSZYŃSKI Marek 2130PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-504M 4201:19:30.0000:26:13.0002:22:52.0004:08:35.00+01:01:325:5510.1
45MACIEJKO Rafał 2145KRESOWIANIEDACHNÓWM-4010M 4301:20:07.0000:23:55.0002:25:09.0004:09:11.00+01:02:085:5510.1
46ĆWIĄKAŁA Michał 2046ATHLETIC ZRĘCINZARSZYNM-3023M 4401:17:27.0000:24:39.0002:27:33.0004:09:39.00+01:02:365:5610.1
47SOBOL Krystian 2225MYCZKÓWM-4011M 4501:17:23.0000:25:39.0002:27:17.0004:10:19.00+01:03:165:5710.1
48DOPART Tomasz 2051DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEM-4012M 4601:20:39.0000:26:47.0002:23:05.0004:10:31.00+01:03:285:5710.1
49GAWORECKI Tomasz 2073POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3024M 4701:17:06.0000:25:54.0002:28:29.0004:11:29.00+01:04:265:5910
50GRYCIUK Walenty 2085NURZEC-STACJAM-505M 4801:21:38.0000:26:17.0002:24:21.0004:12:16.00+01:05:136:0010
51PRZYBYŁA Piotr 22015 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-168M 4901:18:21.0000:23:49.0002:30:22.0004:12:32.00+01:05:296:0010
52HANDZIAK Tomasz 2089LUBACZOWM-3025M 5001:24:06.0000:27:21.0002:22:01.0004:13:28.00+01:06:256:029.9
53PAJESTKA Wojtek 2187POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4013M 5101:21:01.0000:25:11.0002:27:46.0004:13:58.00+01:06:556:029.9
54SUDACKI Sebastian 2307CZUDECM-169M 5201:15:19.0000:25:04.0002:33:45.0004:14:08.00+01:07:056:039.9
55KLINGER Weronika 2110PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1OSTRÓWK-302K 301:23:35.0000:26:07.0002:24:45.0004:14:27.00+01:07:246:039.9
56ŁAŃCUCKI Łukasz 21415 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-4014M 5301:20:39.0000:24:19.0002:30:22.0004:15:20.00+01:08:176:049.9
57FEDIO Marek 20655 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1OSTRÓWM-3026M 5401:20:40.0000:24:19.0002:30:22.0004:15:21.00+01:08:186:049.9
58SZYSZŁO Tomasz 2251POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3027M 5501:21:52.0000:26:36.0002:27:14.0004:15:42.00+01:08:396:059.9
59ROGOWSKA Anna 2135DECARUN RZESZÓWRZESZOWK-303K 401:27:14.0000:26:43.0002:23:16.0004:17:13.00+01:10:106:079.8
60MATYSIAK Agnieszka 2020KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK-304K 501:25:24.0000:25:47.0002:26:34.0004:17:45.00+01:10:426:089.8
61KAWA Tomasz 2109SZYBKIE ŻABYRZESZÓWM-3028M 5601:18:24.0000:25:56.0002:35:45.0004:20:05.00+01:13:026:119.7
62NYKIEL Tomasz 2175PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-506M 5701:20:56.0000:25:58.0002:34:13.0004:21:07.00+01:14:046:139.7
63MAZEK Przemysław 2156SZYBKIE ŻABYPRZEMYŚLM-1610M 5801:18:17.0000:25:55.0002:37:26.0004:21:38.00+01:14:356:139.6
64STEFAŃSKA Maria 2235PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-401K 601:24:38.0000:28:12.0002:29:17.0004:22:07.00+01:15:046:149.6
65SAWICKI Robert 2217BEE IS RUNNINGGORLICEM-4015M 5901:26:35.0000:29:14.0002:31:03.0004:26:52.00+01:19:496:219.4
