CHEŁMNO - 470M - DZIEWCZĘTA 2004 I MŁODSZE

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2015-04-19
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0,47 km
Zgłoszonych:
101
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
71
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MOTYKA Julia 116UKB SzubinSZUBIN  K 100:00:0000:01:31.1500:01:32.05 3:1518.4
2STANISZEWSKA Oliwia 136SP Dubielno  K 200:00:0000:01:33.2000:01:34.15+00:00:023:2018
3KOWALSKA Amelia 104UKB SzubinSZUBIN  K 300:00:0300:01:31.6500:01:34.70+00:00:023:1318.6
4ZIEMLEWSKA Anna 155SP KolnoKOLNO  K 400:00:0200:01:32.5500:01:35.30+00:00:033:1718.2
5GÓRNA Wiktoria 161SP 4 Chełmno  K 500:00:0000:01:35.0500:01:35.50+00:00:033:2217.8
6BEDNARZ Daria 77SP Grzybno  K 600:00:0000:01:35.2500:01:35.85+00:00:033:2217.8
7ŁĘCKA Wiktoria 113SP KolnoKOLNO  K 700:00:0200:01:33.8000:01:36.70+00:00:043:2018
8BIELEC Natalia 79Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 800:00:0200:01:35.6000:01:38.55+00:00:063:2417.6
9NITKA Karolina 119LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 900:00:0300:01:37.1000:01:40.30+00:00:083:2617.4
10KRZYŻANOWSKA Jagoda 106UKB SzubinSZUBIN  K 1000:00:0200:01:38.9500:01:41.10+00:00:093:3017.1
11ERNESTOWICZ Patrycja 160SP 4 Chełmno  K 1100:00:0000:01:40.8500:01:41.75+00:00:093:3416.8
12KRZYŻANOWSKA Zuzanna 107UKB SzubinSZUBIN  K 1200:00:0200:01:39.8500:01:42.35+00:00:103:3216.9
13HILSCHER Marcelina 92UKB SzubinSZUBIN  K 1300:00:0300:01:39.5000:01:42.55+00:00:103:3017.1
14SADOWCZYK Julia 288KS Wda Świecie  K 1400:00:0000:01:42.2500:01:42.85+00:00:103:3716.6
15PACHOLAK Martyna 163SP 4 Chełmno  K 1500:00:0000:01:42.7500:01:43.65+00:00:113:3916.4
15STEINMANN Agata 137SP Grzybno  K 1600:00:0100:01:41.9000:01:43.65+00:00:113:3716.6
17ARNDT Kaja 76LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 1700:00:0400:01:39.0500:01:43.90+00:00:113:3017.1
18JANKA Alina 171SP 2 Chełmno  K 1800:00:0200:01:42.4000:01:44.45+00:00:123:3716.6
19DRĄG Marta 164SP 4 Chełmno  K 1900:00:0200:01:42.9000:01:45.25+00:00:133:3916.4
20PIKULSKA Patrycja 121SP KolnoKOLNO  K 2000:00:0200:01:43.3500:01:46.30+00:00:143:4116.3
21ZAGÓRSKA Sandra 151SP Dubielno  K 2100:00:0100:01:47.1500:01:48.20+00:00:163:4715.8
22CELIŃSKA Martyna 85SP Dubielno  K 2200:00:0100:01:47.2500:01:48.70+00:00:163:4715.8
23BOJEWSKA Martyna 82LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ  K 2300:00:0500:01:44.3500:01:49.40+00:00:173:4116.3
24SYROWSKA Sylwia 139Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 2400:00:0400:01:45.9500:01:50.70+00:00:183:4516
25BUCZKOWSKA Patrycja 83Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 2500:00:0200:01:48.4000:01:50.85+00:00:183:4915.7
26CELMK-CHUDEK Laura 158SP 2 Chełmno  K 2600:00:0200:01:48.8500:01:51.80+00:00:193:5115.5
27EWALD Agnieszka 167SP 2 Chełmno  K 2700:00:0300:01:48.7500:01:51.85+00:00:193:4915.7
28SZOCIŃSKA Wiktoria 142SP KolnoKOLNO  K 2800:00:0100:01:50.4500:01:52.30+00:00:203:5615.2
29STALMIERSKA Zuzanna 135SP Dubielno  K 2900:00:0100:01:51.2500:01:52.90+00:00:203:5615.2
30ZIEMECKA Julia 154SP KolnoKOLNO  K 3000:00:0100:01:51.7500:01:52.95+00:00:203:5615.2
30DĄBROWSKA Sandra 86SP Dubielno  K 3100:00:0200:01:50.3500:01:52.95+00:00:203:5415.4
32KWIECIEŃ Nikol 110Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 3200:00:0400:01:49.1000:01:53.35+00:00:213:5115.5
33RAKOWSKA Aleksandra 126Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 3300:00:0300:01:51.0500:01:54.25+00:00:223:5615.2
34KAWECKA Magdalena 99UKB SzubinSZUBIN  K 3400:00:0300:01:51.3000:01:54.50+00:00:223:5615.2
35RADOMSKA Karolina 125SP Dubielno  K 3500:00:0100:01:53.3000:01:54.75+00:00:224:0015
36PANEJKO Natalia 120SP KolnoKOLNO  K 3600:00:0300:01:51.9000:01:54.95+00:00:223:5615.2
