DYCHA NA JELENI SKOK 2020

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Cisna
Dystans:
11 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
509
Wystartowało:
401
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
401
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Ice Challenge | Pracownik lasów | K14 | M14 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuKara/
bonifikata
Czas
netto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUDCZAK Michał 3427BUFF TEAM POLANDRYTROM201M 12020-06-12 08:59:4200:55:11.00 5:0112,0
2TARASEK Wojciech 3148#ANDRZEJDLUGOSZTEAM / ELEMENO.PLSTARA WIEŚM202M 22020-06-12 19:14:0200:58:36.35+00:03:255:1911,3
3BROJ Marcel 3428BUFF TEAM POLANDŹLINICEM203M 32020-06-12 08:59:4201:00:21.45+00:05:105:2910,9
4PISAREK Maciej 3195ŁOZINAM401M 42020-06-09 05:54:1401:00:23.80+00:05:125:2910,9
5ZALEWSKI Andrzej 3039TEAN NUTRILITEWARSZAWAM601M 52020-06-13 17:03:1901:02:52.25+00:07:415:4210,5
6MULARCZYK Paweł 3290GRUPA JURA 'PLZAWIERCIEM204M 62020-06-13 10:20:5201:07:08.50+00:11:576:069,8
7WETHACZ Dariusz 3270LOKOMOTIV MAJDANCISNAM301M 72020-06-06 10:58:2501:07:11.25+00:12:006:069,8
8BAZUŁKA Aleksandra 3425BUFF TEAM POLANDKATOWICEK201K 12020-06-12 08:59:4201:09:33.10+00:14:226:199,5
9GARDENER Jacek 3382JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM501M 82020-06-09 10:59:5601:10:08.90+00:14:576:229,4
10RAKSZAWA Krzysztof 3472RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM402M 92020-06-14 06:59:4801:10:29.95+00:15:186:249,4
11ZĄBCZYŃSKI Dominik 3451ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMJASTRZĘBIE ZDRÓJM403M 102020-06-14 06:11:3701:10:32.85+00:15:216:249,4
12MARCOL Mateusz 3424RYBNIKM302M 112020-06-11 11:41:4301:13:29.10+00:18:186:409,0
13ŚWIĘTOŃ Grzegorz 3272STRACHÓWM404M 122020-06-08 07:24:1001:14:41.45+00:19:306:478,8
14ILKIEWICZ Adam 33063BROWARSZAWAM303M 132020-06-11 18:31:2001:14:41.75+00:19:306:478,8
15PELA Oliwia 3407ŁUBIANKAK301K 22020-06-11 08:02:0901:15:50.00+00:20:396:538,7
16ROGÓŻ Jan 3163KIELCEM141M 142020-06-12 10:29:5601:16:39.20+00:21:286:588,6
17BIELSKI Roman 3124POTOKM502M 152020-06-13 09:11:4201:16:50.95+00:21:396:598,6
18FULARA Kamil 3240HRUBIESZÓWM205M 162020-06-07 11:07:5701:17:00.80+00:21:497:008,6
19MĘŻYKOWSKI Michał 3470WARSZAWAM405M 172020-06-14 08:01:1001:17:47.50+00:22:367:048,5
20ASŁANOWICZ Marcin 3455WARSZAWAM406M 182020-06-14 07:16:0101:19:49.15+00:24:387:158,3
21ZAWADZKI Marcin 3386SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM304M 192020-06-13 09:36:0701:20:18.55+00:25:077:188,2
22SZYBIAK Maciej 3109AGONA W&MKRZYWCZAM142M 202020-06-13 07:57:3001:20:26.10+00:25:157:188,2
23BEDNAREK Piotr 3441RAWA MAZOWIECKAM206M 212020-06-13 08:54:3601:21:34.40+00:26:237:258,1
24WĘGRZYN Monika 3426BUFF TEAM POLANDKOLBUSZOWAK202K 32020-06-12 08:59:4201:22:42.00+00:27:317:318,0
25GAŁUSZKA Tomasz 3205SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM407M 222020-06-11 07:25:0701:22:56.80+00:27:457:328,0
26WICHLIŃSKA Karolina 3496NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWYSZKÓWK203K 42020-06-14 05:33:3401:22:59.00+00:27:487:328,0
27TWARDUŚ Leszek 3298TARNOWIECM305M 232020-06-06 09:52:1601:23:26.70+00:28:157:357,9
28FUDALI Jacek 3107JAROSŁAWM306M 242020-06-11 10:28:4301:23:40.00+00:28:297:367,9
29STARZYK Marzena 3216KRAKÓWK204K 52020-06-11 14:43:0301:23:45.65+00:28:347:367,9
30ROGÓŻ Marcin 3180ZAGÓRZM307M 252020-06-11 11:53:4701:23:56.10+00:28:457:377,9
31BANASZKIEWICZ Rafał 3166LUBLINM308M 262020-06-12 08:51:3701:24:05.40+00:28:547:387,8
32WETHACZ Mateusz 3336CISNAM309M 272020-06-06 13:54:4401:24:28.65+00:29:177:407,8
33KALINOWSKA Dominika 3197LEKKOATLECI Z OTWOCKAKARCZEWK205K 62020-06-10 11:14:1801:24:41.75+00:29:307:427,8
34MARCOL Mateusz 3363RYBNIKM3010M 282020-06-07 16:46:5001:24:46.85+00:29:357:427,8
35WOŁOSZYN Artur 3307RZESZÓWM3011M 292020-06-13 10:29:5801:25:05.90+00:29:547:447,8
36WOJNAROWSKA Weronika 3069GDYNIAK302K 72020-06-14 06:43:1801:25:46.35+00:30:357:477,7
37FILIPEK Mariusz 3160NURZEC-STACJAM207M 302020-06-06 16:36:3101:26:10.10+00:30:597:507,7
38GAŁUSZKA Mariusz 3177GOPRCISNAM408M 312020-06-11 07:25:0701:26:53.80+00:31:427:537,6
39KOMISARCZYK Anna 3294SZCZECINK303K 82020-06-10 10:01:3301:27:21.10+00:32:107:567,6
40JARMOLIŃSKI Piotr 3275MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN/MIERZYNM409M 322020-06-10 10:01:3301:27:21.95+00:32:107:567,6
41WOŹNIAK Janusz 3033PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM503M 332020-06-07 11:27:3101:27:24.75+00:32:137:567,6
42KOZIOŁ Dariusz 3161DĘBICAM3012M 342020-06-06 10:56:0601:27:41.15+00:32:307:587,5
43MUCHA Przemysław 3326RZESZÓWM208M 352020-06-06 11:55:3801:27:58.05+00:32:477:597,5
44ZIARKO Mateusz 3349ZAGÓRZM209M 362020-06-11 11:53:4701:28:00.35+00:32:498:007,5
45KAWALEC Krystian 3217WARSZAWAM4010M 372020-06-12 10:51:1101:28:02.70+00:32:518:007,5
46WOŁOSZYN Anna 3020RZESZÓWK304K 92020-06-13 10:30:0401:28:55.60+00:33:448:057,4
47ZAMOJSKI Sebastian 3114PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM4011M 382020-06-13 09:52:4301:29:09.50+00:33:588:067,4
48JANAS Marian 3353DYNAMICBALIGRÓDM602M 392020-06-07 09:09:2201:29:09.65+00:33:588:067,4
