DOBRA PIĄTKA - BIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data:
2019-04-27
Miejsce:
Dobra
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
290
Wystartowało:
260
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
260
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SITARZ Damian 382STRZELNOM201M 100:00:0000:16:26.2000:16:27.10 3:1718.2
2WILK Rafał 378DOBRAM301M 200:00:0100:16:47.1000:16:48.95+00:00:213:2117.9
3RUSEK Kamil 274SZCZECINM302M 300:00:0100:16:56.0500:16:57.45+00:00:303:2317.7
4SIECZKOWSKI Michał 281KB Pionier SzczecinSZCZECINM303M 400:00:0100:17:00.5000:17:02.25+00:00:353:2417.6
5DYCZYŃSKI Leszek 711bpzmot/12BZSZCZECINM304M 500:00:0200:17:30.0000:17:32.20+00:01:053:3017.1
6KAPŁANIAK Adrian 127Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM305M 600:00:0000:18:05.9000:18:06.55+00:01:393:3716.6
7GORSZKA Damian 87Parkrun SzczecinSZCZECINM202M 700:00:0100:18:12.7000:18:13.80+00:01:463:3816.5
8MARYNOWSKI Marcin 210ENEA SzczecinSZCZECINM401M 800:00:0200:18:17.2000:18:19.40+00:01:523:3916.4
9GAŁAMAGA Radosław 79Grupa Azoty Police / LoveLasyPOLICEM402M 900:00:0200:18:29.9000:18:32.10+00:02:053:4216.2
10OLEJARZ Damian 232POLICEM306M 1000:00:0200:18:43.3000:18:45.30+00:02:183:4416
11KUCZYŃSKI Paweł 163POLICEM403M 1100:00:0200:18:44.6500:18:47.00+00:02:193:4516
12GWARDIAK Bartłomiej 101Prime Cargo PolandGOLENIÓWM203M 1200:00:0000:18:53.2000:18:53.80+00:02:263:4615.9
13HOPPE Grzegorz 103Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM307M 1300:00:0300:18:53.3500:18:56.85+00:02:293:4615.9
14DOLEŻEK Krystian 61SZCZECINM404M 1400:00:0300:19:10.5500:19:14.15+00:02:473:5015.6
15TOMCZAK Tomasz 330BEZRZECZEM405M 1500:00:0200:19:17.0000:19:19.60+00:02:523:5115.6
16DUDZIŃSKA Maja 70Parkrun SzczecinDOBRAK401K 100:00:0000:19:24.7000:19:24.70+00:02:573:5215.5
17KRASKIEWICZ Tomasz 152Bulk-Cargo Port SzczecinSZCZECINM501M 1600:00:0300:19:29.0500:19:32.70+00:03:053:5315.4
18SAMOTYJA Magdalena 279PAMAR myjnieNOWA SÓLK201K 200:00:0200:19:40.9500:19:43.50+00:03:163:5615.2
19PRZYBYSZ Marcin 257SZCZECINM308M 1700:00:0800:19:37.5500:19:45.90+00:03:183:5515.3
20KANTORSKI Michał 126SZCZECINM204M 1800:00:0200:19:49.9500:19:52.60+00:03:253:5815.1
21ADAMSKI Janusz 5DuoLife TeamSZCZECINM502M 1900:00:0200:20:07.4500:20:10.25+00:03:434:0114.9
22KOLASA Konrad 138BEZRZECZEM406M 2000:00:0200:20:12.9500:20:15.10+00:03:484:0214.8
23GRYGORCEWICZ Jan 94POLICEM503M 2100:00:0200:20:28.1500:20:30.35+00:04:034:0514.7
24PAŁOSZ Daniel 241Wegas WolinWOLINM407M 2200:00:0200:20:41.4000:20:43.70+00:04:164:0814.5
25WARCHALOWSKI Arkadiusz 336DOBRAM408M 2300:00:0300:20:40.9500:20:44.40+00:04:174:0814.5
26NAWROCKI Piotr 226KB PionierSZCZECINM504M 2400:00:0200:20:41.7000:20:44.45+00:04:174:0814.5
27KRASNODĘBSKI Konrad 155BBL PolicePOLICEM409M 2500:00:0100:20:44.8500:20:46.05+00:04:184:0914.5
28MAKUCH Marcin 202PRZECŁAWM4010M 2600:00:0500:20:42.3000:20:47.65+00:04:204:0814.5
29KRUK Bartosz 158BEZRZECZEM309M 2700:00:0400:20:44.9000:20:49.15+00:04:224:0914.5
30WAWRZYNIAK Mariusz 339DOBRAM4011M 2800:00:0200:20:48.3500:20:51.00+00:04:234:0914.4
