DYCHA NA JELENI SKOK 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
11 km
Zgłoszonych/ Registered:
314
Wystartowało/ Started:
251
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
250
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Pracownik lasów | K14 | M14 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1LISTOPAD Dariusz 4243M401M 100:49:55.6500:49:57.00 1:3936
2GIŻYŃSKI Damian 4292M301M 200:51:09.0500:51:10.80+00:01:131:4235.2
3DYŚ Paweł 4149STAY INSANELUBLINM302M 300:53:05.5000:53:05.50+00:03:081:4633.9
4SKÓRA Tomasz 4208SKÓRZEC BIEGAM402M 400:54:38.4500:54:41.00+00:04:441:4932.9
5WALASEK Grzegorz 4255M403M 500:54:42.9000:54:45.70+00:04:481:4932.9
6STRZESZYŃSKI Wojciech 4228PAMIR TEAMTCZEWM303M 600:55:16.2500:55:20.60+00:05:235:0111.9
7PUDŁO Mateusz 4276M201M 700:55:58.2500:56:01.50+00:06:041:5132.2
8KAPAON Andrzej 4262M202M 800:56:15.9000:56:18.85+00:06:211:5232
9BALWIERCZAK Piotr 4306M203M 900:56:15.7500:56:26.35+00:06:291:5232
10ŁUKASIK Paweł 4062RAPY MASTERSBIŁGORAJM204M 1000:56:36.2000:56:46.35+00:06:491:5331.8
11JENDRYCH Remigiusz 4147WARSZAWAM205M 1100:56:35.2000:56:51.25+00:06:541:5331.8
12ĆWIKŁA Krzysztof 4298M501M 1200:57:02.5000:57:02.50+00:07:051:5431.6
13WITKOWSKI Piotr 4193VEGE RUNNERSWARSZAWAM206M 1300:57:07.0500:57:08.95+00:07:111:5431.5
14STĘPNIAK Michał 4078STAY INSANELUBLINM304M 1400:57:55.5000:57:59.35+00:08:021:5531.1
15JAREMA Robert 4187LOKOMOTIV MAJDANCISNAM404M 1500:58:03.6500:58:05.70+00:08:081:5631
16KOZA Jan 4303LOCOMOTIV MAJDANCISNAM207M 1600:58:24.1000:58:26.00+00:08:295:1811.3
17NOWAK Artur 4056A&G CARP TEAMGDYNIAM405M 1700:58:38.6000:58:41.30+00:08:441:5730.7
18SURDACKI Mateusz 4050NAŁĘCZÓWM305M 1800:58:58.9500:59:05.15+00:09:081:5730.5
19WETHACZ Mariusz 4304M306M 1900:59:16.0500:59:19.30+00:09:221:5830.4
20MAJER Damian 4248M406M 2001:00:05.5001:00:08.35+00:10:112:0030
21ZAWADZKI Marcin 4297M307M 2101:00:22.2501:00:27.20+00:10:302:0029.8
22CEGIEŁKO Maciej 4333M141M 2201:00:32.3001:00:33.90+00:10:362:0129.7
23SZYBIAK Maciej 4049AGONA W&MKRZYWCZAM142M 2301:01:51.4001:01:56.95+00:11:592:0329.1
24ANTOSZ Bogdan 4285M407M 2401:02:33.7501:02:39.75+00:12:422:0528.8
25PIĘTA Piotr 4141OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM308M 2501:03:03.0001:03:03.00+00:13:062:0628.5
26KRAWCZAK Paulina 4257K301K 101:03:08.6001:03:11.10+00:13:142:0628.5
27 4299  101:03:42.3001:03:48.05+00:13:512:0728.3
28PYKA Dawid 4135BRAKDOBIESZOWICEM309M 2601:03:48.0001:04:08.00+00:14:112:0728.2
29KŁOSIŃSKI Rafał 4238M408M 2701:04:01.4001:04:16.25+00:14:192:0828.1
30RUS Marta 4273K401K 201:04:01.8001:04:16.85+00:14:192:0828.1
31SIESS Jarosław 4155PABIANICEM502M 2801:04:06.7001:04:19.00+00:14:222:0828.1
