CHEŁMNO - 470M - CHŁOPCY 2004 I MŁODSI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2015-04-19
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0,47 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
56
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BAKAJ Dominik 491Rodło Kwidzyn 1 000:00:0800:01:2000:01:28 2:5021.2
2MAJER Mikołaj 31LIUKS KruszwicaKRUSZWICA 2 000:00:1000:01:2300:01:33+00:00:052:5620.4
3ZAREMBSKI Patryk 441SP 4 Chełmno 3 000:00:0900:01:2600:01:35+00:00:073:0219.7
4JEZIORNY Norbert 68SP Zegartowice 4 000:00:1000:01:2800:01:38+00:00:103:0719.2
5ŁĘCKI Dominik 28Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 5 000:00:1000:01:2900:01:39+00:00:113:0919
6BANASZEK Szymon 2SP Dubielno 6 000:00:0800:01:3200:01:40+00:00:123:1518.4
6MICHALSKI Sebastian 173SP Stolno 7 000:00:0900:01:3100:01:40+00:00:123:1318.6
8BŁASZKIEWICZ Adrian 62SP Zegartowice 8 000:00:0900:01:3200:01:41+00:00:133:1518.4
9SZYMAŃSKI Igor 439SP 4 Chełmno 9 000:00:0900:01:3300:01:42+00:00:143:1718.2
10SADOWCZYK Maciej 176KS Wda Świecie 10 000:00:0900:01:3400:01:43+00:00:153:2018
11CHYLIŃSKI Jakub 9Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 11 000:00:0900:01:3600:01:45+00:00:173:2417.6
11GRZESZCZAK Jakub 65SP 2 Chełmno 12 000:00:1000:01:3500:01:45+00:00:173:2217.8
11ZABŁOCKI Jakub 498Kokocko 13 000:00:1200:01:3300:01:45+00:00:173:1718.2
14TUSIEŃ Nicolas 54SP KolnoKOLNO 14 000:00:0900:01:3700:01:46+00:00:183:2617.4
14KURZEJA Mateusz 25SP Dubielno 15 000:00:0900:01:3700:01:46+00:00:183:2617.4
16TAGLEWSKI Marcel 50SP Dubielno 16 000:00:0900:01:3800:01:47+00:00:193:2817.3
17JEZIORNY Hubert 67SP Zegartowice 17 000:00:0900:01:3900:01:48+00:00:203:3017.1
18CIEŚLAK Kacper 10NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE 18 000:00:1000:01:3900:01:49+00:00:213:3017.1
19BESKA-PILARZ Dariusz 4Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 19 000:00:0900:01:4200:01:51+00:00:233:3716.6
19JARENTOWICZ Marcin 18Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 20 000:00:1000:01:4100:01:51+00:00:233:3416.8
21SZULC Filip 48SP KolnoKOLNO 21 000:00:1100:01:4100:01:52+00:00:243:3416.8
22TOMASZEWSKI Gracjan 52Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 22 000:00:1100:01:4200:01:53+00:00:253:3716.6
23SZALATY Dawid 45Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 23 000:00:0100:01:5300:01:54+00:00:264:0015
23SZARAFIŃSKI Dawid 46Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 24 000:00:1000:01:4400:01:54+00:00:263:4116.3
23SEREMAK Tomasz 43SP KolnoKOLNO 25 000:00:1000:01:4400:01:54+00:00:263:4116.3
26OTTKA Oliver 40SP Grzybno 26 000:00:1000:01:4900:01:59+00:00:313:5115.5
26WIŚNIEWSKI Szymon 440SP 2 Chełmno 27 000:00:1000:01:4900:01:59+00:00:313:5115.5
28KARWASZEWSKI Mateusz 19Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 28 000:00:0900:01:5100:02:00+00:00:323:5615.2
28SZERSZEŃ Marcel 47SP Grzybno 29 000:00:1000:01:5000:02:00+00:00:323:5415.4
30BARTKOWSKI Igor 61NSP Bruki Unisławskie 30 000:00:1000:01:5100:02:01+00:00:333:5615.2
30MAŁEK Marcel 33Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 31 000:00:1200:01:4900:02:01+00:00:333:5115.5
32EFTA Kacper 13Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 32 000:00:1000:01:5300:02:03+00:00:354:0015
33MAJEWSKI Nikodem 70SP 4 Chełmno 33 000:00:1000:01:5500:02:05+00:00:374:0414.7
33KOZIEL Mikołaj 22Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 34 000:00:1200:01:5300:02:05+00:00:374:0015
35EFTA Oskar 14Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 35 000:00:1000:01:5600:02:06+00:00:384:0614.6
35KIJOWSKI Oskar 20Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 36 000:00:1100:01:5500:02:06+00:00:384:0414.7
37PAWŁOWSKI Paweł 507SP 4 Chełmno 37 000:00:1000:01:5700:02:07+00:00:394:0814.5
37MILASZEWSKI Paweł 35SP KolnoKOLNO 38 000:00:1100:01:5600:02:07+00:00:394:0614.6
39LISEWSKI Szymon 27SP KolnoKOLNO 39 000:00:1200:01:5600:02:08+00:00:404:0614.6
40WUDARSKI Mateusz 60Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 40 000:00:0900:02:0000:02:09+00:00:414:1514.1
40TUSIEŃ Nataniel 53SP KolnoKOLNO 41 000:00:1000:01:5900:02:09+00:00:414:1314.2
40PŁÓCINIK Seweryn 512Kokocko 42 000:00:1200:01:5700:02:09+00:00:414:0814.5
43WUDARSKI Marcel 59Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 43 000:00:1200:01:5900:02:11+00:00:434:1314.2
44MRZYGŁÓD Oskar 38SP Grzybno 44 000:00:1100:02:0100:02:12+00:00:444:1714
45LATOPOLSKI Dominik 26Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 45 000:00:1100:02:0500:02:16+00:00:484:2513.5
46PRZYSTUP Jerzy 73SP 4 Chełmno 46 000:00:1000:02:0900:02:19+00:00:514:3413.1
46DELIK Mateusz 11Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 47 000:00:1100:02:0800:02:19+00:00:514:3213.2
48HALIK Kacper 16SP KolnoKOLNO 48 000:00:1100:02:0900:02:20+00:00:524:3413.1
49TOMASZEWSKI Adrian 51Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 49 000:00:1000:02:1500:02:25+00:00:574:4712.5
50KRUŻYŃSKI Kacper 23SP Grzybno 50 000:00:1000:02:1600:02:26+00:00:584:4912.4
50MŁYNEK Oliwier 37Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 51 000:00:1100:02:1500:02:26+00:00:584:4712.5
52MAJEWSKI Wiktor 32SP Grzybno 52 000:00:1000:02:2100:02:31+00:01:035:0012
53KUJAWOWICZ Marcin 24Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 53 000:00:1000:02:2700:02:37+00:01:095:1211.5
54UZARSKI Patryk 55Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 54 000:00:1300:02:3700:02:50+00:01:225:3410.8
55DYBOWSKI Miłosz 12SP Grzybno 55 000:00:1400:02:4000:02:54+00:01:265:4010.6
56GEPPUS Kacper 64SP 2 Chełmno 56 001:58:2700:05:2902:03:56+02:02:2811:405.1
57NALIŃSKI Adrian 39Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 57 000:00:10   
58BUCZKOWSKI Oskar 7Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 58 000:02:18   
Znaleziono 58 wynik(ów)