31ŚCIERKO Dawid 325Dzikie WieprzeSZCZECINM205M 2900:00:0900:20:44.3000:20:53.50+00:04:264:0814.5
32KURPIEWSKI Piotr 168SKARBIMIERZYCEM206M 3000:00:1300:20:44.8000:20:57.80+00:04:304:0814.5
33CENIUCH Magdalena 388Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK202K 300:00:0000:20:58.9500:20:59.70+00:04:324:1114.3
34SAMOTYJA Paweł 389Pamar MyjniaMODRZYCAM4012M 3100:00:0200:21:03.0000:21:05.90+00:04:384:1214.3
35BUDZIŃSKI Bartosz 31SZCZECINM3010M 3200:00:0400:21:10.6000:21:15.40+00:04:484:1414.2
36BAGIŃSKI Marcin 13Koniuchy OCRKOBYLANKAM3011M 3300:00:0000:21:18.7000:21:19.30+00:04:524:1514.1
37BULSA Marcin 35Pyrzyce BiegająBANIEM4013M 3400:00:0400:21:21.2000:21:25.50+00:04:584:1614.1
38CHMIELEWSKI Janusz 40Chmielewski Team-BBL PolicePOLICEM601M 3500:00:0000:21:28.1000:21:28.85+00:05:014:1714
39SZCZEŚNIAK Piotr 383DOBRAM4014M 3600:00:1000:21:20.6000:21:31.35+00:05:044:1614.1
40KOWALCZYK Jan 148-M4015M 3700:00:0300:21:29.4000:21:33.10+00:05:064:1814
41MÓWIŃSKI Tomasz 222SZCZECINM4016M 3800:00:0700:21:26.3500:21:33.45+00:05:064:1714
42CHYTRA Daniel 43Lzs Grom StolecSTOLECM207M 3900:00:1900:21:16.9000:21:36.30+00:05:094:1514.1
43BERNACKA-SZYDLIK Karolina 20BiegunkiSZCZECINK301K 400:00:0100:21:37.6500:21:39.50+00:05:124:1913.9
44KULIS Piotr 165SZCZECINM208M 4000:00:0100:21:43.1500:21:44.90+00:05:174:2013.8
45MARKS Maciej 208DOŁUJEM4017M 4100:00:0400:21:45.6500:21:49.65+00:05:224:2113.8
46HAWRYLAK Marcin 102Wolni w Biegu/SOSW NR 1 DNRSZCZECINM505M 4200:00:0200:21:47.5000:21:49.80+00:05:224:2113.8
47DOŁĘGOWSKI Mariusz 63BBL PolicePOLICEM3012M 4300:00:0600:21:43.3000:21:49.95+00:05:224:2013.8
48PIWOWARSKI Darek 247Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4018M 4400:00:0300:21:51.5500:21:54.75+00:05:274:2213.7
49GALANT Ryszard 78SZCZECINM209M 4500:00:0800:21:48.9500:21:57.15+00:05:304:2113.8
50GOCAL Anita 84Ukl ósemka PolicePOLICEK302K 500:00:0200:21:56.8500:21:58.95+00:05:314:2313.7
51KRYWALD Rafal 161SZCZECINM4019M 4600:00:0000:22:03.8500:22:04.05+00:05:364:2413.6
52KAMIŃSKA Adriana 124BBL PolicePOLICEK303K 600:00:0200:22:02.9500:22:05.05+00:05:374:2413.6
53STEFANIAK Paweł 29514bUJ/12BZSTARGARDM3013M 4700:00:0800:22:01.9500:22:10.65+00:05:434:2413.6
54ŁAWNICZAK Sebastian 185POLICEM4020M 4800:00:0400:22:08.7000:22:13.60+00:05:464:2513.5
55CIELUCH Paulina 44Chmielewski TeamPOLICEK203K 700:00:0100:22:13.5000:22:15.25+00:05:484:2613.5
56MICHALIK - CALY Kasia 214Kobiece BieganieWARZYMICEK304K 800:00:0100:22:13.6500:22:15.55+00:05:484:2613.5
57MISZCZAK Damian 218SZCZECINM3014M 4900:00:1700:22:02.4000:22:19.60+00:05:524:2413.6
58SOCHACKI Krzysztof 289SZCZECINM3015M 5000:00:0800:22:12.2500:22:20.45+00:05:534:2613.5
59KOWAL Tomasz 146SZCZECINM4021M 5100:00:1500:22:09.6000:22:25.40+00:05:584:2613.5
60TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 331Karkonosz Running TeamMIERZYNK402K 900:00:0300:22:28.2500:22:32.00+00:06:044:2913.3
61SZKUDLAREK Krzysztof 312SZCZECINM506M 5200:00:0400:22:29.6000:22:34.10+00:06:074:3013.3
62ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 387Szawla StargardSTARGARDK305K 1000:00:0500:22:29.1500:22:34.20+00:06:074:2913.3
