Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZISIMOPOULOS Fotis | 2 | KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:02 | 01:53:08 | |
2 | PILLEY Morgan | 5 | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:13:00 | 02:08:26 | ||
3 | GRZĄDZIEL Dominik | 8 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:48 | 02:09:21 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
SKUPIEŃ Tomasz | 18 | SKAWINKI | Master Mężczyzn | DNF | 01:16:14 DNF | 02:09:24 DNF | |||
5 | SOBCZAK Henryk | 115 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:58 | 02:12:37 | ||
6 | BARAN Artur | 64 | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:41 | 02:14:05 | ||
KOSCIELNIK Krzysztof | 41 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Mężczyzn | DNF | 01:18:48 DNF | 02:14:28 DNF | ||
RUSEK Marcin | 103 | ULTRA_FARMAZON | BOCHNIA | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:29 DNF | 02:19:07 DNF | ||
9 | MIKA Andrzej | 99 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:30 | 02:21:36 | |
10 | WANTUCH Marcin | 147 | CHOJNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:23:21 | 02:24:01 | ||
11 | ROHAN Łukasz | 102 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:05 | 02:25:02 | |
12 | TATARA Mateusz | 154 | RUN-G | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:47 | 02:25:33 | |
13 | TAZBIR Grzegorz | 40 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:25:58 | 02:29:20 | ||
14 | KIDA Marek | 111 | NOWE CHECHLO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:55 | 02:35:57 | ||
15 | PABIS Marek | 87 | KOBYLANKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:54 | 02:41:56 | ||
16 | KOCIK Maciej | 23 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:35:14 | 02:44:29 | ||
17 | REJ Mirosław | 44 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | MIELEC | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:30 | 02:44:51 | |
18 | BOCHENEK Miłosz | 32 | TWORÓG | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:36:56 | 02:45:15 | ||
19 | CIENIAWSKI Piotr | 46 | CSRG | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:19 | 02:48:15 | |
20 | GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec | 33 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:34 | 02:48:19 | |
SUDNIK Krzysztof | 62 | KNURÓW | Master Mężczyzn | DNF | 01:37:42 DNF | 02:50:15 DNF | |||
URACZ Łukasz | 112 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:29 DNF | 02:54:48 DNF | ||
CZUPKIEWICZ Michał | 127 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:37 DNF | 02:56:15 DNF | ||
OBARA Michał | 50 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Mężczyzn | DNF | 01:40:55 DNF | 02:57:39 DNF | ||
25 | JANUSZEWSKI Karol | 141 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:01 | 03:02:58 | |
26 | KOWALCZYK Aleksander | 21 | DZIERĄŻNIA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:30 | 03:04:43 | ||
GAJDA Mateusz | 131 | SKAWINA BIEGA | PASZKÓWKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:34 DNF | 03:05:25 DNF | ||
28 | KRÓL Marcin | 123 | PRO 366 | SŁUPCA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:38 | 03:11:05 | |
29 | KRUPIANIK Tomasz | 110 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:52:23 | 03:11:34 | ||
30 | BALON Piotr | 73 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:05 | 03:12:02 | |
31 | DEC Mirosław | 136 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:52:48 | 03:14:19 | |
32 | KUŚMIERCZYK Piotr | 52 | ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:52:29 | 03:14:24 | |
33 | BANASZCZYK Mariusz | 30 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:40 | 03:14:25 | |
34 | ZADROŻNY Piotr | 119 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:54:51 | 03:14:33 | |
35 | GOLEŚ Grzegorz | 79 | ULTRA WYJADACZE | LEŻAJSK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:54:47 | 03:19:44 | |
36 | PĄCZKA Przemyslaw | 8002 | ZIMOWA PONIEWIERKA TEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:57:39 | 03:19:50 | |
37 | GINTER Grzegorz | 108 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:32 | 03:25:23 | |
38 | MALARCZYK Sławomir | 149 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:21 | 03:27:04 | |
39 | POCIĘGIEL Michał | 109 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:00:29 | 03:29:47 | |
40 | ZIĘTEK Waldemar | 106 | STARA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:01:20 | 03:30:25 | ||
41 | KANTOR Sebastian | 58 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:05:05 | 03:38:32 | |
GRZEGORZEWSKI Michał | 35 | STRZESZYN | Master Mężczyzn | DNF | 02:05:15 DNF | 03:47:42 DNF |
Znaleziono 42 wynik(ów)