BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MICHALAK Grzegorz 455M201M 100:00:0200:16:17.8500:16:20.30 3:1518.4
2KULAI Taras 1192SC ULTRALWOWM202M 200:00:0100:16:29.3500:16:31.30+00:00:113:1818.2
3FELCZAK Jakub 921BYDGOSZCZM203M 300:00:0100:16:43.3500:16:44.40+00:00:253:2017.9
4WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 1089CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM181M 400:00:0000:17:12.0500:17:12.80+00:00:543:2617.4
5JAGODZIŃSKI Mateusz 56BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM204M 500:00:0200:17:31.6000:17:34.05+00:01:133:3017.1
6PIETRYKA Grzegorz 1400ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM301M 600:00:0100:17:48.0000:17:49.20+00:01:303:3316.9
7MAĆKOWSKI Maciej 9UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 700:00:0200:17:51.9500:17:54.55+00:01:343:3416.8
8BEDRA Robert 805CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM303M 800:00:0000:17:53.0500:17:53.80+00:01:353:3416.8
9MRUK Tomasz 436CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 900:00:0200:17:57.9500:18:00.80+00:01:403:3516.7
10WOŁOSZCZAK Leszek 14806. KILOMETRBYDGOSZCZM205M 1000:00:0400:18:06.9500:18:11.60+00:01:493:3716.6
11LUTOWSKI Wojciech 792TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 1100:00:0200:18:19.0000:18:21.30+00:02:013:3916.4
12TUCHOLSKI Bartłomiej 158BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM206M 1200:00:0100:18:23.2500:18:25.15+00:02:053:4016.3
13KUŁAKOWSKI Krzysztof 784RUN PASJABYDGOSZCZM305M 1300:00:0200:18:26.1500:18:28.70+00:02:083:4116.3
14GRUSZKA Gracjan 1244CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM207M 1400:00:0000:18:33.2000:18:34.05+00:02:153:4216.2
15SZENK Marta 534BYDGOSZCZK301K 100:00:0200:18:57.9500:19:00.70+00:02:403:4715.8
16STRUGAŁA Maciej 137OBORNIKIM208M 1500:00:0000:19:05.8500:19:05.85+00:02:483:4915.7
17FLOREK Paweł 141RUNADDICTSBYDGOSZCZM306M 1600:00:0200:19:10.4000:19:12.95+00:02:523:5015.7
18MAGDZIARZ Jakub 987KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM307M 1700:00:0300:19:32.1500:19:35.15+00:03:143:5415.4
19PILCH Artur 1199PIANIŚCI GÓRĄBYDGOSZCZM308M 1800:00:0200:19:41.5000:19:43.95+00:03:233:5615.2
20KACZMAREK Sebastian 1458BYDGOSZCZM309M 1900:00:0400:19:42.1000:19:46.65+00:03:243:5615.2
21WRÓBLEWSKI Lech 53ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIADZM3010M 2000:00:0300:19:44.6500:19:48.45+00:03:263:5715.2
22MISIASZEK Marek 860BYDGOSZCZM3011M 2100:00:0400:19:46.0500:19:50.25+00:03:283:5715.2
23IGNACZAK Jarosław 603BYDGOSZCZM3012M 2200:00:0400:19:46.2500:19:50.80+00:03:283:5715.2
24PĘKAŁA Aleksandra 1439RUN PASJABYDGOSZCZK302K 200:00:0300:19:49.0500:19:52.50+00:03:313:5715.1
25BASA Jacek 844ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM402M 2300:00:0200:19:50.9000:19:53.00+00:03:333:5815.1
26OKOŃSKI Jarosław 337BIEGOWEZAPARCIE.PLBYDGOSZCZM3013M 2400:00:0400:19:51.4000:19:55.75+00:03:333:5815.1
27STANKIEWICZ Jacek 108MDANIELSABYDGOSZCZM209M 2500:00:0200:19:55.2500:19:57.65+00:03:373:5915.1
28PIC Dawid 271OSIELSKOM2010M 2600:00:0300:19:57.5000:20:01.40+00:03:393:5915
29CZARNECKI Piotr 787BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM403M 2700:00:0400:19:59.9000:20:04.70+00:03:424:0015
30RACZYŃSKI Krzysztof 451BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM501M 2800:00:0400:20:00.1000:20:04.75+00:03:424:0015
31FELKNER Kamil 775CIELEM182M 2900:00:2300:20:02.8500:20:26.10+00:03:454:0015
32SORGER Patryk 1379ISKRA DULSKBYDGOSZCZM2011M 3000:00:0800:20:04.6000:20:13.30+00:03:464:0114.9
33WIECZOREK Michał 16EDUTEAMBYDGOSZCZM2012M 3100:00:3500:20:05.7500:20:40.80+00:03:474:0114.9
34GOŁATA Wojciech 188WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3014M 3200:00:0600:20:07.5500:20:14.30+00:03:494:0114.9
35KOTULA Sławomir 26GLSBYDGOSZCZM3015M 3300:00:0300:20:10.6000:20:14.35+00:03:524:0214.9
36ŻELAZKO Kamil 1222NKUBBYDGOSZCZM3016M 3400:00:0400:20:16.6000:20:20.95+00:03:584:0314.8
37KANNEBERG Maciej 656RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2013M 3500:00:1700:20:18.1500:20:35.30+00:04:004:0314.8
38KOWALSKI Jacek 145BYDGOSZCZM404M 3600:00:0600:20:24.0500:20:30.15+00:04:064:0414.7
39SOBCZAK Marcin 1453CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3017M 3700:00:0500:20:24.9500:20:30.80+00:04:074:0514.7
40DOMISIEWICZ Michał 572BYDGOSZCZM2014M 3800:01:3300:20:28.3500:22:01.85+00:04:104:0514.7
41ZBORAŁA Dawid 85SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 3900:00:0200:20:28.7000:20:31.55+00:04:104:0514.6
42ŁADNIAK Dariusz 887CZARNOWOM405M 4000:00:1300:20:32.6500:20:46.15+00:04:144:0614.6
43POZORSKI Adam 954BIEGAJĄCE ŚLIWICELIŃSKM3018M 4100:00:0600:20:33.6500:20:40.20+00:04:154:0614.6
44CHODKIEWICZ Tomasz 605GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM406M 4200:00:0400:20:35.6500:20:39.70+00:04:174:0714.6
45ADAMCZAK Filip 1352BYDGOSZCZM101M 4300:00:0600:20:39.8000:20:46.45+00:04:214:0814.5
46ROMANOWSKI Michal 350BYDGOSZCZM3019M 4400:00:0100:20:41.0500:20:42.85+00:04:234:0814.5
47WASILEWSKI Wojtek 331BYDGOSZCZM2016M 4500:00:0400:20:41.8000:20:46.45+00:04:234:0814.5
48KŁOSOWSKI Marcin 592GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM407M 4600:00:0200:20:41.9000:20:44.80+00:04:244:0814.5
49DROSDOWSKI Sebastian 1086ŚWIECIEM408M 4700:00:0400:20:44.1500:20:48.25+00:04:264:0814.5
50SZOPIŃSKI Rafał 289BYDGOSZCZM3020M 4800:00:0700:20:53.5500:21:00.95+00:04:354:1014.4
51MUSIAŁ Piotr 1011WIERZCHUCIN KRÓLM3021M 4900:00:0700:20:55.5500:21:03.25+00:04:374:1114.3
52BOINSKI Rafal 1346SOLEC KUJAWSKIM3022M 5000:00:0400:20:55.7500:21:00.30+00:04:374:1114.3
53BUBIAK Hubert 1475BYDGOSZCZM2017M 5100:01:0500:20:55.9000:22:01.45+00:04:384:1114.3
54WENDA Dawid 86SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2018M 5200:00:0200:20:56.8000:20:59.45+00:04:384:1114.3
55WŁODARCZYK Wojciech 270CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM502M 5300:00:0500:20:56.9000:21:01.95+00:04:394:1114.3
56KLINOWSKI Radosław 58GALACTICABYDGOSZCZM3023M 5400:00:1000:20:57.3000:21:07.65+00:04:394:1114.3
57CHEŁMIŃSKI Mateusz 1455GDAŃSKM3024M 5500:00:1000:21:00.3000:21:11.15+00:04:424:1214.3
58BUTRYN Nikodem 1468BYDGOSZCZM503M 5600:00:0900:21:02.6000:21:12.00+00:04:444:1214.3
59KANDZIORA Krystian 546BYDGOSZCZM183M 5700:00:1200:21:02.7500:21:15.10+00:04:444:1214.3
60HOC Marek 801LEGE ARTISBYDGOSZCZM409M 5800:00:0600:21:03.8500:21:10.65+00:04:464:1214.2
61JUREK Piotr 435BBL SZUBINSZUBINM504M 5900:00:0400:21:05.6500:21:10.20+00:04:474:1314.2
62MICHALAK Wojtek 973BYDGOSZCZM505M 6000:00:2300:21:13.1500:21:36.80+00:04:554:1414.1
63KUTOWSKI Przemysław 828PRUSZCZM4010M 6100:00:0500:21:13.7500:21:18.95+00:04:554:1414.1
64SOBCZAK Rafał 1267BAŻANT TEAMOSIĘCINYM2019M 6200:00:0100:21:14.5500:21:16.45+00:04:564:1514.1
65CZAJKOWSKA Sylwia 453#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK401K 300:00:0400:21:16.2000:21:20.25+00:04:584:1514.1
66SKARWECKI Remigiusz 154ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNM3025M 6300:00:0900:21:17.3000:21:27.25+00:04:594:1514.1
67SŁOMKA Maciej 516MOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3026M 6400:00:1800:21:18.5000:21:37.30+00:05:004:1514.1
68ROSÓŁ Jacek 130BYDGOSZCZM3027M 6500:00:0500:21:19.5500:21:25.15+00:05:014:1614.1
69CHORZEWSKI Kamil 662DROBINM2020M 6600:00:0400:21:25.2500:21:30.05+00:05:074:1714
70LORENC Michał 617BYDGOSZCZM2021M 6700:00:0600:21:25.8000:21:32.60+00:05:074:1714
71BAŁA Artur 607MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3028M 6800:00:1400:21:26.4500:21:40.85+00:05:084:1714
72KOWALSKI Krzysztof 932OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM3029M 6900:00:0700:21:26.8000:21:34.50+00:05:084:1714
73BZDZION Marcin 1201BYDGOSZCZM2022M 7000:00:0200:21:28.3000:21:31.00+00:05:104:1714
74WARLIKOWSKI Łukasz 876BYDGOSZCZM3030M 7100:00:0700:21:28.5000:21:35.50+00:05:104:1714
75RATAJCZAK Arkadiusz 79BYDGOSZCZM506M 7200:00:0600:21:28.9500:21:35.05+00:05:114:1714
76ANTKOWIAK Bartosz 1165TRISPACEBYDGOSZCZM3031M 7300:00:1100:21:29.6500:21:41.55+00:05:114:1814
77FELINIAK Daniel 731BYDGOSZCZM3032M 7400:00:0600:21:31.0500:21:37.60+00:05:134:1813.9
78BRZEZIŃSKI Maciej 1072OSIEK NAD NOTM4011M 7500:00:0600:21:32.5500:21:38.55+00:05:144:1813.9
79SIKORA Sylwia 5621 BRYGADALOGISTYCZNABYDGOSZCZK402K 400:00:0500:21:33.2500:21:39.05+00:05:154:1813.9
80STAŃCZYK Martyna 200TOMASZÓW MAZOWIECKIK201K 500:00:0900:21:33.5000:21:43.15+00:05:154:1813.9
81CZEPEK Aleksander 527BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM601M 7600:00:0200:21:33.9500:21:36.15+00:05:164:1813.9
82NISZCZOTA Karol 524BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM4012M 7700:00:1400:21:34.7000:21:49.45+00:05:164:1913.9
83PALACZ Wioletta 65BYDGOSZCZK403K 600:00:0400:21:35.0500:21:39.70+00:05:174:1913.9
84MICHALIK Joanna 460ARUNBYDGOSZCZK303K 700:00:0200:21:35.7000:21:38.10+00:05:174:1913.9
85RÓŻYCKI Sławomir 691TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM507M 7800:00:0500:21:47.4500:21:52.70+00:05:294:2113.8
86WASILEWSKI Marcin 648WIRTUALNESZLAKI.PLBYDGOSZCZM3033M 7900:00:4400:21:49.1500:22:33.65+00:05:314:2113.8
87FRANKOWSKI Paweł 233BYDGOSZCZM4013M 8000:00:2300:21:49.8000:22:13.55+00:05:314:2213.7
88SAWIŃSKI Łukasz 823KCYNIAM2023M 8100:00:0400:21:55.5000:21:59.85+00:05:374:2313.7
89SZULC Andrzej 649ŁOCHOWOM4014M 8200:00:1200:21:58.1500:22:10.65+00:05:404:2313.7
90JĘDRUSIK Krzysztof 394BIEGACZE OD PIERWSZEGO KROKU DO METYWIDOKUBYDGOSZCZM2024M 8300:00:0500:22:01.3500:22:07.05+00:05:434:2413.6
91ROGALSKI Maciej 468OLOTEAMBYDGOSZCZM3034M 8400:00:0400:22:02.7000:22:06.75+00:05:444:2413.6
92JAKUBCZAK Michał 395WIERZCHUCINEKM3035M 8500:00:0800:22:03.0000:22:11.90+00:05:454:2413.6
93PAWLIK Marek 714FARMVITAPRUSZCZM508M 8600:00:1400:22:03.3500:22:17.95+00:05:454:2413.6
94JANCZYSZYN Eryk 1416NAKŁO NAD NOTECIĄM3036M 8700:00:1100:22:07.1500:22:18.20+00:05:494:2513.6
95KOSEK Stanisław 1253BRZEZINKIM2025M 8800:00:0700:22:07.6500:22:15.15+00:05:494:2513.6
96RYCZAK Maja 89681 BLPBYDGOSZCZK202K 800:00:0900:22:08.3500:22:17.35+00:05:504:2513.6
97RONALDOWSKI Kacper 363BYDGOSZCZM2026M 8900:00:0500:22:08.5500:22:14.25+00:05:504:2513.5
98BIAŁOUS Krzysztof 1227NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM509M 9000:00:0600:22:09.3000:22:15.95+00:05:514:2513.5
99STĘPIEŃ Bogdan 618LUXTORPEDYNOWY DWÓRM3037M 9100:00:2200:22:10.6000:22:33.25+00:05:524:2613.5
100WIELGOSZ Krzysztof 1018BYDGOSZCZM2027M 9200:00:1500:22:10.9500:22:26.50+00:05:534:2613.5
101KUJAWA Daniel 143156. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM3038M 9300:00:0300:22:16.8500:22:20.35+00:05:594:2713.5
102SOKOLOWSKI Marcin 1055BYDGOSZCZM4015M 9400:00:0600:22:18.3500:22:25.30+00:06:004:2713.4
103KAMIŃSKI Łukasz 1385WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM3039M 9500:00:1100:22:18.5500:22:29.70+00:06:004:2713.5
104PALIWODA Jakub 329TURM2028M 9600:00:5300:22:19.0500:23:12.50+00:06:014:2713.4
105JAGODZIŃSKA Magdalena 57BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK203K 900:00:0600:22:19.3500:22:25.60+00:06:014:2713.4
106GŻYL Mikolaj 1065JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3040M 9700:00:1300:22:20.6000:22:33.85+00:06:024:2813.4
107WNĘK Martin 663BYDGOSZCZM2029M 9800:00:0400:22:20.6500:22:25.60+00:06:024:2813.4
108WNĘK Natalia 664SPECIAL SPACEGRÓDEKK204K 1000:00:0300:22:21.8500:22:25.50+00:06:044:2813.4
109BUTRYM Piotr 164BYDGOSZCZM3041M 9900:00:1400:22:22.2000:22:36.60+00:06:044:2813.4
110CIEŚLEWICZ Karol 1075OLAFCREWBYDGOSZCZM4016M 10000:00:1000:22:23.8000:22:34.40+00:06:054:2813.4
111AUGUSTYNOWICZ Andrzej 790RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4017M 10100:00:0900:22:24.8500:22:34.60+00:06:074:2913.4
112JASIŃSKI Artur 19SZUBINM4018M 10200:00:2000:22:25.3000:22:46.20+00:06:074:2913.4
113SZARLEJ Marcin 472PKOBPSABYDGOSZCZM3042M 10300:00:0800:22:25.6500:22:33.85+00:06:074:2913.4
114PTASZNIK Michał 1154PTACHOLRUNTUSZYNYM3043M 10400:00:2700:22:25.7500:22:53.10+00:06:074:2913.4
115CHOJNACKI Bartosz 740BYDGOSZCZM3044M 10500:00:0700:22:26.3000:22:33.90+00:06:084:2913.4
116ZIMNY Marek 712ELTRA W BIEGUBYDGOSZCZM5010M 10600:00:1200:22:27.9500:22:40.15+00:06:104:2913.4
117BARSZCZ Tomasz 674BYDGOSZCZM3045M 10700:00:1300:22:32.2500:22:45.40+00:06:144:3013.3
118ŚLEFARSKI Marcin 68BIAŁE BŁOTAM3046M 10800:00:1400:22:33.1000:22:47.20+00:06:154:3013.3
119STROKOWSKA Paulina 1158BYDGOSZCZK205K 1100:00:1200:22:34.7500:22:47.50+00:06:164:3113.3
120FUŁAT Karol 994CEKCYNM5011M 10900:00:1700:22:34.9000:22:52.05+00:06:174:3113.3
121TOKARSKI Paweł 1077BYDGOSZCZM2030M 11000:00:1100:22:34.9000:22:46.50+00:06:174:3113.3
122PIOTROWSKA Katarzyna 703BYDGOSZCZK206K 1200:00:0400:22:35.3000:22:40.10+00:06:174:3113.3
123BIEL Marek 922MAŁE RUDYM4019M 11100:00:1100:22:36.2000:22:47.80+00:06:184:3113.3
124DOLNY Marcin 577FOREST GANGBYDGOSZCZM4020M 11200:00:1200:22:36.5500:22:48.80+00:06:184:3113.3
125SPŁAWSKI Jarosław 1080BYDGOSZCZM5012M 11300:00:3100:22:37.1500:23:08.25+00:06:194:3113.3
126POLIWODZIŃSKI Mateusz 1121KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM102M 11400:00:0600:22:38.0500:22:44.85+00:06:204:3113.3
127SUDOŁ Jacek 484BYDGOSZCZM4021M 11500:01:3500:22:42.4500:24:17.85+00:06:244:3213.2
128BARSZCZEWSKI Sebastian 358BYDGOSZCZM4022M 11600:00:1500:22:48.2000:23:03.45+00:06:304:3313.2
129JAŻDŻEWSKI Dawid 594DESPERACIBYDGOSZCZM3047M 11700:00:0900:22:50.0500:22:59.75+00:06:324:3413.1
130JASIECKI Sebastian 615CROSSTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2031M 11800:00:0600:22:51.5500:22:57.70+00:06:334:3413.1
131PALIGA Maciej 41SOŚNOM3048M 11900:00:0700:22:53.6500:23:01.20+00:06:354:3413.1
132DANIELEWSKI Rafał 992ROBOTNIK TOPORZYSKOBYDGOSZCZM3049M 12000:00:2100:22:54.8500:23:16.20+00:06:374:3513.1
133GWIAZDOWSKI Krzysztof 173BYDGOSZCZM4023M 12100:00:0600:22:55.7000:23:02.15+00:06:374:3513.1
134DARO Jakub 682BYDGOSZCZM2032M 12200:00:0600:22:56.0000:23:02.85+00:06:384:3513.1
135URBAŃSKI Tomasz 198JW 4326BYDGOSZCZM4024M 12300:00:0900:22:56.0500:23:05.70+00:06:384:3513.1
136JANCOWSKI Wojciech 3BYDGOSZCZM4025M 12400:00:0900:22:58.0000:23:07.95+00:06:404:3513.1
137ANDRZEJEWSKA Sylwia 265BYDGOSZCZK304K 1300:00:0400:23:02.5000:23:06.80+00:06:444:3613
138ŁOBODA Maciej 597ŚLESINM3050M 12500:01:4100:23:02.9000:24:44.20+00:06:454:3613
139WNUK Piotr 1020BYDGOSZCZM103M 12600:00:2100:23:04.9000:23:25.95+00:06:474:3613
140WNUK Sławomir 1009BYDGOSZCZM4026M 12700:00:2000:23:05.2500:23:25.70+00:06:474:3713
141AFELT Jarosław 721BYDGOSZCZM3051M 12800:00:2600:23:06.8000:23:32.95+00:06:484:3713
142STĘPSKI Marek 23BYDGOSZCZM4027M 12900:00:1200:23:08.1500:23:20.15+00:06:504:3713
143WOJTYNOWSKI Artur 1405RUN FOR FUNBYDGOSZCZM4028M 13000:00:0800:23:10.0500:23:18.15+00:06:524:3812.9
144SZYMCZAK Maciej 1039STRZELEWOM4029M 13100:00:0400:23:10.3000:23:14.85+00:06:524:3812.9
145WESOŁOWSKA Magdalena 1322BYDGOSZCZK207K 1400:00:3000:23:11.2500:23:41.80+00:06:534:3812.9
146PROKOPOWICZ Igor 582KRUSZYN KRAJEŃSKIM104M 13200:01:2300:23:12.2500:24:36.15+00:06:544:3812.9
147WRÓBEL Grzegorz 1197BYLE DO METYBYDGOSZCZM3052M 13300:00:1000:23:12.7000:23:22.75+00:06:544:3812.9
148MYLER Łukasz 675SYPNIEWOM2033M 13400:01:0000:23:12.8500:24:12.90+00:06:554:3812.9
149KOWALSKI Marek 778NIEMCZM4030M 13500:00:2400:23:14.1000:23:38.35+00:06:564:3812.9
150JURKOWSKI Paweł 949TOASTMATERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 13600:00:2700:23:15.1000:23:43.05+00:06:574:3912.9
151BARAŃSKI Władysław 1059BYDGOSZCZM3054M 13700:00:0400:23:16.7000:23:21.55+00:06:584:3912.9
152SZULC Edmund 1189ZIELONKAM5013M 13800:00:4700:23:18.0500:24:05.85+00:07:004:3912.9
153WOJCIECHOWSKI Grzegorz 14ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2034M 13900:00:1000:23:19.9000:23:30.55+00:07:024:4012.9