66SOCHA Marcin 2226AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-3029M 6001:24:21.0000:25:50.0002:37:29.0004:27:40.00+01:20:376:229.4
67PIETRYSZYN Mariusz 2195SZYBKIE ŻABYBRYLIŃCEM-4016M 6101:27:50.0000:29:24.0002:31:19.0004:28:33.00+01:21:306:239.4
68AMROŻKIEWICZ – GROMEK Judyta 2003AMROŻKIEWICZ TEAM/ SAN-REH BOGDAN GROMEKSANOKK-305K 701:25:56.0000:27:56.0002:34:57.0004:28:49.00+01:21:466:249.4
69ANTOSZ Bogdan 2005SIENIAWAM-4017M 6201:25:46.0000:27:56.0002:35:14.0004:28:56.00+01:21:536:249.4
70ZBIEĆ Dariusz 2279DARFIK TEAMSIEDLCEM-3030M 6301:26:24.0000:26:44.0002:38:08.0004:31:16.00+01:24:136:279.3
71ŁAPCZYŃSKI Krzysztof 21425 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHUSTRZYKI DOLNEM-1611M 6401:25:43.0000:28:59.0002:36:39.0004:31:21.00+01:24:186:279.3
72SZADURSKI Tomasz 2239PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4018M 6501:24:53.0000:28:34.0002:38:05.0004:31:32.00+01:24:296:279.3
73KOZIOŁ Mariusz 2125PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-4019M 6601:12:31.0000:23:18.0002:56:10.0004:31:59.00+01:24:566:289.3
74GŁOWACKI Marcin 2077NALEŚNIKIBIŁGORAJM-1612M 6701:27:16.0000:28:24.0002:37:52.0004:33:32.00+01:26:296:309.2
75KUBICKI Łukasz 2131KUBICCYIWONICZ ZDRÓJM-3031M 6801:27:47.0000:27:53.0002:37:53.0004:33:33.00+01:26:306:309.2
76FILIPOWICZ Krzysztof 2067KUPNOM-4020M 6901:26:08.0000:26:56.0002:40:52.0004:33:56.00+01:26:536:319.2
77MYTYCH Wiesław 2169KUPNOM-4021M 7001:26:08.0000:26:58.0002:40:52.0004:33:58.00+01:26:556:319.2
78FURS Teodor 2070PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM-4022M 7101:38:57.0000:28:42.0002:28:58.0004:36:37.00+01:29:346:359.1
79KLOCEK Konrad 2111ŁĘŻYNYM-3032M 7201:27:06.0000:30:36.0002:39:24.0004:37:06.00+01:30:036:359.1
80OLEKSZYK Joanna 2182DECARUN RZESZÓWSZYSZKÓWK-162K 801:29:40.0000:28:59.0002:39:03.0004:37:42.00+01:30:396:369.1
81OGŁUSZKA Elżbieta 2179DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-306K 901:33:58.0000:27:30.0002:38:21.0004:39:49.00+01:32:466:399
82CYPRYŚ Joanna 2044DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-163K 1001:32:49.0000:28:06.0002:39:04.0004:39:59.00+01:32:566:399
83KIAMUT Ryszard 2310KGB KORCZYNAJABŁONICA POLSKAM-60+1M 7301:27:17.0000:28:36.0002:44:19.0004:40:12.00+01:33:096:409
84SOPEL Wiesław 2227KRESOWIANIELUBACZÓWM-507M 7401:30:17.0000:29:13.0002:40:46.0004:40:16.00+01:33:136:409
85DRYNIAK Daniel 2058PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4023M 7501:35:30.0000:32:00.0002:34:03.0004:41:33.00+01:34:306:429
86WYSOCKI Dariusz 22947 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM-3033M 7601:23:53.0000:33:05.0002:45:08.0004:42:06.00+01:35:036:438.9
87BACH Dawid 2008MSRSANOKM-3034M 7701:28:39.0000:29:33.0002:45:54.0004:44:06.00+01:37:036:458.9
87GRASZA Ireneusz 2084PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-4024M 7701:33:12.0000:28:56.0002:41:58.0004:44:06.00+01:37:036:458.9
