E1 CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
157
Wystartowało/ Started:
131
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
130
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M7.2kmKara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWM21M 100:35:5201:01:27.5001:01:28.05 6:089.8
2SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIM11M 200:37:3601:04:01.0501:04:02.05+00:02:346:249.4
3WĄSOWICZ Jan 46KRAKÓWM22M 300:38:3801:05:15.6001:05:17.20+00:03:496:319.2
4MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEM23M 400:39:3601:07:43.8001:07:45.55+00:06:176:468.9
5FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEM24M 500:40:4701:08:13.1001:08:14.55+00:06:466:498.8
6WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEM25M 600:41:0101:10:51.7501:10:54.00+00:09:257:058.5
7NOSAL Tomasz 106ZAKOPANEM12M 700:41:5101:11:45.9001:11:47.35+00:10:197:108.4
8PLOCH Jakub 31ZABRZEM13M 800:42:5601:12:38.6501:12:40.00+00:11:117:158.3
9ROSŁOŃSKI Grzegorz 61GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM14M 900:42:1401:13:01.2501:13:02.20+00:11:347:188.2
10KIJANKA Artur 39ZIELONKIM31M 1000:43:4401:13:26.2501:13:29.30+00:12:017:208.2
11GÓROWSKI Mateusz 145BESKIDZKA 160SANOKM26M 1100:43:2701:13:33.1001:13:35.95+00:12:077:218.2
12SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM27M 1200:43:1801:13:55.0001:13:56.85+00:12:287:238.1
13DROZDZIOK Marcin 119BIELSKO-BIALAM28M 1300:43:2501:14:12.5001:14:14.65+00:12:467:258.1
14GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNM29M 1400:44:3401:15:13.2001:15:15.70+00:13:477:318
15DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM15M 1500:44:2501:15:46.2001:15:47.65+00:14:197:347.9
16PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAM16M 1600:44:2801:16:19.2501:16:34.60+00:15:067:377.9
17KOZIOL Damian 155MARCINSWIERCTEAMZŁOTY STOKM17M 1700:45:0701:16:42.5501:16:44.00+00:15:157:407.8
18PIECHA Artur 74HERCOG RUNNING TEAMWARSZAWAM210M 1800:44:4501:16:52.3501:16:54.75+00:15:267:417.8
19KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWK11K 100:45:2001:18:03.4001:18:06.10+00:16:387:487.7
20WŁODARCZYK Paweł 126WOLNI KŁAJKŁAJM211M 1900:44:5901:18:14.9501:18:19.75+00:16:517:497.7
21GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM32M 2000:46:2101:18:51.4501:18:54.00+00:17:257:537.6
22KITA Michał 90PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM212M 2100:45:4801:19:39.3501:19:41.20+00:18:137:587.5
23MILOTA Maciej 149BIELSKO-BIAŁAM33M 2200:46:3901:19:49.1001:19:51.35+00:18:237:587.5
24TUROSZ Iwona 144GOPR BIESZCZADYLEŻAJSKK12K 200:47:2101:20:10.2001:20:12.60+00:18:448:017.5
25KOZIKOWSKI Paweł 125KRAKÓWM18M 2300:46:5701:20:48.2501:20:48.25+00:19:208:047.4
26SŁOWIKOWSKI Paweł 82KOSOVOKRAKÓWM213M 2400:47:4401:21:44.6001:21:47.80+00:20:198:107.3
27JAKIEŁA Michał 844F RUNNING TEAMKRAKÓWM19M 2500:47:2301:22:51.5501:22:54.85+00:21:268:177.2
28BARAN Mateusz 150GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM110M 2600:50:2001:23:40.4501:23:42.90+00:22:148:227.2
29ZATORSKA Izabela 36ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK31K 300:49:1901:24:55.2001:24:56.45+00:23:288:297.1
30NADKAŃSKI Marek 248MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAM34M 2700:49:2001:25:02.0001:25:04.10+00:23:368:307.1
31SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEM111M 2800:49:4701:25:58.2501:26:02.65+00:24:348:357
32KOLOBIUS Mariusz 136ZAWOJAM214M 2900:48:2401:26:20.9501:26:26.10+00:24:588:386.9
33GURGUL Sebastian 88KRAKÓWM215M 3000:50:5701:26:28.6501:26:32.85+00:25:048:386.9
34KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM216M 3100:51:3801:26:32.7501:26:41.70+00:25:138:396.9
35STEC Krzysztof 49SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM217M 3200:50:4101:26:43.1001:26:46.30+00:25:188:406.9
36NIEMCZYK Magdalena 103BIELSKO-BIAŁAK13K 400:50:4301:27:08.1001:27:09.75+00:25:418:426.9
37HAŁATEK Krzysztof 96ZABORZEM218M 3300:50:1101:27:27.9501:27:33.10+00:26:058:446.9
38OSTROWSKI Mirosław 69PRZEWODNIK BESKIDZKIBIELSKO-BIAŁAM35M 3400:51:1601:28:26.7501:28:30.10+00:27:028:506.8
39CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMM112M 3501:29:05.2001:29:05.20+00:27:378:546.7
40HORAWA Jakub 20ŻARKIM113M 3601:29:06.6501:29:06.65+00:27:388:546.7
41PAWLUSIAK Łukasz 66WILKOWICEM219M 3700:52:2301:31:15.1001:31:23.90+00:29:559:076.6
42MCMANUS Mark 154CZORSZTYNM220M 3800:51:3901:31:39.1501:31:45.10+00:30:179:106.5
43DUTKIEWICZ Leszek 51KATOWICEM114M 3900:53:1801:31:32.3501:31:46.65+00:30:189:096.6
44PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK21K 500:54:2401:31:51.0001:31:52.75+00:30:249:116.5
45LASYK Maciej 80DLUGODYSTANSOWY.PLKRAKÓWM221M 4000:54:4401:31:59.1501:32:04.90+00:30:369:116.5
46GRABIAS Aleksandra 138GDAŃSKK14K 600:55:0001:32:15.1001:32:17.55+00:30:499:136.5
47LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWM222M 4100:51:4401:32:35.6001:32:39.95+00:31:119:156.5
48DYREK Mateusz 153MSZANA GÓRNAM223M 4200:53:5001:33:07.9001:33:10.05+00:31:429:186.4
49RAKOWSKA Magdalena 55DRUŻYNA TVNWARSZAWAK22K 700:54:3501:33:34.0501:33:36.45+00:32:089:216.4
50MACHOCZEK Lukasz 117POLACY BIEGAJĄ W U.K.RYBNIKM224M 4300:53:0301:33:36.4001:33:40.00+00:32:119:216.4
51DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM225M 4400:55:2301:34:18.7501:34:26.95+00:32:589:256.4
52OŻGA Sebastian 92TYCHYM115M 4500:55:1601:34:45.3001:34:53.70+00:33:259:286.3
53PIĄTEK Rafał 65BEFIT24TEAMKRAKÓWM226M 4600:54:4201:34:53.3501:35:02.45+00:33:349:296.3
54SITKO Krystyna 91ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWK23K 800:55:1201:35:20.3001:35:23.35+00:33:559:326.3
55BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAM116M 4700:54:2401:35:25.8001:35:29.80+00:34:019:326.3
56KULAWIK Bartek 94KRAKÓWM227M 4800:54:5901:35:34.6501:35:37.20+00:34:099:336.3
57NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIM36M 4900:56:4401:35:34.9501:35:47.20+00:34:199:336.3
58MĘDRYGAŁ Piotr 115MYSŁOWICEM117M 5000:55:4001:35:45.3501:35:50.50+00:34:229:346.3
59BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOM228M 5100:56:4301:35:50.1001:35:56.35+00:34:289:356.3
60BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK15K 900:58:1101:35:57.8501:36:01.05+00:34:339:356.3
61GURGUL Mateusz 93AROMAT NÓGKRAKÓWM118M 5200:56:1401:36:28.3501:36:32.35+00:35:049:386.2
62ZIELIŃSKI Jacek 129KRAKÓWM119M 5300:57:1301:36:52.1501:36:56.95+00:35:289:416.2
63BOBRAS Arkadiusz 116PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM229M 5401:36:57.9501:37:04.90+00:35:369:416.2
64SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWM37M 5500:56:1101:37:05.4501:37:07.10+00:35:399:426.2
65KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEM230M 5600:56:1701:37:03.2001:37:11.70+00:35:439:426.2
66TOCZEK Arkadiusz 135ELEKTROPOLWROCŁAWM120M 5700:56:0101:37:19.7501:37:25.70+00:35:579:446.2
67KARAŚ Michał 10WPNTNOWY TARGM231M 5800:56:1001:37:24.1501:37:35.10+00:36:079:446.2
68RYBARSKA Marta 47LESZ NO LIMITS RUNNERSDOLSKK16K 1000:57:2001:37:33.2001:37:39.65+00:36:119:456.2
69KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMM232M 5900:55:1301:37:41.7001:37:41.70+00:36:139:466.1
70SIWA Kinga 3GDAŃSKK17K 1100:58:4001:37:48.4001:37:52.30+00:36:249:466.1
71DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWM233M 6000:56:0101:38:12.4501:38:16.70+00:36:489:496.1
72SZARKOWICZ Tomasz 127KRAKÓWM234M 6100:56:1201:38:21.0501:38:21.05+00:36:539:506.1
73SKOTNICKI Dariusz 72TTC MPEC TARNÓWŁĘKAWICAM235M 6200:57:1201:38:27.0001:38:39.35+00:37:119:506.1
74GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAK18K 1200:57:2101:38:46.2001:38:50.00+00:37:219:526.1
75LASYK Agnieszka 81KRAKÓWK24K 1300:58:5301:39:24.5501:39:30.10+00:38:029:566
76HOŁUJ Andrzej 122KRAKÓWM38M 6300:59:5501:39:57.7501:40:11.75+00:38:439:596
77PARTYKA Jakub 58KB MCKIS JAWORZNO/TRAI RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM236M 6400:58:2101:40:02.5501:40:20.90+00:38:5210:006
78HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEM121M 6500:59:1201:41:00.5501:41:05.20+00:39:3710:065.9
79PIASECKI Adam 29ŁÓDŹM237M 6600:58:4401:42:07.7001:42:17.25+00:40:4910:125.9
80PASTWIŃSKA Justyna 152ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹK19K 1400:59:2001:42:34.1001:42:40.45+00:41:1210:155.8
81BOCZKOWSKA Justyna 108ZAKOPANEK32K 1500:58:2001:43:01.6501:43:05.55+00:41:3710:185.8
82LITWINOWICZ Karolina 87PARANIEDOPARYBEDZINK25K 1601:01:1201:43:25.9001:43:30.90+00:42:0210:205.8
83WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 60GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM238M 6700:59:0201:43:41.0501:43:45.45+00:42:1710:225.8
84GŁUSZAK Nicole 76KRAKOWK110K 1701:01:2401:43:50.3501:44:02.60+00:42:3410:235.8
85BEDNARSKI Bartłomiej 123JAWORZNOM239M 6801:00:1201:44:03.1001:44:13.45+00:42:4510:245.8
86PIEROG Michał 134ELEKTROPOLWROCŁAWM122M 6900:59:1101:44:19.8001:44:26.65+00:42:5810:265.8
87APOSTEL Piotr 99RUDA ŚLĄSKAM240M 7001:01:0601:45:02.9501:45:15.90+00:43:4710:305.7
88MYTNIK Wojciech 54OBIBOKIKATOWICEM241M 7101:01:1501:45:09.1501:45:21.95+00:43:5310:305.7
89KOWALCZYK Maria 139LIPNICA MALAK26K 1801:00:3301:45:47.2501:45:54.55+00:44:2610:345.7
90KACHEL Agata 113BYTOMK111K 1901:01:2901:46:08.9001:46:08.90+00:44:4010:365.7
91SKOTNICKA Anna 71TTC MPEC TARNÓWŁĘKAWICAK112K 2000:59:3601:46:01.2501:46:12.90+00:44:4410:365.7
92CIOS Łukasz 114ŚWIĘTOCHŁOWICEM123M 7201:00:3401:46:07.5001:46:14.90+00:44:4610:365.7
93SREBRNY Miroslaw 118KB FILLIPIDES PAIDEATRZEBNICAM39M 7301:03:1201:46:29.7001:46:39.70+00:45:1110:385.6
94LISICKI Jan 111FUNDACJADZIKAOSTOJASZCZECINM310M 7401:02:5701:47:05.9501:47:15.95+00:45:4710:425.6
95MICHAŁEK Jarosław 63ONE WAY TICKETKRAKÓWM311M 7501:01:0101:47:29.2501:47:32.25+00:46:0410:445.6
96GOŁASZEWSKI Bohdan 120WROCŁAWM242M 7600:59:1301:47:27.5001:47:33.75+00:46:0510:445.6
97BARANOWSKI Filip 147POZNAŃM243M 7701:02:2701:48:49.7501:49:01.30+00:47:3310:535.5
98WILK Wiktoria 105WILKIKRAKÓWK113K 2101:04:3101:50:02.8501:50:08.80+00:48:4011:005.5
