DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2020-08-23
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 513
Wystartowało : 435
Nie ukończyło : 84
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1MARZEC Karolina 961DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK3 40-491K 12215
2PILARCZYK Katarzyna 709Drużyna KSFŚWIĄTKIK2 30-391K 21146
3DYDEK Edyta 1159SKB DZIKSZCZECINK1 16-291K 33328
4CIELUCH Paulina 1252Grupa Azoty PolicePOLICEK2 30-392K 445716
5POGORZELSKA Aleksandra 602Decathlon PiłaCHODZIEŻK1 16-292K 51011829
6WILK Anna 11210K1 16-293K 61491942
7NIKLAS Małgorzata 711KSFMYŚLIBÓRZK2 30-393K 71163653
8ROMANOWICZ Monika 623Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-394K 88272156
9SYCHEL Magdalena 719POLICEK3 40-492K 916163062
10KAMIŃSKA Adrianna 976BBL POLICEPOLICEK2 30-395K 109124970
11POSZUMSKA Gabriela 903SZCZECINK1 16-294K 1121184079
12KNIOŁA Agnieszka 606PIŁA TEAMPIŁAK2 30-396K 1238291481
13KRZEMIEŃ Patrycja 627POLICEK2 30-397K 1319304190
14PASIEKA Agnieszka 76821. Baza Lotnictwa TaktycznegoŚWIDWINK2 30-398K 14577991
14KRZESIŃSKA Katarzyna 814BOHAR palety runnersZIELONA GÓRAK2 30-398K 1444311691
16DORAWA-ZIOMEK Anna 622Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3910K 1648282096
17BRZESKA Ewa 998Hell's Heaven SzczecinSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-295K 17312546102
18KRUPIEŃCZYK Joanna 587SZCZECINK2 30-3911K 18403429103
19KOMSTA Beata 669Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEK3 40-493K 19354527107
20TOMCZAK Joanna 897Dirty SparrowsBOGDANOWOK2 30-3912K 20513622109
21KRUSZYNA Renata 760DZIEMIONNAK2 30-3913K 21171482113
21KUSTRA Paulina 843BBL PolicePOLICEK2 30-3913K 21224150113
23CZYŻEWSKA Mirosława 856wkurw_teamSZCZECINK2 30-3915K 23152277114
24PODOLAK Julia 908GRYFINOK1 16-296K 24415124116
25ROSIŃSKA Kamila 948Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK2 30-3916K 25252469118
26ŚWIETLIK Alicja 716SZCZECINK4 50-591K 26474333123
27LEWANDOWSKA Anna 747GRZEPNICAK3 40-494K 27325442128
28ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 754Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNK2 30-3917K 28503944133
29LEWANDOWSKA Malgorzata 727TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK4 50-592K 29421783142
30PIOTROWSKA Małgorzata 848GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-297K 30695225146
30ZAKRZEWSKA Sylwia 700FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3918K 30363773146
32BEDNAREK Natalia 963Decathlon PiłaCZARNKÓWK1 16-298K 32396643148
33ŁEMPKOWSKA Beata 980DLL PartnersPOLICEK3 40-495K 33734247162
34SUCHODOLSKA Aleksandra 638Dzikie ŻółwieROSNOWOK2 30-3919K 34463587168
34BOCK Agnieszka 728Braunschweig Hash House HarriersMEINEK2 30-3919K 341310145168
34BIENIAS Emilia 947Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-299K 34305385168
37LIASHENKO Liliia 752TrigymSZCZECINK1 16-2910K 372938104171
38NIEWADZIK Ula 932SZCZECINK3 40-496K 38374491172
39MÜLLER Kathrin 757Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-593K 391813142173