49MATYSIAK Agnieszka 3312KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK305K 102020-06-12 10:36:2301:29:45.05+00:34:348:097,4
50SMYKA Bartłomiej 3321TARNOWIECM4012M 402020-06-06 09:52:2501:29:48.95+00:34:378:097,3
51ROŚCIŃSKI Franciszek 3498SAMOTNY WILKZAHUTYŃM504M 412020-06-07 09:09:1601:30:23.05+00:35:128:137,3
52PODESZWA Marek 3435RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM505M 422020-06-14 08:26:5501:30:23.70+00:35:128:137,3
53SZAREK Michał 3322RZESZOWM3013M 432020-06-06 09:52:2301:30:49.45+00:35:388:157,3
54ROGÓŻ Rafał 3162KIELCEM4013M 442020-06-12 10:27:5601:31:19.60+00:36:088:187,2
55UCHEREK Kazimierz 3078ŻORYM506M 452020-06-13 10:37:0201:31:43.85+00:36:328:207,2
56SAWICKA Magdalena 3187WARSZAWAK206K 112020-06-12 09:15:2301:31:52.75+00:36:418:217,2
57CWEN Marcin 3186WARSZAWAM2010M 462020-06-12 09:15:2301:31:53.30+00:36:428:217,2
58SOLOVIOV Volodymyr 3395KRAKÓWM2011M 472020-06-11 10:08:5601:31:57.75+00:36:468:217,2
59LACHOWICZ Ryszard 3390WROCŁAWM507M 482020-06-10 10:47:5101:32:09.50+00:36:588:227,2
60ASŁANOWICZ Matylda 3212WARSZAWAK141K 122020-06-11 09:32:4401:32:12.05+00:37:018:227,2
61ASŁANOWICZ Marcin 3301WARSZAWAM4014M 492020-06-11 09:32:4401:32:12.20+00:37:018:227,2
62METRYCKI Dariusz 3315BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM4015M 502020-06-11 12:08:2601:32:14.40+00:37:038:237,2
63ASLANOWICZ Matylda 3457ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK142K 132020-06-14 07:16:0001:33:13.45+00:38:028:287,1
64LUTY Przemysław 3341RZESZÓWM2012M 512020-06-13 12:54:1601:33:30.65+00:38:198:307,1
65WARAKSA Tomasz 3250VEGE RUNNERSWARSZAWAM3014M 522020-06-13 08:57:1201:33:41.95+00:38:308:317,0
66WÓŁKIEWICZ Paweł 3070KS STASZEWSCYPRUSZKÓWM508M 532020-06-06 09:57:5701:33:48.10+00:38:378:317,0
67GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka 3185BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGŚREDNIE WIELKIEK306K 142020-06-10 09:57:0001:33:50.25+00:38:398:317,0
68WIERZBA Jacek 3404KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM4016M 542020-06-13 11:24:4301:34:03.70+00:38:528:337,0
69DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 3119STAY INSANELUBLINK307K 152020-06-12 11:20:5901:34:14.45+00:39:038:347,0
70KOTOWSKI Sławomir 3238KALINÓWKAM509M 552020-06-07 11:07:5601:34:20.45+00:39:098:347,0
71KANDEFER Wojciech 3204KB,,ATHLETIC''ZRĘCINKORCZYNAM5010M 562020-06-11 13:49:2101:34:22.55+00:39:118:347,0
72WROŃSKI Łukasz 3396SKRZYSZÓWM2013M 572020-06-11 10:08:5701:34:48.35+00:39:378:377,0
73GAJOS Łukasz 3282LIGA GENTLEMANÓWKRAKOWM3015M 582020-06-06 09:49:0201:35:04.95+00:39:538:386,9
74DĘBSKI Łukasz 3338CHĘCINYM3016M 592020-06-06 09:49:0501:35:05.05+00:39:548:386,9
75LAMERS Przemek 3339RZESZÓWM2014M 602020-06-13 12:43:0501:35:29.80+00:40:188:406,9
76UJMA Stanisław 3106JAROSŁAWM603M 612020-06-11 10:28:4501:36:12.85+00:41:018:446,9
77STASIAK Adam 3334TARNOBRZEGM143M 622020-06-12 10:36:2201:36:22.35+00:41:118:456,8
78GAJOS Paweł 3289KIELCEM2015M 632020-06-06 09:49:0401:36:39.25+00:41:288:476,8
79KARSKI Tomasz 3225MAGDALENKAM3017M 642020-06-12 09:53:5601:36:50.60+00:41:398:486,8
80BOROWSKI Jeremi 3408MIASTKOM144M 652020-06-11 08:02:0901:37:21.80+00:42:108:516,8
81SZULWIC Rafał 3337LIGA GENTLEMENÓWKIELCEM3018M 662020-06-06 09:49:0401:37:25.35+00:42:148:516,8
82KONCA Aleksander 3001KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM2016M 672020-06-12 08:48:0701:37:31.20+00:42:208:516,8
83ŚMIECHOWSKA Małgorzata 3115RECZK401K 162020-06-13 08:34:1601:38:13.75+00:43:028:556,7
84CHYLIŃSKI Bartosz 3429ŁÓDŹM3019M 682020-06-11 15:58:5901:38:19.85+00:43:088:566,7
85STACH Jacek 3305TARNAWA DOLNAM4017M 692020-06-14 06:07:3301:38:28.80+00:43:178:576,7
86RAINKO Jerzy 3413BIAŁYSTOKM3020M 702020-06-12 07:23:0101:38:39.15+00:43:288:586,7
87FLORYSZCZAK Marian 3391ŚRODA ŚLĄSKAM604M 712020-06-10 10:47:5001:38:48.15+00:43:378:586,7
88MATYSIAK Michał 3397KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM3021M 722020-06-12 10:36:2101:38:57.65+00:43:468:596,7
89RYŚ Marzena 3280KONIU SQUADKRAKÓWK207K 172020-06-13 09:54:5601:39:17.75+00:44:069:016,6
90PASIEKA Agnieszka 3244KROSNOK402K 182020-06-06 09:52:2401:39:23.65+00:44:129:026,6
91GRONIECKI Mikołaj 3357WARSZAWAM4018M 732020-06-12 18:39:0501:40:00.40+00:44:499:056,6
92HERTEL Michał 3410SNG WILD DUCKŁÓDŹM4019M 742020-06-13 09:46:0201:40:10.10+00:44:599:066,6
93WARZYCHA Krzysztof 3182MAXELBYTOMM5011M 752020-06-13 09:29:1801:40:54.40+00:45:439:106,5
94JANOWSKA Justyna 3191LUBLINK308K 192020-06-13 11:02:5701:41:17.70+00:46:069:126,5
95MITRUCZUK Sławomir 3087LUBLINM4020M 762020-06-13 11:02:5701:41:19.70+00:46:089:126,5
96KIELAR Kamila 3224WROCŁAWK309K 202020-06-11 08:40:4301:41:21.20+00:46:109:126,5
97POKRYWKA Stefan 3499CISNAM605M 772020-06-06 12:24:2001:41:39.75+00:46:289:146,5
98WIŚNIEWSKA Żaneta 3165KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK208K 212020-06-11 09:49:3601:42:03.45+00:46:529:166,5
99BIAŁEK Michał 3090KRAKÓWM2017M 782020-06-11 16:48:4001:42:06.50+00:46:559:166,5
100MAZURCZUK Gabriel 3062WISTCHEŁMM145M 792020-06-11 10:29:4801:42:30.10+00:47:199:196,4
101ŁĄCKA Agata 3420PABIANICEK3010K 222020-06-12 09:35:5601:43:21.05+00:48:109:236,4