32KOŻUCH Grzegorz 4182SUCHA BESKIDZKAM3010M 2901:04:07.2001:04:22.15+00:14:252:0828.1
33RACHWALSKA Marzena 4205K302K 301:04:21.9001:04:23.50+00:14:262:0828
34CYTACKI Dawid 4289M409M 3001:04:36.6501:04:41.60+00:14:442:0927.9
35ZIELONKA Michał 4250M143M 3101:04:57.0501:05:01.10+00:15:042:0927.7
36JAŁOCHA Michał 4133LUBLINM4010M 3201:05:03.6501:05:06.60+00:15:092:1027.7
37JURKOWSKI Szczepan 4044BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOSIELECM3011M 3301:05:04.2501:05:09.50+00:15:122:1027.7
38KUŹMA Krzysztof 4209M4011M 3401:04:56.2501:05:10.45+00:15:132:0927.7
39DACYK Sylwester 4183SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM3012M 3501:05:23.5501:05:38.70+00:15:412:1027.5
40PAJDOSZ Katarzyna 4207BIAŁA PODLASKAK303K 401:05:49.5501:05:53.25+00:15:562:1127.3
41BORGOSZ Eryk 4231CISNAM144M 3601:06:28.1001:06:31.30+00:16:342:1227.1
42DŁUGOSZ Kasia 4077STAY INSANELUBLINK304K 501:06:45.0001:06:47.80+00:16:502:1327
43MATUSIAK Oskar 4268M145M 3701:06:47.0501:06:50.55+00:16:532:1327
44KAPRAL Mateusz 4196MKS HALICZLUTOWISKAM146M 3801:06:43.0001:06:51.45+00:16:542:1327
45WRÓBEL Bartłomiej 4200M4012M 3901:06:52.1001:06:53.10+00:16:562:1326.9
46NAWROCKI Marcin 4098CROSSFIT Z16LUBLINM4013M 4001:07:57.2001:08:04.35+00:18:072:1526.5
47MALECKA-LEŃ Patrycja 4104RZESZÓWK305K 601:07:59.8001:08:08.85+00:18:112:1526.5
48KWIECIŃSKI Feliks 4263M208M 4101:09:26.8001:09:29.95+00:19:322:1825.9
49MARKOWSKI Marcin 4115BRAVEHEARTS LEGIONOWOSEROCKM3013M 4201:09:49.5501:09:51.60+00:19:542:1925.8
50ZUBA Rafał 4296M209M 4301:09:52.2001:09:57.75+00:20:002:1925.8
51SKÓRA Michał 4081ŁOPUSZKAM4014M 4401:09:52.9001:09:59.50+00:20:022:1925.8
52ZAWADZKI Grzegorz 4025KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3014M 4501:09:56.5501:10:01.20+00:20:042:1925.7
53KAPRAL Adam 4195MKS HALICZLUTOWISKAM4015M 4601:09:54.8001:10:04.10+00:20:072:1925.7
54PODLASEK Kamila 4144DĘBICAK306K 701:10:32.5501:10:51.45+00:20:542:2125.5
55KOŁODZIEJCZYK Tomasz 4154ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4016M 4701:10:47.8501:11:04.60+00:21:072:2125.4
56ŁAMPIKA Kinga 4307K307K 801:11:18.6001:11:29.05+00:21:322:2225.2
57KRYM Katarzyna 4305K402K 901:11:18.5001:11:29.35+00:21:322:2225.2
58KUCHARSKI Piotr 4094AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!DESZCZNOM4017M 4801:11:24.8501:11:31.65+00:21:342:2225.2
59RUDZIARCZYK Karolina 4169FUCHS OIL TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK201K 1001:11:33.5001:11:40.95+00:21:432:2325.2
60KLOCEK Konrad 4165ŁĘŻYNYM3015M 4901:11:50.9501:11:58.80+00:22:012:2325.1
61KLESSA Paweł 4087FITNESS24SEVENPOZNAŃM2010M 5001:12:10.3001:12:30.35+00:22:332:2424.9
