BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator/ Organizer:
Miasto Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-04-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1440
Wystartowało/ Started:
1144
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
1141
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FELCZAK Jakub 1308BYDGOSZCZM201M 100:00:0100:16:01.1000:16:02.65 3:1218.7
2BEDNAREK Adrian 1233KUCHNIAISPORT.PLBYDGOSZCZM202M 200:00:0100:16:14.6000:16:16.05+00:00:133:1518.5
3WILKOSZ Tomasz 1428M101M 300:00:0100:16:48.0500:16:49.65+00:00:463:2117.9
4TULEJA Jakub 1427M102M 400:00:0100:17:10.8000:17:12.35+00:01:093:2617.5
5MRUK Tomasz 34CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 500:00:0400:17:11.9500:17:16.90+00:01:103:2617.4
6ŻAL Robert 1008JFTCBYDGOSZCZM301M 600:00:0300:17:22.4000:17:26.05+00:01:213:2817.3
7DEROŃ Waldemar 3371 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 700:00:0300:17:37.4000:17:40.90+00:01:363:3117
8KLÓSKA Fabian 686SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM203M 800:00:0300:17:50.5000:17:53.60+00:01:493:3416.8
9KOWALSKI Bartek 1433M103M 900:00:0100:17:57.2500:17:59.15+00:01:563:3516.7
10WAWRZYNIAK Dominik 852DART TAVERNA NAKŁOWYSTĘPM204M 1000:00:0500:18:04.2500:18:09.95+00:02:033:3616.6
11BEDRA Robert 39BYDGOSZCZM303M 1100:00:0200:18:10.3500:18:12.95+00:02:093:3816.5
12SZENK Marta 846BYDGOSZCZK301K 100:00:0200:18:10.9500:18:13.50+00:02:093:3816.5
13KARASZEWSKI Norbert 37356 BAZA LOTNICZABIAŁE BŁOTAM304M 1200:00:0500:18:17.0500:18:22.90+00:02:153:3916.4
14BONKOWSKI Piotr 180NAKŁO NAD NOTECIĄM205M 1300:00:0100:18:18.9500:18:20.70+00:02:173:3916.4
15MUĆKO Bartosz 330BYDGOSZCZM104M 1400:00:0100:18:24.8000:18:26.05+00:02:233:4116.3
16MACKOWSKI Maciej 131MYSLECINEK BDGBYDGOSZCZM305M 1500:00:0100:18:25.0000:18:26.30+00:02:233:4116.3
17KWIATKOWSKI Damian 98RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM206M 1600:00:0400:18:26.9000:18:31.60+00:02:253:4116.3
18KURDELSKI Kamil 320BYDGOSZCZM207M 1700:00:0200:18:27.9000:18:30.10+00:02:263:4116.2
19SZCZEPANIAK Cezary 1254BYDGOSZCZM402M 1800:00:0200:18:37.1000:18:39.15+00:02:363:4316.1
20BATOR Michał 1382STRAŻ MIEJSKA TORUŃCHEŁMŻAM208M 1900:00:0200:18:37.4500:18:39.50+00:02:363:4316.1
21ŚLEFARSKI Jacek 1025TRIFRIENDSBYDGOSZCZM306M 2000:00:0400:18:38.2000:18:42.40+00:02:373:4316.1
22FLOREK Paweł 16RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 2100:00:0200:18:39.6500:18:41.65+00:02:383:4316.1
23JANCARZEWSKI Marcin 1430M105M 2200:00:0300:18:41.3000:18:44.35+00:02:403:4416.1
24KOZŁOWSKI Rafał 160BYDGOSZCZM403M 2300:00:0200:18:43.3500:18:45.80+00:02:423:4416
25PRZYBYLSKI Bartek 830RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 2400:00:3000:18:45.2500:19:16.10+00:02:443:4516
26CHOLEWIŃSKI Dariusz 671HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM404M 2500:00:0300:18:49.2000:18:52.25+00:02:483:4515.9
27GRALIK Jedrzej 543BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM209M 2600:00:0400:18:52.8000:18:57.50+00:02:513:4615.9
28RYDLEWSKI Marek 147RUN BYDGOSZCZCIELEM405M 2700:00:0500:18:53.2000:18:58.65+00:02:523:4615.9
29KUROWSKI Kamil 287ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM309M 2800:00:0600:19:07.1500:19:13.70+00:03:063:4915.7
30OSTROWSKI Kacper 1268JEDNEGO SERCABYDGOSZCZM2010M 2900:00:0200:19:11.9000:19:14.15+00:03:103:5015.6
31SIWKOWSKI Roman 438BIEGAM , BIEGAM, BIEGAMBYDGOSZCZM501M 3000:00:0300:19:13.8500:19:17.35+00:03:123:5015.6
32MICHALCZAK Bartosz 1027ŚLIMAKI BARCINBARCINM2011M 3100:00:0100:19:17.0500:19:18.90+00:03:153:5115.6
33RADECKI Przemysław 458BYDGOSZCZM406M 3200:00:1200:19:21.9000:19:34.40+00:03:203:5215.5
34BEJGIER Edmund 1211DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM407M 3300:00:1500:19:26.0500:19:41.30+00:03:243:5315.4
35WENDA Dawid 46SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2012M 3400:00:0300:19:27.1500:19:30.80+00:03:263:5315.4
36SZOPINSKI Rafał 665BYDGOSZCZM3010M 3500:00:0900:19:29.9500:19:39.85+00:03:283:5415.4
37BRODOWSKI Daniel 1241BYDGOSZCZM181M 3600:00:0700:19:33.4000:19:41.10+00:03:323:5415.3
38PORAJ Maciej 1077BYDGOSZCZM2013M 3700:00:0700:19:38.2000:19:45.65+00:03:373:5515.3
39PILEWSKI Mikołaj 226BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM2014M 3800:00:2100:19:38.5500:19:59.95+00:03:373:5515.3
40BANACH Tomasz 1347GRUDZIĄDZM3011M 3900:00:1200:19:42.5500:19:55.00+00:03:413:5615.2
41JENCZEWSKI Szymon 760CIECHOCINM2015M 4000:00:0200:19:45.4000:19:47.90+00:03:443:5715.2
42MIĘTKIEWICZ Rafał 1191SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁOŚLIWIEM2016M 4100:00:0800:19:45.7000:19:54.40+00:03:443:5715.2
43OLSZYŃSKI Sebastian 118SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM408M 4200:00:1500:19:46.4000:20:02.10+00:03:453:5715.2
44ROMANOWSKI Michal 369BYDGOSZCZM3012M 4300:00:0800:19:48.0000:19:56.55+00:03:463:5715.2
45FELKNER Kamil 1302BYDGOSZCZM106M 4400:00:0200:19:48.8000:19:51.55+00:03:473:5715.1
46MUCHA Marcin 150BATRUNNERSPAWŁÓWEKM3013M 4500:00:0900:19:48.9500:19:57.95+00:03:473:5715.2
47GORCZYCA Maciej 658BIELSKM2017M 4600:00:0800:19:50.9000:19:59.10+00:03:493:5815.1
48KLUSKA Adam 1104IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEM3014M 4700:00:0200:19:51.7500:19:54.50+00:03:503:5815.1
49KOZIŃSKI Marek 736RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM3015M 4800:00:1500:19:53.2000:20:08.20+00:03:523:5815.1
50BOROS Patryk 930BYDGOSZCZM2018M 4900:02:0800:19:54.5000:22:03.45+00:03:533:5915.1
51BZDZION Marcin 1371BYDGOSZCZM2019M 5000:00:0600:19:58.2000:20:04.45+00:03:573:5915
52KRYSPIN Arkadiusz 1173BYDGOSZCZM2020M 5100:00:0700:19:59.0000:20:06.70+00:03:573:5915
53WIERZYŃSKI Damian 1234TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2021M 5200:00:1000:19:59.7000:20:10.10+00:03:584:0015
54WENDA Mateusz 298SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2022M 5300:00:0700:20:00.9000:20:08.00+00:03:594:0015
55SPRYSZYŃSKI Wojciech 1273ŁOCHOWOM3016M 5400:02:0200:20:03.1500:22:05.20+00:04:024:0015
56JANKOWIAK Łukasz 730BYDGOSZCZM2023M 5500:00:0600:20:04.1500:20:11.05+00:04:034:0114.9
57KŁOSOWSKI Marcin 20WWW.JABEX.COM.PLBYDGOSZCZM409M 5600:00:0100:20:04.3500:20:05.70+00:04:034:0015
58WARSZAWSKI Przemysław 845BYDGOSZCZM2024M 5700:00:1100:20:05.3000:20:16.90+00:04:044:0114.9
59SKUBISZEWSKI Damian 765ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM2025M 5800:00:0800:20:05.8500:20:14.30+00:04:044:0114.9
60DADZIBÓG Mariusz 1185EVERYDAYRUNNING TEAMŚWINKIM2026M 5900:01:4900:20:06.7000:21:56.30+00:04:054:0114.9