154KLOSKOWSKI Adam 202JW1515CHOJNICEM3055M 14000:01:1300:23:19.9500:24:33.05+00:07:024:4012.9
155BAGIŃSKI Marcin 1407BYDGOSZCZM3056M 14100:00:4900:23:21.7000:24:11.30+00:07:034:4012.8
156WIECZOREK Waldemar 291BYDGOSZCZM3057M 14200:00:3100:23:22.7000:23:53.75+00:07:044:4012.8
157GABRYCH Maciej 163CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3058M 14300:00:0500:23:23.2500:23:29.20+00:07:054:4012.8
158MARCINKOWSKI Artur 545KORONOWOM2035M 14400:00:2700:23:24.7000:23:52.40+00:07:064:4112.8
159WOLAN Magdalena 8AMORKIBYDGOSZCZK404K 1500:00:1900:23:25.5500:23:44.65+00:07:074:4112.8
160ISELVMO Espen 612LILLESANDM2036M 14500:00:1500:23:26.0500:23:41.90+00:07:084:4112.8
161CICHOWICZ Marcin 365SOLEC KUJAWSKIM4031M 14600:00:1700:23:27.0500:23:44.15+00:07:094:4112.8
162BAUMGART Jacek 766BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM5014M 14700:00:2200:23:28.3000:23:50.95+00:07:104:4112.8
163CHMURA Tomasz 1290GRUDZIĄDZM4032M 14800:00:1600:23:29.7500:23:46.05+00:07:114:4212.8
164MROTEK Katarzyna 67ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK305K 1600:01:0400:23:30.7500:24:35.70+00:07:124:4212.8
165NOWAK Rafał 411BYDGOSZCZM2037M 14900:01:3100:23:31.3500:25:03.10+00:07:134:4212.7
166ŁATKA Marcin 1450BYDGOSZCZM4033M 15000:00:1600:23:32.0000:23:48.00+00:07:144:4212.7
167PASTWA Filip 1449LUX-HAUSNIEMCZM3059M 15100:00:2900:23:32.4000:24:02.25+00:07:144:4212.7
168SOKOŁOWSKI Piotr 1056GORDON RUNBYDGOSZCZM3060M 15200:00:0600:23:33.6000:23:40.05+00:07:154:4212.7
169GRUSZCZYK Maciej 927BYDGOSZCZM2038M 15300:00:4100:23:34.0000:24:15.25+00:07:164:4212.7
170WESOŁOWSKI Rafał 1178BYDGOSZCZM3061M 15400:01:3500:23:34.1500:25:10.00+00:07:164:4312.7
171SZYMAŃSKI Bartłomiej 326BYDGOSZCZM2039M 15500:00:5400:23:35.4500:24:29.65+00:07:174:4312.7
172MUĆKO Bartek 44ZSH BYDGOSZCZBYDGOSZCZM184M 15600:00:0100:23:36.0500:23:37.70+00:07:184:4312.7
173BORAKIEWICZ Arkadiusz 1098TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZM3062M 15700:00:3800:23:36.2500:24:14.50+00:07:184:4312.7
174KUBEŁ Marta 1071BYDGOSZCZK208K 1700:00:0400:23:36.6000:23:40.95+00:07:184:4312.7
175CELEGRAT Andrzej 1174GRUPAM3063M 15800:00:1400:23:37.4500:23:51.55+00:07:194:4312.7
176BRZEZIŃSKI Sławomir 952CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4034M 15900:00:1700:23:37.6000:23:55.05+00:07:194:4312.7
177KĘDZIERSKI Wojciech 1021BYDGOSZCZM4035M 16000:00:1200:23:37.9500:23:50.20+00:07:204:4312.7
178PILAKOWSKA Angelika 644ELTRA W BIEGUŁOCHOWOK306K 1800:00:1100:23:39.2500:23:50.40+00:07:214:4312.7
179RUCIŃSKI Rafał 870SELEKCJA NATURALNAMAŁE RUDYM3064M 16100:00:4800:23:40.3000:24:28.35+00:07:224:4412.7
180LEWICKI Maciej 120BYDGOSZCZ NA START!BYDGOSZCZM4036M 16200:00:2700:23:40.9500:24:08.20+00:07:234:4412.7
181BYRTEK Grzegorz 400BYDGOSZCZM4037M 16300:00:0700:23:41.3500:23:48.65+00:07:234:4412.7
182KISZKA Marcin 1093RUN PASJABYDGOSZCZM3065M 16400:00:1300:23:41.5500:23:55.35+00:07:234:4412.7
183KORTAS Marcin 1062BYDGOSZCZM4038M 16500:00:2100:23:43.6500:24:05.45+00:07:254:4412.6
184URBAŃSKI Dawid 45BYDGOSZCZM3066M 16600:00:1700:23:43.8000:24:01.35+00:07:254:4412.6
185SZOT Kacper 586BYDGOSZCZM2040M 16700:00:5100:23:43.9000:24:35.20+00:07:264:4412.6
186RYBICKI Artur 911MĘŻCZYZNAM4039M 16800:00:4200:23:46.2000:24:29.05+00:07:284:4512.6
187KUDALSKI Maciej 264XYZ FIGHT ACADEMYBYDGOSZCZM2041M 16900:00:3500:23:46.2500:24:21.90+00:07:284:4512.6
188BURCZYK Roman 380BYDGOSZCZM4040M 17000:00:1800:23:46.4000:24:04.85+00:07:284:4512.6
189GŁOWACKI Robert 72BYDGOSZCZM4041M 17100:00:0600:23:46.4500:23:53.15+00:07:284:4512.6
190KOŁSUT Sebastian 1325BYDGOSZCZM2042M 17200:00:0900:23:50.4500:23:59.75+00:07:324:4612.6
191STAWCZYK Dariusz 240BYDGOSZCZM4042M 17300:00:1800:23:53.4500:24:12.25+00:07:354:4612.6
192PAWLIK Anna 713ZK NR 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK405K 1900:00:1800:23:53.6000:24:11.85+00:07:354:4612.6
193OLBORSKI Lukasz 838BYDGOSZCZM3067M 17400:00:1200:23:57.1000:24:09.65+00:07:394:4712.5
194OSTROWSKA Anna 677BĘDZITOWOK101K 2000:00:3800:23:57.4000:24:36.25+00:07:394:4712.5
195WIŚNIEWSKI Leszek 971BYDGOSZCZM3068M 17500:00:2000:23:59.3500:24:19.80+00:07:414:4712.5
196DZIKOWSKA Paulina 782GRUDZIĄDZK307K 2100:00:1800:24:00.1000:24:18.45+00:07:424:4812.5
197NADRATOWSKI Maciej 231KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4043M 17600:00:5400:24:00.1500:24:54.70+00:07:424:4812.5
198HASS Adam 321BYDGOSZCZM3069M 17700:00:3900:24:00.4500:24:39.65+00:07:424:4812.5
199ŁOBOCKI Krzysztof 232TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3070M 17800:00:2900:24:02.1000:24:31.55+00:07:444:4812.5
200STASZKIEWICZ Jakub 858STASHKY TEAMBYDGOSZCZM185M 17900:01:2200:24:03.5500:25:26.45+00:07:454:4812.5
201MIKOŁAJCZAK Sławomir 697BYDGOSZCZM4044M 18000:00:0500:24:03.9500:24:09.90+00:07:464:4812.5
202KRASIŃSKI Piotr 98BYDGOSZCZM4045M 18100:01:0100:24:04.3000:25:05.70+00:07:464:4812.5
203MAZUR Jakub 742BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM2043M 18200:00:1200:24:05.5500:24:18.10+00:07:474:4912.4
204SIEG Marcin 639BYDGOSZCZM3071M 18300:00:3700:24:06.3500:24:44.20+00:07:484:4912.4
205ŻUCHOWSKI Dariusz 398PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5015M 18400:00:1900:24:07.0000:24:26.10+00:07:494:4912.4
206GONIA Alicja 978BYDGOSZCZK406K 2200:01:0500:24:08.0000:25:13.35+00:07:504:4912.4
207STAFIEJ Wojciech 1391BYDGOSZCZM4046M 18500:00:1200:24:08.6000:24:20.95+00:07:504:4912.4
208GAWROŃSKI Mateusz 573BARCINM2044M 18600:01:0600:24:08.8500:25:14.85+00:07:514:4912.4
209DRZEWIECKI Radosław 1487BYDGOSZCZM3072M 18700:00:2200:24:09.0000:24:31.10+00:07:514:4912.4
210KAMIŃSKI Marek 93TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2045M 18800:02:0600:24:09.2000:26:16.10+00:07:514:5012.4
211ORZECHOWSKI Zbigniew 690BYDGOSZCZM4047M 18900:00:3200:24:09.9000:24:42.15+00:07:524:5012.4
212MAZURKIEWICZ Piotr 306DOBRCZM4048M 19000:00:1100:24:09.9000:24:21.25+00:07:524:5012.4
213MACIĄGA Jakub 996BYDGOSZCZM3073M 19100:00:2800:24:11.9500:24:40.70+00:07:544:5012.4
214DOBRZYŃSKA Ewa 234BYDGOSZCZK308K 2300:00:3900:24:13.9500:24:53.35+00:07:564:5012.4
215MICHALSKA Daria 403BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK209K 2400:00:1800:24:15.3000:24:33.30+00:07:574:5112.4
216MŁYNAREK Paweł 1388BYDGOSZCZM105M 19200:00:0300:24:15.5500:24:19.25+00:07:574:5112.4
217KUBIS Sylwia 1460BYDGOSZCZK407K 2500:00:3200:24:18.1500:24:50.20+00:08:004:5112.3
218WASTOWSKI Dawid 874PIOTRKÓW KUJAWSKIM2046M 19300:00:3900:24:18.1500:24:57.25+00:08:004:5112.3
219JAGIELSKI Szymon 1419MAKSYMILIANOWOM2047M 19400:00:5200:24:18.9000:25:11.00+00:08:014:5112.3
220SKRZYPIŃSKI Marek 224WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM3074M 19500:00:4300:24:19.2500:25:03.20+00:08:014:5212.3
221WONS Rafał 1356BYDGOSZCZM3075M 19600:01:3300:24:21.1500:25:54.25+00:08:034:5212.3
222JAKUBCZAK Łukasz 849BYDGOSZCZM3076M 19700:00:0800:24:23.7000:24:31.85+00:08:054:5212.3
223WISNIEWSKI Tadeusz 817TRZEBIELUCH27M5016M 19800:00:0000:24:25.3500:24:25.35+00:08:074:5312.3
224DZIEŻA Roma 165RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK408K 2600:00:2500:24:25.4000:24:50.45+00:08:074:5312.3
225WIŚNIEWSKA-KACZOR Iga 981GRUDZIĄDZK309K 2700:00:0000:24:25.6500:24:25.65+00:08:074:5312.3
226KOWALSKI Marek 1017BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4049M 19900:00:0800:24:26.4000:24:34.75+00:08:084:5312.3
227ROGALSKA Justyna 944BYDGOSZCZK3010K 2800:00:1800:24:29.4500:24:47.75+00:08:114:5312.3
228KLAWIKOWSKA Julita 613TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3011K 2900:00:3700:24:31.3000:25:08.85+00:08:134:5412.2
229SCHNEIDER Krystian 307BYDGOSZCZM3077M 20000:00:3000:24:31.9000:25:02.45+00:08:144:5412.2
230PACEK Mirosław 207SEROCKM5017M 20100:01:3000:24:32.3500:26:02.80+00:08:144:5412.2
231SUCHOMSKI Damian 910ŚWIEKATOWOM106M 20200:00:0400:24:32.3500:24:36.35+00:08:144:5412.2
232WAWRZYŃCZAK Grzegorz 73TORUŃM3078M 20300:01:0100:24:34.7500:25:36.65+00:08:164:5512.2
233KIEŁCZYŃSKI Marek 667PRZYŁĘKIM4050M 20400:01:1900:24:35.2500:25:54.25+00:08:174:5512.2
234KEPHART Kimberly 812ZIELONKAK3012K 3000:00:2100:24:35.6000:24:57.15+00:08:174:5512.2
235DANIELEWICZ Bartosz 1298BYDGOSZCZM3079M 20500:01:1100:24:36.0500:25:47.25+00:08:184:5512.2
236PIĄTEK Justyna 1179GDAŃSKK3013K 3100:00:2200:24:36.1000:24:58.50+00:08:184:5512.2
237JANUSZKIEWICZ Piotr 589ŁOCHOWOM3080M 20600:01:0700:24:37.9000:25:45.60+00:08:204:5512.2
238ARACH Przemysław 961BYDGOSZCZM3081M 20700:02:0300:24:38.7500:26:41.80+00:08:204:5512.2
239RADECKI Przemysław 138BYDGOSZCZM4051M 20800:00:2800:24:39.0500:25:07.80+00:08:214:5512.2
240TOMCZYŃSKI Jacek 1483BYDGOSZCZM3082M 20900:01:1400:24:40.2500:25:55.20+00:08:224:5612.2
241KRYSZTOFIAK Michał 1219ULUNG TEAMBYDGOSZCZM4052M 21000:00:1000:24:45.3000:24:55.70+00:08:274:5712.1
242STĘPSKI Sławomir 348ZSM1BYDGOSZCZM2048M 21100:00:5400:24:45.4500:25:39.60+00:08:274:5712.1
243WOŹNIAK Anna 898NAKŁO NAD NOTECIĄK409K 3200:00:1600:24:46.0000:25:02.05+00:08:284:5712.1
244WAJER Marita 694REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZŚLESINK2010K 3300:00:1100:24:47.7000:24:59.30+00:08:294:5712.1
245PACZKOWSKI Mirosław 580CB163BYDGOSZCZM4053M 21200:00:4500:24:48.2500:25:33.85+00:08:304:5712.1
246BISKUPIAK Robert 555ŁOBŻENICAM4054M 21300:00:3900:24:51.8500:25:31.55+00:08:344:5812.1
247MENDEL Patryk 483BYDGOSZCZM2049M 21400:00:1400:24:52.0500:25:06.95+00:08:344:5812.1
248GULCZYŃSKI Dawid 1497BYDGOSZCZM3083M 21500:00:4500:24:52.9000:25:37.90+00:08:354:5812.1
249FRĄCKOWIAK Waldemar 392BYDGOSZCZM4055M 21600:00:2200:24:53.0500:25:15.55+00:08:354:5812.1
250WŁODARSKI Paweł 744BYDGOSZCZM3084M 21700:00:5300:24:53.1500:25:46.90+00:08:354:5812.1
251ROSZCZYN Dawid 1216CB163BYDGOSZCZM3085M 21800:01:5800:24:53.5500:26:52.35+00:08:354:5812
252MATKOWSKA Monika 1496BYDGOSZCZK3014K 3400:00:4400:24:53.7000:25:38.15+00:08:354:5812
253BIZON Bartosz 735BYDGOSZCZM3086M 21900:01:1200:24:53.9000:26:06.45+00:08:364:5812
254MICHALAK Mariusz 349BYDGOSZCZM4056M 22000:00:2800:24:54.1500:25:22.80+00:08:364:5812
255RAUNEST Adam 548BYDGOSZCZM5018M 22100:00:5700:24:55.8000:25:53.10+00:08:374:5912
256TWARDOWSKI Krzysztof 1142BYDGOSZCZM2050M 22200:01:0600:24:56.7500:26:03.15+00:08:384:5912
257BAUMGART Krzysztof 1057METAL INDUSTRYKORONOWOM4057M 22300:00:0700:24:57.2500:25:04.25+00:08:394:5912
258SZYMAŃSKI Tomasz 970BYDGOSZCZM3087M 22400:00:1600:24:57.7000:25:14.30+00:08:394:5912
259POZORSKA Joanna 953BIEGAJĄCE ŚLIWICELIŃSKK3015K 3500:00:1000:24:58.0500:25:08.15+00:08:404:5912
260LESZCZYŃSKI Łukasz 409BYDGOSZCZM3088M 22500:01:5100:24:58.2000:26:49.65+00:08:404:5912
261GWIZDAŁA Mikołaj 1438BYDGOSZCZM2051M 22600:01:0000:24:58.4500:25:59.30+00:08:404:5912
262FOJUTOWSKI Filip 387BYDGOSZCZM107M 22700:00:1000:24:59.4500:25:10.25+00:08:415:0012
263STAFIEJ Paweł 1392BYDGOSZCZM108M 22800:00:1200:24:59.7000:25:11.75+00:08:414:5912
264DEREZIŃSKI Tomasz 236BYDGOSZCZM3089M 22900:00:2700:25:04.9000:25:31.95+00:08:475:0012
265DROZDOWSKI Krzysztof 610BYDGOSZCZM4058M 23000:00:2000:25:06.0000:25:26.45+00:08:485:0112
266GAŁKA Krzysztof 430BYDGOSZCZM4059M 23100:00:4900:25:06.2000:25:56.10+00:08:485:0111.9
267KOSIARSKI Tomasz 685BYDGOSZCZM4060M 23200:00:4400:25:06.5000:25:50.55+00:08:485:0112
268KAMPER Jarosław 443BYDGOSZCZM4061M 23300:00:1100:25:06.9500:25:18.55+00:08:495:0111.9
269STEJUK Jan 474AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM109M 23400:00:2700:25:07.5500:25:35.40+00:08:495:0111.9
270TARCZYŃSKA Marta 314COOKIETEAMRUNNERSBYDGOSZCZK3016K 3600:00:3300:25:08.9500:25:42.00+00:08:515:0111.9
271WAJCHERT Łukasz 1437TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM3090M 23500:00:2000:25:09.0000:25:29.55+00:08:515:0111.9
272CZAJA Jarosław 101BYDGOSZCZM4062M 23600:01:3100:25:10.1000:26:41.95+00:08:525:0211.9
273LEWANDOWSKI Michał 719ŁOCHOWOM4063M 23700:01:3700:25:10.1500:26:48.10+00:08:525:0211.9
274URBAŃSKI Kamil 397BYDGOSZCZM3091M 23800:02:0500:25:11.0000:27:16.25+00:08:535:0211.9
275ZIELIŃSKI Marcin 1499BYDGOSZCZM4064M 23900:00:0400:25:13.6000:25:18.40+00:08:555:0211.9
276GLAMA Jakub 1489BYDGOSZCZM3092M 24000:00:5400:25:13.7000:26:08.15+00:08:555:0211.9
277GROCHOWSKI Jakub 176JW1515WITOSŁAWM3093M 24100:01:1400:25:15.6500:26:30.60+00:08:575:0311.9
278OLEJNICZAK Jacek 1472BYDGOSZCZM4065M 24200:00:2900:25:17.7000:25:47.30+00:08:595:0311.9
279KLEPACZEWSKI Arkadiusz 977BYDGOSZCZM3094M 24300:01:0800:25:17.7500:26:26.05+00:08:595:0311.9
280KASPROWICZ Piotr 241JW 1515BYDGOSZCZM3095M 24400:00:3200:25:19.1500:25:51.55+00:09:015:0311.8
281STEJUK Aleksandra 473AMS RIATHLONBYDGOSZCZK4010K 3700:00:2800:25:20.9500:25:49.55+00:09:035:0411.8
282STEJUK Antoni 475AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM1010M 24500:00:2800:25:21.0500:25:49.45+00:09:035:0411.8
283BŁASZCZYK Agnieszka 1372BYDGOSZCZK3017K 3800:01:0000:25:21.9500:26:22.35+00:09:045:0411.8
284MISUN-NOWAK Katarzyna 1228AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK3018K 3900:00:2800:25:22.6500:25:51.30+00:09:045:0411.8
285CHMIELARZ Karina 117CZĘSTOCHOWAK2011K 4000:01:1200:25:23.4000:26:36.15+00:09:055:0411.8
286HEIDAK Piotr 979BYDGOSZCZM4066M 24600:00:0900:25:23.7000:25:33.10+00:09:055:0411.8
287KAMPER Małgorzata 444BYDGOSZCZK4011K 4100:00:1100:25:26.2500:25:37.50+00:09:085:0511.8
288NAGORZYSKI Arkadiusz 149BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM3096M 24700:00:0900:25:27.9500:25:37.10+00:09:105:0511.8
289SPIRYDOWICZ Piotr 1375BYDGOSZCZM3097M 24800:00:1700:25:28.1000:25:45.25+00:09:105:0511.8
290NAGORZYSKA Sylwia 151BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZK3019K 4200:00:0900:25:28.2000:25:37.20+00:09:105:0511.8
291SUCHOMSKA Beata 908ŚWIEKATOWOM4067M 24900:00:2100:25:29.1000:25:50.35+00:09:115:0511.8
292SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 965BYDGOSZCZ - FORDONM3098M 25000:01:3000:25:30.4000:27:00.55+00:09:125:0611.8
293BRUNKE Tomasz 313BYDGOSZCZM4068M 25100:01:3300:25:31.9000:27:05.25+00:09:145:0611.7
294WOJDAT Dominika 49ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK2012K 4300:01:1700:25:33.1000:26:50.85+00:09:155:0611.7
295POPŁAWSKI Damian 487RIMBBYDGOSZCZM2052M 25200:01:5200:25:33.4000:27:25.90+00:09:155:0611.7
296SZCZUKOWSKA Nicol 1301BUKOWIECK102K 4400:00:4500:25:33.5500:26:18.55+00:09:155:0611.7
297MATUSIAK Aneta 1203NKUBBYDGOSZCZK3020K 4500:00:1200:25:35.0500:25:47.55+00:09:175:0711.7
298SOBOTA Piotr 499BIAŁE BŁOTAM4069M 25300:01:0600:25:35.7000:26:42.60+00:09:175:0711.7
299CICHOŃSKA - BAZAK Marzena 422CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK4012K 4600:01:0300:25:36.2500:26:40.15+00:09:185:0711.7
300TOMCZYŃSKI Krystian 1229BYDGOSZCZM2053M 25400:01:1100:25:36.3000:26:47.90+00:09:185:0711.7
301TRUDNOWSKI Janusz 243RUN PASJABYDGOSZCZM602M 25500:00:1000:25:39.3000:25:49.55+00:09:215:0711.7
302PYTLIŃSKI Paweł 914BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM4070M 25600:00:0900:25:40.4000:25:49.70+00:09:225:0811.7
303POTRZEBOWSKA Agata 652DEAF I #B3KKOBIETAK3021K 4700:00:3000:25:40.6500:26:11.10+00:09:225:0811.7
304NOWAK Waldemar 192TRIAMATOR EWELINA NOWAKBIAŁE BŁOTAM5019M 25700:00:1400:25:41.6000:25:56.05+00:09:235:0811.7
305TORCHALSKI Krzysztof 206RUN PASJABYDGOSZCZM603M 25800:01:0300:25:42.1000:26:46.00+00:09:245:0811.7
306STASZKIEWICZ Lucyna 857STASHKY TEAMBYDGOSZCZK501K 4800:00:2900:25:43.1000:26:12.25+00:09:255:0811.7
307SZYCZEWSKA Ewa 34BYDGOSZCZK4013K 4900:00:3400:25:45.0000:26:19.15+00:09:275:0911.7
308WOLSKI Adam 171BYDGOSZCZM3099M 25900:02:0500:25:47.3000:27:52.75+00:09:295:0911.6
309POLACKA Jadwiga 779BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOK4014K 5000:00:1300:25:47.7500:26:01.05+00:09:295:0911.6
310GONIA Robert 982BYDGOSZCZM4071M 26000:01:0600:25:48.3000:26:54.85+00:09:305:0911.6