62SOSZKA Piotr 4294M2011M 5101:12:14.9001:12:33.05+00:22:362:2424.9
63DABROWSKA Agnieszka 4079SANOKK308K 1101:12:35.4501:12:42.70+00:22:452:2524.8
64KĘDRA Agnieszka 4037RZESZÓWK202K 1201:12:35.5001:12:53.20+00:22:562:2524.8
65PIECH Krzysztof 4244M4018M 5201:12:42.3001:13:09.00+00:23:122:2524.8
66KORBUT Radosław 4245M3016M 5301:12:52.5501:13:10.95+00:23:132:2524.7
67MICZEK Wiesław 4107NIEZRZESZONYMIKOŁÓWM503M 5401:13:03.5501:13:16.65+00:23:192:2624.6
68TOMKIEWICZ Jakub 4124WARSZAWAM2012M 5501:13:09.2501:13:20.40+00:23:232:2624.6
69DROZD Krystian 4224M4019M 5601:13:13.6001:13:27.50+00:23:302:2624.6
70WYSOCKA Agnieszka 4066WKURW_TEAM / ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEK403K 1301:13:26.1501:13:30.60+00:23:332:2624.5
71BIENIECKI Marek 4242M2013M 5701:13:28.5001:13:34.40+00:23:372:2624.5
72MOTYLEWSKA Marta 4288K203K 1401:13:30.1501:13:34.80+00:23:372:2724.5
73DĘBSKI Michał 4045NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM2014M 5801:13:33.6501:13:51.80+00:23:542:2724.5
74MOSÓR Mariusz 4159LISY PUSTYNIKLUCZEM4020M 5901:13:38.1501:13:52.40+00:23:552:2724.4
75OSTRACH Michał 4091CIEPIELÓWM2015M 6001:14:49.9001:15:07.10+00:25:102:2924.1
76KOCYŁA Maksymilian 4188RUDNIKM147M 6101:15:08.4501:15:17.40+00:25:202:3024
77ANDRASZ Paweł 4125PRZEMYŚLM2016M 6201:15:07.1001:15:20.35+00:25:232:3024
78KAŁUŻNY Andrzej 4057SANOKM4021M 6301:15:21.4501:15:24.95+00:25:272:3023.9
79FILIP-KLOCEK Marlena 4166ŁĘŻYNYK309K 1501:15:18.6001:15:26.30+00:25:292:3023.9
80NORBERT Michał 4040ŚWIDNICAM3017M 6401:15:00.2001:15:27.80+00:25:302:3024
81NORBERT Anna 4041ŚWIDNICAK3010K 1601:15:00.7001:15:28.30+00:25:312:3024
82ŻARÓW Wojciech 4241M3018M 6501:15:21.9501:15:39.90+00:25:422:3023.9
83PRZYWARA Dominika 4163WWF UR/ ZABIEGANI MIELECMIELECK204K 1701:15:39.0501:15:43.60+00:25:462:3123.8
84OSTROWSKA-MARKOWSKA Małgorzata 4082OŁAWAK3011K 1801:15:41.0501:15:45.30+00:25:482:3123.8
85SASAL Monika 4103FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWK3012K 1901:15:37.8501:15:48.95+00:25:512:3123.8
86PAWŁOWSKA Elżbieta 4067JEDLICZEK3013K 2001:15:40.6501:15:49.95+00:25:522:3123.8
87DIEBEL Monika 4278K3014K 2101:16:01.6501:16:07.55+00:26:102:3223.7
88DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 4123LUBLINK3015K 2201:16:20.7001:16:24.75+00:26:272:3223.6
89FALKIEWICZ Łukasz 4223M3019M 6601:16:02.2501:16:27.00+00:26:302:3223.7
90LORENC Wiktor 4119RYMANÓWM3020M 6701:16:25.2001:16:38.55+00:26:412:3223.6
91PYRĆ Krzysztof 4251M3021M 6801:16:41.2501:16:49.45+00:26:526:588.6
92FILA Monika 4234K3016K 2301:17:27.2501:17:43.85+00:27:462:3423.2
93MILCZAREK Magdalena 4235K3017K 2401:17:30.0001:17:46.35+00:27:492:3523.2
94DANAK Przemysław 4237M4022M 6901:17:45.1001:17:48.55+00:27:512:3523.2
