ELIMINATOR 2017 - ETAP II

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
411
Wystartowało/ Started:
270
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
270
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:06:4700:15:08.3500:15:08.35 8:546.7
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:07:1100:15:31.7500:15:31.75+00:00:239:076.6
3RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 300:07:1700:15:33.7500:15:33.75+00:00:259:086.6
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 400:07:1600:15:38.8500:15:38.85+00:00:309:116.5
5GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 500:07:2000:15:52.4000:15:52.40+00:00:449:206.4
6KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM302M 600:07:4600:16:08.7500:16:08.75+00:01:009:296.3
7JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM401M 700:07:3100:16:15.0500:16:15.05+00:01:069:336.3
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM402M 800:07:3700:16:24.7000:16:24.70+00:01:169:386.2
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM403M 900:07:3500:16:33.1500:16:33.15+00:01:249:446.2
10GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM205M 1000:07:4600:16:43.3000:16:43.30+00:01:349:506.1
11KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 1100:07:3200:16:53.1000:16:53.10+00:01:449:556
12MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1200:07:4200:17:04.7000:17:04.70+00:01:5610:026
13FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM304M 1300:07:5700:17:26.2000:17:26.20+00:02:1710:155.9
14URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM207M 1400:08:0300:17:28.4500:17:28.45+00:02:2010:165.8
15KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1500:08:1900:17:44.9500:17:44.95+00:02:3610:255.8
16FARON Robert 2002SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1600:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:02:4010:285.7
17KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM208M 1700:08:1900:17:51.0500:17:51.05+00:02:4210:305.7
18HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM405M 1800:08:1800:17:51.1000:17:51.10+00:02:4210:305.7
19WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM406M 1900:08:1100:17:58.8000:17:58.80+00:02:5010:345.7
20ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM209M 2000:08:3900:18:09.1000:18:09.10+00:03:0010:405.6
21POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2010M 2100:08:3900:18:09.2000:18:09.20+00:03:0010:405.6
22PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM407M 2200:08:0700:18:12.1500:18:12.15+00:03:0310:425.6
23SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2011M 2300:08:3900:18:12.3500:18:12.35+00:03:0410:425.6
24MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2400:08:2700:18:15.0500:18:15.05+00:03:0610:445.6
25GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM408M 2500:08:4200:18:18.9500:18:18.95+00:03:1010:455.6
26BONIEC Radosław 2174ŻARYM2012M 2600:08:1300:18:19.2000:18:19.20+00:03:1010:465.6
27ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM306M 2700:08:2500:18:26.9500:18:26.95+00:03:1810:505.5
28WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:08:1800:18:28.6000:18:28.60+00:03:2010:515.5
29KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM307M 2800:08:4000:18:46.2000:18:46.20+00:03:3711:025.4
30DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM308M 2900:08:3100:18:48.3000:18:48.30+00:03:3911:035.4
31JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:08:4300:18:57.5500:18:57.55+00:03:4911:085.4
32GAWLAS Dominik 2337M309M 3000:08:5800:19:02.7000:19:02.70+00:03:5411:115.4
33PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3010M 3100:08:4600:19:05.4000:19:05.40+00:03:5711:135.3
34SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM409M 3200:09:0100:19:11.5500:19:11.55+00:04:0311:175.3
35KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2013M 3300:08:3800:19:17.9500:19:17.95+00:04:0911:205.3
36PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2014M 3400:08:5600:19:19.4500:19:19.45+00:04:1111:215.3
37SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3500:09:0300:19:21.3000:19:21.30+00:04:1211:225.3
38BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2015M 3600:09:1200:19:23.1000:19:23.10+00:04:1411:245.3
39FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3011M 3700:09:0600:19:26.7500:19:26.75+00:04:1811:255.2
40STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3012M 3800:08:4800:19:27.4000:19:27.40+00:04:1911:265.2
41GALMAN Adam 2275GLIWICEM4011M 3900:08:5600:19:27.4000:19:27.40+00:04:1911:265.2
42STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2016M 4000:08:5000:19:28.3000:19:28.30+00:04:1911:275.2
43PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3013M 4100:09:2100:19:29.5000:19:29.50+00:04:2111:275.2
44GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4012M 4200:08:5700:19:31.8000:19:31.80+00:04:2311:285.2
45DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3014M 4300:09:0300:19:35.1000:19:35.10+00:04:2611:315.2
46KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4013M 4400:09:0000:19:35.3500:19:35.35+00:04:2711:315.2
47WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2017M 4500:09:1500:19:35.9500:19:35.95+00:04:2711:315.2
48MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:08:5500:19:39.3500:19:39.35+00:04:3111:335.2
49SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4014M 4600:09:1600:19:46.1500:19:46.15+00:04:3711:375.2
50HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3015M 4700:09:2100:19:48.3500:19:48.35+00:04:4011:385.2
51MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3016M 4800:09:1600:19:48.5500:19:48.55+00:04:4011:385.2
52ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4015M 4900:09:1800:19:52.7500:19:52.75+00:04:4411:415.1
53KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3017M 5000:09:0500:19:56.9000:19:56.90+00:04:4811:435.1
54WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3018M 5100:09:1900:19:58.2500:19:58.25+00:04:4911:445.1
55PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3019M 5200:09:1700:19:59.9000:19:59.90+00:04:5111:455.1
56NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:09:1600:20:02.3500:20:02.35+00:04:5411:475.1
57KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4016M 5300:09:2700:20:03.5000:20:03.50+00:04:5511:475.1
58PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM502M 5400:09:1600:20:07.5000:20:07.50+00:04:5911:505.1
59MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3020M 5500:09:0800:20:08.6500:20:08.65+00:05:0011:505.1
60BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3021M 5600:09:2700:20:11.4500:20:11.45+00:05:0311:525.1
61SOBOLA Grzegorz 22724DRINKIRACIBÓRZM2018M 5700:09:2400:20:12.4500:20:12.45+00:05:0411:525
62KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:09:1000:20:15.7500:20:15.75+00:05:0711:545
63BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM3022M 5800:09:1300:20:16.4000:20:16.40+00:05:0811:555
64SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4017M 5900:09:2500:20:17.9500:20:17.95+00:05:0911:555
65KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3023M 6000:09:2200:20:28.9500:20:28.95+00:05:2012:025
66STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3024M 6100:09:1000:20:30.4000:20:30.40+00:05:2212:035
67DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4018M 6200:09:2400:20:31.3500:20:31.35+00:05:2312:045
68KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3025M 6300:09:3100:20:32.4000:20:32.40+00:05:2412:045
69KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3026M 6400:09:3100:20:33.1500:20:33.15+00:05:2412:055
70BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4019M 6500:09:4100:20:34.0000:20:34.00+00:05:2512:055
71FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 6600:09:3000:20:35.7500:20:35.75+00:05:2712:065
72CIUPEK Remigiusz 2188TAURUS30 CYCLING TEAMUSTROŃM3027M 6700:09:2900:20:36.1500:20:36.15+00:05:2712:075
73HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2019M 6800:09:2500:20:38.3000:20:38.30+00:05:2912:084.9
74KOCHEL Paweł 2084KOWARY BIEGAJĄKOWARYM3028M 6900:09:3600:20:44.4000:20:44.40+00:05:3612:114.9
75WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2020M 7000:09:4800:20:45.7500:20:45.75+00:05:3712:124.9
76RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7100:09:3400:20:48.7000:20:48.70+00:05:4012:144.9
77CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3030M 7200:09:4700:20:49.3000:20:49.30+00:05:4012:144.9
78DYLĄG Wojciech 2301KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM2021M 7300:09:2700:20:49.6000:20:49.60+00:05:4112:144.9
79KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2022M 7400:09:5000:20:50.0000:20:50.00+00:05:4112:154.9
80NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM503M 7500:09:3700:20:50.6500:20:50.65+00:05:4212:154.9
81MURAWSKI Rafał 2317M3031M 7600:09:4000:20:51.3000:20:51.30+00:05:4212:154.9
82PUDŁO Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2023M 7700:09:3300:20:51.6500:20:51.65+00:05:4312:154.9
83PIECHA Artur 2304T-MOBILE RUNNING TEAMRYBNIKM4020M 7800:09:3500:20:52.7000:20:52.70+00:05:4412:164.9
84DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 600:09:2500:20:52.8500:20:52.85+00:05:4412:164.9
85OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3032M 7900:09:3100:20:53.1000:20:53.10+00:05:4412:174.9
