E10 BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-05
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
4,7 km
Zgłoszonych/ Registered:
141
Wystartowało/ Started:
103
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
103
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MKara/
bonifikata
Czas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWOpen M1M 100:35:21.0500:35:22.00 7:318
2JAWORSKI Zbigniew 266KLUSZKOWICEOpen M2M 200:37:09.4500:37:11.00+00:01:497:547.6
3SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M3M 300:39:18.2500:39:19.00+00:03:578:217.2
4MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M4M 400:39:24.8500:39:26.00+00:04:048:237.2
5FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M5M 500:39:43.3500:39:45.00+00:04:238:277.1
6DROZDZIOK Marcin 119BIELSKO-BIALAOpen M6M 600:40:23.2000:40:26.00+00:05:048:357
7GARBACIK Michał 268Open M7M 700:41:17.1500:41:20.00+00:05:588:476.8
8KOPIEC Przemek 225TYCHYOpen M8M 800:41:43.5500:41:47.00+00:06:258:526.8
9WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M9M 900:42:19.8000:42:22.00+00:07:009:006.7
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:43:12.9000:43:15.00+00:07:539:116.5
11POPIOŁEK Maciek 236KRAKÓWOpen M11M 1100:43:39.2500:43:41.00+00:08:199:176.5
12PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M12M 1200:43:53.8500:43:57.00+00:08:359:206.4
13SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M13M 1300:44:13.6500:44:15.00+00:08:539:246.4
14BROL Dominika 252SIEMIANOWICEOpen K1K 100:44:40.9000:44:43.00+00:09:219:306.3
15ZATORSKA Izabela 36ALPIN SPORT TEAMWROCANKAOpen K2K 200:45:44.6500:45:46.00+00:10:249:446.2
16DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M14M 1400:46:10.4000:46:14.00+00:10:529:496.1
17FICEK Roman 253TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKASKAWICAOpen M15M 1500:46:12.0000:46:15.00+00:10:539:496.1
18KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M16M 1600:46:21.6000:46:24.00+00:11:029:516.1
19BEKAS Marcin 228KAKÓWOpen M17M 1700:46:21.3500:46:25.00+00:11:039:516.1
20GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M18M 1800:47:11.5500:47:13.00+00:11:5110:026
21NADKAŃSKI Marek 248MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAOpen M19M 1900:47:31.1500:47:33.00+00:12:1110:065.9
22ORKWISZEWSKA Ola 199TTA BIERUŃBIERUŃOpen K3K 300:47:57.8500:48:01.00+00:12:3910:125.9
23SUSKA Łukasz 224BIERUŃOpen M20M 2000:47:53.7000:48:02.00+00:12:4010:115.9
24BISKUP Paweł 232ŁAGÓWOpen M21M 2100:48:27.8000:48:33.00+00:13:1110:185.8
25RURA Marcin 192HERNIK TEAMREJOWIEC FABRYCZNYOpen M22M 2200:49:25.7500:49:31.00+00:14:0910:315.7
26TYNUS Grzegorz 251FRYDMANOpen M23M 2300:49:29.3000:49:38.00+00:14:1610:315.7
27KOWALCZYK Adam 242TYCHYOpen M24M 2400:50:09.9000:50:19.00+00:14:5710:405.6
28NIEMCZYK Magdalena 103BIELSKO-BIAŁAOpen K4K 400:51:04.5000:51:07.00+00:15:4510:525.5
29GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M25M 2500:51:37.1500:51:40.00+00:16:1810:595.5
30KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K5K 500:51:54.9000:51:59.00+00:16:3711:025.4
31LEŚKÓW Joanna 212CIESZYNOpen K6K 600:52:00.0000:52:00.00+00:16:3811:035.4
32HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M26M 2600:52:55.0500:53:02.00+00:17:4011:155.3
33CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M27M 2700:52:56.8500:53:03.00+00:17:4111:155.3
34BUDEK Krzysiek 243GŁOGOCZÓWOpen M28M 2800:52:56.5500:53:04.00+00:17:4211:155.3
35LOSKA Michał 180BARAN TRAIL RACEKATOWICEOpen M29M 2900:54:28.5000:54:37.00+00:19:1511:355.2
36KLAPPHOLZ Adriana 169BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNOpen K7K 700:54:37.7000:54:42.00+00:19:2011:375.2
37BONDZIŃSKI Karol 217KRAKÓWOpen M30M 3000:54:22.0000:54:47.00+00:19:2511:345.2
38DRUMMOND Iwona 172EYE RUNNERSSKAWINKIOpen K8K 800:54:51.4000:55:02.00+00:19:4011:405.1
39PARTYKA Jakub 58KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen M31M 3100:54:50.0500:55:07.00+00:19:4511:405.1
40HOŁUJ Andrzej 122KRAKÓWOpen M32M 3200:55:01.1000:55:16.00+00:19:5411:425.1
41KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M33M 3300:55:27.5500:55:34.00+00:20:1211:485.1
42LASYK Agnieszka 81KRAKÓWOpen K9K 900:55:52.1500:56:04.00+00:20:4211:535
43DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M34M 3400:56:19.3500:56:26.00+00:21:0411:595
44LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M35M 3500:56:24.6000:56:29.00+00:21:0712:005
45GÓRNA-CICHOŃ Monika 218NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHEŃSKIOpen K10K 1000:56:21.4500:56:31.00+00:21:0911:595
46BARAŃSKA Monika 219KRAKÓWOpen K11K 1100:56:28.9000:56:33.00+00:21:1112:015
47STOPA Paweł 233ŻARNÓWKAOpen M36M 3600:56:37.0500:56:50.00+00:21:2812:025
48DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M37M 3700:57:05.5500:57:11.00+00:21:4912:084.9
49ŚWIRAD Mirosław 208BĘDZINOpen M38M 3800:57:01.0000:57:16.00+00:21:5412:074.9
50GUBERNIAK Renata 247KRAKÓWOpen K12K 1200:57:14.2000:57:31.00+00:22:0912:104.9
51CHMIELNIAK Dawid 221CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M39M 3900:57:20.6500:57:35.00+00:22:1312:124.9
52MIGDAŁ Kasia 246BIELSKO-BIAŁAOpen K13K 1300:57:38.0000:57:52.00+00:22:3012:154.9
53PAUL - SMOLIŃSKA Agnieszka 190KUŹNIA TRATHLONUMYSŁOWICEOpen K14K 1400:58:03.0500:58:09.00+00:22:4712:214.9
54SZABAT Katarzyna 205PUŁAWYOpen K15K 1500:58:22.0000:58:32.00+00:23:1012:254.8
55BURY Sylwia 254STRYSZAWAOpen K16K 1600:58:26.2500:58:33.00+00:23:1112:264.8
56MAJEWSKI Szymon 177KRAKÓWOpen M40M 4000:58:20.3000:58:34.00+00:23:1212:244.8
57GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K17K 1700:58:41.1000:58:46.00+00:23:2412:294.8
58MACIEJNY Żaneta 216BIELSKO-BIAŁAOpen K18K 1800:58:32.7000:58:47.00+00:23:2512:274.8
59BUCHOWICZ Agnieszka 170JAWORZNOOpen K19K 1900:58:38.4000:58:57.00+00:23:3512:284.8
60GREDKE Robert 165BIEGANIE MOJE 40 PLUSPŁOŃSKOpen M41M 4100:58:57.7500:59:15.00+00:23:5312:324.8
61BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K20K 2000:59:14.2000:59:19.00+00:23:5712:364.8
62WIOSKA Zbigniew 198BIERUŃOpen M42M 4200:59:22.0000:59:22.00+00:24:0012:374.8
63SALAMON Ewa 226KRAKÓWOpen K21K 2100:59:36.4500:59:48.00+00:24:2612:414.7
64FRĄCZEK Kamil 130TARNÓWOpen M43M 4300:59:38.0500:59:49.00+00:24:2712:414.7
65ŁUKASIK Krzysztof 197TYCHYOpen M44M 4401:00:27.0001:00:27.00+00:25:0512:514.7
66POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 230PUŁAWYOpen K22K 2201:00:28.3501:00:39.00+00:25:1712:524.7
67POŹNIAK Adrianna 220WARSZAWAOpen K23K 2301:00:28.4001:00:39.00+00:25:1712:524.7