89WOTA Łukasz 22755 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHŻURAWICAM-3035M 7901:32:22.0000:28:09.0002:43:50.0004:44:21.00+01:37:186:468.9
90KAPRAL Adam 2315DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKM-4025M 8001:33:07.0000:30:54.0002:40:50.0004:44:51.00+01:37:486:468.8
91STEFAŃSKI Ireneusz 2236PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4026M 8101:29:58.0000:28:54.0002:46:01.0004:44:53.00+01:37:506:468.8
92SMOLIŃSKI Paweł 2224KILOMETRY ODDECHÓWSANOK / HAJFAM-4027M 8201:27:54.0000:25:19.0002:52:10.0004:45:23.00+01:38:206:478.8
93CIEPAŁOWICZ Ewa 2040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-307K 1101:29:22.0000:29:00.0002:47:11.0004:45:33.00+01:38:306:478.8
94JARACZ Marcin 2291KROSNOM-3036M 8301:29:43.0000:27:39.0002:48:13.0004:45:35.00+01:38:326:478.8
95SUSABOWSKI Andrzej 2238WARSZAWAM-3037M 8401:30:41.0000:28:48.0002:46:45.0004:46:14.00+01:39:116:488.8
96WAJCOWICZ Witold 2257KILOMETRY ODDECHÓWSANOKM-4028M 8501:27:54.0000:26:53.0002:52:09.0004:46:56.00+01:39:536:498.8
97KUZŁO Andrzej 2136PRZEMYŚLM-3038M 8601:32:21.0000:29:15.0002:45:23.0004:46:59.00+01:39:566:498.8
98KISIELEWICZ Marcin 2313ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-3039M 8701:31:50.0000:30:03.0002:45:21.0004:47:14.00+01:40:116:508.8
99KOZIEŁ Tadeusz 2124SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM-1613M 8801:31:59.0000:28:04.0002:48:30.0004:48:33.00+01:41:306:528.7
100ZAKRZACKI Damian 22765 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHROKIETNICAM-3040M 8901:28:36.0000:29:46.0002:50:16.0004:48:38.00+01:41:356:528.7
101DROZD Jerzy 2054LUBELAKYNIEMCEM-60+2M 9001:36:45.0000:31:57.0002:41:05.0004:49:47.00+01:42:446:538.7
102DOROSZ Barbara 2052PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-308K 1201:38:09.0000:28:45.0002:44:40.0004:51:34.00+01:44:316:568.6
103PLACHA Piotr 2196KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4029M 9101:33:57.0000:27:00.0002:50:56.0004:51:53.00+01:44:506:568.6
104MATUŁA Przemysław 2154UMCS BIEGALUBLINM-508M 9201:33:00.0000:28:49.0002:50:18.0004:52:07.00+01:45:046:578.6
105BEŁCH Michał 2019WIDACZM-3041M 9301:37:38.0000:28:54.0002:46:22.0004:52:54.00+01:45:516:588.6
106AMAROWICZ Jacek 20025 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-3042M 9401:38:06.0000:29:33.0002:45:54.0004:53:33.00+01:46:306:598.6
107KOŁTUNIEWICZ Andrzej 2116WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINM-4030M 9501:34:12.0000:30:05.0002:51:33.0004:55:50.00+01:48:477:028.5
108DRYLA Piotr 20571 BATALION CZOŁGÓWPRZEWORSKM-4031M 9601:32:32.0000:29:39.0002:53:59.0004:56:10.00+01:49:077:038.5
109ĆWIĄKAŁA Halina 2047ATHLETIC ZRĘCINKROSNOK-402K 1301:37:17.0000:29:41.0002:49:13.0004:56:11.00+01:49:087:038.5
110AST Grzegorz 2007AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1614M 9701:34:45.0000:30:01.0002:51:35.0004:56:21.00+01:49:187:038.5