311HIRSCH Nikodem 1049OSIELSKOM1011M 26100:00:1800:25:49.8500:26:08.10+00:09:325:1011.6
312PAWLAK Maciej 955UGODAM30100M 26200:01:1900:25:50.3000:27:10.00+00:09:325:1011.6
313KRAS Karolina 1155BYDGOSZCZK2013K 5100:01:0700:25:51.6500:26:58.90+00:09:335:1011.6
314CHMURA Ewa 1291GRUDZIĄDZK3022K 5200:00:1500:25:51.7000:26:07.55+00:09:335:1011.6
315JAGODZIŃSKI Karol 931COOKIE TEAM RUNNERSBYDGOSZCZM5020M 26300:00:3600:25:52.5000:26:29.05+00:09:345:1011.6
316SIKORSKI Arkadiusz 80BYDGOSZCZM1012M 26400:00:2300:25:52.8000:26:16.25+00:09:345:1011.6
317ZWOLINSKI Robert 1040BYDGOSZCZM4072M 26500:00:5500:25:53.1500:26:48.20+00:09:355:1011.6
318UMIŃSKI Robert 657BYDGOSZCZM30101M 26600:00:1400:25:54.8000:26:09.70+00:09:365:1111.6
319HÖFT Karol 665KRUSZYN KRAJEŃSKIM2054M 26700:01:1100:25:55.2500:27:06.80+00:09:375:1111.6
320WALUSIAK Miłosz 776RUN PASJABYDGOSZCZM30102M 26800:00:4200:25:55.7000:26:37.70+00:09:375:1111.6
321BOROWICZ Anna 832BYDGOSZCZK3023K 5300:00:3800:25:55.9000:26:34.00+00:09:385:1111.6
322CHUDECKI Robert 609GRÓDEKM4073M 26900:01:2400:25:56.6000:27:21.50+00:09:385:1111.6
323ŚWIETLIK Piotr 77BYDGOSZCZM5021M 27000:01:1400:25:56.8500:27:11.10+00:09:395:1111.6
324JAWORSKA Aleksandra 14796. KILOMETRBYDGOSZCZK2014K 5400:00:2200:25:56.9000:26:19.65+00:09:395:1111.6
325GROBELNA Angelika 75BYDGOSZCZ NA STARTNIEMCZK4015K 5500:00:4200:25:57.0500:26:39.35+00:09:395:1111.6
326KRESIŃSKI Andrzej 47BYDGOSZCZM30103M 27100:00:0500:25:58.4000:26:03.45+00:09:405:1111.6
327GÓŹDŹ Tomasz 777JAŚ BIEGABYDGOSZCZM4074M 27200:00:5700:25:58.8000:26:56.65+00:09:405:1111.5
328MARĆ Robert 842BYDGOSZCZM4075M 27300:01:1100:25:59.9500:27:11.50+00:09:425:1211.5
329ORCHOLSKI Piotr 1016BYDGOSZCZM4076M 27400:00:5900:26:00.8000:26:59.95+00:09:425:1211.5
330ZGÓRSKI Maciej 1360WKURW TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4077M 27500:00:4100:26:01.5000:26:42.60+00:09:435:1211.5
331GILL Daniel 894BOGMARBYDGOSZCZM30104M 27600:00:5800:26:01.8500:26:59.95+00:09:445:1211.5
332ŚWIATLAK Marek 1254BYDGOSZCZM5022M 27700:00:4500:26:02.2500:26:47.60+00:09:445:1211.5
333RYGIEWICZ Wojciech 155WOLWARKM5023M 27800:01:0400:26:02.3500:27:07.05+00:09:445:1211.5
334KARPIŃSKI Łukasz 249BYDGOSZCZM4078M 27900:01:0600:26:02.6500:27:09.50+00:09:445:1211.5
335GRUBICH Arkadiusz 780NIEMCZM4079M 28000:00:5600:26:03.4000:26:59.90+00:09:455:1211.5
336KRUK Łukasz 376BYDGOSZCZM1013M 28100:00:1600:26:04.4500:26:21.25+00:09:465:1311.5
337KĘCKI Jakub 917BYDGOSZCZM1014M 28200:01:2100:26:04.4500:27:25.55+00:09:465:1211.5
338KUKAWKA Maciej 1315GRUDZIĄDZM4080M 28300:01:4700:26:07.8000:27:55.40+00:09:495:1311.5
339STASIEWSKI Mariusz 752TRISPACEBYDGOSZCZM4081M 28400:00:3500:26:08.7000:26:43.75+00:09:505:1311.5
340MAJEWSKA Ryszarda 1251OSIELSKOK601K 5600:00:3900:26:08.9500:26:48.35+00:09:515:1311.5
341GORDON Roman 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 28500:00:1400:26:09.0000:26:23.45+00:09:515:1311.5
342ZAJĄC Tomasz 738BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM4082M 28600:00:1600:26:09.3500:26:25.65+00:09:515:1311.5
343GRACZYK Przemysław 269BYDGOSZCZM30105M 28700:01:3400:26:10.4000:27:45.25+00:09:525:1411.5
344SOBANIA-TRENDEWICZ Paulina 1172BYDGOSZCZK3024K 5700:01:3900:26:11.0500:27:50.90+00:09:535:1411.5
345MORZYK Michał 446OSIELSKOM4083M 28800:00:3300:26:14.3000:26:47.30+00:09:565:1411.4
346SIKORSKI Norbert 81BYDGOSZCZM4084M 28900:00:2300:26:14.3000:26:37.85+00:09:565:1411.4
347STĘPIEŃ Monika 109BYDGOSZCZK4016K 5800:00:2000:26:15.9500:26:36.10+00:09:585:1511.4
348GÓRSKI Michał 1421BYDGOSZCZM30106M 29000:00:3000:26:16.6500:26:47.60+00:09:585:1511.4
349KIJEWSKI Maciej 410KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30107M 29100:01:1700:26:17.0000:27:34.05+00:09:595:1511.4
350SZPYT Ania 635BYDGGOSZCZK3025K 5900:00:2800:26:17.1500:26:45.25+00:09:595:1511.4
351KOZŁOWSKI Łukasz 715BYDGOSZCZM2055M 29200:00:5800:26:17.5000:27:15.60+00:09:595:1511.4
352MICHALSKI Damian 1474BYDGOSZCZM2056M 29300:01:1100:26:19.5000:27:30.70+00:10:015:1511.4
353DEKOWSKA Monika 1414WĘTFIEK3026K 6000:00:3200:26:20.4000:26:53.10+00:10:025:1611.4
354BYSTREK Jarosław 993BYDGOSZCZM4085M 29400:02:1200:26:20.4500:28:33.05+00:10:025:1611.4
355BOROWIEC Wioleta 636BBL SZUBINSZUBINK3027K 6100:00:2000:26:21.4000:26:41.45+00:10:035:1611.4
356KĘSIK Roman 110913 WOG GRUDZIADZGRUDZIĄDZM5024M 29500:00:1000:26:22.3500:26:33.00+00:10:045:1611.4
357LACKOWSKA Aleksandra 853WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIK2015K 6200:01:1400:26:22.9000:27:37.85+00:10:055:1611.4
358GLINKOWSKI Dariusz 1033B28BYDGOSZCZM30108M 29600:00:4500:26:24.0500:27:09.80+00:10:065:1611.4
359KABAT Jakub 302RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM1015M 29700:02:0200:26:25.0500:28:27.15+00:10:075:1711.4
360KRETKOWSKI Piotr 1081ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2057M 29800:00:3300:26:26.4500:27:00.00+00:10:085:1711.3
361LEWICKI Jarek 725BYDGOSZCZM4086M 29900:00:1800:26:26.9500:26:45.40+00:10:095:1711.3
362JANOWSKA Renata 724BYDGOSZCZK4017K 6300:00:1700:26:27.3000:26:45.25+00:10:095:1711.3
363PIECZYŃSKA Joanna 767BYDGOSZCZK3028K 6400:01:0000:26:27.3500:27:27.60+00:10:095:1711.3
364TKACZYK Tomasz 1376BYDGOSZCZM4087M 30000:00:4800:26:28.3500:27:16.40+00:10:105:1711.3
365BERENDA Damian 205BYDGOSZCZM4088M 30100:00:2300:26:28.7500:26:51.90+00:10:105:1711.3
366STOKŁOSA Maciej 131BYDGOSZCZM30109M 30200:00:4500:26:28.9000:27:14.20+00:10:115:1711.3
367WILCZYŃSKA Iga 764BYDGOSZCZK103K 6500:00:3600:26:29.4500:27:05.60+00:10:115:1711.3
368SIUDA Marek 786KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4089M 30300:00:5600:26:29.5000:27:25.70+00:10:115:1711.3
369ŁUDZIŃSKI Jakub 123BYDGOSZCZM30110M 30400:02:0000:26:29.8500:28:30.25+00:10:125:1811.3
370FURMAN Paweł 1336BYDGOSZCZM30111M 30500:01:2000:26:29.8500:27:50.80+00:10:125:1811.3
371KOSIEDOWSKI Jacek 1088NIEMCZM4090M 30600:00:1000:26:30.2000:26:41.15+00:10:125:1811.3
372KOZICKI Marcin 762BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4091M 30700:00:0800:26:30.5000:26:38.90+00:10:125:1811.3
373ZECH Izabela 35RUDA TEAM/FOREST GANGBYDGOSZCZK4018K 6600:00:1400:26:30.8500:26:44.95+00:10:135:1811.3
374JANUSZKIEWICZ Judyta 525BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZK3029K 6700:00:1700:26:31.9500:26:49.80+00:10:145:1811.3
375ROSIŃSKI Marek 1135MORS BRODNICABRODNICAM5025M 30800:00:2300:26:32.0500:26:55.50+00:10:145:1811.3
376SAPALSKA Michalina 514BIEGAJĄCE ŚLIWICELUBIEWOK2016K 6800:00:0900:26:32.2500:26:41.95+00:10:145:1811.3
377KOLANOWSKI Wojciech 819BYDGOSZCZM5026M 30900:00:2800:26:32.8500:27:01.80+00:10:155:1811.3
378KRUK Szymon 375BYDGOSZCZM1016M 31000:00:1600:26:33.0000:26:49.05+00:10:155:1811.3
379BOROWICZ Ireneusz 830BYDGOSZCZM30112M 31100:00:3800:26:33.0500:27:11.20+00:10:155:1811.3
380KOLANOWSKA Grażyna 818BYDGOSZCZK502K 6900:00:2800:26:33.1000:27:01.65+00:10:155:1811.3
381TWARDOWSKI Łukasz 280BYDGOSZCZM30113M 31200:00:3200:26:33.1500:27:05.20+00:10:155:1811.3
382BANASZAK Gracjan 640BYDGOSZCZM1017M 31300:00:5900:26:33.3000:27:32.60+00:10:155:1811.3
383WILCZYŃSKI Jacek 763BYDGOSZCZM4092M 31400:00:3500:26:33.4000:27:08.65+00:10:155:1811.3
384KRUK Krzysztof 371BYDGOSZCZM4093M 31500:00:1700:26:33.4500:26:51.10+00:10:155:1811.3
385DOBRZAŃSKI Dariusz 11693GRAVITYBYDGOSZCZM2058M 31600:01:0900:26:35.0500:27:44.10+00:10:175:1911.3
386WOSZCZYK Agnieszka 1000BYDGOSZCZK2017K 7000:00:1100:26:35.2000:26:47.10+00:10:175:1911.3
387KOWALCZYK Karol 808BYDGOSZCZM4094M 31700:01:3000:26:35.5000:28:06.25+00:10:175:1911.3
388KOSIAK Jacek 1406RUN FOR FUNBYDGOSZCZM4095M 31800:00:0800:26:36.3000:26:44.65+00:10:185:1911.3
389ULATOWSKA Sylwia 957TORUŃK3030K 7100:01:1500:26:37.3500:27:53.20+00:10:195:1911.3
390CICHOCKI Marcin 297WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4096M 31900:02:0900:26:37.8000:28:47.35+00:10:195:1911.3
391KUJDA Dorota 116OSIELSKOK3031K 7200:00:3600:26:38.6500:27:15.50+00:10:205:1911.3
392ZALEWSKA Michalina 1256UKS KOPERNIKBYDGOSZCZK104K 7300:00:2500:26:38.8000:27:03.85+00:10:205:1911.3
393WEŁNIŃSKA Patrycja 519SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM2059M 32000:01:4700:26:39.0500:28:26.45+00:10:215:1911.3
394ŁABENDA Robert 20SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30114M 32100:01:4700:26:39.3500:28:27.05+00:10:215:2011.3
395NOWAKOWSKI Grzegorz 800DEAF GARMINBYDGOSZCZM30115M 32200:00:3100:26:39.8000:27:11.55+00:10:215:2011.3
396BOENISCH Konstantin 309BYDGOSZCZM2060M 32300:00:3700:26:40.1000:27:17.70+00:10:225:2011.3
397CĄBROWSKI Piotr 1053ZK NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM4097M 32400:01:3700:26:41.1000:28:18.10+00:10:235:2011.2
398WOŹNIAK Piotr 899NAKŁO NAD NOTECIĄM4098M 32500:00:3000:26:41.4500:27:11.80+00:10:235:2011.2
399PORAZINSKA Viktoria 54BYDGOSZCZK4019K 7400:00:4200:26:42.8500:27:24.90+00:10:255:2011.2
400GACA Annamaria 1330BYDGOSZCZK4020K 7500:02:0400:26:43.0500:28:47.15+00:10:255:2011.2
401DĘBIEC Andrzej 856NIEMCZM30116M 32600:01:1000:26:44.6000:27:55.00+00:10:265:2111.2
402TOMCZYK Agata 785BYDGOSZCZK3032K 7600:01:3800:26:44.8000:28:23.40+00:10:265:2111.2
403PAPIS Piotr 325BACK_ONBYDGOSZCZM30117M 32700:00:5000:26:46.8000:27:37.30+00:10:285:2111.2
404POTRZEBOWSKI Marek 653DEAF I #B3KBYDGOSZCZM30118M 32800:00:2600:26:46.8000:27:13.75+00:10:285:2111.2
405KUBSKI Jarosław 845MILUSIŃSCYINOWROCŁAWM4099M 32900:00:0800:26:46.8500:26:54.85+00:10:295:2111.2
406GRALAK Jacek 55281 BLPBYDGOSZCZM40100M 33000:01:2700:26:47.4000:28:14.85+00:10:295:2111.2
407PRIEWE Paweł 115DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30119M 33100:01:4900:26:48.4000:28:37.95+00:10:305:2111.2
408BRUGIER Andrzej 585BYDGOSZCZM30120M 33200:01:2600:26:48.8000:28:15.65+00:10:305:2111.2
409MALINOWSKI Waldemar 132RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM40101M 33300:01:5100:26:48.9000:28:40.60+00:10:315:2111.2
410BUTOWSKI Michał 596SEN O VICTORIIBYDGOSZCZM40102M 33400:00:5300:26:49.5500:27:42.75+00:10:315:2111.2
411KARLIŃSKI Oskar 1333BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1018M 33500:01:4400:26:49.6000:28:34.00+00:10:315:2211.2
412KOTWICA Kamil 293BYDGOSZCZM2061M 33600:01:5200:26:51.1500:28:44.05+00:10:335:2211.2
413DOLNY Kajetan 1029FOREST GANGBYDGOSZCZM1019M 33700:00:1300:26:51.5500:27:04.90+00:10:335:2211.2
414KARSKI Hubert 353BYDGOSZCZM605M 33800:00:5500:26:51.8000:27:46.85+00:10:335:2211.2
415GONCERZ Katarzyna 299ANANASYCZELADŹK3033K 7700:01:3300:26:52.0000:28:25.85+00:10:345:2211.2
416WIŚNIEWSKA Aleksandra 912MROCZAK181K 7800:01:3500:26:52.9500:28:28.55+00:10:355:2211.2
417KAMIŃSKI Dawid 354TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2062M 33900:02:0500:26:53.6500:28:59.30+00:10:355:2211.2
418SAWICKI Mikołaj 340BYDGOSZCZM2063M 34000:00:2600:26:54.6000:27:21.55+00:10:365:2311.1
419STĘŻEWSKA Emilia 1124TURZNO KUJAWSKIEK2018K 7900:00:3800:26:55.1000:27:33.25+00:10:375:2311.1
420GRALAK Martyna 547BYDGOSKI KLUB KYOKUSHIN KARATEBYDGOSZCZK105K 8000:00:1900:26:56.2000:27:15.25+00:10:385:2311.1
421PRZYBYLSKA Grażyna 278BYDGOSZCZ NA START, SL PBBYDGOSZCZK503K 8100:00:3000:26:58.2500:27:28.75+00:10:405:2311.1
422MAJEWSKA Monika 750LUCIMK3034K 8200:01:0500:26:59.4500:28:04.45+00:10:415:2311.1
423SZAFLIK Łukasz 824TEAM SŁOWACKIBYDGOSZCZM30121M 34100:01:4300:26:59.9000:28:43.55+00:10:425:2411.1
424TRAWCZYŃSKA Katarzyna 1280BYDGOSZCZK3035K 8300:01:4200:27:00.6000:28:42.65+00:10:425:2411.1
425WORZAŁA Michał 107BYDGOSZCZM2064M 34200:02:1600:27:02.4000:29:18.45+00:10:445:2411.1
426MAGDZIARZ Katarzyna 1012KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK3036K 8400:01:0600:27:02.7500:28:08.85+00:10:445:2411.1
427KUKLIŃSKI Rafał 203BYDGOSZCZM40103M 34300:00:2000:27:02.8500:27:23.00+00:10:455:2411.1
428BAŁYS Krzysztof 437BYDGOSZCZM2065M 34400:01:5600:27:03.3500:28:59.95+00:10:455:2411.1
429JANKOWSKI Tomasz 999BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM5027M 34500:01:0400:27:03.9000:28:08.00+00:10:465:2411.1
430WASILEWSKA-MICHALAK Agata 684AMSOSÓWIECK3037K 8500:00:3100:27:04.3500:27:36.10+00:10:465:2511.1
431BORYS Rafał 686BYDGOSZCZM40104M 34600:00:3100:27:04.6500:27:36.10+00:10:465:2511.1
432SIWIAK Łukasz 839BYDGOSZCZM30122M 34700:00:2100:27:05.7500:27:27.60+00:10:475:2511.1
433ŚWIETLIK Grzegorz 448BYDGOSZCZM30123M 34800:01:0900:27:06.6000:28:15.95+00:10:485:2511.1
434ŚWIETLIK Michalina 449BYDGOSZCZK3038K 8600:01:0900:27:06.9000:28:16.05+00:10:495:2511.1
435KARSKI Przemysław 351BYDGOSZCZM30124M 34900:00:5300:27:07.3000:28:01.15+00:10:495:2511.1
436SCHREIBER Monika 352BYDGOSZCZK2019K 8700:00:5300:27:07.8000:28:01.15+00:10:495:2511.1
437PRZYBYLSKI Mariusz 286BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM5028M 35000:01:0500:27:07.8500:28:13.10+00:10:505:2511.1
438TUREK Józef 1149BYDGOSZCZM2066M 35100:01:3400:27:08.7500:28:42.95+00:10:505:2511.1
439POLAKOWSKI Tomasz 1050CICHORADZM30125M 35200:01:3600:27:09.1500:28:45.25+00:10:515:2511
440PIERZGALSKI Jarek 488BYDGOSZCZM40105M 35300:00:2400:27:10.0500:27:34.80+00:10:525:2611
441DAMSKI Bartek 795BYDGOSZCZM30126M 35400:01:3100:27:10.5000:28:42.20+00:10:525:2611
442FELKNER Alicja 774CIELEK106K 8800:00:4600:27:11.1000:27:57.20+00:10:535:2611
443CEGŁOWSKI Marcin 806BYDGOSZCZM40106M 35500:02:1100:27:11.2500:29:22.80+00:10:535:2611
444SZATTEN Michał 162TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30127M 35600:02:1000:27:11.7500:29:22.65+00:10:535:2611
445DAWIDOWICZ Kacper 1184BYDGOSZCZM30128M 35700:00:1400:27:12.0500:27:26.65+00:10:545:2611
446BREYER Miłosz 274WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM1020M 35800:01:0100:27:12.2500:28:13.50+00:10:545:2611
447CHRUŚCICKI Zbigniew 827COACHINGBYDGOSZCZM40107M 35900:00:5100:27:13.4500:28:04.65+00:10:555:2611
448ZAMROWSKI Tomasz 825BYDGOSZCZM40108M 36000:00:2400:27:13.5500:27:38.05+00:10:555:2611
449WEDEL Maciej 1365BYDGOSZCZM30129M 36100:01:3400:27:13.6500:28:47.80+00:10:555:2611
450PIETRZYKOWSKA Agnieszka 32BYDGOSZCZK2020K 8900:00:5400:27:13.9000:28:08.80+00:10:565:2611
451GUTKOWSKA Agnieszka 1213BYDGOSZCZK3039K 9000:01:1800:27:14.1000:28:32.55+00:10:565:2611
452MIKLER Aleksandra 1RUNOLA / FOREST GANGBYDGOSZCZK2021K 9100:00:1300:27:14.3000:27:28.15+00:10:565:2711
453CHRZĄSZCZ Michał 1207SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM30130M 36200:00:3300:27:14.4000:27:47.45+00:10:565:2611
454GOŁĘBIEWSKI Paweł 878BYDGOSZCZM40109M 36300:01:1300:27:14.7000:28:28.50+00:10:565:2711
455BURCZYK Katarzyna 381BYDGOSZCZK4021K 9200:00:4600:27:15.7000:28:02.30+00:10:575:2711
456GOŁCZYŃSKI Tomasz 913BYDGOSZCZM40110M 36400:00:3800:27:15.7000:27:54.20+00:10:575:2711
457TRYT Edward 1245BYDGOSZCZM606M 36500:00:3600:27:15.9500:27:52.50+00:10:585:2711
458WITKOWSKA Monika 1428BYDGOSZCZK3040K 9300:01:1800:27:16.0000:28:34.30+00:10:585:2711
459HAUS Katarzyna 638BBL SZUBINSZUBINK4022K 9400:00:2100:27:16.7500:27:38.00+00:10:585:2711
460KISIEL Krystian 705BYDGOSZCZM30131M 36600:00:3400:27:16.8500:27:51.15+00:10:595:2711
461BANDOCH Jacek 52BYDGOSZCZM2067M 36700:00:2500:27:17.0500:27:42.40+00:10:595:2711
462MADEJ Adam 135BYDGOSZCZM2068M 36800:01:5400:27:18.0500:29:12.35+00:11:005:2711
463CZYŻEWSKA Justyna 103BRZOZAK3041K 9500:01:3400:27:18.5500:28:53.10+00:11:005:2711
464TRYT Maciej 1037BYDGOSZCZM30132M 36900:00:3500:27:18.9000:27:54.80+00:11:015:2711
465PAWLEWSKA Joanna 729SPORTWAYBYDGOSZCZK4023K 9600:00:2500:27:21.6500:27:46.70+00:11:035:2811
466HEŁMINIAK Michał 1171BYDGOSZCZM30133M 37000:00:1900:27:21.9000:27:41.10+00:11:045:2811
467BIEGAŁA Agnieszka 1434RENEGATINOWROCŁAWK3042K 9700:00:3400:27:23.3000:27:57.30+00:11:055:2811
468SIEKIERKA Jarosław 127BYDGOSZCZM30134M 37100:00:0500:27:23.4500:27:29.15+00:11:055:2810.9
469BYCZKOWSKI Michał 1025MUROWANIECM2069M 37200:00:3000:27:24.9500:27:55.90+00:11:075:2910.9