63WIŚNIEWSKA Agata 346PYRZYCEK204K 1100:00:0300:22:35.5000:22:38.90+00:06:114:3113.3
64ĆWIRTA-BAŃKOWSKA Małgorzata 50PYRZYCEK205K 1200:00:0200:22:36.2500:22:39.20+00:06:124:3113.3
65CEBULA Karol 37SZCZECINM4022M 5300:00:0700:22:34.5500:22:41.60+00:06:144:3013.3
66HUSZCZA Piotrek 104Pyrzyce biegająNOWIELINM4023M 5400:00:0400:22:46.2000:22:50.30+00:06:234:3313.2
67WITORZĘĆ Dariusz 347ŁĘGIM4024M 5500:00:0400:22:49.1000:22:53.85+00:06:264:3313.1
68ZEMANKIEWICZ Łukasz 362Kanał 6amSZCZECINM3016M 5600:00:0300:23:01.6000:23:05.30+00:06:384:3613
69SZAR Aneta 303DĘBNOK403K 1300:00:0600:23:00.3000:23:06.50+00:06:394:3613
70ŻMUDA Krzysztof 369Husaria Race TeamBEZRZECZEM3017M 5700:00:0800:23:03.2000:23:11.60+00:06:444:3613
71PROKOP Agata 256SZCZECINK306K 1400:00:0400:23:11.3000:23:15.40+00:06:484:3812.9
72WIRZMAN Rafał 372M4025M 5800:00:0300:23:15.9500:23:18.95+00:06:514:3912.9
73KURLEJ Mariusz 167KB Hermes GryfinoGRYFINOM507M 5900:00:0900:23:13.2500:23:22.90+00:06:554:3812.9
74GÓRECKA-PAWLAK Edyta 88SZCZECINK307K 1500:00:0300:23:19.2500:23:22.95+00:06:554:3912.9
75WÓJCIK Katarzyna 351Fizjobiegacze SzczecinDOBRAK308K 1600:00:0400:23:19.3000:23:23.50+00:06:564:3912.9
76GRYGORCEWICZ Władysław 95SKB DZIK POLICEPOLICEM602M 6000:00:0500:23:22.1500:23:27.20+00:07:004:4012.8
77KOMAN Michał 140SZCZECINM3018M 6100:00:0400:23:27.2000:23:31.30+00:07:044:4112.8
78CZERWIŃSKI Dariusz 48LoveLasyPOLICEM508M 6200:00:0100:23:32.3000:23:33.70+00:07:064:4212.7
79RASIAK Katarzyna 2631992SZCZECINK206K 1700:00:0000:23:39.8500:23:40.50+00:07:134:4412.7
80GRYGIELEWICZ Leszek 92BEZRZECZEM509M 6300:00:0500:23:35.2500:23:40.75+00:07:134:4312.7
81DOLEŻEK Agnieszka 62Wieczorne BieganieSZCZECINK309K 1800:00:0200:23:39.7000:23:42.25+00:07:154:4412.7
82MURAWSKA Wioletta 223KB DZIK POLICEPOLICEK501K 1900:00:0400:23:39.9500:23:44.15+00:07:174:4412.7
83BOGACKI Jan 26FredkiSZCZECINM2010M 6400:00:0900:23:38.8500:23:48.25+00:07:214:4312.7
84BUKOWIECKI Adam 34GRZEPNICAM4026M 6500:00:0400:23:47.0500:23:51.80+00:07:244:4512.6
85URZĘDOWSKI Piotr 333PYRZYCEM3019M 6600:00:0100:23:53.9000:23:55.50+00:07:284:4612.6
86KOSZUTA Bartosz 144SZCZECINM3020M 6700:00:0800:23:49.3500:23:57.35+00:07:304:4512.6
87DĄBROWSKI Grzegorz 57SZCZECINM4027M 6800:00:1500:23:43.0000:23:58.80+00:07:314:4412.6
88SZOSTAK Edyta 317BiegunkiSZCZECINK3010K 2000:00:0200:24:02.3500:24:04.95+00:07:374:4812.5
89ŚLUBOWSKI Dariusz 327SZCZECINM4028M 6900:00:1200:23:56.3500:24:08.80+00:07:414:4712.5
90ZAGÓRSKI Paweł 355SZCZECINM2011M 7000:00:0500:24:03.8000:24:09.30+00:07:424:4812.5
91JAKUBOWSKA Angelika 106Koniuchy OCRSTARGARDK207K 2100:00:0000:24:10.9000:24:11.35+00:07:444:5012.4
92KRYSZCZAK Paulina 160EMEL Athletic TeamSZCZECINK208K 2200:00:1300:23:58.7000:24:12.50+00:07:454:4712.5
93JAKUBIAK Tomasz 374BEZRZECZEM4029M 7100:00:0500:24:10.7500:24:15.95+00:07:484:5012.4
94BEREŚ Sylwester 18DOBRAM4030M 7200:00:1400:24:01.9000:24:16.20+00:07:494:4812.5
95SZCZUKIEWICZ Aneta 307Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK209K 2300:00:0200:24:14.9500:24:17.90+00:07:504:5112.4
