BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator/ Organizer:
Miasto Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-04-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1440
Wystartowało/ Started:
1144
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
1141
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FELCZAK Jakub 1308BYDGOSZCZM201M 100:00:0100:16:01.1000:16:02.65 3:1218.7
2BEDNAREK Adrian 1233KUCHNIAISPORT.PLBYDGOSZCZM202M 200:00:0100:16:14.6000:16:16.05+00:00:133:1518.5
3WILKOSZ Tomasz 1428M101M 300:00:0100:16:48.0500:16:49.65+00:00:463:2117.9
4TULEJA Jakub 1427M102M 400:00:0100:17:10.8000:17:12.35+00:01:093:2617.5
5MRUK Tomasz 34CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 500:00:0400:17:11.9500:17:16.90+00:01:103:2617.4
6ŻAL Robert 1008JFTCBYDGOSZCZM301M 600:00:0300:17:22.4000:17:26.05+00:01:213:2817.3
7DEROŃ Waldemar 3371 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 700:00:0300:17:37.4000:17:40.90+00:01:363:3117
8KLÓSKA Fabian 686SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM203M 800:00:0300:17:50.5000:17:53.60+00:01:493:3416.8
9KOWALSKI Bartek 1433M103M 900:00:0100:17:57.2500:17:59.15+00:01:563:3516.7
10WAWRZYNIAK Dominik 852DART TAVERNA NAKŁOWYSTĘPM204M 1000:00:0500:18:04.2500:18:09.95+00:02:033:3616.6
11BEDRA Robert 39BYDGOSZCZM303M 1100:00:0200:18:10.3500:18:12.95+00:02:093:3816.5
12SZENK Marta 846BYDGOSZCZK301K 100:00:0200:18:10.9500:18:13.50+00:02:093:3816.5
13KARASZEWSKI Norbert 37356 BAZA LOTNICZABIAŁE BŁOTAM304M 1200:00:0500:18:17.0500:18:22.90+00:02:153:3916.4
14BONKOWSKI Piotr 180NAKŁO NAD NOTECIĄM205M 1300:00:0100:18:18.9500:18:20.70+00:02:173:3916.4
15MUĆKO Bartosz 330BYDGOSZCZM104M 1400:00:0100:18:24.8000:18:26.05+00:02:233:4116.3
16MACKOWSKI Maciej 131MYSLECINEK BDGBYDGOSZCZM305M 1500:00:0100:18:25.0000:18:26.30+00:02:233:4116.3
17KWIATKOWSKI Damian 98RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM206M 1600:00:0400:18:26.9000:18:31.60+00:02:253:4116.3
18KURDELSKI Kamil 320BYDGOSZCZM207M 1700:00:0200:18:27.9000:18:30.10+00:02:263:4116.2
19SZCZEPANIAK Cezary 1254BYDGOSZCZM402M 1800:00:0200:18:37.1000:18:39.15+00:02:363:4316.1
20BATOR Michał 1382STRAŻ MIEJSKA TORUŃCHEŁMŻAM208M 1900:00:0200:18:37.4500:18:39.50+00:02:363:4316.1
21ŚLEFARSKI Jacek 1025TRIFRIENDSBYDGOSZCZM306M 2000:00:0400:18:38.2000:18:42.40+00:02:373:4316.1
22FLOREK Paweł 16RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 2100:00:0200:18:39.6500:18:41.65+00:02:383:4316.1
23JANCARZEWSKI Marcin 1430M105M 2200:00:0300:18:41.3000:18:44.35+00:02:403:4416.1
24KOZŁOWSKI Rafał 160BYDGOSZCZM403M 2300:00:0200:18:43.3500:18:45.80+00:02:423:4416
25PRZYBYLSKI Bartek 830RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 2400:00:3000:18:45.2500:19:16.10+00:02:443:4516
26CHOLEWIŃSKI Dariusz 671HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM404M 2500:00:0300:18:49.2000:18:52.25+00:02:483:4515.9
27GRALIK Jedrzej 543BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM209M 2600:00:0400:18:52.8000:18:57.50+00:02:513:4615.9
28RYDLEWSKI Marek 147RUN BYDGOSZCZCIELEM405M 2700:00:0500:18:53.2000:18:58.65+00:02:523:4615.9
29KUROWSKI Kamil 287ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM309M 2800:00:0600:19:07.1500:19:13.70+00:03:063:4915.7
30OSTROWSKI Kacper 1268JEDNEGO SERCABYDGOSZCZM2010M 2900:00:0200:19:11.9000:19:14.15+00:03:103:5015.6
31SIWKOWSKI Roman 438BIEGAM , BIEGAM, BIEGAMBYDGOSZCZM501M 3000:00:0300:19:13.8500:19:17.35+00:03:123:5015.6
32MICHALCZAK Bartosz 1027ŚLIMAKI BARCINBARCINM2011M 3100:00:0100:19:17.0500:19:18.90+00:03:153:5115.6
33RADECKI Przemysław 458BYDGOSZCZM406M 3200:00:1200:19:21.9000:19:34.40+00:03:203:5215.5
34BEJGIER Edmund 1211DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM407M 3300:00:1500:19:26.0500:19:41.30+00:03:243:5315.4
35WENDA Dawid 46SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2012M 3400:00:0300:19:27.1500:19:30.80+00:03:263:5315.4
36SZOPINSKI Rafał 665BYDGOSZCZM3010M 3500:00:0900:19:29.9500:19:39.85+00:03:283:5415.4
37BRODOWSKI Daniel 1241BYDGOSZCZM181M 3600:00:0700:19:33.4000:19:41.10+00:03:323:5415.3
38PORAJ Maciej 1077BYDGOSZCZM2013M 3700:00:0700:19:38.2000:19:45.65+00:03:373:5515.3
39PILEWSKI Mikołaj 226BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM2014M 3800:00:2100:19:38.5500:19:59.95+00:03:373:5515.3
40BANACH Tomasz 1347GRUDZIĄDZM3011M 3900:00:1200:19:42.5500:19:55.00+00:03:413:5615.2
41JENCZEWSKI Szymon 760CIECHOCINM2015M 4000:00:0200:19:45.4000:19:47.90+00:03:443:5715.2
42MIĘTKIEWICZ Rafał 1191SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁOŚLIWIEM2016M 4100:00:0800:19:45.7000:19:54.40+00:03:443:5715.2
43OLSZYŃSKI Sebastian 118SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM408M 4200:00:1500:19:46.4000:20:02.10+00:03:453:5715.2
44ROMANOWSKI Michal 369BYDGOSZCZM3012M 4300:00:0800:19:48.0000:19:56.55+00:03:463:5715.2
45FELKNER Kamil 1302BYDGOSZCZM106M 4400:00:0200:19:48.8000:19:51.55+00:03:473:5715.1
46MUCHA Marcin 150BATRUNNERSPAWŁÓWEKM3013M 4500:00:0900:19:48.9500:19:57.95+00:03:473:5715.2
47GORCZYCA Maciej 658BIELSKM2017M 4600:00:0800:19:50.9000:19:59.10+00:03:493:5815.1
48KLUSKA Adam 1104IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEM3014M 4700:00:0200:19:51.7500:19:54.50+00:03:503:5815.1
49KOZIŃSKI Marek 736RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM3015M 4800:00:1500:19:53.2000:20:08.20+00:03:523:5815.1
50BOROS Patryk 930BYDGOSZCZM2018M 4900:02:0800:19:54.5000:22:03.45+00:03:533:5915.1
51BZDZION Marcin 1371BYDGOSZCZM2019M 5000:00:0600:19:58.2000:20:04.45+00:03:573:5915
52KRYSPIN Arkadiusz 1173BYDGOSZCZM2020M 5100:00:0700:19:59.0000:20:06.70+00:03:573:5915
53WIERZYŃSKI Damian 1234TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2021M 5200:00:1000:19:59.7000:20:10.10+00:03:584:0015
54WENDA Mateusz 298SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2022M 5300:00:0700:20:00.9000:20:08.00+00:03:594:0015
55SPRYSZYŃSKI Wojciech 1273ŁOCHOWOM3016M 5400:02:0200:20:03.1500:22:05.20+00:04:024:0015
56JANKOWIAK Łukasz 730BYDGOSZCZM2023M 5500:00:0600:20:04.1500:20:11.05+00:04:034:0114.9
57KŁOSOWSKI Marcin 20WWW.JABEX.COM.PLBYDGOSZCZM409M 5600:00:0100:20:04.3500:20:05.70+00:04:034:0015
58WARSZAWSKI Przemysław 845BYDGOSZCZM2024M 5700:00:1100:20:05.3000:20:16.90+00:04:044:0114.9
59SKUBISZEWSKI Damian 765ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM2025M 5800:00:0800:20:05.8500:20:14.30+00:04:044:0114.9
60DADZIBÓG Mariusz 1185EVERYDAYRUNNING TEAMŚWINKIM2026M 5900:01:4900:20:06.7000:21:56.30+00:04:054:0114.9
61BORCZYKOWSKI Rafał 318BYDGOSZCZM3017M 6000:00:0300:20:07.7000:20:11.35+00:04:064:0114.9
62DĘBSKI Adrian 409BYDGOSZCZM3018M 6100:00:1500:20:08.4000:20:23.90+00:04:074:0114.9
63MARTIN Paweł 606BYDGOSZCZM3019M 6200:00:2900:20:14.9000:20:44.20+00:04:134:0314.8
64KAMIŃSKI Jakub 1057BYDGOSZCZM2027M 6300:00:0400:20:17.5500:20:22.05+00:04:164:0314.8
65KUJAWA Kamil 96ZESPÓŁ SZKÓL BUDOWLANYCH W BYDGOSZCZYWOJNOWOM3020M 6400:00:1300:20:17.9000:20:31.55+00:04:164:0314.8
66ZBORAŁA Mateusz 76BYDGOSZCZM2028M 6500:00:0600:20:18.5500:20:25.40+00:04:174:0314.8
67GWITT Bartosz 1420BYDGOSZCZM3021M 6600:00:3500:20:21.9000:20:57.10+00:04:204:0414.7
68SKUZA Sebastian 231BYDGOSZCZM2029M 6700:00:2600:20:23.9500:20:50.30+00:04:224:0414.7
69WALDA Łukasz 631BYDGOSZCZM3022M 6800:00:1700:20:24.6500:20:41.85+00:04:234:0414.7
70ŁYSZCZARZ Błażej 871BYDGOSZCZM3023M 6900:00:1300:20:26.2000:20:40.15+00:04:254:0514.7
71SAPA Kacper 1214BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM2030M 7000:00:2700:20:27.6000:20:55.45+00:04:264:0514.7
72LOOSE Michał 73LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM2031M 7100:00:0600:20:28.9500:20:35.50+00:04:274:0514.6
73WOJDAT Marta 382FIT MAX GYMBIAŁE BŁOTAK201K 200:00:2000:20:30.3500:20:50.45+00:04:294:0614.6
74GURDAK Leszek 364TURM4010M 7200:00:0500:20:30.3500:20:36.20+00:04:294:0614.6
75TRZCIŃSKI Franciszek 297SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM502M 7300:00:0400:20:30.5000:20:34.90+00:04:294:0614.6
76ZIĘTAK Krzysztof 580OSIELSKOM503M 7400:00:1000:20:31.2500:20:41.25+00:04:304:0614.6
77ANDRZEJEWSKI Paweł 1039DOBROMIERZM3024M 7500:00:0900:20:34.4500:20:44.05+00:04:334:0714.6
78KRUPA Piotr 751BYDGOSZCZM3025M 7600:00:1900:20:34.4500:20:53.65+00:04:334:0614.6
79PAWLAK Jakub 446JFTC SUBYDGOSZCZM3026M 7700:00:2800:20:35.0000:21:03.30+00:04:334:0714.6
80JUCHACZ Michał 336DZIKI /TRI TEAM INOINOWROCŁAWM3027M 7800:00:0600:20:35.2500:20:41.85+00:04:344:0714.6
81ZBORAŁA Dawid 58BYDGOSZCZM2032M 7900:00:0500:20:35.6000:20:41.50+00:04:344:0714.6
82DĄBROWSKI Jarosław 211CB163BYDGOSZCZM2033M 8000:00:2500:20:36.4500:21:01.45+00:04:354:0714.6
83KOWALSKI Jacek 338BYDGOSZCZM4011M 8100:00:1100:20:38.0000:20:49.90+00:04:364:0714.5
84DZIEKAN Wojtek 826KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3028M 8200:00:1700:20:38.3500:20:56.05+00:04:374:0714.5
85KUTOWSKI Przemysław 175PRUSZCZM4012M 8300:00:0400:20:38.8500:20:43.25+00:04:374:0714.5
86JOACHIMIAK Dariusz 151KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2034M 8400:00:0700:20:41.2500:20:48.70+00:04:404:0814.5
87WELZ Robert 1186BYDGOSZCZM182M 8500:00:0700:20:41.4000:20:49.30+00:04:404:0814.5
88ŚWITAJ Mateusz 1103WTS ASTORIABYDGOSZCZM107M 8600:00:0300:20:41.8500:20:45.50+00:04:404:0814.5
89MILOSIERNY Oskar 1109NAKŁO NAD NOTECIĄM2035M 8700:00:1900:20:42.0500:21:01.85+00:04:404:0814.5
90RZEKANOWSKI Paweł 217RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2036M 8800:00:1400:20:43.5000:20:58.15+00:04:424:0814.5
91JANYSKA Krzysztof 104BYDGOSZCZM3029M 8900:00:1000:20:43.5500:20:54.40+00:04:424:0814.5
92BASIŃSKI Łukasz 1202INOWROCŁAWM2037M 9000:00:2800:20:45.5000:21:14.15+00:04:444:0914.4
93MAGDZIARZ Jakub 931KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM3030M 9100:00:1800:20:45.6500:21:04.10+00:04:444:0914.4
94BAZAK Cezary 617CDIS SZBYDGOSZCZM504M 9200:00:3200:20:46.3000:21:18.35+00:04:454:0914.4
95TOMASZEWSKI Jordan 119TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3031M 9300:00:1100:20:46.5500:20:58.45+00:04:454:0914.4
96TRYT Maciej 1003RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3032M 9400:00:1100:20:46.9000:20:58.50+00:04:454:0914.4
97BRZEZIŃSKI Paweł 616R2GBYDGOSZCZM4013M 9500:00:3100:20:47.9500:21:19.40+00:04:464:0914.4
98GALIŃSKI Bartosz 764BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2038M 9600:00:0600:20:48.6000:20:54.70+00:04:474:0914.4
99BANASIAK Paweł 242BYDGOSZCZM2039M 9700:00:1600:20:49.2500:21:05.50+00:04:484:0914.4
100SUDOŁ Jacek 911IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3033M 9800:00:0800:20:51.0500:20:59.80+00:04:494:1014.4
101NAGORZYSKI Arkadiusz 384BYDGOSZCZM3034M 9900:00:1800:20:54.5000:21:12.95+00:04:534:1014.4
102MOGILNICKI Dominik 1031KONSTANTOWOM2040M 10000:00:5300:20:56.2000:21:49.60+00:04:554:1114.3
103NADRATOWSKI Maciej 1059KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 10100:00:0500:20:56.9500:21:02.20+00:04:554:1114.3
104TUBAJA Albert 53KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4015M 10200:00:0300:20:58.3500:21:01.90+00:04:574:1114.3
105BANASZAK Krzysztof 1172BYDGOSZCZM2041M 10300:00:1700:20:58.4000:21:15.85+00:04:574:1114.3
106BANAŚ Adrian 1285KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2042M 10400:00:0600:20:59.7500:21:06.35+00:04:584:1214.3
107BIEL Marek 2931% DLA DARI BIELMAŁE RUDYM4016M 10500:00:1000:21:01.1500:21:11.55+00:05:004:1214.3
108PIOTROWSKI Dariusz 328BYDGOSZCZM4017M 10600:00:1300:21:01.6000:21:15.00+00:05:004:1214.3
109SZWARC Paweł 191RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3035M 10700:00:3600:21:01.9000:21:38.70+00:05:004:1214.3
110LIPSKI Krzysztof 1121RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4018M 10800:00:3700:21:04.6500:21:41.75+00:05:034:1214.2
111ZIOMEK Piotr 1381STRAŻ MIEJSKA TORUŃTORUŃM3036M 10900:00:0300:21:04.7500:21:08.70+00:05:034:1314.2
112WNĘK Natalia 1200GRÓDEKK202K 300:00:1400:21:05.2500:21:19.35+00:05:044:1314.2
113NOWICKI Tomasz 776POWER FLOWER TEAMBYDGOSZCZM2043M 11000:00:0900:21:05.6000:21:14.70+00:05:044:1314.2
114BANASZAK Dawid 1176BYDGOSZCZM3037M 11100:00:1700:21:06.1500:21:23.60+00:05:054:1314.2
115GÓŹDŹ Tomasz 433JAŚ BIEGABYDGOSZCZM4019M 11200:00:2800:21:07.5000:21:36.00+00:05:064:1314.2
116WŁODARCZYK Wojciech 620BYDGOSZCZM505M 11300:00:1000:21:08.0000:21:18.90+00:05:064:1314.2
117KLINIKOWSKI Jacek 107KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4020M 11400:00:0900:21:08.4500:21:17.80+00:05:074:1314.2
118TOMKOWIAK Tomasz 52SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2044M 11500:00:0500:21:08.6500:21:14.40+00:05:074:1314.2
119LIGMANOWSKI Mateusz 84OSP RATOWNIK ŚWIECIEŚWIECIEM2045M 11600:00:4100:21:08.8500:21:50.30+00:05:074:1314.2
120KANNEBERG Maciej 559RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2046M 11700:01:5200:21:09.0500:23:01.65+00:05:074:1314.2
121GLIWKA Artur 13981. BLWLINOWROCŁAWM3038M 11800:00:4800:21:11.8500:21:59.95+00:05:104:1414.2
122HAMERSKI Dawid 389GORDON RUNKCYNIAM2047M 11900:00:1900:21:12.4500:21:32.35+00:05:114:1414.1
123GRECHUTA Tomasz 256BYDGOSZCZM3039M 12000:00:0500:21:12.5000:21:17.60+00:05:114:1414.2
124SOBCZAK Monika 1219ZAMOSCK302K 400:00:2600:21:14.2000:21:40.80+00:05:134:1414.1
125DACH Łukasz 676MATATABYDGOSZCZM3040M 12100:00:0800:21:17.7500:21:26.00+00:05:164:1514.1
126KRZYŻANOWSKI Robert 525BYDGOSZCZM4021M 12200:00:1100:21:18.7000:21:30.05+00:05:174:1514.1
127SOBCZAK Marcin 179CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3041M 12300:00:1000:21:20.5500:21:31.20+00:05:194:1614.1
128GALIŃSKI Łukasz 1146BYDGOSZCZM183M 12400:00:1000:21:21.3500:21:31.50+00:05:204:1614.1
129HASS Adam 701BYDGOSZCZM3042M 12500:00:1000:21:23.2500:21:33.55+00:05:224:1614
130PAKULSKI Rafał 1010BYDGOSZCZM4022M 12600:00:2000:21:27.1000:21:47.10+00:05:264:1714
131GACKOWSKI Szymon 1132SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZCZM3043M 12700:00:1100:21:27.1000:21:39.00+00:05:264:1714
132WOŹNIAK Anna 122RUN PASJABYDGOSZCZK303K 500:00:0500:21:28.2000:21:34.10+00:05:274:1714
133WRÓBLEWSKI Kewin 958BYDGOSZCZM184M 12800:00:1200:21:28.2500:21:41.10+00:05:274:1714
134KAMIŃSKI Marcin 1410POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM2048M 12900:01:5000:21:29.6500:23:20.00+00:05:284:1814
135BIAŁOUS Krzysztof 1015NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM506M 13000:00:0500:21:31.6000:21:37.20+00:05:304:1813.9
136WIŚNIEWSKI Tomasz 425NAKŁO NAD NOTECIĄM2049M 13100:00:0600:21:32.1000:21:38.95+00:05:314:1813.9
