CHEŁMNO - 900M - DZIEWCZĘTA 2002 - 2003

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2015-04-19
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0,9 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
59
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
56
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.9km
Czas
brutto
0.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAISER Jagoda 191UKB SzubinSZUBIN 1 000:00:0400:02:4400:02:48 3:0219.8
2JASIŃSKA Jagoda 190LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 2 000:00:0300:02:5500:02:58+00:00:103:1418.5
3ORGACKA Dominika 199Szkoła Podstawowa nr 20 w GrudziądzuGRUDZIĄDZ 3 000:00:0100:02:5800:02:59+00:00:113:1718.2
4SITKO Zuzanna 487Rodło Kwidzyn 4 000:00:0300:02:5700:03:00+00:00:123:1618.3
5SIĘBOR Wiktoria 207UKB SzubinSZUBIN 5 000:00:0300:03:0500:03:08+00:00:203:2517.5
6STRZELEWICZ Zuzanna 209LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 6 000:00:0300:03:1100:03:14+00:00:263:3217
7PIECUCH Marika 201UKB SzubinSZUBIN 7 000:00:0100:03:2000:03:21+00:00:333:4216.2
8CZECHOWSKA Nicola 181UKB SzubinSZUBIN 8 000:00:0300:03:2100:03:24+00:00:363:4316.1
9BINKOWSKA Martyna 179UKB SzubinSZUBIN 9 000:00:0200:03:2400:03:26+00:00:383:4615.9
10CHWALISZ Karolina 180LIUKS KruszwicaKRUSZWICA 10 000:00:0300:03:2600:03:29+00:00:413:4815.7
11HENNIG Julia 188SP Grzybno 11 000:00:0300:03:2800:03:31+00:00:433:5115.6
12SECHABER Klaudia 175SP Stolno 12 000:00:0300:03:2900:03:32+00:00:443:5215.5
13PARDUA Anna 200UKB SzubinSZUBIN 13 000:00:0300:03:3000:03:33+00:00:453:5315.4
14NAJDOWSKA Weronika 198UKB SzubinSZUBIN 14 000:00:0300:03:3200:03:35+00:00:473:5515.3
15BARTYZEL Patrycja 445SP 2 Chełmno 15 000:00:0400:03:3200:03:36+00:00:483:5515.3
16ARCZYŃSKA Aleksandra 449SP 4 Chełmno 16 000:00:0100:03:3900:03:40+00:00:524:0314.8
17DĄBROWSKA Jagoda 182SP Dubielno 17 000:00:0100:03:4000:03:41+00:00:534:0414.7
18URBANOWICZ Kaja 212LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIA 18 000:00:0400:03:3800:03:42+00:00:544:0214.9
18KOWALIK Aleksandra 194LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 19 000:00:0500:03:3700:03:42+00:00:544:0114.9
20PRZYBYLSKA Weronika 204UKB SzubinSZUBIN 20 000:00:0300:03:4300:03:46+00:00:584:0714.5
21PODRAZA Patrycja 203NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE 21 000:00:0300:03:4400:03:47+00:00:594:0814.5
22MONKA Dominika 447SP 4 Chełmno 22 000:00:0200:03:4600:03:48+00:01:004:1114.3
22SYDOR Patrycja 446SP 4 Chełmno 23 000:00:0200:03:4600:03:48+00:01:004:1114.3
22BULCZAK Weronika 223SP 2 Chełmno 24 000:00:0400:03:4400:03:48+00:01:004:0814.5
25BIESIADA Agata 455SP 4 Chełmno 25 000:00:0100:03:4800:03:49+00:01:014:1314.2