61BORCZYKOWSKI Rafał 318BYDGOSZCZM3017M 6000:00:0300:20:07.7000:20:11.35+00:04:064:0114.9
62DĘBSKI Adrian 409BYDGOSZCZM3018M 6100:00:1500:20:08.4000:20:23.90+00:04:074:0114.9
63MARTIN Paweł 606BYDGOSZCZM3019M 6200:00:2900:20:14.9000:20:44.20+00:04:134:0314.8
64KAMIŃSKI Jakub 1057BYDGOSZCZM2027M 6300:00:0400:20:17.5500:20:22.05+00:04:164:0314.8
65KUJAWA Kamil 96ZESPÓŁ SZKÓL BUDOWLANYCH W BYDGOSZCZYWOJNOWOM3020M 6400:00:1300:20:17.9000:20:31.55+00:04:164:0314.8
66ZBORAŁA Mateusz 76BYDGOSZCZM2028M 6500:00:0600:20:18.5500:20:25.40+00:04:174:0314.8
67GWITT Bartosz 1420BYDGOSZCZM3021M 6600:00:3500:20:21.9000:20:57.10+00:04:204:0414.7
68SKUZA Sebastian 231BYDGOSZCZM2029M 6700:00:2600:20:23.9500:20:50.30+00:04:224:0414.7
69WALDA Łukasz 631BYDGOSZCZM3022M 6800:00:1700:20:24.6500:20:41.85+00:04:234:0414.7
70ŁYSZCZARZ Błażej 871BYDGOSZCZM3023M 6900:00:1300:20:26.2000:20:40.15+00:04:254:0514.7
71SAPA Kacper 1214BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM2030M 7000:00:2700:20:27.6000:20:55.45+00:04:264:0514.7
72LOOSE Michał 73LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM2031M 7100:00:0600:20:28.9500:20:35.50+00:04:274:0514.6
73WOJDAT Marta 382FIT MAX GYMBIAŁE BŁOTAK201K 200:00:2000:20:30.3500:20:50.45+00:04:294:0614.6
74GURDAK Leszek 364TURM4010M 7200:00:0500:20:30.3500:20:36.20+00:04:294:0614.6
75TRZCIŃSKI Franciszek 297SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM502M 7300:00:0400:20:30.5000:20:34.90+00:04:294:0614.6
76ZIĘTAK Krzysztof 580OSIELSKOM503M 7400:00:1000:20:31.2500:20:41.25+00:04:304:0614.6
77ANDRZEJEWSKI Paweł 1039DOBROMIERZM3024M 7500:00:0900:20:34.4500:20:44.05+00:04:334:0714.6
78KRUPA Piotr 751BYDGOSZCZM3025M 7600:00:1900:20:34.4500:20:53.65+00:04:334:0614.6
79PAWLAK Jakub 446JFTC SUBYDGOSZCZM3026M 7700:00:2800:20:35.0000:21:03.30+00:04:334:0714.6
80JUCHACZ Michał 336DZIKI /TRI TEAM INOINOWROCŁAWM3027M 7800:00:0600:20:35.2500:20:41.85+00:04:344:0714.6
81ZBORAŁA Dawid 58BYDGOSZCZM2032M 7900:00:0500:20:35.6000:20:41.50+00:04:344:0714.6
82DĄBROWSKI Jarosław 211CB163BYDGOSZCZM2033M 8000:00:2500:20:36.4500:21:01.45+00:04:354:0714.6
83KOWALSKI Jacek 338BYDGOSZCZM4011M 8100:00:1100:20:38.0000:20:49.90+00:04:364:0714.5
84DZIEKAN Wojtek 826KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3028M 8200:00:1700:20:38.3500:20:56.05+00:04:374:0714.5
85KUTOWSKI Przemysław 175PRUSZCZM4012M 8300:00:0400:20:38.8500:20:43.25+00:04:374:0714.5
86JOACHIMIAK Dariusz 151KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2034M 8400:00:0700:20:41.2500:20:48.70+00:04:404:0814.5
87WELZ Robert 1186BYDGOSZCZM182M 8500:00:0700:20:41.4000:20:49.30+00:04:404:0814.5
88ŚWITAJ Mateusz 1103WTS ASTORIABYDGOSZCZM107M 8600:00:0300:20:41.8500:20:45.50+00:04:404:0814.5
89MILOSIERNY Oskar 1109NAKŁO NAD NOTECIĄM2035M 8700:00:1900:20:42.0500:21:01.85+00:04:404:0814.5
90RZEKANOWSKI Paweł 217RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2036M 8800:00:1400:20:43.5000:20:58.15+00:04:424:0814.5
91JANYSKA Krzysztof 104BYDGOSZCZM3029M 8900:00:1000:20:43.5500:20:54.40+00:04:424:0814.5
92BASIŃSKI Łukasz 1202INOWROCŁAWM2037M 9000:00:2800:20:45.5000:21:14.15+00:04:444:0914.4
93MAGDZIARZ Jakub 931KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM3030M 9100:00:1800:20:45.6500:21:04.10+00:04:444:0914.4
94BAZAK Cezary 617CDIS SZBYDGOSZCZM504M 9200:00:3200:20:46.3000:21:18.35+00:04:454:0914.4
95TOMASZEWSKI Jordan 119TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3031M 9300:00:1100:20:46.5500:20:58.45+00:04:454:0914.4
96TRYT Maciej 1003RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3032M 9400:00:1100:20:46.9000:20:58.50+00:04:454:0914.4
97BRZEZIŃSKI Paweł 616R2GBYDGOSZCZM4013M 9500:00:3100:20:47.9500:21:19.40+00:04:464:0914.4
98GALIŃSKI Bartosz 764BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM2038M 9600:00:0600:20:48.6000:20:54.70+00:04:474:0914.4
99BANASIAK Paweł 242BYDGOSZCZM2039M 9700:00:1600:20:49.2500:21:05.50+00:04:484:0914.4
100SUDOŁ Jacek 911IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3033M 9800:00:0800:20:51.0500:20:59.80+00:04:494:1014.4
101NAGORZYSKI Arkadiusz 384BYDGOSZCZM3034M 9900:00:1800:20:54.5000:21:12.95+00:04:534:1014.4
102MOGILNICKI Dominik 1031KONSTANTOWOM2040M 10000:00:5300:20:56.2000:21:49.60+00:04:554:1114.3
103NADRATOWSKI Maciej 1059KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 10100:00:0500:20:56.9500:21:02.20+00:04:554:1114.3
104TUBAJA Albert 53KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4015M 10200:00:0300:20:58.3500:21:01.90+00:04:574:1114.3
105BANASZAK Krzysztof 1172BYDGOSZCZM2041M 10300:00:1700:20:58.4000:21:15.85+00:04:574:1114.3
106BANAŚ Adrian 1285KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2042M 10400:00:0600:20:59.7500:21:06.35+00:04:584:1214.3
107BIEL Marek 2931% DLA DARI BIELMAŁE RUDYM4016M 10500:00:1000:21:01.1500:21:11.55+00:05:004:1214.3
108PIOTROWSKI Dariusz 328BYDGOSZCZM4017M 10600:00:1300:21:01.6000:21:15.00+00:05:004:1214.3
109SZWARC Paweł 191RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3035M 10700:00:3600:21:01.9000:21:38.70+00:05:004:1214.3
110LIPSKI Krzysztof 1121RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4018M 10800:00:3700:21:04.6500:21:41.75+00:05:034:1214.2
111ZIOMEK Piotr 1381STRAŻ MIEJSKA TORUŃTORUŃM3036M 10900:00:0300:21:04.7500:21:08.70+00:05:034:1314.2
112WNĘK Natalia 1200GRÓDEKK202K 300:00:1400:21:05.2500:21:19.35+00:05:044:1314.2
113NOWICKI Tomasz 776POWER FLOWER TEAMBYDGOSZCZM2043M 11000:00:0900:21:05.6000:21:14.70+00:05:044:1314.2
114BANASZAK Dawid 1176BYDGOSZCZM3037M 11100:00:1700:21:06.1500:21:23.60+00:05:054:1314.2
115GÓŹDŹ Tomasz 433JAŚ BIEGABYDGOSZCZM4019M 11200:00:2800:21:07.5000:21:36.00+00:05:064:1314.2
116WŁODARCZYK Wojciech 620BYDGOSZCZM505M 11300:00:1000:21:08.0000:21:18.90+00:05:064:1314.2
117KLINIKOWSKI Jacek 107KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4020M 11400:00:0900:21:08.4500:21:17.80+00:05:074:1314.2
118TOMKOWIAK Tomasz 52SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2044M 11500:00:0500:21:08.6500:21:14.40+00:05:074:1314.2
119LIGMANOWSKI Mateusz 84OSP RATOWNIK ŚWIECIEŚWIECIEM2045M 11600:00:4100:21:08.8500:21:50.30+00:05:074:1314.2
120KANNEBERG Maciej 559RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2046M 11700:01:5200:21:09.0500:23:01.65+00:05:074:1314.2
121GLIWKA Artur 13981. BLWLINOWROCŁAWM3038M 11800:00:4800:21:11.8500:21:59.95+00:05:104:1414.2
122HAMERSKI Dawid 389GORDON RUNKCYNIAM2047M 11900:00:1900:21:12.4500:21:32.35+00:05:114:1414.1
