CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ 2020

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
113
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 9SKAWINKIM11M 100:00:0100:57:21.7500:57:23.00 7:108,4
2URBAŃCZYK Karol 13NON STOP TRAILGLIWICEM12M 200:00:0100:58:51.7500:58:53.00+00:01:307:218,2
3BROJ Marcel 127BUFF TEAM POLANDŹLINICEM13M 300:00:0100:59:22.6000:59:24.00+00:02:007:258,1
4GAWLAS Domimik 15TJ JAKAL KARVINACIESZYNM21M 400:00:0101:01:46.6001:01:48.00+00:04:247:437,8
5BYRTEK Kamil 104WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM14M 500:00:0001:02:50.1001:02:51.00+00:05:287:517,6
6STELMACH Dominika 138RK ATHLETICSWARSZAWAK21K 100:00:0001:02:56.2001:02:57.00+00:05:347:527,6
7BODURKA Adam 111ZAKOPANEM15M 600:00:0101:03:08.2501:03:10.00+00:05:467:537,6
8STARZAK Paweł 114SKAWINAM22M 700:00:0101:04:09.1001:04:11.00+00:06:478:017,5
9ZIOMEK Tomasz 100DECATHLON BIELSKO-BIAŁATARNÓWM16M 800:00:0201:05:06.7001:05:09.00+00:07:448:087,4
10WĄSOWICZ Jan 5KRAKÓWM23M 900:00:0201:06:25.4001:06:28.00+00:09:038:187,2
11ŁUKASIEWICZ Sebastian 107KLUB BIEGOWY GEPARDMIEDZIANA GÓRAM17M 1000:00:0201:06:32.0501:06:35.00+00:09:108:197,2
12ZAKOWICZ Paweł 17HALINÓWM18M 1100:00:0101:06:58.1001:07:00.00+00:09:368:227,2
13WILK Katarzyna 16.PLEŚNAK22K 200:00:0001:07:29.3501:07:30.00+00:10:078:267,1
14GELATA Marek 119ŁAPSZANKAM19M 1200:00:0301:07:33.6501:07:37.00+00:10:118:267,1
15CZERNIK Krzysztof 130KS KANDAHARRYBNIKM110M 1300:00:0201:08:52.3501:08:55.00+00:11:308:367,0
16TABIŚ Przemysław 14PEGA RUNNERSKRAKÓWM111M 1400:00:0501:09:14.5001:09:20.00+00:11:528:396,9
17WRĘCZYCKI Robert 51KALETYM24M 1500:00:0501:09:56.8501:10:02.00+00:12:358:446,9
18WRÓBEL Przemysław 45STRYSZÓWM25M 1600:00:0301:10:47.3501:10:51.00+00:13:258:516,8
19KAŹMIERCZAK Sławomir 103FASTANDLIGHTŁAZISKA GÓRNEM26M 1700:00:0401:11:12.6501:11:17.00+00:13:508:546,7
20BUCZYŃSKI Adam 8NON STOP TRAILKRAKÓWM27M 1800:00:0401:11:17.5501:11:22.00+00:13:558:546,7
21TYNUS Grzegorz 128NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIFRYDMANM28M 1900:00:0201:11:29.0001:11:31.00+00:14:078:566,7
22IWANICKI Krzysztof 49WM TRISELFKRAKÓWM29M 2000:00:0501:12:21.3501:12:27.00+00:14:599:026,6
23ZATORSKA Izabela 112ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAK31K 300:00:0001:13:37.2001:13:38.00+00:16:159:126,5
24AMIAUD Romain 43WMTKRAKÓWM112M 2100:00:0401:14:21.3501:14:26.00+00:16:599:176,5
25OSYSKO Michał 72WOJNICZM210M 2200:00:0601:14:46.7001:14:53.00+00:17:249:206,4
26MILOTA Maciej 98BIELSKO-BIAŁAM31M 2300:00:0201:15:31.4001:15:34.00+00:18:099:266,4
27GARSKI Kryspin 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM211M 2400:00:0501:15:52.6501:15:58.00+00:18:309:296,3
28RADCZUK Daria 40DRPTKRAKOWK11K 400:00:0401:16:13.5001:16:18.00+00:18:519:316,3