95KRAWCZYK Marta 4168KOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKOSTRZYN NAD ODRĄK3018K 2501:17:46.1001:17:48.75+00:27:512:3523.1
96SOSZKA Mateusz 4291K205K 2601:17:33.1001:17:50.60+00:27:532:3523.2
97MAŁEK Piotr 4269M4023M 7001:17:49.2501:17:53.50+00:27:562:3523.1
98WOJCIECHOWSKI Andrzej 4270M4024M 7101:17:50.2501:17:53.95+00:27:562:3523.1
99ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 4010SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWK3019K 2701:17:35.7001:18:01.15+00:28:042:3523.2
100STASIAK Włodzimierz 4083WROCŁAWM3022M 7201:17:48.7001:18:04.75+00:28:072:3523.1
101PEŁECHATA Julita 4016KOŁOBRZEGK206K 2801:18:32.9001:18:56.90+00:28:592:3722.9
102SIWIEC Piotr 4019KOSZALINM3023M 7301:18:32.7501:18:57.00+00:29:002:3722.9
103RAPACZ Marcin 4101FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWM504M 7401:18:49.1501:18:58.60+00:29:012:3722.8
104OSTROWSKI Paweł 4128RZESZÓWM3024M 7501:19:20.6501:19:32.05+00:29:352:3822.7
105BĄCZYK Monika 4202K404K 2901:19:21.5001:19:33.30+00:29:362:3822.7
106KUBISIAK Darek 4198M505M 7601:19:29.7001:19:41.25+00:29:442:3922.6
107MAJSZCZYK Paulina 4267K207K 3001:19:37.7001:19:41.85+00:29:442:3922.6
108SZAMUS Piotr 4246K405K 3101:19:35.3001:19:43.70+00:29:462:3922.6
109GOLEC Łukasz 4134HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWM3025M 7701:19:46.7501:19:57.90+00:30:002:3922.6
110PATEREK Grzegorz 4084KRAKÓWM3026M 7801:19:43.4501:20:04.50+00:30:072:3922.6
111PATEREK Agata 4068WKURW_TEAMKRAKÓWK3020K 3201:19:44.0501:20:04.60+00:30:072:3922.6
112KUBISIAK Marta 4199K208K 3301:20:07.9501:20:18.70+00:30:212:4022.5
113CIEĆKO Elżbieta 4046SĄ WOLNIEJSIDOBRE MIASTOK209K 3401:20:04.0001:20:19.65+00:30:222:4022.5
114CHMIELEWSKI Mateusz 4266M3027M 7901:20:19.2001:20:22.80+00:30:252:4022.4
115WITKOWSKI Mariusz 4274M4025M 8001:20:08.6001:20:23.80+00:30:262:4022.5
116ROSA Bartosz 4308M3028M 8101:21:02.9001:21:28.95+00:31:317:228.1
117PIETRUCZANIS Paweł 4021KS AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4026M 8201:21:20.1501:21:45.70+00:31:482:4222.1
118WIECZOREK Magdalena 4058PSEUDOULTRASKIKOSZALINK406K 3501:21:37.3501:21:49.35+00:31:522:4322.1
119KURCIŃSKA Lidia 4152PIASECZNOK3021K 3601:21:44.9501:22:03.75+00:32:062:4322
120KUBASIEWICZ Artur 4100WARSZAWAM506M 8301:21:58.9501:22:03.90+00:32:062:4322
121WARZYŃSKI Beniamin 4055TARNOBRZEGM3029M 8401:21:47.4501:22:05.70+00:32:082:4322
122POKRYWKA Stefan 4261M601M 8501:22:09.5001:22:21.20+00:32:242:4421.9
123KAWALEC Kamil 40387 PIWEK GÓRNIK LUBLINLUBLINM3030M 8601:22:01.3501:22:23.15+00:32:262:4421.9
124STEFANIAK Mirosławe 4284M507M 8701:22:27.3001:22:33.65+00:32:362:4421.8
