E12 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - GRANICA

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2017-08-06
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
3,9 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOZIOŁ Kamil 29Husaria Race TeamMICHAŁOWICEOpen M1M 100:00:0000:48:23.4500:48:23.45 13:264.5
2FARON Robert 27Salco Garmin TeamZALESIEOpen M2M 200:00:0000:51:41.3000:51:41.30+00:03:1714:214.2
3SAGAN Łukasz 15Salco Garmin TeamKRZCZONÓWOpen M3M 300:00:0000:51:45.0000:51:45.00+00:03:2114:224.2
4KRUPA Przemysław 11Biegiem Przez ChybieMNICHOpen M4M 400:00:0000:52:43.8000:52:43.80+00:04:2014:384.1
5SEDLAK Michał 3LubieToBieganieGIERASZOWICEOpen M5M 500:00:0000:53:39.3000:53:39.30+00:05:1514:544
6JANUSZYK Iwonka 1Dare2B / Alpinka SkiTrabOŚWIĘCIMOpen K1K 100:00:0000:54:45.9500:54:45.95+00:06:2215:123.9
7GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEOpen M6M 600:00:0000:55:15.2500:55:15.25+00:06:5115:203.9
8KIK Iwona 17Daniel Wosik Tervel TeamKRAKOWOpen K2K 200:00:0000:58:45.9500:58:45.95+00:10:2216:193.7
9SIWA Kinga 22GDAŃSKOpen K3K 300:00:0001:00:43.7501:00:43.75+00:12:2016:513.6
10MISKIEWICZ Mariusz 26Biegiem przez chybieMNICHOpen M7M 700:00:0001:01:24.8501:01:24.85+00:13:0117:033.5
11FRĄCZ Tomasz 28Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M8M 800:00:0001:01:30.0001:01:30.00+00:13:0617:053.5
12KUŚMIERSKI Michał 4BBRunnersBIELSKO-BIAŁAOpen M9M 900:00:0001:06:04.2501:06:04.25+00:17:4018:213.3
13NOWACZYK Tomasz 13Kabaret Czesuaf/Zdążyć przed SanfilippoKOŚCIANOpen M10M 1000:00:0001:06:36.9001:06:36.90+00:18:1318:303.2
14CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWOpen M11M 1100:00:0001:09:20.8001:09:20.80+00:20:5719:153.1
15MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAOpen M12M 1200:00:0001:09:21.7001:09:21.70+00:20:5819:153.1
16SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M13M 1300:00:0001:13:33.2501:13:33.25+00:25:0920:252.9
17SKORUPA Marek 18WKS WawelKRAKÓWOpen M14M 1400:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
18BARANOWSKI Michal 2ZGIERZOpen M15M 1500:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
19BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJOpen K4K 400:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
20FRISO Stanislaw 23WARSAWOpen M16M 1600:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
21DAWIEC Gabriela 7Biegiem Przez CHYBIEFRELICHÓWOpen K5K 500:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
22GARBACIK Michał 19WKS WawelKRAKÓWOpen M17M 1700:00:0001:30:00.0001:30:00.00+00:41:3625:002.4
LIMKLAPPHOLZ Adriana 6Biegiem przez ChybieCIESZYNOpen K00:00:0001:30:00.0001:30:00.00--
LIMMARTIN Jacek 9CHORZÓWOpen M00:00:0001:30:00.0001:30:00.00--
PISAREK Renata 25Eskadra KraówKRAKÓWOpen KDNF DNF DNF--
DWORNIK Maciek 24Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAOpen MDNF DNF DNF--
PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen KDNF DNF DNF--
Znaleziono 27 wynik(ów)