102SZEWCZYK Bartosz 3432AUROVITASWARSZAWAM3022M 802020-06-13 07:23:0701:43:22.45+00:48:119:236,4
103PŁAZA Edyta 3439RZESZÓWK403K 232020-06-12 16:16:0701:43:43.35+00:48:329:256,4
104OLSZAK Maciej 31495 MBOTKRAKÓWM3023M 812020-06-12 08:00:4701:43:59.15+00:48:489:276,3
105ŁYSEK Artur 3010NIE LAM SIĘSIEWIERZM2018M 822020-06-13 07:44:5201:44:05.95+00:48:549:276,3
106HRYCAJ Mariusz 3037WKURW TEAM / REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEM4021M 832020-06-11 17:07:0501:44:06.55+00:48:559:276,3
107SASAL Monika 3178KRAKÓWK404K 242020-06-11 08:40:0201:44:18.70+00:49:079:286,3
108HANUSIAK Leszek 3281KONIU SQUADŁĘTOWNIAM3024M 842020-06-13 09:54:5601:44:24.65+00:49:139:296,3
109OLSZAK Zenon 3268WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM5012M 852020-06-13 12:01:2301:45:16.80+00:50:059:346,3
110KUTNIK Mirosław 3392KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4022M 862020-06-11 12:00:3001:45:19.65+00:50:089:346,3
111SUDAKOWSKI Bartek 3348COCONUT TEAMWARSZAWAM2019M 872020-06-06 17:15:0301:45:23.70+00:50:129:346,3
112ANDRZEJEWSKA Monika 3360WARSZAWAK3011K 252020-06-12 07:21:0201:45:58.45+00:50:479:386,2
113ANDRZEJEWSKI Maciej 3359WARSZAWAM3025M 882020-06-12 07:21:0201:45:58.55+00:50:479:386,2
114NOWORYTA Bartłomiej 3044TECHNIPFMCKRAKÓWM3026M 892020-06-11 09:57:3701:46:10.75+00:50:599:396,2
115MADEJ Weronika 3245KRAKÓWK209K 262020-06-09 06:22:2801:46:19.50+00:51:089:406,2
116PAJDOSZ Katarzyna 3372KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK3012K 272020-06-13 08:48:0901:46:34.70+00:51:239:416,2
117BUGAŁA Robert 3143SOLID HOUSELUBLINM5013M 902020-06-06 10:47:1601:47:04.60+00:51:539:446,2
118CIEŚLIK Karolina 3016KNURÓWK2010K 282020-06-11 09:54:2401:47:22.50+00:52:119:456,1
119MĄCZKA Michał 3314OLKUSZM4023M 912020-06-11 10:55:4601:47:46.00+00:52:359:476,1
120KOZACZUK Maria 3220LUBLINK405K 292020-06-07 09:29:1501:48:09.20+00:52:589:496,1
121HARNIK Aleksander 3327KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM146M 922020-06-12 10:35:3701:48:25.35+00:53:149:516,1
122SYPKO-KUBICKA Katarzyna 3302KLUCZBORKK406K 302020-06-12 09:27:3101:48:29.80+00:53:189:516,1
123KUBICKI Mariusz 3303KLUCZBORKM4024M 932020-06-12 09:27:3101:48:29.85+00:53:189:516,1
124KUC Adam 3259THE STRYCHERSKRAKÓWM4025M 942020-06-11 08:58:4701:48:31.90+00:53:209:526,1
125BOROWSKA Julia 3463ZBROSŁAWICEK2011K 312020-06-13 16:26:4901:48:45.90+00:53:349:536,1
126WEBER Agata 3469JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK407K 322020-06-14 06:49:0701:48:46.30+00:53:359:536,1
127STAWIARZ Paweł 3019WROCŁAWM3027M 952020-06-12 09:48:1601:49:41.50+00:54:309:586,0
128KURCZ Magdalena 3286KRAKÓWK2012K 332020-06-11 12:10:1101:49:42.55+00:54:319:586,0
129SURMA Anna 3356KRAKÓWK2013K 342020-06-11 12:10:1101:50:10.10+00:54:5910:006,0
130LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 3273VEGE RUNNERSWARSZAWAK3013K 352020-06-13 08:57:1201:50:26.60+00:55:1510:026,0
131SUROWIEC Paweł 3452ZAWIERCIEM4026M 962020-06-13 10:49:5301:51:19.70+00:56:0810:075,9
132SADOWSKI Mieczysław 3453ZAWIERCIEM4027M 972020-06-13 10:49:5301:51:20.25+00:56:0910:075,9
133GOŁĘBIOWSKI Rafał 3181KAZUŃ POLSKIM3028M 982020-06-12 10:23:2901:51:45.55+00:56:3410:095,9
134GRABAREK Mateusz 3000WROCŁAWM3029M 992020-06-11 09:49:1601:51:48.10+00:56:3710:095,9
135KUNKEL Sławomir 3412GDAŃSKM3030M 1002020-06-13 11:39:3101:51:50.90+00:56:3910:105,9
136BUKAŁA Jacek 3083DĘBICAM5014M 1012020-06-13 09:32:3501:52:09.20+00:56:5810:115,9
137KALANDYK Krzysztof 3342RZESZÓWM2020M 1022020-06-13 12:54:1601:52:12.70+00:57:0110:125,9
138CIĄPAŁA Paulina 3013POZNAŃK3014K 362020-06-08 17:40:1501:52:24.80+00:57:1310:135,9
139CABAŃSKA Dorota 3325ŁOMIANKIK408K 372020-06-12 08:43:5101:52:30.20+00:57:1910:135,9
140MARCINIAK Paulina 3021GLIWICEK3015K 382020-06-12 09:27:2501:52:37.80+00:57:2610:145,9
141WICHLIŃSKI Łukasz 3274WYSZKÓWM2021M 1032020-06-14 05:17:4601:52:40.95+00:57:2910:145,9
142WRÓBEL Małgorzata 3460RAWA MAZOWIECKAK2014K 392020-06-13 15:29:3501:53:02.55+00:57:5110:165,8
143PENAR Arkadiusz 3213GORLICEM5015M 1042020-06-10 09:45:5301:53:05.35+00:57:5410:165,8
144ANDRASZ Paweł 3100PRZEMYŚLM2022M 1052020-06-11 11:45:5601:53:19.10+00:58:0810:185,8
145KĘDRA Agnieszka 3036RZESZÓWK2015K 402020-06-08 17:12:2501:53:42.10+00:58:3110:205,8
146KUBASIK Marcin 3168ROŹWIENICAM3031M 1062020-06-06 11:55:3501:53:49.75+00:58:3810:205,8
147DAGIEL Janusz 3170NIE ŻARTUJ, ŻE NAS ZAPISAŁEŚWARSZAWAM3032M 1072020-06-11 10:16:3801:53:56.05+00:58:4510:215,8
148KORZEP Aleksandra 3471BIAŁOBIELK2016K 412020-06-14 08:55:0201:53:58.70+00:58:4710:215,8
149KORZEP-CZEKALSKA Dorota 3058BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKABIAŁOBIELK409K 422020-06-14 08:55:0201:53:58.95+00:58:4710:215,8
150LINDA Jakub 3352KROŚNICEM2023M 1082020-06-11 10:16:4401:53:59.40+00:58:4810:215,8
151KOCIUMBAS Kacper 3351MILICZM2024M 1092020-06-11 10:16:4501:53:59.45+00:58:4810:215,8
152BERNAT Rafał 3169NIE ŻARTUJ, ŻE NAS ZAPISAŁEŚWARSZAWAM3033M 1102020-06-11 10:16:3701:54:01.40+00:58:5010:225,8
153WRÓBEL Bartłomiej 3189CISNACISNAM4028M 1112020-06-06 09:45:5401:54:12.30+00:59:0110:225,8
154ŁUKAWSKI Tomek 3369B4SPORTBYDGOSZCZM2025M 1122020-06-09 09:59:5601:54:17.85+00:59:0610:235,8