86JANDZIŚ Wiesław 2181AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4021M 8000:09:4800:20:55.1000:20:55.10+00:05:4612:184.9
87GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4022M 8100:09:4300:20:55.7000:20:55.70+00:05:4712:184.9
88AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3033M 8200:09:3900:20:56.6500:20:56.65+00:05:4812:184.9
89KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2024M 8300:09:0900:20:57.5500:20:57.55+00:05:4912:194.9
90KOSTELA Piotr 2284WATAHANOWY TARGM3034M 8400:09:3400:20:57.5500:20:57.55+00:05:4912:194.9
91WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRMAX ŻORYŻORYM3035M 8500:10:0100:21:00.0000:21:00.00+00:05:5112:214.9
92KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2025M 8600:09:3500:21:02.3000:21:02.30+00:05:5312:224.8
93PASUTO Grzegorz 2332M3036M 8700:09:5000:21:03.4500:21:03.45+00:05:5512:224.8
94MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4023M 8800:09:3500:21:05.3000:21:05.30+00:05:5612:244.8
95TOKAREWICZ Damian 2052ZEBRYZEBRZYDOWICEM3037M 8900:09:4300:21:05.5000:21:05.50+00:05:5712:244.8
96WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 700:09:3200:21:06.5000:21:06.50+00:05:5812:244.8
97BARTULA Arkadiusz 2216SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4024M 9000:09:2600:21:06.5500:21:06.55+00:05:5812:244.8
98GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM504M 9100:09:4400:21:07.7000:21:07.70+00:05:5912:254.8
99STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3038M 9200:09:4900:21:08.2500:21:08.25+00:05:5912:254.8
100WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2026M 9300:09:5800:21:08.3000:21:08.30+00:05:5912:254.8
101KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3039M 9400:09:5800:21:08.7000:21:08.70+00:06:0012:254.8
102ŻABA Igor 2333M3040M 9500:09:4900:21:09.5000:21:09.50+00:06:0112:264.8
103SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM505M 9600:09:4600:21:09.5500:21:09.55+00:06:0112:264.8
104JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3041M 9700:09:5100:21:10.4500:21:10.45+00:06:0212:274.8
105SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3042M 9800:09:5300:21:11.1000:21:11.10+00:06:0212:274.8
106SZCZUREK Dominik 2178TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM3043M 9900:09:3700:21:12.0000:21:12.00+00:06:0312:284.8
107JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2027M 10000:09:5400:21:12.0000:21:12.00+00:06:0312:284.8
108KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2028M 10100:09:4300:21:14.6500:21:14.65+00:06:0612:294.8
109KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4025M 10200:09:4800:21:14.9500:21:14.95+00:06:0612:294.8
110KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3044M 10300:09:5600:21:16.2000:21:16.20+00:06:0712:304.8
111BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3045M 10400:09:4300:21:18.0500:21:18.05+00:06:0912:314.8
112BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK303K 800:10:1500:21:19.9500:21:19.95+00:06:1112:324.8
113GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3046M 10500:09:5700:21:20.0500:21:20.05+00:06:1112:324.8
114SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3047M 10600:09:5700:21:21.5000:21:21.50+00:06:1312:334.8
115JUSZCZAK Artur 2122KW JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4026M 10700:09:3200:21:22.4000:21:22.40+00:06:1412:344.8
116ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2029M 10800:09:5500:21:23.2500:21:23.25+00:06:1412:344.8
117KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3048M 10900:10:0200:21:24.9500:21:24.95+00:06:1612:354.8
118KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 900:10:0100:21:30.5000:21:30.50+00:06:2212:384.7
119WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3049M 11000:10:1000:21:33.6500:21:33.65+00:06:2512:404.7
120GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4027M 11100:10:1600:21:35.6500:21:35.65+00:06:2712:414.7
121JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK305K 1000:09:5400:21:36.1500:21:36.15+00:06:2712:424.7
122GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 11200:10:0600:21:37.0500:21:37.70+00:06:2912:424.7
123BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK401K 1100:10:3100:21:39.4000:21:39.40+00:06:3112:444.7
124GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK402K 1200:10:2400:21:41.1000:21:41.10+00:06:3212:454.7
125SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2030M 11300:10:0000:21:41.1500:21:41.15+00:06:3212:454.7
126CHMIELOWSKI Michał 2065GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM3050M 11400:09:5700:21:41.5500:21:41.55+00:06:3312:454.7
127ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3051M 11500:10:2200:21:42.2000:21:42.20+00:06:3312:454.7
128MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3052M 11600:10:0400:21:42.6000:21:42.60+00:06:3412:454.7
129KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2031M 11700:10:0700:21:44.3500:21:44.35+00:06:3612:474.7
130KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3053M 11800:10:0600:21:45.2500:21:45.25+00:06:3612:474.7
131WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2032M 11900:10:0000:21:45.4500:21:45.45+00:06:3712:474.7
132LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3054M 12000:09:3900:21:46.0500:21:46.05+00:06:3712:484.7
133KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:10:1500:21:47.1500:21:47.15+00:06:3812:484.7
134GRUND Marek 2221MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2033M 12100:09:5800:21:48.0500:21:48.05+00:06:3912:494.7
135RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BESKIDEKBIELSKO-BIAŁAM602M 12200:10:1200:21:48.9000:21:48.90+00:06:4012:494.7
136PYTLARZ Wojtek 2110NEVERLAND TEAMBIELSKO-BIAŁAM3055M 12300:10:0600:21:50.5000:21:50.50+00:06:4212:504.7
137MORAWSKI Grzegorz 2277TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3056M 12400:10:0000:21:51.1000:21:51.10+00:06:4212:514.7
138KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3057M 12500:10:0700:21:52.9000:21:52.90+00:06:4412:514.7
139DOMIN Łukasz 2177LIDER ANIMATOR/AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM2034M 12600:10:1800:21:52.9000:21:52.90+00:06:4412:514.7
140KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3058M 12700:10:3000:21:53.5000:21:53.50+00:06:4512:524.7
141KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2035M 12800:09:5900:21:53.9000:21:53.90+00:06:4512:524.7
142THIER Dominik 2212JACEKBIEGA RUNNING TEAM / KS KANDAHARWARSZAWAM3059M 12900:10:1800:21:53.9500:21:53.95+00:06:4512:524.7
143BASZAK Tomasz 2288SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM3060M 13000:10:2200:21:55.5000:21:55.50+00:06:4712:534.7
144KOZIEŁ Krzysztof 2314NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3061M 13100:10:1600:21:56.5500:21:56.55+00:06:4812:544.7
145MAŁACHOWSKI Mariusz 2103BIEGAJĄC Z WILKAMIRADOMSKOM4028M 13200:09:4000:21:58.4000:21:58.40+00:06:5012:554.6
146RZEPKA Piotr 2125PARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM2036M 13300:10:1000:21:58.7500:21:58.75+00:06:5012:554.6
147BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1400:10:0200:21:59.9000:21:59.90+00:06:5112:554.6
148SERAFIN Dariusz 2033KLUB BIEGACZA FARTLEKWISŁA MAŁAM4029M 13400:10:2900:22:00.7000:22:00.70+00:06:5212:564.6
149RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3062M 13500:10:2400:22:06.4000:22:06.40+00:06:5813:004.6
150GWÓŹDŹ Michał 2163#CZELADZBIEGACZELADŹM4030M 13600:10:4200:22:11.8500:22:11.85+00:07:0313:024.6
151DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FREEWAYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3063M 13700:10:3000:22:12.4500:22:12.45+00:07:0413:034.6
152URBAN Wiktor 2162NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2037M 13800:10:1500:22:14.2000:22:14.20+00:07:0513:044.6
153GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2038M 13900:10:1900:22:14.4000:22:14.40+00:07:0613:044.6
154MIROŃCZUK Roman 2167DRUŻYNA SZPIKUKRAKÓWM4031M 14000:10:3200:22:15.6500:22:15.65+00:07:0713:054.6
155KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3064M 14100:10:4700:22:16.7500:22:16.75+00:07:0813:054.6
156MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2039M 14200:10:2100:22:16.9000:22:16.90+00:07:0813:054.6
157KNURA Aleksander 2252KW JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOŁOMIAM3065M 14300:10:2500:22:18.0500:22:18.05+00:07:0913:074.6
158LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4032M 14400:10:2400:22:20.4000:22:20.40+00:07:1213:084.6
159JEAN MICHEL Warnotte 2336M4033M 14500:10:3700:22:22.4000:22:22.40+00:07:1413:094.6
160URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4034M 14600:10:2700:22:24.4000:22:24.40+00:07:1613:104.6
161STEFAŃSKI Zbigniew 2207HEBELLIBIĄŻM4035M 14700:10:2000:22:25.3000:22:25.30+00:07:1613:114.6
162RAJA Paweł 2264SKYRUNNING POLANDWROCŁAWM3066M 14800:10:1400:22:25.6000:22:25.60+00:07:1713:114.6
163BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4036M 14900:10:2700:22:26.4000:22:26.40+00:07:1813:114.5
164MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4037M 15000:10:0900:22:26.5500:22:26.55+00:07:1813:114.5
165MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3067M 15100:10:1400:22:26.8500:22:26.85+00:07:1813:114.5
166PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3068M 15200:10:3100:22:27.4500:22:27.45+00:07:1913:124.5