96OLEJNIK Kamila 233-K3011K 2400:00:0200:24:16.2000:24:19.05+00:07:514:5112.4
97ZELEK-PAŁOSZ Magdalena 361Wegas WolinWOLINK404K 2500:00:1000:24:16.7500:24:27.45+00:08:004:5112.4
98BRATKO Przemysław 29SZCZECINM2012M 7300:00:0400:24:26.6000:24:30.80+00:08:034:5312.3
99ADAMSKA Barbara 3DouLife TeamSZCZECINK2010K 2600:00:0300:24:31.7500:24:35.50+00:08:084:5412.2
100JANKOWSKA Edyta 108Stowarzyszenie Bliżej SiebieSTOLECK405K 2700:00:0200:24:34.0500:24:37.00+00:08:094:5512.2
101JUCHA Kuba 117POLICEM2013M 7400:00:1600:24:20.6000:24:37.25+00:08:104:5212.3
102SITEK Alfred 286SZCZECINM3021M 7500:00:1400:24:23.0500:24:37.85+00:08:104:5212.3
103POGRANICZNY Paweł 253SZCZECINM4031M 7600:00:1300:24:24.7000:24:38.15+00:08:114:5312.3
104ŁUKASIEWICZ Robert 189SZCZECINM4032M 7700:00:0700:24:35.7000:24:43.00+00:08:154:5512.2
105DENISIUK Krzysztof 59SzczecinSZCZECINM603M 7800:00:0400:24:40.7000:24:45.30+00:08:184:5612.2
106WIENCIS Małgorzata 343SZCZECINK406K 2800:00:1100:24:35.5000:24:47.25+00:08:204:5512.2
107BANUCHA Agata Banucha 161969SZCZECINK502K 2900:00:0800:24:42.1000:24:51.00+00:08:234:5612.1
108DĄBROWSKI Sławek 58DOBRAM4033M 7900:00:0500:24:46.9000:24:52.85+00:08:254:5712.1
109GRYGORCEWICZ Justyna 93Go SportPOLICEK2011K 3000:00:0800:24:47.7500:24:56.30+00:08:294:5712.1
110WARSINSKA Monika 337GRYFINOK3012K 3100:00:1000:24:46.8500:24:57.60+00:08:304:5712.1
111GOCAL Andrzej 85UKL ÓSEMKA PolicePOLICEM5010M 8000:00:1700:24:40.2000:24:58.10+00:08:314:5612.2
112DOMAGALSKI Sławomir 64SZCZECINM4034M 8100:00:1100:24:50.8500:25:01.95+00:08:344:5812.1
113BACHMATIUK Sławek 11SZCZECINM4035M 8200:00:1300:24:56.6000:25:09.70+00:08:424:5912
114BACZULIS Magdalena 12KOS BnO SzczecinSZCZECINK407K 3200:00:0600:25:03.3500:25:10.30+00:08:435:0012
115SZCZEPAŃSKI Artur 305FredkiSZCZECINM4036M 8300:00:1100:25:13.1500:25:24.35+00:08:575:0211.9
116JAKUBIAK Anna 105Raz SzczecinSZCZECINK503K 3300:00:1100:25:14.2500:25:25.50+00:08:585:0211.9
117PEDA Leszek 244POLICEM604M 8400:00:1100:25:18.4000:25:30.25+00:09:035:0311.8
118JURYS Elżbieta 119SZCZECINK504K 3400:00:0700:25:30.6000:25:37.60+00:09:105:0611.8
119TRĘDOWICZ Małgorzata 332-K505K 3500:00:0200:25:35.4000:25:38.05+00:09:105:0711.7
120MATUSZAK Anita 393K408K 3600:00:0600:25:36.3500:25:42.50+00:09:155:0711.7
121GAZIŃSKI Przemysław 80byle(do)jechaćPOLICEM3022M 8500:00:1200:25:36.3000:25:48.90+00:09:215:0711.7
122MAJCHRZAK Piotr 198SZCZECINM4037M 8600:00:0900:25:48.8000:25:57.95+00:09:305:0911.6
123MAJCHRZAK Dominika 197SZCZECINK409K 3700:00:0800:25:49.5500:25:58.05+00:09:305:1011.6
124ŚLIWA Marek 398M4038M 8700:00:0000:25:59.1000:25:59.10+00:09:325:1111.5
125ACHTELIK Klaudia 1POLICEK2012K 3800:00:0200:25:58.5000:26:01.35+00:09:345:1111.5
126KUSTRA Paulina 169BBL PolicePOLICEK3013K 3900:00:0300:26:00.6500:26:04.10+00:09:375:1211.5
127CALY Przemek 36WARZYMICEM3023M 8800:00:0500:26:14.1000:26:19.20+00:09:525:1411.4
128RADCZUK Karolina 261POLICEK3014K 4000:00:0500:26:15.6500:26:21.00+00:09:535:1511.4
129KOWALCZYK Mirosława 147PYRZYCEK506K 4100:00:1000:26:12.1500:26:23.05+00:09:555:1411.4
130MICHAŁKO Kamila 215DOBRAK3015K 4200:00:0900:26:17.3000:26:26.45+00:09:595:1511.4