137SZCZĘSNY Arkadiusz 401DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM3044M 13200:00:2300:21:32.2000:21:56.05+00:05:314:1813.9
138OMNICZYŃSKI Tomasz 1106FORDONBYDGOSZCZM2050M 13300:00:3900:21:33.2000:22:13.10+00:05:324:1813.9
139KOŁACKI Jarosław 1140DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM2051M 13400:00:2300:21:34.3000:21:57.90+00:05:334:1813.9
140WNĘK Martin 492BYDGOSZCZM2052M 13500:00:2900:21:34.6500:22:03.75+00:05:334:1813.9
141WENDT Grzegorz 1223ZŁOTÓWM4023M 13600:00:3000:21:35.3500:22:05.90+00:05:344:1913.9
142KARPACZ Jarek 506WITOSLAWM2053M 13700:00:1500:21:36.0000:21:51.90+00:05:344:1913.9
143BONKOWSKI Wojciech 177NAKŁO NAD NOTECIĄM3045M 13800:00:0200:21:37.8500:21:40.10+00:05:364:1913.9
144SKORNIA Eliza 1325BYDGOSZCZK203K 600:01:0300:21:37.9000:22:41.70+00:05:364:1913.9
145SALAMON Wojtek 1296CHEŁMŻAM3046M 13900:00:0900:21:39.4500:21:49.20+00:05:384:2013.8
146WIDŹGOWSKI Przemysław 250BYDGOSZCZM3047M 14000:00:0900:21:39.5500:21:48.65+00:05:384:1913.9
147LEŚNY Mateusz 815PRZEMYŚLM2054M 14100:00:5900:21:39.6000:22:39.05+00:05:384:2013.8
148MAKLAKIEWICZ Łukasz 679BYDGOSZCZM4024M 14200:00:1600:21:39.7500:21:56.55+00:05:384:2013.8
149PALIGA Antoni 619RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 14300:00:1300:21:40.8000:21:54.40+00:05:394:2013.8
150SOKOŁOWSKI Piotr 28GORDON RUNBYDGOSZCZM3048M 14400:00:1900:21:48.0000:22:07.30+00:05:464:2113.8
151MIKOŁAJSKI Krzysztof 565BYDGOSZCZM2055M 14500:00:1000:21:50.8500:22:01.00+00:05:494:2213.7
152WĘGRZYNOWSKI Sławomir 102KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4025M 14600:00:1700:21:53.9000:22:11.05+00:05:524:2213.7
153PARUCKI Paweł 611SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2056M 14700:00:3200:21:54.4500:22:27.40+00:05:534:2313.7
154WIADERKIEWICZ Mariusz 342CLIMAGKRUSZYNM4026M 14800:00:1900:21:57.0000:22:16.00+00:05:554:2313.7
155SKRZYPIŃSKI Marek 1195BYDGOSZCZM3049M 14900:00:1600:21:57.7000:22:14.05+00:05:564:2313.7
156STARSZAK Paweł 1113DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3050M 15000:00:0900:21:59.4000:22:08.50+00:05:584:2313.6
157RUTKOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM4027M 15100:00:2000:21:59.6000:22:19.80+00:05:584:2313.6
158KIELA Robert 1055CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM4028M 15200:00:1400:21:59.6500:22:14.55+00:05:584:2413.6
159LEWICKI Maciej 1183SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZZM4029M 15300:00:3400:22:01.2500:22:35.65+00:06:004:2413.6
160KUK Piotr 538KABEL TAEMOSTROMECKOM4030M 15400:00:0900:22:01.4500:22:10.75+00:06:004:2413.6
161BRZEZIŃSKI Sławomir 1164CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4031M 15500:00:1500:22:01.8000:22:17.30+00:06:004:2413.6
162FOLERZYŃSKI Dawid 234SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM185M 15600:00:0900:22:02.7000:22:12.45+00:06:014:2413.6
163WESOŁOWSKI Krzysztof 801RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4032M 15700:00:2300:22:03.4500:22:26.55+00:06:024:2413.6
164SZNAJDROWSKI Mateusz 809KORONOWOM2057M 15800:00:2400:22:04.2500:22:28.40+00:06:034:2413.6
165STĘPSKI Marek 252BYDGOSZCZM4033M 15900:00:1300:22:04.6500:22:17.65+00:06:034:2413.6
166SZNAJDROWSKI Jerzy 810KORONOWOM508M 16000:00:2100:22:05.6000:22:27.20+00:06:044:2513.6
167CHORZĘPA Bogusław 1061BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3051M 16100:00:2700:22:06.4500:22:34.40+00:06:054:2513.6
168SZARLEJ Marcin 316BYDGOSZCZM3052M 16200:00:1400:22:09.1000:22:23.65+00:06:084:2513.5
169PAWLAK Robert 893IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4034M 16300:00:4600:22:09.9000:22:56.45+00:06:084:2613.5
170ROGALSKI Maciej 928BYDGOSZCZM3053M 16400:02:0800:22:10.4000:24:19.20+00:06:094:2613.5
171JUREK Piotr 1304BBLSZUBINM509M 16500:00:1900:22:10.8000:22:30.30+00:06:094:2613.5
172BIAŁKA Kamil 254PEWNIAKIBYDGOSZCZM2058M 16600:00:3100:22:11.0000:22:42.75+00:06:094:2613.5
173SIUDA Rafal 1351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4035M 16700:02:0000:22:11.3500:24:11.60+00:06:104:2613.5
174GUZOWSKI Rafał 286TCMS PESA BYDGOSZCZFORDONM2059M 16800:01:2700:22:12.2500:23:39.75+00:06:114:2613.5
175STASZKIEWICZ Lucyna 214CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZK501K 700:00:1000:22:14.2000:22:24.25+00:06:134:2613.5
176KOPACZEWSKI Marcin 453KRUSZYN KRAJEŃSKIM3054M 16900:00:1500:22:14.4000:22:29.60+00:06:134:2613.5
177JANIKOWSKA Awa 114CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK204K 800:00:1300:22:15.5500:22:28.85+00:06:144:2713.5
178SZUBERT Maciej 592BYDGOSZCZM4036M 17000:00:2400:22:16.4500:22:41.30+00:06:154:2713.5
179GRZONKA Michał 1232TCMS PESA BYDGOSZCZBRZEZINY 16M3055M 17100:01:3000:22:16.9000:23:47.05+00:06:154:2713.5
180ŻEGLICZ Marek 1007SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM2060M 17200:00:2400:22:17.1500:22:41.20+00:06:164:2713.5
181BINIENDA Mateusz 340BIMATKRUSZYNM3056M 17300:00:1800:22:17.2000:22:36.00+00:06:164:2713.5
182WYSOCKI Piotr 568RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3057M 17400:01:5300:22:17.6000:24:11.10+00:06:164:2713.5
183WAJCHERT Łukasz 472INOWROCŁAWM3058M 17500:00:0500:22:18.5500:22:23.55+00:06:174:2713.5
184WIŚNIEWSKI Paweł 358BYDGOSZCZM2061M 17600:00:3100:22:19.1000:22:51.05+00:06:184:2813.4
185PALIGA Mateusz 618RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2062M 17700:01:5300:22:20.7500:24:14.50+00:06:194:2813.4
186FUŁAT Karol 1107TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM5010M 17800:01:2000:22:21.6000:23:42.30+00:06:204:2813.4
187CYL Dawid 351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3059M 17900:00:2200:22:27.7500:22:50.25+00:06:264:2913.4
188RAUNEST Adam 546BYDGOSZCZM5011M 18000:00:2900:22:27.8500:22:57.45+00:06:264:2913.4
189NAWROCKI Dawid 1177BYDGOSZCZM2063M 18100:00:3900:22:31.9000:23:11.05+00:06:304:3013.3
190GOZIMIRSKI Andrzej 692SGUASH POINT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM601M 18200:00:0200:22:32.7500:22:35.25+00:06:314:3013.3
191KAMPER Jarosław 526BYDGOSZCZM4037M 18300:00:1400:22:32.8000:22:47.00+00:06:314:3013.3
192GACKOWSKI Krzysztof 792BYDGOSZCZM4038M 18400:00:0900:22:32.9000:22:42.60+00:06:314:3013.3
193MALINOWSKI Waldemar 396RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4039M 18500:00:2500:22:34.6500:23:00.10+00:06:334:3113.3
194SZULC Rafał 208RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM3060M 18600:00:3700:22:35.5000:23:12.60+00:06:344:3113.3
195KUCHCZYŃSKI Adam 596BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM5012M 18700:00:3100:22:35.9000:23:07.40+00:06:344:3113.3
196GRZECHOWIAK Krzysztof 581BYDGOSZCZM3061M 18800:01:4500:22:36.9500:24:22.00+00:06:354:3113.3
197BRYWCZYŃSKI Krystian 75RODOS TEAMPIECHCINM3062M 18900:00:4900:22:37.2500:23:26.70+00:06:364:3113.3
198JANYSKA Adam 1299UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBIAŁE BLOTAM186M 19000:00:1100:22:38.9500:22:49.95+00:06:374:3113.3
199LEWANDOWSKI Sławomir 1043KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM3063M 19100:00:5600:22:43.6500:23:40.40+00:06:424:3213.2
200SADKOWSKI Adrian 534RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM187M 19200:00:3200:22:46.1500:23:18.20+00:06:454:3313.2
201KARPIŃSKI Daniel 305FC KOBYLARNIAKOBYLARNIAM3064M 19300:00:1700:22:47.0000:23:04.90+00:06:454:3313.2
202WŁOCH Sylwester 630BYDGOSZCZM5013M 19400:00:0400:22:51.9500:22:56.15+00:06:504:3413.1
203ZIELINSKI Marcin 745BYDGOSZCZM3065M 19500:00:0700:22:52.5500:22:59.85+00:06:514:3413.1
204KALISZEWSKI Daniel 515TRYSZCZYNM4040M 19600:00:0500:22:52.6000:22:58.00+00:06:514:3413.1
205KALISZEWSKA Małgorzata 517RUN PASJATRYSZCZYNK401K 900:00:0500:22:52.6500:22:57.90+00:06:514:3413.1
206BAGROWSKI Marek 200UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE JANOWO BIEGAJNOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5014M 19700:00:1900:22:52.9000:23:12.20+00:06:514:3413.1
207OWCZARSKI Krzysztof 1036BYDGOSZCZM3066M 19800:00:4500:22:54.4500:23:40.40+00:06:534:3513.1
208SIEMASZKO Michał 1225SZYSZKIBYDGOSZCZM3067M 19900:00:1100:22:54.9000:23:06.80+00:06:534:3513.1
209BISKUPSKI Marcin 375BYDGOSZCZM3068M 20000:01:3300:22:55.0000:24:28.85+00:06:534:3513.1
210SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1197BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3069M 20100:01:0000:22:55.2000:23:55.85+00:06:544:3513.1
211WOJCIECHOWSKI Jarosław 367BYDGOSZCZM4041M 20200:00:1700:22:57.5500:23:14.65+00:06:564:3513.1
212CZAPLEWSKI Krzysztof 1365OSTROWITEM3070M 20300:01:1800:22:58.8000:24:16.80+00:06:574:3513.1
213LEMAŃSKI Jacek 552BYDGOSZCZM2064M 20400:00:0300:22:59.2000:23:03.05+00:06:584:3613
214ROSÓŁ Jacek 26BYDGOSZCZM3071M 20500:00:2800:23:01.2000:23:29.70+00:07:004:3613
215WÓJTOWICZ Ryszard 1240WÓJTOWICZ TEAMSOLEC KUJAWSKIM2065M 20600:00:0500:23:01.2500:23:07.10+00:07:004:3613
216JACIUBEK Andrzej 1163NIEZRZESZONY - AMATORBYDGOSZCZM5015M 20700:00:4600:23:01.8000:23:48.50+00:07:004:3613
217KARASZEWSKI Marcin 510BYDGOSZCZM3072M 20800:00:4200:23:05.7000:23:47.95+00:07:044:3713
218BUTRYM Piotr 700BYDGOSZCZM3073M 20900:01:0600:23:06.1000:24:12.15+00:07:054:3713
219BUTRYM Dariusz 303BYDGOSZCZM4042M 21000:01:0500:23:06.6000:24:12.35+00:07:054:3713
220MYLER Łukasz 802SYPNIEWOM2066M 21100:00:4900:23:07.5500:23:57.45+00:07:064:3713
221KOŚCIELAK Maciej 1030ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM3074M 21200:00:3500:23:08.0000:23:43.10+00:07:064:3713
222DULIŃSKI Bartek 1387NIEMCZM108M 21300:00:4200:23:08.2000:23:51.15+00:07:074:3713
223KRASIŃSKA Katarzyna 439BYDGOSZCZK304K 1000:00:1600:23:08.3500:23:25.20+00:07:074:3713
224ŻUCHOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM4043M 21400:00:1900:23:08.6000:23:28.05+00:07:074:3713
225KANIEWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZM3075M 21500:00:3000:23:09.5000:23:39.65+00:07:084:3713
226WALENCIAK Jarosław 43CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4044M 21600:00:1500:23:09.6000:23:24.85+00:07:084:3713
227STYCZYŃSKI Oskar 1329LIPNIKIM109M 21700:00:4900:23:10.2500:23:59.40+00:07:094:3812.9
228BARTOSZYŃSKA Milena 524ŁOCHOWOK205K 1100:00:3200:23:10.5000:23:43.05+00:07:094:3812.9
229CECHOWSKI Marcin 27TORUŃM3076M 21800:00:3200:23:10.9000:23:43.30+00:07:094:3812.9
230MIKOŁAJCZAK Sławomir 687BYDGOSZCZM4045M 21900:00:3600:23:11.3500:23:47.55+00:07:104:3812.9
231NAGOW Michał 95BYDGOSZCZM4046M 22000:01:3100:23:11.6000:24:42.85+00:07:104:3812.9
232NOWAKOWSKI Oskar 1290BYDGOSZCZM1010M 22100:00:1200:23:12.2000:23:24.70+00:07:114:3812.9
233GĄSIOR Mariusz 874BYDGOSZCZM4047M 22200:00:1500:23:13.3500:23:28.45+00:07:124:3812.9
234CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 602CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK402K 1200:00:2700:23:13.8500:23:41.55+00:07:124:3812.9
235SCHNEIDER Krystian 904BYDGOSZCZM2067M 22300:00:3700:23:14.3500:23:52.05+00:07:134:3912.9
236PAWLAK Waldemar 11VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3077M 22400:00:0600:23:15.4500:23:21.55+00:07:144:3912.9
237DOCZEKALSKA Paulina 1244RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK305K 1300:00:1600:23:15.5000:23:31.70+00:07:144:3912.9
238WOLAN Magdalena 1134BYDGOSZCZK306K 1400:00:0500:23:15.6500:23:21.50+00:07:144:3912.9
239DERENDA Miroslaw 714INOWROCLAWM3078M 22500:00:4700:23:15.6500:24:02.95+00:07:144:3912.9
240JANUSZKIEWICZ Piotr 424ŁOCHOWOM3079M 22600:00:1100:23:15.7500:23:27.25+00:07:144:3912.9
241PILARSKI Paweł 1204BYDGOSZCZM2068M 22700:00:0800:23:15.9500:23:24.10+00:07:144:3912.9
242MINTA Adam 579BYDGOSZCZM3080M 22800:00:3100:23:16.3500:23:47.50+00:07:154:3912.9
243BOROWSKI Radosław 870KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2069M 22900:00:3400:23:18.3500:23:52.45+00:07:174:3912.9
244STYCZYŃSKI Olaf 1330LIPNIKIM1011M 23000:00:4900:23:18.9500:24:08.70+00:07:174:3912.9
245JAMRÓZ Robert 206MUROWANIECM4048M 23100:00:2200:23:19.1000:23:41.60+00:07:184:3912.9
246WOJCIECHOWSKI Grzegorz 15BYDGOSZCZM2070M 23200:00:4400:23:19.4500:24:03.75+00:07:184:3912.9
247GORDON Roman 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 23300:00:1800:23:20.8500:23:39.05+00:07:194:4012.8
248STAŃCZUK Wojtek 1284FREEDOMBYDGOSZCZM4049M 23400:00:2100:23:21.0500:23:42.15+00:07:194:4012.8
249RZĘTKOWSKI Artur 1221SOLEC KUJAWSKIM2071M 23500:00:0600:23:21.7500:23:27.85+00:07:204:4012.8
250CADER Ryszard 185SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIM3081M 23600:00:1700:23:22.7500:23:40.45+00:07:214:4012.8
251SKÓRA Damian 1222ŁOCHOWOM3082M 23700:00:2500:23:23.0000:23:48.50+00:07:214:4012.8
252LASKA Artur 1110BYDGOSZCZM3083M 23800:00:2000:23:23.2500:23:44.15+00:07:224:4012.8
253JURKOWSKI Paweł 1252KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3084M 23900:00:2300:23:23.4000:23:46.60+00:07:224:4012.8
254SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 567FORDONBYDGOSZCZM2072M 24000:00:5200:23:23.7500:24:16.40+00:07:224:4012.8
255BŁAŻEJEWSKI Kacper 219CB163BYDGOSZCZM2073M 24100:00:2400:23:24.3000:23:49.00+00:07:234:4112.8
256ROSZCZYN Dawid 229AS BOXBYDGOSZCZM3085M 24200:00:2500:23:24.6500:23:50.60+00:07:234:4112.8
257STAWCZYK Dariusz 17BYDGOSZCZM4050M 24300:00:2300:23:26.0000:23:49.85+00:07:244:4112.8
258RUDOL Sebastian 537PRĄDOCINM4051M 24400:00:4300:23:26.1500:24:09.40+00:07:254:4112.8
259ŚWIETLIK Piotr 1091BYDGOSZCZM5016M 24500:00:0400:23:28.8000:23:32.90+00:07:274:4112.8
260PORAJ Artur 967ŚWIECIEM3086M 24600:00:3500:23:28.8500:24:04.65+00:07:274:4112.8
261BYRTEK Grzegorz 555BYDGOSZCZM4052M 24700:00:2800:23:30.5000:23:59.10+00:07:294:4212.8
262ŁOŚ Dariusz 1275ZAMOŚĆM5017M 24800:00:4800:23:31.1000:24:19.50+00:07:304:4212.8
263KORTAS Marcin 276BYDGOSZCZM4053M 24900:01:0000:23:31.1500:24:32.05+00:07:304:4212.7
264SZATKOWSKI Marcin 248RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM2074M 25000:01:5600:23:31.2000:25:27.90+00:07:304:4212.8
265KORZENECKI Piotr 11024RUNBYDGOSZCZM3087M 25100:00:2100:23:36.3000:23:57.30+00:07:354:4312.7
266SZEWCZUK Sebastian 176ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM3088M 25200:00:3500:23:36.7000:24:11.75+00:07:354:4312.7
267LIPIŃSKI Sebastian 1216BYDGOSZCZM4054M 25300:00:0300:23:36.9500:23:40.80+00:07:354:4312.7
268BUDKIEWICZ Radosław 1411BYDGOSZCZM2075M 25400:00:3400:23:37.5500:24:11.90+00:07:364:4312.7
269ERBER Piotr 164BIAŁE BŁOTAM2076M 25500:00:2000:23:37.7500:23:58.45+00:07:364:4312.7
270WANKIEWICZ Łukasz 1367BYDGOSZCZM2077M 25600:01:0400:23:38.5500:24:43.45+00:07:374:4312.7
271GEHRKE Szymon 435VISATON POLSKABYDGOSZCZM3089M 25700:00:4700:23:39.2000:24:27.10+00:07:384:4412.7
272KOSIŁO Marcin 898RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3090M 25800:00:4900:23:39.5000:24:29.35+00:07:384:4412.7