40KOWALKOWSKA Beata 913WELTYNK2 30-3921K 40625860180
41ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 613PECNAK2 30-3922K 415326102181
42ORLON Barbara 699FSD RUN DrezdenkoSZCZECINK4 50-594K 42575670183
43ZAKOŚCIELNA Katarzyna 626Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3923K 43494689184
44TUZ Gabriela 888Team Spirit Nowa SólMODRZYCAK2 30-3924K 44836359205
44MIKICIUK Natalia 799SZCZECINK1 16-2911K 44916153205
46MASYS Agnieszka 617Grupa MalborkMALBORKK3 40-497K 461220174206
47JUSINSKA Anna 771SŁAWOBORZEK3 40-498K 47855074209
48ULASS Patrycja 786MIERZYNK1 16-2912K 48617575211
49MAŁECKA Anna 772SZCZECINK3 40-499K 49877951217
50POŹNIAK Aleksandra 769Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3925K 50777672225
51BACHORSKA Dorota 767FitOski TeamSWIDWINK3 40-4910K 51895780226
51PRABUCKA Weronika 1129Ukl Ósemka PolicePOLICEK1 16-2913K 51769654226
53POST Mariola 865KURÓWK3 40-4911K 53819355229
54BIELSKA Ola 703ŁÓDŹK2 30-3926K 541146948231
55GRALEWICZ Magdalena 599MUROWANA GOŚLINAK3 40-4912K 55806290232
55JEZIOREK Agnieszka 774BANIEK3 40-4912K 55749167232
57SERKOWSKA Paulina 1101POLICEK1 16-2914K 57528597234
58DANILUK Małgorzata 809SZCZECINK1 16-2915K 58947076240
59BOCHENEK Jadwiga 854Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃK2 30-3927K 59798284245
60SAKOWSKA-CARŁO Magda 802Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3928K 605589105249
61WALENT Marta 870SZCZECINK2 30-3929K 617874100252
62BEDNARZ Katarzyna 702KOŁOBRZEGK3 40-4914K 6211047101258
63SUSZA Małgorzata 643SZCZECINK3 40-4915K 637073116259
64DYDEK Dorota 1162SKB DZIKSZCZECINK4 50-595K 641166481261
65SYCH Małgorzata 838KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK3 40-4916K 657080113263
66WOJCIECHOWSKA Maja 1116SZCZECINK1 16-2916K 66829094266
67TOMICZAK Marta 661WARSZAWAK3 40-4917K 671059271268
68GEILICH Katja 733Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3930K 686860143271
68REBELKA Małgorzata 869POZNAŃK1 16-2917K 685648167271
70CAŁKA Barbara 914PRZECŁAWK3 40-4918K 708871115274
71PATZKE Petra 737Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-596K 716765144276
72MUSKAŁA Beata 831WDŚ KMPGRYFINOK4 50-597K 721117888277
73PIEPRZOWSKA Sylwia 877POLICEK3 40-4919K 731018893282
74SAWICKA - WERS Urszula 707SAR-BSR Kołobrzeg Maraton TeamKOŁOBRZEG DRZONOWOK2 30-3931K 7410972103284
75NAJMARK Małgorzata 695Nordicove Love PolicePOLICEK3 40-4920K 751038798288
76WIECZOREK Magdalena 656STARGARDK3 40-4921K 765859182299
77MAJCHER Małgorzata 597PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4922K 7710884111303
77PIERZAKOWSKA Agnieszka 614Szalone MamuśkiSTARGARDK2 30-3932K 779281130303
79MISIUK Marta 618POLICEK2 30-3933K 799383129305
79KULEWSKA Joanna 1097NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4923K 7910010996305
81PUPEK Małgorzata 687Wilki z CiechocinkaSZCZECINK2 30-3934K 816055206321
82STACH Sara 959ZBĄSZYŃK1 16-2918K 8211311499326
83WIŚNIEWSKA Marta 585IHUHU TeamPŁOCKK1 16-2919K 837598154327
