E1-12 ETAPOWY MARATON BIEGÓW ALPEJSKICH

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-05
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
40 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
38
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
27
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: E1 | E2 | E3 | E4 | E5 | E6 | E7 | E8 | E9 | E10 | E11 | E12 | Premie | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/ME1E2E3E4E5E6E7E8E9E10E11E12PremieCzas
netto
40km
Czas
brutto
40km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M1M 101:04:02.0500:00:32.1000:00:35.2500:00:44.3500:00:46.6000:00:45.5500:06:50.0000:49:10.0500:29:30.0000:39:19.0001:02:12.0000:47:21.00-00:07:20.004:54:22.9504:54:27.95 3:4515.9
2MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M2M 201:07:45.5500:00:31.6000:00:35.2500:01:01.9000:00:37.0000:00:42.5500:06:45.0000:48:37.2500:30:48.0000:39:26.0001:04:03.0000:47:32.00-00:08:40.004:59:36.6504:59:45.10+00:05:173:4915.7
3FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M3M 301:08:14.5500:00:33.5500:00:38.5000:00:48.5000:00:46.6000:00:47.3000:07:09.0000:50:20.3000:30:01.0000:39:45.0001:02:04.0000:50:39.00-00:03:40.005:07:59.9005:08:07.30+00:13:393:5615.2
4WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M4M 401:10:54.0000:00:42.3000:00:49.0500:00:54.7500:01:00.0500:01:05.4500:06:56.0000:54:30.1000:32:22.0000:42:22.0001:11:41.0000:49:24.00-00:01:00.005:31:30.8005:31:40.70+00:37:124:1414.2
5PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M5M 501:12:40.0000:00:48.9000:00:53.0500:00:56.7500:00:53.9000:00:56.2000:08:26.0000:53:25.9000:34:39.0000:43:15.0001:09:05.0000:55:09.0000:00:00.0005:41:00.3005:41:08.70+00:46:404:2113.8
6GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M6M 601:15:15.7000:01:30.1000:00:33.4000:00:40.5000:00:45.7000:00:53.4500:07:42.0000:55:33.6000:31:29.0000:47:13.0001:13:45.0000:50:50.00-00:04:40.005:41:13.6505:41:31.45+00:47:034:2113.8
7PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M7M 701:16:34.6000:00:43.4000:00:50.3000:00:57.0000:00:52.5000:00:54.7500:08:03.0000:56:49.1000:32:38.0000:43:57.0001:09:49.0000:54:37.0000:00:00.0005:46:14.2005:46:45.65+00:52:174:2513.6
8SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M8M 801:13:56.8500:00:39.9500:00:44.9500:01:02.5000:00:58.1000:00:57.9000:06:47.0000:56:27.4500:33:34.0000:44:15.0001:12:34.0000:56:44.00-00:01:20.005:47:13.4005:47:21.70+00:52:534:2613.5
9DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M9M 901:15:47.6500:00:35.4500:00:41.2500:00:45.1500:00:49.3000:00:43.3500:07:47.0000:55:46.6000:34:14.0000:46:14.0001:15:59.0000:59:35.00-00:02:40.005:56:04.0005:56:17.75+01:01:494:3313.2
10KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M10M 1001:13:29.3000:00:52.8500:00:54.1500:00:57.6000:00:55.7500:00:56.7000:09:31.0000:58:44.2500:38:41.0000:46:24.0001:15:51.0000:59:33.0000:00:00.0006:06:34.4506:06:50.60+01:12:224:4112.8
11KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K1K 101:18:06.1000:00:47.3000:01:00.4500:01:01.7500:01:04.6500:01:01.6500:08:24.0000:59:18.2500:39:50.0000:51:59.0001:20:41.0001:04:09.00-00:10:40.006:16:26.9006:16:43.15+01:22:154:4812.5
12GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M11M 1101:18:54.0000:00:51.3000:00:52.2500:00:56.4000:00:40.2000:00:46.4500:07:59.0001:02:39.1000:37:26.0000:51:40.0001:21:32.0001:04:14.00-00:01:40.006:26:34.2506:26:50.70+01:32:224:5612.1
13CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M12M 1201:29:05.2000:00:49.6500:00:47.1000:00:51.2500:00:50.4500:00:48.3000:08:54.0001:01:18.0500:40:10.0000:53:03.0001:22:36.0001:03:45.0000:00:00.0006:42:39.5006:42:58.00+01:48:305:0811.7
14HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M13M 1301:29:06.6500:00:51.7000:00:55.1500:00:53.9500:00:56.7000:00:39.7500:08:59.0001:07:47.0000:41:52.0000:53:02.0001:23:46.0001:03:58.0000:00:00.0006:52:40.9506:52:47.90+01:58:195:1611.4
15BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K2K 201:36:01.0500:00:50.8500:01:10.1000:00:59.7000:01:02.5500:00:59.8000:09:45.0001:12:05.9500:46:07.0000:59:19.0001:27:23.0001:10:59.00-00:09:20.007:17:01.4007:17:23.00+02:22:555:3510.7
16DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M14M 1401:34:26.9500:00:52.2000:01:02.1000:01:15.4500:01:18.7500:01:08.5000:09:50.0001:10:25.2000:42:37.0000:56:26.0001:32:01.0001:08:06.0000:00:00.0007:19:03.2507:19:29.15+02:25:015:3610.7
17LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M15M 1501:32:39.9500:00:47.3000:00:57.2000:00:59.1500:01:09.1000:01:03.9500:08:58.0001:11:28.1500:41:49.0000:56:29.0001:35:12.0001:14:42.0000:00:00.0007:25:55.2507:26:14.80+02:31:465:4210.5
18DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M16M 1601:38:16.7000:00:34.6500:01:08.9500:00:47.3000:01:11.2500:01:02.0000:08:41.0001:14:26.8000:42:05.0000:57:11.0001:32:31.0001:12:47.00-00:01:20.007:29:00.5507:29:22.65+02:34:545:4410.4
19SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K3K 301:37:52.3000:01:00.6500:01:06.5500:01:06.4000:01:12.2000:01:12.7000:10:49.0001:15:38.8000:49:02.0001:01:43.0001:35:52.0001:08:44.00-00:05:20.007:39:39.2507:39:59.60+02:45:315:5210.2
20KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M17M 1701:37:11.7000:01:06.7000:01:16.1000:01:13.5500:01:13.4000:01:10.1000:11:27.0001:14:43.3500:47:02.0001:02:05.0001:36:44.0001:09:00.0000:00:00.0007:43:31.3507:44:12.90+02:49:445:5510.1
21BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M18M 1801:35:56.3500:01:08.1500:01:10.3500:01:16.8500:01:15.6000:01:18.1000:10:37.0001:16:07.0500:47:26.0001:03:17.0001:38:04.0001:30:00.0000:00:00.0008:07:06.4008:07:36.45+03:13:086:139.6
22KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M19M 1901:37:41.7000:00:56.1500:01:04.3000:01:06.3500:01:06.6500:01:13.0000:11:09.0001:20:54.0500:43:25.0001:02:41.0001:39:45.0001:30:00.0000:00:00.0008:10:38.8008:11:02.20+03:16:346:169.6
23HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K4K 401:52:05.1000:01:06.8000:01:07.8000:01:20.8500:01:20.0500:01:25.7500:11:52.0001:21:28.3000:47:37.0001:03:08.0001:43:02.0001:30:00.00-00:03:20.008:31:43.8008:32:13.65+03:37:456:329.2
24SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M20M 2001:37:07.1000:01:18.8500:01:15.1500:01:21.6000:01:25.4000:01:27.7000:11:19.0001:12:21.0500:46:52.0001:02:47.0001:37:43.0002:15:00.0000:00:00.0008:49:43.2508:49:57.85+03:55:296:468.9
25GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K5K 501:38:50.0000:00:53.5500:01:05.1500:01:12.1000:01:08.6000:01:10.5500:10:25.0001:16:50.7002:00:00.0000:58:46.0001:37:58.0001:13:44.00-00:06:00.008:55:43.5008:56:03.65+04:01:356:518.8
26NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M21M 2101:35:47.2000:01:16.0500:01:29.6000:01:33.8500:01:31.8000:01:36.8500:11:00.0001:13:03.6500:48:55.0001:03:42.0002:45:00.0002:15:00.0000:00:00.0009:59:25.4009:59:56.00+05:05:287:397.8
27GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K6K 602:15:00.2500:01:10.6500:01:26.4000:01:45.4500:02:13.7500:01:39.5500:13:16.0001:45:00.8500:57:24.0001:30:00.0002:45:00.0002:15:00.00-00:00:20.011:47:57.9511:48:36.90+06:54:089:036.6
KARAŚ Michał 10WPNTNOWY TARGOpen M01:37:35.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWOpen M01:01:28.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:44:02.45 DNF00:00:00.00 DNF00:35:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M01:35:29.80 DNF00:01:03.80 DNF00:00:58.75 DNF00:01:04.75 DNF00:01:02.25 DNF00:01:14.00 DNF00:10:53.00 DNF01:16:16.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M01:41:05.20 DNF00:01:10.05 DNF00:01:07.50 DNF00:01:09.85 DNF00:01:14.05 DNF00:01:11.55 DNF00:10:51.00 DNF01:11:57.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAOpen K01:31:52.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:04:25.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:25:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M01:26:41.70 DNF00:01:08.45 DNF00:01:08.00 DNF00:01:11.75 DNF00:00:40.40 DNF00:00:56.80 DNF00:09:58.00 DNF01:03:01.10 DNF00:39:53.00 DNF00:55:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF-00:01:00.0 DNF DNF DNF--
PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K02:15:00.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:01:43.30 DNF00:02:06.75 DNF00:01:56.40 DNF00:13:30.00 DNF01:45:00.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZATORSKA Izabela 36ALPIN SPORT TEAMWROCANKAOpen K01:24:56.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:58:04.95 DNF00:00:00.00 DNF00:45:46.00 DNF01:18:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M01:26:02.65 DNF00:00:59.85 DNF00:01:06.15 DNF00:01:07.90 DNF00:01:10.45 DNF00:01:15.45 DNF00:09:07.00 DNF01:13:18.60 DNF00:43:46.00 DNF01:30:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M01:42:17.25 DNF00:01:09.40 DNF00:01:18.55 DNF00:01:19.45 DNF00:01:22.55 DNF00:01:26.05 DNF00:11:50.00 DNF01:24:56.65 DNF00:51:41.00 DNF01:12:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M01:57:16.65 DNF00:01:11.95 DNF00:01:34.00 DNF00:01:43.05 DNF00:01:39.05 DNF00:02:20.85 DNF00:11:34.00 DNF01:45:00.65 DNF01:15:00.00 DNF01:30:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)