BRUBECK K2 RUN

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-09-24
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.611 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
64
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁĄTKA Piotr 71M18-351M 100:00:0200:39:40.3500:39:43.25 4:2913.4
2GOLAK Agnieszka 49Runner's PowerK36-491K 100:00:0200:39:54.9000:39:57.65+00:00:144:3013.3
3KOWALIK Andrzej 30Bieg OpolskiM36-491M 200:00:0300:40:11.7000:40:14.95+00:00:314:3213.2
4GRYGIEL Marek 27JacekBiega Running TeamM36-492M 300:00:0600:40:10.3000:40:16.50+00:00:334:3213.2
5BONDARA Sylwia 46Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamK18-351K 200:00:0300:40:21.6500:40:25.00+00:00:414:3313.2
6CIEŚNIK Krzysztof 52M18-352M 400:00:0400:40:45.1000:40:49.10+00:01:054:3613
7GARDENER Jacek 10JacekBiega Running TeamM50+1M 500:00:0400:40:57.6500:41:02.60+00:01:194:3713
8WASZEK Sławomir 18SAMBOR TEAMM36-493M 600:00:0000:41:11.4500:41:11.45+00:01:284:3912.9
9DERENCZ Michał 58M36-494M 700:00:0300:41:27.2500:41:30.75+00:01:474:4112.8
10CZARNY Jarosław 73#SOBASTEAMM18-353M 800:00:0300:42:13.8000:42:17.65+00:02:344:4612.6
11THIER Dominik 13KS KandaharM36-495M 900:00:0300:43:53.2000:43:56.70+00:04:134:5712.1
12KUSZELA Mateusz 69M18-354M 1000:00:0400:44:08.5500:44:12.55+00:04:294:5912
13ŁABUZ Małgorzata 74SOBASTEAMK18-352K 300:00:0300:44:26.4500:44:29.90+00:04:465:0112
14GĘDŁEK Łukasz 57M18-355M 1100:00:0400:44:36.5000:44:41.25+00:04:585:0211.9
15PRZECH Ignacy 61M18-356M 1200:00:0500:45:44.6000:45:50.55+00:06:075:1011.6
16GLIMSKI Radosław 75M18-357M 1300:00:0000:46:26.6000:46:26.60+00:06:435:1411.4
17BĘBENEK Marcin 11B33M18-358M 1400:00:0900:46:27.4000:46:36.55+00:06:535:1411.4
18KULCZYCKI Marek 66M18-359M 1500:00:0400:46:36.5000:46:40.95+00:06:575:1511.4
19KĄKOL Krzysztof 24M18-3510M 1600:00:0400:46:37.1000:46:41.55+00:06:585:1611.4
20DOMAGAŁA Jarosław 81BBLM50+2M 1700:00:0400:46:45.6500:46:50.30+00:07:075:1711.4
21SOBIERAJ Aleksander 29OLO TeamM36-496M 1800:00:0400:47:12.0000:47:16.40+00:07:335:2011.3
22WOJEWODZIC Krzysztof 70M18-3511M 1900:00:0300:47:36.1000:47:39.35+00:07:565:2211.2
23KOTYSZ Waldemar 37BBL OPOLEM50+3M 2000:00:0500:47:41.4000:47:47.10+00:08:035:2311.1
24KLARŻUK Mikołaj 1M18-3512M 2100:00:0000:48:07.4500:48:07.45+00:08:245:2611
25NOWAKOWSKI Leszek 41M36-497M 2200:00:0800:48:10.5000:48:19.20+00:08:355:2611
26ZUBALA Michał 59M18-3513M 2300:00:0800:48:31.6000:48:40.00+00:08:565:2910.9
27SZACH Andrzej 4722 kbpqM36-498M 2400:00:0500:48:38.5000:48:43.60+00:09:005:2910.9
28CHRZANOWSKI Paweł 64M36-499M 2500:00:0500:49:15.7500:49:21.15+00:09:375:3410.8
29CICHERSKI Bartłomiej 9Klub Biegacza RTVeuroAGDM18-3514M 2600:00:0400:49:34.7000:49:38.70+00:09:555:3610.7
30NIBURSKI Tomasz 21Skyline71M18-3515M 2700:00:0400:50:12.2500:50:17.20+00:10:335:4010.6
31OSMOLAK Agnieszka 31PRO RUN WROCŁAWK18-353K 400:00:0500:50:53.0000:50:58.65+00:11:155:4410.4