131BIELECKA-JAKUBIAK Paulina 373BEZRZECZEK4010K 4300:00:0400:26:22.9000:26:27.65+00:10:005:1611.4
132WIĄCEK Anna 340Kobiece BieganieKURÓWK4011K 4400:00:0400:26:23.5500:26:27.75+00:10:005:1611.4
133JURUĆ Paulina 118Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3016K 4500:00:1100:26:23.5000:26:35.05+00:10:075:1611.4
134REKOWSKA Danuta 265BEZRZECZEK507K 4600:00:0400:26:30.8000:26:35.60+00:10:085:1811.3
135MOFINA Piotr 219POLICEM2014M 8900:00:0800:26:28.1000:26:36.20+00:10:095:1711.3
136BEJSTER Przemysław 17Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM605M 9000:00:0600:26:34.9000:26:41.35+00:10:145:1911.3
137BUGAJ Marcin 32SZCZECINM3024M 9100:00:0500:26:36.8000:26:42.65+00:10:155:1911.3
138WIELIŃSKA Ewelina 342SZCZECINK2013K 4700:00:1400:26:32.3500:26:46.65+00:10:195:1811.3
139ROMANOWICZ Marek 268SZCZECINM5011M 9200:00:0200:26:45.7500:26:48.25+00:10:215:2111.2
140SUSZA Małgorzata 301PRZECŁAWK4012K 4800:00:0800:26:45.6500:26:54.55+00:10:275:2111.2
141LICHT Michał 176EMEL Athletic TeamSZCZECINM3025M 9300:00:1500:26:41.0000:26:56.00+00:10:285:2011.2
142CEMBIK Artur 39EMEL Athletic TeamBINOWOM5012M 9400:00:1400:26:42.1500:26:56.20+00:10:295:2011.2
143OLEŚKIEWICZ Michał 234SZCZECINM3026M 9500:00:0900:26:53.1500:27:02.20+00:10:355:2211.2
144GAJDZIS Magdalena 77RESKOK508K 4900:00:1000:26:52.3000:27:02.55+00:10:355:2211.2
145BUJALSKA Anna 33SZCZECINK4013K 5000:00:0200:27:04.9500:27:06.95+00:10:395:2411.1
146MARCHIEL Lena 206SZCZECINK509K 5100:00:0400:27:07.6000:27:11.90+00:10:445:2511.1
147SROCZYŃSKA Izabela 292WOŁCZKOWOK3017K 5200:00:0500:27:11.5500:27:17.40+00:10:505:2611
148SZALEWICZ Małgorzata 302SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK5010K 5300:00:1200:27:09.7500:27:22.20+00:10:555:2611
149BEREŚ Dominika 19DOBRAK2014K 5400:00:1500:27:09.9500:27:25.25+00:10:585:2611
150KOPKA Elżbieta 143Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK5011K 5500:00:0700:27:19.3000:27:26.55+00:10:595:2711
151POTASZ Robert 255-M4039M 9600:00:1000:27:18.0500:27:28.20+00:11:015:2711
152MLECZEK Roman 384Babinek BiegaM4040M 9700:00:1400:27:14.3500:27:28.60+00:11:015:2611
153STĘPNIAK Monika 298Kobiece BieganieSZCZECINK3018K 5600:00:0200:27:26.1500:27:29.00+00:11:015:2910.9
154MLECZEK Nela 385Babinek BiegaBABINEKK2015K 5700:00:1400:27:14.9000:27:29.00+00:11:015:2711
155DANKIEWICZ Jarosław 52BEZRZECZEM4041M 9800:00:1300:27:17.0500:27:30.95+00:11:035:2711
156JEZIOREK Agnieszka 386Babinek BiegaBABINEKK4014K 5800:00:1400:27:16.3000:27:31.10+00:11:045:2711
157GRZYBOWSKA Dominika 97PRZECŁAWK3019K 5900:00:1400:27:17.2000:27:32.05+00:11:045:2711
158BANASZAK-GÓRSKA Kinga 15BIEGUNKIPILCHOWOK4015K 6000:00:1000:27:24.1000:27:34.35+00:11:075:2810.9
159POGORZELSKA Sylwia 252Wieczorne BieganieSZCZECINK3020K 6100:00:0700:27:27.6000:27:35.00+00:11:075:2910.9
160ADAMSKA Karolina 2DuoLife TeamSZCZECINK2016K 6200:00:0200:27:35.3000:27:37.85+00:11:105:3110.9
161PŁYTNIK Anna 251Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK4016K 6300:00:0700:27:37.8000:27:45.35+00:11:185:3110.9
162PYTEL Anna 260BiegunkiSZCZECINK2017K 6400:00:1000:27:38.7500:27:49.20+00:11:225:3110.8
163SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 392K4017K 6500:00:0800:27:47.9500:27:56.75+00:11:295:3310.8
164JASIŃSKA Natalia 112Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3021K 6600:00:0500:27:57.2500:28:02.60+00:11:355:3510.7
165MACIASZCZYK Ewa 191Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAK4018K 6700:00:0600:27:56.8000:28:02.80+00:11:355:3510.7
166SZOSTAK Daniel 316SZCZECINM4042M 9900:00:1800:27:45.6500:28:03.95+00:11:365:3310.8
167KACZMAREK Arleta 121KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3022K 6800:00:0300:28:01.0000:28:04.50+00:11:375:3610.7
168ŻURAWSKA Krystyna 370BBL PolicePOLICEK2018K 6900:00:1300:27:55.2500:28:08.25+00:11:415:3510.7
169GORCZYCKA Grażyna 86POLICEK5012K 7000:00:0200:28:21.3500:28:23.80+00:11:565:4010.6
170MAJEWSKI Karol 200SZCZECINM3027M 10000:00:0800:28:16.5500:28:24.55+00:11:575:3910.6
171ŚLIWIŃSKA Justyna 326GOLENIÓWK2019K 7100:00:1200:28:15.5500:28:28.05+00:12:005:3910.6
172ZIELIŃSKA Renata 363Willa RubinWRZOSOWOK5013K 7200:00:0900:28:18.6000:28:28.55+00:12:015:3910.6
173JANAS Ilona 107SZCZECINK2020K 7300:00:1500:28:16.7000:28:32.30+00:12:055:3910.6
174MARKIEWICZ Agnieszka 207SZCZECINK4019K 7400:00:1400:28:24.1000:28:38.80+00:12:115:4010.6
175REWERS Aleksandra 266Stowarzyszenie Bliżej SiebieSTOLECK3023K 7500:00:0300:28:37.9500:28:41.75+00:12:145:4310.5
176REWERS Artur 267Stowarzyszenie Bliżej SiebieSTOLECM4043M 10100:00:0400:28:37.0000:28:41.90+00:12:145:4310.5
177MÓWIŃSKA Katarzyna 221SZCZECINK4020K 7600:00:0500:28:40.1500:28:45.50+00:12:185:4410.5
178BACHMATIUK Honorata 10SZCZECINK4021K 7700:00:1000:28:37.8500:28:48.00+00:12:205:4310.5
179RUP Anna 273MK Fizjoterapia SzczecinBOOCKK3024K 7800:00:1400:28:34.0500:28:48.10+00:12:215:4210.5
180CHRUSCIEWICZ Justyna 41BiegunkiSZCZECINK3025K 7900:00:1100:28:37.6500:28:48.65+00:12:215:4310.5
181NATALCZYK Ewelina 225SZCZECINK3026K 8000:00:0800:28:49.2000:28:57.90+00:12:305:4510.4
182STELMACH Andrzej 296DOBRAM3028M 10200:00:1200:28:51.0000:29:03.45+00:12:365:4610.4
183BRZYSKI Łukasz 381POLICEM3029M 10300:00:0400:29:03.2500:29:07.70+00:12:405:4810.3
184DOMINIAK Kamil 65Trigym SzczecinSZCZECINM3030M 10400:00:1700:28:50.5500:29:08.15+00:12:415:4610.4
185DOMINIAK Joanna 66Trigym SzczecinSZCZECINK3027K 8100:00:1600:28:51.6500:29:08.40+00:12:415:4610.4
186ŁĘCKA Karolina 186-K3028K 8200:00:0700:29:03.9000:29:11.10+00:12:445:4810.3
187MECHERSKA Joanna 212-K3029K 8300:00:0900:29:01.7000:29:11.10+00:12:445:4810.3
188RUTKOWSKA Justyna 275SCTPDOŁUJEK4022K 8400:00:0600:29:07.9500:29:14.30+00:12:475:4910.3
189LUBASZKA Dorota 183SZCZECINK3030K 8500:00:0700:29:11.1500:29:19.10+00:12:525:5010.3
190SIERZPUTOWSKA-MANTUR Joanna 285DOBRAK5014K 8600:00:1000:29:10.8500:29:21.45+00:12:545:5010.3
191LATKOWSKA Anna 375DOBRAK3031K 8700:00:1000:29:26.9500:29:37.70+00:13:105:5310.2
192MIELCARZ Aneta 182Kobiece BieganieK3032K 8800:00:0900:29:42.8500:29:51.90+00:13:245:5610.1
193PAKUŁA Klaudia 239LIPIANYK2021K 8900:00:0700:29:46.8000:29:54.30+00:13:275:5710.1
194DROZDEK Joanna 68KOMPAS TEAMSZCZECINK4023K 9000:00:1700:29:43.6000:30:01.40+00:13:345:5610.1
