E8 BIEG NA MAŁĄ BABIĄ

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
6,7 km
Zgłoszonych:
61
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
50
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
6.7km
Czas
brutto
6.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DŁUGOSZ Andrzej 21UBIQUINOLMLODOWOpen M1M 100:00:0100:44:01.1500:44:02.45 6:349.1
2NOWOCIN Radosław 164WARSZAWAOpen M2M 200:00:0100:45:00.3000:45:01.45+00:00:596:428.9
3ŻUCHOWSKI Daniel 162MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M3M 300:00:0100:48:00.8000:48:01.80+00:03:597:098.4
4MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M4M 400:00:0100:48:35.8000:48:37.25+00:04:347:158.3
5SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M5M 500:00:0000:49:09.4000:49:10.05+00:05:077:208.2
6FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M6M 600:00:0100:50:19.0000:50:20.30+00:06:177:308
7PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M7M 700:00:0100:53:24.1500:53:25.90+00:09:237:587.5
8WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M8M 800:00:0100:54:28.4000:54:30.10+00:10:278:077.4
9ŚCIESZKA Wojciech 15913 elt Kraków - BaliceKRAKÓWOpen M9M 900:00:0200:54:38.9000:54:40.90+00:10:388:097.4
10GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M10M 1000:00:0100:55:32.2500:55:33.60+00:11:318:177.2
11DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M11M 1100:00:0200:55:44.4000:55:46.60+00:11:448:197.2
12SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M12M 1200:00:0100:56:25.8000:56:27.45+00:12:258:257.1
13PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M13M 1300:00:0700:56:42.0000:56:49.10+00:12:468:277.1
14RADOMSKI Zbigniew 168TKKF Beskidek B.-BBIELSKO-BIAŁAOpen M14M 1400:00:0300:57:14.2000:57:17.50+00:13:158:327
15ZATORSKA Izabela 36Alpin Sport TeamWROCANKAOpen K1K 100:00:0100:58:03.5000:58:04.95+00:14:028:396.9
16KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M15M 1500:00:0200:58:42.0500:58:44.25+00:14:418:456.8
17KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K2K 200:00:0200:59:15.8500:59:18.25+00:15:158:506.8
18NIEMCZYK Magdalena 103BIELSKO-BIAŁAOpen K3K 300:00:0101:00:02.7501:00:04.65+00:16:028:576.7
19CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:00:0201:01:15.5001:01:18.05+00:17:159:086.6
20ZAJĄC Piotr 163KRAKÓWOpen M17M 1700:00:0401:01:46.9501:01:51.50+00:17:499:136.5
21GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M18M 1800:00:0201:02:36.1501:02:39.10+00:18:369:206.4
22KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M19M 1900:00:0401:02:56.8501:03:01.10+00:18:589:236.4
23SZKLANA Anita 156WIEPRZECOpen K4K 400:00:0101:04:00.8001:04:02.70+00:20:009:336.3
24PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAOpen K5K 500:00:0201:04:23.5001:04:25.50+00:20:239:366.2
25GRABIAS Aleksandra 138GDAŃSKOpen K6K 600:00:0201:04:39.3501:04:41.70+00:20:399:386.2
26HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M20M 2000:00:0001:07:47.0001:07:47.00+00:23:4410:075.9
27KLAPPHOLZ Adriana 169Biegiem przez ChybieCIESZYNOpen K7K 700:00:0301:08:33.1001:08:36.70+00:24:3410:135.9
28DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M21M 2100:00:0401:10:20.8501:10:25.20+00:26:2210:305.7
29LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M22M 2200:00:0201:11:25.5001:11:28.15+00:27:2510:395.6
30HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M23M 2300:00:0301:11:54.1501:11:57.90+00:27:5510:435.6
31BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K8K 800:00:0301:12:02.4001:12:05.95+00:28:0310:455.6
32SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M24M 2400:00:0201:12:18.1001:12:21.05+00:28:1810:475.6
33NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M25M 2500:00:0501:12:58.4001:13:03.65+00:29:0110:535.5
34SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M26M 2600:00:0301:13:15.3001:13:18.60+00:29:1610:555.5
35GREDKE Robert 165Bieganie Moje 40 PlusPŁOŃSKOpen M27M 2700:00:0501:13:28.8001:13:34.35+00:29:3110:585.5
36DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M28M 2800:00:0201:14:24.2501:14:26.80+00:30:2411:065.4
37KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M29M 2900:00:0601:14:36.8001:14:43.35+00:30:4011:085.4
38SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K9K 900:00:0301:15:35.6001:15:38.80+00:31:3611:165.3
39BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M30M 3000:00:0301:16:03.7501:16:07.05+00:32:0411:215.3
40BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M31M 3100:00:0501:16:10.3501:16:16.20+00:32:1311:225.3
41GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K10K 1000:00:0401:16:46.7001:16:50.70+00:32:4811:275.2
42ZAJĄC Monika 158ElectroluxKRAKÓWOpen K11K 1100:00:0601:17:11.7501:17:18.25+00:33:1511:315.2
43KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M32M 3200:00:0301:20:51.0501:20:54.05+00:36:5112:045
44HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K12K 1200:00:0401:21:23.3501:21:28.30+00:37:2512:084.9
45ROMANOWSKA Anna 166WARSZAWAOpen K13K 1300:00:0401:24:29.4501:24:34.00+00:40:3112:364.8
46KRYSTOSIK Agata 167WARSZAWAOpen K14K 1400:00:0401:24:38.5001:24:43.15+00:40:4012:384.7
47PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M33M 3300:00:0401:24:52.6001:24:56.65+00:40:5412:404.7
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
48ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M34M 3400:00:0300:11:1901:44:57.2501:45:00.65+01:00:5813:584.3
48PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K15K 1500:00:0400:04:5701:44:55.8001:45:00.65+01:00:5814:554
50GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K16K 1600:00:0500:13:4901:44:55.3001:45:00.85+01:00:5813:354.4
51. . 270  117:01:00   
Znaleziono 51 wynik(ów)