273BEDNAREK Paweł 87GORDON RUNZAMOŚĆM2078M 25900:00:2000:23:43.2500:24:03.55+00:07:424:4412.6
274RUDOL Magdalena 541PRĄDOCINK403K 1500:00:4300:23:43.3500:24:26.90+00:07:424:4412.6
275RYMER Adam 398BORÓWNOM3091M 26000:00:1800:23:43.5500:24:02.15+00:07:424:4412.6
276RATAJCZAK Arkadiusz 963BYDGOSZCZM4055M 26100:01:2400:23:46.0000:25:10.00+00:07:444:4512.6
277LEWICKI Artur 474LEGE ARTISBYDGOSZCZM4056M 26200:01:2900:23:47.9500:25:17.90+00:07:464:4512.6
278DOLNY Krzysztof 1359BYDGOSZCZM2079M 26300:00:1000:23:48.5000:23:59.20+00:07:474:4512.6
279ŚWIATLAK Marek 1004SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4057M 26400:00:2900:23:49.7500:24:19.55+00:07:484:4612.6
280KRUBER Karolina 1272BYDGOSZCZK206K 1600:00:3700:23:50.1500:24:27.80+00:07:494:4612.6
281GROCHOWSKI Jakub 312JW 1515 BYDGOSZCZWITOSŁAWM3092M 26500:00:1600:23:50.4000:24:06.75+00:07:494:4612.6
282BRZUCHALSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM3093M 26600:01:1600:23:50.5000:25:07.40+00:07:494:4612.6
283WALUSIAK Miłosz 744BYDGOSZCZM3094M 26700:00:2900:23:52.7500:24:22.50+00:07:514:4612.6
284DONARSKI Maciej 1354BYDGOSZCZM2080M 26800:00:4200:23:53.0000:24:35.30+00:07:514:4612.6
285GŁOWSKI Dariusz 56BYDGOSZCZM4058M 26900:00:4000:23:53.1000:24:33.60+00:07:524:4612.6
286ROŚ Sławek 243ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM2081M 27000:00:2000:23:53.2000:24:13.25+00:07:524:4612.6
287KAŹMIERCZAK Paweł 196BYDGOSZCZM4059M 27100:00:1600:23:54.1500:24:10.70+00:07:534:4612.6
288SZEWCZUK Małgorzata 166ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZK307K 1700:00:3300:23:54.2500:24:27.80+00:07:534:4612.6
289LACH Paweł 1260BYDGOSZCZM3095M 27200:00:3800:23:54.3000:24:33.00+00:07:534:4712.5
290ŚWIATOWY Ryszard 1060DAWCA KRWIBYDGOSZCZM4060M 27300:00:2000:23:54.5000:24:15.10+00:07:534:4712.5
291STRYCZYŃSKI Marek 203KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3096M 27400:00:0800:23:56.2000:24:04.40+00:07:554:4712.5
292ANTKOWIAK Bartosz 223TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2082M 27500:01:2800:23:56.3500:25:24.60+00:07:554:4712.5
293PIETROWSKI Radosław 1402BYDGOSZCZM2083M 27600:00:0400:23:56.5500:24:00.95+00:07:554:4712.5
294MURAVITSKAYA Alesia 1250BYDGOSZCZK207K 1800:00:4500:23:57.0000:24:42.25+00:07:554:4712.5
295WILCZYŃSKI Jacek 3BYDGOSZCZM4061M 27700:00:2800:23:57.1000:24:25.90+00:07:564:4712.5
296CHUDZIŃSKI Rafał 1236BYDGOSZCZM4062M 27800:00:3400:23:58.3500:24:33.25+00:07:574:4712.5
297GUMMER Andrzej 282BYDGOSZCZM3097M 27900:00:2200:23:59.1000:24:21.50+00:07:584:4712.5
298PIKOR Patryk 235JASTRZĘBIECM2084M 28000:01:1100:24:00.1000:25:11.15+00:07:594:4812.5
299KRAWIEC Mariusz 939MAKSYMILIANOWOM4063M 28100:00:1800:24:00.1500:24:18.60+00:07:594:4812.5
300MATEUSZCZYK Dawid 1215BYDGOSZCZM3098M 28200:00:0400:24:00.1500:24:04.60+00:07:594:4812.5
301CZYŻNIKIEWICZ Karol 165BYDGOSZCZM2085M 28300:00:5800:24:02.3500:25:00.80+00:08:014:4812.5
302STASIEWSKI Mariusz 520TRISPACEOSÓWIECM4064M 28400:00:3800:24:02.4000:24:40.60+00:08:014:4812.5
303ROEDING Robert 187BYDGOSZCZM4065M 28500:01:0100:24:02.4000:25:04.20+00:08:014:4812.5
304SZULC Edmund 1159ZIELONKAM5018M 28600:00:4600:24:02.4500:24:49.30+00:08:014:4812.5
305ŁABENDA Robert 1361BYDGOSZCZM3099M 28700:01:0400:24:02.6500:25:07.15+00:08:014:4812.5
306GRAPATYN Piotr 881SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZCZM4066M 28800:00:1900:24:04.5500:24:23.55+00:08:034:4812.5
307KRAWIEC Patryk 940MAKSYMILIANOWOM188M 28900:00:1800:24:04.8500:24:23.60+00:08:034:4912.5
308HEIDAK Piotr 1035BYDGOSZCZM4067M 29000:00:4700:24:04.9000:24:51.95+00:08:034:4812.5
309GARBACIAK Ewa 1174BYDGOSZCZK208K 1900:00:1800:24:05.4000:24:23.40+00:08:044:4912.5
310WOJTYSIAK Kamil 657BYDGOSZCZM30100M 29100:00:3800:24:05.7500:24:44.35+00:08:044:4912.4
311LIWOCH Grzegorz 141OSIELSKOM5019M 29200:00:3000:24:05.8000:24:36.10+00:08:044:4912.4
312WIECZOREK Waldek 86BYDGOSZCZM30101M 29300:01:5400:24:06.3000:26:00.75+00:08:054:4912.4
313KOŚMIŃSKI Krzysztof 1408BYDGOSZCZM4068M 29400:00:3200:24:06.3000:24:38.55+00:08:054:4912.4
314GUMOWSKI Kamil 1090SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 29500:00:1400:24:07.3000:24:21.90+00:08:064:4912.4
315JURSKI Robert 946BYDGOSZCZM4069M 29600:01:2400:24:08.5500:25:32.90+00:08:074:4912.4
316GWIZDAŁA Mikołaj 468BYDGOSZCZM2087M 29700:01:0000:24:09.2500:25:09.60+00:08:084:4912.4
317TRUDNOWSKI Janusz 133PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM603M 29800:00:0300:24:09.5000:24:13.15+00:08:084:5012.4
318GRABOWSKA Dominika 1274MOC I SIŁAPOZNAŃK209K 2000:00:3500:24:10.1500:24:45.55+00:08:094:5012.4
319RÓŻYCKI Marcin 566GOSTYNINM2088M 29900:00:0800:24:10.2500:24:18.70+00:08:094:5012.4
320BŁAWAT Damian 1267BYDGOSZCZM30102M 30000:00:3400:24:11.1000:24:45.50+00:08:104:5012.4
321ANISZEWSKI Dariusz 900MORAWYM4070M 30100:00:2800:24:11.5000:24:39.80+00:08:104:5012.4
322MIŚ Michał 381LUKA START NAKŁOPATEREKM2089M 30200:00:0700:24:11.7500:24:19.60+00:08:104:5012.4
323SZYMAŃSKI Andrzej 948BYDGOSZCZM30103M 30300:01:0200:24:13.2500:25:16.00+00:08:124:5012.4
324CZUBKOWSKI Sebastian 841FIT CLUBSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30104M 30400:00:1500:24:14.4500:24:29.95+00:08:134:5012.4
325DERING Hanna 184BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK308K 2100:01:0200:24:14.6000:25:16.70+00:08:134:5012.4
326MAZURKIEWICZ Piotr 1295DOBRCZM30105M 30500:00:1600:24:15.0000:24:31.85+00:08:134:5112.4
327MUSZYŃSKI Radosław 1391BYDGOSZCZM4071M 30600:00:5700:24:15.3000:25:13.00+00:08:144:5112.4
328ŚLEFARSKI Marcin 394BIAŁE BŁOTAM30106M 30700:00:4100:24:15.4000:24:56.60+00:08:144:5112.4
329WESOŁOWSKI Dariusz 1100ICH DWOJEBYDGOSZCZM4072M 30800:01:0800:24:15.4000:25:23.40+00:08:144:5112.4
330GŁYSZ Dawid 266BYDGOSZCZM30107M 30900:00:1800:24:16.5500:24:35.25+00:08:154:5112.4
331TRZCIŃSKI Eugeniusz 1072AKTYWNE SZWEDEROWOBYDGOSZCZM604M 31000:00:2500:24:16.7000:24:41.80+00:08:154:5112.4
332MINSCHINSKI Daniel 1358WWW.STRONANOWOCZESNA.PLKŁODNIAM2090M 31100:00:1600:24:18.3500:24:34.55+00:08:174:5112.3
333DĄBROWSKI Bartosz 834SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM30108M 31200:00:1900:24:18.4500:24:38.05+00:08:174:5112.3
334GIERSZEWSKA Grażyna 1114BYDGOSZCZK404K 2200:00:1300:24:19.1000:24:32.40+00:08:184:5112.3
335GRYGIEL Mateusz 816BYDGOSZCZM30109M 31300:00:3700:24:20.6500:24:58.30+00:08:194:5212.3
336KIECA Andrzej 1026BBL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5020M 31400:01:0600:24:21.1000:25:27.10+00:08:204:5212.3
337ZIELIŃSKA Karolina 1157WIESZKIK2010K 2300:00:1400:24:21.9000:24:36.70+00:08:204:5212.3
338MICHALAK Wiktoria 1235BYDGOSZCZK2011K 2400:00:2900:24:22.9500:24:52.70+00:08:214:5212.3
339DOLATA Grzegorz 413OCELOTYBYDGOSZCZM4073M 31500:00:5400:24:23.2000:25:17.55+00:08:224:5212.3
340NOWAK Roksana 154AZS COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK2012K 2500:00:2300:24:23.4000:24:47.10+00:08:224:5212.3
341WOJCIECHOWSKA Emilia 366BYDGOSZCZK405K 2600:00:1600:24:23.5000:24:40.35+00:08:224:5212.3
342WAWRZYNIAK Dorota 808BYDGOSZCZK502K 2700:00:3500:24:24.8000:25:00.50+00:08:234:5312.3
343WAWRZYNIAK Andrzej 33222. ODNBYDGOSZCZM5021M 31600:00:3500:24:25.3000:25:00.35+00:08:244:5312.3
344AUGUSTYNOWICZ Andrzej 723RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM4074M 31700:01:1600:24:25.3500:25:41.60+00:08:244:5312.3
345DWOJACZNY Jakub 762BYDGOSZCZM30110M 31800:00:2600:24:25.5000:24:52.30+00:08:244:5312.3
346SZAFKOWSKI Arek 1414SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4075M 31900:00:3400:24:26.3000:25:00.95+00:08:254:5312.3
347JĘDRZEJCZYK Jacek 294SZCZYTNOM2091M 32000:00:5500:24:26.7000:25:21.70+00:08:254:5312.3
348BUSSE Piotr 969BYDGOSZCZM30111M 32100:00:1300:24:26.9500:24:40.35+00:08:254:5312.3
349SAWICKI Mikołaj 528ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2092M 32200:00:1100:24:27.3000:24:38.80+00:08:264:5312.3
350CUSKE Roman 992BYDGOSZCZM4076M 32300:00:2300:24:28.8500:24:52.05+00:08:274:5312.3
351JUREK Karolina 608TKNBYDGOSZCZK309K 2800:00:1200:24:29.8000:24:42.25+00:08:284:5412.2
352SPIRYDOWICZ Piotr 695BYDGOSZCZM30112M 32400:00:2100:24:30.3500:24:51.55+00:08:294:5412.2
353NOWAKOWSKI Tomasz 615BYDGOSZCZM30113M 32500:00:2400:24:30.4000:24:54.55+00:08:294:5412.2
354BRZUSKIEWICZ Sławomir 977BYDGOSZCZM5022M 32600:00:0800:24:30.9500:24:39.30+00:08:294:5412.2
355WIŚNIEWSKI Włodzimierz 240TORUŃM5023M 32700:00:4500:24:31.0500:25:16.95+00:08:294:5412.2
356KARLIŃSKI Oskar 549BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1012M 32800:00:3700:24:31.3000:25:08.80+00:08:304:5412.2
357KUJAWA Sebastian 891BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM4077M 32900:00:5200:24:32.0500:25:24.85+00:08:304:5412.2
358SAK Joanna 1131INOWROCŁAWK2013K 2900:00:3800:24:34.3500:25:12.60+00:08:334:5412.2
359OLSZEWSKA Marta 1147BYDGOSZCZK3010K 3000:00:1800:24:34.4000:24:52.70+00:08:334:5412.2
360PRIEWE Paweł 71DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30114M 33000:00:2400:24:34.8000:24:58.95+00:08:334:5412.2
361KITOWSKI Przemysław 1360BYDGOSZCZM30115M 33100:01:0300:24:35.0000:25:38.55+00:08:334:5512.2
362AFELT Adrian 812OSÓWIECM1013M 33200:00:0800:24:36.0000:24:44.00+00:08:344:5512.2
363WIŚNIEWSKA Aleksandra 663MATYLDZINK101K 3100:00:5200:24:37.1000:25:29.50+00:08:364:5512.2
364ILNICKI Artur 899BYDGOSZCZM30116M 33300:00:2700:24:38.3000:25:06.15+00:08:374:5512.2
365DUDZIŃSKA Aleksandra 314RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK406K 3200:00:3600:24:38.8500:25:14.90+00:08:374:5512.2
366TUREK Mateusz 761BRAKBYDGOSZCZM2093M 33400:00:4300:24:39.1500:25:23.00+00:08:384:5612.2
367CHMIELEWSKI Ireneusz 65CZARNE STOPY.SMMAŁA NIESZAWKAM5024M 33500:00:2800:24:40.0000:25:08.90+00:08:384:5612.2
368KLÓSKA Natalia 464SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZK2014K 3300:00:1400:24:40.1500:24:54.35+00:08:394:5612.2
369ZASKURSKI Tomasz 947BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30117M 33600:01:0200:24:40.2000:25:42.75+00:08:394:5612.2
370MROTEK Katarzyna 171QUAPRO TEAMBYDGOSZCZK3011K 3400:00:3000:24:41.3000:25:11.90+00:08:404:5612.2
371MUSS Karolina 843BYDGOSZCZK407K 3500:00:5500:24:41.5500:25:36.70+00:08:404:5612.2
372BELIŃSKI Maciej 255TEAM MAKOBYDGOSZCZM30118M 33700:00:5400:24:41.9000:25:36.55+00:08:404:5612.1
373DOMAŃSKI Szymon 509BYDGOSZCZM2094M 33800:00:4200:24:42.2500:25:24.75+00:08:414:5612.1
374RZEPCZYŃSKI Tomasz 1139DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM4078M 33900:00:2500:24:42.5500:25:08.05+00:08:414:5612.1
375SZREIBER Tomasz 1162BYDGOSZCZM2095M 34000:00:3600:24:42.8500:25:19.55+00:08:414:5612.1
376GROSKOP Grzegorz 212RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2096M 34100:01:5900:24:43.4000:26:42.75+00:08:424:5612.1
377KOZICKI Marcin 734BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30119M 34200:01:0200:24:44.0000:25:46.75+00:08:424:5612.1
378ZAMIATOWSKA Kinga 261ROLL&RUN KRISMEDIATEAMBYDGOSZCZK408K 3600:00:1600:24:44.0500:25:00.60+00:08:424:5612.1
379BINKOWSKI Kamil 895GNIEWKOWOM1014M 34300:00:2100:24:45.5500:25:06.90+00:08:444:5712.1
380JARZYŃSKI Maciej 660BYDGOSKI DZIK BIEGOWYBYDGOSZCZM2097M 34400:00:1300:24:46.1500:24:59.20+00:08:454:5712.1
381KLEPACZEWSKI Arkadiusz 1338BYDGOSZCZM30120M 34500:00:3300:24:47.5000:25:21.15+00:08:464:5712.1
382GRZECHNIK Mateusz 1321BYDGOSZCZM2098M 34600:00:3100:24:47.5500:25:19.35+00:08:464:5712.1
383CEGIELSKI Maciej 885SZKARŁATNI TEAMŚWIEKATOWOM4079M 34700:00:1100:24:47.6500:24:59.45+00:08:464:5712.1
384FELINIAK Daniel 1279BYDGOSZCZM30121M 34800:01:1000:24:47.7500:25:58.45+00:08:464:5712.1
385SKIERA Kris 399ROLL&RUN KRISMEDIA TEAMBYDGOSZCZM4080M 34900:00:1700:24:48.4000:25:05.40+00:08:474:5712.1
386KONDEL Kamil 740BYDGOSZCZM30122M 35000:00:2800:24:48.5000:25:16.65+00:08:474:5712.1
387BARANEK Sebastian 1145DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM2099M 35100:00:2400:24:49.3000:25:14.20+00:08:484:5812.1
388JANUSZKIEWICZ Judyta 817BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZK3012K 3700:00:3200:24:49.5000:25:21.95+00:08:484:5712.1
389DURKA Krzysztof 1357TORUŃM4081M 35200:00:0900:24:49.5500:24:59.15+00:08:484:5812.1
390MICHAŁEK Daniel 818BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZM30123M 35300:00:3200:24:49.7000:25:22.25+00:08:484:5812.1
391ZWIETRZAŁA Adrian 1032BYDGOSZCZM4082M 35400:00:5600:24:50.7500:25:46.75+00:08:494:5812.1
392SZYMAŃSKI Tomasz 962BYDGOSZCZM30124M 35500:01:0000:24:51.4500:25:52.10+00:08:504:5812.1
393DURAJEWSKI Mateusz 68BYDGOSZCZM20100M 35600:01:2200:24:52.0000:26:14.80+00:08:504:5812.1
394KRYSZTOFINSKA Aneta 1155WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2015K 3800:00:2100:24:52.9500:25:14.65+00:08:514:5812.1
395SONTOWSKI Eryk 789BYDGOSZCZM1015M 35700:00:0300:24:53.1000:24:56.25+00:08:524:5812.1
396MIERZWA Damian 257RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20101M 35800:01:4900:24:53.4000:26:42.45+00:08:524:5812.1
397KAŁDAN Magdalena 991BYDGOSZCZK409K 3900:00:2200:24:53.6000:25:16.40+00:08:524:5812
398JASIEK Dawid 1002RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM189M 35900:01:4800:24:53.7000:26:42.50+00:08:524:5812
399WŁODARSKI Paweł 352BYDGOSZCZM30125M 36000:01:2400:24:55.7000:26:20.55+00:08:544:5912
400DRZYCIMSKI Karol 1178LASKOWICEM1810M 36100:00:2900:24:55.9000:25:25.45+00:08:544:5912
401NOWAKOWSKI Grzegorz 333BYDGOSZCZM30126M 36200:00:3800:24:57.3500:25:35.95+00:08:564:5912
402BARANOWSKA Julia 639KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZK102K 4000:00:0600:24:57.4500:25:03.80+00:08:564:5912
403DOBEK Maciej 1313ŁOCHOWOM20102M 36300:00:5100:24:57.9000:25:49.15+00:08:564:5912
404PALIGA Maciej 277BYDGOSZCZM30127M 36400:01:3400:24:57.9500:26:31.95+00:08:564:5912
405SOSNA Mikolaj 1096BYDGOSZCZM30128M 36500:00:3800:24:58.2500:25:36.85+00:08:574:5912
406RUTKOWSKI Michał 640BYDGOSZCZM1811M 36600:00:4600:24:58.3000:25:44.50+00:08:574:5912
407MOCNY Piotr 1138DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30129M 36700:00:2400:24:59.1000:25:23.15+00:08:584:5912
408GRUBICH Arkadiusz 232BRACIA DALTONNIEMCZM30130M 36800:00:4900:25:00.8500:25:50.40+00:08:595:0012
409LACH Bogumiła 1261BYDGOSZCZK3013K 4100:00:3800:25:00.9500:25:39.15+00:08:595:0012
410ADAMSKA Izabela 1384JANOWIEC WIELKOPOLSKIK3014K 4200:00:0300:25:01.7500:25:05.10+00:09:005:0012
411KUJAWA Maciej 1374.BYDGOSZCZM20103M 36900:00:5600:25:01.9000:25:58.80+00:09:005:0012
412HORYD Justyna 985SPORT FACTORYBYDGOSZCZK3015K 4300:01:0500:25:02.2500:26:07.85+00:09:015:0012
413BRZOZOWSKI Marek 709BYDGOSZCZM5025M 37000:00:3300:25:02.3000:25:35.45+00:09:015:0012
