CHEŁMNO - 1100M - CHŁOPCY 2002 - 2003

Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2015-04-19
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
1,1 km
Zgłoszonych/ Registered:
59
Wystartowało/ Started:
49
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
48
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STRZELCZYK Krystian 492RODŁO KWIDZYN  00:03:26.6500:03:27.85 3:0719.2
2SAWICKI Paweł 260SP 4 CHEŁMNO  00:03:32.5500:03:32.85+00:00:053:1218.7
3SOBCZAK Bartosz 246LIUKS KRUSZWICAKRUSZWICA  00:03:32.2500:03:33.35+00:00:053:1218.7
4CYGANOWSKI Jakub 493RODŁO KWIDZYN  00:03:36.4000:03:36.85+00:00:093:1618.3
5MAZUR Dawid 241UKB SZUBINSZUBIN  00:03:41.1000:03:42.30+00:00:143:2017.9
6RUGAŁA Bartosz 511SP 4 CHEŁMNO  00:03:46.2000:03:47.45+00:00:193:2517.5
7KRAIŃSKI Miłosz 237LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  00:03:47.4500:03:48.05+00:00:203:2717.4
8KUŁAKOWSKI Jacek 261SP 4 CHEŁMNO  00:03:50.7500:03:51.80+00:00:233:2917.2
9KAISER Jakub 236UKB SZUBINSZUBIN  00:03:51.4500:03:52.05+00:00:243:3017.1
10DROZD Dominik 259SP 4 CHEŁMNO  00:03:55.2500:03:56.40+00:00:283:3316.9
11PYŁA Emil 243SP KOLNOKOLNO  00:03:59.4500:04:00.05+00:00:323:3816.5
12CIEŚLAK Jakub 229NSP BRUKI UNISŁAWSKIEBRUKI UNISŁAWSKIE  00:04:01.2500:04:02.45+00:00:343:3916.4
13LATAŃSKI Kajetan 239SP ZEGARTOWICE  00:04:06.4000:04:07.00+00:00:393:4416
14LUBIEWSKI Dawid 240UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTA  00:04:08.5000:04:09.85+00:00:423:4516
15SOBIERALSKI Marcin 247SP KOLNOKOLNO  00:04:09.2000:04:10.60+00:00:423:4615.9
16JABŁOŃSKI Szymon 234SP DUBIELNO  00:04:11.0500:04:12.60+00:00:443:4815.8
17BRZOZOWSKI Bartłomiej 228NSP BRUKI UNISŁAWSKIEBRUKI UNISŁAWSKIE  00:04:12.2000:04:13.10+00:00:453:4915.7
18WITKO Łukasz 262SP 4 CHEŁMNO  00:04:13.9000:04:14.35+00:00:463:5015.6
19SOSIŃSKI Michał 502KOKOCKO  00:04:14.1500:04:14.90+00:00:473:5015.6
20ZABŁOCKI Michał 503KOKOCKO  00:04:15.6000:04:17.05+00:00:493:5215.5
21SPRENGER Denis 248LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  00:04:15.7500:04:17.80+00:00:493:5115.5
22OŚMIAŁOWSKI Antoni 458SP 4 CHEŁMNO  00:04:17.7500:04:21.05+00:00:533:5415.3
23CZERWIŃSKI Jakub 230SP KOLNOKOLNO  00:04:20.8000:04:21.45+00:00:533:5715.2
24TOMASZEWSKI Mikołaj 263SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  00:04:21.3000:04:23.35+00:00:553:5715.2
25KASZEWSKI Łukasz 465SP 2 CHEŁMNO  00:04:26.3500:04:29.00+00:01:014:0214.8
26DUDEK Maks 231SP DUBIELNO  00:04:31.4000:04:32.60+00:01:044:0614.6
27PHAN Karol 462SP 2 CHEŁMNO  00:04:33.3500:04:35.55+00:01:074:0814.5
28SAJA Dawid 244SP KOLNOKOLNO  00:04:43.1500:04:44.10+00:01:164:1813.9
29STRÓŻEWSKI Fabian 253UKB SZUBINSZUBIN  00:04:44.1000:04:45.85+00:01:184:1813.9
30PĘDOWSKI Kacper 466SP 2 CHEŁMNO  00:04:49.9000:04:52.35+00:01:244:2313.7
31PLEWA Piotr 242SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  00:04:50.3500:04:52.85+00:01:254:2313.7
32ŁAPCZYŃSKI Mateusz 460SP 2 CHEŁMNO  00:04:59.5500:05:00.15+00:01:324:3213.2
33JACKOWSKI Daniel 235SP KOLNOKOLNO  00:05:01.8500:05:03.40+00:01:354:3413.1
34BARTOCHOWSKI Maksymilian 266SP 4 CHEŁMNO  00:05:07.1000:05:10.05+00:01:424:4012.9
35GRYSZÓWKA Mikołaj 457SP 4 CHEŁMNO  00:05:09.6000:05:11.25+00:01:434:4112.8
36STOŚ Mateusz 252SP KOLNOKOLNO  00:05:27.1500:05:28.35+00:02:004:5712.1
37STOŚ Arkadiusz 251SP KOLNOKOLNO  00:05:32.1000:05:33.65+00:02:055:0111.9
38MARECKI Oskar 464SP 2 CHEŁMNO  00:05:36.5000:05:37.30+00:02:095:0611.8
39MACULEWICZ Piotr 509SP 4 CHEŁMNO  00:05:35.0500:05:38.00+00:02:105:0511.8
40RÓŻYCKI Bartosz 510SP 4 CHEŁMNO  00:06:14.5000:06:16.05+00:02:485:4010.6
41DYBOWSKI Tycjan 232SP GRZYBNO  00:06:23.2000:06:26.55+00:02:585:4810.3
42SZYSZKA Kamil 467SP 2 CHEŁMNO  00:06:24.9500:06:27.00+00:02:595:5010.3
43SIBILLA Piotr 463SP 2 CHEŁMNO  00:06:28.0000:06:29.05+00:03:015:5210.2
44PODLASIŃSKI Filip 501KOKOCKO  00:06:33.1500:06:34.40+00:03:065:5710.1
45SZYMBORSKI Kacper 257SP 2 CHEŁMNO  00:06:38.4500:06:39.95+00:03:126:019.9
46STĘPIEŃ Arkadiusz 250SP GRZYBNO  00:04:27.7501:04:18.50+01:00:504:0314.8
47ZIĘCINA Igor 256SP GRZYBNO  00:04:57.5501:04:48.80+01:01:204:3013.3
48GADZIŃSKI Karol 461SP 2 CHEŁMNO  00:07:45.6501:48:20.35+01:44:527:038.5
49ZAREMBSKI Szymon 258SP 4 CHEŁMNO     
Znaleziono 49 wynik(ów)