125JANOWSKA Anna 4239K3022K 3701:23:14.8001:23:33.25+00:33:362:4621.6
126PABISEK Anna 4184KRAKÓWK3023K 3801:23:26.3001:23:37.05+00:33:402:4621.6
127MACIEJEWSKA Angelika 4140WSCHOWAK2010K 3901:23:16.2001:23:38.00+00:33:412:4621.6
128KLESSA Anna 4086FITNESS24SEVENPOZNAŃK2011K 4001:23:18.8501:23:38.80+00:33:412:4621.6
129GOLDA-RZEPKA Mariola 4129WROCŁAWK3024K 4101:23:38.3001:23:48.45+00:33:512:4721.5
130PRZĄDO Monika 4179OLKUSZK3025K 4201:23:37.9001:23:50.25+00:33:532:4721.5
131MAJKOWSKI Marcin 4142GDYNIAM4027M 8801:23:39.5501:23:52.00+00:33:552:4721.5
132MAJKOWSKI Wiktor 4143JAROSŁAWM2017M 8901:23:39.2501:23:52.05+00:33:552:4721.5
133SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 4031SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOŁÓWK3026K 4301:24:25.2001:24:42.10+00:34:452:4821.3
134PIKIEWICZ Maja 4206K3027K 4401:24:42.7001:24:49.80+00:34:522:4921.3
135MAJCHRZAK Marta 4232GLIWICEK3028K 4501:24:43.1501:24:51.05+00:34:542:4921.2
136PIECHOWICZ Jacek 4279M3031M 9001:24:30.3501:25:15.10+00:35:182:4921.3
137PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 4280K3029K 4601:24:47.4501:25:15.25+00:35:182:4921.2
138SCHILLER Fryderyk 4036SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOLOWM4028M 9101:24:58.9001:25:16.10+00:35:192:4921.2
139LIPSKA Paulina 4214ELBLĄGK2012K 4701:24:54.3501:25:17.95+00:35:202:4921.2
140PAWLYTA Weronika 4215K3030K 4801:24:55.3501:25:18.20+00:35:212:4921.2
141GĄSIOROWSKA Dorota 4286K407K 4901:25:04.5001:25:20.00+00:35:232:5021.2
142BUSZKA Mateusz 4181RYBNIKM2018M 9201:25:14.8001:25:30.55+00:35:332:5021.1
143WÓJCIK PYRĆ Katarzyna 4253K3031K 5001:25:22.0001:25:31.45+00:35:342:5021.1
144RATAJCZAK Karolina 4121GORZÓW WLKPK2013K 5101:25:18.0501:25:36.00+00:35:392:5021.1
145BARANIAN Izabela 4264K-OPEN1K 5201:25:23.9001:25:36.95+00:35:392:5021.1
146PABIAŃCZYK Małgorzata 4007KRAKÓWK3032K 5301:25:23.5501:25:40.15+00:35:432:5021.1
147SZTANDERA Berenika 4178VEGE RUNNERSWARSZAWAK3033K 5401:25:33.2001:25:42.15+00:35:452:5121
148ZYGMUNT Monika 4295K408K 5501:25:30.2501:25:43.85+00:35:462:5121.1
149STĘPIEŃ Justyna 4145ŁÓDŹK3034K 5601:25:41.4001:26:00.80+00:36:032:5121
150BIAŁEK Robert 4272M4029M 9301:25:58.4501:26:14.50+00:36:172:5120.9
151PRZYBYLSKI Marcin 4293M4030M 9401:26:04.8501:26:20.60+00:36:232:5220.9
152GARBOS Barbara 4042TARNOBRZEGK3035K 5701:26:01.1501:26:23.00+00:36:262:5220.9
153HECIAK Arkadiusz 4073SAMOTNY WĘDROWIECOBRAZÓWM3032M 9501:26:00.9501:26:23.05+00:36:262:5220.9
154ZAWADZKA Agnieszka 4023KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3036K 5801:26:19.2501:26:24.20+00:36:272:5220.8
155BIESZKE Iza 4203WYMIATACZEK3037K 5901:27:02.0501:27:20.75+00:37:232:5420.7
