Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km | Krynica 60km | Przełęcz Beskid 73km | Przełęcz Beskid 85km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZISIMOPOULOS Fotis | 2 | KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:02 | 01:53:08 | 03:40:49 | 04:25:25 | 05:04:32 | 06:12:49 | 07:36:30 | |
2 | GRZĄDZIEL Dominik | 8 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:48 | 02:09:21 | 04:12:08 | 05:03:57 | 05:45:57 | 07:01:55 | 08:27:16 | |
3 | PILLEY Morgan | 5 | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:13:00 | 02:08:26 | 04:23:39 | 05:14:36 | 06:01:11 | 07:22:00 | 09:16:50 | ||
4 | BARAN Artur | 64 | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:41 | 02:14:05 | 04:40:13 | 05:35:26 | 06:25:04 | 07:51:43 | 09:37:45 | ||
5 | WANTUCH Marcin | 147 | CHOJNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:23:21 | 02:24:01 | 04:51:11 | 05:49:01 | 06:41:03 | 08:14:05 | 10:05:42 | ||
6 | SOBCZAK Henryk | 115 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:58 | 02:12:37 | 04:27:21 | 05:28:35 | 06:22:51 | 08:13:06 | 10:18:56 | ||
7 | MIKA Andrzej | 99 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:30 | 02:21:36 | 04:44:52 | 05:50:00 | 06:43:20 | 08:22:45 | 10:25:32 | |
8 | TATARA Mateusz | 154 | RUN-G | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:47 | 02:25:33 | 05:03:03 | 06:08:37 | 07:06:00 | 08:43:46 | 10:53:46 | |
9 | REJ Mirosław | 44 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | MIELEC | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:30 | 02:44:51 | 05:24:40 | 06:29:11 | 07:27:52 | 09:07:27 | 11:11:27 | |
10 | TAZBIR Grzegorz | 40 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:25:58 | 02:29:20 | 05:03:48 | 06:15:19 | 07:10:38 | 09:03:24 | 11:18:31 | ||
11 | BOCHENEK Miłosz | 32 | TWORÓG | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:36:56 | 02:45:15 | 05:29:19 | 06:35:36 | 07:36:03 | 09:13:56 | 11:27:36 | ||
12 | ROHAN Łukasz | 102 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:05 | 02:25:02 | 05:11:50 | 06:22:38 | 07:24:07 | 09:09:51 | 11:41:18 | |
13 | PABIS Marek | 87 | KOBYLANKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:54 | 02:41:56 | 05:35:34 | 06:50:05 | 08:07:56 | 09:56:14 | 12:27:39 | ||
14 | KOCIK Maciej | 23 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:35:14 | 02:44:29 | 05:36:39 | 06:51:48 | 08:06:05 | 10:02:04 | 12:29:54 | ||
15 | CIENIAWSKI Piotr | 46 | CSRG | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:19 | 02:48:15 | 05:56:55 | 07:06:27 | 08:13:09 | 10:03:57 | 12:39:38 | |
16 | GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec | 33 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:34 | 02:48:19 | 06:03:48 | 07:17:49 | 08:36:10 | 10:35:53 | 13:24:31 | |
17 | JANUSZEWSKI Karol | 141 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:01 | 03:02:58 | 06:15:56 | 07:30:58 | 08:43:53 | 10:50:18 | 13:38:40 | |
18 | KIDA Marek | 111 | NOWE CHECHLO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:55 | 02:35:57 | 05:42:34 | 07:02:42 | 08:24:49 | 10:35:31 | 13:46:07 | ||
19 | KOWALCZYK Aleksander | 21 | DZIERĄŻNIA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:30 | 03:04:43 | 06:20:41 | 07:34:05 | 08:56:33 | 11:02:57 | 13:47:06 | ||
20 | BANASZCZYK Mariusz | 30 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:40 | 03:14:25 | 06:35:18 | 07:50:49 | 09:14:46 | 11:14:14 | 14:03:09 | |
21 | KRUPIANIK Tomasz | 110 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:52:23 | 03:11:34 | 06:34:32 | 07:55:26 | 09:21:46 | 11:33:57 | 14:32:40 | ||