414FRANK Agnieszka 716BYDGOSZCZK3016K 4400:00:3400:25:04.3000:25:38.30+00:09:035:0012
415KIELIŃSKI Patryk 578JS 4033BYDGOSZCZM20104M 37100:00:0400:25:05.6500:25:09.75+00:09:045:0112
416MICHALAK Robert 14GORDON RUNBYDGOSZCZM20105M 37200:00:4900:25:05.9000:25:55.10+00:09:045:0112
417STARSZAK Seweryn 1117DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1016M 37300:00:3900:25:06.5000:25:45.75+00:09:055:0112
418TADROWSKI Rafał 785BYDGOSZCZM30131M 37400:01:3600:25:06.7500:26:43.40+00:09:055:0111.9
419SMAL Aleksandra 1212BYDGOSZCZK103K 4500:00:3100:25:07.5500:25:38.70+00:09:065:0111.9
420SZPERKOWSKI Tomasz 971KOBYLARNIAM4083M 37500:00:5200:25:07.7000:26:00.50+00:09:065:0111.9
421SCIGOCKI Waldemar 758BYDGOSZCZM4084M 37600:00:5200:25:08.2000:26:00.50+00:09:075:0111.9
422SMAGAGOWSKA Anna 1047BYDGOSZCZK2016K 4600:00:2100:25:08.8000:25:30.50+00:09:075:0111.9
423DROZDOWSKI Krzysiek 360BYDGOSZCZM4085M 37700:00:5500:25:10.3500:26:06.30+00:09:095:0211.9
424SWAKOWSKI Przemysław 418BYDGOSZCZM20106M 37800:00:3400:25:10.5500:25:45.15+00:09:095:0211.9
425CZYŻEWSKA Justyna 91BRZOZAK3017K 4700:00:0800:25:10.8000:25:19.55+00:09:095:0211.9
426MAŁECKI Tomasz 327ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM30132M 37900:00:0900:25:11.2000:25:20.30+00:09:105:0211.9
427ŁOBOCKI Krzysztof 7BYDGOSZCZM30133M 38000:01:3600:25:11.8500:26:48.35+00:09:105:0211.9
428PIASECZNY Dawid 593BYDGOSZCZM30134M 38100:00:2800:25:12.6500:25:41.00+00:09:115:0211.9
429DROŻDŻ Małgorzata 94KLONIKTEAMSADKIK3018K 4800:00:3800:25:12.7000:25:51.10+00:09:115:0211.9
430QUAAS Łukasz 117RUN PASJABYDGOSZCZM30135M 38200:00:0500:25:12.8500:25:18.10+00:09:115:0211.9
431MAZUREK Izabela 1394NIEZALEŻNACHEŁMNOK4010K 4900:00:0700:25:12.9000:25:20.20+00:09:115:0211.9
432JARYSZ Adrian 558BYDGOSZCZM30136M 38300:01:0400:25:13.1000:26:17.90+00:09:125:0211.9
433MACKIEWICZ Piotr 1206BYDGOSZCZM30137M 38400:01:1900:25:14.6000:26:33.80+00:09:135:0211.9
434KOTECKI Marcin 1281BYDGOSZCZM30138M 38500:00:2400:25:14.9500:25:39.45+00:09:135:0311.9
435PORCZEK Bartłomiej 729BYDGOSZCZM20107M 38600:01:1800:25:15.4000:26:33.95+00:09:145:0311.9
436SYNAKIEWICZ Adam 1239BYDGOSZCZM4086M 38700:00:5700:25:15.5000:26:12.55+00:09:145:0311.9
437PROCZEK Jakub 1291BYDGOSZCZM20108M 38800:00:2200:25:15.5000:25:38.00+00:09:145:0311.9
438WEGNER Roman 302NIEMCZM5026M 38900:00:2600:25:16.5000:25:43.20+00:09:155:0311.9
439PRZYBYLSKA Anna 747LOS KUMPLOSBYDGOSZCZK2017K 5000:00:0700:25:16.8500:25:24.00+00:09:155:0311.9
440GRZESIAK Jakub 1404BYDGOSZCZM1017M 39000:00:4200:25:17.3500:25:59.35+00:09:165:0311.9
441BESSER Joanna 116BYDGOSZCZK2018K 5100:00:0900:25:19.9500:25:29.05+00:09:185:0411.8
442POTRZEBOWSKA Agata 163BYDGOSZCZK3019K 5200:00:3700:25:20.9000:25:58.00+00:09:195:0411.8
443ROSINSKI Przemysław 1012BYDGOSZCZM30139M 39100:00:1200:25:21.2500:25:33.45+00:09:205:0411.8
444GROBELNA Angelika 583NIEMCZK4011K 5300:00:2400:25:21.3000:25:45.45+00:09:205:0411.8
445STEFAŃSKI Marcin 721BYDGOSZCZM4087M 39200:00:4800:25:21.6500:26:09.75+00:09:205:0411.8
446KANIEWSKI Mateusz 821BYDGOSZCZM20109M 39300:00:3700:25:21.6500:25:59.05+00:09:205:0411.8
447GRUCHAŁA Wojciech 132SAMOTNY WILKBYDGOSZCZM5027M 39400:01:2300:25:21.7000:26:45.05+00:09:205:0411.8
448CIERZNIEWSKI Mirosław 494ELTEKO-RUNBYDGOSZCZM5028M 39500:00:5100:25:21.7000:26:13.10+00:09:205:0411.8
449KRESIŃSKI Andrzej 403BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30140M 39600:01:0300:25:21.8000:26:25.65+00:09:205:0411.8
450RONKIEWICZ Dominika 1086SP 69 MSBYDGOSZCZK104K 5400:00:4000:25:22.2000:26:02.90+00:09:215:0411.8
451JAMRÓZ Joanna 210BYDGOSZCZK4012K 5500:00:2200:25:22.5500:25:44.85+00:09:215:0411.8
452SKONIECZNY Daniel 319TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20110M 39700:01:2300:25:24.9500:26:48.65+00:09:235:0511.8
453PASTWA Donata 822SPORT FACTORY TEAMBYDGOSZCZK4013K 5600:00:0700:25:25.3500:25:33.20+00:09:245:0511.8
454KORZEŃSKI Przemysław 858BYDGOSZCZM30141M 39800:00:3200:25:25.9000:25:58.75+00:09:245:0511.8
455WÓJCIK Jakub 1238BYDGOSZCZM1018M 39900:00:1600:25:26.0500:25:42.85+00:09:245:0511.8
456SZUBERGA Damian 1184BYDGOSZCZM20111M 40000:00:0300:25:26.9500:25:30.30+00:09:255:0511.8
457IWANUSEK Paweł 577GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGPSZCZM4088M 40100:00:2200:25:27.2500:25:49.65+00:09:265:0511.8
458KOPACZEWSKA Agata 974CZERNIKOWOK2019K 5700:00:4200:25:27.9000:26:10.15+00:09:265:0511.8
459CIEPLINSKI Robert 861BYDGOSZCZM4089M 40200:01:2500:25:29.8000:26:55.65+00:09:285:0611.8
460WASZAK Konrad 169FORDON NA CO DZIEŃBYDGOSZCZM20112M 40300:00:2800:25:30.6000:25:59.00+00:09:295:0611.8
461KOZAKIEWICZ Marcin 1087NAKŁO NAD NOTECIĄM4090M 40400:00:2700:25:30.6000:25:58.15+00:09:295:0611.8
462BRUDNOCH Aleksandra 820BYDGOSZCZK2020K 5800:00:1600:25:31.3500:25:47.65+00:09:305:0611.8
463DOBUCKA Katarzyna 290CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK2021K 5900:00:4800:25:32.4500:26:21.10+00:09:315:0611.7
464ZDROJOWA Agnieszka 1277BYDGOSZCZK3020K 6000:00:1100:25:32.6500:25:43.80+00:09:315:0611.7
465JAWORSKI Janusz 575TOPORZYSKOM5029M 40500:00:0500:25:32.7500:25:38.00+00:09:315:0611.7
466PRZYBYLSKI Mariusz 892BYDGOSZCZM5030M 40600:00:3200:25:32.8000:26:04.85+00:09:315:0611.7
467FOJUTOWSKI Jan 1326ROKBYDGOSZCZM1019M 40700:00:4300:25:33.6500:26:17.20+00:09:325:0611.7
468ZGÓRSKI Maciej 144LEVEL 10 TUCHOLABYDGOSZCZM30142M 40800:00:2600:25:33.8500:26:00.20+00:09:325:0611.7
469ĆWIKLIŃSKA Anna 97KLONIKTEAMBYDGOSZCZK3021K 6100:00:3800:25:34.0500:26:12.40+00:09:325:0611.7
470KARSKI Przemysław 707BYDGOSZCZM30143M 40900:01:2600:25:34.8000:27:00.80+00:09:335:0611.7
471LATOS Piotr 1092BYDGOSZCZM30144M 41000:01:2900:25:35.1500:27:05.10+00:09:345:0711.7
472KRUTUL Kasia 1171MORZEWIECK4014K 6200:01:1300:25:36.0500:26:49.90+00:09:345:0711.7
473NOWOSIELSKI Marcin 633BYDGOSZCZM4091M 41100:00:5900:25:36.6500:26:36.40+00:09:355:0711.7
474SZLINGER Jakub 823BWMTURM30145M 41200:01:1300:25:36.8000:26:50.35+00:09:355:0711.7
475RUBASZEWSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM30146M 41300:00:1000:25:37.3500:25:48.20+00:09:365:0711.7
476BRYWCZYŃSKA Justyna 70RODOS TEAMPIECHCINK3022K 6300:00:4400:25:37.3500:26:21.50+00:09:365:0711.7
477KUBIAK Jarosław 50BYDGOSZCZM30147M 41400:01:1500:25:37.4500:26:52.95+00:09:365:0711.7
478GRACZYK Dawid 1372MOGILNOM20113M 41500:00:2000:25:37.6000:25:58.25+00:09:365:0711.7
479WŁOCH Mateusz 1170BYDGOSZCZM1020M 41600:00:0500:25:38.5000:25:43.65+00:09:375:0711.7
480DEREZIŃSKI Tomasz 341BYDGOSZCZM30148M 41700:00:4700:25:39.5000:26:27.30+00:09:385:0811.7
481GRZESIAK - KNUT Lucyna 467BYDGOSZCZK3023K 6400:00:2600:25:40.0500:26:06.40+00:09:385:0811.7
482LANGE Monika 463SICIENKOK4015K 6500:00:2600:25:40.1000:26:06.70+00:09:395:0811.7
483BRZOZOWSKI Jarosław 23BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5031M 41800:00:1500:25:40.4500:25:56.40+00:09:395:0811.7
484ROSZCZYN Michał 442BYDGOSZCZM20114M 41900:00:2600:25:40.5000:26:06.70+00:09:395:0811.7
485DOBBER Anna 702MAŁA MIBYDGOSZCZK2022K 6600:00:0900:25:41.0000:25:50.90+00:09:395:0811.7
486USS Aliaksandr 647BYDGOSZCZM4092M 42000:00:4600:25:41.7500:26:28.50+00:09:405:0811.7
487KOWALSKA Anna 1373BOOMBYDGOSZCZK3024K 6700:00:4500:25:42.2500:26:28.20+00:09:415:0811.7
488GOŁATTA Magdalena 450BYDGOSZCZK3025K 6800:00:2500:25:42.3000:26:07.60+00:09:415:0811.7
489GONCERZ Katarzyna 862CZELADŹK3026K 6900:00:3000:25:43.4500:26:13.55+00:09:425:0811.7
490GESZKIEWICZ Marta 564TOASTMASTERS SPEAKERS ZONEBYDGOSZCZK3027K 7000:00:5000:25:43.4500:26:34.15+00:09:425:0811.7
491GONCERZEWICZ Katarzyna 646BYDGOSZCZK3028K 7100:01:0000:25:44.4000:26:45.10+00:09:435:0911.7
492SKUCIŃSKA Karolina 262BYDGOSZCZK3029K 7200:00:4100:25:44.4500:26:26.10+00:09:435:0911.7
493ROGALSKA Justyna 678BIEGAJĄCE KEBABYBYDGOSZCZK3030K 7300:01:1300:25:46.8500:27:00.50+00:09:455:0911.6
494GORCZYCA Rafał 496BYDGOSZCZM4093M 42100:01:5400:25:47.3000:27:42.05+00:09:465:0911.6
495NITKA Dominika 274BYDGOSZCZK2023K 7400:00:4100:25:47.8500:26:29.50+00:09:465:0911.6
496MATTHEWS Karol 1249DLA ZDROWIABYDGOSZCZM30149M 42200:00:2700:25:48.1500:26:15.70+00:09:475:0911.6
497HOŁOWNIA Karolina 157ZAMOŚĆK2024K 7500:00:5000:25:53.3500:26:43.90+00:09:525:1011.6
498DORAWA Mirosław 677BYDGOSZCZM30150M 42300:01:2100:25:53.8500:27:15.80+00:09:525:1011.6
499PORAZINSKA Viktoria 395BYDGOSZCZK4016K 7600:00:2700:25:54.9000:26:22.60+00:09:535:1111.6
500JESZKA Patryk 1153BBL SZUBINWIESZKIM20115M 42400:01:0200:25:55.0000:26:57.25+00:09:535:1111.6
501RADECKI Maciej 1314BYDGOSZCZM4094M 42500:01:3900:25:56.2000:27:35.40+00:09:555:1111.6
502PANFIL Oliwia 855BYDGOSZCZK105K 7700:00:3100:25:56.2000:26:27.30+00:09:555:1111.6
503MIERZYŃSKI Jakub 1154LUBAWAM20116M 42600:00:3500:25:56.2500:26:31.40+00:09:555:1111.6
504WIŚNIEWSKI Piotr 1033BYDGOSZCZM20117M 42700:00:5900:25:56.5000:26:56.30+00:09:555:1111.6
505JEZIORSKA Monika 308ANIOŁYBYDGOSZCZK3031K 7800:01:0000:25:57.2000:26:57.90+00:09:565:1111.6
506HASEK Patryk 848BYDGOSZCZM20118M 42800:01:1300:25:57.4000:27:11.05+00:09:565:1111.6
507MADEJ Adam 153BYDGOSZCZM20119M 42900:01:0000:25:57.4000:26:57.60+00:09:565:1111.6
508PYTLIŃSKI Paweł 719BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM30151M 43000:01:0300:25:58.0500:27:01.10+00:09:565:1111.6
509NOWAK Tomasz 379GORDON RUNŻNINM4095M 43100:01:1700:25:59.1000:27:16.30+00:09:585:1111.5
510WOSZCZYK Agnieszka 1207BYDGOSZCZK2025K 7900:00:4400:25:59.1500:26:43.30+00:09:585:1111.5
511GRALAK Martyna 501BYDGOSZCZK106K 8000:00:1900:25:59.5000:26:18.60+00:09:585:1111.5
512KALLAS-LIPSKA Anetta 1122RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4017K 8100:00:3700:25:59.6500:26:36.65+00:09:585:1111.5
513KULAS Natalia 193BYDGOSZCZK181K 8200:00:4900:25:59.9500:26:49.20+00:09:585:1211.5
514KARWASZ Adam 685BYDGOSZCZM30152M 43200:00:2600:26:00.5000:26:27.10+00:09:595:1211.5
515KŁOSIŃSKI Marian 1421BYDGOSZCZM30153M 43300:01:2800:26:03.5500:27:32.45+00:10:025:1211.5
516ORZAŁKIEWICZ Agata 722BYDGOSZCZK2026K 8300:01:4200:26:03.7000:27:46.55+00:10:025:1211.5
517POTRZEBOWSKI Marek 156BYDGOSZCZM30154M 43400:00:3900:26:06.9000:26:46.05+00:10:055:1311.5
518CZAJA Jarosław 230BYDGOSZCZM30155M 43500:00:4500:26:06.9500:26:52.20+00:10:055:1311.5
519WIŚNIEWSKI Maksymilian 244TORUŃM1812M 43600:00:4600:26:06.9500:26:53.55+00:10:055:1311.5
520MILNER Szymon 1052BYDGOSZCZM30156M 43700:01:4000:26:07.8000:27:48.55+00:10:065:1311.5
521KUŹNIAR Robert 688WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20120M 43800:00:2900:26:08.4500:26:37.75+00:10:075:1311.5
522KIJEWSKI Maciej 323KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30157M 43900:01:0800:26:08.6000:27:17.05+00:10:075:1311.5
523KUBEŁ Marta 694CWZS ZAWISZA / WSG BYDGOSZCZSIEMIATYCZE/BYDGOSZCZK2027K 8400:00:3000:26:09.0000:26:39.35+00:10:075:1311.5
524DOLNY Marcin 1341BYDGOSZCZM4096M 44000:00:3400:26:09.4500:26:43.60+00:10:085:1311.5
525URBAŃSKI Dawid 675BYDGOSZCZM30158M 44100:00:5100:26:10.1000:27:01.40+00:10:095:1411.5
526MALATYŃSKA Barbara 807PRZYŁĘKIK4018K 8500:00:2700:26:10.6000:26:37.65+00:10:095:1411.5
527JURCZAK Robert 986BYDGOSZCZM30159M 44200:01:2700:26:11.3000:27:38.60+00:10:105:1411.5
528SKWAREK Oliwia 1318WAŁDOWO K.PRUSZCZAK2028K 8600:00:5000:26:12.3000:27:02.65+00:10:115:1411.5
529JANUCHOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM20121M 44300:01:1700:26:12.7000:27:30.05+00:10:115:1411.4
530PADZIKOWSKA Agnieszka 362BYDGOSZCZK3032K 8700:00:4600:26:13.1500:26:59.40+00:10:125:1411.4
531JAKUBIEC Adrianna 1243SOLEC KUJAWSKIK2029K 8800:00:4000:26:13.5000:26:53.85+00:10:125:1411.4
532RAKOWSKI Piotr 670ŻANDARMERIA BYDGOSKABYDGOSZCZM605M 44400:01:3000:26:13.6500:27:44.10+00:10:125:1411.4
533KISIEL Krystian 40EKIPABSWBYDGOSZCZM30160M 44500:01:1000:26:15.0000:27:25.55+00:10:135:1511.4
534GOŁCZYŃSKI Tomasz 622BYDGOSZCZM4097M 44600:00:4600:26:15.1000:27:01.85+00:10:145:1511.4
535KARSKI Marcin 704BYDGOSZCZM4098M 44700:01:2600:26:17.5500:27:44.15+00:10:165:1511.4
536SKWAREK Bogumiła 1317WAŁDOWO K. PRUSZCZAK503K 8900:00:5200:26:17.6000:27:09.60+00:10:165:1511.4
537KARSKI Krzysztof 705BYDGOSZCZM1021M 44800:01:2700:26:18.2000:27:45.30+00:10:175:1511.4
538STOKŁOSA Natalia 428BYDGOSZCZK3033K 9000:01:1100:26:19.6500:27:31.10+00:10:185:1611.4
539HANCZEWSKA Sonia 514BYDGOSZCZK2030K 9100:00:1900:26:21.5000:26:41.10+00:10:205:1611.4
540BIERNAT Magdalena 590PKO DREAM TEAMINOWROCŁAWK3034K 9200:00:4000:26:21.8000:27:01.85+00:10:205:1611.4
541TUCZYNSKI Maciej 322BYDGOSZCZM30161M 44900:00:3300:26:21.9000:26:55.35+00:10:205:1611.4
542KOWALIKOWSKI Daniel 72CHOJNICEM20122M 45000:00:1900:26:22.8500:26:42.45+00:10:215:1611.4
543DOLNY Kajetan 1340BYDGOSZCZM1022M 45100:00:3300:26:23.1000:26:56.30+00:10:225:1611.4
544ANDRZEJEWSKA Sylwia 1369BYDGOSZCZK2031K 9300:01:1400:26:23.1000:27:37.60+00:10:225:1611.4
545MAZURKIEWICZ Anna 1386DOBRCZK3035K 9400:00:1700:26:23.3000:26:41.00+00:10:225:1611.4
546KORDAS Jacek 326BYDGOSZCZM20123M 45200:01:0000:26:24.0500:27:24.15+00:10:225:1611.4
547POPŁAWSKI Tomasz 1141DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30162M 45300:00:2300:26:24.1000:26:47.50+00:10:235:1611.4
548PIŃSKA Sylwia 1018INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK3036K 9500:00:5200:26:24.9500:27:17.15+00:10:235:1711.4
549SZMELTER Michał 656BYDGOSZCZM4099M 45400:00:5200:26:25.5000:27:18.45+00:10:245:1711.3
550MICHLIC Ines 350BYDGOSZCZK182K 9600:01:1700:26:25.6500:27:43.45+00:10:245:1711.3
551BYSTRYK Renata 1067BYDGOSZCZK4019K 9700:01:1400:26:27.3500:27:42.10+00:10:265:1711.3
552BŁAŻEJEWSKI Dariusz 993ŚWIECIEM40100M 45500:01:1500:26:27.9000:27:43.50+00:10:265:1711.3
553BRONA Ewelina 1065BYDGOSZCZK2032K 9800:00:5700:26:28.0500:27:25.90+00:10:265:1711.3
554WOJDAT Dominika 190BIAŁE BŁOTAK2033K 9900:01:0700:26:29.6000:27:37.15+00:10:285:1811.3
555JACEK Oskar 1283BYDGOSZCZM1813M 45600:00:0900:26:29.7000:26:39.60+00:10:285:1811.3
556DULIŃSKA Dorota 982TRISPACENIEMCZK4020K 10000:01:2700:26:30.9500:27:57.95+00:10:295:1811.3
557DULIŃSKI Jacek 1315NIEMCZM40101M 45700:01:2700:26:31.1000:27:58.20+00:10:305:1811.3
558JURKIEWICZ Patrycja 925BYDGOSZCZK183K 10100:00:0900:26:31.4000:26:40.70+00:10:305:1811.3
559ŚWIERCZYŃSKI Jakub 1406NIEMCZM1023M 45800:00:5300:26:31.7000:27:25.55+00:10:305:1811.3
560KOZACZYK Julia 890INOWROCŁAWK107K 10200:00:2100:26:32.0500:26:53.70+00:10:305:1811.3
561STOKŁOSA Maciej 431BYDGOSZCZM20124M 45900:00:5800:26:32.5000:27:31.10+00:10:315:1811.3
562JESZKA Adrianna 368CHOJNICEK2034K 10300:00:2700:26:33.7000:27:00.70+00:10:325:1811.3
563TURZYŃSKA Marta 952OSIELSKOK3037K 10400:00:4200:26:33.7000:27:16.40+00:10:325:1811.3