156KOWALEWSKA Ewelina 4204K3038K 6001:27:01.7501:27:20.90+00:37:232:5420.7
157KĘPKA Robert 4254M3033M 9601:27:23.1001:27:34.80+00:37:372:5420.6
158BOCEK Sławomir 4105BOGUCHWAŁAM4031M 9701:27:11.9501:27:34.95+00:37:372:5420.6
159BUKOWSKI Sebastian 4258K3039K 6101:27:32.5001:27:35.65+00:37:382:5520.6
160SUWAŁA Anna 4256K3040K 6201:27:24.4501:27:35.70+00:37:382:5420.6
161GRABOWSKA-SKALSKA Iwona 4171WARSZAWAK3041K 6301:27:20.3001:27:37.00+00:37:402:5420.6
162BORCZ Marcin 4109KAŃCZUGAM2019M 9801:27:16.5501:27:40.00+00:37:432:5420.6
163STROMECKI Krzysztof 4116WARSZAWAM3034M 9901:27:40.3501:27:45.50+00:37:482:5520.5
164PONIEWIERSKA Magdalena 4210K2014K 6401:28:16.6001:28:34.40+00:38:372:5620.4
165MASZOTA Bartłomiej 4211M3035M 10001:28:18.5001:28:36.20+00:38:392:5620.4
166TKACZYK Wojciech 4216JEDLICZEM4032M 10101:29:02.3001:29:12.15+00:39:152:5820.2
167PŁATEK Katarzyna 4233WKURW TEAMWROCŁAWK3042K 6501:29:02.6501:29:13.80+00:39:162:5820.2
168ŁOPĄG Jerzy 4220M4033M 10201:29:07.8001:29:18.15+00:39:212:5820.2
169ŁOPĄG Anna 4172CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUCHEŁMK409K 6601:29:08.3501:29:18.20+00:39:212:5820.2
170KOMAN Monika 4153CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOKSZÓWK3043K 6701:29:08.2501:29:18.20+00:39:212:5820.2
171FUDALI Jacek 4069JAROSŁAWM3036M 10301:29:14.8001:29:25.75+00:39:282:5820.2
172UJMA Paweł 4034JAROSŁAWM3037M 10401:29:15.6001:29:26.05+00:39:292:5820.2
173BALCERZAK Agnieszka 4039PASZCZAKI 3KONARZEWOK4010K 6801:29:14.3501:29:28.90+00:39:312:5820.2
174KOTARSKI Krzysztof 4060KOTARYDASZEWICEM4034M 10501:29:14.1501:29:29.00+00:39:322:5820.2
175URBANOWICZ Agnieszka 4090ELBLĄGK3044K 6901:29:40.6001:30:02.50+00:40:052:5920.1
176KŁOSIEWICZ Wojciech 4089ELBLĄGM4035M 10601:29:40.8501:30:02.70+00:40:052:5920.1
177JĘCZMIŃSKI Adam 4063KIELCEM4036M 10701:29:52.2001:30:04.55+00:40:072:5920
178MARASEK Adam 4110KIELCEM4037M 10801:29:51.5001:30:04.75+00:40:072:5920
179FOTYGA Agnieszka 4167OSTROWIEC SW.K4011K 7001:30:31.3501:30:39.85+00:40:423:0119.9
180JAROSZ Grzegorz 4102ŁÓDŹM4038M 10901:30:28.8001:30:43.05+00:40:463:0019.9
181SIEPIETOWSKA Natalia 4164HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2015K 7101:30:23.1501:30:43.70+00:40:463:0019.9
182FIGURA Radosław 4229M3038M 11001:30:34.5501:30:50.70+00:40:533:0119.9
183KULIBERDA Sylwia 4028RZESZÓWK4012K 7201:30:46.2501:31:06.95+00:41:093:0119.8
184KACZKIEWICZ Damian 4281M4039M 11101:30:42.4001:31:07.25+00:41:103:0119.8
185ADAMOWSKI Jacek 4290M4040M 11201:30:43.6501:31:07.40+00:41:103:0119.8
186BLASZKE Beata 4282K4013K 7301:30:43.2001:31:07.55+00:41:103:0119.8
187JEŻEWSKI Adam 4186ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEM3039M 11301:31:11.4501:31:32.75+00:41:353:0219.7