123GRECHUTA Tomasz 256BYDGOSZCZM3039M 12000:00:0500:21:12.5000:21:17.60+00:05:114:1414.2
124SOBCZAK Monika 1219ZAMOSCK302K 400:00:2600:21:14.2000:21:40.80+00:05:134:1414.1
125DACH Łukasz 676MATATABYDGOSZCZM3040M 12100:00:0800:21:17.7500:21:26.00+00:05:164:1514.1
126KRZYŻANOWSKI Robert 525BYDGOSZCZM4021M 12200:00:1100:21:18.7000:21:30.05+00:05:174:1514.1
127SOBCZAK Marcin 179CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3041M 12300:00:1000:21:20.5500:21:31.20+00:05:194:1614.1
128GALIŃSKI Łukasz 1146BYDGOSZCZM183M 12400:00:1000:21:21.3500:21:31.50+00:05:204:1614.1
129HASS Adam 701BYDGOSZCZM3042M 12500:00:1000:21:23.2500:21:33.55+00:05:224:1614
130PAKULSKI Rafał 1010BYDGOSZCZM4022M 12600:00:2000:21:27.1000:21:47.10+00:05:264:1714
131GACKOWSKI Szymon 1132SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZCZM3043M 12700:00:1100:21:27.1000:21:39.00+00:05:264:1714
132WOŹNIAK Anna 122RUN PASJABYDGOSZCZK303K 500:00:0500:21:28.2000:21:34.10+00:05:274:1714
133WRÓBLEWSKI Kewin 958BYDGOSZCZM184M 12800:00:1200:21:28.2500:21:41.10+00:05:274:1714
134KAMIŃSKI Marcin 1410POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM2048M 12900:01:5000:21:29.6500:23:20.00+00:05:284:1814
135BIAŁOUS Krzysztof 1015NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM506M 13000:00:0500:21:31.6000:21:37.20+00:05:304:1813.9
136WIŚNIEWSKI Tomasz 425NAKŁO NAD NOTECIĄM2049M 13100:00:0600:21:32.1000:21:38.95+00:05:314:1813.9
137SZCZĘSNY Arkadiusz 401DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM3044M 13200:00:2300:21:32.2000:21:56.05+00:05:314:1813.9
138OMNICZYŃSKI Tomasz 1106FORDONBYDGOSZCZM2050M 13300:00:3900:21:33.2000:22:13.10+00:05:324:1813.9
139KOŁACKI Jarosław 1140DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM2051M 13400:00:2300:21:34.3000:21:57.90+00:05:334:1813.9
140WNĘK Martin 492BYDGOSZCZM2052M 13500:00:2900:21:34.6500:22:03.75+00:05:334:1813.9
141WENDT Grzegorz 1223ZŁOTÓWM4023M 13600:00:3000:21:35.3500:22:05.90+00:05:344:1913.9
142KARPACZ Jarek 506WITOSLAWM2053M 13700:00:1500:21:36.0000:21:51.90+00:05:344:1913.9
143BONKOWSKI Wojciech 177NAKŁO NAD NOTECIĄM3045M 13800:00:0200:21:37.8500:21:40.10+00:05:364:1913.9
144SKORNIA Eliza 1325BYDGOSZCZK203K 600:01:0300:21:37.9000:22:41.70+00:05:364:1913.9
145SALAMON Wojtek 1296CHEŁMŻAM3046M 13900:00:0900:21:39.4500:21:49.20+00:05:384:2013.8
146WIDŹGOWSKI Przemysław 250BYDGOSZCZM3047M 14000:00:0900:21:39.5500:21:48.65+00:05:384:1913.9
147LEŚNY Mateusz 815PRZEMYŚLM2054M 14100:00:5900:21:39.6000:22:39.05+00:05:384:2013.8
148MAKLAKIEWICZ Łukasz 679BYDGOSZCZM4024M 14200:00:1600:21:39.7500:21:56.55+00:05:384:2013.8
149PALIGA Antoni 619RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 14300:00:1300:21:40.8000:21:54.40+00:05:394:2013.8
150SOKOŁOWSKI Piotr 28GORDON RUNBYDGOSZCZM3048M 14400:00:1900:21:48.0000:22:07.30+00:05:464:2113.8
151MIKOŁAJSKI Krzysztof 565BYDGOSZCZM2055M 14500:00:1000:21:50.8500:22:01.00+00:05:494:2213.7
152WĘGRZYNOWSKI Sławomir 102KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4025M 14600:00:1700:21:53.9000:22:11.05+00:05:524:2213.7
153PARUCKI Paweł 611SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2056M 14700:00:3200:21:54.4500:22:27.40+00:05:534:2313.7
154WIADERKIEWICZ Mariusz 342CLIMAGKRUSZYNM4026M 14800:00:1900:21:57.0000:22:16.00+00:05:554:2313.7
155SKRZYPIŃSKI Marek 1195BYDGOSZCZM3049M 14900:00:1600:21:57.7000:22:14.05+00:05:564:2313.7
156STARSZAK Paweł 1113DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3050M 15000:00:0900:21:59.4000:22:08.50+00:05:584:2313.6
157RUTKOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM4027M 15100:00:2000:21:59.6000:22:19.80+00:05:584:2313.6
158KIELA Robert 1055CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM4028M 15200:00:1400:21:59.6500:22:14.55+00:05:584:2413.6
159LEWICKI Maciej 1183SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZZM4029M 15300:00:3400:22:01.2500:22:35.65+00:06:004:2413.6
160KUK Piotr 538KABEL TAEMOSTROMECKOM4030M 15400:00:0900:22:01.4500:22:10.75+00:06:004:2413.6
161BRZEZIŃSKI Sławomir 1164CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4031M 15500:00:1500:22:01.8000:22:17.30+00:06:004:2413.6
162FOLERZYŃSKI Dawid 234SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM185M 15600:00:0900:22:02.7000:22:12.45+00:06:014:2413.6
163WESOŁOWSKI Krzysztof 801RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4032M 15700:00:2300:22:03.4500:22:26.55+00:06:024:2413.6
164SZNAJDROWSKI Mateusz 809KORONOWOM2057M 15800:00:2400:22:04.2500:22:28.40+00:06:034:2413.6
165STĘPSKI Marek 252BYDGOSZCZM4033M 15900:00:1300:22:04.6500:22:17.65+00:06:034:2413.6
166SZNAJDROWSKI Jerzy 810KORONOWOM508M 16000:00:2100:22:05.6000:22:27.20+00:06:044:2513.6
167CHORZĘPA Bogusław 1061BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3051M 16100:00:2700:22:06.4500:22:34.40+00:06:054:2513.6
168SZARLEJ Marcin 316BYDGOSZCZM3052M 16200:00:1400:22:09.1000:22:23.65+00:06:084:2513.5
169PAWLAK Robert 893IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4034M 16300:00:4600:22:09.9000:22:56.45+00:06:084:2613.5
170ROGALSKI Maciej 928BYDGOSZCZM3053M 16400:02:0800:22:10.4000:24:19.20+00:06:094:2613.5
171JUREK Piotr 1304BBLSZUBINM509M 16500:00:1900:22:10.8000:22:30.30+00:06:094:2613.5
172BIAŁKA Kamil 254PEWNIAKIBYDGOSZCZM2058M 16600:00:3100:22:11.0000:22:42.75+00:06:094:2613.5
173SIUDA Rafal 1351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4035M 16700:02:0000:22:11.3500:24:11.60+00:06:104:2613.5
174GUZOWSKI Rafał 286TCMS PESA BYDGOSZCZFORDONM2059M 16800:01:2700:22:12.2500:23:39.75+00:06:114:2613.5
175STASZKIEWICZ Lucyna 214CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZK501K 700:00:1000:22:14.2000:22:24.25+00:06:134:2613.5
176KOPACZEWSKI Marcin 453KRUSZYN KRAJEŃSKIM3054M 16900:00:1500:22:14.4000:22:29.60+00:06:134:2613.5
177JANIKOWSKA Awa 114CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK204K 800:00:1300:22:15.5500:22:28.85+00:06:144:2713.5
178SZUBERT Maciej 592BYDGOSZCZM4036M 17000:00:2400:22:16.4500:22:41.30+00:06:154:2713.5
179GRZONKA Michał 1232TCMS PESA BYDGOSZCZBRZEZINY 16M3055M 17100:01:3000:22:16.9000:23:47.05+00:06:154:2713.5
180ŻEGLICZ Marek 1007SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM2060M 17200:00:2400:22:17.1500:22:41.20+00:06:164:2713.5
181BINIENDA Mateusz 340BIMATKRUSZYNM3056M 17300:00:1800:22:17.2000:22:36.00+00:06:164:2713.5
182WYSOCKI Piotr 568RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3057M 17400:01:5300:22:17.6000:24:11.10+00:06:164:2713.5
