BUKOŁAZ 21K EXTREMUM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2017-10-07
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
42
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
42
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open | Wiekowa
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Adam 28ENDOO BASKETBALLSZCZECINM-OPEN1M 101:42:21.05 4:5212,3
2RAGAN Tomasz 46TRZEBIATÓWM-OPEN2M 201:43:38.05+00:01:174:5612,2
3CZABANOWSKI Łukasz 5SZCZECINM-OPEN3M 301:44:51.55+00:02:304:5912,0
4RUTA Przemysław 32MOTIV HOME TEAMSZCZECINM-OPEN4M 401:45:00.65+00:02:395:0012,0
5MARCZEWSKI Bartosz 20SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIESTARGARDM-OPEN5M 501:46:10.50+00:03:495:0311,9
6YALTUSHENKA Vitali 43SZCZECINM-OPEN6M 601:50:56.60+00:08:355:1711,4
7BAŁAMĄCEK Tomasz 1RURZYCAM401M 701:51:21.65+00:09:005:1811,3
8MISIAK Arkadiusz 24HOŻA TEAMSZCZECINM402M 801:52:15.65+00:09:545:2011,2
9BRUDNIK Adam 3MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM501M 901:52:48.20+00:10:275:2211,2
10MISARKO Arkadiusz 23NOWOGARDM403M 1001:52:57.00+00:10:355:2211,2
11SZOTA Robert 35SMT SZCZECINSZCZECINM-OPEN7M 1101:54:21.50+00:12:005:2611,0
12ŁUCZAK Przemek 18ŁUWUSZCZECINM404M 1201:55:07.40+00:12:465:2810,9
13SZYMAŃSKA Katarzyna 37WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN1K 101:56:17.55+00:13:565:3210,8
14PYSIAK Marcin 30PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN8M 1301:56:24.20+00:14:035:3210,8
15SCHMIDT Jacek 47RAZ SZCZECINSZCZECINM405M 1401:56:49.70+00:14:285:3310,8
16HERMAN Paweł 13MRZEŻYNOM406M 1501:58:02.75+00:15:415:3710,7
17DALESZYŃSKI Michał 7ŁĘKNOSZCZECINM-OPEN9M 1601:59:38.90+00:17:175:4110,5
18SZCZYGIELSKI Radosław 34KOŁOBRZEGM-OPEN10M 1702:00:16.15+00:17:555:4310,5
19SKOTARCZAK Maciej 33SDOSZCZECINM407M 1802:00:55.80+00:18:345:4510,4
20JASIŃSKI Mateusz 45GIŻYCKOM-OPEN11M 1902:02:34.40+00:20:135:5010,3
21OCHOTA Rafał 27STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM408M 2002:04:50.15+00:22:295:5610,1
22ŁUGOWSKI Marek 19SZCZECINM409M 2102:04:57.10+00:22:365:5710,1
23MAŚNICKI Kamil 22SZCZECINM-OPEN12M 2202:05:03.15+00:22:425:5710,1
24FRYCZ Szymon 10SZCZECINM-OPEN13M 2302:08:24.85+00:26:036:069,8
25KWIATKOWSKA Kwiatojka 17WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN2K 202:10:06.35+00:27:456:119,7
26MOSKAL Tomasz 25SZCZECINM-OPEN14M 2402:10:44.15+00:28:236:139,6
27KURZAWA Marcin 16OSINAM-OPEN15M 2502:10:45.80+00:28:246:139,6
28WLAŹ Lucjan 42ALIGANCKOKOPICEM4010M 2602:10:48.10+00:28:276:139,6
29BORCZEWSKI Paweł 2FLAKI GORZÓWGORZÓW WLKPM4011M 2702:13:20.50+00:30:596:209,5
30CZECHOWICZ Krzysztof 6UBEZPIECZENIA-CZECHOWICZGORZÓW WLKPM-OPEN16M 2802:13:45.55+00:31:246:229,4
31ZAWADKA Andrzej 44SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM502M 2902:14:01.85+00:31:406:229,4
32NAWRACAJ Mirosław 26TRZEBIEŻM-OPEN17M 3002:14:20.55+00:31:596:239,4
33DALESZYŃSKI Jacek 8SZCZECINM4012M 3102:14:36.50+00:32:156:249,4
34GRECZUK Paweł 11CZARNAROZPACZTEAMSZCZECINM-OPEN18M 3202:18:55.95+00:36:346:369,1
35GRZESZCZYK Sebastian 12SZCZECINM4013M 3302:20:05.00+00:37:436:409,0
36DUDA-RELIGA Ewelina 9OZKBSZCZECINK401K 302:20:28.60+00:38:076:419,0
37KRYWAN Tomasz 15BEZRZECZEM-OPEN19M 3402:21:41.60+00:39:206:448,9
38RADOŻYCKI Radek 31SZCZECINM4014M 3502:24:40.95+00:42:196:538,7
39WIECZOREK Mariusz 41SZCZECINM4015M 3602:25:01.80+00:42:406:548,7
40MARSZAŁ Michał 21SZCZECINM4016M 3702:35:57.40+00:53:367:258,1
41CHROBOCIŃSKA Elżbieta 4SZCZECINK501K 402:52:55.40+01:10:348:147,3
42PUSZ Janusz 29SZCZECINM-OPEN20M 3803:10:37.40+01:28:169:046,6
Znaleziono 42 wynik(ów)