111ŁABUDZKI Marcin 2140PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3043M 9801:42:08.0000:28:23.0002:45:55.0004:56:26.00+01:49:237:038.5
112BRZOZOWSKI Marek 2031WOŁKOWYJAM-3044M 9901:43:10.0000:32:42.0002:40:47.0004:56:39.00+01:49:367:038.5
113MISIAK Mateusz 2165ROPCZYCEM-1615M 10001:36:26.0000:29:48.0002:51:39.0004:57:53.00+01:50:507:058.5
114SZYMALA-LIPKA Magdalena 2247LIPKI RULEZMIELECK-309K 1401:38:41.0000:30:47.0002:48:30.0004:57:58.00+01:50:557:058.5
115RYBIŃSKI Grzegorz 2212RYBKA RUNNERS TEAM PROSZOWICEPROSZOWICEM-4032M 10101:37:34.0000:30:04.0002:50:38.0004:58:16.00+01:51:137:068.4
116DRĄG Paweł 2053DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3045M 10201:40:06.0000:31:07.0002:48:29.0004:59:42.00+01:52:397:088.4
117DRWIĘGA Beata 2055SWIMRUN FOX TEAMSANOKK-403K 1501:38:24.0000:30:06.0002:52:11.0005:00:41.00+01:53:387:098.4
118BAJSAROWICZ Maciej 2009PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAKRAMARZÓWKAM-1616M 10301:30:35.0000:29:52.0003:01:26.0005:01:53.00+01:54:507:118.3
119NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 2172NA PRZEKÓRSANOKM-4033M 10401:38:24.0000:31:26.0002:52:12.0005:02:02.00+01:54:597:118.3
119DROBOT Piotr 2312NA PRZEKÓRSANOKM-4033M 10401:38:24.0000:31:26.0002:52:12.0005:02:02.00+01:54:597:118.3
121KARDASZ Marek 2108SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-4035M 10602:16:16.0000:25:57.0002:20:22.0005:02:35.00+01:55:327:128.3
122WARĘCKA Katarzyna 2258PIERDZĄCE ZAJĄCELESKOK-164K 1601:38:57.0000:32:08.0002:51:31.0005:02:36.00+01:55:337:128.3
123KULIK Anna 2132STRZYŻÓWK-404K 1701:36:52.0000:30:12.0002:56:05.0005:03:09.00+01:56:067:138.3
124KOPCZYK Waldemar 2119BIDA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-4036M 10701:38:04.0000:28:37.0002:59:02.0005:05:43.00+01:58:407:168.2
125CZURA Renata 2045PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-405K 1801:36:00.0000:30:52.0002:59:29.0005:06:21.00+01:59:187:178.2
126GRADOWSKA Katarzyna 2083PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3010K 1901:38:05.0000:30:21.0002:59:02.0005:07:28.00+02:00:257:198.2
127KORZENIOWSKA Joanna 2120UMCS BIEGALUBLINK-3011K 2001:39:58.0000:30:39.0003:00:36.0005:11:13.00+02:04:107:248.1
128PASIERB Grzegorz 2189DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4037M 10801:40:04.0000:29:32.0003:02:13.0005:11:49.00+02:04:467:258.1
129OSZCZYPKO Piotr 2186PRZEMYŚL BEARSPRZEMYŚLM-1617M 10901:38:57.0000:33:32.0002:59:37.0005:12:06.00+02:05:037:258.1
130LUHOVSKYI Dmytro 2296MISTO PEREMOEMISTO PEREMOEM-3046M 11001:39:56.0000:29:25.0003:03:36.0005:12:57.00+02:05:547:278.1
131WILECZEK Antoni 2265PAKOSZÓWKAM-3047M 11101:44:04.0000:30:11.0002:59:12.0005:13:27.00+02:06:247:278
132ZIELIŃSKI Sebastian 2282POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-3048M 11201:39:11.0000:31:25.0003:03:09.0005:13:45.00+02:06:427:288
133CHODNICKI Radosław 2038WARSZAWAM-4038M 11301:37:58.0000:32:02.0003:04:02.0005:14:02.00+02:06:597:288