68PABICH Honorata 213W WOLNEJ CHWILIWROCŁAWOpen K24K 2401:00:44.0001:00:55.00+00:25:3312:554.6
69MASŁOŃ Maciej 249SOSNOWIECOpen M45M 4501:00:39.8501:01:03.00+00:25:4112:544.6
70SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K25K 2501:01:36.0501:01:43.00+00:26:2113:064.6
71KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M46M 4601:01:51.8001:02:05.00+00:26:4313:094.6
72KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M47M 4701:02:33.0501:02:41.00+00:27:1913:184.5
73SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M48M 4801:02:42.4501:02:47.00+00:27:2513:204.5
74HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K26K 2601:02:59.9501:03:08.00+00:27:4613:244.5
75BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M49M 4901:03:08.0001:03:17.00+00:27:5513:254.5
76SROKOSZ Weronika 209SOSNOWIECOpen K27K 2701:03:04.8501:03:21.00+00:27:5913:254.5
77JĄCZYK Magdalena 210PARKOSZOWICEOpen K28K 2801:03:05.8001:03:22.00+00:28:0013:254.5
78NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M50M 5001:03:28.9001:03:42.00+00:28:2013:304.4
79ROZKRUT Michał 267Open M51M 5101:03:26.2001:03:44.00+00:28:2213:304.4
80CZYRNEK Kinga 202JUDOTEAM MYŚLENICEMYŚLENICEOpen K29K 2901:04:15.2501:04:23.00+00:29:0113:404.4
81GIZA Radosław 194JAWORZNOOpen M52M 5201:04:08.8501:04:25.00+00:29:0313:384.4
82WOJTANOWICZ Monika 203RUNONLINE.PLWEGRZCEOpen K30K 3001:04:28.0001:04:49.00+00:29:2713:424.4
83SKRZYPIEC-SPRING Monika 229KAMIENIEC WROCŁAWSKIOpen K31K 3101:05:11.2001:05:26.00+00:30:0413:524.3
84KRZYŻEWSKI Roger 97KRAKÓWOpen M53M 5301:05:15.2501:05:32.00+00:30:1013:534.3
85STAROWICZ Aneta 234KRAKÓWOpen K32K 3201:05:22.9501:05:35.00+00:30:1313:544.3
86SZCZUROWSKI Łukasz 239ENCEPENCE RUNNING TEAMGLIWICEOpen M54M 5401:07:41.3501:07:57.00+00:32:3514:244.2
87SZCZUROWSKA Aleksandra 240ENCEPENCE RUNNING TEAMGLIWICEOpen K33K 3301:07:42.4501:07:58.00+00:32:3614:244.2
88SZCZEPANEK Ewelina 206LOST IN SPORTDĘBLINOpen K34K 3401:09:42.1001:09:52.00+00:34:3014:504
89ŁYCZAK Jolanta 250SOSNOWIECOpen K35K 3501:10:37.7001:11:01.00+00:35:3915:014
90LEBIEDZKI Jacek 241SOSNOWIECOpen M55M 5501:10:49.7001:11:13.00+00:35:5115:044
91SOCZEK Ewa 238KRAKÓWOpen K36K 3601:11:19.5501:11:32.00+00:36:1015:104
92PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M56M 5601:11:56.3001:12:05.00+00:36:4315:183.9
93MASNICA Anna 255GRZECHYNIAOpen K37K 3701:12:15.7501:12:23.00+00:37:0115:223.9
94DROŻDŻ Michał 195RYWAL GLIWICEGLIWICEOpen M57M 5701:12:08.4001:12:27.00+00:37:0515:213.9
Przekroczony limit czasu: 01:15:00
95KORZENIOWSKA Małgorzata 188WARSZAWAOpen K38K 3801:15:37.7501:15:57.00+00:40:3516:053.7
96IWANIEC Ewa 189WARSZAWAOpen K39K 3901:15:43.9001:16:04.00+00:40:4216:063.7
97RUDNICKA Agata 211WARSZAWAOpen K40K 4001:18:56.6001:19:16.00+00:43:5416:473.6
98KAWULAK Kazimierz 171JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOOpen M58M 5801:19:28.9501:19:48.00+00:44:2616:543.5
99GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K41K 4100:11:2501:29:38.1501:30:00.00+00:54:3816:383.6
100MACHOWSKA Renata 196MYSŁOWICEOpen K42K 4201:33:09.0001:33:09.00+00:57:4719:493
101WIOSKA Bogusława 187BIERUŃOpen K43K 4301:33:22.0001:33:22.00+00:58:0019:513
SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M DNF DNF--
ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M DNF DNF--
Znaleziono 103 wynik(ów)