26GRYCZA Izabela 187UKB SzubinSZUBIN 26 000:00:0300:03:5100:03:54+00:01:064:1614
27KRASKA Wiktoria 450SP 4 Chełmno 27 000:00:0300:03:5300:03:56+00:01:084:1813.9
28MAIER Laura 196SP Dubielno 28 000:00:0300:03:5400:03:57+00:01:094:2013.8
29ZAJĄC Wiktoria 215SP KolnoKOLNO 29 000:00:0300:03:5500:03:58+00:01:104:2113.8
30PYŁA Milena 205SP KolnoKOLNO 30 000:00:0300:03:5700:04:00+00:01:124:2313.7
31STANISŁAWSKA Patrycja 208Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 31 000:00:0300:03:5800:04:01+00:01:134:2413.6
31KOPEĆ Martyna 192SP Dubielno 32 000:00:0300:03:5800:04:01+00:01:134:2413.6
33STANKIEWICZ Maja 452SP 4 Chełmno 33 000:00:0300:04:0200:04:05+00:01:174:2813.4
34LIŚKIEWICZ Agnieszka 195Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 34 000:00:0300:04:0400:04:07+00:01:194:3113.3
34GRABOWSKA Filadelfia 186SP Dubielno 35 000:00:0300:04:0400:04:07+00:01:194:3113.3
36BULCZAK Wiktoria 442SP 2 Chełmno 36 000:00:0300:04:0900:04:12+00:01:244:3613
37ZABEL Denisa 214SP Grzybno 37 000:00:0200:04:1200:04:14+00:01:264:4012.9
38STARSZAK Agnieszka 456SP 4 Chełmno 38 000:00:0300:04:1300:04:16+00:01:284:4112.8
39DYNIA Martyna 185SP KolnoKOLNO 39 000:00:0300:04:1800:04:21+00:01:334:4612.6
40BANASZEK Julia 178SP Dubielno 40 000:00:0400:04:2000:04:24+00:01:364:4812.5
40GAŁADYK Klaudia 504Kokocko 41 000:00:0500:04:1900:04:24+00:01:364:4712.5
42KOŚCIELNA Magdalena 193SP Grzybno 42 000:00:0300:04:2200:04:25+00:01:374:5112.4
43LESIAK Angelika 444SP 2 Chełmno 43 000:00:0300:04:2900:04:32+00:01:444:5812
44MIERZWICKA Weronika 443SP 2 Chełmno 44 000:00:0400:04:2900:04:33+00:01:454:5812
45DUDEK Klaudia 184SP Grzybno 45 000:00:0400:04:3200:04:36+00:01:485:0211.9
46COCH Katarzyna 174SP Stolno 46 000:00:0300:04:3400:04:37+00:01:495:0411.8
47AUCHMALOW Nadia 448SP 4 Chełmno 47 000:00:0200:04:3600:04:38+00:01:505:0611.7
48SZYMAŃSKA Marika 211SP KolnoKOLNO 48 000:00:0300:04:4500:04:48+00:02:005:1611.4
49ADAMCZYK Zuzanna 177SP Dubielno 49 000:00:0300:04:5300:04:56+00:02:085:2511.1
50JURCZENIA Jagoda 224SP 2 Chełmno 50 000:00:0500:04:5200:04:57+00:02:095:2411.1
51OŚWIECIŃSKA Julia 500Kokocko 51 000:00:0400:04:5500:04:59+00:02:115:2711
51BARTYZEL Weronika 226SP 2 Chełmno 52 000:00:0500:04:5400:04:59+00:02:115:2611
53KASZEWSKA Weronika 222SP 2 Chełmno 53 000:00:0300:04:5700:05:00+00:02:125:3010.9
54JURKIEWICZ Oliwia 221SP 2 Chełmno 54 000:00:0400:05:0100:05:05+00:02:175:3410.8
55RZEPKA Wiktoria 206SP Grzybno 55 000:00:0500:05:3700:05:42+00:02:546:149.6
56MIETŁA Weronika 197SP Grzybno 56 000:00:0300:06:1800:06:21+00:03:337:008.6
57GŁÓWCZYŃSKA Natalia 508SP 4 Chełmno 57 000:00:00   
58GAŁADYK Julia 499Kokocko 58 000:00:00   
59NITKA Martyna 220SP 2 Chełmno 59 000:00:04   
Znaleziono 59 wynik(ów)