134BURAK Adam 20331 BATALION CZOŁGÓWPRZEMYŚLM-4039M 11401:32:20.0000:28:55.0003:14:14.0005:15:29.00+02:08:267:308
135ŁOPATKIEWICZ Beata 2143JEDLICZEK-501K 2101:44:43.0000:33:13.0002:57:48.0005:15:44.00+02:08:417:318
136ZARĘBA Jolanta 2305RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZOWK-502K 2201:41:22.0000:32:13.0003:02:42.0005:16:17.00+02:09:147:318
137OLSZYK Tadeusz 2183BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-60+3M 11501:41:33.0000:35:05.0003:00:08.0005:16:46.00+02:09:437:328
138MAŚLAK Marzena 2152POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3049M 11601:39:26.0000:35:17.0003:02:58.0005:17:41.00+02:10:387:337.9
139MAŚLAK Jacek 2153POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4040M 11701:39:26.0000:35:17.0003:02:59.0005:17:42.00+02:10:397:337.9
139WOLF Weronika 22733PBOT‚ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-406K 2301:39:26.0000:35:18.0003:02:58.0005:17:42.00+02:10:397:337.9
141MITURA Wojtek 2166PARCZEWM-4041M 11801:39:28.0000:35:21.0003:03:03.0005:17:52.00+02:10:497:347.9
142LEVICKIJ Yurij 2297CLUB ULTRAM-4042M 11901:37:18.0000:30:31.0003:13:03.0005:20:52.00+02:13:497:387.9
143SUCHOWIECKA Sabina 2237POLAŃCZYKK-165K 2401:42:14.0000:32:43.0003:05:57.0005:20:54.00+02:13:517:387.9
144GŁOWACKI Krzysztof 2076NALEŚNIKICZELUŚNICAM-1618M 12001:41:40.0000:31:27.0003:10:18.0005:23:25.00+02:16:227:427.8
145DUDEK Pawel 2060WOLA ZYRAKOWSKA/DEBICAM-4043M 12101:45:09.0000:33:01.0003:06:07.0005:24:17.00+02:17:147:437.8
146ŁUCZYCKA Iwona 2144POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-407K 2501:47:53.0000:33:38.0003:02:59.0005:24:30.00+02:17:277:437.8
147ZAORSKA Justyna 2319STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-408K 2601:39:14.0000:33:28.0003:12:38.0005:25:20.00+02:18:177:447.7
148JAKUBOWSKI Daniel 2095CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM-4044M 12201:42:41.0000:31:44.0003:12:14.0005:26:39.00+02:19:367:467.7
149WOJDON Monika 2271DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-409K 2701:45:15.0000:31:25.0003:10:16.0005:26:56.00+02:19:537:477.7
150HOCEK Jakub 20915 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-1619M 12301:39:57.0000:41:46.0003:05:34.0005:27:17.00+02:20:147:477.7
151DUDEK Katarzyna 2059PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3012K 2801:43:04.0000:31:59.0003:12:23.0005:27:26.00+02:20:237:477.7
152MIKUSEK Ryszard 2161WARSZAWSKA DRUŻYNAWARSZAWAM-4045M 12401:50:03.0000:29:59.0003:11:21.0005:31:23.00+02:24:207:537.6
153SIEDLACZEK Zbigniew 2219SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-60+4M 12501:46:41.0000:31:15.0003:17:17.0005:35:13.00+02:28:107:587.5
154MAŁEK Paweł 2149DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4046M 12601:45:13.0000:32:12.0003:18:59.0005:36:24.00+02:29:218:007.5
155BANASIEWICZ Paweł 2013POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3050M 12701:50:49.0000:35:15.0003:12:32.0005:38:36.00+02:31:338:037.4
