CHEŁMNO - 1100M - CHŁOPCY 2002 - 2003

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2015-04-19
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1,1 km
Zgłoszonych:
59
Wystartowało:
49
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
48
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STRZELCZYK Krystian 492Rodło Kwidzyn  M 100:00:0100:03:26.6500:03:27.85 3:0719,2
2SAWICKI Paweł 260SP 4 Chełmno  M 200:00:0000:03:32.5500:03:32.85+00:00:053:1218,7
3SOBCZAK Bartosz 246LIUKS KruszwicaKRUSZWICA  M 300:00:0100:03:32.2500:03:33.35+00:00:053:1218,7
4CYGANOWSKI Jakub 493Rodło Kwidzyn  M 400:00:0000:03:36.4000:03:36.85+00:00:093:1618,3
5MAZUR Dawid 241UKB SzubinSZUBIN  M 500:00:0100:03:41.1000:03:42.30+00:00:143:2017,9
6RUGAŁA Bartosz 511SP 4 Chełmno  M 600:00:0100:03:46.2000:03:47.45+00:00:193:2517,5
7KRAIŃSKI Miłosz 237LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  M 700:00:0000:03:47.4500:03:48.05+00:00:203:2717,4
8KUŁAKOWSKI Jacek 261SP 4 Chełmno  M 800:00:0100:03:50.7500:03:51.80+00:00:233:2917,2
9KAISER Jakub 236UKB SzubinSZUBIN  M 900:00:0000:03:51.4500:03:52.05+00:00:243:3017,1
10DROZD Dominik 259SP 4 Chełmno  M 1000:00:0100:03:55.2500:03:56.40+00:00:283:3316,9
11PYŁA Emil 243SP KolnoKOLNO  M 1100:00:0000:03:59.4500:04:00.05+00:00:323:3816,5
12CIEŚLAK Jakub 229NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE  M 1200:00:0100:04:01.2500:04:02.45+00:00:343:3916,4
13LATAŃSKI Kajetan 239SP Zegartowice  M 1300:00:0000:04:06.4000:04:07.00+00:00:393:4416,0
14LUBIEWSKI Dawid 240UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTA  M 1400:00:0100:04:08.5000:04:09.85+00:00:423:4516,0
15SOBIERALSKI Marcin 247SP KolnoKOLNO  M 1500:00:0100:04:09.2000:04:10.60+00:00:423:4615,9
16JABŁOŃSKI Szymon 234SP Dubielno  M 1600:00:0100:04:11.0500:04:12.60+00:00:443:4815,8
17BRZOZOWSKI Bartłomiej 228NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE  M 1700:00:0000:04:12.2000:04:13.10+00:00:453:4915,7
18WITKO Łukasz 262SP 4 Chełmno  M 1800:00:0000:04:13.9000:04:14.35+00:00:463:5015,6
19SOSIŃSKI Michał 502Kokocko  M 1900:00:0000:04:14.1500:04:14.90+00:00:473:5015,6
20ZABŁOCKI Michał 503Kokocko  M 2000:00:0100:04:15.6000:04:17.05+00:00:493:5215,5
21SPRENGER Denis 248LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  M 2100:00:0200:04:15.7500:04:17.80+00:00:493:5115,5
22OŚMIAŁOWSKI Antoni 458SP 4 Chełmno  M 2200:00:0300:04:17.7500:04:21.05+00:00:533:5415,3
23CZERWIŃSKI Jakub 230SP KolnoKOLNO  M 2300:00:0000:04:20.8000:04:21.45+00:00:533:5715,2
24TOMASZEWSKI Mikołaj 263Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  M 2400:00:0200:04:21.3000:04:23.35+00:00:553:5715,2
25KASZEWSKI Łukasz 465SP 2 Chełmno  M 2500:00:0200:04:26.3500:04:29.00+00:01:014:0214,8
26DUDEK Maks 231SP Dubielno  M 2600:00:0100:04:31.4000:04:32.60+00:01:044:0614,6
27PHAN Karol 462SP 2 Chełmno  M 2700:00:0200:04:33.3500:04:35.55+00:01:074:0814,5
28SAJA Dawid 244SP KolnoKOLNO  M 2800:00:0000:04:43.1500:04:44.10+00:01:164:1813,9
29STRÓŻEWSKI Fabian 253UKB SzubinSZUBIN  M 2900:00:0100:04:44.1000:04:45.85+00:01:184:1813,9
30PĘDOWSKI Kacper 466SP 2 Chełmno  M 3000:00:0200:04:49.9000:04:52.35+00:01:244:2313,7
31PLEWA Piotr 242Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  M 3100:00:0200:04:50.3500:04:52.85+00:01:254:2313,7
32ŁAPCZYŃSKI Mateusz 460SP 2 Chełmno  M 3200:00:0000:04:59.5500:05:00.15+00:01:324:3213,2
33JACKOWSKI Daniel 235SP KolnoKOLNO  M 3300:00:0100:05:01.8500:05:03.40+00:01:354:3413,1
34BARTOCHOWSKI Maksymilian 266SP 4 Chełmno  M 3400:00:0200:05:07.1000:05:10.05+00:01:424:4012,9
35GRYSZÓWKA Mikołaj 457SP 4 Chełmno  M 3500:00:0100:05:09.6000:05:11.25+00:01:434:4112,8
36STOŚ Mateusz 252SP KolnoKOLNO  M 3600:00:0100:05:27.1500:05:28.35+00:02:004:5712,1
37STOŚ Arkadiusz 251SP KolnoKOLNO  M 3700:00:0100:05:32.1000:05:33.65+00:02:055:0111,9
38MARECKI Oskar 464SP 2 Chełmno  M 3800:00:0000:05:36.5000:05:37.30+00:02:095:0611,8
39MACULEWICZ Piotr 509SP 4 Chełmno  M 3900:00:0200:05:35.0500:05:38.00+00:02:105:0511,8
40RÓŻYCKI Bartosz 510SP 4 Chełmno  M 4000:00:0100:06:14.5000:06:16.05+00:02:485:4010,6
41DYBOWSKI Tycjan 232SP Grzybno  M 4100:00:0300:06:23.2000:06:26.55+00:02:585:4810,3
42SZYSZKA Kamil 467SP 2 Chełmno  M 4200:00:0200:06:24.9500:06:27.00+00:02:595:5010,3
43SIBILLA Piotr 463SP 2 Chełmno  M 4300:00:0100:06:28.0000:06:29.05+00:03:015:5210,2
44PODLASIŃSKI Filip 501Kokocko  M 4400:00:0100:06:33.1500:06:34.40+00:03:065:5710,1
45SZYMBORSKI Kacper 257SP 2 Chełmno  M 4500:00:0100:06:38.4500:06:39.95+00:03:126:019,9
46STĘPIEŃ Arkadiusz 250SP Grzybno  M 4600:59:5000:04:27.7501:04:18.50+01:00:504:0314,8
47ZIĘCINA Igor 256SP Grzybno  M 4700:59:5100:04:57.5501:04:48.80+01:01:204:3013,3
48GADZIŃSKI Karol 461SP 2 Chełmno  M 4801:40:3400:07:45.6501:48:20.35+01:44:527:038,5
49ZAREMBSKI Szymon 258SP 4 Chełmno  M 4900:05:10   
Znaleziono 49 wynik(ów)