29SZMIGIEL Klaudia 92WOŹNIAK RUNNING TEAM/UJK KIELCEWĘGRZYNÓWK12K 500:00:0201:17:10.2001:17:13.00+00:19:489:386,2
30ROMANIAK Mateusz 109WILKOWICEM212M 2500:00:0801:17:41.7501:17:50.00+00:20:209:426,2
31BEKAS Marcin 89KRAKÓWM213M 2600:00:0401:17:56.9501:18:01.00+00:20:359:446,2
32KAŹMIERCZAK Michał 101KW KRAKÓWTYCHYM113M 2700:00:0501:18:56.7501:19:02.00+00:21:359:526,1
33DOMAGALA Tomasz 82KRAKOWM214M 2800:00:0601:19:37.0001:19:43.00+00:22:159:576,0
34SOBOLA Grzegorz 6EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM114M 2900:00:0301:19:40.8001:19:44.00+00:22:199:576,0
35MATŁOSZ Mariusz 125BRAKGBISKAM215M 3000:00:0801:19:52.8501:20:01.00+00:22:319:596,0
36IWANICKI Jan 48ZAKOPANEM32M 3100:00:0601:21:05.0001:21:11.00+00:23:4310:085,9
37KIDOŃ Anna 35ORAWARUNLIPNICA MAŁAK13K 600:00:0201:21:28.0501:21:31.00+00:24:0610:115,9
38FERENC Marcin 3ŚWIDNIKM216M 3200:00:0701:21:46.2001:21:54.00+00:24:2410:135,9
39MICHAŁEK Łukasz 61MICHAŁKI BIEGAJĄKRAKÓWM217M 3300:00:1301:22:10.6001:22:24.00+00:24:4810:165,8
40KASTELIK Dariusz 123SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM218M 3400:00:0701:22:22.3001:22:30.00+00:25:0010:175,8
41KOSTKA Sebastian 50ROZBIEGANEMYSLOWICEMYSLOWICEM219M 3500:00:0301:22:52.0501:22:56.00+00:25:3010:215,8
42BRÓG Wojciech 59OLKUSZM220M 3600:00:0301:22:57.3501:23:01.00+00:25:3510:225,8
43BŁACHUT Radosław 105JAWORZEM221M 3700:00:0301:23:28.4501:23:32.00+00:26:0610:265,7
44GIERLOTKA Maciej 96PASJONAT GÓRKATOWICEM222M 3800:00:0701:24:47.3001:24:55.00+00:27:2510:365,7
45STEC Krzysztof 139SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM223M 3900:00:0401:25:33.2501:25:38.00+00:28:1110:415,6
46TUSIŃSKA Aleksandra 7KRAKÓWK23K 700:00:0501:25:44.7501:25:50.00+00:28:2310:435,6
47GIEROK Artur 97BIEGAM BO LUBIĘKATOWICEM224M 4000:00:0701:26:31.4501:26:39.00+00:29:0910:495,5
48PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK24K 800:00:0201:27:15.9501:27:18.00+00:29:5410:545,5
49WCISŁO Sławomir 77WOŹNIKIM225M 4100:00:1501:27:32.7501:27:48.00+00:30:1110:565,5
50WIDERA Tomasz 117TARNOWSKIE GÓRYM226M 4200:00:1501:28:16.7501:28:32.00+00:30:5511:025,4
51MUCHA Agnieszka 32RABKAK25K 900:00:0301:28:40.0501:28:44.00+00:31:1811:055,4
52OŻGA Sebastian 60TYCHYM115M 4300:00:0801:28:57.8501:29:06.00+00:31:3611:075,4
53MIKOLAJCZYK Krzysztof 83WIENM227M 4400:00:1401:29:07.0001:29:21.00+00:31:4511:085,4
54CIOCZEK Konrad 33WROCŁAWM116M 4500:00:1001:29:35.6001:29:46.00+00:32:1311:125,4
55KOKOSZA Piotr 38KRAKÓWM228M 4600:00:1301:30:15.0001:30:28.00+00:32:5311:165,3
56MATŁOSZ Jolanta 124BRAKGBISKAK14K 1000:00:0801:30:22.0501:30:31.00+00:33:0011:175,3
57BOREK Bogusław 53O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM229M 4700:00:1401:31:26.3501:31:41.00+00:34:0411:255,2