183WAJCHERT Łukasz 472INOWROCŁAWM3058M 17500:00:0500:22:18.5500:22:23.55+00:06:174:2713.5
184WIŚNIEWSKI Paweł 358BYDGOSZCZM2061M 17600:00:3100:22:19.1000:22:51.05+00:06:184:2813.4
185PALIGA Mateusz 618RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2062M 17700:01:5300:22:20.7500:24:14.50+00:06:194:2813.4
186FUŁAT Karol 1107TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM5010M 17800:01:2000:22:21.6000:23:42.30+00:06:204:2813.4
187CYL Dawid 351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3059M 17900:00:2200:22:27.7500:22:50.25+00:06:264:2913.4
188RAUNEST Adam 546BYDGOSZCZM5011M 18000:00:2900:22:27.8500:22:57.45+00:06:264:2913.4
189NAWROCKI Dawid 1177BYDGOSZCZM2063M 18100:00:3900:22:31.9000:23:11.05+00:06:304:3013.3
190GOZIMIRSKI Andrzej 692SGUASH POINT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM601M 18200:00:0200:22:32.7500:22:35.25+00:06:314:3013.3
191KAMPER Jarosław 526BYDGOSZCZM4037M 18300:00:1400:22:32.8000:22:47.00+00:06:314:3013.3
192GACKOWSKI Krzysztof 792BYDGOSZCZM4038M 18400:00:0900:22:32.9000:22:42.60+00:06:314:3013.3
193MALINOWSKI Waldemar 396RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4039M 18500:00:2500:22:34.6500:23:00.10+00:06:334:3113.3
194SZULC Rafał 208RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM3060M 18600:00:3700:22:35.5000:23:12.60+00:06:344:3113.3
195KUCHCZYŃSKI Adam 596BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM5012M 18700:00:3100:22:35.9000:23:07.40+00:06:344:3113.3
196GRZECHOWIAK Krzysztof 581BYDGOSZCZM3061M 18800:01:4500:22:36.9500:24:22.00+00:06:354:3113.3
197BRYWCZYŃSKI Krystian 75RODOS TEAMPIECHCINM3062M 18900:00:4900:22:37.2500:23:26.70+00:06:364:3113.3
198JANYSKA Adam 1299UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBIAŁE BLOTAM186M 19000:00:1100:22:38.9500:22:49.95+00:06:374:3113.3
199LEWANDOWSKI Sławomir 1043KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM3063M 19100:00:5600:22:43.6500:23:40.40+00:06:424:3213.2
200SADKOWSKI Adrian 534RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM187M 19200:00:3200:22:46.1500:23:18.20+00:06:454:3313.2
201KARPIŃSKI Daniel 305FC KOBYLARNIAKOBYLARNIAM3064M 19300:00:1700:22:47.0000:23:04.90+00:06:454:3313.2
202WŁOCH Sylwester 630BYDGOSZCZM5013M 19400:00:0400:22:51.9500:22:56.15+00:06:504:3413.1
203ZIELINSKI Marcin 745BYDGOSZCZM3065M 19500:00:0700:22:52.5500:22:59.85+00:06:514:3413.1
204KALISZEWSKI Daniel 515TRYSZCZYNM4040M 19600:00:0500:22:52.6000:22:58.00+00:06:514:3413.1
205KALISZEWSKA Małgorzata 517RUN PASJATRYSZCZYNK401K 900:00:0500:22:52.6500:22:57.90+00:06:514:3413.1
206BAGROWSKI Marek 200UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE JANOWO BIEGAJNOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5014M 19700:00:1900:22:52.9000:23:12.20+00:06:514:3413.1
207OWCZARSKI Krzysztof 1036BYDGOSZCZM3066M 19800:00:4500:22:54.4500:23:40.40+00:06:534:3513.1
208SIEMASZKO Michał 1225SZYSZKIBYDGOSZCZM3067M 19900:00:1100:22:54.9000:23:06.80+00:06:534:3513.1
209BISKUPSKI Marcin 375BYDGOSZCZM3068M 20000:01:3300:22:55.0000:24:28.85+00:06:534:3513.1
210SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1197BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3069M 20100:01:0000:22:55.2000:23:55.85+00:06:544:3513.1
211WOJCIECHOWSKI Jarosław 367BYDGOSZCZM4041M 20200:00:1700:22:57.5500:23:14.65+00:06:564:3513.1
212CZAPLEWSKI Krzysztof 1365OSTROWITEM3070M 20300:01:1800:22:58.8000:24:16.80+00:06:574:3513.1
213LEMAŃSKI Jacek 552BYDGOSZCZM2064M 20400:00:0300:22:59.2000:23:03.05+00:06:584:3613
214ROSÓŁ Jacek 26BYDGOSZCZM3071M 20500:00:2800:23:01.2000:23:29.70+00:07:004:3613
215WÓJTOWICZ Ryszard 1240WÓJTOWICZ TEAMSOLEC KUJAWSKIM2065M 20600:00:0500:23:01.2500:23:07.10+00:07:004:3613
216JACIUBEK Andrzej 1163NIEZRZESZONY - AMATORBYDGOSZCZM5015M 20700:00:4600:23:01.8000:23:48.50+00:07:004:3613
217KARASZEWSKI Marcin 510BYDGOSZCZM3072M 20800:00:4200:23:05.7000:23:47.95+00:07:044:3713
218BUTRYM Piotr 700BYDGOSZCZM3073M 20900:01:0600:23:06.1000:24:12.15+00:07:054:3713
219BUTRYM Dariusz 303BYDGOSZCZM4042M 21000:01:0500:23:06.6000:24:12.35+00:07:054:3713
220MYLER Łukasz 802SYPNIEWOM2066M 21100:00:4900:23:07.5500:23:57.45+00:07:064:3713
221KOŚCIELAK Maciej 1030ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM3074M 21200:00:3500:23:08.0000:23:43.10+00:07:064:3713
222DULIŃSKI Bartek 1387NIEMCZM108M 21300:00:4200:23:08.2000:23:51.15+00:07:074:3713
223KRASIŃSKA Katarzyna 439BYDGOSZCZK304K 1000:00:1600:23:08.3500:23:25.20+00:07:074:3713
224ŻUCHOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM4043M 21400:00:1900:23:08.6000:23:28.05+00:07:074:3713
225KANIEWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZM3075M 21500:00:3000:23:09.5000:23:39.65+00:07:084:3713
226WALENCIAK Jarosław 43CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4044M 21600:00:1500:23:09.6000:23:24.85+00:07:084:3713
227STYCZYŃSKI Oskar 1329LIPNIKIM109M 21700:00:4900:23:10.2500:23:59.40+00:07:094:3812.9
228BARTOSZYŃSKA Milena 524ŁOCHOWOK205K 1100:00:3200:23:10.5000:23:43.05+00:07:094:3812.9
229CECHOWSKI Marcin 27TORUŃM3076M 21800:00:3200:23:10.9000:23:43.30+00:07:094:3812.9
230MIKOŁAJCZAK Sławomir 687BYDGOSZCZM4045M 21900:00:3600:23:11.3500:23:47.55+00:07:104:3812.9
231NAGOW Michał 95BYDGOSZCZM4046M 22000:01:3100:23:11.6000:24:42.85+00:07:104:3812.9
232NOWAKOWSKI Oskar 1290BYDGOSZCZM1010M 22100:00:1200:23:12.2000:23:24.70+00:07:114:3812.9
233GĄSIOR Mariusz 874BYDGOSZCZM4047M 22200:00:1500:23:13.3500:23:28.45+00:07:124:3812.9
234CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 602CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK402K 1200:00:2700:23:13.8500:23:41.55+00:07:124:3812.9
235SCHNEIDER Krystian 904BYDGOSZCZM2067M 22300:00:3700:23:14.3500:23:52.05+00:07:134:3912.9
236PAWLAK Waldemar 11VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3077M 22400:00:0600:23:15.4500:23:21.55+00:07:144:3912.9
237DOCZEKALSKA Paulina 1244RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK305K 1300:00:1600:23:15.5000:23:31.70+00:07:144:3912.9
238WOLAN Magdalena 1134BYDGOSZCZK306K 1400:00:0500:23:15.6500:23:21.50+00:07:144:3912.9
239DERENDA Miroslaw 714INOWROCLAWM3078M 22500:00:4700:23:15.6500:24:02.95+00:07:144:3912.9
240JANUSZKIEWICZ Piotr 424ŁOCHOWOM3079M 22600:00:1100:23:15.7500:23:27.25+00:07:144:3912.9
241PILARSKI Paweł 1204BYDGOSZCZM2068M 22700:00:0800:23:15.9500:23:24.10+00:07:144:3912.9
242MINTA Adam 579BYDGOSZCZM3080M 22800:00:3100:23:16.3500:23:47.50+00:07:154:3912.9