83KUNIKOWSKA Patrycja 672Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3935K 839577155327
85LOBA Zuzanna 873DzikSWARZĘDZK1 16-2920K 855994175328
86DZIEDZINA Roksana 708Klub Sportowy FitnessNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-3936K 8696103136335
87DĄBROWSKA Paulina 744CHEŁMNOK1 16-2921K 876368213344
88WIŚNIEWSKA Sandra 1003GDYNIAK1 16-2922K 88133101112346
89BANAŚ Anna 981DLL PartnersPOLICEK2 30-3937K 89122116109347
90PUFF Agata 987DLL Partners-0K2 30-3938K 90124119108351
91BORODZIUK Magdalena 776WOTSZCZECINK3 40-4924K 91104108141353
92WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 942HELLS HEAVEN SZCZECINSZCZECINK2 30-3939K 9299127131357
93KUCHARCZYK Paulina 782GRYFICEK1 16-2923K 9311299149360
93KAROL Monika 794LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK1 16-2923K 9390106164360
95ULASS Agnieszka 788MIERZYNK3 40-4925K 95135124117376
96NOWAK Aneta 683NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4926K 9617610795378
97KUPNIEWSKA Aleksandra 620Kompas TeamPOLICEK2 30-3940K 9786128169383
98KAROLCZAK Magdalena 584IHUHU TeamPOZNAŃK3 40-4927K 98121110153384
98KUŹMIŃSKA Weronika 696POLICEK1 16-2925K 98106102176384
100ANIELSKA Anna 893KARLINOK2 30-3941K 100117111163391
101SEŃ Agata 859SZCZECINK2 30-3942K 101120112162394
102CHROBOCIŃSKA Elżbieta 820SZCZECINK4 50-598K 102123118156397
103KOSMAL-BRZYCHCY Agnieszka 946MIERZYNK3 40-4928K 103134123147404
104LEBIODA Alicja 880SZCZECINK3 40-4929K 10410795204406
105PRABUCKA Karolina 1127Ukl Ósemka PolicePOLICEK3 40-4930K 105162135132429
105KAROL Agnieszka 795LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4930K 105142122165429
107STEMPNIAK Katarzyna 674REBELS LEGION TEAMHELK2 30-3943K 107163132140435
108ZWYRBLIS KŁAPOUCH Wioletta 927SZCZECINK3 40-4932K 10814897191436
109ZIELIŃSKA-RYŻ Katarzyna 970DLL PARTNERSPOLICEK2 30-3944K 109119113209441
110KUCHARCZYK Elżbieta 763Run GryfLUBINK3 40-4933K 110164133152449
111MISIASZEK Beata 1037STARGARDK4 50-599K 111144131181456
112HAJDUKIEWICZ Anna 928SZCZECINK3 40-4934K 112147121192460
113MAŁKOWSKA Ewa 878SZCZECINK3 40-4935K 113130130202462
114PERROT Magdalena 688Wilki z CiechocinkaSZCZECINK3 40-4936K 114143115205463
115BIAŁOWĄS Alicja 785SZCZECINK2 30-3945K 115136117216469
116HAŁAS Renata 704Szybciej nie mogeMIĘDZYWODZIEK4 50-5910K 116168144166478
117MICHALSKA Karolina 588Kompas TeamPOLICEK1 16-2926K 117166142171479
118RUBAJ Anna 684SZCZECINK2 30-3946K 118149136196481
119PIERŚCIŃSKA Marzena 920POLICEK3 40-4937K 119152137193482
119ADAM Kamila 972DLL PartnersPOLICEK2 30-3947K 119145129208482
121TOMASZEWSKA Beata 851POLICEK2 30-3948K 121151139197487
122GÓRSKA Agnieszka 685NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4938K 122155138195488
123KOŁACZYŃSKA Monika 625POGÓRZE GM. KOSAKOWOK3 40-4939K 123172149172493
124KRÓL Magdalena 922SZCZECINK2 30-3949K 124165140215520
125STACHOWIAK Monika 992POLICEK3 40-4940K 125173146210529
126PUZIO Joanna 784SZCZECINK2 30-3950K 126174148217539
127PUZIO Hanna 783SZCZECINK2 30-3951K 127175147218540
Niesklasyfikowani
MICHALIK Monika 1255JASIENIECK3 40-4928 DNF0 DNF0 DNF DNF
