E8 BIEG NA MAŁĄ BABIĄ

Organizator/ Organizer:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Zawoja
Dystans/ Distance:
6,7 km
Zgłoszonych/ Registered:
61
Wystartowało/ Started:
51
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
50
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MKara/
bonifikata
Czas
netto
6.7km
Czas
brutto
6.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWOpen M1M 100:44:01.1500:44:02.45 6:349.1
2NOWOCIN Radosław 164WARSZAWAOpen M2M 200:45:00.3000:45:01.45+00:00:596:428.9
3ŻUCHOWSKI Daniel 162MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M3M 300:48:00.8000:48:01.80+00:03:597:098.4
4MIŚKIEWICZ Mariusz 43BIEGIEM PRZEZ CHYBIE/BOMIRCHYBIEOpen M4M 400:48:35.8000:48:37.25+00:04:347:158.3
5SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M5M 500:49:09.4000:49:10.05+00:05:077:208.2
6FARON Robert 1SALCO GARMIN TEAMZALESIEOpen M6M 600:50:19.0000:50:20.30+00:06:177:308
7PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M7M 700:53:24.1500:53:25.90+00:09:237:587.5
8WOSIK Daniel 33DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / ALPIN SPORT TEAMNIETULISKO MAŁEOpen M8M 800:54:28.4000:54:30.10+00:10:278:077.4
9ŚCIESZKA Wojciech 15913 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWOpen M9M 900:54:38.9000:54:40.90+00:10:388:097.4
10GAWLAS Dominik 24FITDARKOVCIESZYNOpen M10M 1000:55:32.2500:55:33.60+00:11:318:177.2
11DZIERWA Marcin 22NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen M11M 1100:55:44.4000:55:46.60+00:11:448:197.2
12SEDLAK Michał 4LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEOpen M12M 1200:56:25.8000:56:27.45+00:12:258:257.1
13PRZYBYŁ Zbigniew 34SZURKOWOMOSINAOpen M13M 1300:56:42.0000:56:49.10+00:12:468:277.1
14RADOMSKI Zbigniew 168TKKF BESKIDEK B.-BBIELSKO-BIAŁAOpen M14M 1400:57:14.2000:57:17.50+00:13:158:327
15ZATORSKA Izabela 36ALPIN SPORT TEAMWROCANKAOpen K1K 100:58:03.5000:58:04.95+00:14:028:396.9
16KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M15M 1500:58:42.0500:58:44.25+00:14:418:456.8
17KIK Iwona 35DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZABIERZÓWOpen K2K 200:59:15.8500:59:18.25+00:15:158:506.8
18NIEMCZYK Magdalena 103BIELSKO-BIAŁAOpen K3K 301:00:02.7501:00:04.65+00:16:028:576.7
19CABAN Mateusz 18OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1601:01:15.5001:01:18.05+00:17:159:086.6
20ZAJĄC Piotr 163KRAKÓWOpen M17M 1701:01:46.9501:01:51.50+00:17:499:136.5
21GARDENER Jacek 40JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M18M 1801:02:36.1501:02:39.10+00:18:369:206.4
22KUŚMIERSKI Michał 25ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen M19M 1901:02:56.8501:03:01.10+00:18:589:236.4
23SZKLANA Anita 156WIEPRZECOpen K4K 401:04:00.8001:04:02.70+00:20:009:336.3
24PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAOpen K5K 501:04:23.5001:04:25.50+00:20:239:366.2
25GRABIAS Aleksandra 138GDAŃSKOpen K6K 601:04:39.3501:04:41.70+00:20:399:386.2
26HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M20M 2001:07:47.0001:07:47.00+00:23:4410:075.9
27KLAPPHOLZ Adriana 169BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNOpen K7K 701:08:33.1001:08:36.70+00:24:3410:135.9
28DUDZIAK Marek 26BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M21M 2101:10:20.8501:10:25.20+00:26:2210:305.7
29LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M22M 2201:11:25.5001:11:28.15+00:27:2510:395.6
30HAJTO Dominik 44BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M23M 2301:11:54.1501:11:57.90+00:27:5510:435.6
31BONDARA Sylwia 41JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen K8K 801:12:02.4001:12:05.95+00:28:0310:455.6
32SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M24M 2401:12:18.1001:12:21.05+00:28:1810:475.6
33NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M25M 2501:12:58.4001:13:03.65+00:29:0110:535.5
34SZCZYPKA Piotr 45BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M26M 2601:13:15.3001:13:18.60+00:29:1610:555.5
35GREDKE Robert 165BIEGANIE MOJE 40 PLUSPŁOŃSKOpen M27M 2701:13:28.8001:13:34.35+00:29:3110:585.5
36DWORNIK Maciek 6WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M28M 2801:14:24.2501:14:26.80+00:30:2411:065.4
37KORBUT Radosław 42KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen M29M 2901:14:36.8001:14:43.35+00:30:4011:085.4
38SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K9K 901:15:35.6001:15:38.80+00:31:3611:165.3
39BARTOSIEWICZ Adam 5OCR POLSKAGRYFINOOpen M30M 3001:16:03.7501:16:07.05+00:32:0411:215.3
40BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M31M 3101:16:10.3501:16:16.20+00:32:1311:225.3
41GOSTOMSKA Katarzyna 12CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAOpen K10K 1001:16:46.7001:16:50.70+00:32:4811:275.2
42ZAJĄC Monika 158ELECTROLUXKRAKÓWOpen K11K 1101:17:11.7501:17:18.25+00:33:1511:315.2
43KORNAŚ Daniel 19OGÓRYOŚWIĘCIMOpen M32M 3201:20:51.0501:20:54.05+00:36:5112:045
44HEROK Joanna 23ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOpen K12K 1201:21:23.3501:21:28.30+00:37:2512:084.9
45ROMANOWSKA Anna 166WARSZAWAOpen K13K 1301:24:29.4501:24:34.00+00:40:3112:364.8
46KRYSTOSIK Agata 167WARSZAWAOpen K14K 1401:24:38.5001:24:43.15+00:40:4012:384.7
47PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M33M 3301:24:52.6001:24:56.65+00:40:5412:404.7
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
48ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M34M 3400:11:1901:44:57.2501:45:00.65+01:00:5813:584.3
49PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K15K 1500:04:5701:44:55.8001:45:00.65+01:00:5814:554
50GRABOWSKA Joanna 7SPCTORUŃOpen K16K 1600:13:4901:44:55.3001:45:00.85+01:00:5813:354.4
51. . 270  1   
Znaleziono 51 wynik(ów)