155DOMŻOŁ Radosław 3110FULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNAMYSŁOWICEM2026M 1132020-06-12 08:12:4201:54:25.00+00:59:1410:245,8
156CHOŁUJ Aleksandra 3092WARIATKI HISTERYCZKIGÓRA-KALWARIAK143K 432020-06-10 14:06:1701:55:40.15+01:00:2910:305,7
157CHOŁUJ Iwona 3093WARIATKI HISTERYCZKIGÓRA KALWARIAK4010K 442020-06-10 14:06:1701:55:43.15+01:00:3210:315,7
158MIŚKIEWICZ Krzysztof 3371B4SPORTBYDGOSZCZM5016M 1142020-06-09 09:59:5601:56:12.65+01:01:0110:335,7
159SYKUŁA Rafał 3184TRUCKS BULLSRZGÓWM3034M 1152020-06-06 09:52:4701:56:17.80+01:01:0610:345,7
160TRELA Roman 3167TRUCKS BULLSŁÓDŹM4029M 1162020-06-06 09:52:4701:56:18.65+01:01:0710:345,7
161MICHAŁEK Jarosław 3304KRAKÓWM5017M 1172020-06-12 13:29:1601:56:24.60+01:01:1310:355,7
162KWIECIEŃ Dorota 3214KIELCEK4011K 452020-06-13 15:35:1701:56:41.55+01:01:3010:365,7
163MYSZKA Ewelina 3015WARSZAWAK3016K 462020-06-12 07:22:5901:56:42.85+01:01:3110:365,7
164GAJEWSKA-POLAK Iwona 3284WARSZAWAK501K 472020-06-13 07:01:1201:56:48.15+01:01:3710:375,7
165LATAK Michał 3283JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4030M 1182020-06-13 07:01:1201:56:49.55+01:01:3810:375,6
166MARCOL Dominika 3366RYBNIKK2017K 482020-06-08 08:25:5201:56:59.20+01:01:4810:385,6
167MARCOL Wojciech 3367RYBNIKM5018M 1192020-06-08 08:25:5001:57:00.75+01:01:4910:385,6
168PORĘBSKI Tomasz 3450KAMIENNA GÓRAM3035M 1202020-06-14 09:04:1001:57:09.15+01:01:5810:395,6
169CZEKALSKI Mariusz 3398BBLBIALOBIELM4031M 1212020-06-14 08:55:0201:57:10.35+01:01:5910:395,6
170MARCOL Wojciech 3368RYBNIKM147M 1222020-06-08 08:25:3501:57:16.35+01:02:0510:395,6
171WALKOWIAK Karol 3255WALBET TEAMMIEJSKA GÓRKAM3036M 1232020-06-06 10:53:5201:58:35.80+01:03:2410:465,6
172RUDZIARCZYK Karolina 3011FUCHS OIL TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK2018K 492020-06-13 11:05:0901:58:38.55+01:03:2710:475,6
173NOWAK Michał 3257WALBET TEAMPOGORZELAM3037M 1242020-06-06 10:53:5201:58:47.80+01:03:3610:485,6
174PAUL Violetta 3377GLIWICEK4012K 502020-06-09 10:07:2401:58:55.30+01:03:4410:485,5
175KRAJKA Roman 3254WALBET TEAMMIEJSKA GÓRKAM3038M 1252020-06-06 10:53:2501:59:07.45+01:03:5610:495,5
176JANISZEWSKI Sławomir 3399RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM4032M 1262020-06-13 08:54:3601:59:09.05+01:03:5810:495,5
177KORDEK Patryk 3256WALBET TEAMMIEJSKA GÓRKAM2027M 1272020-06-06 10:53:2201:59:10.35+01:03:5910:505,5
178SZYMAŁA Karolina 3005KLUCZBORKK2019K 512020-06-12 08:29:0001:59:18.80+01:04:0710:505,5
179NOWAK Małgorzata 3262WALBET TEAMPOGORZELAK3017K 522020-06-06 10:53:2101:59:27.10+01:04:1610:515,5
180GRZEGORZEWSKA Marlena 3222PSZCZYNAK502K 532020-06-11 08:14:1201:59:32.85+01:04:2110:525,5
181CEGLEWSKA Izabela 3231POZNAŃK3018K 542020-06-13 08:53:5701:59:35.35+01:04:2410:525,5
182WALKOWIAK Joanna 3261WALBET TEAMMIEJSKA GÓRKAK3019K 552020-06-06 10:53:1901:59:35.80+01:04:2410:525,5
183SZCZEPANIAK Dominik 3258WALBET TEAMMIEJSKA GÓRKAM3039M 1282020-06-06 10:53:2801:59:42.40+01:04:3110:525,5
184SZADKOWSKI Paweł 3383BP Running TeamGLIWICEM3040M 1292020-06-09 10:07:2601:59:44.55+01:04:3310:535,5
185KNAP Klaudia 3434R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNK3020K 562020-06-13 11:13:4801:59:58.20+01:04:4710:545,5
186OCHAŁ Katarzyna 3211RZESZÓWK3021K 572020-06-06 10:48:1401:00:0002:00:13.00+01:05:025:2811,0
187CHOLEWA Agnieszka 3296MATNER RUNNING TEAMWROCLAWK3022K 582020-06-12 09:48:0802:00:14.45+01:05:0310:555,5
188SZYMCZYŃSKA Konstancja 3172KATOWICEK3023K 592020-06-11 09:34:2302:00:20.40+01:05:0910:565,5
189SZYMCZYŃSKI Błażej 3035WARSZAWAM3041M 1302020-06-11 09:34:2302:00:20.75+01:05:0910:565,5
190BIENIECKI Marek 3347OTK RZEŹNIKGLIWICEM2028M 1312020-06-10 11:53:3700:40:0002:00:22.00+01:05:117:188,2
191KOWALCZUK Paweł 3297ROPCZYCEM3042M 1322020-06-14 08:56:4902:00:39.40+01:05:2810:585,5
192BILCZEWSKA Basia 3311HEINEKEN KRAKOW RUNNING CLUBKRAKÓWK3024K 602020-06-12 09:15:5102:00:46.10+01:05:3510:585,5
193GRACZYK Dobrochna 3018TULCEK144K 612020-06-11 09:20:5802:01:03.00+01:05:5211:005,5
194UCHEREK Kinga 3079ŻORYK4013K 622020-06-13 10:37:0401:00:0002:01:49.00+01:06:385:3710,7
195MUSKUS Karolina 3152NOAWROCLAWK3025K 632020-06-12 09:36:5602:01:56.25+01:06:4511:055,4
196DZIAŁO Łukasz 3171MIELECM2029M 1332020-06-06 11:55:3402:02:16.40+01:07:0511:065,4
197WIECZOREK Adrian 3196OZORKÓWM3043M 1342020-06-13 09:32:1902:02:31.75+01:07:2011:085,4
198WITKOWSKI Krzysztof 3323KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4033M 1352020-06-12 10:36:2002:02:43.30+01:07:3211:095,4
199HARNIK Michał 3328KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM3044M 1362020-06-12 10:36:1902:02:48.10+01:07:3711:095,4
200BATOREK Bogdan 3436RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM4034M 1372020-06-13 08:54:3602:03:01.45+01:07:5011:115,4
201KURKIEWICZ Sylwia 3082OTWOCKK4014K 642020-06-13 11:24:2402:03:36.35+01:08:2511:145,3
202KABAT Paweł 3458OTWOCKM5019M 1382020-06-13 11:24:2402:03:37.70+01:08:2611:145,3
203URBAŃSKA Katarzyna 3105WARSZAWAK3026K 652020-06-12 11:03:5102:03:58.10+01:08:4711:165,3
204GRACZYK Piotr 3324TORUŃM3045M 1392020-06-11 12:05:1002:04:00.75+01:08:4911:165,3