470KWASIROCH Krzysztof 1006TKKF KOLEJARZBYDOSZCZM5029M 37300:01:1000:27:25.8000:28:36.20+00:11:075:2910.9
471GONIA Paweł 1190BYDGOSZCZM30135M 37400:00:4200:27:26.1500:28:09.10+00:11:085:2910.9
472BĘC Dominika 503CB163MAKSYMILIANOWOK2022K 9800:01:5900:27:26.4500:29:25.50+00:11:085:2910.9
473WÓJTOWICZ Ryszard 323SOLEC KUJAWSKIM2070M 37500:02:0700:27:26.6000:29:34.00+00:11:085:2910.9
474FABROWSKI Dawid 134BYDGOSZCZM30136M 37600:01:5200:27:26.7500:29:19.50+00:11:085:2910.9
475LINGO Piotr 1296BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKOBYDGOSZCZM40111M 37700:00:2700:27:27.5500:27:54.80+00:11:095:2910.9
476ROSZCZYN Michał 625BYDGOSZCZM30137M 37800:02:0100:27:27.8000:29:28.95+00:11:095:2910.9
477ROSZAK Tomasz 959MILUSIŃSCYPŁAWINEKM40112M 37900:00:1000:27:28.5000:27:38.55+00:11:105:2910.9
478JANYSKA Krzysztof 945BYDGOSZCZM30138M 38000:00:2200:27:28.6500:27:51.30+00:11:105:2910.9
479KRZEMIŃSKA Jolanta 378BYDGOSZCZK3043K 9900:00:2500:27:28.9000:27:54.85+00:11:115:2910.9
480GRUSZCZYŃSKA Monika 1125BYDGOSZCZK2023K 10000:00:1000:27:29.0500:27:39.85+00:11:115:2910.9
481MASŁOWSKA Angelika 915SZUBINK3044K 10100:00:1900:27:30.0000:27:49.65+00:11:125:3010.9
482SZABLIŃSKA Honorata 1041KOŁACZKOWOK3045K 10200:00:1900:27:30.3500:27:49.65+00:11:125:3010.9
483DRAPIŃSKI Maciej 620DRAPEKBYDGOSZCZM30139M 38100:01:3600:27:30.5500:29:06.70+00:11:125:3010.9
484KITOWSKI Przemysław 24SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30140M 38200:01:4800:27:30.5500:29:18.75+00:11:125:3010.9
485WÓJCIK Marika 654DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK2024K 10300:00:2000:27:31.0000:27:51.75+00:11:135:3010.9
486LUDKOWSKI Filip 863BYDGOSZCZM1021M 38300:00:4200:27:31.0000:28:13.80+00:11:135:3010.9
487WITKOWSKI Błażej 133BYDGOSZCZM2071M 38400:01:2600:27:31.1000:28:57.85+00:11:135:3010.9
488CICHULSKA-QUAAS Izabela 360ZAJABELABYDGOSZCZK4024K 10400:00:2500:27:31.6500:27:56.70+00:11:135:3010.9
489WIŚNIEWSKI Maksymilian 536SPCTORUŃM2072M 38500:02:0900:27:32.2000:29:41.50+00:11:145:3010.9
490GOŚCINNY Michał 1166BYDGOSZCZM30141M 38600:00:3800:27:34.3500:28:12.60+00:11:165:3010.9
491AFELT Luiza 720CROSSFORDONBYDGOSZCZK2025K 10500:00:3300:27:34.5000:28:08.35+00:11:165:3110.9
492GNIEWKOWSKI Daniel 423BYDGOSZCZM30142M 38700:01:1000:27:35.0500:28:45.25+00:11:175:3110.9
493KWIATKOWSKA Małgorzata 1048ZŁAWIEŚ WIELKAM30143M 38800:01:2100:27:36.3500:28:57.95+00:11:185:3110.9
494PRZYBYŁA Agnieszka 1452BYDGOSZCZK3046K 10600:01:4400:27:36.9000:29:21.75+00:11:195:3110.9
495KOLIŃSKA Sylwia 1095GOŁAŃCZK4025K 10700:00:3600:27:37.9000:28:14.65+00:11:205:3110.9
496WOLSKA Aleksandra 70BYDGOSZCZK2026K 10800:01:3100:27:38.0000:29:09.05+00:11:205:3110.9
497DROBCZYŃSKI Wojciech 576BYDGOSZCZM2073M 38900:01:2300:27:38.6000:29:02.45+00:11:205:3110.8
498MLICKI Marcin 118BIAŁE BŁOTAM40113M 39000:01:2800:27:38.9500:29:07.25+00:11:215:3110.8
499BIAŁOWĄS Dariusz 496BYDGOSZCZM40114M 39100:01:3500:27:39.0000:29:14.05+00:11:215:3110.8
500MARĆ Klara 841BYDGOSZCZK107K 10900:01:1400:27:39.5500:28:54.05+00:11:215:3210.8
501GRAPATYN Piotr 951ARESZT ŚLEDCZY BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40115M 39200:00:3800:27:40.7000:28:19.55+00:11:225:3210.8
502SZULC Jakub 704SZOSAŻNINPRZYŁĘKIM1022M 39300:03:0600:27:43.8500:30:50.65+00:11:265:3210.8
503SZULC Jarosław 701PRZYŁĘKIM40116M 39400:03:0600:27:45.1500:30:51.70+00:11:275:3310.8
504BAŁYS Łukasz 1217BYDGOSZCZM2074M 39500:01:5600:27:45.5500:29:42.05+00:11:275:3310.8
505SENSKA Magdalena 1194BYDGOSZCZK4026K 11000:01:4800:27:46.5000:29:35.15+00:11:285:3310.8
506GRUBICH Kacper 781BYDGOSZCZM1023M 39600:00:5900:27:46.8500:28:45.85+00:11:295:3310.8
507RADECKI Krzysztof 1318BYDGOSZCZM30144M 39700:00:5300:27:48.4500:28:41.45+00:11:305:3310.8
508ZIELIŃSKI Radosław 2BYDGOSZCZM30145M 39800:00:3600:27:49.0000:28:25.30+00:11:315:3310.8
509WIŚNIEWSKA Lucyna 125TRISPACEBYDGOSZCZK504K 11100:01:1500:27:49.5500:29:05.00+00:11:315:3410.8
510GORZYCKI Dariusz 161BYDGOSKA SEKCJA KARATE IKO KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM40117M 39900:00:1300:27:50.9500:28:03.95+00:11:335:3410.8
511IWAN Remigiusz 121BYDGOSZCZM40118M 40000:00:5600:27:51.1500:28:47.85+00:11:335:3410.8
512GÓRAL Anna 960WIĘCBORKK2027K 11200:01:1600:27:52.0000:29:08.80+00:11:345:3410.8
513RYBICKI Dariusz 382BYDGOSZCZM40119M 40100:00:5200:27:53.3000:28:46.00+00:11:355:3410.8
514WYPORKIEWICZ Jerzy 627WILCZE/OSIELSKOM5030M 40200:01:3600:27:53.5000:29:29.65+00:11:355:3410.8
515RYBICKA Ilona 383BYDGOSZCZM30146M 40300:00:5200:27:53.8500:28:46.15+00:11:365:3410.8
516BORAKIEWICZ Natalia 1097GOŁAŃCZK2028K 11300:00:3600:27:54.1500:28:30.70+00:11:365:3410.8
517MICHAŁEK Daniel 493BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZM30147M 40400:00:1800:27:54.4000:28:12.75+00:11:365:3410.8
518PASZKIET Witold 532BYDGOSZCZM607M 40500:01:4000:27:54.6000:29:34.90+00:11:365:3410.8
519SARNECKI Sławomir 723JANIKOWOM40120M 40600:01:0700:27:54.6500:29:02.35+00:11:365:3510.7
520JANKIEWICZ Marek 1415POLISH DENTAL SQUADBRODNICAM30148M 40700:01:1100:27:54.7500:29:06.30+00:11:365:3510.7
521JANKA Andrzej 885BYDGOSZCZM5031M 40800:00:5800:27:54.8000:28:53.20+00:11:365:3510.7
522KANDER Michał 180BYDGOSZCZM30149M 40900:01:3200:27:55.4000:29:28.30+00:11:375:3510.7
523WEGNER Roman 210NIEMCZM5032M 41000:00:4900:27:56.0000:28:45.45+00:11:385:3510.7
524KASPRZAK Wojciech 943BYDGOSZVZM40121M 41100:00:4600:27:56.5000:28:42.90+00:11:385:3510.7
525ADAMCZAK Damian 1353BYDGOSZCZM40122M 41200:00:4200:27:56.6500:28:39.20+00:11:385:3510.7
526DOMŻALSKI Kamil 356BYDGOSZCZM30150M 41300:00:2500:27:56.8500:28:22.80+00:11:395:3510.7
527KARSKI Marcin 1140BYDGOSZCZM40123M 41400:00:5600:27:57.1500:28:53.35+00:11:395:3510.7
528GIŁKA Gosia 396BYDGOSZCZK2029K 11400:01:3200:27:58.4500:29:30.70+00:11:405:3510.7
529SZULC Joanna 96SHIUZ BYDGOSZCZ FLOW RUNNERSBYDGOSZCZK4027K 11500:01:0400:27:58.5000:29:03.45+00:11:405:3510.7
530GRABOWSKA Marlena 1005BYDGOSZCZK3047K 11600:01:1200:27:59.7000:29:12.45+00:11:415:3610.7
531GADOMSKA Maria 17RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK602K 11700:00:2500:27:59.8000:28:25.75+00:11:415:3610.7
532JANKOWSKA Katarzyna 1473BYDGOSZCZK4028K 11800:01:1300:27:59.8500:29:13.40+00:11:425:3610.7
533GUŹDZIOŁ Jarek 513TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM40124M 41500:01:3200:27:59.9000:29:32.45+00:11:425:3610.7
534DURAŁEK Oskar 441PRUSZCZM1024M 41600:00:3000:27:59.9000:28:30.10+00:11:425:3610.7
535LEWANDOWSKA Izabela 1002BYDGOSZCZK3048K 11900:01:1300:28:00.0000:29:13.20+00:11:425:3610.7
536DURAŁEK Annna 439PRUSZCZPRUSZCZK4029K 12000:00:3000:28:00.0500:28:30.10+00:11:425:3610.7
537ROGOZIŃSKI Aleksander 884BYDGOSZCZM30151M 41700:01:2500:28:00.2000:29:26.15+00:11:425:3610.7
538BACHERA Aleksandra 1436BYDGOSZCZK4030K 12100:00:1600:28:00.3500:28:16.65+00:11:425:3610.7
539WESOŁOWSKI Dariusz 1433BYDGOSZCZM40125M 41800:00:1600:28:00.5500:28:16.55+00:11:425:3610.7
540WÓJTOWICZ Monika 457BYDGOSZCZK3049K 12200:00:2700:28:00.6500:28:28.60+00:11:425:3610.7
541KALINOWSKA Kamila 315BYDGOSZCZK4031K 12300:01:1400:28:00.7500:29:15.50+00:11:425:3610.7
542KĘCKI Grzegorz 918BYDGOSZCZM40126M 41900:01:2000:28:01.6500:29:22.20+00:11:435:3610.7
543TYKWIŃSKA Agnieszka 1127COOKIETEAMRUNNERSBYDGOSZCZK3050K 12400:00:2700:28:01.9000:28:29.45+00:11:445:3610.7
544ŚWIĄTEK Hanna 389BORNE SULINOWOK3051K 12500:00:2400:28:02.7500:28:26.80+00:11:445:3610.7
545WIENEKE Annika 611BYDGOSZCZK3052K 12600:00:1500:28:04.5000:28:19.85+00:11:465:3610.7
546BŁAŻEJEWSKI Kacper 112CB163BYDGOSZCZM30152M 42000:01:5900:28:05.4500:30:04.80+00:11:475:3710.7
547ŚMIAŁOWICZ Adam 1313ŚMIAŁYTEAMNIWYM40127M 42100:01:4200:28:05.5500:29:47.60+00:11:475:3710.7
548CHYLIŃSKA Monika 1335BYDGOSZCZK3053K 12700:00:2200:28:06.6500:28:28.80+00:11:485:3710.7
549BOROWICKI Paweł 1461BYDGOSZCZM40128M 42200:00:3400:28:07.0500:28:41.95+00:11:495:3710.7
550ŚWIĄTEK Daniel 384BORNE SULINOWOM30153M 42300:00:2400:28:07.1500:28:31.20+00:11:495:3710.7
551WÓJCIK Piotr 38BYDGOSZCZM1025M 42400:00:3200:28:07.1500:28:39.85+00:11:495:3710.7
552PŁACZKOWSKA Magdalena 239BYDGOSZCZK3054K 12800:00:4000:28:07.2500:28:47.30+00:11:495:3710.7
553FIGLER Iwona 181TRISPACENIEMCZK4032K 12900:01:1600:28:07.8000:29:24.35+00:11:495:3710.7
554BOROWICKA Anna 1464BYDGOSZCZK3055K 13000:00:3300:28:07.9000:28:41.65+00:11:505:3710.7
555FITA Kamil 301BYDGOSZCZM30154M 42500:00:4900:28:07.9000:28:57.85+00:11:505:3710.7
556ARENT Dawid 482BYDGOSZCZM2075M 42600:00:5600:28:08.7000:29:04.90+00:11:505:3710.7
557MELLER Krzysztof 1226MOGILNOM30155M 42700:01:5000:28:08.7000:29:58.75+00:11:505:3710.7
558KUTKA Czesia 581BYDGOSZCZM40129M 42800:00:2100:28:10.2000:28:31.25+00:11:525:3810.7
559WIECZOREK Wojciech 465BYDGOSZCZM5033M 42900:01:4200:28:10.4500:29:53.10+00:11:525:3810.6
560WILCZYŃSKI Marek 590BYDGOSZCZM30156M 43000:01:0600:28:10.9000:29:17.00+00:11:535:3810.6
561WILCZYŃSKA Anita 267BYDGOSZCZK3056K 13100:01:0600:28:11.0500:29:17.45+00:11:535:3810.6
562MENDEL Karolina 485BYDGOSZCZK2030K 13200:00:5400:28:11.8500:29:06.75+00:11:545:3810.6
563WŁOCH Michał 871BYDGOSZCZM30157M 43100:01:0000:28:12.3500:29:12.60+00:11:545:3810.6
564ŚWIATLAK Piotr 1308ATOS / WINGS FOR LIFEBYDGOSZCZM2076M 43200:00:1500:28:12.6000:28:27.65+00:11:545:3810.6
565JEZIORSKA Monika 507BYDGOSZCZK3057K 13300:01:5200:28:12.7500:30:04.80+00:11:545:3810.6
566AFFELDT Magdalena 1079BYDGOSZCZM2077M 43300:00:3700:28:13.2500:28:50.55+00:11:555:3810.6
567DORAWA Mirosław 419BYDGOSZCZM30158M 43400:00:2400:28:13.4500:28:37.95+00:11:555:3810.6
568GAWROŃSKA Bożena 642BARCINK505K 13400:01:0600:28:13.5000:29:19.60+00:11:555:3810.6
569ORTEGA MORENO Ines 930BYDGOSZCZK2031K 13500:00:1300:28:13.8000:28:27.60+00:11:555:3810.6
570SZYNWELSKA Marlena 668BYDGOSZCZK506K 13600:00:5700:28:13.8500:29:10.85+00:11:565:3810.6
571KOZIŃSKI Grzegorz 80981 BLPTORUŃM40130M 43500:01:2800:28:14.6500:29:43.45+00:11:565:3910.6
572TUSZYŃSKA Anna 1303BYDGOSZCZK2032K 13700:01:0300:28:14.8500:29:18.45+00:11:575:3910.6
573WIELIŃSKI Rafał 622BYDGOSZCZM30159M 43600:01:0100:28:16.2500:29:17.65+00:11:585:3910.6
574WAWRZYNIAK Karolina 242BYDGOSZCZK3058K 13800:00:4000:28:16.4000:28:56.45+00:11:585:3910.6
575REREK Agnieszka 868WPLBYDGOSZCZK2033K 13900:01:4400:28:16.4500:30:01.05+00:11:585:3910.6
576SARNECKI Bartosz 811BYDGOSZCZM30160M 43700:00:4400:28:17.0000:29:01.40+00:11:595:3910.6
577OKRĘGLICKA Barbara 1493BYDGOSZCZK603K 14000:00:0900:28:17.4500:28:27.05+00:11:595:3910.6
578ŚWIGOŃ Aneta 810BYDGOSZCZK3059K 14100:00:4300:28:17.4500:29:01.40+00:11:595:3910.6
579MALISZEWSKI Kamil 869APPSDREAMS KAMIL MALISZEWSKIBYDGOSZCZM2078M 43800:00:4200:28:17.5000:28:59.50+00:11:595:3910.6
580CIACHERA Ireneusz 10352 BATALION LOGISTYCZNABYDGOSZCZM5034M 43900:01:0800:28:17.6500:29:25.95+00:11:595:3910.6
581SZYPERSKI Sławomir 201BYDGOSZCZM40131M 44000:01:2500:28:18.0500:29:43.10+00:12:005:3910.6
582GIL-PILARSKA Marta 183ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK108K 14200:00:4900:28:18.1000:29:07.25+00:12:005:3910.6
583OLSZEWSKI Michał 318BYDGOSZCZM2079M 44100:00:3500:28:18.2500:28:53.45+00:12:005:3910.6
584GAJTKOWSKA Emilia 1304TORUŃK3060K 14300:01:1500:28:19.0000:29:34.30+00:12:015:3910.6
585SZMYRGAŁA Zdzisław 783BYDGOSZCZM5035M 44200:00:5500:28:19.2500:29:14.35+00:12:015:3910.6
586LENC Janusz 461TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM608M 44300:01:2000:28:19.4500:29:40.10+00:12:015:4010.6
587CZARNECKA Monika 788BRZOZA BIEGAKORONOWOM30161M 44400:00:2500:28:19.7000:28:45.35+00:12:015:4010.6
588OŻGA Agnieszka 91BYDGOSZCZK3061K 14400:00:1900:28:19.8500:28:39.75+00:12:025:4010.6
589DROSDOWSKA Klara 1087ŚWIECIEK2034K 14500:00:1200:28:20.0500:28:32.55+00:12:025:4010.6
590SZALA Wojciech 747BYDGOSCZM30162M 44500:01:2000:28:20.1500:29:40.70+00:12:025:4010.6
591JANIK Mariusz 1073BYDGOSZCZM40132M 44600:00:3700:28:20.2500:28:57.40+00:12:025:4010.6
592MATUSZEWSKI Tomasz 344BYDGOSZCZM30163M 44700:00:4300:28:20.7500:29:04.40+00:12:025:4010.6
593ŚWIETLIK Tomasz 104BYDGOSZCZM5036M 44800:01:1400:28:20.8000:29:35.55+00:12:025:4010.6
594MATUSZEWSKA Monika 343BYDGOSZCZK3062K 14600:00:4300:28:20.9000:29:04.35+00:12:035:4010.6
595POBOŻAN Agnieszka 803BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWK2035K 14700:00:0800:28:21.3500:28:29.70+00:12:035:4010.6
596GRZELAK Łukasz 980BYDGOSZCZM40133M 44900:01:1800:28:21.5500:29:39.90+00:12:035:4010.6
597KOMISARCZYK Iwona 693INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK4033K 14800:00:5800:28:22.0500:29:20.15+00:12:045:4010.6
598CHMIELEWSKA Agnieszka 1492LISI OGONK4034K 14900:00:5400:28:22.3500:29:16.35+00:12:045:4010.6
599KŁOS Katarzyna 1491ŁOCHOWOK4035K 15000:00:5300:28:22.7000:29:16.10+00:12:045:4010.6
600TRZYMKOWSKI Adrian 542BYDGOSZCZM2080M 45000:00:4200:28:23.5500:29:05.60+00:12:055:4010.6
601CEREZO SÁNCHEZ Alba 929BYDGOSZCZK2036K 15100:00:1300:28:23.6000:28:37.10+00:12:055:4010.6
602FRYDRYCHOWICZ Lilianna 1074BYDGOSZCZM5037M 45100:00:2700:28:23.7500:28:50.80+00:12:055:4010.6
603WOLOSZYN Kazimierz 498ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM609M 45200:01:0400:28:24.4500:29:29.40+00:12:065:4110.6
604LATUSZEK Daria 520DĘBOWA ŁĄKAK2037K 15200:00:5100:28:26.0000:29:17.00+00:12:085:4110.6
605DWORECKI Rafał 521KS FUTGOLKARCZEWOM30164M 45300:00:5100:28:26.1500:29:17.35+00:12:085:4110.6
606AUGUSTYNIAK Piotr 94SHIUZ BYDGOSZCZ FLOW RUNNERSBYDGOSZCZM40134M 45400:01:0500:28:26.6000:29:32.55+00:12:085:4110.5
607WOLSKI Marek 338BYDGOSZCZM30165M 45500:02:0900:28:26.7500:30:36.00+00:12:085:4110.5
608ŁUKASIEWICZ Krzysztof 749BYDGOSZCZM40135M 45600:02:0900:28:27.0500:30:36.35+00:12:095:4110.5
609ROGOZIŃSKA Karolina 692BYDGOSZCZK3063K 15300:00:3600:28:27.5500:29:04.50+00:12:095:4110.5
610SCHUMACHER-RATAJ Marta 129BYDGOSZCZK3064K 15400:00:5900:28:28.5500:29:28.50+00:12:105:4110.5
611ANDRZEJEWSKI Adam 463BYDGOSZCZM40136M 45700:01:4200:28:29.2000:30:11.95+00:12:115:4110.5
612WAWRZYNIAK Andrzej 4322. ODNBYDGOSZCZM5038M 45800:00:4700:28:29.6500:29:16.65+00:12:115:4110.5
613JENCZEWSKI Szymon 213ALBATROSYCIECHOCINM2081M 45900:00:0200:28:29.8000:28:32.15+00:12:115:4210.5
614KRUSIK Aleksandra 272ALBATROSYBYDGOSZCZK2038K 15500:00:0200:28:30.2500:28:32.45+00:12:125:4210.5
615GRABIŃSKI Henryk 928MILUSIŃSKICH INOWROCŁAWINOWROCŁAWM40137M 46000:00:0700:28:30.5000:28:38.20+00:12:125:4210.5
616PODEMSKA Patrycja 260FOREST GANGBYDGOSZCZK3065K 15600:00:1300:28:30.8500:28:44.15+00:12:135:4210.5
617BIEŃKOWSKA Anna 1083TOMASZEWOK3066K 15700:00:2300:28:31.3000:28:55.20+00:12:135:4210.5
618JAROCH Rafał 226BYDGOSZCZM40138M 46100:00:5500:28:31.3000:29:26.35+00:12:135:4210.5
619SZUKALSKI Piotr 1128BYDGOSZCZM2082M 46200:00:5800:28:31.4500:29:29.85+00:12:135:4210.5
620LANDOWSKI Konrad 837BYDGOSZCZM2083M 46300:00:1600:28:31.8000:28:48.60+00:12:135:4210.5
621CHOJNACKI Patryk 1469BYDGOSZCZM2084M 46400:00:5900:28:32.5000:29:31.95+00:12:145:4210.5
622SKORUPKA Radek 1220ULUNG TEAMBYDGOSZCZM40139M 46500:00:4900:28:33.3500:29:23.00+00:12:155:4210.5
623GOŁATA Julia 191WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK109K 15800:00:3000:28:33.6500:29:03.85+00:12:155:4210.5
624CIESIELSKI Adrian 1130NAKŁO NAD NOTECIĄM1026M 46600:01:3500:28:34.6500:30:10.00+00:12:165:4310.5
625WAWRZYNIAK Paulina 969BYDGOSZCZK2039K 15900:00:4600:28:34.8000:29:21.25+00:12:165:4310.5
626OWCZARSKI Krzysztof 631BYDGOSZCZM30166M 46700:00:4700:28:35.6500:29:22.85+00:12:175:4310.5
627STERING Kamila 1398BYDGOSZCZK2040K 16000:00:4800:28:36.6000:29:25.20+00:12:185:4310.5
628DOLATA Rafał 1143BYDGOSZCZM40140M 46800:00:2400:28:37.2500:29:01.70+00:12:195:4310.5
629WOLAN Krzysztof 18AMORKIBYDGOSZCZM40141M 46900:00:2400:28:38.1000:29:03.05+00:12:205:4310.5
630BASA Mateusz 846LIUKS KRUSZWICAKRUSZWICAM1027M 47000:00:0200:28:41.1000:28:43.70+00:12:235:4410.5
631KOCHAŃSKA Wioletta 901PATEREKK4036K 16100:00:5600:28:41.2500:29:37.90+00:12:235:4410.5