32PYTKO Jarek 80M18-3516M 2800:00:0300:51:32.9000:51:36.25+00:11:535:4910.3
33RAKOCZY Jerzy 68M36-4910M 2900:00:0400:52:05.1500:52:09.90+00:12:265:5310.2
34ŚWIERK Stanisław 19NaturalniE JanowiceM50+4M 3000:00:0500:52:14.2500:52:19.80+00:12:365:5410.2
35SMOLAN Marcin 48M36-4911M 3100:00:0500:52:25.6500:52:31.15+00:12:475:5510.1
36GRZEGOREK Tomasz 77M36-4912M 3200:00:0700:52:34.9500:52:42.60+00:12:595:5610.1
37ŚWIERK Krystyna 20NaturalniE JanowiceK50+1K 500:00:0400:54:07.0500:54:11.65+00:14:286:069.8
38WOJRACH Marcin 67Wildcat TeamM18-3517M 3300:00:0900:54:27.1000:54:36.75+00:14:536:099.8
39MICHAŁOWSKI Maciej 55M50+5M 3400:00:0900:54:32.9500:54:42.25+00:14:596:099.7
40CHOLEWA Agnieszka 16SAMBORK18-354K 600:00:1000:55:54.5000:56:05.05+00:16:216:199.5
41SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 17SAMBOR TEAMK36-492K 700:00:1000:55:54.6500:56:05.25+00:16:226:199.5
42LOREK Kamil 54M18-3518M 3500:00:0400:56:55.5500:56:59.85+00:17:166:259.3
43ZJAWIONA Katarzyna 72K18-355K 800:00:0400:57:13.6000:57:18.20+00:17:346:289.3
44CIEŚNIK Karolina 65K18-356K 900:00:0800:57:18.3500:57:26.40+00:17:436:289.3
45GAJEK Halina 12ATHLETICS NYSAK36-493K 1000:00:0400:57:38.1500:57:43.05+00:17:596:309.2
46KRAWCZYK Grażyna 50K50+2K 1100:00:0500:58:34.7500:58:40.60+00:18:576:379.1
47KIRKIEWICZ Ireneusz 44Kolega Maćka OławaM36-4913M 3600:00:0800:59:07.7500:59:16.60+00:19:336:409
48KRYZA Grzegorz 79M36-4914M 3700:00:0900:59:32.1500:59:42.05+00:19:586:438.9
49POLAK Agnieszka 62TATERNIKK36-494K 1200:00:0800:59:57.4501:00:05.50+00:20:226:468.9
50MAŁACZEK Robert 22M36-4915M 3800:00:0601:00:06.7501:00:13.15+00:20:296:478.8
51MAŁACZEK Halina 23PaniK36-495K 1300:00:0601:00:06.7001:00:13.25+00:20:306:478.8
52CYMERMAN Anna 78K18-357K 1400:00:0601:00:39.5501:00:46.45+00:21:036:518.8
53JUSIS Katarzyna 76K18-358K 1500:00:0701:00:38.7501:00:46.45+00:21:036:518.8
54GŁOGOWSKI Adam 63Jeżozwierze GroupM36-4916M 3900:00:0601:01:36.7501:01:43.05+00:21:596:578.6
55KUCAŁA Kinga 330 mil stądK18-359K 1600:00:0701:03:26.1501:03:34.00+00:23:507:108.4
56DEJA Andrzej 60M50+6M 4000:00:0801:03:44.2501:03:52.65+00:24:097:128.3
57KUCZAKOWSKA Joanna 33Biegowe MisieK18-3510K 1700:00:0701:04:56.0501:05:03.05+00:25:197:208.2
58KRUZEL Rafal 34Biegowe MisieM36-4917M 4100:00:0701:04:55.7001:05:03.05+00:25:197:208.2
59ŁAPACZYŃSKI Robert 4M36-4918M 4200:00:0401:05:40.7001:05:44.70+00:26:017:258.1
60KOTYSZ Katarzyna 36BBL OpoleK50+3K 1800:00:0901:06:34.6001:06:43.85+00:27:007:318
61HRYŃKÓW Tomasz 32M36-4919M 4300:00:0801:07:02.5001:07:11.05+00:27:277:347.9
62SEŃKÓW Mirosław 15nie zrzeszonyM50+7M 4400:00:0501:14:10.2001:14:15.70+00:34:328:227.2
63HACZKIEWICZ Dorota 56K50+4K 1900:00:0901:16:21.9001:16:31.80+00:36:488:377
64GŁOWACKI Piotr 82KW KatowiceM50+8M 4500:00:0701:18:05.2001:18:12.25+00:38:298:496.8
Znaleziono 64 wynik(ów)