195ZAMARIA Jerzy 357SZCZECINM606M 10500:00:1300:29:47.9000:30:01.50+00:13:345:5710.1
196WIECZOREK Magdalena 341STARGARDK4024K 9100:00:0600:29:54.6500:30:01.60+00:13:345:5910
197KAWKA Arkadiusz 131GARDNOM5013M 10600:00:1900:29:43.5500:30:02.65+00:13:355:5610.1
198SZCZEPANIK Ewa 304SZCZECINK2022K 9200:00:1600:29:46.2000:30:02.95+00:13:355:5710.1
199KOMSA Lidia 141WARZYMICEK5015K 9300:00:1200:29:52.0500:30:04.70+00:13:375:5810
200SPROGIS-PIETRUCZUK Katarzyna 291SZCZECINK3033K 9400:00:1700:29:47.7000:30:05.00+00:13:375:5710.1
201NIEMCZYK Marta 227Wieczorne bieganie w GryfinieGRYFINOK3034K 9500:00:1600:29:51.0500:30:07.35+00:13:405:5810.1
202KOLBUSZ Anna 139Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK3035K 9600:00:0800:30:05.0500:30:13.45+00:13:466:0110
203KUTTER Christoph 170VfB Preussen GMWBRÜSSOWM607M 10700:00:0300:30:19.3500:30:22.65+00:13:556:039.9
204STROJNY Alicja 300SZCZECINK2023K 9700:00:1400:30:10.6500:30:25.40+00:13:586:029.9
205BANASIAK Adrianna 14SZCZECINK3036K 9800:00:1700:30:09.9500:30:27.35+00:14:006:029.9
206DĄBROWSKA Róża 56SZCZECINK4025K 9900:00:1600:30:11.0500:30:27.55+00:14:006:029.9
207OCHAŁ Artur 391M5014M 10800:00:1500:30:18.1000:30:33.60+00:14:066:039.9
208MAKUCH Agata 201PRZECŁAWK3037K 10000:00:1500:30:23.2000:30:38.90+00:14:116:049.9
209STANIAK Maciej 294SZCZECINM4044M 10900:00:1800:30:23.1500:30:41.35+00:14:146:049.9
210OPOLSKA Agata 235SZCZECINK3038K 10100:00:1700:30:23.6000:30:41.50+00:14:146:049.9
211LEWANDOWSKA Agnieszka 175SZCZECINK4026K 10200:00:0400:31:01.1000:31:05.55+00:14:386:129.7
212ADAMSKA Anna 4DuoLife TeamSZCZECINK5016K 10300:00:0400:31:02.6000:31:07.05+00:14:396:129.7
213PIĄTKIEWICZ Grażyna 245TRZEBIEŻK5017K 10400:00:1500:31:01.2000:31:16.20+00:14:496:129.7
214BOBROVNYK Dasza 24SZCZECINK2024K 10500:00:0500:31:12.2500:31:17.95+00:14:506:149.6
215CIURZYŃSKA Katarzyna 45mojeBezrzecze.plBEZRZECZEK3039K 10600:00:0600:31:12.6500:31:19.00+00:14:516:149.6
216MARKS Katarzyna 209DOŁUJEK4027K 10700:00:1100:31:26.7500:31:37.85+00:15:106:179.5
217JĘDRUCH Danuta 114POLICEK5018K 10800:00:0400:31:38.7000:31:43.60+00:15:166:199.5
218WOJTASIK-WIRZMAN Agnieszka 371BEZRZECZEK4028K 10900:00:0600:31:38.3500:31:44.50+00:15:176:199.5
219WOŹNIAK Aleksandra 349Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2025K 11000:00:0700:31:40.5000:31:47.70+00:15:206:209.5
220CORCUERA Carlos 47SZCZECINM5015M 11000:00:0700:31:42.1500:31:49.20+00:15:226:209.5
221ZANIEWSKA Wiktoria 376SZCZECINK2026K 11100:00:0500:31:44.4000:31:50.35+00:15:236:219.4
222REDLARSKA Anna 264Kobiece BieganiePRZECŁAWK3040K 11200:00:1000:31:42.0500:31:52.50+00:15:256:209.5
223ŚWISTAK Grzegorz 328SZCZECINM5016M 11100:00:0900:31:44.3000:31:53.95+00:15:266:209.5
224RADZISZEWICZ Tomasz 262SZCZECINM5017M 11200:00:1700:31:53.0500:32:10.95+00:15:436:229.4
225KAMER Lucyna 123WĄWELNICAK4029K 11300:00:0800:32:02.5500:32:11.05+00:15:436:249.4
226BOGACKA Ewa 25FredkiSZCZECINK4030K 11400:00:1100:32:10.5500:32:22.10+00:15:556:269.3
227KRASNODĘBSKA Julia 154BBL PolicePOLICEK2027K 11500:00:1200:32:09.7000:32:22.60+00:15:556:269.3