243BOROWSKI Radosław 870KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2069M 22900:00:3400:23:18.3500:23:52.45+00:07:174:3912.9
244STYCZYŃSKI Olaf 1330LIPNIKIM1011M 23000:00:4900:23:18.9500:24:08.70+00:07:174:3912.9
245JAMRÓZ Robert 206MUROWANIECM4048M 23100:00:2200:23:19.1000:23:41.60+00:07:184:3912.9
246WOJCIECHOWSKI Grzegorz 15BYDGOSZCZM2070M 23200:00:4400:23:19.4500:24:03.75+00:07:184:3912.9
247GORDON Roman 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 23300:00:1800:23:20.8500:23:39.05+00:07:194:4012.8
248STAŃCZUK Wojtek 1284FREEDOMBYDGOSZCZM4049M 23400:00:2100:23:21.0500:23:42.15+00:07:194:4012.8
249RZĘTKOWSKI Artur 1221SOLEC KUJAWSKIM2071M 23500:00:0600:23:21.7500:23:27.85+00:07:204:4012.8
250CADER Ryszard 185SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIM3081M 23600:00:1700:23:22.7500:23:40.45+00:07:214:4012.8
251SKÓRA Damian 1222ŁOCHOWOM3082M 23700:00:2500:23:23.0000:23:48.50+00:07:214:4012.8
252LASKA Artur 1110BYDGOSZCZM3083M 23800:00:2000:23:23.2500:23:44.15+00:07:224:4012.8
253JURKOWSKI Paweł 1252KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3084M 23900:00:2300:23:23.4000:23:46.60+00:07:224:4012.8
254SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 567FORDONBYDGOSZCZM2072M 24000:00:5200:23:23.7500:24:16.40+00:07:224:4012.8
255BŁAŻEJEWSKI Kacper 219CB163BYDGOSZCZM2073M 24100:00:2400:23:24.3000:23:49.00+00:07:234:4112.8
256ROSZCZYN Dawid 229AS BOXBYDGOSZCZM3085M 24200:00:2500:23:24.6500:23:50.60+00:07:234:4112.8
257STAWCZYK Dariusz 17BYDGOSZCZM4050M 24300:00:2300:23:26.0000:23:49.85+00:07:244:4112.8
258RUDOL Sebastian 537PRĄDOCINM4051M 24400:00:4300:23:26.1500:24:09.40+00:07:254:4112.8
259ŚWIETLIK Piotr 1091BYDGOSZCZM5016M 24500:00:0400:23:28.8000:23:32.90+00:07:274:4112.8
260PORAJ Artur 967ŚWIECIEM3086M 24600:00:3500:23:28.8500:24:04.65+00:07:274:4112.8
261BYRTEK Grzegorz 555BYDGOSZCZM4052M 24700:00:2800:23:30.5000:23:59.10+00:07:294:4212.8
262ŁOŚ Dariusz 1275ZAMOŚĆM5017M 24800:00:4800:23:31.1000:24:19.50+00:07:304:4212.8
263KORTAS Marcin 276BYDGOSZCZM4053M 24900:01:0000:23:31.1500:24:32.05+00:07:304:4212.7
264SZATKOWSKI Marcin 248RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM2074M 25000:01:5600:23:31.2000:25:27.90+00:07:304:4212.8
265KORZENECKI Piotr 11024RUNBYDGOSZCZM3087M 25100:00:2100:23:36.3000:23:57.30+00:07:354:4312.7
266SZEWCZUK Sebastian 176ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM3088M 25200:00:3500:23:36.7000:24:11.75+00:07:354:4312.7
267LIPIŃSKI Sebastian 1216BYDGOSZCZM4054M 25300:00:0300:23:36.9500:23:40.80+00:07:354:4312.7
268BUDKIEWICZ Radosław 1411BYDGOSZCZM2075M 25400:00:3400:23:37.5500:24:11.90+00:07:364:4312.7
269ERBER Piotr 164BIAŁE BŁOTAM2076M 25500:00:2000:23:37.7500:23:58.45+00:07:364:4312.7
270WANKIEWICZ Łukasz 1367BYDGOSZCZM2077M 25600:01:0400:23:38.5500:24:43.45+00:07:374:4312.7
271GEHRKE Szymon 435VISATON POLSKABYDGOSZCZM3089M 25700:00:4700:23:39.2000:24:27.10+00:07:384:4412.7
272KOSIŁO Marcin 898RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3090M 25800:00:4900:23:39.5000:24:29.35+00:07:384:4412.7
273BEDNAREK Paweł 87GORDON RUNZAMOŚĆM2078M 25900:00:2000:23:43.2500:24:03.55+00:07:424:4412.6
274RUDOL Magdalena 541PRĄDOCINK403K 1500:00:4300:23:43.3500:24:26.90+00:07:424:4412.6
275RYMER Adam 398BORÓWNOM3091M 26000:00:1800:23:43.5500:24:02.15+00:07:424:4412.6
276RATAJCZAK Arkadiusz 963BYDGOSZCZM4055M 26100:01:2400:23:46.0000:25:10.00+00:07:444:4512.6
277LEWICKI Artur 474LEGE ARTISBYDGOSZCZM4056M 26200:01:2900:23:47.9500:25:17.90+00:07:464:4512.6
278DOLNY Krzysztof 1359BYDGOSZCZM2079M 26300:00:1000:23:48.5000:23:59.20+00:07:474:4512.6
279ŚWIATLAK Marek 1004SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4057M 26400:00:2900:23:49.7500:24:19.55+00:07:484:4612.6
280KRUBER Karolina 1272BYDGOSZCZK206K 1600:00:3700:23:50.1500:24:27.80+00:07:494:4612.6
281GROCHOWSKI Jakub 312JW 1515 BYDGOSZCZWITOSŁAWM3092M 26500:00:1600:23:50.4000:24:06.75+00:07:494:4612.6
282BRZUCHALSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM3093M 26600:01:1600:23:50.5000:25:07.40+00:07:494:4612.6
283WALUSIAK Miłosz 744BYDGOSZCZM3094M 26700:00:2900:23:52.7500:24:22.50+00:07:514:4612.6
284DONARSKI Maciej 1354BYDGOSZCZM2080M 26800:00:4200:23:53.0000:24:35.30+00:07:514:4612.6
285GŁOWSKI Dariusz 56BYDGOSZCZM4058M 26900:00:4000:23:53.1000:24:33.60+00:07:524:4612.6
286ROŚ Sławek 243ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM2081M 27000:00:2000:23:53.2000:24:13.25+00:07:524:4612.6
287KAŹMIERCZAK Paweł 196BYDGOSZCZM4059M 27100:00:1600:23:54.1500:24:10.70+00:07:534:4612.6
288SZEWCZUK Małgorzata 166ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZK307K 1700:00:3300:23:54.2500:24:27.80+00:07:534:4612.6
289LACH Paweł 1260BYDGOSZCZM3095M 27200:00:3800:23:54.3000:24:33.00+00:07:534:4712.5
290ŚWIATOWY Ryszard 1060DAWCA KRWIBYDGOSZCZM4060M 27300:00:2000:23:54.5000:24:15.10+00:07:534:4712.5
291STRYCZYŃSKI Marek 203KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3096M 27400:00:0800:23:56.2000:24:04.40+00:07:554:4712.5
292ANTKOWIAK Bartosz 223TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2082M 27500:01:2800:23:56.3500:25:24.60+00:07:554:4712.5
293PIETROWSKI Radosław 1402BYDGOSZCZM2083M 27600:00:0400:23:56.5500:24:00.95+00:07:554:4712.5
294MURAVITSKAYA Alesia 1250BYDGOSZCZK207K 1800:00:4500:23:57.0000:24:42.25+00:07:554:4712.5
295WILCZYŃSKI Jacek 3BYDGOSZCZM4061M 27700:00:2800:23:57.1000:24:25.90+00:07:564:4712.5
296CHUDZIŃSKI Rafał 1236BYDGOSZCZM4062M 27800:00:3400:23:58.3500:24:33.25+00:07:574:4712.5
297GUMMER Andrzej 282BYDGOSZCZM3097M 27900:00:2200:23:59.1000:24:21.50+00:07:584:4712.5
298PIKOR Patryk 235JASTRZĘBIECM2084M 28000:01:1100:24:00.1000:25:11.15+00:07:594:4812.5
299KRAWIEC Mariusz 939MAKSYMILIANOWOM4063M 28100:00:1800:24:00.1500:24:18.60+00:07:594:4812.5
300MATEUSZCZYK Dawid 1215BYDGOSZCZM3098M 28200:00:0400:24:00.1500:24:04.60+00:07:594:4812.5
301CZYŻNIKIEWICZ Karol 165BYDGOSZCZM2085M 28300:00:5800:24:02.3500:25:00.80+00:08:014:4812.5
302STASIEWSKI Mariusz 520TRISPACEOSÓWIECM4064M 28400:00:3800:24:02.4000:24:40.60+00:08:014:4812.5
303ROEDING Robert 187BYDGOSZCZM4065M 28500:01:0100:24:02.4000:25:04.20+00:08:014:4812.5
304SZULC Edmund 1159ZIELONKAM5018M 28600:00:4600:24:02.4500:24:49.30+00:08:014:4812.5
305ŁABENDA Robert 1361BYDGOSZCZM3099M 28700:01:0400:24:02.6500:25:07.15+00:08:014:4812.5
306GRAPATYN Piotr 881SŁUŻBA WIĘZIENNABYDGOSZCZM4066M 28800:00:1900:24:04.5500:24:23.55+00:08:034:4812.5
307KRAWIEC Patryk 940MAKSYMILIANOWOM188M 28900:00:1800:24:04.8500:24:23.60+00:08:034:4912.5
