CHEŁMNO - 470M - DZIEWCZĘTA 2004 I MŁODSZE

Organizator/ Organizer:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data/ Date:
2015-04-19
Miejsce/ Place:
Chełmno
Dystans/ Distance:
0,47 km
Zgłoszonych/ Registered:
101
Wystartowało/ Started:
75
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category:

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MOTYKA Julia 116UKB SZUBINSZUBIN  K 100:01:31.1500:01:32.05 3:1518.4
2STANISZEWSKA Oliwia 136SP DUBIELNO  K 200:01:33.2000:01:34.15+00:00:023:2018
3KOWALSKA Amelia 104UKB SZUBINSZUBIN  K 300:01:31.6500:01:34.70+00:00:023:1318.6
4ZIEMLEWSKA Anna 155SP KOLNOKOLNO  K 400:01:32.5500:01:35.30+00:00:033:1718.2
5GÓRNA Wiktoria 161SP 4 CHEŁMNO  K 500:01:35.0500:01:35.50+00:00:033:2217.8
6BEDNARZ Daria 77SP GRZYBNO  K 600:01:35.2500:01:35.85+00:00:033:2217.8
7ŁĘCKA Wiktoria 113SP KOLNOKOLNO  K 700:01:33.8000:01:36.70+00:00:043:2018
8BIELEC Natalia 79SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 800:01:35.6000:01:38.55+00:00:063:2417.6
9NITKA Karolina 119LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 900:01:37.1000:01:40.30+00:00:083:2617.4
10KRZYŻANOWSKA Jagoda 106UKB SZUBINSZUBIN  K 1000:01:38.9500:01:41.10+00:00:093:3017.1
11ERNESTOWICZ Patrycja 160SP 4 CHEŁMNO  K 1100:01:40.8500:01:41.75+00:00:093:3416.8
12KRZYŻANOWSKA Zuzanna 107UKB SZUBINSZUBIN  K 1200:01:39.8500:01:42.35+00:00:103:3216.9
13HILSCHER Marcelina 92UKB SZUBINSZUBIN  K 1300:01:39.5000:01:42.55+00:00:103:3017.1
14SADOWCZYK Julia 288KS WDA ŚWIECIE  K 1400:01:42.2500:01:42.85+00:00:103:3716.6
15PACHOLAK Martyna 163SP 4 CHEŁMNO  K 1500:01:42.7500:01:43.65+00:00:113:3916.4
16STEINMANN Agata 137SP GRZYBNO  K 1600:01:41.9000:01:43.65+00:00:113:3716.6
17ARNDT Kaja 76LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 1700:01:39.0500:01:43.90+00:00:113:3017.1
18JANKA Alina 171SP 2 CHEŁMNO  K 1800:01:42.4000:01:44.45+00:00:123:3716.6
19DRĄG Marta 164SP 4 CHEŁMNO  K 1900:01:42.9000:01:45.25+00:00:133:3916.4
20PIKULSKA Patrycja 121SP KOLNOKOLNO  K 2000:01:43.3500:01:46.30+00:00:143:4116.3
21ZAGÓRSKA Sandra 151SP DUBIELNO  K 2100:01:47.1500:01:48.20+00:00:163:4715.8
22CELIŃSKA Martyna 85SP DUBIELNO  K 2200:01:47.2500:01:48.70+00:00:163:4715.8
23BOJEWSKA Martyna 82LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 2300:01:44.3500:01:49.40+00:00:173:4116.3
24SYROWSKA Sylwia 139SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 2400:01:45.9500:01:50.70+00:00:183:4516
25BUCZKOWSKA Patrycja 83SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 2500:01:48.4000:01:50.85+00:00:183:4915.7
26CELMK-CHUDEK Laura 158SP 2 CHEŁMNO  K 2600:01:48.8500:01:51.80+00:00:193:5115.5
27EWALD Agnieszka 167SP 2 CHEŁMNO  K 2700:01:48.7500:01:51.85+00:00:193:4915.7
28SZOCIŃSKA Wiktoria 142SP KOLNOKOLNO  K 2800:01:50.4500:01:52.30+00:00:203:5615.2
29STALMIERSKA Zuzanna 135SP DUBIELNO  K 2900:01:51.2500:01:52.90+00:00:203:5615.2
30ZIEMECKA Julia 154SP KOLNOKOLNO  K 3000:01:51.7500:01:52.95+00:00:203:5615.2
31DĄBROWSKA Sandra 86SP DUBIELNO  K 3100:01:50.3500:01:52.95+00:00:203:5415.4
32KWIECIEŃ Nikol 110SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 3200:01:49.1000:01:53.35+00:00:213:5115.5
33RAKOWSKA Aleksandra 126SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 3300:01:51.0500:01:54.25+00:00:223:5615.2
34KAWECKA Magdalena 99UKB SZUBINSZUBIN  K 3400:01:51.3000:01:54.50+00:00:223:5615.2
35RADOMSKA Karolina 125SP DUBIELNO  K 3500:01:53.3000:01:54.75+00:00:224:0015
36PANEJKO Natalia 120SP KOLNOKOLNO  K 3600:01:51.9000:01:54.95+00:00:223:5615.2