188MIKULSKA Aneta 4014#GOPATI TEAMOKUNIEWK3045K 7401:31:11.6501:31:32.80+00:41:353:0219.7
189MAŃKA Paulina 4275K3046K 7501:32:07.2001:32:15.30+00:42:183:0419.5
190PAJĄK Anna 4106GARBÓWK4014K 7601:32:09.2001:32:16.95+00:42:193:0419.5
191BEBŁOT Ewa 4217SNAILS OF DOOMK2016K 7701:31:56.1001:32:22.25+00:42:253:0319.6
192LEWIŃSKA Aleksandra 4227BYDGOSZCZK3047K 7801:33:00.9501:33:11.10+00:43:143:0619.4
193SKUZA Malgorzata 4114GLIWICEK4015K 7901:33:44.0501:33:52.50+00:43:558:317
194FRANKOWSKI Dariusz 4113GLIWICEM4041M 11401:33:44.4001:33:52.70+00:43:558:317
195SCHWITALLA Katarzyna 4222K4016K 8001:33:42.7501:33:54.75+00:43:578:317
196TYSZKA Sylwia 4213K4017K 8101:33:58.4501:34:04.65+00:44:078:327
197PAWLAK Ewa 4173RADOMK3048K 8201:34:09.3501:34:30.20+00:44:338:337
198BRZEZIŃSKI Andrzej 4015NOWA BIAŁAM4042M 11501:34:30.8501:34:35.70+00:44:388:357
199GAWLIK Anna 4221K3049K 8301:34:36.7001:34:48.90+00:44:518:367
200PAWLIK Marta 4074WARSZAWAK3050K 8401:34:56.8001:35:10.60+00:45:138:377
201GÓRECKA Barbara 4259K3051K 8501:35:20.9501:35:33.70+00:45:368:406.9
202GRABOWSKA Natalia 4048ENDORŚWINKILUBARTÓWK2017K 8601:35:20.2001:35:35.45+00:45:388:406.9
203GRABOWSKA Joanna 4043ENDORŚWINKILUBARTÓWK3052K 8701:35:20.9001:35:36.55+00:45:398:406.9
204MĄCZKA Bronisław 4545M602M 11601:35:25.6001:35:48.50+00:45:518:406.9
205JAWOREK Dariusz 4271OTK RZEŹNIKM4043M 11701:35:25.5501:35:48.60+00:45:518:406.9
206JĘDRZEJOWSKA Anna 4469K4018K 8801:35:48.9501:35:48.95+00:45:518:426.9
207SANCHEZ Jordi 4260M4044M 11801:35:46.3001:35:58.30+00:46:018:426.9
208STAWSKA Alicja 4201K3053K 8901:36:02.9001:36:25.15+00:46:288:436.9
209JĘDRYSZKA Urszula 4185KUŹNIA TRIATHLONUOTWOCKK3054K 9001:36:42.3001:37:07.15+00:47:108:476.8
210POMIANOWSKA Anna 4177KTÓRĘDYDOMETYWRONKIK3055K 9101:36:49.9001:37:10.45+00:47:138:486.8
211WCISEŁ Kinga 4136DOGONIĆ ŻÓŁWIA TEAMLUBLINK3056K 9201:37:22.1501:37:36.10+00:47:398:516.8
212JANICKA Elżbieta 4059WARSZAWAK4019K 9301:37:52.2501:38:09.50+00:48:128:536.7
213PAKOSIŃSKI Krzysztof 4162RUN TEAM CHMIELNIKBUSKO ZDRÓJM4045M 11901:38:11.1501:38:22.85+00:48:258:556.7
214SZYMAŁA Monika 4131KLUCZBORKK2018K 9401:38:49.2001:39:14.80+00:49:178:596.7
215 4240  201:39:19.9001:39:26.55+00:49:299:016.6
216MOSÓR Lilla 4160LISY PUSTYNIKLUCZEK4020K 9501:39:18.0501:39:32.60+00:49:359:016.6
217OWSIANIK Ewelina 4118BALIGRÓDK3057K 9601:40:26.5001:40:33.80+00:50:369:076.6
218SAWIŃSKA Natalia 4117BALIGRÓDK3058K 9701:40:26.2001:40:33.90+00:50:369:076.6
219KACZYŃSKA Julia 4212WARSZAWAK141K 9801:40:20.4501:40:39.90+00:50:429:076.6
220MIECZNIKOWSKA Barbara 4071WARSZAWAK4021K 9901:40:25.2501:40:44.45+00:50:479:076.6