308HEIDAK Piotr 1035BYDGOSZCZM4067M 29000:00:4700:24:04.9000:24:51.95+00:08:034:4812.5
309GARBACIAK Ewa 1174BYDGOSZCZK208K 1900:00:1800:24:05.4000:24:23.40+00:08:044:4912.5
310WOJTYSIAK Kamil 657BYDGOSZCZM30100M 29100:00:3800:24:05.7500:24:44.35+00:08:044:4912.4
311LIWOCH Grzegorz 141OSIELSKOM5019M 29200:00:3000:24:05.8000:24:36.10+00:08:044:4912.4
312WIECZOREK Waldek 86BYDGOSZCZM30101M 29300:01:5400:24:06.3000:26:00.75+00:08:054:4912.4
313KOŚMIŃSKI Krzysztof 1408BYDGOSZCZM4068M 29400:00:3200:24:06.3000:24:38.55+00:08:054:4912.4
314GUMOWSKI Kamil 1090SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 29500:00:1400:24:07.3000:24:21.90+00:08:064:4912.4
315JURSKI Robert 946BYDGOSZCZM4069M 29600:01:2400:24:08.5500:25:32.90+00:08:074:4912.4
316GWIZDAŁA Mikołaj 468BYDGOSZCZM2087M 29700:01:0000:24:09.2500:25:09.60+00:08:084:4912.4
317TRUDNOWSKI Janusz 133PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM603M 29800:00:0300:24:09.5000:24:13.15+00:08:084:5012.4
318GRABOWSKA Dominika 1274MOC I SIŁAPOZNAŃK209K 2000:00:3500:24:10.1500:24:45.55+00:08:094:5012.4
319RÓŻYCKI Marcin 566GOSTYNINM2088M 29900:00:0800:24:10.2500:24:18.70+00:08:094:5012.4
320BŁAWAT Damian 1267BYDGOSZCZM30102M 30000:00:3400:24:11.1000:24:45.50+00:08:104:5012.4
321ANISZEWSKI Dariusz 900MORAWYM4070M 30100:00:2800:24:11.5000:24:39.80+00:08:104:5012.4
322MIŚ Michał 381LUKA START NAKŁOPATEREKM2089M 30200:00:0700:24:11.7500:24:19.60+00:08:104:5012.4
323SZYMAŃSKI Andrzej 948BYDGOSZCZM30103M 30300:01:0200:24:13.2500:25:16.00+00:08:124:5012.4
324CZUBKOWSKI Sebastian 841FIT CLUBSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30104M 30400:00:1500:24:14.4500:24:29.95+00:08:134:5012.4
325DERING Hanna 184BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK308K 2100:01:0200:24:14.6000:25:16.70+00:08:134:5012.4
326MAZURKIEWICZ Piotr 1295DOBRCZM30105M 30500:00:1600:24:15.0000:24:31.85+00:08:134:5112.4
327MUSZYŃSKI Radosław 1391BYDGOSZCZM4071M 30600:00:5700:24:15.3000:25:13.00+00:08:144:5112.4
328ŚLEFARSKI Marcin 394BIAŁE BŁOTAM30106M 30700:00:4100:24:15.4000:24:56.60+00:08:144:5112.4
329WESOŁOWSKI Dariusz 1100ICH DWOJEBYDGOSZCZM4072M 30800:01:0800:24:15.4000:25:23.40+00:08:144:5112.4
330GŁYSZ Dawid 266BYDGOSZCZM30107M 30900:00:1800:24:16.5500:24:35.25+00:08:154:5112.4
331TRZCIŃSKI Eugeniusz 1072AKTYWNE SZWEDEROWOBYDGOSZCZM604M 31000:00:2500:24:16.7000:24:41.80+00:08:154:5112.4
332MINSCHINSKI Daniel 1358WWW.STRONANOWOCZESNA.PLKŁODNIAM2090M 31100:00:1600:24:18.3500:24:34.55+00:08:174:5112.3
333DĄBROWSKI Bartosz 834SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM30108M 31200:00:1900:24:18.4500:24:38.05+00:08:174:5112.3
334GIERSZEWSKA Grażyna 1114BYDGOSZCZK404K 2200:00:1300:24:19.1000:24:32.40+00:08:184:5112.3
335GRYGIEL Mateusz 816BYDGOSZCZM30109M 31300:00:3700:24:20.6500:24:58.30+00:08:194:5212.3
336KIECA Andrzej 1026BBL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5020M 31400:01:0600:24:21.1000:25:27.10+00:08:204:5212.3
337ZIELIŃSKA Karolina 1157WIESZKIK2010K 2300:00:1400:24:21.9000:24:36.70+00:08:204:5212.3
338MICHALAK Wiktoria 1235BYDGOSZCZK2011K 2400:00:2900:24:22.9500:24:52.70+00:08:214:5212.3
339DOLATA Grzegorz 413OCELOTYBYDGOSZCZM4073M 31500:00:5400:24:23.2000:25:17.55+00:08:224:5212.3
340NOWAK Roksana 154AZS COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK2012K 2500:00:2300:24:23.4000:24:47.10+00:08:224:5212.3
341WOJCIECHOWSKA Emilia 366BYDGOSZCZK405K 2600:00:1600:24:23.5000:24:40.35+00:08:224:5212.3
342WAWRZYNIAK Dorota 808BYDGOSZCZK502K 2700:00:3500:24:24.8000:25:00.50+00:08:234:5312.3
343WAWRZYNIAK Andrzej 33222. ODNBYDGOSZCZM5021M 31600:00:3500:24:25.3000:25:00.35+00:08:244:5312.3
344AUGUSTYNOWICZ Andrzej 723RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM4074M 31700:01:1600:24:25.3500:25:41.60+00:08:244:5312.3
345DWOJACZNY Jakub 762BYDGOSZCZM30110M 31800:00:2600:24:25.5000:24:52.30+00:08:244:5312.3
346SZAFKOWSKI Arek 1414SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4075M 31900:00:3400:24:26.3000:25:00.95+00:08:254:5312.3
347JĘDRZEJCZYK Jacek 294SZCZYTNOM2091M 32000:00:5500:24:26.7000:25:21.70+00:08:254:5312.3
348BUSSE Piotr 969BYDGOSZCZM30111M 32100:00:1300:24:26.9500:24:40.35+00:08:254:5312.3
349SAWICKI Mikołaj 528ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2092M 32200:00:1100:24:27.3000:24:38.80+00:08:264:5312.3
350CUSKE Roman 992BYDGOSZCZM4076M 32300:00:2300:24:28.8500:24:52.05+00:08:274:5312.3
351JUREK Karolina 608TKNBYDGOSZCZK309K 2800:00:1200:24:29.8000:24:42.25+00:08:284:5412.2
352SPIRYDOWICZ Piotr 695BYDGOSZCZM30112M 32400:00:2100:24:30.3500:24:51.55+00:08:294:5412.2
353NOWAKOWSKI Tomasz 615BYDGOSZCZM30113M 32500:00:2400:24:30.4000:24:54.55+00:08:294:5412.2
354BRZUSKIEWICZ Sławomir 977BYDGOSZCZM5022M 32600:00:0800:24:30.9500:24:39.30+00:08:294:5412.2
355WIŚNIEWSKI Włodzimierz 240TORUŃM5023M 32700:00:4500:24:31.0500:25:16.95+00:08:294:5412.2
356KARLIŃSKI Oskar 549BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1012M 32800:00:3700:24:31.3000:25:08.80+00:08:304:5412.2
357KUJAWA Sebastian 891BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM4077M 32900:00:5200:24:32.0500:25:24.85+00:08:304:5412.2
358SAK Joanna 1131INOWROCŁAWK2013K 2900:00:3800:24:34.3500:25:12.60+00:08:334:5412.2
359OLSZEWSKA Marta 1147BYDGOSZCZK3010K 3000:00:1800:24:34.4000:24:52.70+00:08:334:5412.2
360PRIEWE Paweł 71DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30114M 33000:00:2400:24:34.8000:24:58.95+00:08:334:5412.2
361KITOWSKI Przemysław 1360BYDGOSZCZM30115M 33100:01:0300:24:35.0000:25:38.55+00:08:334:5512.2
362AFELT Adrian 812OSÓWIECM1013M 33200:00:0800:24:36.0000:24:44.00+00:08:344:5512.2
363WIŚNIEWSKA Aleksandra 663MATYLDZINK101K 3100:00:5200:24:37.1000:25:29.50+00:08:364:5512.2
364ILNICKI Artur 899BYDGOSZCZM30116M 33300:00:2700:24:38.3000:25:06.15+00:08:374:5512.2
365DUDZIŃSKA Aleksandra 314RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK406K 3200:00:3600:24:38.8500:25:14.90+00:08:374:5512.2
366TUREK Mateusz 761BRAKBYDGOSZCZM2093M 33400:00:4300:24:39.1500:25:23.00+00:08:384:5612.2
367CHMIELEWSKI Ireneusz 65CZARNE STOPY.SMMAŁA NIESZAWKAM5024M 33500:00:2800:24:40.0000:25:08.90+00:08:384:5612.2
368KLÓSKA Natalia 464SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZK2014K 3300:00:1400:24:40.1500:24:54.35+00:08:394:5612.2
369ZASKURSKI Tomasz 947BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30117M 33600:01:0200:24:40.2000:25:42.75+00:08:394:5612.2
370MROTEK Katarzyna 171QUAPRO TEAMBYDGOSZCZK3011K 3400:00:3000:24:41.3000:25:11.90+00:08:404:5612.2