564IWAN Remigiusz 1419BYDGOSZCZM40102M 46000:01:1200:26:33.7000:27:46.65+00:10:325:1811.3
565MIKSZTOWICZ Oliwia 1376JANOWOK184K 10500:01:1000:26:35.2500:27:46.15+00:10:345:1911.3
566ULATOWSKA Sylwia 1165TORUŃK3038K 10600:01:0500:26:36.0500:27:41.95+00:10:345:1911.3
567KORALEWSKI Jakub 924GĄDECZM20125M 46100:00:0300:26:36.5000:26:39.55+00:10:355:1911.3
568CHMIELARSKI Michał 1115BYDGOSZCZM20126M 46200:01:3400:26:36.6000:28:10.60+00:10:355:1911.3
569CZAPLEWSKA Alicja 1363OSTROWITEK3039K 10700:01:1800:26:38.0500:27:56.20+00:10:365:1911.3
570SIEWNIAK Patrycja 545BYDGOSZCZK185K 10800:01:1400:26:38.2000:27:52.25+00:10:375:1911.3
571SCHUMACHER-RATAJ Marta 786BYDGOSZCZK3040K 10900:00:0700:26:39.6000:26:47.30+00:10:385:2011.3
572ZDZIAREK Artur 1053BYDGOSZCZM30163M 46300:01:1600:26:39.8500:27:56.20+00:10:385:2011.3
573JELEŃ Agnieszka 778VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK3041K 11000:00:5700:26:39.8500:27:37.70+00:10:385:2011.3
574SIWIŃSKA Elżbieta 643BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK504K 11100:00:2100:26:41.9500:27:03.05+00:10:405:2011.2
575SKURCZYŃSKA Magdalena 849BYDGOSZCZK2035K 11200:00:0300:26:42.6000:26:46.40+00:10:415:2011.2
576SZMYRGAŁA Zdzisław 518BRACIA DALTONBYDGOSZCZM5032M 46400:00:4900:26:43.4000:27:32.70+00:10:425:2011.2
577MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 161KLUB BIEGAJĄCE BABECZKIBYDGOSZCZK4021K 11300:00:3600:26:43.9000:27:20.40+00:10:425:2011.2
578GADOMSKA Maria 339RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK601K 11400:00:5200:26:43.9000:27:36.30+00:10:425:2011.2
579STĘPSKI Sławomir 387BYDGOSZCZM1814M 46500:00:1300:26:44.8000:26:58.10+00:10:435:2111.2
580HAUS Katarzyna 582BBL SZUBINSZUBINK4022K 11500:00:0500:26:46.0000:26:51.90+00:10:445:2111.2
581BOROWIEC Wioleta 584BBL SZUBINKOWALEWOK3042K 11600:00:0500:26:46.1000:26:51.80+00:10:455:2111.2
582NOWICKI Adam 272BYDGOSZCZM40103M 46600:00:2600:26:46.6000:27:12.80+00:10:455:2111.2
583NOWICKA Izabela 275BYDGOSZCZK3043K 11700:00:2500:26:47.0000:27:12.60+00:10:455:2111.2
584AFELT Luiza 909BYDGOSZCZK2036K 11800:00:4900:26:47.2500:27:37.10+00:10:465:2111.2
585CICHULSKA QUAAS Izabela 123RUN PASJABYDGOSZCZK3044K 11900:00:0400:26:48.3000:26:52.65+00:10:475:2111.2
586CEMKE Magdalena 329BYDGOSZCZK2037K 12000:00:5800:26:48.4000:27:46.55+00:10:475:2111.2
587STANKIEWICZ Dariusz 626BÓL TO ŚCIEMAMAKSYMILIANOWOM5033M 46700:00:3100:26:49.2000:27:20.90+00:10:485:2111.2
588NIKOŁAJEW Monika 186BYDGOSZCZK3045K 12100:00:4200:26:50.2000:27:32.35+00:10:495:2211.2
589KUK Bartłomiej 540OSTROMECKOM1024M 46800:01:0100:26:50.2500:27:51.60+00:10:495:2211.2
590GIEŁDON Paweł 1158BYDGOSZCZM30164M 46900:00:2900:26:50.7500:27:20.50+00:10:495:2211.2
591MATUSZCZAK Tomasz 926BYDGOSZCZM40104M 47000:00:3200:26:50.7500:27:23.20+00:10:495:2211.2
592CHMIELARSKI Maciej 1169BYDGOSZCZM20127M 47100:01:3300:26:51.4000:28:24.95+00:10:505:2211.2
593RACIBORSKI Grzegorz 1389TASAK TEAMBYDGOSZCZM30165M 47200:00:3800:26:52.6500:27:31.25+00:10:515:2211.2
594KARAŚ Monika 1383BYDGOSZCZK3046K 12200:00:0300:26:52.9500:26:56.00+00:10:515:2211.2
595PORA Dariusz 148BRACIA DALTONBYDGOSZCZM5034M 47300:00:5100:26:53.9000:27:44.95+00:10:525:2211.2
596MLICKI Marcin 441BIAŁE BŁOTAM40105M 47400:00:2800:26:56.4000:27:25.20+00:10:555:2311.1
597JAGIEŁO Sylwia 896BBL INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK3047K 12300:00:5100:26:56.6000:27:48.55+00:10:555:2311.1
598NURKIEWICZ Jarosław 273KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM40106M 47500:01:4300:26:56.7500:28:40.35+00:10:555:2311.1
599KALINOWSKI Dariusz 965SOLEC KUJAWSKIM30166M 47600:00:4500:26:57.4000:27:42.60+00:10:565:2311.1
600GUMIENNY Tomasz 756LAKIERYGUMIENNY.PLBYDGOSZCZM20128M 47700:01:0700:26:57.4500:28:05.10+00:10:565:2311.1
601KALINOWSKA Patrycja 964SOLEC KUJAWSKIK2038K 12400:00:4400:26:57.8000:27:42.65+00:10:565:2311.1
602KILAN Kacper 134OSÓWIECM20129M 47800:00:4200:26:58.2500:27:40.85+00:10:575:2311.1
603MADEJ Kamil 715ŁOCHOWOM30167M 47900:01:0200:26:58.9500:28:00.95+00:10:575:2311.1
604SKÓRCZ Tomasz 697BYDGOSZCZM5035M 48000:01:3500:26:59.7000:28:35.00+00:10:585:2411.1
605ŚLEFARSKI Paweł 343BYDGOSZCZM20130M 48100:00:4500:26:59.9500:27:45.90+00:10:585:2411.1
606GÓRKA Łukasz 784BYDGOSZCZM20131M 48200:00:1100:27:00.0000:27:11.20+00:10:585:2411.1
607ADAMCZYK Sonia 771KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZK2039K 12500:00:0500:27:00.3500:27:06.10+00:10:595:2411.1
608GUMIENNA Monika 757LAKIERYGUMIENNY.PLBYDGOSZCZK3048K 12600:01:0700:27:00.5000:28:07.70+00:10:595:2411.1
609GRUBICH Kacper 238BRACIA DALTONBYDGOSZCZM1025M 48300:00:4900:27:03.5500:27:53.40+00:11:025:2411.1
610CYBUL Krzysztof 879BYDGOSZCZM30168M 48400:01:4000:27:04.1000:28:45.00+00:11:035:2511.1
611DRÓŻDŻ Małgorzata 1048BRZOZAK2040K 12700:01:1500:27:05.5500:28:20.85+00:11:045:2511.1
612KOZAK Piotr 944SUNDERLANDM20132M 48500:01:0500:27:05.9500:28:11.20+00:11:045:2511.1
613CHYLIŃSKA Monika 1385KONOTOPIEK3049K 12800:00:4600:27:08.1000:27:54.65+00:11:075:2511.1
614CZARNECKI Dawid 1380STRAŻ MIEJSKA TORUŃTORUŃM20133M 48600:00:0400:27:08.4500:27:13.10+00:11:075:2511
615TARASZKA Ireneusz 1422JRG 1 INOWROCŁAWGNIEWKOWOM5036M 48700:01:0100:27:09.8000:28:10.80+00:11:085:2511
616WISNIEWSKA Małgorzata 113BYDGOSZCZK3050K 12900:01:1800:27:09.8500:28:28.10+00:11:085:2611
617KONOPIŃSKA Agnieszka 90RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3051K 13000:01:1800:27:09.8500:28:28.25+00:11:085:2611
618KROPIDŁOWSKA Magdalena 994OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK3052K 13100:00:5700:27:12.4000:28:10.05+00:11:115:2611
619PRZYBYLSKA Grażyna 936BYDGOSZCZK505K 13200:01:0700:27:12.7500:28:20.10+00:11:115:2611
620JANKOWSKA Katarzyna 641BYDGOSZCZK4023K 13300:00:5400:27:13.5500:28:08.35+00:11:125:2611
621STASZKIEWICZ Radosław 77CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM40107M 48800:00:5500:27:13.8000:28:09.75+00:11:125:2611
622MALICKA Beata 183BYDGOSZCZK506K 13400:00:2600:27:14.0000:27:40.10+00:11:125:2611
623STRABEL Maria 124BYDGOSZCZK507K 13500:00:1500:27:14.1000:27:30.05+00:11:135:2711
624STARSZAK Julia 1118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK108K 13600:00:4000:27:14.1500:27:54.55+00:11:135:2611
625SOKÓŁ Krystyna 22NAKŁO NAD NOTECIĄK2041K 13700:01:3500:27:15.5500:28:51.15+00:11:145:2711
626KRYSZTOFIAK Robert 249BRZOZAM40108M 48900:00:3500:27:17.0000:27:52.75+00:11:155:2711
627SZULC Radek 1112BYDGOSZCZM30169M 49000:01:2900:27:18.8500:28:48.30+00:11:175:2711
628WUJEK Magdalena 950BYDGOSZCZK3053K 13800:01:2700:27:21.2000:28:48.55+00:11:205:2811
629SKWARCZY�SKI Radek 763BYDGOSZCZM20134M 49100:00:5900:27:21.2500:28:20.70+00:11:205:2811
630KAPELIŃSKI Sebastian 979RODOS TEAMBYDGOSZCZM20135M 49200:00:4900:27:22.2000:28:12.10+00:11:215:2811
631ZYGMUNT Paulina 241BYDGOSZCZK2042K 13900:00:2300:27:22.8500:27:46.15+00:11:215:2811
632KULINSKI Zbigniew 239INOWROCŁAWM30170M 49300:01:3700:27:22.9000:29:00.30+00:11:215:2811
633CISZEWSKA Emilia 283BYDGOSZCZK3054K 14000:00:5400:27:23.1500:28:17.50+00:11:225:2811
634CHWEDORCZUK Diana 313CHEŁMK2043K 14100:00:2000:27:23.6500:27:43.85+00:11:225:2811
635ŚLADEWSKI Rafał 264GĄDECZM30171M 49400:00:0300:27:23.9500:27:27.75+00:11:225:2810.9
636GRZONKA Emilia 1050BYDGOSZCZK2044K 14200:00:3000:27:24.4500:27:54.55+00:11:235:2810.9
637WASILEWSKA-MICHALAK Agata 489BYDGOSZCZK3055K 14300:00:4600:27:24.4500:28:10.65+00:11:235:2810.9
638WASILEWSKA Martyna 488BYDGOSZCZK3056K 14400:00:4600:27:24.6000:28:10.65+00:11:235:2810.9
639WAWRZYNIAK Arkadiusz 851DART TAVERNA NAKŁOWYSTĘPM40109M 49500:00:3100:27:25.8500:27:57.60+00:11:245:2910.9
640BRZOZOWSKI Mariusz 981BYDGOSZCZM5037M 49600:00:5600:27:26.6500:28:23.05+00:11:255:2910.9
641ŚCIBAK Wojciech 1344JFTC SUBYDGOSZCZM30172M 49700:00:5500:27:27.2500:28:23.20+00:11:265:2910.9
642GÓRSKA Joanna 74NOWA WIEŚ WIELKAK3057K 14500:00:5000:27:28.7000:28:19.30+00:11:275:2910.9
643OWCZAREK Agnieszka 595BIEGAM BO LUBIĘSZUBINK3058K 14600:00:4400:27:29.4000:28:14.10+00:11:285:3010.9
644CIACHERA Ireneusz 1307BYDGOSZCZM5038M 49800:01:1900:27:30.3000:28:49.60+00:11:295:3010.9
645ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 733BYDGOSZCZK2045K 14700:00:2600:27:31.0500:27:57.10+00:11:295:3010.9
646JAGIEŁO Radosław 897INOWROCŁAWM30173M 49900:00:5100:27:31.2000:28:23.15+00:11:305:3010.9
647STRZAŁKOWSKI Sergiusz 603BYDGOSZCZM1026M 50000:00:4400:27:31.2000:28:15.35+00:11:305:3010.9
648PILIUKH Marharyta 1142BYDGOSZCZK2046K 14800:00:4700:27:31.6500:28:19.15+00:11:305:3010.9
649WIŚNIEWSKA Karolina 365BYDGOSZCZK2047K 14900:00:3300:27:32.3500:28:05.80+00:11:315:3010.9
650CHMIELEWSKI Mateusz 607BYDGOSZCZM20136M 50100:00:3300:27:32.8000:28:05.95+00:11:315:3010.9
651WIERSKI Jarosław 170KUJAWSKO-POMORSKIE.PLLIPNIKIM40110M 50200:00:5000:27:33.1000:28:23.95+00:11:325:3010.9
652NOWICKI Sławomir 485CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM30174M 50300:00:5100:27:33.1000:28:24.35+00:11:325:3010.9
653MARĆ Klara 865BYDGOSZCZK109K 15000:01:4000:27:33.8000:29:14.55+00:11:325:3010.9
654MARĆ Robert 864BYDGOSZCZM40111M 50400:01:4100:27:34.8500:29:15.90+00:11:335:3010.9
655KARSKI Hubert 713BYDGOSZCZM606M 50500:01:2600:27:35.2500:29:01.75+00:11:345:3110.9
656AFELT Jarosław 908BYDGOSZCZM30175M 50600:01:4100:27:35.5500:29:16.55+00:11:345:3110.9
657SZADKOWSKA Anna 624INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK602K 15100:00:2000:27:35.7500:27:56.65+00:11:345:3110.9
658GOTOWICZ Beata 878BYDGOSZCZK4024K 15200:00:1000:27:40.1500:27:51.00+00:11:395:3210.8
659GOTOWICZ Mariusz 363BYDGOSZCZM5039M 50700:01:0100:27:40.2000:28:41.95+00:11:395:3210.8
660PIECYK-CZAJA Sonia 227BYDGOSZCZK3059K 15300:00:4500:27:41.4500:28:27.10+00:11:405:3210.8
661FLOREK Milena 495RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3060K 15400:01:2600:27:41.6000:29:08.20+00:11:405:3210.8
662JAKUBOWSKI Mirosław 459URZĄD MIASTABYDGOSZCZM5040M 50800:01:0700:27:41.8500:28:49.70+00:11:405:3210.8
663BIERNAT Justyna 591MKS INOWROCŁAWINOWROCŁAWK1010K 15500:00:3900:27:43.3000:28:22.90+00:11:425:3210.8
664OBREMSKA Natalia 182BYDGOSZCZK2048K 15600:01:0200:27:43.7500:28:46.00+00:11:425:3210.8
665GADASZEWSKI Damian 1349STEPBYDGOSZCZM20137M 50900:01:4100:27:44.2500:29:25.95+00:11:435:3210.8
666DEMBEK Maciej 1070BYDGOSZCZM20138M 51000:00:0700:27:44.4000:27:51.80+00:11:435:3210.8
667LOOSE Paulina 748LOS KUMPLOSSŁUPOWIECK2049K 15700:00:0700:27:44.4000:27:51.60+00:11:435:3210.8
668TUPTANOWSKI Przemek 1388WELD-LINE SPORTTEAMŁOCHOWOM30176M 51100:01:0200:27:46.4500:28:48.70+00:11:455:3310.8
669BYCZKOWSKI Zenon 279INDYWIDUALNIEMUROWANIECM5041M 51200:00:5500:27:46.5000:28:41.80+00:11:455:3310.8
670MULLER Jakub 295INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1027M 51300:01:0400:27:47.1000:28:51.20+00:11:465:3310.8
671TOMCZAK Sylwester 1280BYDGOSZCZM20139M 51400:00:2700:27:47.7500:28:14.85+00:11:465:3310.8
672SIERANT Paweł 860BYDGOSZCZM40112M 51500:00:1200:27:48.2500:28:00.50+00:11:475:3310.8
673ORNATOWSKI Marcin 59GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM30177M 51600:01:2500:27:48.8500:29:14.15+00:11:475:3310.8
674BRUSKI Marek 1038MICHALINM1028M 51700:00:0200:27:49.4500:27:51.90+00:11:485:3310.8
675SZUBARTOWSKA Pola 990BYDGOSZCZK1011K 15800:01:2600:27:50.6000:29:16.70+00:11:495:3410.8
676RADŁOWSKA Małgorzata 1403BYDGOSZCZK508K 15900:00:0500:27:50.6500:27:55.75+00:11:495:3410.8
677WRÓBLEWSKA Marzena 1246BYDGOSZCZK509K 16000:00:2100:27:51.0000:28:12.80+00:11:495:3410.8
678DUDZIŃSKA Małgorzata 919BYDGOSZCZK4025K 16100:00:4200:27:51.8500:28:34.25+00:11:505:3410.8
679JUNKA Karolina 682BYDGOSZCZK2050K 16200:00:3600:27:52.5000:28:28.80+00:11:515:3410.8
680PŁACZKOWSKA Magdalena 478BYDGOSZCZK3061K 16300:01:0900:27:53.1000:29:02.85+00:11:525:3410.8
681GŁOWSKI Damian 345BYDGOSZCZM1029M 51800:00:4100:27:53.4000:28:34.55+00:11:525:3410.8
682CHRÓŚCIŃSKA Justyna 19GORDON RUNBYDGOSZCZK2051K 16400:01:2000:27:53.5500:29:13.95+00:11:525:3410.8
683WAWRZYNIAK Karolina 479BYDGOSZCZK3062K 16500:01:0900:27:54.0500:29:03.15+00:11:525:3410.8
684TOMCZYK Agnieszka 497NOWY DWÓRK4026K 16600:01:1500:27:54.1500:29:09.85+00:11:535:3410.8
685ŻUCHELKOWSKA Agata 451BYDGOSZCZK3063K 16700:01:1300:27:55.1000:29:08.20+00:11:545:3510.7
686ZNANIECKI Wojciech 317BYDGOSZCZM30178M 51900:00:5200:27:56.0000:28:48.55+00:11:545:3510.7
687BIEGAŁA Renata 652ŁOCHOWOK5010K 16800:01:0100:27:57.1000:28:58.20+00:11:565:3510.7
688JANKOWSKI Tomasz Michał 1123BYDGOSZCZM5042M 52000:01:2200:27:57.3500:29:19.60+00:11:565:3510.7
689PRIEBE Krzysztof 1418BYDGOSZCZM5043M 52100:01:0800:27:57.6500:29:06.40+00:11:565:3510.7
690KENSIK Joanna 949BYDGOSZCZK2052K 16900:01:2500:27:57.7000:29:22.70+00:11:565:3510.7
691WORONIECKA Anna 189BYDGOSZCZK3064K 17000:01:1200:27:58.6000:29:10.75+00:11:575:3510.7
692PAWLAK Monika 1327BYDGOSZCZK3065K 17100:00:1000:27:58.8500:28:09.80+00:11:575:3510.7
693KOZACZYK Joanna 888INOWROCŁAWK4027K 17200:00:2100:27:59.2500:28:20.65+00:11:585:3510.7
694JARZĄB Joanna 1417PŁUŻNICAK3066K 17300:00:0700:27:59.6500:28:07.15+00:11:585:3610.7
695SZUBARTOWSKI Robert 989BYDGOSZCZM40113M 52200:01:2500:27:59.9000:29:25.70+00:11:585:3610.7
696KUGACZ Aneta 205RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3067K 17400:00:4500:28:00.8000:28:45.80+00:11:595:3610.7
697ZALECH Barbara 1020SOLEC KUJAWSKIK4028K 17500:01:2500:28:02.2500:29:28.15+00:12:015:3610.7
698SKORNIA Marika 1322BYDGOSZCZK2053K 17600:01:0400:28:02.6000:29:07.20+00:12:015:3610.7
699NIEDBALSKI Edward 1166BYDGOSZCZM607M 52300:01:3100:28:02.8000:29:34.20+00:12:015:3610.7
700NIEDBALSKI Paweł 498BYDGOSZCZM30179M 52400:01:3100:28:03.2500:29:35.05+00:12:025:3610.7
701PIETRASZAK Tomasz 145RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM40114M 52500:00:5400:28:05.3000:28:59.35+00:12:045:3710.7
702SZCZYGIEŁ Michał 419BYDGOSZCZM30180M 52600:00:5500:28:05.6500:29:01.30+00:12:045:3710.7
703CZAIŃSKA Mariola 1356TORUŃK4029K 17700:00:0900:28:06.7500:28:16.05+00:12:055:3710.7
704DZIEŻA Roma 976BYDGOSZCZK4030K 17800:01:2500:28:06.8000:29:32.00+00:12:055:3710.7
705LEWANDOWSKI Andrzej 570SOLEC KUJAWSKIM40115M 52700:01:3300:28:07.1500:29:40.40+00:12:065:3710.7
706MICHALAK Agnieszka 400BYDGOSZCZK3068K 17900:00:3500:28:07.6000:28:43.25+00:12:065:3710.7
707RADZIŃSKA Joanna 627BYDGOSZCZK3069K 18000:00:5300:28:09.2500:29:02.45+00:12:085:3710.7
708SAMOĆKO Katzrzyna 285BYDGOSZCZK3070K 18100:00:4300:28:11.2000:28:54.55+00:12:105:3810.6
709KMIECIAK Wiktoria 1016BYDGOSZCZK186K 18200:00:0200:28:13.1000:28:15.35+00:12:125:3810.6