37JABŁOŃSKA Martyna 170SP 2 CHEŁMNO  K 3700:01:52.0000:01:55.20+00:00:233:5815.1
38KASZEWSKA Maja 98SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 3800:01:53.2500:01:56.10+00:00:244:0214.8
39LISEWSKA Julia 111SP KOLNOKOLNO  K 3900:01:51.7500:01:56.80+00:00:243:5615.2
40REIWER Zuzanna 128SP KOLNOKOLNO  K 4000:01:57.3000:02:00.25+00:00:284:1114.3
41KUBIAK Zuzanna 108UKB SZUBINSZUBIN  K 4100:01:58.5000:02:01.90+00:00:294:1114.3
42GŁUSZKO Wiktoria 89SP KOLNOKOLNO  K 4200:02:01.5500:02:02.75+00:00:304:1714
43ŚWIATKOWSKA Dobrawa 146SP KOLNOKOLNO  K 4300:02:01.7500:02:03.80+00:00:314:1714
44GMINSKA Agnieszka 90SP KOLNOKOLNO  K 4400:02:02.8500:02:04.10+00:00:324:2113.8
45WACH Kornelia 147UKB SZUBINSZUBIN  K 4500:02:00.7000:02:04.85+00:00:324:1514.1
46MAJCHER Zuzanna 165SP 2 CHEŁMNO  K 4600:02:03.4000:02:06.00+00:00:334:2313.6
47JANOWSKA Jagoda 96SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 4700:02:03.6500:02:06.40+00:00:344:2313.6
48BEDNARZ Karolina 78SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 4800:02:04.9500:02:07.60+00:00:354:2513.5
49SZCZEPANOWSKA Jagoda 141SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 4900:02:05.5500:02:09.25+00:00:374:2813.4
50LONSER Paulina 112SP KOLNOKOLNO  K 5000:02:07.3500:02:09.70+00:00:374:3013.3
51KOPEĆ Roksana 103SP DUBIELNO  K 5100:02:10.0000:02:10.25+00:00:384:3613
52ZABEL Daria 150SP GRZYBNO  K 5200:02:08.5000:02:10.85+00:00:384:3213.2
53SKOCZKOWSKA Weronika 131SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 5300:02:08.4500:02:11.00+00:00:384:3413.1
54NALIŃSKA Agata 117SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 5400:02:08.1500:02:11.00+00:00:384:3413.1
55WITT Klaudia 168SP 2 CHEŁMNO  K 5500:02:09.2500:02:11.75+00:00:394:3413.1
56KUBACKA Anika 159SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 5600:02:08.7000:02:12.35+00:00:404:3413.1
57ZIÓŁKOWSKA Julia 166SP 2 CHEŁMNO  K 5700:02:11.2000:02:12.40+00:00:404:3812.9
58LEWANDOWSKA Sandra 497KOKOCKO  K 5800:02:05.3500:02:13.20+00:00:414:2813.4
59ZAKRZEWSKA Maria 152SP GRZYBNO  K 5900:02:13.5000:02:16.15+00:00:444:4512.6
60WITKO Zuzanna 149SP KOLNOKOLNO  K 6000:02:16.0500:02:18.15+00:00:464:4912.4
61STEINMANN Agata 138SP GRZYBNO  K 6100:02:16.3000:02:18.45+00:00:464:4912.4
62MAJ Patrycja 115SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 6200:02:17.3000:02:20.45+00:00:484:5112.4
63ANDRIKOWSKA Aldona 75SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 6300:02:15.9500:02:21.05+00:00:494:4912.4
64RAKOWSKA Marta 127SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 6400:02:19.3000:02:22.75+00:00:504:5512.2
65SZALATY Martyna 140SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 6500:02:25.5000:02:28.05+00:00:565:1011.6
66DUDEK Oliwia 88SP GRZYBNO  K 6600:02:26.2500:02:28.50+00:00:565:1011.6
67STOŻEK Karolina 389  K 6700:02:28.0500:02:29.40+00:00:575:1411.4
68GRABOWSKA Dominika 157SP 2 CHEŁMNO  K 6800:02:30.2500:02:33.05+00:01:015:2111.2
69BEREZA Magdalena 496KOKOCKO  K 6900:02:31.4500:02:33.90+00:01:015:2111.2
70BULIŃSKA Zuzanna 84SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 7000:02:36.5000:02:40.75+00:01:085:3110.8
71BIELEC Patrycja 80SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 7100:02:38.9500:02:42.60+00:01:105:3810.6
72ZALEWSKA Aleksandra 153SP GRZYBNO  K 72   
73SMUCZYŃSKA Sara 133SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 73   
74NALIŃSKA Patrycja 118SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE  K 74   
75WITKOWSKA Jagoda 148UKB SZUBINSZUBIN  K 75   
Znaleziono 75 wynik(ów)