371MUSS Karolina 843BYDGOSZCZK407K 3500:00:5500:24:41.5500:25:36.70+00:08:404:5612.2
372BELIŃSKI Maciej 255TEAM MAKOBYDGOSZCZM30118M 33700:00:5400:24:41.9000:25:36.55+00:08:404:5612.1
373DOMAŃSKI Szymon 509BYDGOSZCZM2094M 33800:00:4200:24:42.2500:25:24.75+00:08:414:5612.1
374RZEPCZYŃSKI Tomasz 1139DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM4078M 33900:00:2500:24:42.5500:25:08.05+00:08:414:5612.1
375SZREIBER Tomasz 1162BYDGOSZCZM2095M 34000:00:3600:24:42.8500:25:19.55+00:08:414:5612.1
376GROSKOP Grzegorz 212RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2096M 34100:01:5900:24:43.4000:26:42.75+00:08:424:5612.1
377KOZICKI Marcin 734BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30119M 34200:01:0200:24:44.0000:25:46.75+00:08:424:5612.1
378ZAMIATOWSKA Kinga 261ROLL&RUN KRISMEDIATEAMBYDGOSZCZK408K 3600:00:1600:24:44.0500:25:00.60+00:08:424:5612.1
379BINKOWSKI Kamil 895GNIEWKOWOM1014M 34300:00:2100:24:45.5500:25:06.90+00:08:444:5712.1
380JARZYŃSKI Maciej 660BYDGOSKI DZIK BIEGOWYBYDGOSZCZM2097M 34400:00:1300:24:46.1500:24:59.20+00:08:454:5712.1
381KLEPACZEWSKI Arkadiusz 1338BYDGOSZCZM30120M 34500:00:3300:24:47.5000:25:21.15+00:08:464:5712.1
382GRZECHNIK Mateusz 1321BYDGOSZCZM2098M 34600:00:3100:24:47.5500:25:19.35+00:08:464:5712.1
383CEGIELSKI Maciej 885SZKARŁATNI TEAMŚWIEKATOWOM4079M 34700:00:1100:24:47.6500:24:59.45+00:08:464:5712.1
384FELINIAK Daniel 1279BYDGOSZCZM30121M 34800:01:1000:24:47.7500:25:58.45+00:08:464:5712.1
385SKIERA Kris 399ROLL&RUN KRISMEDIA TEAMBYDGOSZCZM4080M 34900:00:1700:24:48.4000:25:05.40+00:08:474:5712.1
386KONDEL Kamil 740BYDGOSZCZM30122M 35000:00:2800:24:48.5000:25:16.65+00:08:474:5712.1
387BARANEK Sebastian 1145DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM2099M 35100:00:2400:24:49.3000:25:14.20+00:08:484:5812.1
388JANUSZKIEWICZ Judyta 817BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZK3012K 3700:00:3200:24:49.5000:25:21.95+00:08:484:5712.1
389DURKA Krzysztof 1357TORUŃM4081M 35200:00:0900:24:49.5500:24:59.15+00:08:484:5812.1
390MICHAŁEK Daniel 818BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZM30123M 35300:00:3200:24:49.7000:25:22.25+00:08:484:5812.1
391ZWIETRZAŁA Adrian 1032BYDGOSZCZM4082M 35400:00:5600:24:50.7500:25:46.75+00:08:494:5812.1
392SZYMAŃSKI Tomasz 962BYDGOSZCZM30124M 35500:01:0000:24:51.4500:25:52.10+00:08:504:5812.1
393DURAJEWSKI Mateusz 68BYDGOSZCZM20100M 35600:01:2200:24:52.0000:26:14.80+00:08:504:5812.1
394KRYSZTOFINSKA Aneta 1155WSG BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2015K 3800:00:2100:24:52.9500:25:14.65+00:08:514:5812.1
395SONTOWSKI Eryk 789BYDGOSZCZM1015M 35700:00:0300:24:53.1000:24:56.25+00:08:524:5812.1
396MIERZWA Damian 257RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20101M 35800:01:4900:24:53.4000:26:42.45+00:08:524:5812.1
397KAŁDAN Magdalena 991BYDGOSZCZK409K 3900:00:2200:24:53.6000:25:16.40+00:08:524:5812
398JASIEK Dawid 1002RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM189M 35900:01:4800:24:53.7000:26:42.50+00:08:524:5812
399WŁODARSKI Paweł 352BYDGOSZCZM30125M 36000:01:2400:24:55.7000:26:20.55+00:08:544:5912
400DRZYCIMSKI Karol 1178LASKOWICEM1810M 36100:00:2900:24:55.9000:25:25.45+00:08:544:5912
401NOWAKOWSKI Grzegorz 333BYDGOSZCZM30126M 36200:00:3800:24:57.3500:25:35.95+00:08:564:5912
402BARANOWSKA Julia 639KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZK102K 4000:00:0600:24:57.4500:25:03.80+00:08:564:5912
403DOBEK Maciej 1313ŁOCHOWOM20102M 36300:00:5100:24:57.9000:25:49.15+00:08:564:5912
404PALIGA Maciej 277BYDGOSZCZM30127M 36400:01:3400:24:57.9500:26:31.95+00:08:564:5912
405SOSNA Mikolaj 1096BYDGOSZCZM30128M 36500:00:3800:24:58.2500:25:36.85+00:08:574:5912
406RUTKOWSKI Michał 640BYDGOSZCZM1811M 36600:00:4600:24:58.3000:25:44.50+00:08:574:5912
407MOCNY Piotr 1138DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30129M 36700:00:2400:24:59.1000:25:23.15+00:08:584:5912
408GRUBICH Arkadiusz 232BRACIA DALTONNIEMCZM30130M 36800:00:4900:25:00.8500:25:50.40+00:08:595:0012
409LACH Bogumiła 1261BYDGOSZCZK3013K 4100:00:3800:25:00.9500:25:39.15+00:08:595:0012
410ADAMSKA Izabela 1384JANOWIEC WIELKOPOLSKIK3014K 4200:00:0300:25:01.7500:25:05.10+00:09:005:0012
411KUJAWA Maciej 1374.BYDGOSZCZM20103M 36900:00:5600:25:01.9000:25:58.80+00:09:005:0012
412HORYD Justyna 985SPORT FACTORYBYDGOSZCZK3015K 4300:01:0500:25:02.2500:26:07.85+00:09:015:0012
413BRZOZOWSKI Marek 709BYDGOSZCZM5025M 37000:00:3300:25:02.3000:25:35.45+00:09:015:0012
414FRANK Agnieszka 716BYDGOSZCZK3016K 4400:00:3400:25:04.3000:25:38.30+00:09:035:0012
415KIELIŃSKI Patryk 578JS 4033BYDGOSZCZM20104M 37100:00:0400:25:05.6500:25:09.75+00:09:045:0112
416MICHALAK Robert 14GORDON RUNBYDGOSZCZM20105M 37200:00:4900:25:05.9000:25:55.10+00:09:045:0112
417STARSZAK Seweryn 1117DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1016M 37300:00:3900:25:06.5000:25:45.75+00:09:055:0112
418TADROWSKI Rafał 785BYDGOSZCZM30131M 37400:01:3600:25:06.7500:26:43.40+00:09:055:0111.9
419SMAL Aleksandra 1212BYDGOSZCZK103K 4500:00:3100:25:07.5500:25:38.70+00:09:065:0111.9
420SZPERKOWSKI Tomasz 971KOBYLARNIAM4083M 37500:00:5200:25:07.7000:26:00.50+00:09:065:0111.9
421SCIGOCKI Waldemar 758BYDGOSZCZM4084M 37600:00:5200:25:08.2000:26:00.50+00:09:075:0111.9
422SMAGAGOWSKA Anna 1047BYDGOSZCZK2016K 4600:00:2100:25:08.8000:25:30.50+00:09:075:0111.9
423DROZDOWSKI Krzysiek 360BYDGOSZCZM4085M 37700:00:5500:25:10.3500:26:06.30+00:09:095:0211.9
424SWAKOWSKI Przemysław 418BYDGOSZCZM20106M 37800:00:3400:25:10.5500:25:45.15+00:09:095:0211.9
425CZYŻEWSKA Justyna 91BRZOZAK3017K 4700:00:0800:25:10.8000:25:19.55+00:09:095:0211.9
426MAŁECKI Tomasz 327ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM30132M 37900:00:0900:25:11.2000:25:20.30+00:09:105:0211.9
427ŁOBOCKI Krzysztof 7BYDGOSZCZM30133M 38000:01:3600:25:11.8500:26:48.35+00:09:105:0211.9
428PIASECZNY Dawid 593BYDGOSZCZM30134M 38100:00:2800:25:12.6500:25:41.00+00:09:115:0211.9
429DROŻDŻ Małgorzata 94KLONIKTEAMSADKIK3018K 4800:00:3800:25:12.7000:25:51.10+00:09:115:0211.9
430QUAAS Łukasz 117RUN PASJABYDGOSZCZM30135M 38200:00:0500:25:12.8500:25:18.10+00:09:115:0211.9
431MAZUREK Izabela 1394NIEZALEŻNACHEŁMNOK4010K 4900:00:0700:25:12.9000:25:20.20+00:09:115:0211.9
432JARYSZ Adrian 558BYDGOSZCZM30136M 38300:01:0400:25:13.1000:26:17.90+00:09:125:0211.9
433MACKIEWICZ Piotr 1206BYDGOSZCZM30137M 38400:01:1900:25:14.6000:26:33.80+00:09:135:0211.9
434KOTECKI Marcin 1281BYDGOSZCZM30138M 38500:00:2400:25:14.9500:25:39.45+00:09:135:0311.9