710KIEDROWSKA Magdalena 1194JEŻEWOK3071K 18300:00:0200:28:13.2500:28:15.70+00:12:125:3810.6
711SKORNIA Agata 1324BYDGOSZCZK4031K 18400:01:0400:28:15.5000:29:20.40+00:12:145:3910.6
712HARACEWIAT Michal 961TORUŃM20140M 52800:01:1500:28:16.9000:29:32.70+00:12:155:3910.6
713STANISZEWSKA Marta 831BYDGOSZCZK3072K 18500:00:3200:28:17.2500:28:49.50+00:12:165:3910.6
714PRZYBYŁA Agata 1094BYDGOSZCZK2054K 18600:00:4300:28:17.5000:29:01.40+00:12:165:3910.6
715KRASZKIEWICZ Monika 777BIEGNĘ ZA MARTYNKĘBYDGOSZCZK2055K 18700:01:0800:28:18.6000:29:26.90+00:12:175:3910.6
716OŻGA Agnieszka 325BYDGOSZCZK2056K 18800:01:2000:28:18.8500:29:38.90+00:12:175:3910.6
717ZABDYR Ewelina 1148BYDGOSZCZK2057K 18900:01:3700:28:20.0000:29:57.10+00:12:185:4010.6
718ZALEWSKA Michalina 738BYDGOSZCZK1012K 19000:00:0300:28:20.3000:28:23.35+00:12:195:4010.6
719JACKOWIAK-ZALEWSKA Agnieszka 1051BYDGOSZCZK4032K 19100:00:3600:28:20.9000:28:57.25+00:12:195:4010.6
720GRZECHOWIAK Ania 634BYDGOSZCZK2058K 19200:01:4200:28:20.9500:30:03.60+00:12:195:4010.6
721OSSOWSKA Danuta 653ŁOCHOWOK4033K 19300:01:0100:28:21.4500:29:23.10+00:12:205:4010.6
722ŁOBODZIŃSKI Mateusz 1378BYDGOSZCZM20141M 52900:00:3000:28:21.7500:28:52.05+00:12:205:4010.6
723AMBROZIAK Martyna 884BYDGOSZCZK2059K 19400:01:0000:28:22.4500:29:22.65+00:12:215:4010.6
724TRELA Jolanta 726BYDGOSZCZK3073K 19500:00:5100:28:22.5000:29:14.25+00:12:215:4010.6
725MUSIAŁA Adam 945BYDGOSZCZM30181M 53000:00:5100:28:23.3500:29:15.10+00:12:225:4010.6
726PAWELEC Pola 742BYDGOSZCZK1013K 19600:00:4700:28:23.9000:29:11.55+00:12:225:4010.6
727MIKLER Aleksandra 1416BYDGOSZCZK2060K 19700:01:0400:28:23.9000:29:28.80+00:12:225:4010.6
728PAWELEC Witold 743BYDGOSZCZM1030M 53100:00:4700:28:23.9500:29:11.60+00:12:225:4010.6
729STYCZYŃSKA Anna 1328LIPNIKIK4034K 19800:00:4900:28:25.1500:29:14.30+00:12:245:4110.6
730JASTRZEMBSKI Tomasz 1278DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30182M 53200:01:3900:28:26.9500:30:06.65+00:12:255:4110.5
731BASZANOWSKI Tomasz 960BYDGOSZCZM30183M 53300:00:5900:28:27.3000:29:26.40+00:12:265:4110.5
732KAPELIŃSKI Stanisław 1045RODOS TEAMBYDGOSZCZM5044M 53400:00:4400:28:27.7000:29:12.40+00:12:265:4110.5
733GRZYWACZ Agata 247BYDGOSZCZK2061K 19900:00:1400:28:30.0000:28:44.20+00:12:285:4210.5
734WYPORKIEWICZ Jerzy 397WILCZEM5045M 53500:01:0100:28:30.6000:29:32.00+00:12:295:4210.5
735ZABOROWSKI Robert 82PGB SPORTOWA PACZKAŁOCHOWOM30184M 53600:00:3300:28:30.9500:29:04.80+00:12:295:4210.5
736DROŻ Krzysztof 25BYDGOSZCZM5046M 53700:01:1200:28:31.4000:29:44.00+00:12:305:4210.5
737WALKOWIAK Rafał 66BYDGOSZCZM20142M 53800:00:4200:28:31.8500:29:13.85+00:12:305:4210.5
738GIZIŃSKA Aleksandra 129RAFSONGABYDGOSZCZK2062K 20000:00:4100:28:33.6500:29:14.80+00:12:325:4210.5
739TARASZKA Olga 1423JRG 1 INOWROCŁAWGNIEWKOWOK2063K 20100:01:0000:28:33.8000:29:34.45+00:12:325:4210.5
740RYDELSKA Kinga 429BYDGOSZCZK4035K 20200:00:5500:28:34.8000:29:30.75+00:12:335:4310.5
741RZEPECKA Katarzyna 13BYDGOSZCZK4036K 20300:00:5500:28:35.2500:29:30.55+00:12:345:4310.5
742MALAK Maciej 357BYDGOSZCZM20143M 53900:01:4500:28:35.2500:30:20.35+00:12:345:4310.5
743ANDRYSZAK Vanessa 854NOWA WIEŚ WIELKAK1014K 20400:00:1700:28:35.6000:28:53.05+00:12:345:4310.5
744BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20144M 54000:01:2800:28:35.9000:30:04.45+00:12:345:4310.5
745MILCZAREK Bartosz 1029DZIAŁDOWOM20145M 54100:01:3900:28:36.0000:30:15.85+00:12:345:4310.5
746SKUCIŃSKI Rafał 491KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30185M 54200:01:1300:28:37.4000:29:50.45+00:12:365:4310.5
747TOBOLSKA Małgorzata 1011GRUDZIĄDZK3074K 20500:00:3300:28:38.5000:29:11.70+00:12:375:4310.5
748OWIEŚNY Leszek 1286BYDGOSZCZM40116M 54300:01:3400:28:39.1500:30:13.60+00:12:385:4310.5
749ZALEWSKI Sebastian 111BIAŁE BŁOTAM20146M 54400:00:5700:28:39.5000:29:36.55+00:12:385:4310.5
750SOBOWIEC Mirka 410SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK4037K 20600:00:2000:28:40.3000:29:00.90+00:12:395:4410.5
751ŚNIECHOTA Konrad 519TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30186M 54500:00:5800:28:40.5000:29:39.20+00:12:395:4410.5
752DUDZIAK Tomasz 597TATA FRANKABYDGOSZCZM30187M 54600:00:5400:28:40.5000:29:34.65+00:12:395:4410.5
753SOBOWIEC Szymon 404SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM40117M 54700:00:2000:28:40.6000:29:00.80+00:12:395:4410.5
754GACKOWSKI Edward 1133BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM608M 54800:00:2900:28:41.4500:29:10.90+00:12:405:4410.5
755PIECHOWIAK Dawid 499ZAMOŚĆM40118M 54900:01:2300:28:41.5000:30:05.35+00:12:405:4410.5
756STAFIŃSKA Paulina 47BYDGOSZCZK3075K 20700:00:5500:28:41.5000:29:36.50+00:12:405:4410.5
757KWIATKOWSKI Tomasz 1242KAWUESBYDGOSZCZM5047M 55000:01:0900:28:42.0500:29:51.65+00:12:405:4410.5
758STRZESZAK Sylwia 30BYDGOSZCZK3076K 20800:00:5400:28:42.6000:29:37.50+00:12:415:4410.4
759KRUK Szymon 587BYDGOSZCZM1031M 55100:01:2300:28:44.2000:30:07.50+00:12:435:4410.4
760KRUK Łukasz 588BYDGOSZCZM1032M 55200:01:2300:28:44.4000:30:07.65+00:12:435:4410.4
761OLKOWSKI Eugeniusz 825BYDGOSZCZM609M 55300:01:2200:28:44.9000:30:07.35+00:12:435:4510.4
762SZUDA Waldemar 774BYDGOSZCZM5048M 55400:01:1400:28:45.3500:30:00.10+00:12:445:4510.4
763ŁAŃCUCKA Agnieszka 504BYDGOSZCZK4038K 20900:00:4100:28:45.9500:29:27.65+00:12:445:4510.4
764WYCZISLOK Jakub 502BIAŁE BŁOTAM20147M 55500:00:0500:28:47.2500:28:52.50+00:12:465:4510.4
765SZWEDA Mirosława 1227BYDGOSZCZK3077K 21000:00:1400:28:49.2500:29:03.80+00:12:485:4510.4
766NIEZBRZYCKI Janusz 775JABYDGOSZCZM6010M 55600:01:3100:28:49.5500:30:20.65+00:12:485:4510.4
767CHMIELARZ Karina 835CZĘSTOCHOWAK2064K 21100:01:0000:28:51.5500:29:52.20+00:12:505:4610.4
768GRUSZCZYŃSKA Monika 1218BYDGOSZCZK2065K 21200:00:1300:28:53.2500:29:06.55+00:12:525:4610.4
769MENDEL Karolina 78BYDGOSZCZK187K 21300:00:3300:28:53.2500:29:26.50+00:12:525:4610.4
770KRUK Krzysztof 586BYDGOSZCZM40119M 55700:01:2300:28:53.9000:30:17.30+00:12:525:4610.4
771DOMŻALSKA Sławomira 654ŁOCHOWOK4039K 21400:01:2600:28:54.1000:30:20.50+00:12:535:4610.4
772GODZIK Kamil 796DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40120M 55800:00:4100:28:54.5000:29:35.90+00:12:535:4610.4
773MICHALAK Martyna 1199BYDGOSZCZK1015K 21500:01:2600:28:54.8500:30:21.35+00:12:535:4710.4
774WYPIJEWSKI Sebastian 1301BRACIA DALTONBYDGOSZCZM40121M 55900:00:5400:28:56.3000:29:50.45+00:12:555:4710.4
775JARMOLOWICZ Aleksandra 1269BYDGOSZCZK2066K 21600:00:5700:28:56.4500:29:53.65+00:12:555:4710.4
776PAPIS Piotr 1390BACK_ONBYDGOSZCZM30188M 56000:00:5300:28:56.6000:29:50.15+00:12:555:4710.4
777ŻMUDZIŃSKA Magdalena 659BYDGOSZCZK4040K 21700:00:2900:28:57.6500:29:27.25+00:12:565:4710.4
778CIERŻNICKI Zbigniew 1228TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5049M 56100:01:2100:28:57.7000:30:19.05+00:12:565:4710.4
779GOGOLEWSKI Adam 1180BYDGOSZCZM20148M 56200:00:1400:28:58.2000:29:12.90+00:12:575:4710.4
780MEGER Agnieszka 311BYDGOSZCZK3078K 21800:01:1100:28:59.1500:30:10.30+00:12:585:4710.4
781TWARDOWSKI Wojciech 309RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40122M 56300:01:0800:28:59.3500:30:07.65+00:12:585:4710.4
782WIŚNIEWSKA-KACZOR Iga 371GRUDZIĄDZK2067K 21900:01:1100:29:01.4500:30:12.75+00:13:005:4810.3
783PODOSEK Magdalena 547BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3079K 22000:00:4000:29:02.2000:29:42.25+00:13:015:4810.3
784RAKAŁOWICZ Weronika 299INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1016K 22100:01:0400:29:04.5500:30:08.65+00:13:035:4810.3
785KNIOŁA Lucyna 609NAKLO NAD NOTECIĄK4041K 22200:00:3000:29:07.1500:29:38.00+00:13:065:4910.3
786KRAWIEC Kuba 942MAKSYMILIANOWOM1033M 56400:00:2200:29:08.2000:29:30.20+00:13:075:4910.3
787ŚWIATŁY Andrzej 1405GDYNIAM40123M 56500:00:5500:29:08.5500:30:04.50+00:13:075:4910.3
788LUTOWSKI Wojciech 1068TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30189M 56600:01:1300:29:08.6500:30:22.35+00:13:075:4910.3
789RÓŻYCKI Sławomir 1198TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5050M 56700:01:1300:29:09.0500:30:22.40+00:13:075:4910.3
790STOKŁOSA Kamil 427BYDGOSZCZM30190M 56800:01:2100:29:09.0500:30:30.05+00:13:075:4910.3
791PIÓRKOWSKA Anna 1071BYDGOSZCZK3080K 22300:00:5800:29:09.4000:30:08.20+00:13:085:5010.3
792BOGUCKI Mariusz 978-BYDGOSZCZM40124M 56900:00:5900:29:10.8000:30:10.25+00:13:095:5010.3
793PODGÓRSKI Jakub 194CZELADŹM20149M 57000:01:0700:29:10.9500:30:18.80+00:13:095:5010.3
794PRZYGOCKA Katarzyna 1167BYGDOSZCZK2068K 22400:00:1400:29:11.6000:29:26.50+00:13:105:5010.3
795SOSNOWSKA Dorota 159BYDGOSZCZK4042K 22500:00:1400:29:12.4000:29:26.50+00:13:115:5010.3
796BINKOWSKA Anita 894GNIEWKOWOK4043K 22600:00:2100:29:12.5500:29:34.50+00:13:115:5010.3
797GLIBOWSKI Damian 1336BYDGOSZCZM20150M 57100:01:3400:29:12.9000:30:47.50+00:13:115:5010.3
798WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 938MAKSYMILIANOWOK4044K 22700:00:2100:29:13.6500:29:35.55+00:13:125:5010.3
799CZECZINSKA Pamela 857ŚWIECIEK2069K 22800:01:0300:29:15.6000:30:19.10+00:13:145:5110.3
800FLORCZAK Barbara 1355BYDGOSZCZK3081K 22900:00:2400:29:15.8500:29:39.90+00:13:145:5110.3
801SIUDA Anita 220ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK2070K 23000:00:1100:29:15.8500:29:27.65+00:13:145:5110.3
802PYSZKA Maciej 1413BYDGOSZCZM20151M 57200:01:3300:29:16.3500:30:49.95+00:13:155:5110.3
803URBAŃSKA Patrycja 289MOGILNOK2071K 23100:00:3400:29:16.5000:29:50.60+00:13:155:5110.3
804JURUŚ Jolanta 903PARKRUNBYDGOSZCZK5011K 23200:00:1800:29:16.5000:29:35.25+00:13:155:5110.2
805NOWICKA Justyna 487BYDGOSZCZK3082K 23300:00:5100:29:17.0500:30:08.05+00:13:155:5110.2
806GAWRYCH Adam 698BYDGOSZCZM20152M 57300:00:4400:29:19.0000:30:03.65+00:13:175:5110.2
807CZECH Dominika 699IWNOK2072K 23400:00:4400:29:19.0500:30:04.00+00:13:175:5210.2
808SAWIŃSKI Łukasz 601STUDZIENKIM20153M 57400:00:5300:29:20.7000:30:13.80+00:13:195:5210.2
809PRZEWOŹNIAK Rafał 37BYDGOSZCZM20154M 57500:01:0500:29:20.9000:30:26.50+00:13:195:5210.2
810MIKOŁAJEWSKI Jacek 263ROWERBYDGOSZCZ.PLBYDGOSZCZM40125M 57600:01:1300:29:22.5000:30:35.55+00:13:215:5210.2
811WILMA Patrycja 814BYDGOSZCZK2073K 23500:01:0700:29:22.8500:30:30.40+00:13:215:5210.2
812TOMCZAK Krzysztof 1160STRZELEWOM20155M 57700:00:4000:29:22.9000:30:03.70+00:13:215:5210.2
813BUBLIK Aleksandra 245BYDGOSZCZK2074K 23600:01:0200:29:24.5000:30:27.40+00:13:235:5310.2
814MALINOWSKI Mateusz 880BYDGOSZCZM20156M 57800:00:3600:29:24.9500:30:01.25+00:13:235:5310.2
815KAJKO Wiktoria 452BYDGOSZCZK1017K 23700:01:0400:29:25.6000:30:30.50+00:13:245:5310.2
816WĘGLARZ Arleta 706BYDGOSZCZK2075K 23800:00:3700:29:27.1500:30:04.15+00:13:265:5310.2
817TOMCZAK Marzena 1161STRZELEWOK2076K 23900:00:3900:29:28.0500:30:07.55+00:13:265:5310.2
818GABRICH Żanetta 717BYDGOSZCZK4045K 24000:00:2000:29:28.1000:29:49.05+00:13:275:5310.2
819MIKOŁAJCZAK Jędrzej 691BYDGOSZCZM1034M 57900:00:5800:29:29.6500:30:28.15+00:13:285:5410.2
820NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 957BORÓWNOK3083K 24100:00:4400:29:29.7000:30:13.85+00:13:285:5310.2
821BRUSKA Agata 1034MICHALINK1018K 24200:00:0100:29:30.5500:29:32.45+00:13:295:5410.2
822POKRZYWIŃSKA Dorota 315BYDGOSZCZK4046K 24300:01:3000:29:30.7500:31:00.95+00:13:295:5410.2
823MODRZEWSKI Łukasz 436BYDGOSZCZM40126M 58000:00:3000:29:31.0000:30:01.55+00:13:295:5410.2
824KONKEL Bartosz 405BYDGOSZCZM30191M 58100:01:1300:29:31.6500:30:45.60+00:13:305:5410.2
825PASIEKA Tomasz 711DRZEWIANOWOM40127M 58200:01:1900:29:32.6000:30:52.35+00:13:315:5410.2
826KONKEL Agata 750BYDGOSZCZK3084K 24400:01:1500:29:32.9000:30:47.90+00:13:315:5410.2
827BOJAKOWSKA Małgorzata 859BYDGOSKIE ZÓŁWIESOLEC KUJAWSKIK4047K 24500:01:0300:29:33.1500:30:36.70+00:13:325:5410.2
828KOSECKA Justyna 1309ORTIMED RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK3085K 24600:01:1800:29:33.8000:30:52.60+00:13:325:5410.1
829SMOLIŃSKA Beata 644SIEDEM DZIEWCZĄT Z ALBATROSABYDGOSZCZK4048K 24700:01:4200:29:33.9500:31:16.25+00:13:325:5410.1
830PASIEKA Magda 710MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK3086K 24800:01:1700:29:34.2500:30:52.05+00:13:335:5510.1
831DUTKIEWICZ Urszula 1056TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3087K 24900:00:4300:29:34.3500:30:17.60+00:13:335:5410.1
832BASZANOWSKA Sylwia 959BYDGOSZCZK4049K 25000:01:0000:29:34.4500:30:34.65+00:13:335:5410.1
833CHODOR Tomasz 204TURM40128M 58300:00:4000:29:34.9000:30:15.25+00:13:335:5510.1
834OKONEK Marcin 1042KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM40129M 58400:00:5600:29:35.3500:30:31.70+00:13:345:5510.1
835MOLENDA Patrycja 768KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK2077K 25100:01:3000:29:35.3500:31:06.10+00:13:345:5510.1
836ŻURAWSKI Michał 921RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40130M 58500:01:3100:29:35.9500:31:07.70+00:13:345:5510.1
837PRZEWOŹNIAK Marta 780BYDGOSZCZK2078K 25200:01:0600:29:36.4000:30:43.00+00:13:355:5510.1
838PODOLSKI Mariusz 1189EVERYDAYRUNNING TEAMMYSŁAKÓWKOM20157M 58600:01:4800:29:36.7000:31:25.45+00:13:355:5510.1
839RONKIEWICZ Bartosz 1084SPORT FACTORYBYDGOSZCZM30192M 58700:01:0900:29:36.8000:30:46.30+00:13:355:5510.1
840SZATKOWSKA Beata 469BYDGOSZCZK5012K 25300:01:2200:29:37.1000:30:59.40+00:13:365:5510.1
841GAŁCZYŃSKI Piotr 48BYDGOSZCZM20158M 58800:00:2400:29:38.6500:30:02.70+00:13:375:5510.1
842SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1339BYDGOSZCZK4050K 25400:00:3300:29:38.7000:30:12.35+00:13:375:5510.1
843CHLEBOSZ Sylwia 932SOLEC KUJAWSKIK3088K 25500:00:3300:29:38.7500:30:12.35+00:13:375:5510.1
844KACZMAREK Anna 85TORUŃK3089K 25600:00:2300:29:38.8500:30:02.40+00:13:375:5510.1
845RONKIEWICZ Dorota 1083SPORT FACTORYBYDGOSZCZK4051K 25700:01:0700:29:38.9000:30:46.45+00:13:375:5510.1
846GAJEK Agnieszka 355ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZK3090K 25800:00:3900:29:38.9500:30:18.05+00:13:375:5510.1
847KUKLIŃSKI Rafał 331BYDGOSZCZM30193M 58900:01:1500:29:39.0500:30:54.05+00:13:375:5510.1
848POLEWSKI Damian 1024BYDGOSZCZM30194M 59000:00:4400:29:39.2500:30:23.45+00:13:385:5510.1
849PIASECKI Damian 1137DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30195M 59100:00:4000:29:39.5000:30:19.90+00:13:385:5510.1
850WARACZEWSKI Paweł 88TORUŃM30196M 59200:00:2300:29:39.6000:30:02.70+00:13:385:5510.1
851MAKOWSKA Justyna 354TASAK TEAMBYDGOSZCZK3091K 25900:00:3800:29:39.6000:30:18.20+00:13:385:5610.1
852GRABARSKA Agata 1023BYDGOSZCZK2079K 26000:00:4300:29:39.7000:30:23.30+00:13:385:5610.1
853PÓŁGĘSEK Rafał 63SOLEC KUJAWSKIM40131M 59300:02:0400:29:41.6000:31:46.10+00:13:405:5610.1
854MILER Adam 838LUZINOM20159M 59400:01:5100:29:41.8500:31:33.00+00:13:405:5610.1