58HELLER Szymon 120TATA STASIABRENNAM230M 4800:00:0401:31:57.6501:32:02.00+00:34:3511:295,2
59KOSICKI Tomasz 91STOPA SŁUPSKSŁUPSKM231M 4900:00:0601:32:02.0501:32:09.00+00:34:4011:305,2
60RYBKOWSKI Hubert 87ŻYCHLINM232M 5000:00:0801:32:28.4001:32:37.00+00:35:0611:335,2
61KUBIK Jarosław 137TRUCHTACZ MYSŁOWICEJAWORZNOM33M 5100:00:0401:32:29.1001:32:34.00+00:35:0711:335,2
62KUBIAK Karolina 75WEJHEROWOK26K 1100:00:0901:32:46.1501:32:56.00+00:35:2411:355,2
63MATEJUK Arkadiusz 78BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM233M 5200:00:1201:33:21.8501:33:34.00+00:36:0011:405,1
64NOWAK Patryk 31ZABRZEM234M 5300:00:1601:34:52.5501:35:09.00+00:37:3011:515,1
65NOWAK Maciej 25ZABRZEM117M 5400:00:1601:34:59.6501:35:16.00+00:37:3711:525,1
66PAULAU Michał 73KRAKÓWM118M 5500:00:0901:35:12.3501:35:22.00+00:37:5011:545,0
67PIEROG Michał 66WROCŁAWM119M 5600:00:1401:35:14.7001:35:29.00+00:37:5211:545,0
68KOBRYŃ Dominik 44BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM235M 5700:00:1001:35:26.5501:35:37.00+00:38:0411:555,0
69BUJOK Maria 136ULKS "KARLIK" PRZEZCHLEBIEWISŁAK32K 1200:00:0601:35:28.3001:35:35.00+00:38:0611:565,0
70SMUDA Ryszard 113TYCHYM34M 5800:00:1501:36:09.9501:36:25.00+00:38:4812:015,0
71GRABIAS Aleksandra 57LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETKGDAŃSKK15K 1300:00:0301:36:29.7001:36:33.00+00:39:0712:035,0
72BOCZKOWSKA Justyna 79ZAKOPANEK33K 1400:00:0601:37:22.0001:37:28.00+00:40:0012:104,9
73BURZYŃSKA Łucja 115KRAKOWK16K 1500:00:1101:38:00.4001:38:12.00+00:40:3812:154,9
74BURZYŃSKI Maciej 118KRAKÓWM120M 5900:00:1201:38:01.3001:38:14.00+00:40:3912:154,9
75GARSKA Joanna 4ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK27K 1600:00:1301:38:49.8001:39:03.00+00:41:2812:214,9
76DYMEK Dariusz 81RUDNIKM121M 6000:00:1001:38:59.3001:39:10.00+00:41:3712:224,8
77BARAŃSKA Monika 90KRAKÓWK34K 1700:00:0601:39:11.7001:39:18.00+00:41:4912:244,8
78LITWINOWICZ Karolina 134BEDZINK28K 1800:00:0601:39:18.7001:39:25.00+00:41:5612:244,8
79PACANOWSKI Lukasz 135PORĘBAM236M 6100:00:0501:39:24.3501:39:30.00+00:42:0212:254,8
80GALICKA Paulina 121KRAKÓWK29K 1900:00:0501:39:39.2001:39:45.00+00:42:1712:274,8
81SCHAUER Krzysztof 85ULTRASY Z WIENERWALDWIEDENM237M 6200:00:1301:40:02.0501:40:16.00+00:42:4012:304,8
82TRZASKA Aleksandra 37BOŻA WOLAK17K 2000:00:0701:40:34.6501:40:42.00+00:43:1212:344,8
83KRZYŻEWSKI Roger 34KRAKÓWM122M 6300:00:0701:40:37.5001:40:45.00+00:43:1512:344,8
84SMACZYNSKI Dariusz 70SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM35M 6400:00:0301:43:32.1501:43:36.00+00:46:1012:564,6
85UNGEHOJER Małgorzata 106CZECHOWICE DZIEDZICEK210K 2100:00:1001:44:44.0501:44:55.00+00:47:2213:054,6