205GAJEWSKA Magda 3221LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹK4015K 662020-06-11 15:58:5702:04:19.70+01:09:0811:185,3
206LEŚNIEWSKI Tomek 3223LAFIRYNDY & GAMONIEŁÓDŹM4035M 1402020-06-11 15:58:5502:04:21.35+01:09:1011:185,3
207OLEWNIK Łukasz 3448AGB TORFYŁÓDŹM3046M 1412020-06-13 07:28:5802:04:39.40+01:09:2811:205,3
208OLEWNIK Aleksandra 3073ŁÓDŹK3027K 672020-06-13 07:28:5802:04:40.00+01:09:2911:205,3
209BAJSAROWICZ Zuzanna 3099GLIWICEK3028K 682020-06-11 09:55:1202:04:58.40+01:09:4711:215,3
210MĄCZKA Krystyna 3379OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 692020-06-09 08:10:3002:05:03.50+01:09:5211:225,3
211CEPA Katarzyna 3374ŁÓDŹK3029K 702020-06-13 08:29:4702:05:18.45+01:10:0711:235,3
212ŁUKOMSKI Maciej 3373ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹM4036M 1422020-06-13 08:29:4602:05:19.25+01:10:0811:235,3
213BECHTA Damian 3291ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM2030M 1432020-06-13 12:01:1802:05:59.60+01:10:4811:275,2
214GUZOWSKA Katarzyna 3299BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2020K 712020-06-13 12:01:1902:05:59.95+01:10:4811:275,2
215PACHOLSKA Agnieszka 3239WARSZAWAK2021K 722020-06-11 12:10:1102:06:15.90+01:11:0411:285,2
216MÓWIŃSKA Katarzyna 3266SZCZECINK4016K 732020-06-08 08:04:5702:06:19.60+01:11:0811:295,2
217FOLTA Anita 3031ZARSZYŃSKI KLUB BIEGACZAZARSZYNK503K 742020-06-13 07:56:4602:07:24.00+01:12:1311:345,2
218RECZEK Sebastian 3288KS ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4037M 1442020-06-13 09:27:5202:07:37.75+01:12:2611:365,2
219BEDNARCZUK Joanna 3133ELBLĄGK4017K 752020-06-13 09:27:4602:07:42.65+01:12:3111:365,2
220SADOWSKA Małgorzata 3344WARSZAWAK3030K 762020-06-12 12:38:3702:07:42.75+01:12:3111:365,2
221MACHOWSKI Artur 3343ŻURAWICAM2031M 1452020-06-11 03:58:1102:08:27.85+01:13:1611:405,1
222WOŹNIAK Lidia 3034PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK504K 772020-06-07 11:27:3002:08:47.25+01:13:3611:425,1
223PARTYKA Agnieszka 3376RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK4018K 782020-06-13 07:51:4002:09:11.40+01:14:0011:445,1
224PARTYKA Andrzej 3375RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM4038M 1462020-06-13 07:51:4002:09:12.05+01:14:0111:445,1
225KLECKA Paulina 3243SPARTAŃSKA DZICZTARNÓWK3031K 792020-06-13 07:26:2602:09:44.50+01:14:3311:475,1
226SARAD Sabina 3242SPARTAŃSKA DZICZTARNÓWK2022K 802020-06-13 07:26:2602:09:45.70+01:14:3411:475,1
227KOZA Sebastian 3179SSW TEAM KROŚNICEKROTOSZYNM2032M 1472020-06-13 14:07:1102:09:46.15+01:14:3511:475,1
228MAJCHROWICZ Justyna 3251FC PROSIACZEKWARSZAWAK3032K 812020-06-07 09:23:1202:09:46.30+01:14:3511:475,1
229TOKARZ Krzysztof 3271KROŚNICEM3047M 1482020-06-13 14:07:1002:09:48.30+01:14:3711:485,1
230SKOREK Paweł 3423SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3048M 1492020-06-13 14:07:1002:09:51.05+01:14:4011:485,1
231SKOREK Natalia 3422SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEK3033K 822020-06-13 14:07:0902:09:51.80+01:14:4011:485,1
232ASŁANOWICZ Max 3456WARSZAWAM148M 1502020-06-14 07:16:1502:10:09.65+01:14:5811:505,1
233TYRKA-KACZMAREK Karolina 3091WIELKIE DROGIK3034K 832020-06-13 10:20:3402:10:14.10+01:15:0311:505,1
234KUTA Anna 3047PUŁAWYK4019K 842020-06-12 17:11:1002:10:17.65+01:15:0611:505,1
235PISINGAS Mariusz 3319BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYGLIWICEM4039M 1512020-06-13 10:03:1002:11:08.80+01:15:5711:555,0
236FRANKIEWICZ Karol 3332KIELCEM3049M 1522020-06-11 08:54:0602:11:37.80+01:16:2611:575,0
237MAŁEK Krzysztof 3156LUBLINM3050M 1532020-06-06 10:58:1502:11:50.15+01:16:3911:595,0
238BYSZEWSKI Filip 3449TARNOWSKIE GÓRYM2033M 1542020-06-13 10:31:2802:11:58.50+01:16:4711:595,0
239ANGOWSKA Beata 3095GRODZISK MAZOWIECKIK3035K 852020-06-13 14:54:4102:12:23.60+01:17:1212:025,0
240ANGOWSKI Marcin 3094GRODZISK MAZOWIECKIM4040M 1552020-06-13 14:54:4102:12:25.95+01:17:1412:025,0
241PASZEK Krystyna 3229DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK505K 862020-06-13 09:37:1702:12:40.70+01:17:2912:035,0
242PAWELEC Krystyna 3230DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK602K 872020-06-13 09:37:1702:12:40.75+01:17:2912:035,0
243ZIMOŃ Paulina 3263SANOKK2023K 882020-06-07 08:43:1902:13:02.75+01:17:5112:055,0
244MAZURKIEWICZ Bartłomiej 3264ZAPOROWY MARATON TEAMSANOKM2034M 1562020-06-07 08:43:1902:13:03.20+01:17:5212:055,0
245SZYMAŃSKA Jolanta 3370KIELCEK3036K 892020-06-11 08:54:0402:13:10.90+01:17:5912:065,0
246BARWINEK Robert 3389KIELCEM3051M 1572020-06-11 08:54:0502:13:12.65+01:18:0112:065,0
247GOSTYŃSKA Weronika 3002KRAKÓWK4020K 902020-06-10 08:29:5902:13:20.35+01:18:0912:074,9
248PAWLAK Bartosz 3024JABŁONNAM4041M 1582020-06-14 09:19:5002:13:54.40+01:18:4312:104,9
249JAMBOR Michał 3025BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4042M 1592020-06-14 09:19:5002:13:55.50+01:18:4412:104,9
250PIASECZYŃSKA-JAMBOR Agata 3287WARSZAWAK4021K 912020-06-14 09:19:5002:13:55.70+01:18:4412:104,9
251PAWLAK Beata 3022JABŁONNAK4022K 922020-06-14 09:19:4502:14:00.45+01:18:4912:104,9
252WALKOWICZ Iwona 3331KIELCEK3037K 932020-06-11 08:54:0502:14:03.30+01:18:5212:114,9
253WIŚNIEWSKA Iwona 3333BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAK3038K 942020-06-12 07:23:0201:00:0002:14:12.00+01:19:016:448,9