632STRYCZYŃSKI Marek 279TRISPACEBYDGOSZCZM30167M 47100:01:1800:28:41.3000:29:59.90+00:12:235:4410.5
633ROSLONSKA Kinga 530BYDGOSZCZK3067K 16200:01:4000:28:41.4000:30:22.05+00:12:235:4410.5
634MARAŚKIEWICZ Agnieszka 275BYDGOSZCZK3068K 16300:01:1700:28:42.3000:29:59.35+00:12:245:4410.5
635WOLNY Tomasz 102BYDGOSZCZM30168M 47200:00:2000:28:42.9500:29:03.85+00:12:255:4410.4
636GOŁATA Agnieszka 194WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3069K 16400:00:2900:28:44.2000:29:13.95+00:12:265:4410.4
637JANKOWSKI Damian 1126MAKSYMILIANOWOM2085M 47300:00:5300:28:44.4000:29:37.40+00:12:265:4410.4
638RYDLEWSKI Marek 464RUN BYDGOSZCZCIELEM40142M 47400:01:4800:28:46.7500:30:35.00+00:12:285:4510.4
639NOWAKOWSKI Dominik 566BYDGOSZCZM186M 47500:00:4800:28:47.4000:29:35.75+00:12:295:4510.4
640CHRUPAŁA Rafał 1147BYDGOSZCZM30169M 47600:01:4700:28:47.6000:30:34.85+00:12:295:4510.4
641BRZOZOWSKI Jarosław 128BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5039M 47700:01:2900:28:47.8000:30:17.40+00:12:295:4510.4
642JURCZYK Piotr 759VIRTUAL RUNING CLUBGRUDZIĄDZM40143M 47800:00:3800:28:48.5000:29:27.15+00:12:305:4510.4
643WANKIEWICZ Łukasz 7SZURUSIE TEAMMĘŻCZYZNAM2086M 47900:01:4800:28:48.6500:30:36.65+00:12:305:4510.4
644ZAJĄC Michał 739BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM1028M 48000:00:2700:28:48.7000:29:16.55+00:12:305:4510.4
645JEGIERSKI Dariusz 645AMATORGRUDZIĄDZM40144M 48100:00:3700:28:48.9500:29:26.90+00:12:315:4510.4
646JANIC Dagmara 628BYDGOSZCZK1010K 16500:00:5300:28:49.4000:29:43.20+00:12:315:4610.4
647KIELMANN Marcin 641SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30170M 48200:01:4600:28:50.0500:30:36.65+00:12:325:4610.4
648AGACIAK Elzbieta 1082RZĘCZKOWOK4037K 16600:00:2400:28:51.4000:29:16.20+00:12:335:4610.4
649SUCHODOLSKA Agnieszka 616ŻOŁĘDOWOK4038K 16700:00:1600:28:53.0500:29:09.95+00:12:355:4610.4
650DOLATA Aneta 1144BYDGOSZCZK3070K 16800:00:2400:28:53.8500:29:17.90+00:12:365:4610.4
651GIPP Małgorzata 1064BYDGOSZCZK3071K 16900:01:5600:28:55.6000:30:51.70+00:12:375:4710.4
652PLUCIŃSKI Piotr 975BYDGOSZCZM30171M 48300:00:5000:28:55.8000:29:46.50+00:12:375:4710.4
653FIUT Kazimierz 1282BYDGOSZCZM6010M 48400:01:4200:28:56.1500:30:38.60+00:12:385:4710.4
654OLSZEWSKI Rafał 1383BIAŁE BŁOTAM30172M 48500:00:5000:28:57.0500:29:47.40+00:12:395:4710.4
655SENSKI Przemysław 1191BYDGOSZCZM30173M 48600:01:4800:28:57.7500:30:46.55+00:12:395:4710.4
656DRZEWIECKA Ada 1486STRZELCE GÓRNEK2041K 17000:00:2300:28:58.7000:29:21.85+00:12:405:4710.4
657WAWRZYNIAK Tomasz 1258BYDGOSZCZM30174M 48700:01:0700:28:59.1500:30:06.70+00:12:415:4710.4
658WIŚNIEWSKA Julia 1153CEKCYNK2042K 17100:00:3300:28:59.4000:29:32.65+00:12:415:4710.4
659ICIKOWSKA Małgorzata 1052KOWALK2043K 17200:00:5000:28:59.8500:29:50.65+00:12:425:4810.3
660GOTOWICZ Mariusz 238BYDGOSZCZM5040M 48800:00:5700:29:00.1000:29:57.10+00:12:425:4810.3
661MELWIŃSKA Paulina 63RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3072K 17300:01:1300:29:00.3000:30:14.10+00:12:425:4810.3
662OWCZARSKA Magdalena 757PAWŁOWEKM2087M 48900:01:3600:29:00.8000:30:37.35+00:12:425:4810.3
663MELWIŃSKI Julian 1030RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1029M 49000:01:1300:29:01.0500:30:14.25+00:12:435:4810.3
664GRABISZEWSKI Michał 1204BYDGOSZCZM2088M 49100:01:0200:29:01.3500:30:03.50+00:12:435:4810.3
665JARUSZEWSKA Joanna 602BYDGOSZCZK3073K 17400:01:2300:29:01.6500:30:24.90+00:12:435:4810.3
666SMOLIŃSKA Patrycja 1202BYDGOSZCZK2044K 17500:01:0200:29:01.7000:30:04.00+00:12:435:4810.3
667BUDNY Ewa 1378ULKS BARWICEBYDGOSZCZK1011K 17600:00:5800:29:02.0500:30:00.45+00:12:445:4810.3
668PESZYŃSKA Joanna 1139BYDGOSZCZK4039K 17700:01:0800:29:04.7000:30:13.65+00:12:465:4910.3
669ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz 1274BYDGOSZCZM2089M 49200:01:4300:29:05.2500:30:48.80+00:12:475:4910.3
670SZCZEPKOWSKI Andrzej 523BYDGOSZCZM6011M 49300:00:1900:29:05.8500:29:25.05+00:12:485:4910.3
671BESS Marcin 420BYDGOSZCZM2090M 49400:01:3900:29:06.1000:30:45.25+00:12:485:4910.3
672RESZKE Mateusz 588KU AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2091M 49500:00:0200:29:06.3500:29:08.85+00:12:485:4910.3
673LUDKOWSKI Dawid 862BYDGOSZCZM40145M 49600:00:4300:29:07.1500:29:50.25+00:12:495:4910.3
674MAŁKOWSKA Ewa 560BYDGOSZCZK2045K 17800:01:2700:29:07.1500:30:34.40+00:12:495:4910.3
675KORZENIEWSKI Jacek 434BYDGOSZCZM30175M 49700:01:1900:29:07.2500:30:27.05+00:12:495:4910.3
676AUKUNAS Marcin 561BYDGOSZCZM2092M 49800:01:2700:29:07.5000:30:35.25+00:12:495:4910.3
677KRZYŻAŃSKI Kacper 1231BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM1030M 49900:01:4200:29:08.8000:30:51.25+00:12:505:4910.3
678NIEWIEDZIAŁA Artur 698BYDGOSZCZM40146M 50000:00:3700:29:08.9500:29:46.50+00:12:515:4910.3
679POZNAŃSKI Szymon 268EDUTEAMBYDGOSZCZM2093M 50100:00:3600:29:09.0000:29:45.25+00:12:515:4910.3
680TOMCZYK Agnieszka 255NOWY DWÓRK4040K 17900:01:0500:29:09.7000:30:15.20+00:12:515:5010.3
681WIELIŃSKI Wojciech 621BYDGOSZCZM30176M 50200:01:0000:29:10.2000:30:10.55+00:12:525:5010.3
682KAMIŃSKA Magdalena 745BYDGOSZCZM2094M 50300:01:3400:29:10.5500:30:44.75+00:12:525:5010.3
683ASTUKIEWICZ Maksymilian 324BYDGOSZCZM2095M 50400:02:0200:29:11.5500:31:13.95+00:12:535:5010.3
684NOWICKA Michalina 904BYDGOSZCZK1012K 18000:00:2100:29:11.7000:29:33.25+00:12:535:5010.3
685NOWICKI Adam 903BYDGOSZCZM40147M 50500:00:2100:29:12.1500:29:33.35+00:12:545:5010.3
686PAPIEROWSKI Piotr 939BYDGOSZCZM30177M 50600:01:2400:29:13.7500:30:38.10+00:12:555:5010.3
687CHODUR Agnieszka 197BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK4041K 18100:01:1700:29:13.8000:30:31.60+00:12:555:5010.3
688CHMIELEWSKA Agnieszka 184BYDGOSZCZK3074K 18200:00:4300:29:14.3000:29:57.65+00:12:565:5010.3
689GAJEK Agnieszka 974TASAK TEAMBYDGOSZCZK4042K 18300:01:2500:29:14.4000:30:39.90+00:12:565:5010.3
690DRĄŻYK Justyna 587WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK3075K 18400:00:3100:29:14.8500:29:46.50+00:12:575:5110.3
691JARZEMSKI Marcin 1368BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30178M 50700:01:3100:29:16.0000:30:47.05+00:12:585:5110.3
692WAWRZONKOSKA Wiktoria 1058WŁOCŁAWEKK2046K 18500:00:4800:29:17.6000:30:06.15+00:12:595:5110.2
693JANIC Joanna 626BYDGOSZCZK4043K 18600:00:5600:29:18.2500:30:14.65+00:13:005:5110.2
694SIUDZIŃSKA Anna 418BYDGOSZCZK2047K 18700:01:3800:29:18.5500:30:57.15+00:13:005:5110.2
695ŻUCHELKOWSKI Rafał 404TEAM OF BOBICZEKBYDGOSZCZM30179M 50800:01:3700:29:19.0500:30:56.25+00:13:015:5110.2
696ŁOBODA Sylwia 598ŚLESINM30180M 50900:01:4100:29:19.1000:31:00.50+00:13:015:5110.2
697WÓJCIK Tomasz 39BYDGOSZCZM40148M 51000:00:5100:29:19.2500:30:10.90+00:13:015:5110.2
698IWANIUK Jacek 78BYDGOSZCZM40149M 51100:00:5000:29:20.7500:30:11.00+00:13:025:5210.2
699CHMIELEWSKI Ireneusz 148M.NIESZAWKAM5041M 51200:00:4400:29:20.7500:30:05.45+00:13:025:5210.2
700KORDAS Jacek 159BYDGOSZCZM30181M 51300:00:4600:29:21.2500:30:07.35+00:13:035:5210.2
701BŁAŻEK Kasia 1196BIAŁE BŁOTAK3076K 18800:01:0500:29:21.4500:30:27.25+00:13:035:5210.2
702DURAŁEK Laura 440PRUSZCZK1013K 18900:00:2600:29:21.5000:29:47.75+00:13:035:5210.2
703SZYMCZUK Filip 126TORUŃM2096M 51400:01:1600:29:21.5500:30:38.25+00:13:035:5210.2
704ZUŻYDŁO Zuzanna 797BYDGOSZCZK3077K 19000:00:5500:29:21.9500:30:17.50+00:13:045:5210.2
705DURAŁEK Andrzej 438PRUSZCZM40150M 51500:00:2600:29:22.1500:29:48.40+00:13:045:5210.2
706WIŚNIEWSKI Krzysztof 150TRISPACEBYDGOSZCZM5042M 51600:01:1600:29:23.5000:30:40.00+00:13:055:5210.2
707ZAJĄC Barbara 1302BYDGOSZCZK2048K 19100:01:3400:29:24.1500:30:58.95+00:13:065:5210.2
708SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1028FOREST GANGBYDGOSZCZK507K 19200:00:1400:29:24.2000:29:39.15+00:13:065:5310.2
709KABATEK Janusz 544ŻOŁĘDOWOM30182M 51700:00:3100:29:24.7500:29:56.10+00:13:065:5310.2
710SOBOCIŃSKI Mateusz 1471BYDGOSZCZM2097M 51800:01:3500:29:25.3500:31:00.95+00:13:075:5310.2
711POBŁOCKI Tomasz 298WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30183M 51900:02:0700:29:25.4000:31:33.25+00:13:075:5310.2
712BRĄGIEL Jakub 1024VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30184M 52000:01:3700:29:26.0500:31:03.05+00:13:085:5310.2
713ARENT Jan 211BYDGOSZCZM5043M 52100:00:5800:29:26.4500:30:25.15+00:13:085:5310.2
714JARZEMSKA Alicja 1367BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK3078K 19300:01:3000:29:26.8000:30:57.55+00:13:085:5310.2
715JAGIELSKI Łukasz 1205LEBIEGABYDGOSZCZM40151M 52200:01:3000:29:27.2500:30:57.75+00:13:095:5310.2
716KOWAL Michał 736REC-STALNAKŁO NAD NOTECIĄM40152M 52300:02:0300:29:28.5500:31:32.05+00:13:105:5310.2
717ADAMCZYK Agnieszka 737NAKŁO NAD NOTECIĄK3079K 19400:02:0300:29:28.8500:31:31.85+00:13:115:5310.2
718LASKOWSKA Aleksandra 1446PRZYŁĘKIK3080K 19500:01:1600:29:29.0000:30:45.70+00:13:115:5310.2
719CEMKE Magdalena 442BYDGOSZCZK2049K 19600:01:0600:29:30.0500:30:36.95+00:13:125:5410.2
720KLIMAS Natalia 826TEAM MICKIEWICZPAPROTNIAK2050K 19700:01:4400:29:30.4500:31:15.15+00:13:125:5410.2
721ABRAMCZYK Agata 854WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIK2051K 19800:01:3000:29:31.2500:31:01.50+00:13:135:5410.2
722DOBIECKI Szczepan 843BYDGOSZCZM30185M 52400:00:5600:29:32.1000:30:28.45+00:13:145:5410.2
723BOMBAS Jacek 266GRUDZIĄDZM40153M 52500:00:3200:29:33.1000:30:05.25+00:13:155:5410.2
724CIEŚLICKI Krzysztof 681SISU TEAMBYDGOSZCZM30186M 52600:01:4500:29:33.3000:31:19.00+00:13:155:5410.1
725BYCZKOWSKA Zenon 1022INDYWIDUALNIEMUROWANIECM5044M 52700:00:4900:29:34.1000:30:23.70+00:13:165:5410.1
726WORONIECKA Anna 328BYDGOSZCZK4044K 19900:01:1700:29:35.6500:30:53.20+00:13:175:5510.1
727KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 212WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK3081K 20000:01:0000:29:35.7000:30:36.65+00:13:175:5510.1
728JAROCH Zbigniew 1476OSIELSKOM6012M 52800:00:5600:29:36.2000:30:33.00+00:13:185:5510.1
729LEWANDOWSKA Malwina 1215BYDGOSZCZK3082K 20100:01:0000:29:36.2000:30:36.25+00:13:185:5510.1
730ŁUKASZEWSKA Ewelina 1148BYDGOSZCZK2052K 20200:00:5900:29:36.3500:30:36.10+00:13:185:5510.1
731PIECHOCIŃSKA Dorota 1279RINORYNARZEWOK3083K 20300:00:4900:29:36.9500:30:26.60+00:13:195:5510.1
732BESS Anna 421BYDGOSZCZK3084K 20400:01:3800:29:37.7000:31:16.40+00:13:195:5510.1
733DREŻEWSKI Łukasz 934BYDGOSZCZM2098M 52900:01:0200:29:38.0500:30:40.70+00:13:205:5510.1
734GRZELA Klaudia 798BYDGOSZCZK2053K 20500:01:0200:29:38.2500:30:40.95+00:13:205:5510.1
735ZNANIECKI Michał 769INOWROCŁAWM40154M 53000:00:4200:29:38.8000:30:20.80+00:13:205:5510.1
736APTOWICZ Damian 707BYDGOSZCZM2099M 53100:01:3100:29:39.2000:31:10.75+00:13:215:5510.1
737ZNANIECKI Wojciech 768BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM30187M 53200:00:4100:29:39.5000:30:20.75+00:13:215:5510.1
738ZNANIECKA Karolina 29INOWROCŁAWK2054K 20600:00:4000:29:40.0000:30:20.75+00:13:225:5610.1
739OSSOWSKI Łukasz 248BYDGOSZCZM30188M 53300:02:1300:29:40.7500:31:54.70+00:13:225:5610.1
740WIELUŃSKA Dorota 408BYDGOSZCZK3085K 20700:01:1000:29:41.1500:30:51.50+00:13:235:5610.1
741PROSEK Krzysztof 683BYDGOSZCZM40155M 53400:02:0300:29:41.8000:31:45.25+00:13:235:5610.1
742AUGUSTYNOWICZ Aurelia 791RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4045K 20800:00:1500:29:42.1000:29:57.50+00:13:245:5610.1
743PORA Dariusz 518THREE BIKESBYDGOSZCZM5045M 53500:00:5500:29:42.6500:30:38.00+00:13:245:5610.1
744LASOTA Dominika 688OSIELSKOK182K 20900:01:4200:29:43.8000:31:25.85+00:13:255:5610.1
745SIUDOWSKA Marta 799BYDGOSZCZK3086K 21000:01:0400:29:44.3000:30:48.50+00:13:265:5610.1
746FIEREK Bernadeta 1427BIEGAM Z MARYSIĄTUCHOLAK508K 21100:00:1800:29:44.9500:30:02.95+00:13:275:5610.1
747WOSICKA Wanda 995BYDGOSZCZK4046K 21200:01:0000:29:45.6000:30:46.25+00:13:275:5710.1
748OSTROWSKA Justyna 300GULCZEWOK3087K 21300:02:0000:29:45.9000:31:46.70+00:13:285:5710.1
749MALICKA Beata 406BYDGOSZCZK509K 21400:00:3600:29:46.2500:30:23.10+00:13:285:5710.1
750LENKIEWICZ Andrzej 732PIĘKNYBĄDKIM6013M 53600:01:4400:29:46.4000:31:30.40+00:13:285:5710.1
751JAW Pablo 1321BYDGOSZCZM40156M 53700:01:4400:29:46.7000:31:31.15+00:13:285:5710.1
752KĘDZIERSKA Marzena 1019BYDGOSZCZK4047K 21500:00:2600:29:46.8000:30:13.35+00:13:285:5710.1
753WÓJCIK Jakub 287BYDGOSZCZM187M 53800:01:2400:29:47.3500:31:12.25+00:13:295:5710.1
754FLOREK Milena 142RUNADDICTSBYDGOSZCZK3088K 21600:01:1000:29:47.9500:30:58.65+00:13:305:5710.1
755JASIŃSKA Monika 1358BYDGOSZCZK2055K 21700:01:3200:29:49.0500:31:21.35+00:13:315:5710.1
756WILCZYŃSKI Arkadiusz 1013BYDGOSZCZM30189M 53900:01:1700:29:49.2500:31:06.50+00:13:315:5710.1
757FOJUTOWSKA Hanna 385BYDGOSZCZK4048K 21800:00:4500:29:49.7000:30:35.00+00:13:315:5810.1
758NIEMCZEWSKI Mirosław 1091ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNM40157M 54000:01:1200:29:49.7500:31:01.90+00:13:315:5710.1
759GRYSZÓWKA Angelika 1441BYDGOSZCZK2056K 21900:01:1500:29:49.8500:31:05.70+00:13:325:5810.1
760FOJUTOWSKI Sławek 386BYDGOSZCZM40158M 54100:00:4500:29:50.0500:30:35.20+00:13:325:5810.1
761WITKOWSKI Paweł 1111BYDGOSZCZM1031M 54200:00:4200:29:51.0000:30:33.70+00:13:335:5810.1
762STASIAK Jacek 1386BYDGOSZCZM40159M 54300:00:4400:29:52.5000:30:37.20+00:13:345:5810
763MŁYNAREK-STASIAK Dorota 1387BYDGOSZCZK4049K 22000:00:4400:29:52.8000:30:37.05+00:13:345:5810
764STEGNERSKI Maciej 1467BYDGOSZCZM40160M 54400:01:3900:29:55.3500:31:34.55+00:13:375:5910
765KULPA Szymon 186BRONIEWOM30190M 54500:01:0200:29:56.0500:30:58.70+00:13:385:5910
766NOWAK Julia 1117BARCINK1014K 22100:00:4800:29:56.7000:30:44.70+00:13:385:5910
767PESTKA Hanna 985LIPNIKIK5010K 22200:00:5900:29:56.7500:30:55.80+00:13:385:5910
768IDCZAK-BOREK Hanna 223BYDGOSZCZK4050K 22300:00:3500:29:56.9000:30:32.15+00:13:395:5910
769ŚNIECHOTA Konrad 92TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30191M 54600:02:1000:29:56.9000:32:07.35+00:13:395:5910
770STEGNERSKA Agnieszka 718#BIEGACZEBYDGOSZCZK4051K 22400:01:3700:29:57.3500:31:34.65+00:13:395:5910
771BOREK Marcin 222BYDGOSZCZM40161M 54700:00:3500:29:57.4000:30:32.65+00:13:395:5910
772ZUZA-WITKOWSKA Anna 111KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK4052K 22500:00:3400:29:58.3500:30:32.50+00:13:405:5910
773OGRODOWICZ Marcin 479BYDGOSZCZM40162M 54800:01:2200:29:58.8500:31:21.60+00:13:415:5910
774RĘDZINA Michał 199BYDGOSZCZM30192M 54900:01:0200:29:58.9000:31:01.50+00:13:415:5910
775WRÓBLEWSKA Oliwia 695BARCINK1015K 22600:00:4700:30:00.0500:30:47.70+00:13:426:0010
776WRÓBLEWSKI Rafał 1456BARCINM40163M 55000:00:4700:30:00.1000:30:48.05+00:13:426:0010
777MELLEM Anna 529BYDGOSZCZK2057K 22700:01:0000:30:00.3000:31:00.95+00:13:426:0010
778WOJCIECHOWSKA Maja 696BARCINK1016K 22800:00:4700:30:00.4500:30:48.10+00:13:426:0010
779STROZYNSKA Sandra 1316BYDGOSZCZK3089K 22900:01:4400:30:01.1500:31:45.55+00:13:436:0010
780DANIELEK Ewa 55WARSZAWAK3090K 23000:00:3700:30:01.4000:30:39.05+00:13:436:0010
781DOBRZAŃSKA Anna 1170BYDGOSZCZK2058K 23100:01:0200:30:02.2500:31:05.05+00:13:446:0010
782GRUCHAŁA Wojciech 106BYDGOSZCZM5046M 55100:01:2800:30:02.8500:31:31.50+00:13:456:0010
783BIERNACKA Anka 946BYDGOSZCZK4053K 23200:01:3200:30:03.0000:31:35.15+00:13:456:0010
784JABŁOŃSKI Jakub 1429BYDGOSZCZM1032M 55200:02:0400:30:04.4500:32:08.55+00:13:466:0010
785PODOSEK Magdalena 1332BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3091K 23300:01:4300:30:04.6000:31:47.95+00:13:466:0010
786JANIC Arkadiusz 629BYDGOSZCZM1033M 55300:00:5100:30:04.6500:30:56.40+00:13:466:0110
787KRASIŃSKA Katarzyna 95BYDGOSZCZK3092K 23400:01:0200:30:04.9000:31:07.10+00:13:476:0110
788WIATROWSKA Katarzyna 554BYDGOSZCZK3093K 23500:01:0400:30:05.1000:31:10.05+00:13:476:0110
789BARAŃSKA Sylwia 1112PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4054K 23600:01:0100:30:05.2000:31:06.75+00:13:476:0110