855BRONIKOWSKA Berenike 839BYDGOSZCZK2080K 26100:01:5100:29:41.9000:31:32.90+00:13:405:5610.1
856SKWAREK Agata 1319WAŁDOWO K. PRUSZCZAK2081K 26200:00:5100:29:43.3000:30:35.15+00:13:425:5610.1
857ŁUKAWSKI Damian 1168INOWROCŁAWM20160M 59500:00:0500:29:43.5500:29:48.80+00:13:425:5610.1
858MARĆ Agnieszka 863BYDGOSZCZK4052K 26300:01:3400:29:44.2000:31:18.50+00:13:435:5610.1
859SIWKOWSKI Dawid 574BARDZO LUBIĘBYDGOSZCZM20161M 59600:01:2800:29:45.0500:31:13.60+00:13:435:5710.1
860WIATROWSKA Izabela 1248RULEWOK3092K 26400:00:0800:29:45.6000:29:53.80+00:13:445:5710.1
861ŻMICH Aleksandra 813BYDGOSZCZK3093K 26500:00:3500:29:47.4000:30:22.95+00:13:465:5710.1
862PERA Marek 951BYDGOSZCZM30197M 59700:01:2800:29:49.3500:31:17.90+00:13:485:5710.1
863KUFLEWICZ Justyna 755BYDGOSZCZK2082K 26600:00:5800:29:50.4000:30:48.40+00:13:495:5810.1
864PALIŃSKI Grzegorz 1129BYDGOSZCZM30198M 59800:01:3200:29:51.8000:31:24.00+00:13:505:5810
865SZULAKOWSKI Tomasz 1175KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM40132M 59900:01:2200:29:51.9500:31:14.55+00:13:505:5810
866ŁABENDA Piotr 889TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM40133M 60000:01:2200:29:52.0500:31:14.55+00:13:505:5810
867BRZOZOWSKI Krzysztof 388BYDGOSZCZM30199M 60100:01:4000:29:52.2000:31:32.20+00:13:515:5810
868KWASIGROCH Ida 836NAKŁO NAD NOTECIĄK2083K 26700:01:3600:29:53.9000:31:30.05+00:13:525:5810
869MIKUŁA Tomasz 41GORDON RUNRYNARZEWOM30200M 60200:01:2500:29:54.4500:31:19.95+00:13:535:5810
870SZULAKOWSKI Rafał 621TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM40134M 60300:01:1900:29:54.6000:31:14.45+00:13:535:5910
871SZULAKOWSKA Patrycja 672TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZK3094K 26800:01:1900:29:54.7000:31:14.30+00:13:535:5910
872KUJAWA Eugeniusz 1331TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM5051M 60400:01:1900:29:54.7500:31:14.50+00:13:535:5910
873OSIŃSKA Alicja 1127AABYDGOSZCZK3095K 26900:01:3000:29:55.4000:31:25.60+00:13:545:5910
874KUJAWA Patryk 795DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM20162M 60500:00:4100:29:55.6500:30:36.80+00:13:545:5910
875OSIŃSKI Adam 1128AABYDGOSZCZM40135M 60600:01:2900:29:55.8500:31:25.60+00:13:545:5910
876BRĄGIEL Jakub 51VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30201M 60700:01:5500:29:57.5000:31:53.35+00:13:565:5910
877MIKA Monika 417SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2084K 27000:01:3800:29:57.7500:31:35.95+00:13:565:5910
878MŁYNARCZYK Monika 1019BYDGOSZCZK2085K 27100:00:5100:30:00.4000:30:52.10+00:13:596:0010
879KULA Karol 1303ŁOCHOWOM30202M 60800:00:3300:30:01.4500:30:34.50+00:14:006:0010
880RAUNEST Katarzyna 599BYDGOSZCZK2086K 27200:01:2100:30:01.4500:31:23.15+00:14:006:0010
881JARUSZEWSKA Jowita 1337BYDGOSZCZK4053K 27300:00:4700:30:02.0000:30:49.95+00:14:006:0010
882JANIK Mariusz 937NAKLO N NOTM40136M 60900:01:1000:30:02.1000:31:13.00+00:14:016:0010
883MIKOŁAJCZAK Jan 690BYDGOSZCZM1035M 61000:00:5800:30:02.4500:31:00.75+00:14:016:0010
884GROD-OBREMSKA Monika 872ZAMOŚĆK4054K 27400:00:3300:30:03.4000:30:36.90+00:14:026:0010
885GEHRKE Eliza 1377BYDGOSZCZK4055K 27500:01:0400:30:05.2500:31:09.70+00:14:046:0110
886SZCZEPANIAK Beata 902KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK4056K 27600:00:3400:30:06.1000:30:40.45+00:14:056:0110
887CHRÓŚCIŃSKI Michał 359MANUFAKTURA SŁODYCZY KARMELOWA KRAINABYDGOSZCZM20163M 61100:01:2400:30:06.5500:31:30.95+00:14:056:0110
888ZUZA-WITKOWSKA Anna 93BYDGOSZCZK4057K 27700:01:1400:30:07.7500:31:22.10+00:14:066:0110
889ANTCZAK Karolina 867TURK3096K 27800:01:0800:30:07.9500:31:16.90+00:14:066:0110
890SOBIERAJSKI Łukasz 225ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM20164M 61200:01:1800:30:07.9500:31:26.75+00:14:066:0110
891STRABEL Bartosz 79BYDGOSZCZM20165M 61300:00:4900:30:08.5500:30:57.55+00:14:076:0110
892DUDZIAK Michał 207CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30203M 61400:01:3800:30:08.7000:31:47.30+00:14:076:0110
893ANTCZAK Filip 866TURM30204M 61500:01:0800:30:08.7000:31:16.95+00:14:076:0110
894PAWSKI Przemysław 335BIEGAJĄCE KEBABYBYDGOSZCZM20166M 61600:01:1600:30:09.2000:31:25.90+00:14:086:0110
895SOSIŃSKA Agata 146BYDGOSZCZK2087K 27900:00:4800:30:09.4000:30:57.60+00:14:086:0110
896KWASIGROCH Krzysztof 1229TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5052M 61700:01:2000:30:09.7000:31:30.10+00:14:086:029.9
897KMIEĆ Norbert 348ŁOCHOWICEM40137M 61800:00:2800:30:17.0000:30:45.80+00:14:156:039.9
898DANIELEK Adam 24BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M30205M 61900:01:0200:30:18.5500:31:21.10+00:14:176:039.9
899NOWAK Mariola 377BYDGOSZCZK4058K 28000:00:0600:30:18.7000:30:25.60+00:14:176:039.9
900NOWAK Anna 380BYDGOSZCZK2088K 28100:00:0600:30:18.8000:30:25.60+00:14:176:039.9
901KUZIOŁA Marcin 972BYDGOSZCZM30206M 62000:01:2700:30:19.5000:31:47.10+00:14:186:049.9
902MIŁKOWSKA Monika 725BYDGOSZCZK3097K 28200:01:2700:30:19.8000:31:47.30+00:14:186:049.9
903MIKOŁAJCZAK Magdalena 689BYDGOSZCZK4059K 28300:00:5800:30:20.4500:31:19.15+00:14:196:049.9
904STELMACH Agata 11883ATHLETEGDAŃSKK2089K 28400:01:0800:30:20.5000:31:29.45+00:14:196:049.9
905HARACEWIAT Cezary 935BYDGOSZCZM5053M 62100:01:1500:30:22.0500:31:37.25+00:14:206:049.9
906KUBOWICZ Piotr 739MAŁGOŚ...TEAMBYDGOSZCZM5054M 62200:00:4500:30:23.1500:31:09.10+00:14:226:049.9
907SOBCZYŃSKA Aleksandra 112GRAŻYNY BIEGANIABYDGOSZCZK2090K 28500:01:1900:30:23.3500:31:42.55+00:14:226:049.9
908BUDZIŃSKA Anita 1370BYDGOSZCZK4060K 28600:00:2400:30:24.4500:30:48.90+00:14:236:049.9
909PŁACZKOWSKA Justyna 449WEEKENDOWY BIEGACZBYDGOSZCZK2091K 28700:00:1800:30:24.9500:30:42.95+00:14:236:049.9
910GRABSKA Sylwia 278BYDGOSZCZK2092K 28800:00:3500:30:27.8000:31:02.90+00:14:266:059.9
911WITKOWSKA Karolina 875CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK4061K 28900:01:0700:30:30.1500:31:38.00+00:14:296:069.8
912WRZYSZCZ Marzena 669BYDGOSZCZK3098K 29000:01:3300:30:30.4500:32:04.10+00:14:296:069.8
913KOZAK Krzysztof 941BIEGAMYRAZEMSTRZELNOM5055M 62300:01:0200:30:30.8500:31:33.75+00:14:296:069.8
914KOZAK Alicja 943BIEGAMYRAZEMSTRZELNOK1019K 29100:01:0100:30:31.2500:31:33.20+00:14:306:069.8
915WRZYSZCZ Adam 1181NULLM40138M 62400:01:3400:30:31.7000:32:05.70+00:14:306:069.8
916GABRIELSKI Dariusz 998KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM40139M 62500:00:5700:30:33.6500:31:31.50+00:14:326:069.8
917KOLASA Robert 651BYDGOSZCZM30207M 62600:00:5600:30:34.8500:31:31.45+00:14:336:079.8
918WAWERKA Aleksandra 1182BYDGOSZCZK2093K 29200:00:0300:30:34.8500:30:38.35+00:14:336:079.8
919MICHALSKA Aleksandra 152OLIMPINK4062K 29300:00:3400:30:35.4500:31:09.80+00:14:346:079.8
920ŚMIESZEK Mateusz 1323KORYTOWOM20167M 62700:01:0300:30:35.6000:31:39.15+00:14:346:079.8
921WOŁOSIŃSKA Małgorzata 1320PARLINK2094K 29400:01:0200:30:36.6500:31:39.55+00:14:356:079.8
922ORZECHOWSKI Michał 5BYDGOSZCZM30208M 62800:01:2100:30:38.0000:31:59.75+00:14:366:079.8
923POLAKIEWICZ Dariusz 448SOLECCY BIEGACZESOLEC-KUJAWSKIM5056M 62900:00:2000:30:39.6500:31:00.25+00:14:386:089.8
924BONALSKA Magdalena 155RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3099K 29500:01:2700:30:40.4500:32:08.25+00:14:396:089.8
925SZALA Monika 1101ICH DWOJEBYDGOSZCZK30100K 29600:01:3200:30:40.6500:32:13.15+00:14:396:089.8
926BYCZYŃSKI Michał 421BYDGOSZCZM20168M 63000:01:2900:30:42.2000:32:11.45+00:14:416:089.8
927KOZIŃSKI Tomasz 718BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM40140M 63100:01:0200:30:43.8000:31:46.35+00:14:426:089.8
928SZCZEPANEK-KOZIŃSKA Justyna 13531 BLOGBYDGOSZCZK30101K 29700:00:5900:30:46.3500:31:45.45+00:14:456:099.8
929MAKLAKIEWICZ Agnieszka 680BYDGOSZCZK30102K 29800:00:1700:30:51.4000:31:08.50+00:14:506:109.7
930NACZKE Anna 1208BYDGOSZCZK2095K 29900:01:1700:30:52.8500:32:10.25+00:14:516:109.7
931MAKOWSKA Justyna 953BYDGOSZCZK30103K 30000:00:4200:30:53.4000:31:36.35+00:14:526:109.7
932KATLEWSKA Marika 128CHEŁMNOK30104K 30100:01:1200:30:56.5000:32:08.55+00:14:556:119.7
933CISZEWSKI Paweł 1013BRZOSTOWO 30AM20169M 63200:01:3800:30:58.5000:32:36.60+00:14:576:119.7
934LUBIŃSKA Patrycja 1098BYDGOSZCZK2096K 30200:00:1300:30:58.5500:31:11.55+00:14:576:119.7
935FRANCISZKIEWICZ Monika 103RODOS TEAMBONISŁAWK2097K 30300:00:5000:30:58.8000:31:49.05+00:14:576:119.7
936PIÓRKOWSKA Aga 54BYDGOSZCZK30105K 30400:01:1600:30:59.5500:32:16.50+00:14:586:129.7
937MICHTA Iwona 934SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAMUROWANIECK30106K 30500:00:5700:30:59.7500:31:57.40+00:14:586:129.7
938ARENT Jan 1213BYDGOSZCZM5057M 63300:01:2000:31:00.2000:32:20.75+00:14:596:129.7
939MICHALSKA Daria 798SZAFIRKIBYDGOSZCZK2098K 30600:01:1600:31:11.6500:32:28.15+00:15:106:149.6
940MICHALSKI Piotr 800BYDGOSZCZM20170M 63400:01:1600:31:11.6500:32:27.95+00:15:106:149.6
941KUK Sylwia 536OSTROMECKOK30107K 30700:01:0400:31:13.2500:32:18.15+00:15:126:149.6
942BŁASZKIEWICZ Marzena 956BYDGOSZCZK30108K 30800:00:4400:31:13.3500:31:58.05+00:15:126:149.6
943PATRZAŁEK Tomasz 508BYDGOSZCZM40141M 63500:01:0500:31:14.4500:32:19.95+00:15:136:149.6
944MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 61BYDGOSZCZK2099K 30900:00:2700:31:14.5500:31:41.95+00:15:136:149.6
945PATRZAŁEK Małgorzata 511BYDGOSZCZK4063K 31000:01:0500:31:14.6500:32:20.10+00:15:136:159.6
946LEMIEŻ Andrzej 265SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM40142M 63600:00:1500:31:15.0500:31:30.05+00:15:136:159.6
947KORNACKA Sylwia 954BYDGOSZCZK4064K 31100:00:4300:31:15.3500:31:58.90+00:15:146:159.6
948NURKIEWICZ Zofia 271KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZK1020K 31200:01:4300:31:15.4500:32:59.00+00:15:146:159.6
949GURYN Wiktor 749BYDGOSZCZM30209M 63700:02:0600:31:15.6000:33:21.60+00:15:146:159.6
950CHOJNACKA Monika 445BYDGOSZCZK30109K 31300:00:4200:31:15.9000:31:58.85+00:15:146:159.6
951GROMOWSKA Grażyna 1130TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNK5013K 31400:01:2200:31:19.5000:32:41.55+00:15:186:159.6
952BUSSE Jagoda 970BYDGOSZCZK30110K 31500:00:1300:31:19.8500:31:33.75+00:15:186:169.6
953JAWORSKI Paweł 554BYDGOSZCZM30210M 63800:00:4100:31:20.4500:32:01.50+00:15:196:169.6
954AUGUSTYNOWICZ Aurelia 724RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK4065K 31600:01:1700:31:20.9000:32:38.55+00:15:196:169.6
955GROCHOWALSKI Arkadiusz 1124BYDGOSZCZM40143M 63900:01:0900:31:23.8000:32:32.80+00:15:226:169.6
956KUŹNIAR Patryk 693UMK CM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20171M 64000:00:4100:31:27.4500:32:09.40+00:15:266:179.5
957ZAKRZEWSKI Adam 1125BIAŁE BŁOTAM20172M 64100:01:2300:31:27.4500:32:50.80+00:15:266:179.5
958LIGMANN Anna 529BYDGOSZCZK30111K 31700:01:3200:31:27.8000:33:00.75+00:15:266:179.5
959GRALAK Jacek 476BYDGOSZCZM40144M 64200:01:0100:31:34.0000:32:35.65+00:15:326:189.5
960WOŹNIACKA Beata 560POMÓŻMY JEŻOMSOLEC KUJAWSKIK5014K 31800:00:4500:31:38.7500:32:24.25+00:15:376:199.5
961BRĄGIEL Anna 92VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK30112K 31900:01:5400:31:39.0500:33:33.50+00:15:376:199.5
962GRZYWACZ Karolina 236BBL BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30113K 32000:00:1500:31:40.0000:31:55.00+00:15:386:209.5
963CHMIELEWSKA Agnieszka 233BYDGOSZCZK30114K 32100:00:1400:31:40.0000:31:54.60+00:15:386:209.5
964MRÓWCZYŃSKI Mikołaj 737MRÓWKIBYDGOSZCZM1036M 64300:00:3800:31:41.9500:32:20.55+00:15:406:209.5
965DERDA Hanna 1021-BYDGOSZCZK5015K 32200:00:4800:31:43.0000:32:31.95+00:15:416:209.5
966KACZMAREK Agnieszka 531BYDGOSZCZK4066K 32300:00:3100:31:43.0500:32:14.05+00:15:416:209.5
967DERDA Rafał 1022-BYDGOSZCZM5058M 64400:00:4800:31:43.6000:32:32.00+00:15:426:209.5
968WYSMOLIŃSKA Barbara 127OSIELSKOK4067K 32400:00:5700:31:46.2000:32:43.55+00:15:456:219.4
969WITKOWSKI Patryk 105BYDGOSZCZM1037M 64500:01:1800:31:48.1000:33:06.30+00:15:476:219.4
970LUKASIEWICZ Krzysztof 1089BYDGOSZCZM30211M 64600:01:2500:31:48.4500:33:14.00+00:15:476:219.4
971OKRÓJ Dagmara 625BYDGOSZCZK30115K 32500:00:3500:31:48.5500:32:24.25+00:15:476:219.4
972PUCHALSKI Rafał 1049KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM40145M 64700:00:5700:31:49.8500:32:47.25+00:15:486:229.4
973LIBERA Sabina 1435PARKRUN BYDGOSZCZK4068K 32600:00:5500:31:50.1000:32:45.10+00:15:496:229.4
974CZAJKOWSKI Kamil 1392RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20173M 64800:01:2100:31:50.7500:33:11.95+00:15:496:229.4
975WITKOWSKI Paweł 99BYDGOSZCZM1038M 64900:01:1600:31:50.7500:33:07.00+00:15:496:229.4
976JAKIMCZUK Przemysław 703BYDGOSZCZM20174M 65000:01:3700:31:51.2500:33:28.95+00:15:506:229.4
977CHROMIŃSKA Paulina 38BYDGOSZCZK20100K 32700:00:1100:31:51.6000:32:02.80+00:15:506:229.4
978SOŁOBODOWSKA Weronika 1058BYDGOSZCZK20101K 32800:01:2400:31:52.4000:33:17.35+00:15:516:229.4
979URBAŃSKA Kamila 1409REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK30116K 32900:00:0000:31:52.5500:31:52.55+00:15:516:229.4
980ROBAKOWSKI Waldemar 1346BYDGOSZCZM40146M 65100:00:0000:31:53.0500:31:53.05+00:15:516:229.4
981GRODZKI Daniel 473BYDGOSZCZM30212M 65200:00:2700:31:55.1500:32:22.85+00:15:546:239.4
982OLKOWSKA Magdalena 828BYDGOSZCZK30117K 33000:01:1400:31:58.6000:33:13.10+00:15:576:239.4
983PRZYBYLSKA Karolina 444KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK20102K 33100:01:3500:31:59.1000:33:34.10+00:15:586:239.4
984PRZYBYLSKA Inez 824BYDGOSZCZK20103K 33200:01:3400:31:59.5000:33:33.80+00:15:586:239.4
985SMERLIŃSKI Robert 2BYDGOSZCZM30213M 65300:01:2300:32:00.9000:33:24.50+00:15:596:249.4
986SUDOŁ Karolina 984BYDGOSZCZK30118K 33300:01:1700:32:01.9000:33:19.10+00:16:006:249.4
987TYBURSKI Maciej 347GRUDZIĄDZM30214M 65400:01:2000:32:04.1000:33:24.25+00:16:036:249.4
988RASSALSKA-KAUSA Jola 267BYDGOSZCZK30119K 33400:01:1000:32:04.2500:33:14.75+00:16:036:249.4
989RASSALSKA Roma 269BYDGOSZCZK30120K 33500:01:1000:32:04.4000:33:14.45+00:16:036:249.4
990DOBRACKA Anna 89GRUDZIĄDZK20104K 33600:01:2000:32:04.5500:33:24.60+00:16:036:249.4
991CHŁYSTEK Joanna 383KOZŁÓW BISKUPIK20105K 33700:01:3000:32:05.3500:33:36.20+00:16:046:259.3
992WAWROWSKA-GRODZKA Marta 470BYDGOSZCZK30121K 33800:00:2600:32:13.5000:32:40.40+00:16:126:269.3
993BISKUPSKA Maja 378BYDGOSZCZK188K 33900:01:2900:32:14.5000:33:44.35+00:16:136:279.3
994ROGALSKA Marcelina 642BIEGAJĄCE KEBABYBYDGOSZCZK20106K 34000:01:1600:32:15.3500:33:31.40+00:16:146:279.3
995NOWAKOWSKA Marta 344BYDGOSZCZK30122K 34100:00:3700:32:16.6500:32:53.70+00:16:156:279.3
996ŻOŁNIERKIEWICZ Katarzyna 927BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK4069K 34200:00:5100:32:17.1000:33:08.50+00:16:166:279.3
