CHEŁMNO - 1500M - JUNIORZY MŁODSI 1998 - 1999

Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2015-04-19
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
1,5 km
Zgłoszonych/ Registered:
39
Wystartowało/ Started:
22
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
22
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WIŚNIEWSKI Mateusz 505RODŁO KWIDZYN 1 000:04:2300:04:23 2:5520.5
2DĄBROWICZ Szymon 250LUKS OGRODNIK BYDGOSZCZ 2 000:04:2800:04:28+00:00:052:5820.1
3TARASZKIEWICZ Marcin 489RODŁO KWIDZYN 3 000:04:3100:04:31+00:00:083:0019.9
4OLSZEWSKI Szczepan 483RODŁO KWIDZYN 4 000:04:3700:04:37+00:00:143:0419.5
5MUZOLF Sebastian 340LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 5 000:04:4000:04:41+00:00:183:0619.3
6LISEWSKI Paweł 338GIMNAZJUM ROBAKOWOROBAKOWO 6 000:04:4800:04:48+00:00:253:1218.8
7STEC Tomasz 256LUKS OGRODNIK BYDGOSZCZ 7 000:04:5700:04:58+00:00:353:1818.2
8MAŁEK Mateusz 477GIMNAZJUM KIJEWO KRÓLEWSKIE 8 000:05:0000:05:01+00:00:383:2018
9SOSIŃSKI Tomasz 343ZSCKP GRUBNOGRUBNO 9 000:05:0000:05:01+00:00:383:2018
10MARASZ Kacper 339LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 10 000:05:0800:05:08+00:00:453:2517.5
11GARBOWSKI Kamil 484RODŁO KWIDZYN 11 000:05:0700:05:08+00:00:453:2417.6
12FELSMAN Mariusz 333ZSCKP GRUBNOGRUBNO 12 000:05:2000:05:21+00:00:583:3316.9
13LEWANDOWSKI Wojciech 337GIMNAZJUM PAPOWO BISKUPIE 13 000:05:1800:05:21+00:00:583:3217
14BRZOZOWSKI Tomasz 329ZSCKP GRUBNOGRUBNO 14 000:05:2200:05:22+00:00:593:3416.8
15ŚWIĄDER Damian 347GIMNAZJUM PAPOWO BISKUPIE 15 000:05:2100:05:22+00:00:593:3416.8
16URTNOWSKI Kacper 348GIMNAZJUM PAPOWO BISKUPIE 16 000:05:2600:05:27+00:01:043:3716.6
17BYLICA Mariusz 330ZSCKP GRUBNOGRUBNO 17 000:05:2900:05:30+00:01:073:3916.4
18WIROSŁAWSKI Hubert 354GIMNAZJUM NR 1 CHEŁMNO 18 000:05:3100:05:34+00:01:113:4016.3
19CHMARZYŃSKI Adrian 331GIMNAZJUM PAPOWO BISKUPIE 19 000:05:4000:05:41+00:01:183:4615.9
20ZIOBRO Łukasz 355GIMNAZJUM NR 1 CHEŁMNO 20 000:05:5200:05:55+00:01:323:5415.3
21GRABOWSKI Krystian 353ZSCKP GRUBNO 21 000:06:0000:06:01+00:01:384:0015
22ADAMCZYK Dawid 328GIMNAZJUM PAPOWO BISKUPIE 22 000:06:0700:06:09+00:01:464:0414.7
Znaleziono 22 wynik(ów)