790FILIPEK Mirosława 220BYDGOSZCZK4055K 23700:01:0300:30:05.3500:31:08.75+00:13:476:0110
791RYDELSKA Kinga 195BYDGOSZCZK4056K 23800:00:3900:30:05.6000:30:44.75+00:13:476:0110
792KOLMAJER Rafał 167RUNADDICTSBYDGOSZCZM30193M 55400:01:0200:30:06.2500:31:08.25+00:13:486:0110
793GRYGORCZUK Elżbieta 256TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK604K 23900:01:1500:30:07.4500:31:22.50+00:13:496:0110
794PRUSIŃSKA Bernadetta 1297BYDGOSZCZK2059K 24000:01:1200:30:07.5000:31:19.80+00:13:496:0110
795PRUSIŃSKI Michał 1299BYDGOSZCZM30194M 55500:01:1100:30:08.1000:31:19.95+00:13:506:0110
796BRZYKCY Łukasz 445BYDGOSZCZM20100M 55600:01:4600:30:08.2500:31:55.15+00:13:506:0110
797CZECZINSKA Pamela 229ŚWIECIEK2060K 24100:01:0800:30:10.3500:31:18.65+00:13:526:029.9
798KOTECKI Marcin 308GANG KOCURABYDGOSZCZM40164M 55700:01:0300:30:11.1000:31:14.50+00:13:536:029.9
799SZECÓWKA Marcin 215BYDGOSZCZM30195M 55800:01:2500:30:14.1500:31:39.80+00:13:566:029.9
800LEWANDOWSKA Agnieszka 216BYDGOSZCZK3094K 24200:01:2500:30:14.2000:31:40.00+00:13:566:039.9
801ŻURAWSKA Marta 804BYDGOSZCZK3095K 24300:01:0600:30:16.5500:31:23.15+00:13:586:039.9
802KRZYŻANOWSKA Patrycja 415BYDGOSZCZK2061K 24400:00:4800:30:17.8500:31:06.70+00:14:006:039.9
803BEJGER Łukasz 1186BYDGOSZCZM30196M 55900:00:5700:30:18.1500:31:16.05+00:14:006:039.9
804SZATKOWSKA Beata 244BYDGOSZCZK5011K 24500:01:4900:30:18.2500:32:07.60+00:14:006:039.9
805CHWIAŁKOWSKI Maksymilian 481BYDGOSZCZM188M 56000:00:4300:30:18.8000:31:02.45+00:14:006:039.9
806KASPEROWICZ Paweł 600BYDGOSZCZM30197M 56100:01:3500:30:18.9000:31:54.25+00:14:016:039.9
807KACZMAREK Dariusz 1465BYDGOSZCZM5047M 56200:00:2700:30:19.4000:30:47.25+00:14:016:049.9
808KOPROWICZ Katarzyna 538SWIECIEK4057K 24600:01:2900:30:20.6000:31:50.15+00:14:026:049.9
809JABŁOŃSKI Tomek 1208BYDGOSZCZM30198M 56300:02:0400:30:20.7000:32:25.05+00:14:026:049.9
810KRAKOWIAK Marta 122PRZYŁĘKIK2062K 24700:01:1600:30:20.8000:31:37.25+00:14:026:049.9
811KOPROWICZ Adam 539SWIECIEM5048M 56400:01:2900:30:21.4000:31:51.15+00:14:036:049.9
812BROWNELL Mackie 1287NIEMCZM30199M 56500:01:2100:30:21.4000:31:42.85+00:14:036:049.9
813GOLIK Krzysztof 553BYDGOSZCZM40165M 56600:01:4700:30:21.5500:32:08.70+00:14:036:049.9
814LIEDKE Tomasz 179BLIŹNIAKIBYDGOSZCZM30200M 56700:00:4000:30:21.9500:31:02.75+00:14:046:049.9
815ZBĄSKI Leszek 1327BYDGOSZCZM40166M 56800:01:4600:30:22.0000:32:08.55+00:14:046:049.9
816RYDELSKA Maria 1425BIEGAM Z BENIĄTUCHOLAK3096K 24800:00:1500:30:22.4000:30:37.95+00:14:046:049.9
817GÓRZYŃSKA Monika 1328BYDGOSZCZK4058K 24900:01:4600:30:22.4500:32:08.70+00:14:046:049.9
818CHWIAŁKOWSKA Joanna 69BYDGOSZCZK4059K 25000:00:4000:30:23.1000:31:03.30+00:14:056:049.9
819ARENDT Paweł 426BYDGOSZCZM40167M 56900:00:3900:30:23.8000:31:03.75+00:14:056:049.9
820OWCZARSKI Andrzej 646PAWŁÓWEKM5049M 57000:01:3700:30:24.0500:32:01.25+00:14:066:049.9
821BEJENKA Kamila 1106BYDGOSZCZK2063K 25100:01:5800:30:24.2500:32:22.55+00:14:066:049.9
822PODGÓRSKI Jakub 105ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30201M 57100:02:0400:30:24.5000:32:29.15+00:14:066:059.9
823ANDRZEJEWSKA Asia 218DOBROMIERZK4060K 25200:00:1900:30:24.5500:30:44.40+00:14:066:059.9
824WALKOWIAK Rafał 431BYDGOSZCZM20101M 57200:00:5500:30:24.5500:31:19.80+00:14:066:049.9
825ANDRZEJEWSKI Paweł 221NOWA WIEŚ WIELKAM40168M 57300:00:1900:30:25.0000:30:44.60+00:14:076:059.9
826PIOTROWSKI Grzegorz 1120BOROWNOM20102M 57400:02:0600:30:25.3000:32:31.75+00:14:076:059.9
827ŻAK Marta 972BYDGOSZCZK2064K 25300:00:5900:30:25.3000:31:24.65+00:14:076:059.9
828SZCZĘSNY Arkadiusz 1275DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40169M 57500:01:5000:30:25.5500:32:15.80+00:14:076:059.9
829RATAJ Szymon 219ŁOCHOWOM1034M 57600:01:2700:30:25.5500:31:53.15+00:14:076:059.9
830SENDEL Sebastian 182BYDGOSZCZM30202M 57700:01:3300:30:25.8000:31:59.30+00:14:076:059.9
831GRZYWACZ Karolina 175BYDGOSZCZK3097K 25400:00:4800:30:26.6000:31:15.45+00:14:086:059.9
832KOWALIK Ania 1015BYDGOSZCZK2065K 25500:00:1600:30:27.0500:30:43.55+00:14:096:059.9
833GIZIŃSKA Aleksandra 433BYDGOSZCZK2066K 25600:00:5500:30:27.2000:31:22.55+00:14:096:059.9
834SZARGAN Magda 689ZIELONKAK2067K 25700:01:2500:30:27.2500:31:52.75+00:14:096:059.9
835PECHE Marek 963KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZM30203M 57800:01:1500:30:29.0000:31:44.45+00:14:116:059.8
836WYCZLING Piotr 1363INNOVAD TEAMBYDGOSZCZM40170M 57900:00:4100:30:29.2500:31:10.45+00:14:116:059.8
837ŚLADEWSKI Rafał 208GĄDECZM30204M 58000:00:2200:30:29.4000:30:51.50+00:14:116:059.8
838ADAMCZAK Ewa 1351BYDGOSZCZK3098K 25800:00:4100:30:29.6000:31:10.75+00:14:116:059.8
839WYCZLING Agnieszka 1364INNOVAD TEAMBYDGOSZCZK3099K 25900:00:4000:30:30.1500:31:10.50+00:14:126:069.8
840KARWECKA Natalia 633BYDGOSZCZK2068K 26000:01:4500:30:31.3500:32:16.45+00:14:136:069.8
841KACZOROWSKI Bartosz 748WĄBRZEŹNOM20103M 58100:01:3300:30:31.9500:32:05.90+00:14:146:069.8
842KNIOŁA Lucyna 1206NAKŁONAD NOTECIĄK5012K 26100:00:2800:30:32.2000:31:01.05+00:14:146:069.8
843CZUBKOWSKI Sebastian 936RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30205M 58200:01:5500:30:32.2000:32:28.15+00:14:146:069.8
844BINKOWSKA Ewelina 933SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK4061K 26200:01:5500:30:33.3000:32:28.45+00:14:156:069.8
845PRZEWOŹNIAK Marta 285TRI FAMILYBYDGOSZCZK2069K 26300:00:5000:30:33.9000:31:23.90+00:14:166:069.8
846DOBOSIEWICZ Anna Maria 88POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM.KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZK2070K 26400:01:4500:30:34.9000:32:20.65+00:14:176:079.8
847SZETELA Łukasz 670BYDGOSZCZM20104M 58300:01:2100:30:35.0000:31:56.60+00:14:176:079.8
848RATAJ Maciej 217ŁOCHOWOM40171M 58400:01:2700:30:35.4500:32:02.80+00:14:176:079.8
849BACH Bartłomiej 89LUZINOM20105M 58500:01:4400:30:36.0000:32:20.85+00:14:186:079.8
850PRZEWOŹNIAK Rafał 284TRI FAMILYBYDGOSZCZM20106M 58600:00:4700:30:36.8500:31:23.85+00:14:196:079.8
851MAKOWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM30206M 58700:01:5400:30:37.0500:32:31.05+00:14:196:079.8
852GONCERZEWICZ Katarzyna 388BYDGOSZCZK30100K 26500:01:5300:30:37.8500:32:30.90+00:14:206:079.8
853ŻUCHELKOWSKA Agata 178BYDGOSZCZK30101K 26600:01:3300:30:37.9000:32:11.05+00:14:206:079.8
854PESTKA Anna 304BYDGOSZCZK30102K 26700:01:4300:30:38.2000:32:21.75+00:14:206:079.8
855SZOPINSKA Justyna 1044SEROCKM30207M 58800:01:5100:30:38.9000:32:30.05+00:14:216:079.8
856BALCERZAK Daniel 1260SPORTOWY ZARZĄDINOWROCŁAWM20107M 58900:01:0900:30:38.9000:31:48.05+00:14:216:079.8
857SZOPIŃSKI Wojtek 1403SEROCKM30208M 59000:01:5000:30:39.4000:32:30.15+00:14:216:089.8
858KAŹMIERCZAK Aleksandra 379BYDGOSZCZK4062K 26800:01:1000:30:39.9000:31:50.30+00:14:226:089.8
859KRETOWICZ Piotr 357BYDGOSZCZM20108M 59100:01:2200:30:40.0500:32:02.10+00:14:226:089.8
860RATAJCZAK Marcel 319BYDGOSZCZM1035M 59200:01:2800:30:40.1000:32:08.95+00:14:226:089.8
861SOBOTA Beata 40BIAŁE BŁOTAK4063K 26900:01:0800:30:40.9000:31:49.10+00:14:236:089.8
862LESZCZYŃSKI Bartosz 1276SZUBINM20109M 59300:01:3800:30:41.0000:32:19.65+00:14:236:089.8
863KONIECZNA Alicja 1266BYDGOSZCZK2071K 27000:01:3700:30:41.5000:32:19.45+00:14:236:089.8
864SKIBIŃSKI Sebastian 1129ŁABISZYNM30209M 59400:01:5700:30:41.5500:32:38.85+00:14:236:089.8
865SZOŁDRA Marta 867WPLBYDGOSZCZK2072K 27100:01:4500:30:42.1000:32:27.25+00:14:246:089.8
866PIECYK-CZAJA Sonia 99BYDGOSZCZK4064K 27200:02:0700:30:42.9500:32:49.95+00:14:256:089.8
867BARCIKOWSKA Weronika 1294KORONOWOK2073K 27300:01:2000:30:43.9500:32:03.95+00:14:266:089.8
868BALCERZAK Dorota 761BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK5013K 27400:01:0700:30:44.1000:31:51.80+00:14:266:089.8
869WOŹNIACKA Beata 550FUNDACJA JEKO / AZYL DLA JEŻYSOLEC KUJAWSKIK5014K 27500:00:3000:30:44.5000:31:15.45+00:14:266:099.8
870HOMZA Mateusz 575KOŚCIERZYNAM30210M 59500:01:2800:30:45.5500:32:13.60+00:14:276:099.8
871CHŁYSTEK Joanna 571BYDGOSZCZK2074K 27600:01:2800:30:45.8000:32:13.95+00:14:276:099.8
872GOGOLEWSKI Adam 549BYDGOSZCZM30211M 59600:01:4100:30:47.7000:32:29.55+00:14:296:099.7
873OWCZARSKA Bożena 647PAWŁÓWEKK5015K 27700:01:3800:30:47.8500:32:25.85+00:14:306:099.7
874BRZOZOWSKI Krzysztof 170BYDGOSZCZM30212M 59700:01:3600:30:47.9500:32:24.50+00:14:306:099.7
875RUTKOWSKA Weronika 601BYDGOSZCZK2075K 27800:01:2900:30:49.0000:32:18.00+00:14:316:099.7
876KIRCHHOFF Klaudia 551SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2076K 27900:01:4200:30:49.3000:32:31.75+00:14:316:099.7
877GRAJKOWSKI Julian 1238J&D&JBYDGOSZCZM30213M 59800:02:0500:30:49.6500:32:54.90+00:14:316:099.7
878JOPPEK Jolanta 1239BYDGOSZCZK30103K 28000:02:0400:30:49.9500:32:54.90+00:14:326:109.7
879LIWOCH Grzegorz 46OSIELSKOM5050M 59900:01:5400:30:50.0000:32:44.55+00:14:326:109.7
880OKRĘGLICKI Antoni 51RUN PASJABYDGOSZCZM6014M 60000:00:1000:30:50.0500:31:00.70+00:14:326:109.7
881RUTKOWSKA Natalia 958OLSZTYNK2077K 28100:01:2800:30:50.4500:32:19.10+00:14:326:109.7
882GABEŃSKA Daria 1237J&D&JBYDGOSZCZK30104K 28200:02:0400:30:50.5000:32:55.05+00:14:326:109.7
883MALUDZIŃSKA Aleksandra 916SZUBINK30105K 28300:01:1100:30:50.6500:32:02.40+00:14:326:109.7
884TOKARSKA Alicja 146VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK30106K 28400:01:2200:30:51.4500:32:13.95+00:14:336:109.7
885MURAWKA Łukasz 726KUSOWOM30214M 60100:00:4900:30:51.5500:31:40.70+00:14:336:109.7
886MICHALSKI Piotr 414BYDGOSZCZM20110M 60200:02:0700:30:51.9500:32:59.55+00:14:346:109.7
887WESOŁOWSKA Klaudia 114BYDGOSZCZK2078K 28500:01:3400:30:52.7000:32:27.45+00:14:346:109.7
888GROBELNY Michał 61BYDGOSZCZM20111M 60300:01:0700:30:54.1500:32:01.65+00:14:366:109.7
889GROBELNA Ida 59BYDGOSZCZK2079K 28600:01:0600:30:54.8000:32:01.55+00:14:366:119.7
890MICHNIEWICZ Małgorzata 330BYDGOSZCZM40172M 60400:00:4300:30:55.0000:31:38.45+00:14:376:119.7
891ÇIKAR Engin 1230GALATASARAY SKWIĘCBORKM20112M 60500:01:1700:30:56.0000:32:13.50+00:14:386:119.7
892POKORSKI Adam 1101BYDGOSZCZM20113M 60600:01:5600:30:56.0000:32:52.50+00:14:386:119.7
893ASTERIOU Zoi 1242BYDGOSZCZK183K 28700:01:1900:30:57.1000:32:16.85+00:14:396:119.7
894MAĆKOWSKA Agnieszka 794BYDGOSZCZK30107K 28800:00:5600:30:57.1000:31:53.50+00:14:396:119.7
895PIOTROWSKI Sławomir 1076STRZELCE DOLNEM40173M 60700:02:0500:30:58.3000:33:03.55+00:14:406:119.7
896CYGOWSKI Paweł 1066BYDGOSZCZM40174M 60800:00:5700:30:58.8500:31:56.35+00:14:416:119.7
897CHLEBKOVÁ Judita 567MARTINK30108K 28900:01:4000:30:59.3500:32:39.35+00:14:416:119.7
898KROLL Agnieszka 624RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2080K 29000:00:3600:31:00.0000:31:36.30+00:14:426:129.7
899ERDMANN Agnieszka 478REDAK4065K 29100:00:5900:31:00.5500:31:59.60+00:14:426:129.7
900CIERŻNICKI Zbigniew 1010TKKF KOLEJARZBYDOSZCZM5051M 60900:02:1100:31:01.7000:33:12.85+00:14:436:129.7
901TOMASZEK Sebastian 1156BYDGOSZCZM40175M 61000:00:4000:31:01.7500:31:42.35+00:14:436:129.7
902JANUSZKIEWICZ Kornelia 295WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30109K 29200:02:0800:31:02.5000:33:10.85+00:14:446:129.7
903KRYSIAK Aleksandra 336WATAHA BYDGOSZCZNAKŁOK5016K 29300:02:0800:31:02.6000:33:11.15+00:14:446:129.7
904KOZAKIEWICZ Marcin 136NAKŁO NAD NOTECIĄM40176M 61100:01:1200:31:04.4000:32:17.35+00:14:466:139.7
905KOWALSKA Agata 517RYNARZEWOK2081K 29400:01:0300:31:05.7500:32:08.85+00:14:476:139.7
906GRACZYK Dawid 877MOGILNOM20114M 61200:00:3300:31:07.6000:31:41.05+00:14:496:139.6
907PAWLAK Magdalena 1241GRUDZIĄDZK30110K 29500:00:3800:31:08.7000:31:47.05+00:14:506:139.6
908PECHE Aleksandra 964KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZK30111K 29600:01:1400:31:08.7500:32:23.50+00:14:506:139.6
909JAŻDŻEWSKA Nadia 895BYDGOSZCZK1017K 29700:01:1300:31:08.9500:32:22.75+00:14:516:139.6
910KRYCH Alicja 1361SOPOTK30112K 29800:00:3900:31:10.6500:31:50.25+00:14:526:149.6
911MICKIEWICZ Barbara 402BYDGOSZCZK4066K 29900:00:5000:31:10.7000:32:00.75+00:14:526:149.6
912PIK Aleksandra 1181BIAŁE BŁOTAK184K 30000:01:4100:31:11.7500:32:52.75+00:14:536:149.6
913WÓJCIK Anna 37BYDGOSZCZK30113K 30100:00:3200:31:11.8000:31:44.25+00:14:536:149.6
914DANIELEK Piotr 909BYDGOSZCZM40177M 61300:01:1300:31:12.0500:32:25.25+00:14:546:149.6
915MALINOWSKI Miłosz 789BYDGOSZCZM20115M 61400:01:5200:31:12.1500:33:04.50+00:14:546:149.6
916CZARNECKI Marek 568CHEŁMNOM40178M 61500:00:3400:31:13.8500:31:48.50+00:14:566:149.6
917GUZIŃSKI Mateusz 902BYDGOSZCZM20116M 61600:01:5000:31:14.3500:33:04.80+00:14:566:149.6
918PIECHOCIŃSKI Jarosław 1278RYNARZEWOM6015M 61700:00:4900:31:14.4000:32:03.95+00:14:566:149.6
919CZARNECKA Natalia 1164CHEŁMNOK2082K 30200:00:3400:31:14.4500:31:48.50+00:14:566:149.6
920KUŹBA Karolina 875LEPSZEK2083K 30300:01:3000:31:17.9500:32:48.40+00:15:006:159.6
921CIESIELSKA Agnieszka 1131NAKŁOK30114K 30400:01:5000:31:18.4000:33:08.55+00:15:006:159.6
922NOWICKA Marta 1277NIGHT RUNNERSTURK30115K 30500:01:2000:31:21.8000:32:42.35+00:15:036:169.6
923NIEMCZEWSKA Zofia 1094ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNK30116K 30600:01:1000:31:22.1000:32:32.65+00:15:046:169.6
924DRESLERSKA Agnieszka 273BIAŁE BŁOTAK30117K 30700:00:4900:31:24.0000:32:13.15+00:15:066:169.6
925GRUŻEWSKI Jarosław 816BYDGOSZCZM30215M 61800:01:3100:31:24.5500:32:56.00+00:15:066:179.5
926GRUŻEWSKA Justyna 815BYDGOSZCZK30118K 30800:01:3100:31:24.8000:32:56.15+00:15:066:179.5
927SARNECKA Małgorzata 1210BYDGOSZCZK4067K 30900:01:1900:31:27.6000:32:47.55+00:15:096:179.5
928LEWANDOWSKA Magdalena 1211BYDGOSZCZK30119K 31000:01:1900:31:27.6000:32:47.50+00:15:096:179.5
929RATKE Kamil 1132BYDGOSZCZM30216M 61900:00:5500:31:27.7000:32:23.25+00:15:096:179.5
930SIEROCKI Mikołaj 228BYDGOSZCZM20117M 62000:00:3200:31:30.1500:32:02.80+00:15:126:189.5
931CHUDECKA Beata 608GRÓDEKK4068K 31100:01:2600:31:31.8500:32:58.25+00:15:146:189.5
932AWIZEN Antoni 1060MYSLIWYBYDGOSZCZM6016M 62100:00:0600:31:32.3000:31:38.75+00:15:146:189.5
933SAMUL Ewa 506BYDGOSZCZK30120K 31200:01:5700:31:32.4500:33:30.05+00:15:146:189.5
934SERAP Sinem 1214BYDGOSZCZM30217M 62200:01:1900:31:32.6500:32:52.00+00:15:146:189.5
935KULEWICZ Natalia 1341WROCŁAWK2084K 31300:01:3500:31:33.7500:33:09.35+00:15:156:189.5
936ARENDT Marlena 71BYDGOSZCZK4069K 31400:00:4100:31:33.8500:32:15.55+00:15:166:189.5
937MIKOŁAJCZAK Magdalena 699BYDGOSZCZK4070K 31500:00:0600:31:34.1000:31:40.55+00:15:166:189.5
938BIAŁOBŁOCKI Mariusz 1382BYDGOSZCZM20118M 62300:00:5100:31:34.2500:32:26.05+00:15:166:199.5
939TUBISZ Dawid 1397NONEBYDGOSZCZM20119M 62400:01:2000:31:35.7500:32:56.55+00:15:176:199.5
940MROTEK Michał 1078QUAPRO TEAMKRUSZYN KRAJEŃSKIM40179M 62500:01:3300:31:36.3500:33:09.55+00:15:186:199.5
941KUBIAK Tomasz 1381DOBRCZM6017M 62600:00:2200:31:36.9000:31:59.80+00:15:196:199.5
942CHMARA Marzenna 1457ŚWIECIEK5017K 31600:01:3200:31:37.1500:33:09.85+00:15:196:199.5
943ŚMIELIŃSKA Nina 1311WIĘCBORKK2085K 31700:00:3200:31:37.4000:32:10.35+00:15:196:199.5
944KALISZEWSKA Agnieszka 578BYDGOSZCZK30121K 31800:00:4700:31:40.3000:32:27.80+00:15:226:209.5
945ZIELIŃSKA Dorota 160BYDGOSZCZK4071K 31900:00:3700:31:41.2000:32:18.50+00:15:236:209.5
946MEGER Agnieszka 599BYDGOSZCZK4072K 32000:01:1800:31:42.6000:33:01.20+00:15:246:209.5
947ZAMIATOWSKA Kinga 509BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK4073K 32100:01:1700:31:44.3000:33:01.40+00:15:266:209.5
948SKRZĄTEK Anna 937PRZYŁĘKIK4074K 32200:01:1600:31:45.0500:33:01.45+00:15:276:219.4
949SAWIEŁAJC Michał 1399BYDGOSZCZM40180M 62700:00:3200:31:45.3500:32:18.00+00:15:276:219.4
950DĘBCZYŃSKA Agnieszka 407DOBRY KLIMATBYDGOSZCZK4075K 32300:01:5300:31:46.0000:33:39.45+00:15:286:219.4
951BRĄGIEL Anna 1026VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK30122K 32400:01:3600:31:46.1000:33:22.35+00:15:286:219.4
952KLINIKOWSKI Jacek 658KOCHAM ZYCIE I...ŚWIEKATOWOM5052M 62800:00:2100:31:46.9500:32:08.45+00:15:296:219.4