997ZIELIŃSKA Justyna 781SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK30123K 34300:01:2900:32:17.4000:33:46.85+00:16:166:279.3
998WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 856BYDGOSZCZK30124K 34400:01:0600:32:18.5000:33:25.40+00:16:176:279.3
999LASEK Małgorzta 1407GDYNIAK4070K 34500:00:5600:32:19.5000:33:15.55+00:16:186:279.3
1000KUTOWSKI Janusz 306INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5059M 65500:01:0200:32:20.5500:33:23.30+00:16:196:289.3
1001SIKORSKI Arkadiusz 1312BYDGOSZCZM1039M 65600:01:4300:32:21.1500:34:05.05+00:16:206:289.3
1002ZAORSKA Joanna 137BIAŁE BŁOTAK30125K 34600:00:5600:32:22.1500:33:18.70+00:16:216:289.3
1003PAWLAK Żaneta 461BIAŁE BŁOTAK4071K 34700:00:5600:32:22.4500:33:18.80+00:16:216:289.3
1004SIKORSKI Norbert 1311BYDGOSZCZM40147M 65700:01:4300:32:22.4500:34:06.10+00:16:216:289.3
1005SONTOWSKA Sylwia 788BYDGOSZCZK30126K 34800:00:0300:32:22.5000:32:26.00+00:16:216:289.3
1006BERNADY Maja 910STRZELNOK1021K 34900:01:3800:32:26.0500:34:04.35+00:16:246:299.2
1007KONOPA Wiktoria 916STRZELNOK1022K 35000:01:3800:32:26.3500:34:04.65+00:16:256:299.2
1008RYBKA Aldona 81BIEGINSTALATORA.PLZIELONKAK4072K 35100:01:3100:32:27.4000:33:58.80+00:16:266:299.2
1009NUNZEK Agnieszka 918BYDGOSZCZK4073K 35200:01:3100:32:27.7000:33:59.20+00:16:266:299.2
1010DEPKA Agnieszka 493BYDGOSZCZK30127K 35300:01:1600:32:28.3000:33:44.80+00:16:276:299.2
1011KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 1041GORZEŃ RUNŚLESINK30128K 35400:01:3000:32:28.4000:33:59.00+00:16:276:299.2
1012LEPPERT Monika 1149BBL SZUBINWIESZKIK20107K 35500:01:1100:32:29.2500:33:40.30+00:16:286:299.2
1013WRZESIŃSKI Wojciech 62FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM40148M 65800:01:2900:32:29.5000:33:58.80+00:16:286:299.2
1014DUDEK Joanna 1136FORDONRUNNERSBYDGOSZCZK30129K 35600:01:2800:32:29.8500:33:58.40+00:16:286:309.2
1015RATAJ Maciej 455ŁOCHOWOM40149M 65900:01:0600:32:29.9000:33:36.80+00:16:286:309.2
1016RATAJ Szymon 456ŁOCHOWOM1040M 66000:01:0600:32:29.9500:33:36.65+00:16:286:309.2
1017SCIGOCKA Beata 987BYDGOSZCZK4074K 35700:00:5000:32:32.8500:33:23.80+00:16:316:309.2
1018BABIŃSKA Agata 614POZNAŃK30130K 35800:01:3300:32:33.3500:34:06.80+00:16:326:309.2
1019IDCZAK-BOREK Hanna 1257BYDGOSZCZK4075K 35900:01:1400:32:40.7500:33:55.35+00:16:396:329.2
1020BOREK Marcin 1256BYDGOSZCZM40150M 66100:01:1400:32:40.9000:33:55.50+00:16:396:329.2
1021MUCHA Natalia 1066BATRUNNERSPAWŁÓWEKK1023K 36000:00:4700:32:46.5000:33:33.60+00:16:456:339.2
1022ANIUKIEWICZ-KUBAS Anna 1005NIEMCZK4076K 36100:01:3500:32:47.3000:34:22.85+00:16:466:339.2
1023KONARZEWSKA Jolanta 125BYDGOSZCZK4077K 36200:01:1200:32:48.0000:34:00.05+00:16:466:339.1
1024WÓJCIK Anna 1300BYDGOSZCK30131K 36300:00:4700:32:48.7500:33:35.90+00:16:476:339.1
1025BRUSKA Joanna 1040MICHALINK189K 36400:00:0200:32:51.2000:32:53.70+00:16:506:349.1
1026TRZEBIATOWSKA Agata 215PRZECHOWO TEAMŚWIECIEK20108K 36500:00:2200:32:52.7500:33:15.35+00:16:516:349.1
1027KĘSKA Rafał 218PRZECHOWO TEAMŚWIECIEM20175M 66200:00:2200:32:53.7000:33:15.90+00:16:526:349.1
1028HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 334JAGODOWOK30132K 36600:00:5000:32:57.0500:33:47.40+00:16:556:359.1
1029BIERYT Arkadiusz 968BYDGOSZCZM5060M 66300:00:4500:32:59.6500:33:44.80+00:16:586:359.1
1030MALCZEWSKA Mirka 426SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK603K 36700:00:5700:32:59.7500:33:56.75+00:16:586:359.1
1031KOWALSKA Klaudia 213BYDGOSZCZK1810K 36800:01:0400:33:00.0000:34:04.10+00:16:586:369.1
1032KOWALSKA Katarzyna 216BYDGOSZCZK30133K 36900:01:0300:33:01.5000:34:05.30+00:17:006:369.1
1033MIROŃCZUK Paweł 1426BYDGOSZCZM20176M 66400:00:3500:33:01.5500:33:36.65+00:17:006:369.1
1034LASOTA Anna 1425SOLEC KUJAWSKIK30134K 37000:00:3400:33:02.0000:33:36.50+00:17:006:369.1
1035GRALAK Mikołaj 483BYDGOSZCZM1815M 66500:00:5800:33:02.3500:34:01.15+00:17:016:369.1
1036OSSOWSKI Łukasz 408BYDGOSZCZM30215M 66600:01:3900:33:04.0500:34:43.15+00:17:026:369.1
1037BOCHAŃSKA Agnieszka 1224SZYSZKIBYDGOSZCZK30135K 37100:01:3400:33:06.3500:34:41.15+00:17:056:379.1
1038ROMANOWSKA Barbara 1226SZYSZKIBYDGOSZCZK1811K 37200:01:3400:33:06.6000:34:41.55+00:17:056:379.1
1039KUJAWA Sylwia 407DYNAMO SKARPABYDGOSZCZK20109K 37300:00:4000:33:07.3500:33:47.40+00:17:066:379.1
1040KUBAS Marek 1006NIEMCZM5061M 66700:01:3500:33:09.2500:34:44.80+00:17:086:379
1041MATUSZEWSKA Agnieszka 178BYDGOSZCZK30136K 37400:01:1100:33:11.6500:34:23.45+00:17:106:389
1042KIELMANN Marcin 1362BYDGOSZCZM30216M 66800:01:0900:33:13.6500:34:22.90+00:17:126:389
1043WŁODARCZYK Olga 195#BANANATEAMRUSZKOWICEK20110K 37500:01:2700:33:15.5000:34:43.00+00:17:146:399
1044FILOSEK Paweł 535BYDGOSZCZM20177M 66900:01:2700:33:15.9000:34:43.25+00:17:146:399
1045SKALIŃSKA Klaudia 803INOWROCŁAWK20111K 37600:00:2400:33:17.1000:33:42.00+00:17:166:399
1046GUŹLECKI Krzysztof 804DULSKM20178M 67000:00:2500:33:17.1000:33:42.20+00:17:166:399
1047OSTASZ Katarzyna 920PRZYŁĘKIK20112K 37700:01:3900:33:20.7000:35:00.65+00:17:196:409
1048ŻEBROWSKI Michał 569BIAŁE BŁOTAM30217M 67100:01:3900:33:20.8500:35:00.80+00:17:196:409
1049NOWAKOWSKA Sylwia 353BYDGOSZCZK30137K 37800:01:3500:33:23.1000:34:58.65+00:17:226:409
1050GÓŹDŹ Hanna 457JAŚ BIEGABYDGOSZCZK604K 37900:00:3800:33:26.2000:34:04.40+00:17:256:419
1051JANKOWIAK Barbara 806BYDGOSZCZK4078K 38000:01:1500:33:27.7500:34:43.25+00:17:266:419
1052NOWAKOWSKA Anna 1289BYDGOSZCZK30138K 38100:00:1200:33:31.9500:33:44.80+00:17:306:428.9
1053GRZESZAK Sławomir 251ASSECO ACTIVE TEAMŁABISZYNM20179M 67200:01:1200:33:32.0000:34:44.30+00:17:306:428.9
1054WIŚNIEWSKA Ewa 661DRZEWIANOWOK4079K 38200:00:5300:33:35.7500:34:28.85+00:17:346:438.9
1055ANDRYSZAK Karolina 423BYDGOSZCZK4080K 38300:01:3000:33:41.3000:35:11.90+00:17:406:448.9
1056KLIMKIEWICZ Elżbieta 770BYDGOSZCZK1024K 38400:01:1700:33:42.1000:34:59.80+00:17:416:448.9
1057WALKOWIAK Greta 310RAFSONGABYDGOSZCZK5016K 38500:00:3800:33:42.6000:34:21.00+00:17:416:448.9
1058SZULC Joanna 1111BYDGOSZCZK30139K 38600:01:2900:33:42.6500:35:11.95+00:17:416:448.9
1059KLIMKIEWICZ Maciej 769BYDGOSZCZM40151M 67300:01:1700:33:44.0000:35:01.60+00:17:426:448.9
1060OLECHNOWICZ Maciej 752SPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOBYDGOSZCZM1041M 67400:02:2000:33:46.8000:36:07.35+00:17:456:458.9
1061PIETROWSKI Tomasz 1395BYDGOSZCZM40152M 67500:00:0500:33:52.7500:33:57.85+00:17:516:468.9
1062HILLER Marta 1333HILLERTEAMOSIELSKOK20113K 38700:01:3600:33:56.7000:35:33.05+00:17:556:478.8
1063KUFEL Maria 1350BYDGOSZCZK20114K 38800:01:3600:33:56.8500:35:33.05+00:17:556:478.8
1064HILLER Andrzej 1335HILLERTEAMOSIELSKOM1042M 67600:01:3500:33:57.0500:35:32.90+00:17:556:478.8
1065MRÓWCZYŃSKI Sebastian 260MRÓWKIBYDGOSZCZM30218M 67700:00:3900:33:59.0500:34:38.95+00:17:576:478.8
1066MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 735MRÓWKIBYDGOSZCZK30140K 38900:00:3900:33:59.3000:34:38.80+00:17:586:478.8
1067PARUCKI Zbigniew 174BYDGOSZCZM5062M 67800:01:2300:34:08.0500:35:32.00+00:18:066:498.8
1068KOCZOROWSKI Maciej 929BYDGOSZCZM1043M 67900:01:2300:34:08.0500:35:31.90+00:18:066:498.8
1069FINGAS Natalia 1126BYDGOSZCZK20115K 39000:01:1700:34:16.1500:35:33.50+00:18:156:518.8
1070GADASZEWSKA Marta 1348STEPBYDGOSZCZK20116K 39100:01:4100:34:34.7000:36:16.30+00:18:336:558.7
1071PRZERACKI Mirosław 416BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40153M 68000:01:3400:34:39.4500:36:14.40+00:18:386:568.7
1072PRZERACKA Violetta 420BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4081K 39200:01:3400:34:39.5500:36:14.30+00:18:386:568.7
1073OLECHNOWICZ Tomasz 753SPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOBYDGOSZCZM40154M 68100:02:2000:34:40.0000:37:00.95+00:18:386:568.7
1074OLECHNOWICZ Aneta 754RÓŻOWA KSIĘŻNICZKABYDGOSZCZK1025K 39300:02:1900:34:41.2000:37:01.00+00:18:406:568.6
1075BOSAK Patrycja 1401BYDGOSZCZK30141K 39400:01:4200:34:43.0000:36:25.35+00:18:416:568.6
1076RAKAŁOWICZ Jakub 530BYDGOSZCZM20180M 68200:00:4800:34:46.2000:35:35.10+00:18:456:578.6
1077RAKAŁOWICZ Krzysztof 576MANCHESTERBYDGOSZCZM30219M 68300:00:4800:34:46.3000:35:35.20+00:18:456:578.6
1078ANDRZEJCZAK Natalia 604STUDZIENKIK20117K 39500:00:5300:34:46.8500:35:40.10+00:18:456:578.6
1079STĘPSKA Krystyna 386BYDGOSZCZK4082K 39600:00:1300:34:48.9000:35:02.10+00:18:476:578.6
1080JENDRZEJEWSKA Joanna 60BYDGOSZCZK20118K 39700:01:3800:34:49.8000:36:27.80+00:18:486:578.6
1081JAROCHA Michał 49BYDGOSZCZM20181M 68400:01:3800:34:49.8000:36:27.85+00:18:486:578.6
1082MINISZEWSKA Irena 462BYDGOSZCZK30142K 39800:01:0600:34:55.4000:36:02.00+00:18:546:598.6
1083ROLIRAD Barbara 1028INOWROCŁAWK20119K 39900:01:4100:34:58.6000:36:40.20+00:18:576:598.6
1084JAROCKA Aleksandra 1196BYDGOSZCZK20120K 40000:01:4100:34:59.0000:36:40.50+00:18:576:598.6
1085RUDNICKI Karolina 31TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK30143K 40100:00:5000:35:00.2000:35:50.70+00:18:597:008.6
1086BIELENNY Michał 628BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6011M 68500:01:1000:35:04.8500:36:15.00+00:19:037:018.6
1087FOLERZYŃSKA Sandra 222BYDGOSZCZK20121K 40200:01:2500:35:10.7000:36:35.95+00:19:097:028.5
1088BILKIEWICZ Anna Maria 741BYDGOSZCZK4083K 40300:01:2600:35:10.9500:36:36.95+00:19:097:028.5
1089ŁAKOMSKA Anna 811BYDGOSZCZK4084K 40400:00:3000:35:17.1500:35:47.50+00:19:167:038.5
1090KRÓL Marta 18GRAŻYNY BIEGANIABYDGOSZCZK20122K 40500:01:1900:35:21.3000:36:40.40+00:19:207:048.5
1091MAJORKOWSKA Anna 1009DREAMTEAMBYDGOSZCZK4085K 40600:01:0000:35:25.6000:36:26.50+00:19:247:058.5
1092PIJAROWSKA Angelika 623BYDGOSZCZK20123K 40700:00:5300:35:27.7500:36:21.30+00:19:267:058.5
1093DOMERADZKA Jagoda 1119BYDGOSZCZK20124K 40800:01:2500:35:32.1000:36:57.70+00:19:317:068.4
1094STĘPSKA Aleksandra 1120BYDGOSZCZK1026K 40900:00:1300:35:32.2500:35:46.15+00:19:317:068.4
1095KONARZEWSKI Arkadiusz 1306BYDGOSZCZM40155M 68600:01:1100:35:35.0500:36:46.95+00:19:337:078.4
1096LISOWSKI Mikołaj 284BYDGOSZCZM1044M 68700:01:5500:35:36.5000:37:32.20+00:19:357:078.4
1097DREWNIAK Paweł 471BYDGOSZCZM20182M 68800:01:3100:35:40.3500:37:11.55+00:19:397:088.4
1098ORLIŃSKI Mateusz 1288BYDGOSZCZM1045M 68900:01:3900:35:40.9500:37:20.60+00:19:397:088.4
1099ORLIŃSKI Andrzej 1287BYDGOSZCZM40156M 69000:01:3900:35:41.1500:37:20.20+00:19:407:088.4
1100CZYŻYCKA Beata 667BYDGOSZCZK4086K 41000:01:3600:35:47.4500:37:23.50+00:19:467:098.4
1101WITKOWSKA Kamila 45CHEŁMŻAK20125K 41100:00:2700:35:54.9500:36:22.25+00:19:537:118.4
1102DUL Paulina 914BYDGOSZCZK1812K 41200:01:2800:35:57.8000:37:26.10+00:19:567:118.3
1103DUL Marcin 917BYDGOSZCZM40157M 69100:01:2800:35:58.0500:37:26.10+00:19:567:118.3
1104STACHOWSKA Aleksandra 886ŚWIECIEK30144K 41300:00:5900:36:03.5500:37:03.40+00:20:027:128.3
1105TUBAJA Anita 57KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30145K 41400:00:4500:36:12.0500:36:57.30+00:20:107:148.3
1106CSONOPIOLI Viktoria 1447K30146K 41500:00:3700:36:15.2000:36:52.60+00:20:147:158.3
1107LEWICKA Antonina 475VILOBYDGOSZCZK1027K 41600:01:3100:36:16.2000:37:47.60+00:20:157:158.3
1108LEWICKA Julia 477VILOBYDGOSZCZK1028K 41700:01:3100:36:16.3000:37:47.70+00:20:157:158.3
1109KORPAS Mikołaj 1046BYDGOSKA SEKCJA KARATE KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM1046M 69200:00:3500:36:22.1000:36:58.00+00:20:217:168.2
1110GORZYCKI Dariusz 1014BYDGOSKA SEKCJA KARATE KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM40158M 69300:00:3700:36:23.9500:37:01.55+00:20:227:168.2
1111CYBUL Anna 1342BYDGOSZCZK4087K 41800:00:5700:36:24.7500:37:22.30+00:20:237:178.2
1112PARTATUS-SKRZYPIŃSKA Barbara 1192BYDGOSZCZK30147K 41900:00:1600:36:33.3500:36:49.55+00:20:327:188.2
1113SAWICKA Alicja 527BYDGOSZCZK4088K 42000:01:2300:36:33.4000:37:56.40+00:20:327:188.2
1114LEPPERT Marta 1152BBL SZUBINWIESZKIK605K 42100:01:1100:36:37.2000:37:48.50+00:20:367:198.2
1115KAPTUR Małgorzata 613BYDGOSZCZK30148K 42200:01:3300:36:37.8500:38:10.95+00:20:367:198.2
1116SZMELTER Jagoda 674BYDGOSZCZK20126K 42300:00:5900:36:50.5500:37:49.80+00:20:497:228.1
1117GROCHOWALSKA Maja 202GROSZKIBYDGOSZCZK1029K 42400:01:1000:36:53.0000:38:03.65+00:20:517:228.1
1118GROCHOWALSKA Marzena 199GROSZKIBYDGOSZCZK30149K 42500:01:1000:36:53.4500:38:03.50+00:20:527:228.1
1119KLUCZYŃSKA Blanka 44BYDGOSZCZK30150K 42600:01:0100:37:05.0000:38:06.05+00:21:037:258.1
1120CIEMNY Sylwia 901BYDGOSZCZK20127K 42700:01:2400:37:19.5000:38:44.10+00:21:187:288
1121FARBOTKO Anna 1082GALACTICA.PLBYDGOSZCZK4089K 42800:01:3200:37:29.0000:39:01.95+00:21:277:298
1122FARBOTKO Marcin 1085GALACTICA.PLBYDGOSZCZM40159M 69400:01:3200:37:29.6000:39:01.80+00:21:287:298
1123RUTKOWSKI Adam 638BYDGOSZCZM40160M 69500:01:3200:37:30.1500:39:02.25+00:21:297:308
1124RUTKOWSKA Ania 637BYDGOSZCZK4090K 42900:01:3200:37:30.1500:39:02.50+00:21:297:308
1125JANKOWSKI Rafał 6BYDGOSZCZM40161M 69600:01:3700:37:53.3000:39:30.70+00:21:527:347.9
1126ZELEK Aleksandra 995BYDGOSZCZK4091K 43000:01:3600:37:53.6000:39:30.55+00:21:527:347.9
1127PŁOCKA Patrycja 923BYDGOSZCZK30151K 43100:00:4200:39:15.5500:39:58.25+00:23:147:517.6
1128SMOLEŃ Aleksandra 292BYDGOSZCZK1030K 43200:01:5500:39:57.5000:41:52.90+00:23:567:597.5
1129SMOLEŃ Joanna 291BYDGOSZCZK30152K 43300:01:5500:39:58.9500:41:54.50+00:23:577:597.5
1130LISOWSKI Sebastian 280BYDGOSZCZM30220M 69700:01:5500:39:59.0000:41:54.15+00:23:577:597.5
1131STANISZEWSKA Aleksandra 832BYDGOSZCZK20128K 43400:00:3100:40:34.8000:41:05.90+00:24:338:067.4
1132UMIŃSKA Anna 799BYDGOSZCZK30153K 43500:01:2400:40:50.1500:42:15.10+00:24:498:107.3
1133MINDIKOWSKA Julia 139BYDGOSZCZK1031K 43600:01:1200:41:15.2500:42:27.25+00:25:148:157.3
1134WIECZOREK Marcin 829BYDGOSZCZM30221M 69800:01:5400:41:19.6500:43:13.95+00:25:188:157.3
1135MINDIKOWSKI Dawid 143BYDGOSZCZM1047M 69900:01:1200:42:33.1500:43:45.60+00:26:328:307.1
1136ZGIEP Maciej 142BYDGOSZCZM30222M 70000:01:1200:42:33.2000:43:45.80+00:26:328:307.1
1137MINDIKOWSKA Agnieszka 136BYDGOSZCZK30154K 43700:01:1100:42:34.1500:43:45.90+00:26:338:307
1138PŁÓCIENNICZAK Izabella 645IZA Z MATIZA, MONIKA Z CIĄGNIKABYDGOSZCZK30155K 43800:01:4200:44:53.4500:46:36.30+00:28:528:586.7
1139ATTA Summer 301INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1048M 70100:01:0400:45:30.4000:46:34.60+00:29:299:066.6
1140KUTOWSKA Oliwia 307INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1032K 43900:01:0300:45:31.7000:46:35.60+00:29:309:066.6
1141HASSI Iwona (Ivet) 793DYNAMO SKARPABYDGOSZCZK4092K 44000:00:4000:49:09.4000:49:50.30+00:33:089:506.1
BOREK Jerzy 1259BYDGOSZCZM10DNF DNF DNF--
BOREK Lena 1258BYDGOSZCZK10DNF DNF DNF--
GIŻA Maciej 905BYDGOSZCZM20DNF DNF DNF--
Znaleziono 1144 wynik(ów)