155KONIECZNA Joanna 2117POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4010K 2901:50:48.0000:35:16.0003:12:32.0005:38:36.00+02:31:338:037.4
155ROJEK Dawid 2209NIECHBIEGARZESZÓWM-1620M 12701:49:10.0000:30:36.0003:18:50.0005:38:36.00+02:31:338:037.4
158BRZUSZKO Jacek 2032SIENIAWAM-509M 12901:45:37.0000:37:03.0003:16:23.0005:39:03.00+02:32:008:047.4
159MOSKAL Marzena 2167KROSNOK-4011K 3001:51:40.0000:33:26.0003:14:48.0005:39:54.00+02:32:518:057.4
160RZESZUTEK Anna 2215DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-166K 3101:53:12.0000:34:40.0003:14:12.0005:42:04.00+02:35:018:087.4
161KRÓL Grażyna 2127PRZEMYŚLK-4012K 3201:56:38.0000:34:52.0003:13:23.0005:44:53.00+02:37:508:127.3
162BASARAB Grzegorz 2017PRZEMYŚLM-4047M 13001:56:37.0000:35:30.0003:13:23.0005:45:30.00+02:38:278:137.3
163BABINSKA Inga 2290PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4013K 3301:53:36.0000:34:59.0003:19:00.0005:47:35.00+02:40:328:167.3
164ZĄBEK Paweł 2308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO BIAŁAM-4048M 13101:48:24.0000:34:59.0003:25:55.0005:49:18.00+02:42:158:197.2
165PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 2193RZESZÓWK-3013K 3401:55:44.0000:36:11.0003:19:34.0005:51:29.00+02:44:268:227.2
166SYCZ Barbara 2304PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEEMYŚLK-4014K 3501:52:38.0000:34:39.0003:26:02.0005:53:19.00+02:46:168:247.1
167JAŁOCHA Barbara 2096PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-503K 3601:56:17.0000:37:04.0003:25:06.0005:58:27.00+02:51:248:327
168CUDZIŁO Joanna 2041PKO BANK POLSKI S.A.RZESZÓWK-4015K 3701:56:38.0000:36:43.0003:25:57.0005:59:18.00+02:52:158:337
169MATUSZEWSKI Piotr 2155SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3051M 13201:27:52.0000:28:48.0004:03:04.0005:59:44.00+02:52:418:337
170KALINOWSKA Lucyna 2105PRZEMYŚLK-504K 3801:57:47.0000:38:05.0003:36:36.0006:12:28.00+03:05:258:526.8
171RADYK Joanna 2204PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3014K 3901:57:38.0000:38:21.0003:38:22.0006:14:21.00+03:07:188:546.7
172GAWEŁ Marzena 2072PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-4016K 4002:00:01.0000:34:42.0003:40:06.0006:14:49.00+03:07:468:556.7
173PAWLOWSKA Agnieszka 2190PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATARNAWCEK-4017K 4102:00:41.0000:38:22.0003:40:05.0006:19:08.00+03:12:059:016.6
174BANAS Małgorzata 2306RZESZOWK-505K 4202:01:36.0000:40:32.0003:47:22.0006:29:30.00+03:22:279:166.5
175WILCZYNSKI Mariusz 2264SZLACHETNA PACZKAWARKAM-3052M 13302:05:33.0000:37:06.0003:56:34.0006:39:13.00+03:32:109:306.3
176FERFECKI Paweł 2066KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCEM-3053M 13402:05:34.0000:38:05.0003:56:31.0006:40:10.00+03:33:079:316.3
177WŁUDZIK Michał 2270W23 ARCHITEKCIJASŁOM-3054M 13502:14:47.0000:40:34.0004:03:14.0006:58:35.00+03:51:329:576
Znaleziono 177 wynik(ów)