254STAŃCZYK Emilia 3098WARSZAWAK3039K 952020-06-13 09:24:1602:14:37.75+01:19:2612:144,9
255STAŃCZYK Mateusz 3097WARSZAWAM3052M 1602020-06-13 09:24:1602:14:37.85+01:19:2612:144,9
256BUDZYŃ Paweł 3316VISEGRAD MARATON RYTROTARNÓWM4043M 1612020-06-14 09:29:5502:15:15.00+01:20:0412:174,9
257SZPERNAL Beata 3054PŁOCKK506K 962020-06-13 08:53:1202:15:15.60+01:20:0412:174,9
258DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3387WARSZAWAK3040K 972020-06-09 09:34:0802:16:14.00+01:21:0312:234,8
259SIDLO-GALKOWSKA Malgorzata 3059KIELCEK4023K 982020-06-11 08:36:3302:16:47.90+01:21:3612:264,8
260ZIÓŁKOWSKA Paulina 3467GIT EKIPAJAWORZNOK4024K 992020-06-13 20:08:5302:16:53.80+01:21:4212:264,8
261CIEPAK Krystian 3466GIT EKIPAPORĘBAM2035M 1622020-06-13 20:08:5002:16:54.20+01:21:4312:264,8
262CIEPAK Adam 3465GIT EKIPA !ZAWIERCIEM4044M 1632020-06-13 20:08:5202:16:55.20+01:21:4412:264,8
263JĘCZMIŃSKA Anna 3045KIELCEK4025K 1002020-06-11 08:36:3102:16:56.50+01:21:4512:264,8
264MARASEK Anna 3042KIELCEK4026K 1012020-06-11 08:36:2902:16:57.40+01:21:4612:274,8
265ZAGÓRSKI Mateusz 3046TORUŃM2036M 1642020-06-12 11:03:5302:17:20.35+01:22:0912:294,8
266REDMER Bartłomiej 3071TORUŃM2037M 1652020-06-12 11:03:5202:17:21.25+01:22:1012:294,8
267SZUBA Krzysztof 3038SANOKM5020M 1662020-06-07 10:26:1502:17:24.05+01:22:1312:294,8
268KLIMEK Łukasz 3394KRYNICA-ZDRÓJM4045M 1672020-06-10 05:05:4502:17:27.85+01:22:1612:294,8
269CZADERSKA Weronika 3358X-TEAM SPECIAL FORCESKRAKÓWK2024K 1022020-06-07 10:35:0402:17:32.05+01:22:2112:304,8
270KRUZEL Małgorzata 3248BIEGOWE MISIELEGNICAK2025K 1032020-06-06 11:12:1802:17:53.85+01:22:4212:324,8
271NIEMYJSKI Maciej 3252BIEGOWE MISIELEGNICAM2038M 1682020-06-06 11:12:1502:17:56.65+01:22:4512:324,8
272WALISZEWSKA-PLEWA Izabela 3006KIELCEK4027K 1042020-06-12 09:23:4802:18:23.50+01:23:1212:344,8
273KNIEC Kamila 3430BĘDZINK2026K 1052020-06-13 09:48:2002:18:38.35+01:23:2712:364,8
274MALAGOWSKI Marcin 3202LODZM3053M 1692020-06-13 09:32:1702:18:40.90+01:23:2912:364,8
275SZCZYGIELSKA Patrycja 3313MODLISZEWO K.GNIEZNAK3041K 1062020-06-12 08:48:0302:18:44.10+01:23:3312:364,8
276KALICIŃSKI Jarosław 3049ŚLĘZAKTEAMSIECHNICEM3054M 1702020-06-11 09:49:1402:18:47.30+01:23:3612:374,8
277KOCHANIAK Kasia 3203SOWLANYK4028K 1072020-06-12 11:10:3702:18:48.55+01:23:3712:374,8
278KOCHANIAK Andrzej 3032SOWLANYM3055M 1712020-06-12 11:10:3602:18:49.15+01:23:3812:374,8
279FURMAN Agnieszka 3267OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK3042K 1082020-06-10 16:56:0402:19:14.85+01:24:0312:394,7
280FURMAN Michał 3276OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3056M 1722020-06-10 16:56:0402:19:15.25+01:24:0412:394,7
281CIECHAROWSKA Justyna 3241NIKO_TEAMŻYRARDÓWK3043K 1092020-06-13 08:44:4902:19:20.55+01:24:0912:404,7
282KALICIŃSKA Monika 3050NOSTROMOSIECHNICEK3044K 1102020-06-11 09:49:1602:19:44.40+01:24:3312:424,7
283KASZUBA Ryszard 3017KLUB SPORTOWY PRESTIGERZESZÓWM606M 1732020-06-12 08:13:0402:19:58.60+01:24:4712:434,7
284BUCHTA Ewelina 3174NIE LAM SIĘŁÓDŹK2027K 1112020-06-13 07:44:5102:20:25.95+01:25:1412:464,7
285MAREK Agnieszka 3056CZECHOWICE-DZIEDZICEK4029K 1122020-06-13 10:43:3402:20:40.75+01:25:2912:474,7
286TURNIAK Dariusz 3057ŚWIERKLANYM4046M 1742020-06-13 10:43:3302:20:41.85+01:25:3012:474,7
287SKUBISZ Katarzyna 3414BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAK4030K 1132020-06-12 07:22:5902:20:53.20+01:25:4212:484,7
288KACZYŃSKA Julia 3345WARSZAWAK2028K 1142020-06-13 09:11:2602:20:53.55+01:25:4212:484,7
289KACZYŃSKI Artur 3346WARSZAWAM4047M 1752020-06-13 09:11:2602:20:54.95+01:25:4312:484,7
290KLĘCZAR Igor 3445PRZYJEZIERZEM2039M 1762020-06-13 08:21:0202:21:12.40+01:26:0112:504,7
291BUREK Justyna 3446MORYŃK2029K 1152020-06-13 08:21:0202:21:13.50+01:26:0212:504,7
292LASEK Jarek 3362SKAWINAM4048M 1772020-06-11 08:50:3802:21:52.45+01:26:4112:534,7
293FORMA Rafał 3361KRAKÓWM4049M 1782020-06-11 08:50:3702:21:53.05+01:26:4212:534,7
294DUSZA Łukasz 3028PRZEMYŚLM3057M 1792020-06-12 12:02:5902:21:55.90+01:26:4412:544,7
295MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 3285AKTYWNI WĘGRÓW / WKURW_TEAMWĘGRÓWK4031K 1162020-06-12 09:17:4202:23:09.65+01:27:5813:004,6
296BIESZCZ Jakub 3330TRZYDNIK DUŻYM149M 1802020-06-13 07:37:3902:23:19.65+01:28:0813:014,6
297WOŁOWIEC Bożena 3089GŁOWNOK4032K 1172020-06-13 07:38:0802:23:51.90+01:28:4013:044,6
298WOŁOWIEC Marcin 3088GŁOWNOM4050M 1812020-06-13 07:37:5702:24:03.65+01:28:5213:054,6
299TOMCZEWSKA Marcjanna 3442CROSSFIT TORUNTORUNK2030K 1182020-06-13 09:06:3502:24:14.25+01:29:0313:064,6
300MÓWIŃSKA Anna 3086RUNNERS TEAM JABŁONNAJABŁONNAK4033K 1192020-06-11 07:52:4002:24:52.80+01:29:4113:104,6
301DOMARADZKA Ewa 3378PYSKOWICEK4034K 1202020-06-09 10:07:2202:25:20.00+01:30:0913:124,5
302GŁOWACKA Aleksandra 3085MŁODY VS STARYLEGIONOWOK4035K 1212020-06-11 07:52:4002:26:08.70+01:30:5713:174,5
303WETOSZKA Piotr 3384TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM3058M 1822020-06-10 09:38:4002:26:56.00+01:31:4513:214,5
304PRYSZCZ Mirosław 3318RUDA ŚLĄSKAM4051M 1832020-06-13 10:03:1002:28:05.50+01:32:5413:274,5
305SZOŁTYSEK Beata 3320OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK4036K 1222020-06-13 10:03:0902:28:06.05+01:32:5513:274,5