228ORLEWICZ Piotr 236Wieczorne bieganieSZCZECINM3031M 11300:00:1100:32:20.4500:32:32.30+00:16:056:289.3
229ORLEWICZ Maja 237Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK2028K 11600:00:1200:32:20.1000:32:32.30+00:16:056:289.3
230STĘPIEŃ Hubert 297SZCZECINM3032M 11400:00:0700:32:27.5500:32:35.50+00:16:086:299.2
231WANAGIEL-BEREŚ Agata 335DOBRAK4031K 11700:00:1200:32:26.5500:32:39.20+00:16:126:299.2
232STROJNY Joanna 299RAZSZCZECINK4032K 11800:00:1500:32:32.5500:32:47.75+00:16:206:309.2
233LANDOWSKA Ewelina 380SMS PolicePOLICEK3041K 11900:00:0500:32:48.6500:32:53.80+00:16:266:339.1
234ZBORALSKI Tomasz 379M3033M 11500:00:0600:32:47.5500:32:54.05+00:16:266:339.1
235DACZKOWSKA Henryka 51WywrotkaSZCZECINK2029K 12000:00:0500:33:01.3000:33:06.45+00:16:396:369.1
236SZCZERBIŃSKA Barbara 306GRYFINOK601K 12100:00:0700:33:05.4000:33:12.90+00:16:456:379.1
237KACZYŃSKI Artur 122PILCHOWOM4045M 11600:00:1000:33:06.5000:33:17.20+00:16:506:379.1
238SZLARB Paweł 313RAZ SzczecinSZCZECINM5018M 11700:00:1400:33:02.2500:33:17.20+00:16:506:369.1
239SZLARB Maria 314RAZ SzczecinSZCZECINK2030K 12200:00:0000:33:17.9500:33:17.95+00:16:506:399
240KRUGŁY Magdalena 157SZCZECINK3042K 12300:00:1500:33:10.9000:33:26.70+00:16:596:389
241JĘDRUSIK Dorota 115SZCZECINK4033K 12400:00:0900:33:21.3500:33:30.50+00:17:036:409
242MURAWSKA Ewelina 390SZCZECINK3043K 12500:00:0500:33:34.1500:33:39.85+00:17:126:428.9
243CHUTKOWSKA Katarzyna 42SZCZECINK3044K 12600:00:0600:33:34.4500:33:40.90+00:17:136:428.9
244SAMBORSKA Katarzyna 278SZCZECINK3045K 12700:00:0700:33:33.6500:33:41.45+00:17:146:428.9
245WIKA Marta 344Wieczorne bieganie w SzczecinieTRZEBIEŻK2031K 12800:00:1500:33:41.9500:33:57.35+00:17:306:448.9
246URBAN-MALADA Patrycja 397SZCZECINK4034K 12900:00:1000:33:51.4000:34:02.00+00:17:346:468.9
247KAWKA Aleksandra 130GARDNOK2032K 13000:00:1500:33:52.2000:34:08.00+00:17:406:468.9
248PŁOSA Monika 250SZCZECINK3046K 13100:00:1900:34:16.4000:34:35.40+00:18:086:518.8
249KIELCZYK Katarzyna 134Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAK4035K 13200:00:1300:34:22.3500:34:35.55+00:18:086:528.7
250KOZŁOWSKA Agnieszka 151DOBRAK4036K 13300:00:1200:34:22.9000:34:35.85+00:18:086:528.7
251OLECH Tosia 230MHTZSZCZECINK2033K 13400:00:1400:34:56.4000:35:10.60+00:18:436:598.6
252OLECH Zbigniew 231MHTZSZCZECINM4046M 11800:00:1300:34:58.2500:35:11.75+00:18:446:598.6
253ZDANKIEWICZ Olga 359MIERZYNK3047K 13500:00:1100:35:29.1500:35:40.85+00:19:137:058.5
254RUDZIK Gabriela 272SZCZECINK3048K 13600:00:0400:36:04.3500:36:09.10+00:19:427:138.3
255OSOWSKA Anna 238Kobiece bieganiePRZECLAWK4037K 13700:00:0900:36:16.0500:36:25.75+00:19:587:158.3
256ZAGÓRSKA Joanna 354SZCZECINK5019K 13800:00:0500:36:25.4000:36:31.35+00:20:047:178.2
257- - 46M4047M 11900:00:0800:37:16.5000:37:24.80+00:20:577:278.1
258ALEKSANDROWICZ Joanna 6SZCZECINK3049K 13900:00:0400:37:26.7000:37:31.30+00:21:047:298
259ROSA Braian 269SZCZECINM2015M 12000:00:0400:37:26.9500:37:31.40+00:21:047:298
260KRASNODĘBSKA Magdalena 153BBL PolicePOLICEK3050K 14000:00:1200:40:09.8000:40:22.25+00:23:558:027.5
Znaleziono 260 wynik(ów)