953POGORZELSKA Bogusia 1490PEPŁOWOK4076K 32500:00:1900:31:48.8500:32:08.30+00:15:316:219.4
954WRZESIŃSKA Katarzyna 1300BYDGOSZCZK2086K 32600:01:3600:31:50.0500:33:26.20+00:15:326:229.4
955GÓRALEWSKA Dominika 257BYDGOSZCZK2087K 32700:00:3700:31:51.5000:32:28.85+00:15:336:229.4
956WIŚNIEWSKI Grzegorz 1444BYDGOSZCZM30218M 62900:01:1600:31:51.7500:33:07.85+00:15:336:229.4
957JABŁONKA Marta 425BYDGOSZCZK2088K 32800:01:3800:31:52.0500:33:30.90+00:15:346:229.4
958CIŻMOWSKA Anna 246BYDGOSZCZK30123K 32900:00:3500:31:53.6500:32:29.35+00:15:356:229.4
959SŁOWIŃSKA Marta 1359BYDGOSZCZK30124K 33000:01:0500:31:53.7000:32:59.25+00:15:356:229.4
960DEMBEK Maciej 364LOSKUMPLOSBYDGOSZCZM20120M 63000:01:1000:31:55.1500:33:05.55+00:15:376:239.4
961DEMBEK Magdalena 424BYDGOSZCZK30125K 33100:01:0900:31:55.8000:33:05.40+00:15:376:239.4
962PAPROCKA Małgosia 710BYDGOSZCZK5018K 33200:00:4600:31:56.0000:32:42.00+00:15:386:239.4
963KRUK Anna 377BYDGOSZCZK4077K 33300:01:1200:31:56.7500:33:08.90+00:15:386:239.4
964GACKOWSKI Edward 1250BYDGOSZCZ NA STARTMĘŻCZYZNAM6018M 63100:01:0100:31:56.8000:32:58.50+00:15:386:239.4
965WŁOSIŃSKA Paulina 591BYDGOSZCZK2089K 33400:01:1200:31:58.6000:33:10.65+00:15:406:239.4
966KAŹMIERCZAK Monika 666BEŁCHATÓWK30126K 33500:01:2600:31:58.8500:33:25.45+00:15:416:239.4
967ŁABĘCKI Kordian 263SŁUPSKM20121M 63200:01:5300:31:59.4500:33:52.85+00:15:416:239.4
968MAZUR Krzysztof 741BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM6019M 63300:00:2800:31:59.7000:32:28.65+00:15:416:249.4
969ZDUNKIEWICZ Filip 660BYDGOSZCZM1036M 63400:02:0100:32:00.7500:34:01.90+00:15:426:249.4
970LEWANDOWSKA Piotr 466BYDGOSZCZM40181M 63500:01:4500:32:01.0500:33:46.50+00:15:436:249.4
971STELMASZEK Patryk 672OSIELSKOM1037M 63600:02:0200:32:01.2500:34:03.35+00:15:436:249.4
972JASIAK Joanna 923SOLEC KUJAWSKIK30127K 33600:01:3200:32:01.9500:33:34.55+00:15:446:249.4
973MAKOWSKA Justyna 976TASAK TEAMBYDGOSZCZK4078K 33700:01:2400:32:02.4000:33:27.35+00:15:446:249.4
974STEFAŃSKA Wiesława 751BYDGOSZCZK30128K 33800:02:0100:32:02.4000:34:03.50+00:15:446:249.4
975ZDUNKIEWICZ Marcin 661BYDGOSZCZM30219M 63700:02:0100:32:03.3500:34:04.80+00:15:456:249.4
976JAWORSKI Daniel 187BYDGOSZCZM20122M 63800:00:4100:32:04.2000:32:46.10+00:15:466:259.4
977ZDUNKIEWICZ Hanna 659NULLK30129K 33900:02:0200:32:04.2500:34:07.10+00:15:466:259.4
978LEWANDOWSKA Beata 467BYDGOSZCZK4079K 34000:01:4200:32:04.3500:33:46.55+00:15:466:249.4
979STACHEWICZ Sławomir 1007NIEMCZM40182M 63900:00:2200:32:05.4500:32:28.05+00:15:476:259.3
980RADZIŃSKA Joanna 366EXIMO EXTREME TEAMBYDGOSZCZK30130K 34100:01:3700:32:05.8000:33:43.75+00:15:476:259.3
981RADZIEJEWSKA Grażyna 531BYDGOSZCZK5019K 34200:01:1300:32:06.2500:33:20.10+00:15:486:259.3
982GŁOWACKA Daria 1268BYDGOSZCZK30131K 34300:01:3200:32:06.3500:33:38.35+00:15:486:259.3
983KURKUS Kamila 1401NICWAŁDK2090K 34400:00:5200:32:06.5500:32:59.10+00:15:486:259.3
984KRYSZAK Maria 1068BYDGOSZCZK2091K 34500:00:5100:32:06.9500:32:58.20+00:15:496:259.3
985KOWALSKA Irena 851BYDGOSZCZK605K 34600:00:4800:32:08.0000:32:56.55+00:15:506:259.3
986LUBIENIECKA Aleksandra 986GRUDZIĄDZK2092K 34700:00:5800:32:08.5000:33:07.35+00:15:506:259.3
987KATLEWSKA Marika 700CHEŁMNOK30132K 34800:01:3800:32:08.7000:33:47.30+00:15:506:259.3
988KATLEWSKI Marcin 702CHEŁMNOM30220M 64000:01:3800:32:09.1500:33:47.40+00:15:516:259.3
989NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 185BORÓWNOK4080K 34900:01:4500:32:11.6500:33:57.40+00:15:536:269.3
990BŁASZKIEWICZ Marzena 310CHOŁE KŁÓLIKIBORÓWNOK4081K 35000:01:4600:32:11.8500:33:57.85+00:15:546:269.3
991PIEKARZ Slawek 1284BYDGOSZCZM20123M 64100:01:5800:32:12.1000:34:10.60+00:15:546:269.3
992KACZYŃSKI Rafał 305TORUŃM30221M 64200:01:4500:32:12.3000:33:57.45+00:15:546:269.3
993KILIŃSKA Magdalena 193HELIX POMATIAŻOŁĘDOWOK30133K 35100:00:4000:32:13.2000:32:54.05+00:15:556:269.3
994MARCHLEWSKA Dorota 512BYDGOSZCZK4082K 35200:00:4800:32:13.5000:33:02.40+00:15:556:269.3
995ORŁOWSKA Katarzyna 510BYDGOSZCZK5020K 35300:00:4800:32:14.5000:33:02.75+00:15:566:269.3
996BANASIK Marcin 1334WPLBYDGOSZCZM20124M 64300:01:4400:32:15.6500:33:59.95+00:15:576:279.3
997RYBCZYŃSKI Grzegorz 756BYDGOSZCZM20125M 64400:01:3300:32:16.7000:33:50.10+00:15:586:279.3
998WUDNIAK Agnieszka 417BYDGOSZCZK4083K 35400:00:1700:32:17.7500:32:34.95+00:15:596:279.3
999MICHAŁOWSKI Krzysztof 1435INOWROCLAWM40183M 64500:01:5400:32:17.8500:34:12.55+00:16:006:279.3
1000KOCZOROWSKA Kamila 190BYDGOSZCZK30134K 35500:00:3000:32:18.1000:32:48.95+00:16:006:279.3
1001LICA Ewa 1034BYDGOSZCZK4084K 35600:01:0900:32:19.4000:33:29.00+00:16:016:289.3
1002TRUŚ Karolina 1362OSIELSKOK30135K 35700:01:3800:32:20.0000:33:58.60+00:16:026:289.3
1003ZAWADZKI Wojciech 1032MAKSYMILIANOWOM40184M 64600:01:0900:32:20.2000:33:29.55+00:16:026:289.3
1004BALCERZAK - DANILEWICZ Katarzyna 370WARSZAWAK30136K 35800:01:4600:32:21.0000:34:07.30+00:16:036:289.3
1005KUJAWA Magdalena 1366GOŚCIERADZK30137K 35900:01:0900:32:21.5500:33:30.70+00:16:036:289.3
1006KUJAWA Przemysław 1369GOŚCIERADZM30222M 64700:01:0800:32:22.1500:33:30.90+00:16:046:289.3
1007BARANEK Sebastian 998TURM30223M 64800:01:5000:32:22.5000:34:13.15+00:16:046:289.3
1008TOMCZAK Krzysztof 66DZIUPLA KOMPANYSTRZELEWOM30224M 64900:00:5300:32:22.6000:33:16.45+00:16:046:289.3
1009JANKOWSKI Rafał 30BYDGOSZCZM40185M 65000:01:5800:32:23.8500:34:22.10+00:16:066:289.3
1010WOŹNICKI Marcin 322BYDGOSZCZM1038M 65100:01:3500:32:24.7500:34:00.55+00:16:066:299.3
1011ZAWORSKA Anna 988BYDGOSZCZK2093K 36000:00:2700:32:25.7000:32:52.75+00:16:076:299.3
1012SKIBIŃSKA Paulina 579BYDGOSZCZK30138K 36100:01:1700:32:26.5500:33:44.05+00:16:086:299.2
1013KUBICKA Sandra 1283BYDGOSZCZK2094K 36200:01:2400:32:26.6000:33:50.95+00:16:086:299.2
1014MĄDRY Wojciech 1108SOLEC KUJAWSKIM30225M 65200:01:5800:32:27.5000:34:26.25+00:16:096:299.2
1015RATAJCZAK Arleta 303BYDGOSZCZK4085K 36300:01:2900:32:28.3000:33:57.40+00:16:106:299.2
1016LELEWSKA Aleksandra 528JANIKOWOK2095K 36400:00:4200:32:28.7000:33:11.20+00:16:106:299.2
1017SKÓRCZ Tomasz 334BYDGOSZCZM5053M 65300:01:4100:32:29.8000:34:11.25+00:16:116:309.2
1018KUKOWSKI Artur 1451ŻURCZYNM30226M 65400:01:5900:32:30.3000:34:29.40+00:16:126:309.2
1019PIONTEK Elżbieta 62BYDGOSZCZK606K 36500:00:4000:32:30.4500:33:10.50+00:16:126:309.2
1020KRZYŻAŃSKI Przemysław 1233BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM40186M 65500:01:4100:32:34.2500:34:15.50+00:16:166:309.2
1021KRZYŻAŃSKA Pola 1232BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK1018K 36600:01:4100:32:34.4000:34:15.80+00:16:166:309.2
1022ANDRUSEWICZ Hanna 1348NIWYK4086K 36700:01:4700:32:34.5500:34:21.85+00:16:166:309.2
1023OLSZAŃSKI Jakub 533BYDGOSZCZM30227M 65600:00:5000:32:34.5500:33:25.35+00:16:166:319.2
1024MATUSZEWSKA Agnieszka 1046BYDGOSZCZK30139K 36800:01:3100:32:35.4000:34:06.45+00:16:176:319.2
1025ŻURAWSKI Michał 230RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40187M 65700:01:5400:32:35.9500:34:30.90+00:16:186:319.2
1026ANDRZEJCZAK Natalia 822KCYNIAK2096K 36900:00:2500:32:35.9500:33:01.40+00:16:186:319.2
1027PIETRZAK Anna 254BYDGOSZCZK2097K 37000:01:1900:32:37.0000:33:56.70+00:16:196:319.2
1028SKULSKA Aleksandra 1442BYDGOSZCZK1019K 37100:01:2800:32:38.7500:34:06.80+00:16:206:319.2
1029NOWACZEWSKA Paulina 288BYDGOSZCZK30140K 37200:01:3400:32:38.9500:34:12.95+00:16:216:319.2
1030SIEDLECKI Rafał 355BYDGOSZCZM20126M 65800:01:0300:32:39.1000:33:43.00+00:16:216:329.2
1031WOŹNICKI Tomasz 327BYDGOSZCZM40188M 65900:01:3600:32:39.1000:34:15.65+00:16:216:319.2
1032PRZYMORSKA-WIERCIOCH Joanna 1116KDK KOŚCIÓŁ DLA KAŻDEGOWĄGROWIECK30141K 37300:00:5300:32:39.6500:33:32.80+00:16:216:319.2
1033GRUSZKA Marek 634NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM5054M 66000:00:3400:32:41.4500:33:15.50+00:16:236:329.2
1034STADNICKA Katarzyna 1223PRLBMXBYDGOSZCZM30228M 66100:01:0900:32:43.0500:33:53.00+00:16:256:329.2
1035STANISŁAW Deptuła 494NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM1039M 66200:01:0500:32:43.7000:33:49.20+00:16:256:329.2
1036KUŹNIEWSKA Aleksandra 1168PRĄDKIK30142K 37400:01:0700:32:45.1500:33:52.85+00:16:276:339.2
1037BIEŃ-KACAŁA Agnieszka 1152BYDGOSZCZK4087K 37500:01:3900:32:45.6500:34:24.90+00:16:276:339.2
1038VAZQUEZ Alicia 897BYDGOSZCZK30143K 37600:01:3900:32:45.7500:34:25.45+00:16:276:339.2
1039ŻOŁNIERKIEWICZ Agata 1288BYDGOSZCZK2098K 37700:01:4300:32:45.8000:34:29.40+00:16:276:339.2
1040OLEJNICZAK Hanna 1470BYDGOSZCZK30144K 37800:00:2900:32:46.5000:33:16.15+00:16:286:339.2
1041BANASZAK Arleta 637BYDGOSZCZK4088K 37900:00:5900:32:49.0000:33:48.05+00:16:316:339.1
1042DERDA Rafał 1100BYDGOSZCZM5055M 66300:01:1400:32:50.3500:34:04.90+00:16:326:349.1
1043TWARDOWSKI Wojciech 865RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5056M 66400:01:1000:32:50.6500:34:01.55+00:16:326:349.1
1044DERDA Hanna 1099BYDGOSZCZK5021K 38000:01:1200:32:52.3500:34:04.95+00:16:346:349.1
1045NITKA Adam 283BYDGOSZCZM5057M 66500:01:3900:32:55.7500:34:35.25+00:16:376:359.1
1046DOMACHOWSKI Filip 1281TORUŃM20127M 66600:01:5700:32:56.8000:34:54.75+00:16:386:359.1
1047GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 11BYDGOSZCZK2099K 38100:00:3500:33:01.0000:33:36.25+00:16:436:369.1
1048GROMOWSKA Grażyna 920TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNK5022K 38200:01:1800:33:01.5500:34:20.15+00:16:436:369.1
1049PALIŃSKI Grzegorz 1004BYDGOSZCZM40189M 66700:01:5100:33:01.9500:34:53.75+00:16:446:369.1
1050PORCZEK Jarosław 1390BYDGOSZCZM20128M 66800:01:0900:33:02.5500:34:11.80+00:16:446:369.1
1051ASTUKIEWICZ Julia 1448BYDGOSZCZK20100K 38300:01:5400:33:02.6000:34:56.75+00:16:446:369.1
1052RYDZYŃSKA Adrianna 1389BYDGOSZCZK20101K 38400:01:0800:33:02.8500:34:11.50+00:16:456:369.1
1053KWIATKOWSKA Joanna 730ŚWIECIEŚWIECIEK30145K 38500:01:0000:33:03.2500:34:03.30+00:16:456:369.1
1054SKÓRCZ Małgorzata 333BYDGOSZCZK5023K 38600:01:4100:33:03.4500:34:44.70+00:16:456:369.1
1055WOJCIECH Deptuła 490NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM6020M 66900:01:0600:33:04.5000:34:10.65+00:16:466:369.1
1056MARĆ Agnieszka 840BYDGOSZCZK4089K 38700:01:1900:33:04.7500:34:23.75+00:16:466:369.1
1057WYSOCKA Kiara 1443BYDGOSZCZK1020K 38800:01:4800:33:05.0000:34:53.80+00:16:476:379.1
1058NOWAKOWSKA Marta 796DEAF GARMINBYDGOSZCZK30146K 38900:00:2900:33:05.0500:33:34.25+00:16:476:379.1
1059BUDZIAK Tymoteusz 311BYDGOSZCZM1040M 67000:02:0600:33:08.1500:35:14.35+00:16:506:379.1
1060SZPERA Joanna 563KRUSZYNK4090K 39000:00:5100:33:08.2000:34:00.05+00:16:506:379
1061BIELUSZEWSKA Mirela 771BBKTSBYDGOSZCZK30147K 39100:02:0200:33:09.1000:35:11.50+00:16:516:379
1062MICHTA Iwona 728SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAMUROWANIECK30148K 39200:02:0200:33:09.7000:35:11.90+00:16:516:379
1063FARBOTKO Ania 1038FOREST GANGBYDGOSZCZK4091K 39300:00:2600:33:12.2000:33:38.35+00:16:546:389
1064JAKUBOWSKA Beata 1138ELTRA W BIEGUŁOCHOWOK4092K 39400:01:1500:33:12.3000:34:28.20+00:16:546:389
1065PANTKOWSKA Karolina 1107BYDGOSZCZK30149K 39500:01:5700:33:12.3500:35:10.25+00:16:546:389
1066TARASIEWICZ Maciej 565BYDGOSZCZM20129M 67100:00:4600:33:12.9500:33:59.85+00:16:556:389
1067BUDZIAK Zuzanna 312BYDGOSZCZK1021K 39600:02:0600:33:14.0000:35:20.30+00:16:566:389
1068ZŁAKOWSKA Amelia 678WŁOCŁAWEKK1022K 39700:01:3700:33:14.2000:34:51.75+00:16:566:389
1069BUDZIAK Bartosz 100BYDGOSZCZM40190M 67200:02:0600:33:14.3000:35:20.30+00:16:566:389
1070KUBIAK Katarzyna 1380DOBRCZK30150K 39800:00:2200:33:14.3000:33:36.95+00:16:566:389
1071BURSKA Malgorzata 1413DOBRCZK30151K 39900:00:2100:33:15.5500:33:36.55+00:16:576:399
1072NOWAK Natalia 1027BYDGOSZCZK185K 40000:01:2200:33:16.4500:34:39.40+00:16:586:399
1073WIŚNIEWSKA Beata 643BYDGOSZCZK20102K 40100:01:4800:33:17.1500:35:05.95+00:16:596:399
1074WOŹNIAK Kinga 1061ŻNINM30229M 67300:00:0400:33:17.3500:33:21.55+00:16:596:399
1075RUTKOWSKA Kinga 595BYDGOSZCZK20103K 40200:01:2600:33:18.0500:34:44.30+00:17:006:399
1076KWASIGROCH Aleksandra 1310NAKŁO NAD NOTECIĄK30152K 40300:01:0700:33:19.1000:34:26.35+00:17:016:399
1077SZYMAŃSKA Alicja 1187FUNDACJA WIELKA RODZINABYDGOSZCZK30153K 40400:01:2300:33:19.4000:34:42.65+00:17:016:399
1078ZMUDZIŃSKA Anna 940TEAM RUN KCYNIAKCYNIAK4093K 40500:01:4200:33:20.1000:35:03.05+00:17:026:409
1079CELUSTA Sylwia 935IMMORTALBYDGOSZCZK4094K 40600:01:4000:33:22.1500:35:02.20+00:17:046:409
1080PIÓRKOWSKA Aga 12BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4095K 40700:01:2300:33:26.0500:34:49.40+00:17:086:419
1081KONDEK Jakub 1394BYDGOSZCZM40191M 67400:02:0900:33:26.1500:35:35.15+00:17:086:419
1082ARAGONES Amandine 1478BYDGOSZCZK30154K 40800:01:2800:33:29.4000:34:57.60+00:17:116:419
1083DEFEMME Céline 938BYDGOSZCZK30155K 40900:01:2700:33:30.2000:34:57.40+00:17:126:429
1084DANIELEK Adam 31BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM40192M 67500:02:0200:33:30.6000:35:32.65+00:17:126:429
1085MUCHA-BOINSKA Anna 1347SOLEC KUJAWSKIK30156K 41000:00:5400:33:31.7500:34:26.05+00:17:136:428.9
1086POCZWARDOWSKA Wioletta 1177DOBRCZK4096K 41100:01:2700:33:32.0500:34:59.50+00:17:146:428.9
1087MAJEWSKI Mirosław 1338OSIELSKOM6021M 67600:01:3300:33:32.2000:35:05.25+00:17:146:428.9
1088PRZYGOCKA Katarzyna 401BYDGOSZCZK30157K 41200:00:5400:33:32.8000:34:27.10+00:17:146:428.9
1089GUL Justyna 1339BYDGOSZCZK30158K 41300:00:2500:33:33.5500:33:58.90+00:17:156:428.9
1090RYBICKA Anna 765BYDGOSZCZK4097K 41400:00:2500:33:33.8000:33:59.15+00:17:156:428.9
1091WIŚNIEWSKA Katarzyna 486BYDGOSZCZM20130M 67700:00:2400:33:34.2000:33:59.05+00:17:166:438.9
1092KLUZA Marta 1162BYDGOSZCZK20104K 41500:01:2100:33:35.0000:34:56.25+00:17:176:438.9
1093NIEDBALSKI Bartłomiej 316BYDGOSZCZM40193M 67800:01:0100:33:35.6500:34:36.90+00:17:176:438.9
1094ORLIŃSKI Andrzej 990BYDGOSZCZM40194M 67900:01:4000:33:36.4500:35:16.50+00:17:186:438.9
1095KAMINSKA Julia 1357OSÓWIECK1023K 41600:01:2400:33:37.3000:35:02.00+00:17:196:438.9
1096JADCZAK Katarzyna 650BYDGOSZCZK4098K 41700:00:4600:33:38.7000:34:25.30+00:17:206:438.9
1097WINIARZ Karolina 1183BYDGOSZCZK30159K 41800:00:5200:33:39.2500:34:31.35+00:17:216:438.9
1098URBAŃSKA Agnieszka 209BYDGOSZCZK4099K 41900:00:2200:33:39.4000:34:01.50+00:17:216:438.9
1099PIÓRKOWSKA Anna 13BIAŁE BŁOTAK40100K 42000:01:0100:33:39.6000:34:40.75+00:17:216:438.9
1100DUDZIAK Michał 489CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30230M 68000:02:0700:33:42.3500:35:49.95+00:17:246:448.9
1101PILECKI Gustaw 1051BRZOZA BIEGABYDGO9SZCZM6022M 68100:00:1200:33:43.5000:33:56.35+00:17:256:448.9
1102TARNOWSKA Anna 1500BYDGOSZCZK40101K 42100:01:0900:33:44.3000:34:53.95+00:17:266:448.9
1103MALCZEWSKA Mirka 189BYDGOSZCZK607K 42200:02:0100:33:44.3000:35:46.15+00:17:266:458.9
1104BIERYT Magdalena 1105POLIFAX POLIGRAFIA I REKLAMABYDGOSZCZK20105K 42300:01:5800:33:44.8000:35:43.60+00:17:266:458.9
1105DZIEWIECZYŃSKA Zuzanna 926KCYNIAK1024K 42400:01:1300:33:46.1000:34:59.95+00:17:286:458.9
1106GRABSKA Patrycja 25INOWROCŁAWK20106K 42500:00:3700:33:46.8500:34:24.15+00:17:296:458.9
1107KEMPA Marek 833BYDGOSZCZM40195M 68200:01:2200:33:47.1500:35:10.05+00:17:296:458.9
1108KEMPA Beata 1212BYDGOSZCZM40196M 68300:01:2200:33:47.9500:35:09.95+00:17:306:458.9
1109SOKÓŁ Justyna 1209BYDGOSZCZK20107K 42600:00:5700:33:48.9000:34:46.15+00:17:316:458.9
1110DZIEWIECZYŃSKI Maciej 427KCYNIAM30231M 68400:01:1200:33:50.1500:35:02.60+00:17:326:468.9
1111GURYN Wiktor 169ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30232M 68500:00:5900:33:52.9000:34:52.75+00:17:356:468.9
1112PIOTROWSKI Dawid 1092STRZELCE DOLNEM1041M 68600:02:0600:33:53.1500:35:59.15+00:17:356:468.9
1113KĄTNIK Dorota 717RUN PASJABYDGOSZCZM30233M 68700:01:1800:33:55.7500:35:13.80+00:17:376:478.8