306GUZIK Wojciech 3123POKOLENIE XMIEJSCE PIASTOWEM5021M 1842020-06-13 09:11:4202:28:24.05+01:33:1313:294,4
307PATLA Ewa 3134KOSNOK4037K 1232020-06-13 09:11:4102:28:25.30+01:33:1413:294,4
308MASZEWSKA-WACH Mariola 3464RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK3045K 1242020-06-14 04:43:0202:31:21.40+01:36:1013:454,4
309KANIEWSKI Michał 3292DZIKI DZIK TEAMKOSOWOM2040M 1852020-06-13 08:44:5802:32:07.30+01:36:5613:494,3
310KANIEWSKA Justyna 3293DZIKI DZIK TEAMKOSOWOK2031K 1252020-06-13 08:44:5702:32:08.50+01:36:5713:494,3
310DASZCZYŃSKA Iwona 3309ADASKO TEAMKOSOWOK4038K 1252020-06-13 08:44:5702:32:08.50+01:36:5713:494,3
312DASZCZYŃSKI Adam 3308ADASKO TEAMKOSOWOM4052M 1862020-06-13 08:44:5702:32:09.10+01:36:5813:494,3
313MIANOWSKI Jakub 3433WOLA RĘBKOWSKAM2041M 1872020-06-12 04:48:1902:32:12.60+01:37:0113:504,3
314JANIK Weronika 3190TARNOWSKIE GÓRYK2032K 1272020-06-13 10:31:2802:33:37.25+01:38:2613:584,3
315HAIDUK Dawid 3246TARNOWSKIE GÓRYM2042M 1882020-06-13 10:31:2802:33:38.05+01:38:2713:584,3
316HAŁUCHA Katarzyna 3340RZESZÓWK2033K 1282020-06-13 12:42:5402:34:02.20+01:38:5114:004,3
317PŁAŻEWSKI Paweł 3234RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM4053M 1892020-06-12 06:22:4702:34:45.60+01:39:3414:044,3
318WDOWIARSKI Maciej 3227WARSZAWAM2043M 1902020-06-13 09:21:1202:35:08.65+01:39:5714:064,3
319WIERZBA Elżbieta 3277WASILKÓWK4039K 1292020-06-13 10:22:3802:35:09.20+01:39:5814:064,3
320SZARKOWSKA-LUDEW Katarzyna 3278BIAŁYSTOKK4040K 1302020-06-13 10:22:3802:35:09.90+01:39:5814:064,3
321POLAK Mikołaj 3081WARSZAWAM4054M 1912020-06-12 08:22:1802:36:45.60+01:41:3414:154,2
321SUDOŁ Ilona 3080WARSZAWAK3046K 1312020-06-12 08:22:1802:36:45.60+01:41:3414:154,2
323PAWŁOWSKA-LIS Maria 3443JANOWIECK4041K 1322020-06-13 08:08:2202:37:28.40+01:42:1714:194,2
324REWERS Dariusz 3350ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4055M 1922020-06-12 11:03:5402:37:58.90+01:42:4714:214,2
325PEŁECH Julia 3406WIRAN TEAMREDAK145K 1332020-06-12 11:03:5002:38:00.85+01:42:4914:214,2
326KRÓL Pola 3405WIRAN TEAMREDAK146K 1342020-06-12 11:03:5002:38:01.25+01:42:5014:214,2
327GRZESIK Renata 3219RZESZÓWK3047K 1352020-06-07 09:40:3002:39:06.80+01:43:5514:274,1
328KRÓL Katarzyna 3048WIRAN TEAMREDAK4042K 1362020-06-12 11:03:5202:39:07.50+01:43:5614:274,1
329GAŁKA Ola 3249VEGE RUNNERS/ KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDK4043K 1372020-06-12 10:46:4602:39:46.30+01:44:3514:314,1
330PIOTROWSKA Marta 3193ŁÓDŹK3048K 1382020-06-12 11:03:4202:41:22.55+01:46:1114:404,1
331FĄFARA Agnieszka 3417ŁÓDŹK4044K 1392020-06-12 09:52:5502:41:44.80+01:46:3314:424,1
332KALINOWSKI Janusz 3418ŁÓDŹM607M 1932020-06-12 09:52:5602:41:47.20+01:46:3614:424,1
333DAWID Honorata 3142KLUCZBORKK4045K 1402020-06-11 15:02:1002:41:57.60+01:46:4614:434,1
334BIESZCZ Robert 3329TRZYDNIK DUŻYM4056M 1942020-06-13 07:37:3702:42:25.45+01:47:1414:454,1
335DRZYZGA Dominika 3431CHORZÓWK2034K 1412020-06-13 09:48:2102:42:33.80+01:47:2214:464,1
336MILKA Karolina 3159ROKITNO SZLACHECKIEK2035K 1422020-06-11 10:58:1402:42:39.15+01:47:2814:474,1
336JASTRZĘBSKA Paulina 3140SKY RUNNERŁAZYK3049K 1422020-06-11 10:58:1302:42:39.15+01:47:2814:474,1
338NOWAK Ania 3354KONSTANTYNOW LODZKIK4046K 1442020-06-07 04:59:3302:42:50.20+01:47:3914:484,1
339KĘPKA Robert 3421BIEGUSIEM.PLRYKIM3059M 1952020-06-12 14:19:5202:44:26.40+01:49:1514:574,0
340GRUBE Bartosz 3444SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDYNIAM3060M 1962020-06-13 06:43:2002:44:56.90+01:49:4514:594,0
341BĄCZEK Krzysztof 3462GIT EKIPAZAWIERCIEM4057M 1972020-06-13 13:33:0802:44:57.90+01:49:4614:594,0
342MICHNIEWSKI Piotr 3461ZAWIERCIEM3061M 1982020-06-13 13:33:0702:44:58.10+01:49:4714:594,0
343RADYK Anna 3209PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK147K 1452020-06-06 11:49:5702:45:54.80+01:50:4315:054,0
343RADYK Aleksandra 3137PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK147K 1452020-06-06 11:49:5702:45:54.80+01:50:4315:054,0
345RADYK Joanna 3210PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3050K 1472020-06-06 11:49:5702:45:55.20+01:50:4415:054,0
346RADYK Jakub 3136PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3062M 1992020-06-06 11:49:5602:45:56.20+01:50:4515:054,0
347KUCZAKOWSKA Joanna 3253BIEGOWE MISIELEGNICAK3051K 1482020-06-09 11:01:0402:47:11.10+01:52:0015:113,9
348KRUZEL Rafał 3228BIEGOWE MISIELEGNICAM4058M 2002020-06-09 11:01:0302:47:12.15+01:52:0115:123,9
349CZAPLA Andrzej 3279CHEŁMM608M 2012020-06-13 09:38:3002:47:36.05+01:52:2515:143,9
350ZUBA Rafał 3381BLACK RIVERNOWY SĄCZM2044M 2022020-06-09 12:19:3402:49:01.95+01:53:5015:223,9
351NAZIMEK Małgorzata 3380BLACK RIVERNOWY SĄCZK2036K 1492020-06-09 12:19:3402:49:02.30+01:53:5115:223,9
352WOLNA Agata 3402ECO LED PRESTIGESŁUPSKK3052K 1502020-06-10 19:02:3802:49:38.05+01:54:2715:253,9
353SCIEPKO Damian 3403ECO LED PRESTIGESŁUPSKM3063M 2032020-06-06 19:02:3802:49:39.00+01:54:2815:253,9
354BUKOWSKA Dominika 3401RENEW INSTITUTESŁUPSKK3053K 1512020-06-10 19:02:3202:49:44.25+01:54:3315:253,9
355WIERCHOŁA Joanna 3068LUBLINK603K 1522020-06-13 08:08:2502:49:45.00+01:54:3415:253,9
356BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 3130BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK3054K 1532020-06-13 09:24:0502:53:13.45+01:58:0215:443,8
357OLCZYK Anna 3008DABEX-BOLTŁÓDŹK3055K 1542020-06-07 06:59:5702:53:23.20+01:58:1215:453,8
358TWARDOWSKI Tomasz 3235STOWARZYSZENIE PACZKA DLA BOHATERAWROCŁAWM4059M 2042020-06-12 08:36:3802:54:38.70+01:59:2715:523,8
359MATRASZEK Patrycja 3233STOWARZYSZENIE PACZKA DLA BOHATERAWROCŁAWK3056K 1552020-06-12 08:36:3602:54:39.80+01:59:2815:523,8
360SIERECKA Dorota 3200TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK4047K 1562020-06-14 08:58:3702:55:13.80+02:00:0215:553,8
361SAR Michał 3102FUDU & CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4060M 2052020-06-11 09:51:1302:56:29.50+02:01:1816:023,7
362ERENBERG Małgorzata 3026FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.K3057K 1572020-06-11 09:51:1302:56:30.10+02:01:1916:023,7
363CIECIERA Marta 3388MMZK3058K 1582020-06-10 14:31:2502:56:44.80+02:01:3316:043,7
364HERTEL Karina 3409WÓDKAK4048K 1592020-06-13 09:45:5202:57:27.40+02:02:1616:083,7
365JASIUL Mariola 3447LEGIONOWOK4049K 1602020-06-13 08:08:2302:57:40.90+02:02:2916:093,7
366WOJTAL Marcin 3365ANASTAZJA PIERWSZY RZEŹNIKTARNAWA DOLNAM4061M 2062020-06-07 20:22:2302:59:41.85+02:04:3016:203,7
367GIERLOTKA Rafał 3364KATOWICEM4062M 2072020-06-07 20:22:2202:59:44.70+02:04:3316:203,7
368KRYSIEWICZ Aleksandra 3419POZNAŃK3059K 1612020-06-11 10:51:2402:59:56.70+02:04:4516:213,7
369KALINOWSKI Krzysztof 3192ŁÓDŹM3064M 2082020-06-12 11:03:4403:02:47.25+02:07:3616:373,6
370JAROSZ Grzegorz 3411ŁÓDŹM5022M 2092020-06-13 09:45:5403:02:56.20+02:07:4516:373,6
371JAGODA Adam 3012FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM5023M 2102020-06-13 10:50:2703:07:12.95+02:12:0117:013,5
372WŁODARCZYK Natalia 3206SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNK3060K 1622020-06-13 13:03:1903:07:46.25+02:12:3517:043,5
373MEDYŃSKA Aleksandra 3144OLSZTYNK3061K 1632020-06-13 13:03:1903:07:46.90+02:12:3517:043,5
374GAJEWSKA Klaudia 3040KLUCZBORKK2037K 1642020-06-07 07:56:3503:08:14.10+02:13:0317:063,5
375STANKOWSKA Marzena 3194KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK4050K 1652020-06-11 09:49:3603:09:22.00+02:14:1117:123,5
376GUDOWSKA Magdalena 3415KARKONOSKITEAMJELENIA GÓRAK4051K 1662020-06-11 09:07:0203:10:09.85+02:14:5817:173,5
377GUDOWSKI Robert 3416KARKONOSKITEAMJELENIA GÓRAM4063M 2112020-06-11 09:07:0303:10:10.80+02:14:5917:173,5
378KOJRUK Emilia 3041GŁOGOWOK2038K 1672020-06-12 11:03:5303:18:16.05+02:23:0518:013,3
379KLARECKI Adrian 3125REDAM4064M 2122020-06-12 11:03:5403:18:24.60+02:23:1318:023,3
380KLARECKA Joanna 3126ASTMA TEAMREDAK4052K 1682020-06-12 11:03:5203:18:26.75+02:23:1518:023,3
381SZYMAŃSKA Joanna 3150ELBLĄGK4053K 1692020-06-12 09:32:1103:21:24.90+02:26:1318:183,3
382NICPON Sebastian 3154PATOBIEGACZEPIŁAM3065M 2132020-06-10 06:48:2203:22:00.65+02:26:4918:213,3
383NICPOŃ Katarzyna 3120PATOBIEGACZEPIŁAK3062K 1702020-06-10 06:48:2103:22:03.10+02:26:5218:223,3
384KĄDZIOŁKA Emilia 3437K2GLIWICEK507K 1712020-06-13 07:06:5803:24:37.20+02:29:2618:363,2
385ZIÓŁEK Teresa 3440STAY INSANEMEŁGIEWK604K 1722020-06-13 07:06:5903:24:37.25+02:29:2618:363,2
386NOWAKOWSKA Agnieszka 3438GLIWICEK3063K 1732020-06-13 07:06:5803:24:37.60+02:29:2618:363,2
387PIETRZYK Ewa 3129BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMEŁGIEWK4054K 1742020-06-13 09:24:0303:30:02.70+02:34:5119:053,1
388BOROWIEC Alicja 3128BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK3064K 1752020-06-13 09:24:0303:30:03.40+02:34:5219:053,1
389BAKALARSKA Mariola 3260WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK508K 1762020-06-13 12:01:2103:41:08.20+02:45:5720:063,0
390CYMBORSKA Jolanta 3269WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK3065K 1772020-06-13 12:01:2003:41:09.10+02:45:5820:063,0
391SULEWSKI Maciej 3065BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM4065M 2142020-06-13 11:52:1703:46:56.40+02:51:4520:372,9
392WTULICH Diana 3454MŁAWAK509K 1782020-06-13 11:52:1403:46:56.70+02:51:4520:372,9
393BACZEWSKA Klaudia 3393BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK3066K 1792020-06-13 11:52:1803:46:58.95+02:51:4720:382,9
394KOBUS Dorota 3459BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK4055K 1802020-06-13 11:52:1603:47:00.05+02:51:4920:382,9
395JAWORSKA Katarzyna 3135GĄBIN BIEGAWARSZAWA (WOLA)K3067K 1812020-06-12 04:07:4204:00:10.10+03:04:5921:502,7
396MILEWSKI Dominik 3188GĄBIN BIEGAPŁOCKM2045M 2152020-06-12 04:07:4204:00:11.50+03:05:0021:502,7
397SMOCZYŃSKA Katarzyna 3265JÓZEFOSŁAWK4056K 1822020-06-11 09:27:5804:12:38.90+03:17:2722:582,6
398JAGODA Mateusz 3009FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2046M 2162020-06-13 10:50:2904:21:25.30+03:26:1423:452,5
399HENSEL-JAGODA Mirella 3247FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK5010K 1832020-06-13 10:50:2504:21:29.60+03:26:1823:462,5
400SABA Małgorzata 3147NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATALUBLINK2039K 1842020-06-12 06:48:3604:26:26.10+03:31:1524:132,5
401SOKOŁOWSKA Sylwia 3043KIELCEK3068K 1852020-06-11 07:55:0804:30:28.80+03:35:1724:352,4
Znaleziono 401 wynik(ów)