221SOBALA Justyna 4226R K ATHLETICSK4022K 10001:40:43.3001:40:45.80+00:50:489:096.6
222KORZENIOWSKI Robert 4225R K ATHLETICSWARSZAWAM508M 12001:40:43.9001:40:46.00+00:50:499:096.6
223MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 4020KS AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWK4023K 10101:40:57.9501:41:22.70+00:51:259:106.5
224KOCHNOWSKI Marek 4236M4046M 12101:41:25.6001:41:52.40+00:51:559:136.5
225KOŁODZIEJ Anna 4054KRAKÓWK2019K 10201:43:04.8001:43:24.75+00:53:279:226.4
226MATUZIK Mateusz 4053NIGHT RUNNERSKRAKÓWM3040M 12201:43:05.0001:43:24.85+00:53:279:226.4
227TORKA-ŁUNERT Grażyna 4283K501K 10301:43:26.0501:43:32.25+00:53:359:246.4
228SALACH Małgorzata 4032TY I JAKOWALEWO POMORSKIEK3059K 10401:43:11.0501:43:34.80+00:53:379:226.4
229BŁACH Piotr 4035TY I JAKOWALEWO POMORSKIEM3041M 12301:43:11.3501:43:34.80+00:53:379:226.4
230PLAWIAK-MOWNA Anna 4189ZIELONA GÓRAK4024K 10501:44:07.2501:44:24.15+00:54:279:286.3
231SIEŃCZYK Marcin 4265M4047M 12401:45:15.3501:45:25.80+00:55:289:346.3
232PIGOŃ Katarzyna 4252K2020K 10601:45:16.4001:45:26.05+00:55:299:346.3
233WĄS Arkadiusz 4219GDYNIAM509M 12501:47:04.7001:47:24.10+00:57:279:446.2
234THRUN Aleksandra 4218K3060K 10701:47:05.8501:47:24.65+00:57:279:446.2
235HADAM Ewa 4301K502K 10801:48:17.6501:48:43.10+00:58:469:506.1
236SKRZYŃSKI Piotr 4120OLIMPIA LATOWICZMROZYM3042M 12601:50:15.3501:50:42.95+01:00:4510:016
237KĘDZIOŁA Jan 4300M5010M 12701:50:47.5501:50:54.95+01:00:5710:046
238NOWAKOWSKA Agnieszka 4277K3061K 10901:50:48.2501:50:55.20+01:00:5810:046
239KĄDZIOŁKA Emilia 4287K4025K 11001:50:48.0001:50:55.25+01:00:5810:046
240NAROLEWSKA Dorota 4302K3062K 11101:51:07.9501:51:13.05+01:01:1610:065.9
241SMOGORZEWSKA Marta 4064WKURW_TEAMWARSZAWAK3063K 11201:51:13.5501:51:38.10+01:01:4110:065.9
242OŻÓG Dorota 4127CHEŁMK4026K 11301:52:00.5001:52:17.70+01:02:2010:105.9
243OŻÓG Iwona 4126CHEŁMK4027K 11401:52:00.6501:52:17.85+01:02:2010:105.9
244SZCZETKOWSKI Adrian 4442M2020M 12801:52:44.2001:53:07.50+01:03:1010:145.9
245FRĄC Elżbieta 4011NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4028K 11501:56:02.5501:56:09.50+01:06:1210:335.7
246TKACZYK Sylwia 4075LUBLINK4029K 11601:56:26.5001:56:35.35+01:06:3810:355.7
247JAKÓBCZYK Andrzej 4076LUBLINM4048M 12901:56:26.7501:56:35.40+01:06:3810:355.7
248BORKOWSKA Ewa 4003WKURW-TEAMZŁOTÓWK601K 11701:59:52.5002:00:06.75+01:10:0910:535.5
249KOLASA Barbara 4004KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK602K 11802:00:50.8502:00:52.65+01:10:5510:595.5
250KOLASA Andrzej 4006KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM603M 13002:00:50.4502:00:52.95+01:10:5510:595.5
DRZEWIECKI Robert 4174WARSZAWAM50 DNF DNF--
Znaleziono 251 wynik(ów)