99WILK Krzysztof 104KRAKOWM124M 7801:04:3101:50:02.1001:50:09.40+00:48:4111:005.5
100KAMIENIARZ Maria 132POZNAŃK114K 2201:02:5401:50:53.0001:51:03.65+00:49:3511:055.4
101KWIATKOWSKI Janusz 148NASZA ERAWISKITKIM244M 7901:03:5001:51:38.4001:51:40.60+00:50:1211:095.4
102HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAK27K 2301:05:4301:51:57.1501:52:05.10+00:50:3711:115.4
103SZUTA Sylwia 128SZTURMBIELSKO-BIAŁAK115K 2401:04:3701:52:12.8001:52:12.80+00:50:4411:135.3
104JANICZAK Krzysztof 142ZAKON MALTAŃSKIKALWARIA ZEBRZYDOWSKAM245M 8001:03:3601:54:06.2001:54:14.40+00:52:4611:245.3
105CHWILA Iwona 110PRIVATEGASZOWICEK28K 2501:07:5001:54:58.1501:55:04.50+00:53:3611:295.2
106SOBCZYK Łukasz 79KRAKÓWM246M 8101:07:2801:55:02.1001:55:09.25+00:53:4111:305.2
107TOKARCZYK Paweł 146KAMIENICAM125M 8201:07:4001:55:22.8501:55:29.05+00:54:0111:325.2
108KRZYŻEWSKI Roger 97KRAKÓWM126M 8301:07:5101:56:03.0501:56:06.05+00:54:3811:365.2
109CHWILA Tomasz 109PRIVATEGASZOWICEM247M 8401:07:5101:56:47.7501:56:53.80+00:55:2511:405.1
110ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKM248M 8501:05:2401:57:11.1001:57:16.65+00:55:4811:435.1
111DWORNIK Małgorzata 78KRAKÓWK116K 2601:07:3001:57:52.9501:58:00.35+00:56:3211:475.1
112JASIKOWSKI Łukasz 101GLIWICEM127M 8601:02:2501:58:14.2001:58:22.55+00:56:5411:495.1
113MICHALSKI Mateusz 143SAN ESCOBARJAWORZEM249M 8701:10:1201:58:15.3001:58:23.30+00:56:5511:495.1
114DMOWSKI Paweł 67ŁĘCZYCAM128M 8801:09:4301:58:58.4501:59:09.20+00:57:4111:535
115KOLCZAK Marek 140SAN ESCOBARRUDZICAM250M 8901:10:2601:59:02.1001:59:11.35+00:57:4311:545
116MICHAŁEK Paweł 131ONE WAY TICKETKRAKÓWM129M 9001:05:4301:59:04.0501:59:12.25+00:57:4411:545
117LIPKA Paweł 124BYTOMM130M 9101:06:0601:59:09.2001:59:19.95+00:57:5111:545
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
118FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 89LOS BIEGANEROSWROCŁAWK29K 2701:05:5301:59:57.5502:00:01.45+00:58:3311:595
119PACANOWSKI Łukasz 95PARA-NIE-DO-PARYPOREBAM251M 9201:09:4901:59:55.7002:00:02.35+00:58:3411:595
120PASTERNAK Krzysztof 57PIOTRKÓWTRYBM252M 9301:09:0002:01:30.2502:01:37.55+01:00:0912:094.9
121PROKOPIK Sławomir 50XTREME FITNESS GYMSKRAKÓWM131M 9401:06:1802:01:51.9002:01:56.80+01:00:2812:114.9
122PLETI Wojtek 107KRAKÓWM253M 9501:07:0902:01:57.4502:02:02.70+01:00:3412:114.9
123SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 59TVNMEDIAWARSZAWAK33K 2801:09:4402:02:24.4502:02:31.60+01:01:0312:144.9
124GŁOWACKI Michał 102ŁĘCZYCAM132M 9601:10:3902:02:52.9502:03:03.60+01:01:3512:174.9
125KAWA Justyna 77COFFEEPEAKWARSZAWAK210K 2901:10:3602:04:11.8002:04:20.95+01:02:5212:254.8
126GIEMZA Daniel 73TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM254M 9701:13:5602:10:24.0002:10:36.90+01:09:0813:024.6
127CHROMIK Szymon 48BUJAKÓWM255M 9801:13:3102:11:36.1502:11:44.85+01:10:1613:094.6
128KONDRAS Milena 100ŁĘCZYCAK117K 3001:15:2102:12:41.3502:12:52.90+01:11:2413:164.5
129GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃK211K 3101:12:1600:11:1602:14:48.7002:15:00.25+01:13:3212:214.9
130PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAK212K 3201:14:5600:02:0202:14:57.3502:15:00.65+01:13:3213:174.5
FURTAK Gerard 121ONE WAY TICKETKRAKÓWM101:23:06 DNF DNF DNF--
Znaleziono 131 wynik(ów)