86JOŃCZYK Marcin 102HAJIME RUN TEAM/ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM238M 6500:00:0601:44:56.1001:45:03.00+00:47:3413:074,6
87PIWKO Anna 108CZECHOWICE-DZIEDZICEK211K 2200:00:1001:45:10.9001:45:21.00+00:47:4913:084,6
88MICHAŁEK Jarosław 18ONE WAY TICKETKRAKÓWM36M 6600:00:0901:45:44.6501:45:54.00+00:48:2213:134,5
89PESCHAK Anna 80KRAKÓWK212K 2300:00:0901:46:30.1501:46:40.00+00:49:0813:184,5
90FURTAK Gerard 41ONE WAY TICKETKRAKÓWM123M 6700:00:0901:47:43.0501:47:53.00+00:50:2113:284,5
91WIŚNIEWSKI Rafał 129NOWE GULCZEWOM239M 6800:00:1201:48:10.7501:48:23.00+00:50:4913:314,4
92FRANCZAK Katarzyna 132KRAKOWK213K 2400:00:1101:48:15.9501:48:27.00+00:50:5413:324,4
93TOCZEK Arkadiusz 67WROCŁAWM124M 6900:00:1301:48:20.2001:48:34.00+00:50:5813:324,4
94WISNIEWSKI Piotr 110ZABRZEM240M 7000:00:1101:49:14.8001:49:26.00+00:51:5313:394,4
95PROKOPIK Sławomir 36PROKOPIK TEAMKRAKÓWM241M 7100:00:1201:49:32.9001:49:45.00+00:52:1113:414,4
96WOJCIECHOWSKI Liwiusz 95NAUKA BIEGAKRAKOWM125M 7200:00:0901:49:34.9501:49:44.00+00:52:1313:414,4
97PIEROG Grzegorz 65WROCŁAWM242M 7300:00:1201:51:45.4001:51:58.00+00:54:2313:584,3
98KACHEL Agata 27SZTURMTARNOWSKIE GÓRYK18K 2500:00:1701:53:32.6501:53:50.00+00:56:1014:114,2
99WIELGOPOLAN Natalia 94Z KAWA NA SZLAKŁÓDŹK19K 2600:00:0901:53:36.6501:53:46.00+00:56:1414:124,2
100DZIESZKO Maciej 93ŁÓDŹM243M 7400:00:0901:53:39.1501:53:49.00+00:56:1714:124,2
101CHOMIK Katarzyna 84WIENK110K 2700:00:1601:53:49.8001:54:06.00+00:56:2814:134,2
102PASTERNAK Krzysztof 62BRAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM244M 7500:00:1101:53:50.5001:54:02.00+00:56:2814:134,2
103KUBICKI Mariusz 68KLUCZBORKM245M 7600:00:1101:54:57.6501:55:09.00+00:57:3514:224,2
104SYPKO-KUBICKA Katarzyna 69KLUCZBORKK214K 2800:00:1101:54:58.3501:55:10.00+00:57:3614:224,2
105LIPKA Paweł 28BYTOMM126M 7700:00:1901:57:55.9001:58:15.00+01:00:3414:444,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
106MADEJ Mirosław 21KRAKÓWM37M 7800:00:1302:02:57.8502:03:11.00+01:05:3615:223,9
107PAULAU Iulia 116HEINEKEN RUNNING CLUBKRAKOWK111K 2900:00:1002:04:16.8502:04:27.00+01:06:5515:323,9
108CHUCHRO Robert 140KRAKÓWM246M 7900:00:1102:06:22.3502:06:34.00+01:09:0015:473,8
109BOŚ Iwona 133WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWISŁAK35K 3000:00:1402:08:38.5502:08:53.00+01:11:1616:043,7
110WRĘCZYCKA Iwona 52O CO BIEGA W KALETACHKALETYK215K 3100:00:1402:09:48.7502:10:03.00+01:12:2716:133,7
111MUSUR Adam 39KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM38M 8000:00:1802:10:29.4002:10:48.00+01:13:0716:183,7
112MICHAŁEK Paweł 19ONE WAY TICKETKRAKOWM127M 8100:00:1002:11:27.5502:11:38.00+01:14:0516:263,7
113GAWLAK Barbara 122GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK36K 3200:00:1702:18:59.1002:19:17.00+01:21:3717:223,5
Znaleziono 113 wynik(ów)