E11 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - PERĆ AKADEMIKÓW

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2017-08-06
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
7,55 km
Zgłoszonych/ Registered:
44
Wystartowało/ Started:
37
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
37
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
7.55km
Czas
brutto
7.55km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAWORSKI Zbigniew 170KLUSZKOWCEPOLSKAOpen M100:55:19.4000:55:19.40 7:198.2
2FALKOWSKI Krzysztof 50WOODWARD RUNNERSKRAKÓWPOLSKAOpen M200:56:21.2500:56:21.25+00:01:027:278
3FARON Robert 27SALCO GARMIN TEAMZALESIEPOLSKAOpen M301:01:12.9001:01:12.90+00:05:538:067.4
4NOWICKI Michał 177KW GLIWICE/SAKWA AGHGLIWICEPOLSKAOpen M401:01:55.4501:01:55.45+00:06:368:127.3
5KUBIN Ireneusz 179TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEPOLSKAOpen M501:06:52.5501:06:52.55+00:11:338:516.8
6KOZIOŁ Kamil 29HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEPOLSKAOpen M601:08:06.5501:08:06.55+00:12:479:016.7
7KROWICKA Agnieszka 62KRAKÓWPOLSKAOpen K101:09:14.8001:09:14.80+00:13:559:106.5
8SAGAN Łukasz 15SALCO GARMIN TEAMKRZCZONÓWPOLSKAOpen M701:10:50.1001:10:50.10+00:15:319:226.4
9JANUSZYK Iwonka 1DARE2B / ALPINKA SKITRABOŚWIĘCIMPOLSKAOpen K201:13:34.5501:13:34.55+00:18:159:446.2
10KRUPA Przemysław 11BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLANDOpen M801:14:59.0001:14:59.00+00:19:409:556
11PIECHA Artur 180T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAOpen M901:15:13.6001:15:13.60+00:19:549:576
12SEDLAK Michał 3LUBIETOBIEGANIEGIERASZOWICEPOLSKAOpen M1001:15:36.5501:15:36.55+00:20:1710:006
13GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEPOLSKAOpen M1101:16:55.6501:16:55.65+00:21:3610:115.9
14KIK Iwona 17DANIEL WOSIK TERVEL TEAMKRAKOWPOLANDOpen K301:20:00.1001:20:00.10+00:24:4110:355.7
15OLESIUK Paweł 174SZCZYTNAPOLSKAOpen M1201:23:37.7501:23:37.75+00:28:1811:045.4
16OLESIUK Paweł 174SZCZYTNAPOLSKAOpen M1301:23:37.7501:23:37.75+00:28:1811:045.4
17MISKIEWICZ Mariusz 26BIEGIEM PRZEZ CHYBIEMNICHPOLSKAOpen M1401:25:50.3001:25:50.30+00:30:3111:225.3
18NOWACZYK Tomasz 13KABARET CZESUAF/ZDĄŻYĆ PRZED SANFILIPPOKOŚCIANPOLSKAOpen M1501:26:16.7501:26:16.75+00:30:5711:255.3
19SIWA Kinga 22GDAŃSKPOLSKAOpen K401:26:45.3501:26:45.35+00:31:2611:295.2
20FRĄCZ Tomasz 28BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAOpen M1601:27:29.2501:27:29.25+00:32:1011:355.2
21SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEPOLSKAOpen M1701:30:51.1501:30:51.15+00:35:3212:015
22GOŁAWSKI Bartosz 176GARMINWARSZAWAPOLSKAOpen M1801:31:16.2001:31:16.20+00:35:5712:055
23KUŚMIERSKI Michał 4BBRUNNERSBIELSKO-BIAŁAPOLSKAOpen M1901:34:32.6501:34:32.65+00:39:1312:314.8
24KUBIN Ewa 178TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEPOLSKAOpen K501:34:44.9001:34:44.90+00:39:2512:324.8
25DWORNIK Maciek 24ZORIENTOWANI OBIEKTOWOBIELSKO-BIAŁAPOLSKAOpen M2001:36:09.5501:36:09.55+00:40:5012:444.7
26KLAPPHOLZ Adriana 6BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNPOLSKAOpen K601:38:33.8501:38:33.85+00:43:1413:034.6
27MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAPOLANDOpen M2101:38:37.8501:38:37.85+00:43:1813:034.6
28MARTIN Jacek 9CHORZÓWPOLSKAOpen M2201:40:11.1001:40:11.10+00:44:5213:164.5
PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAPOLSKAOpen K DNF DNF--
CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWPOLSKAOpen M DNF DNF--
PISAREK Renata 25ESKADRA KRAÓWKRAKÓWPOLSKAOpen K DNF DNF--
GARBACIK Michał 19WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAOpen M DNF DNF--
SKORUPA Marek 18WKS WAWELKRAKÓWPOLSKAOpen M DNF DNF--
BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJPOLSKAOpen K DNF DNF--
BARANOWSKI Michal 2ZGIERZPOLSKAOpen M DNF DNF--
FRISO Stanislaw 23WARSAWPOLANDOpen M DNF DNF--
DAWIEC Gabriela 7BIEGIEM PRZEZ CHYBIEFRELICHÓWPOLSKAOpen K DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)