MAJCHER Agata 596PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2984 DNF0 DNF0 DNF DNF
SZCZUKIEWICZ Aneta 1090Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK2 30-3997 DNF0 DNF0 DNF DNF
KRET Sylwia 692GOLENIÓWK3 40-49129 DNF0 DNF0 DNF DNF
SKARŻYŃSKA Paulina 1148POLICEK3 40-49156 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIEKARSKA Katarzyna 1053SKARBIMIERZYCEK1 16-29160 DNF0 DNF0 DNF DNF
REICHALSKA Aneta 1257Kompas TeamPOLICEK3 40-49167 DNF0 DNF0 DNF DNF
RUDZIK Gabriela 595SZCZECINK3 40-49247 DNF0 DNF0 DNF DNF
MARZENA Kruszczyńska 1158K2 30-396 DNF4 DNF0 DNF DNF
HABRAT Barbara 816Akademia Wojsk LądowychKROSNOK1 16-297 DNF8 DNF0 DNF DNF
BUBEŁA Kamila 1096BANINOK2 30-390 DNF15 DNF0 DNF DNF
DUDA Milena 1100OŻW SzczecinKOBYLANKAK3 40-490 DNF19 DNF0 DNF DNF
JAROSŁAWSKA Sandra 1095POLICEK2 30-390 DNF21 DNF0 DNF DNF
KOTWICKA Ela 930SZCZECINK2 30-3934 DNF23 DNF0 DNF DNF
ŁANIEWSKA Hanna 1099A miało być tak pięknie - 'wystawiona' biegnę samaSZCZECINK2 30-390 DNF32 DNF0 DNF DNF
KISIEL Kamila 1103CHOCIWELK1 16-290 DNF33 DNF0 DNF DNF
JAROSŁAWSKA Jowita 1098SZCZECINK2 30-390 DNF40 DNF0 DNF DNF
KACPRZAK Beata 1091SZCZECINK2 30-3943 DNF49 DNF0 DNF DNF
MARSCHAŁKOWSKA Dorota 1081KM PSP KoszalinKOSZALINK4 50-5965 DNF67 DNF0 DNF DNF
KIJO-ŁYDKA Magdalena 1110SZCZECINK2 30-390 DNF86 DNF0 DNF DNF
PYREK Iwona 662WAŁCZK2 30-39127 DNF100 DNF0 DNF DNF
RUTKOWSKA Anna 648Wataha WałczWAŁCZK4 50-59128 DNF104 DNF0 DNF DNF
BIALOWOLSKA-MICHNIACKA Elwira 1125Iron Team SzczecinSZCZECINK2 30-39137 DNF105 DNF0 DNF DNF
SZAJEK Marta 1055Hulk Team PolicePOLICEK3 40-49132 DNF120 DNF0 DNF DNF
BANASIAK Adrianna 1067SZCZECINK2 30-39139 DNF125 DNF0 DNF DNF
OSTROWSKA Ewa 1068SZCZECINK1 16-29138 DNF126 DNF0 DNF DNF
LIŚKIEWICZ Katarzyna 971DLL PartnersPOLICEK3 40-49146 DNF134 DNF0 DNF DNF
KRUSZEWICZ-KOWALEWSKA Alina 1258Ampio Smart HomePOLICEK3 40-490 DNF141 DNF0 DNF DNF
PŁOSA Monika 765SZCZECINK2 30-39159 DNF143 DNF0 DNF DNF
TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 715SZCZECINK1 16-2933 DNF0 DNF15 DNF DNF
WANTUCH Marzena 917Dziki weekendSZCZECINK2 30-3924 DNF0 DNF17 DNF DNF
NOWAK Marta 1064SZCZECINK2 30-3954 DNF0 DNF37 DNF DNF
ADAMSKA Barbara 957Vo2 Max TeamSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF39 DNF DNF
ZYGIEL-SZAKOŁA Aneta 863MIERZYNK2 30-3972 DNF0 DNF56 DNF DNF
KUCHARSKA Dorota 609SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF96 DNF DNF
KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 949Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK3 40-49117 DNF0 DNF122 DNF DNF
GŁUSZYK Małgorzata 844POLICEK2 30-39125 DNF0 DNF150 DNF DNF
PARYPA Hanna 849SZCZECINK2 30-39126 DNF0 DNF151 DNF DNF
DROZDEK Joanna 608KOMPAS TEAMSZCZECINK3 40-49115 DNF0 DNF170 DNF DNF
HAŁACZKIEWICZ Katarzyna 944SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF187 DNF DNF
GORYŃSKA Daria 950GDYNIAK1 16-290 DNF145 DNF207 DNF DNF
KIELISZEK Anna 824Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-39161 DNF0 DNF214 DNF DNF
Znaleziono 169 wynik(ów)