37JABŁOŃSKA Martyna 170SP 2 Chełmno  K 3700:00:0300:01:52.0000:01:55.20+00:00:233:5815.1
38KASZEWSKA Maja 98Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 3800:00:0200:01:53.2500:01:56.10+00:00:244:0214.8
39LISEWSKA Julia 111SP KolnoKOLNO  K 3900:00:0500:01:51.7500:01:56.80+00:00:243:5615.2
40REIWER Zuzanna 128SP KolnoKOLNO  K 4000:00:0200:01:57.3000:02:00.25+00:00:284:1114.3
41KUBIAK Zuzanna 108UKB SzubinSZUBIN  K 4100:00:0300:01:58.5000:02:01.90+00:00:294:1114.3
42GŁUSZKO Wiktoria 89SP KolnoKOLNO  K 4200:00:0100:02:01.5500:02:02.75+00:00:304:1714
43ŚWIATKOWSKA Dobrawa 146SP KolnoKOLNO  K 4300:00:0200:02:01.7500:02:03.80+00:00:314:1714
44GMINSKA Agnieszka 90SP KolnoKOLNO  K 4400:00:0100:02:02.8500:02:04.10+00:00:324:2113.8
45WACH Kornelia 147UKB SzubinSZUBIN  K 4500:00:0400:02:00.7000:02:04.85+00:00:324:1514.1
46MAJCHER Zuzanna 165SP 2 Chełmno  K 4600:00:0200:02:03.4000:02:06.00+00:00:334:2313.6
47JANOWSKA Jagoda 96Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 4700:00:0200:02:03.6500:02:06.40+00:00:344:2313.6
48BEDNARZ Karolina 78Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 4800:00:0200:02:04.9500:02:07.60+00:00:354:2513.5
49SZCZEPANOWSKA Jagoda 141Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 4900:00:0300:02:05.5500:02:09.25+00:00:374:2813.4
50LONSER Paulina 112SP KolnoKOLNO  K 5000:00:0200:02:07.3500:02:09.70+00:00:374:3013.3
51KOPEĆ Roksana 103SP Dubielno  K 5100:00:0000:02:10.0000:02:10.25+00:00:384:3613
52ZABEL Daria 150SP Grzybno  K 5200:00:0200:02:08.5000:02:10.85+00:00:384:3213.2
53SKOCZKOWSKA Weronika 131Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 5300:00:0200:02:08.4500:02:11.00+00:00:384:3413.1
53NALIŃSKA Agata 117Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 5400:00:0200:02:08.1500:02:11.00+00:00:384:3413.1
55WITT Klaudia 168SP 2 Chełmno  K 5500:00:0200:02:09.2500:02:11.75+00:00:394:3413.1
56KUBACKA Anika 159Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 5600:00:0300:02:08.7000:02:12.35+00:00:404:3413.1
57ZIÓŁKOWSKA Julia 166SP 2 Chełmno  K 5700:00:0100:02:11.2000:02:12.40+00:00:404:3812.9
58LEWANDOWSKA Sandra 497Kokocko  K 5800:00:0700:02:05.3500:02:13.20+00:00:414:2813.4
59ZAKRZEWSKA Maria 152SP Grzybno  K 5900:00:0200:02:13.5000:02:16.15+00:00:444:4512.6
60WITKO Zuzanna 149SP KolnoKOLNO  K 6000:00:0200:02:16.0500:02:18.15+00:00:464:4912.4
61STEINMANN Agata 138SP Grzybno  K 6100:00:0200:02:16.3000:02:18.45+00:00:464:4912.4
62MAJ Patrycja 115Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 6200:00:0300:02:17.3000:02:20.45+00:00:484:5112.4
63ANDRIKOWSKA Aldona 75Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 6300:00:0500:02:15.9500:02:21.05+00:00:494:4912.4
64RAKOWSKA Marta 127Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 6400:00:0300:02:19.3000:02:22.75+00:00:504:5512.2
65SZALATY Martyna 140Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 6500:00:0200:02:25.5000:02:28.05+00:00:565:1011.6
66DUDEK Oliwia 88SP Grzybno  K 6600:00:0200:02:26.2500:02:28.50+00:00:565:1011.6
67STOŻEK Karolina 389  K 6700:00:0100:02:28.0500:02:29.40+00:00:575:1411.4
68GRABOWSKA Dominika 157SP 2 Chełmno  K 6800:00:0200:02:30.2500:02:33.05+00:01:015:2111.2
69BEREZA Magdalena 496Kokocko  K 6900:00:0200:02:31.4500:02:33.90+00:01:015:2111.2
70BULIŃSKA Zuzanna 84Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 7000:00:0400:02:36.5000:02:40.75+00:01:085:3110.8
71BIELEC Patrycja 80Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 7100:00:0300:02:38.9500:02:42.60+00:01:105:3810.6
72ZALEWSKA Aleksandra 153SP Grzybno  K 7200:00:02   
73SMUCZYŃSKA Sara 133Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 7300:00:03   
74NALIŃSKA Patrycja 118Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  K 7400:01:55   
75WITKOWSKA Jagoda 148UKB SzubinSZUBIN  K 7500:02:10   
Znaleziono 75 wynik(ów)