1114BIERYT Arkadiusz 1150POLI-FAX AGENCJA REKLAMOWA UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5058M 68800:01:5900:33:56.1500:35:56.10+00:17:386:478.8
1115ADASZAK Katarzyna 1263RUN PASJABYDGOSZCZK30160K 42700:01:1700:33:56.7500:35:14.10+00:17:386:478.8
1116SACKREUTER Jeremie 882BYDGOSZCZM40197M 68900:01:4900:33:57.7500:35:47.60+00:17:396:478.8
1117GSTALTER Stephanie 1293KRUCZYN KRAJENSKIK30161K 42800:01:2700:33:57.8000:35:25.55+00:17:396:478.8
1118SACKREUTER Martina 881BYDGOSZCZK30162K 42900:01:4900:33:58.1500:35:47.20+00:17:406:478.8
1119OSTROWSKA Renata 676BĘDZITOWOK40102K 43000:00:3900:34:00.0500:34:39.30+00:17:426:488.8
1120MIŁKOWSKA Monika 166RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40103K 43100:01:1400:34:00.6500:35:14.85+00:17:426:488.8
1121ORLOWSKA Agnieszka 950CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK40104K 43200:01:4800:34:02.1000:35:50.45+00:17:446:488.8
1122FILIPIAK Tobiasz 1349BYDGOSZCZM20131M 69000:01:4200:34:02.3000:35:45.25+00:17:446:488.8
1123SZCZUPAKOWSKA Lucyna 1289BYDGOSZCZK20108K 43300:01:4200:34:02.3500:35:45.20+00:17:446:488.8
1124JANKOWSKA Agnieszka 948CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK30163K 43400:01:4700:34:02.6000:35:50.25+00:17:446:488.8
1125ZABIELSKI Wojtek 831CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM20132M 69100:01:4700:34:02.7500:35:50.00+00:17:446:488.8
1126NOWAK Paulina 262BYDGOSZCZK20109K 43500:01:3300:34:03.9000:35:37.65+00:17:466:488.8
1127WIŚNIEWSKA Nicole 991BYDGOSZCZK20110K 43600:02:0500:34:10.0000:36:15.65+00:17:526:508.8
1128KUCZYŃSKA Agnieszka 1320GIERKOWOK30164K 43700:01:2400:34:10.6000:35:35.15+00:17:526:508.8
1129DZBANUSZEK Joanna 294BYDGOSZCZK20111K 43800:01:5300:34:10.8500:36:04.50+00:17:536:508.8
1130DANILEWICZ Ryszard 374WARSZAWAM40198M 69200:01:4800:34:11.5000:35:59.65+00:17:536:508.8
1131KALINOWSKA Lidia 1047MAŁE CZYSTEK30165K 43900:01:2500:34:11.6000:35:37.10+00:17:536:508.8
1132JAŻDŻEWSKA Aleksandra 872BYDGOSZCZK30166K 44000:01:1400:34:12.3500:35:26.85+00:17:546:508.8
1133ŁADNIAK Bernadeta 890CZARNOWOK30167K 44100:01:2400:34:12.4500:35:37.35+00:17:546:508.8
1134BOJARSKI Jarosław 368BYDGOSZCZM5059M 69300:01:2400:34:12.8000:35:37.05+00:17:546:508.8
1135BOJARSKA Bożena 369BYDGOSZCZK40105K 44200:01:2300:34:13.2000:35:36.85+00:17:556:508.8
1136GIETKO-CIEŚLIŃSKA Sylwia 1180KDK KOŚCIÓŁ DLA KAŻDEGOBYDGOSZCZK40106K 44300:00:5200:34:13.2000:35:05.65+00:17:556:508.8
1137PIOTROWSKA Klaudia 1085STRZELCE DOLNEK20112K 44400:01:5800:34:13.4500:36:11.85+00:17:556:508.8
1138TARASIEWICZ Beata 570BYDGOSZCZK30168K 44500:00:4600:34:13.7500:35:00.10+00:17:556:508.8
1139KLONOWSKI Sławomir 153NIEMCZM40199M 69400:01:0300:34:14.4000:35:17.65+00:17:566:508.8
1140ZALEWSKA Paulina 1259BYDGOSZCZK30169K 44600:00:2500:34:17.3000:34:42.35+00:17:596:518.8
1141REINKE Joanna 281BYDGOSZCZK30170K 44700:00:0400:34:17.6500:34:22.10+00:17:596:518.7
1142ARENT Marzena 214BYDGOSZCZK5024K 44800:01:2900:34:19.4000:35:48.80+00:18:016:518.7
1143CZERWIŃSKI Filip 836MOGILNOM189M 69500:01:2200:34:20.1000:35:42.30+00:18:026:528.7
1144KUŹNIAR Patryk 1067BYDGOSZCZM20133M 69600:01:2400:34:20.5500:35:44.80+00:18:026:528.7
1145NOWAKOWSKA Patrycja 733BYDGOSZCZK20113K 44900:01:1700:34:20.6000:35:37.65+00:18:026:528.7
1146KROPIŃSKA Monika 84ZAMOŚĆK30171K 45000:01:4300:34:20.7000:36:04.15+00:18:026:528.7
1147NOWOPOLSKA Klaudia 834MOGILNOK186K 45100:01:2200:34:22.1000:35:44.40+00:18:046:528.7
1148PIETRZAK Marta 235BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK5025K 45200:02:0000:34:23.4000:36:23.85+00:18:056:528.7
1149RYMER Jarosław 504BORÓWNOM1042M 69700:02:0200:34:25.0000:36:27.90+00:18:076:538.7
1150RYMER Adam 157BORÓWNOM30234M 69800:02:0300:34:25.0500:36:28.50+00:18:076:538.7
1151SĘKOWSKI Bartosz 906BYDGOSZCZM1043M 69900:01:4400:34:25.9000:36:10.05+00:18:086:538.7
1152SYROCKA Ilona 1377BYDGOSZCZM30235M 70000:01:4900:34:27.5000:36:17.05+00:18:096:538.7
1153ORZECHOWSKA Agnieszka 359BYDGOSZCZK30172K 45300:01:1000:34:28.8500:35:39.65+00:18:116:538.7
1154TONDER Mateusz 813BYDGOSZCZM30236M 70100:00:2700:34:30.8500:34:58.20+00:18:136:548.7
1155MARKOWSKA Maja 1337BYDGOSZCZK20114K 45400:00:2600:34:30.9500:34:57.90+00:18:136:548.7
1156OLECHNOWICZ Maciej 1342BYDGOSZCZM1044M 70200:01:5000:34:31.9500:36:22.10+00:18:146:548.7
1157KONIECZNA Weronika 1265BYDGOSZCZK187K 45500:01:3700:34:33.0500:36:10.85+00:18:156:548.7
1158GOSZCZAK Magdalena 706WTELNOK30173K 45600:01:0200:34:40.2500:35:42.30+00:18:226:568.7
1159KOCHAŃSKI Dariusz 341NEKLAM40200M 70300:02:0100:34:40.3500:36:42.00+00:18:226:568.6
1160MICHALSKA Aleksandra 476OLIMPINK40107K 45700:00:5500:34:40.8500:35:36.75+00:18:236:568.6
1161KOCHAŃSKA Magdalena 342NEKLAK40108K 45800:02:0000:34:41.3000:36:41.85+00:18:236:568.6
1162OWCZARZ Łukasz 924BYDGOSZCZM30237M 70400:00:3400:34:41.6500:35:16.40+00:18:236:568.6
1163NOWAK Anna 143BYDGOSZCZK20115K 45900:00:3200:34:42.3000:35:14.75+00:18:246:568.6
1164NOWAK Mariola 144BYDGOSZCZK40109K 46000:00:2900:34:44.9500:35:14.40+00:18:276:578.6
1165SZULC Daria 864BUDGOSZCZK30174K 46100:01:3700:34:45.6500:36:22.90+00:18:276:578.6
1166HARACEWIAT Cezary 630BYDGOSZCZM5060M 70500:01:4500:34:47.3000:36:32.95+00:18:296:578.6
1167HORYD Justyna 139BYDGOSZCZK40110K 46200:01:4900:34:47.8000:36:36.85+00:18:296:578.6
1168BRZOZOWSKA Henryka 237INOWROCŁAWK40111K 46300:02:0100:34:47.8500:36:49.20+00:18:306:578.6
1169RASSALSKA Roma 147BYDGOSZCZK40112K 46400:01:4900:34:47.9000:36:37.15+00:18:306:578.6
1170RASSALSKA-KAUSA Jola 60BYDGOSZCZK40113K 46500:01:4800:34:47.9500:36:36.80+00:18:306:578.6
1171DOMERADZKA Jagoda 1008BYDGOSZCZM30238M 70600:01:3900:34:48.0500:36:27.75+00:18:306:578.6
1172ŁUCZKOWSKI Rafał 1426BYDGOSZCZM30239M 70700:02:0400:34:50.8500:36:54.90+00:18:336:588.6
1173BIAŁEK Anna 1261BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOK30175K 46600:00:3900:34:53.3500:35:33.30+00:18:356:588.6
1174TEWS Marzena 1247BYDGOSZCZK40114K 46700:00:3900:34:53.8500:35:33.05+00:18:366:588.6
1175BIAŁEK Łukasz 1262BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM30240M 70800:00:3900:34:54.1500:35:34.10+00:18:366:598.6
1176PAWELEC Joanna 671BYDGOSZCZK40115K 46800:00:5700:34:54.2000:35:52.00+00:18:366:598.6
1177BASSET Laurence 1292BIALE BLOTAK30176K 46900:01:2900:34:56.0000:36:25.90+00:18:386:598.6
1178LAMAZE Julie 1370BYDGODZCZK30177K 47000:01:2900:34:57.0500:36:26.15+00:18:396:598.6
1179TOKAREWICZ Joanna 905BYDGOSZCZK40116K 47100:01:2200:34:58.8500:36:20.90+00:18:416:598.6
1180ORZECHOWSKI Michał 90BYDGOSZCZM30241M 70900:02:0600:34:59.5000:37:06.25+00:18:417:008.6
1181PIJAROWSKI Milan 1488BYDGOSZCZM1045M 71000:02:1200:35:02.4000:37:14.65+00:18:447:008.6
1182CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 1484BYDGOSZCZK30178K 47200:02:1200:35:02.5500:37:14.75+00:18:447:008.6
1183PIJAROWSKA Ilona 1485BYDGOSZCZK1025K 47300:02:1100:35:03.3500:37:15.05+00:18:457:008.6
1184ŁOŻYKOWSKA Justyna 1463INOWROCŁAWK30179K 47400:00:3500:35:10.2000:35:45.25+00:18:527:028.5
1185PACYNA Ewa 259BYDGOSZCZK20116K 47500:01:1900:35:10.2500:36:30.20+00:18:527:028.5
1186BROWNELL Julie 1286NIEMCZK30180K 47600:01:2900:35:10.8500:36:40.75+00:18:537:028.5
1187GÓRNIEWICZ Angelika 1466BYDGOSZCZK40117K 47700:00:3400:35:10.9000:35:45.35+00:18:537:028.5
1188KRZEMIŃSKI Piotr 1054BYDGOSZCZM30242M 71100:01:3200:35:16.3000:36:48.30+00:18:587:038.5
1189KUCHARSKI Adam 847BUDZYŃM5061M 71200:01:3800:35:20.5500:36:59.45+00:19:027:048.5
1190WIŚNIEWSKA Ewa 848MROCZAK5026K 47800:01:3800:35:21.3500:36:59.70+00:19:037:048.5
1191OLSZEWSKA Karolina 619BIAŁE BŁOTAK30181K 47900:00:4900:35:22.3000:36:11.75+00:19:047:048.5
1192TOMASZEWSKI Tomasz 1134PRZYSIERSKM30243M 71300:01:3300:35:23.1000:36:56.25+00:19:057:048.5
1193SŁOMSKA Monika 543BRAKŚWIECIEK30182K 48000:01:3200:35:24.3000:36:56.30+00:19:067:048.5
1194NOWICKA Tatiana 511ŚWIECIEK40118K 48100:01:3200:35:24.3000:36:56.35+00:19:067:048.5
1195SĘKOWSKI Andrzej 855BYDGOSZCZM40201M 71400:01:4400:35:25.8000:37:10.10+00:19:077:058.5
1196KOWALSKA Zuzanna 891BYDGOSZCZK1026K 48200:01:1300:35:26.2000:36:40.05+00:19:087:058.5
1197WIĘCKOWSKA Karolina 1418BYDGOSZCZK30183K 48300:00:5000:35:26.8500:36:17.70+00:19:097:058.5
1198WIĘCKOWSKA Denisa 1454BYDGOSZCZM1046M 71500:00:5000:35:27.2500:36:17.75+00:19:097:058.5
1199DZIEWIECZYŃSKA Arleta 428KCYNIAK30184K 48400:01:1300:35:29.2000:36:43.00+00:19:117:068.5
1200FOJUTOWSKI Jan 1163BYDGOSZCZM1047M 71600:00:4500:35:29.4000:36:14.70+00:19:117:058.5
1201TWARDOWSKA Sylwia 252BYDGOSZCZK30185K 48500:01:5900:35:31.9500:37:31.40+00:19:147:068.4
1202BUZA Szymon 1409ŁABISZYNM20134M 71700:01:5200:35:34.9500:37:27.10+00:19:177:078.4
1203KOWALSKI Tymoteusz 888BYDGOSZCZM1048M 71800:01:1800:35:35.7500:36:54.05+00:19:177:078.4
1204KOWALSKI Piotr 883BYDGOSZCZM40202M 71900:01:1800:35:35.8000:36:54.15+00:19:177:078.4
1205ASTUKIEWICZ Tomasz 320BYDGOSZCZM40203M 72000:01:5900:35:37.7500:37:37.50+00:19:197:078.4
1206ZELEK Janusz 64BYDGOSZCZM5062M 72100:01:5700:35:38.0000:37:35.75+00:19:207:078.4
1207ASTUKIEWICZ Agnieszka 317BYDGOSZCZM5063M 72200:01:5900:35:38.0000:37:37.50+00:19:207:078.4
1208CYCHOWSKA Anna 515BYDGOSZCZK30186K 48600:01:4600:35:38.9000:37:25.65+00:19:217:078.4
1209RÓŻAŃSKI Wojciech 10BYDGOSZCZM30244M 72300:01:4000:35:41.0500:37:21.85+00:19:237:088.4
1210RÓŻAŃSKA Katarzyna 21BYDGOSZCZK30187K 48700:01:4000:35:41.7000:37:21.95+00:19:237:088.4
1211GIPP Karolina 1063BYDGOSZCZK30188K 48800:01:5500:35:42.8500:37:38.45+00:19:257:088.4
1212BOROWIAK Agnieszka 942TEAM RUN KCYNIAKCYNIAK30189K 48900:01:4200:35:43.3500:37:25.50+00:19:257:088.4
1213KONARZEWSKA Jolanta 558BYDGOSZCZK40119K 49000:01:2300:35:45.3500:37:08.55+00:19:277:098.4
1214PROKOPOWICZ Agnieszka 535BYDGOSZCZK40120K 49100:01:2200:35:45.7500:37:08.55+00:19:277:098.4
1215JAROCH Magdalena 225ZS 19BYDGOSZCZK30190K 49200:00:5700:35:47.9000:36:45.75+00:19:307:098.4
1216KURZEJA Łukasz 1221BYDGOSZCZM20135M 72400:01:5700:35:49.6500:37:46.65+00:19:317:098.4
1217ZELEK Aleksandra 83BYDGOSZCZK40121K 49300:01:5700:35:55.9500:37:53.25+00:19:387:118.3
1218WRÓBEL Marta 1195BYLE DO METYBYDGOSZCZK20117K 49400:02:0500:35:56.6000:38:02.05+00:19:387:118.3
1219KIELISZAK Kinga 1198DZIKIE KUNYINOWROCŁAWK20118K 49500:01:0300:35:56.8000:37:00.70+00:19:387:118.3
1220NADRAJKOWSKA Joanna 28DZIKIE KUNYINOWROCŁAWK30191K 49600:01:0400:35:56.9500:37:01.35+00:19:397:118.3
1221MACIEJEWSKA Joanna 632BYDGOSZCZK20119K 49700:01:4600:35:57.9000:37:44.45+00:19:407:118.3
1222LASOTA Anna 687OSIELSKOK40122K 49800:01:4100:36:05.2500:37:47.10+00:19:477:138.3
1223ANGIEL Władysław 462TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6023M 72500:00:4700:36:07.3500:36:54.90+00:19:497:138.3
1224PIEKUŚ Aleksandra 413PĘDZĄCE KUNYBYDGOSZCZK30192K 49900:01:2600:36:08.4500:37:34.95+00:19:507:138.3
1225JASIK Jarosław 1255SICIENKOM20136M 72600:01:0300:36:08.8500:37:12.65+00:19:517:138.3
1226DROZDOWSKA Ola 1252SICIENKOK20120K 50000:01:0300:36:09.2500:37:12.25+00:19:517:138.3
1227MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 770BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOK5027K 50100:01:5500:36:11.8500:38:07.15+00:19:547:148.3
1228MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 372CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK30193K 50200:01:2300:36:12.2500:37:35.80+00:19:547:148.3
1229ZŁAKOWSKA Sandra 680WŁOCŁAWEKK20121K 50300:01:3600:36:17.6000:37:54.30+00:19:597:158.3
1230LEPPERT Monika 470WIESZKIK20122K 50400:00:4200:36:18.5000:37:00.70+00:20:007:158.3
1231NOWAKOWSKA Anna 42BYDGOSZCZK30194K 50500:00:5100:36:22.3500:37:13.45+00:20:047:168.2
1232MŁYNARCZYK Monika 614BYDGOSZCZK20123K 50600:01:5100:36:24.9000:38:16.45+00:20:077:178.2
1233POLIWODZIŃSKI Michał 1118KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM40204M 72700:01:5200:36:35.0500:38:27.95+00:20:177:198.2
1234KAPELA Jacek 1123BYDGOSZCZM40205M 72800:01:5200:36:35.4000:38:28.15+00:20:177:198.2
1235MRUGAŁA Bartosz 6BYDGOSZCZM30245M 72900:01:1300:36:36.4500:37:49.80+00:20:187:198.2
1236HOMZA Agnieszka 1350KOŚCIERZYNAK20124K 50700:01:2800:36:39.0000:38:07.35+00:20:217:198.2
1237KOWALSKA Anna 886BYDGOSZCZK40123K 50800:01:1500:36:43.1500:37:58.30+00:20:257:208.2
1238WALKOWIAK Greta 432BYDGOSZCZK5028K 50900:00:5200:36:44.0500:37:36.50+00:20:267:208.2
1239IWANIEC Ewelina 390BYDGOSZCZK40124K 51000:00:5200:36:52.9000:37:45.80+00:20:357:228.1
1240RESMER Anna 429BYDGOSZCZK40125K 51100:00:5200:36:54.6500:37:47.10+00:20:367:238.1
1241SZRAMSKA Violetta 416BYDGOSZCZK40126K 51200:00:5200:36:54.8500:37:46.95+00:20:377:228.1
1242ŁAKOMSKA Anna 391BYDGOSZCZK40127K 51300:00:5100:36:56.1500:37:47.40+00:20:387:238.1
1243KAMIŃSKA Monika 469BYDGOSZCZK30195K 51400:01:4800:36:57.8000:38:46.00+00:20:397:238.1
1244GRZYBOWSKA Alicja 1193BYLE DO METYBYDGOSZCZK30196K 51500:00:5400:37:07.4000:38:02.20+00:20:497:258.1
1245KACZMAREK Agnieszka 1462BYDGOSZCZK40128K 51600:00:2700:37:23.3000:37:51.25+00:21:057:288
1246KUBIAK Rafał 74BYDGOSZCZM40206M 73000:01:4000:37:25.4500:39:06.10+00:21:077:298
1247KUBIAK Beata Kubiak 76BYDGOSZCZK1027K 51700:01:4000:37:25.9000:39:06.40+00:21:087:298
1248KRUSZYŃSKI Aleks 1411BYDGOSZCZM1049M 73100:02:0600:37:37.2000:39:44.15+00:21:197:318
1249PAWSKI Przemysław 925BYDGOSZCZM20137M 73200:02:0600:37:37.6500:39:44.00+00:21:197:318
1250ROGALSKA Marcelina 941BYDGOSZCZK20125K 51800:02:0700:37:38.4000:39:45.60+00:21:207:318
1251NOWAKOWSKA Marzena 564BYDGOSZCZK40129K 51900:00:4600:37:48.9500:38:35.85+00:21:317:337.9
1252TESKE Karolina 1001BYDGOSZCZK30197K 52000:02:0400:37:55.2500:40:00.10+00:21:377:357.9
1253WILCZYŃSKA Karolina 1014BYDGOSZCZK30198K 52100:02:0400:37:56.0000:40:00.80+00:21:387:357.9
1254CZUBEK Bartosz 1160BYDGOSZCZM30246M 73300:01:2100:38:04.2000:39:25.85+00:21:467:367.9
1255KOZIEŁ Tomasz 859BYDGOSZCZM30247M 73400:01:2900:38:04.5000:39:34.30+00:21:467:377.9
1256KOZIEŁ Monika 1003BYDGOSZCZK30199K 52200:01:2900:38:04.8500:39:34.40+00:21:477:377.9
1257ADAMS Gail 1036NULLK5029K 52300:01:2000:38:07.2000:39:27.20+00:21:497:377.9
1258OLECHNOWICZ Aneta 1343BYDGOSZCZK1028K 52400:01:4800:38:07.2000:39:55.85+00:21:497:377.9
1259BUDZIŃSKA Anita 966BYDGOSZSCZK40130K 52500:01:0400:38:12.5000:39:17.20+00:21:547:387.8
1260KRZEMIŃSKI Łukasz 852BYDGOSZCZM30248M 73500:01:0300:38:24.4000:39:27.50+00:22:067:407.8
1261KRZEMIŃSKA Katarzyna 850BYDGOSZCZK20126K 52600:01:0100:38:25.8000:39:27.65+00:22:077:417.8
1262ARACH Daria 962BYDGOSZCZK30200K 52700:02:0200:38:55.4500:40:58.35+00:22:377:477.7
1263OLECHNOWICZ Tomasz 1340BYDGOSZCZM5064M 73600:01:5000:39:08.9000:40:59.65+00:22:517:497.7
1264OLECHNOWICZ Ana 1344BYDGOSZCZK30201K 52800:01:5000:39:09.0500:40:59.75+00:22:517:497.7
1265PINCZEWSKA Dorota 1104STRZELCE DOLNEK30202K 52900:02:0000:39:10.2500:41:10.25+00:22:527:507.7
1266PIOTROWSKA Katarzyna 1084STRZELCE DOLNE 29M40207M 73700:02:0000:39:12.4000:41:12.90+00:22:547:507.7
1267KASPRZYK Daria 1188BYDGOSZCZK30203K 53000:02:0300:39:23.2000:41:27.00+00:23:057:527.6
1268GROT Monika 1176ŁOCHOWOK30204K 53100:02:0300:39:23.5500:41:26.85+00:23:057:527.6
1269BIELENNY Michał 399BYDGOSZCZM6024M 73800:01:4500:39:48.8000:41:34.00+00:23:307:577.5
1270LEPPERT Marta 471WIESZKIK608K 53200:00:4100:39:51.5000:40:32.90+00:23:337:587.5
1271WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 339BYDGOSZCZM20138M 73900:01:5600:40:22.9500:42:19.00+00:24:058:047.4
1272POLAKOWSKA Angelika 1305CICHORADZK20127K 53300:01:2500:40:51.8500:42:17.55+00:24:348:107.3
1273T E W S S E B A 1249BYDGOSZCZM5065M 74000:00:4400:42:12.9500:42:57.70+00:25:558:267.1
1274STEFANOWICZ Łukasz 1218BYDGOSZCZM30249M 74100:00:00+5:3510.7
1275LEMAŃCZYK Justyna 889BYDGOSZCZK5030K 53400:00:38   
1276POLIWODZIŃSKA Agnieszka 1122KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30250M 74200:01:53   
1277TRZCIŃSKI Eugeniusz 113BYDGOSZCZM6025M 74300:02:04   
Znaleziono 1277 wynik(ów)