22 | KRÓL Marcin | 123 | PRO 366 | SŁUPCA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:38 | 03:11:05 | 06:34:30 | 07:55:25 | 09:21:43 | 11:33:56 | 14:32:44 | |
23 | PĄCZKA Przemyslaw | 8002 | ZIMOWA PONIEWIERKA TEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:57:39 | 03:19:50 | 06:50:01 | 08:19:00 | 09:50:56 | 11:52:16 | 14:33:57 | |
24 | BALON Piotr | 73 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:05 | 03:12:02 | 06:31:01 | 07:51:43 | 09:24:32 | 11:39:12 | 14:35:10 | |
25 | MALARCZYK Sławomir | 149 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:21 | 03:27:04 | 06:52:21 | 08:14:12 | 09:38:00 | 11:42:47 | 14:35:39 | |
26 | KUŚMIERCZYK Piotr | 52 | ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:52:29 | 03:14:24 | 06:35:19 | 07:56:44 | 09:14:49 | 11:39:40 | 14:40:35 | |
27 | DEC Mirosław | 136 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:52:48 | 03:14:19 | 06:33:42 | 07:59:33 | 09:29:55 | 11:40:57 | 14:54:05 | |
28 | ZADROŻNY Piotr | 119 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:54:51 | 03:14:33 | 06:42:49 | 08:06:57 | 09:43:42 | 11:59:46 | 15:09:04 | |
29 | GOLEŚ Grzegorz | 79 | ULTRA WYJADACZE | LEŻAJSK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:54:47 | 03:19:44 | 06:49:13 | 08:22:05 | 10:38:34 | 13:15:23 | 15:49:59 | |
30 | GINTER Grzegorz | 108 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:32 | 03:25:23 | 07:08:16 | 08:41:29 | 10:19:35 | 12:41:44 | 16:09:19 | |
31 | ZIĘTEK Waldemar | 106 | STARA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:01:20 | 03:30:25 | 07:27:30 | 08:53:55 | 10:35:36 | 13:09:17 | 16:18:21 | ||
32 | POCIĘGIEL Michał | 109 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:00:29 | 03:29:47 | 07:35:50 | 09:12:50 | 11:10:11 | 13:45:23 | 16:54:49 | |
33 | KANTOR Sebastian | 58 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:05:05 | 03:38:32 | 07:50:17 | 09:19:06 | 11:12:27 | 13:53:04 | 16:59:58 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
SUDNIK Krzysztof | 62 | KNURÓW | Master Mężczyzn | DNF | 01:37:42 DNF | 02:50:15 DNF | 05:35:26 DNF | 06:43:34 DNF | 07:53:29 DNF | DNF | DNF | |||
GAJDA Mateusz | 131 | SKAWINA BIEGA | PASZKÓWKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:34 DNF | 03:05:25 DNF | 06:21:34 DNF | 07:51:47 DNF | 09:20:18 DNF | DNF | DNF | ||
GRZEGORZEWSKI Michał | 35 | STRZESZYN | Master Mężczyzn | DNF | 02:05:15 DNF | 03:47:42 DNF | 08:42:07 DNF | 10:36:56 DNF | 12:05:44 DNF | DNF | DNF | |||
SKUPIEŃ Tomasz | 18 | SKAWINKI | Master Mężczyzn | DNF | 01:16:14 DNF | 02:09:24 DNF | 04:04:48 DNF | 04:53:58 DNF | 05:34:41 DNF | 06:52:07 DNF | DNF | |||
KOSCIELNIK Krzysztof | 41 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Mężczyzn | DNF | 01:18:48 DNF | 02:14:28 DNF | 04:58:05 DNF | 06:03:18 DNF | 07:04:02 DNF | 09:20:48 DNF | DNF | ||
OBARA Michał | 50 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Mężczyzn | DNF | 01:40:55 DNF | 02:57:39 DNF | 06:13:29 DNF | 07:48:47 DNF | 09:01:49 DNF | 11:27:06 DNF | DNF | ||
CZUPKIEWICZ Michał | 127 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:37 DNF | 02:56:15 DNF | 06:12:14 DNF | 07:40:42 DNF | 08:59:25 DNF | 11:40:59 DNF | DNF | ||
RUSEK Marcin | 103 | ULTRA_FARMAZON | BOCHNIA | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:29 DNF | 02:19:07 DNF | 04:36:54 DNF | 05:35:10 DNF | 06:25:56 DNF | DNF | DNF | ||
URACZ Łukasz | 112 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:29 DNF | 02:54:48 DNF | 06:00:49 DNF | 07:19:04 DNF | 08:35:47 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 42 wynik(ów)