435PORCZEK Bartłomiej 729BYDGOSZCZM20107M 38600:01:1800:25:15.4000:26:33.95+00:09:145:0311.9
436SYNAKIEWICZ Adam 1239BYDGOSZCZM4086M 38700:00:5700:25:15.5000:26:12.55+00:09:145:0311.9
437PROCZEK Jakub 1291BYDGOSZCZM20108M 38800:00:2200:25:15.5000:25:38.00+00:09:145:0311.9
438WEGNER Roman 302NIEMCZM5026M 38900:00:2600:25:16.5000:25:43.20+00:09:155:0311.9
439PRZYBYLSKA Anna 747LOS KUMPLOSBYDGOSZCZK2017K 5000:00:0700:25:16.8500:25:24.00+00:09:155:0311.9
440GRZESIAK Jakub 1404BYDGOSZCZM1017M 39000:00:4200:25:17.3500:25:59.35+00:09:165:0311.9
441BESSER Joanna 116BYDGOSZCZK2018K 5100:00:0900:25:19.9500:25:29.05+00:09:185:0411.8
442POTRZEBOWSKA Agata 163BYDGOSZCZK3019K 5200:00:3700:25:20.9000:25:58.00+00:09:195:0411.8
443ROSINSKI Przemysław 1012BYDGOSZCZM30139M 39100:00:1200:25:21.2500:25:33.45+00:09:205:0411.8
444GROBELNA Angelika 583NIEMCZK4011K 5300:00:2400:25:21.3000:25:45.45+00:09:205:0411.8
445STEFAŃSKI Marcin 721BYDGOSZCZM4087M 39200:00:4800:25:21.6500:26:09.75+00:09:205:0411.8
446KANIEWSKI Mateusz 821BYDGOSZCZM20109M 39300:00:3700:25:21.6500:25:59.05+00:09:205:0411.8
447GRUCHAŁA Wojciech 132SAMOTNY WILKBYDGOSZCZM5027M 39400:01:2300:25:21.7000:26:45.05+00:09:205:0411.8
448CIERZNIEWSKI Mirosław 494ELTEKO-RUNBYDGOSZCZM5028M 39500:00:5100:25:21.7000:26:13.10+00:09:205:0411.8
449KRESIŃSKI Andrzej 403BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30140M 39600:01:0300:25:21.8000:26:25.65+00:09:205:0411.8
450RONKIEWICZ Dominika 1086SP 69 MSBYDGOSZCZK104K 5400:00:4000:25:22.2000:26:02.90+00:09:215:0411.8
451JAMRÓZ Joanna 210BYDGOSZCZK4012K 5500:00:2200:25:22.5500:25:44.85+00:09:215:0411.8
452SKONIECZNY Daniel 319TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20110M 39700:01:2300:25:24.9500:26:48.65+00:09:235:0511.8
453PASTWA Donata 822SPORT FACTORY TEAMBYDGOSZCZK4013K 5600:00:0700:25:25.3500:25:33.20+00:09:245:0511.8
454KORZEŃSKI Przemysław 858BYDGOSZCZM30141M 39800:00:3200:25:25.9000:25:58.75+00:09:245:0511.8
455WÓJCIK Jakub 1238BYDGOSZCZM1018M 39900:00:1600:25:26.0500:25:42.85+00:09:245:0511.8
456SZUBERGA Damian 1184BYDGOSZCZM20111M 40000:00:0300:25:26.9500:25:30.30+00:09:255:0511.8
457IWANUSEK Paweł 577GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGPSZCZM4088M 40100:00:2200:25:27.2500:25:49.65+00:09:265:0511.8
458KOPACZEWSKA Agata 974CZERNIKOWOK2019K 5700:00:4200:25:27.9000:26:10.15+00:09:265:0511.8
459CIEPLINSKI Robert 861BYDGOSZCZM4089M 40200:01:2500:25:29.8000:26:55.65+00:09:285:0611.8
460WASZAK Konrad 169FORDON NA CO DZIEŃBYDGOSZCZM20112M 40300:00:2800:25:30.6000:25:59.00+00:09:295:0611.8
461KOZAKIEWICZ Marcin 1087NAKŁO NAD NOTECIĄM4090M 40400:00:2700:25:30.6000:25:58.15+00:09:295:0611.8
462BRUDNOCH Aleksandra 820BYDGOSZCZK2020K 5800:00:1600:25:31.3500:25:47.65+00:09:305:0611.8
463DOBUCKA Katarzyna 290CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK2021K 5900:00:4800:25:32.4500:26:21.10+00:09:315:0611.7
464ZDROJOWA Agnieszka 1277BYDGOSZCZK3020K 6000:00:1100:25:32.6500:25:43.80+00:09:315:0611.7
465JAWORSKI Janusz 575TOPORZYSKOM5029M 40500:00:0500:25:32.7500:25:38.00+00:09:315:0611.7
466PRZYBYLSKI Mariusz 892BYDGOSZCZM5030M 40600:00:3200:25:32.8000:26:04.85+00:09:315:0611.7
467FOJUTOWSKI Jan 1326ROKBYDGOSZCZM1019M 40700:00:4300:25:33.6500:26:17.20+00:09:325:0611.7
468ZGÓRSKI Maciej 144LEVEL 10 TUCHOLABYDGOSZCZM30142M 40800:00:2600:25:33.8500:26:00.20+00:09:325:0611.7
469ĆWIKLIŃSKA Anna 97KLONIKTEAMBYDGOSZCZK3021K 6100:00:3800:25:34.0500:26:12.40+00:09:325:0611.7
470KARSKI Przemysław 707BYDGOSZCZM30143M 40900:01:2600:25:34.8000:27:00.80+00:09:335:0611.7
471LATOS Piotr 1092BYDGOSZCZM30144M 41000:01:2900:25:35.1500:27:05.10+00:09:345:0711.7
472KRUTUL Kasia 1171MORZEWIECK4014K 6200:01:1300:25:36.0500:26:49.90+00:09:345:0711.7
473NOWOSIELSKI Marcin 633BYDGOSZCZM4091M 41100:00:5900:25:36.6500:26:36.40+00:09:355:0711.7
474SZLINGER Jakub 823BWMTURM30145M 41200:01:1300:25:36.8000:26:50.35+00:09:355:0711.7
475RUBASZEWSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM30146M 41300:00:1000:25:37.3500:25:48.20+00:09:365:0711.7
476BRYWCZYŃSKA Justyna 70RODOS TEAMPIECHCINK3022K 6300:00:4400:25:37.3500:26:21.50+00:09:365:0711.7
477KUBIAK Jarosław 50BYDGOSZCZM30147M 41400:01:1500:25:37.4500:26:52.95+00:09:365:0711.7
478GRACZYK Dawid 1372MOGILNOM20113M 41500:00:2000:25:37.6000:25:58.25+00:09:365:0711.7
479WŁOCH Mateusz 1170BYDGOSZCZM1020M 41600:00:0500:25:38.5000:25:43.65+00:09:375:0711.7
480DEREZIŃSKI Tomasz 341BYDGOSZCZM30148M 41700:00:4700:25:39.5000:26:27.30+00:09:385:0811.7
481GRZESIAK - KNUT Lucyna 467BYDGOSZCZK3023K 6400:00:2600:25:40.0500:26:06.40+00:09:385:0811.7
482LANGE Monika 463SICIENKOK4015K 6500:00:2600:25:40.1000:26:06.70+00:09:395:0811.7
483BRZOZOWSKI Jarosław 23BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5031M 41800:00:1500:25:40.4500:25:56.40+00:09:395:0811.7
484ROSZCZYN Michał 442BYDGOSZCZM20114M 41900:00:2600:25:40.5000:26:06.70+00:09:395:0811.7
485DOBBER Anna 702MAŁA MIBYDGOSZCZK2022K 6600:00:0900:25:41.0000:25:50.90+00:09:395:0811.7
486USS Aliaksandr 647BYDGOSZCZM4092M 42000:00:4600:25:41.7500:26:28.50+00:09:405:0811.7
487KOWALSKA Anna 1373BOOMBYDGOSZCZK3024K 6700:00:4500:25:42.2500:26:28.20+00:09:415:0811.7
488GOŁATTA Magdalena 450BYDGOSZCZK3025K 6800:00:2500:25:42.3000:26:07.60+00:09:415:0811.7
489GONCERZ Katarzyna 862CZELADŹK3026K 6900:00:3000:25:43.4500:26:13.55+00:09:425:0811.7
490GESZKIEWICZ Marta 564TOASTMASTERS SPEAKERS ZONEBYDGOSZCZK3027K 7000:00:5000:25:43.4500:26:34.15+00:09:425:0811.7
491GONCERZEWICZ Katarzyna 646BYDGOSZCZK3028K 7100:01:0000:25:44.4000:26:45.10+00:09:435:0911.7
492SKUCIŃSKA Karolina 262BYDGOSZCZK3029K 7200:00:4100:25:44.4500:26:26.10+00:09:435:0911.7
493ROGALSKA Justyna 678BIEGAJĄCE KEBABYBYDGOSZCZK3030K 7300:01:1300:25:46.8500:27:00.50+00:09:455:0911.6
494GORCZYCA Rafał 496BYDGOSZCZM4093M 42100:01:5400:25:47.3000:27:42.05+00:09:465:0911.6
495NITKA Dominika 274BYDGOSZCZK2023K 7400:00:4100:25:47.8500:26:29.50+00:09:465:0911.6
496MATTHEWS Karol 1249DLA ZDROWIABYDGOSZCZM30149M 42200:00:2700:25:48.1500:26:15.70+00:09:475:0911.6
497HOŁOWNIA Karolina 157ZAMOŚĆK2024K 7500:00:5000:25:53.3500:26:43.90+00:09:525:1011.6
498DORAWA Mirosław 677BYDGOSZCZM30150M 42300:01:2100:25:53.8500:27:15.80+00:09:525:1011.6
499PORAZINSKA Viktoria 395BYDGOSZCZK4016K 7600:00:2700:25:54.9000:26:22.60+00:09:535:1111.6
500JESZKA Patryk 1153BBL SZUBINWIESZKIM20115M 42400:01:0200:25:55.0000:26:57.25+00:09:535:1111.6
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.