167PLUCINSKI Grzegorz 2014INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYDUŁTOWYM4038M 15300:10:4500:22:27.7500:22:27.75+00:07:1913:124.5
168SZYMIK Krzysztof 2130BZIEGACZ SAMOTNT WILKJASTRZEBIEM4039M 15400:22:28.0000:22:28.00+00:07:1913:124.5
169KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4040M 15500:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:07:2013:124.5
170STELMASZCZYK Bartłomiej 2235SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4041M 15600:10:5000:22:30.8000:22:30.80+00:07:2213:144.5
171SZOSTAK Artur 2129BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2040M 15700:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:2513:154.5
172BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15800:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:2513:154.5
173BIENIECKA Anna 1006OTK RZEŹNIKGLIWICEK306K 1500:10:1900:22:34.8500:22:34.85+00:07:2613:164.5
174KUSZKA Michał 2016BBL MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3069M 15900:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:07:2613:174.5
175KOZIEŁ Grzegorz 2027SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3070M 16000:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:07:2813:174.5
176OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3071M 16100:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:07:2913:184.5
177KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3072M 16200:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:07:3213:204.5
178WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4042M 16300:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:07:3313:204.5
179WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16400:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:3313:204.5
180DURAŁ Grzegorz 2228TRENING ULTRASAWROCŁAWM3073M 16500:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:07:3313:214.5
181PIÓRKOWSKI Tomek 2144BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM4043M 16600:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:07:4013:244.5
182WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4044M 16700:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:07:4113:254.5
183ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4045M 16800:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:07:4313:264.5
184GOLF Krystian 2072NEZRZESZONYCHORZÓWM3074M 16900:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:07:4413:274.5
185MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3075M 17000:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:4513:274.5
186TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4046M 17100:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:07:5013:304.4
187RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK403K 1600:10:2200:23:01.7500:23:01.75+00:07:5313:324.4
188DYLĄG Andrzej 2302KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM4047M 17200:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:07:5413:324.4
189KUBERA Marcin 2285KUBERUNRUDA ŚLĄSKAM3076M 17300:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:5513:344.4
190SZUKAŁA Damian 2123ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3077M 17400:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:5713:344.4
191KARWACKI Grzegorz 2119JAWAŁBRZYCHM4048M 17500:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:07:5713:354.4
192KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17600:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:5813:354.4
193LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3078M 17700:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:5913:364.4
194JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1700:10:5300:23:12.5000:23:12.50+00:08:0413:384.4
195STASIK Krzysztof 2179LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3079M 17800:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:08:0413:394.4
196SIWA Kinga 1047KS SAKO GDAŃSKGDAŃSKK307K 1800:10:3900:23:17.4000:23:17.40+00:08:0913:414.4
197TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4049M 17900:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:08:1213:434.4
198MARKIEWICZ Agnieszka 1050PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK206K 1900:10:4800:23:22.4000:23:22.40+00:08:1413:444.4
199BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4050M 18000:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:08:2113:484.3
200GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3080M 18100:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:08:2513:514.3
201SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 2000:10:5800:23:34.9500:23:34.95+00:08:2613:514.3
202GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3081M 18200:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:08:2813:524.3
203LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18300:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:2813:534.3
204NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3082M 18400:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:08:3413:564.3
205STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3083M 18500:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:08:3813:584.3
206JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18600:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:08:4314:014.3
207KUBIK Jarosław 2143MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IJAWORZNOM4051M 18700:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:08:4514:034.3
208HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3084M 18800:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:4514:034.3
209PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4052M 18900:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:08:4614:034.3
210WĘGLARZ Czesław 2240NEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM508M 19000:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:08:4614:034.3
211GLISZCZYŃSKI Paweł 2135ORZEŁ BIAŁY S.A.ZABRZEM3085M 19100:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:4714:044.3
212SEMMERLING Przemysław 2274GÓRSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAM3086M 19200:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:4914:054.3
213KELLER Dariusz 2047NIGHT RUNNERS +KRAKÓWM2045M 19300:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:5614:104.2
214PODSADNIUK Mateusz 2031EASY RUN KRAKÓWNOWY SĄCZM3087M 19400:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:5814:114.2
215DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM509M 19500:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:08:5914:114.2
216SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3088M 19600:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:09:0814:164.2
217SZCZEPANIK Grzegorz 2058WILDEERKRAKÓWM3089M 19700:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:09:1014:174.2
218GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3090M 19800:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:09:1114:184.2
219LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3091M 19900:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:09:1214:184.2
220DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4053M 20000:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:09:1214:194.2
221RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3092M 20100:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:09:1314:204.2
222SZYMCZAK Łukasz 2244SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3093M 20200:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:09:1814:224.2
223OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3094M 20300:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:09:2214:244.2
224BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 20400:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:09:2314:254.2
225POTOCZNY Mirosław 2107TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4054M 20500:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:09:2714:284.1
226LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 20600:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:09:4014:354.1
227PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:11:3200:24:51.5500:24:51.55+00:09:4314:374.1
228KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4055M 20700:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:09:5314:424.1
229FIREK Iwona 1057FIRE'K TEAMBIELSKO-BIAŁAK308K 2200:11:4500:25:04.9500:25:04.95+00:09:5614:444.1
230KOŚMIDER Tomasz 2293SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM3096M 20800:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:5714:454.1
231SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4056M 20900:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:09:5914:464.1
232KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2300:11:2100:25:07.8500:25:07.85+00:09:5914:464.1
233ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5011M 21000:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:09:5914:464.1
234PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4057M 21100:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:10:0314:484.1
235KARAŚ Michał 2044GOOL GORCE NOWY TARGNOWY TARGM3097M 21200:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:10:0414:504
236RESPONDEK Marcin 2090LECYMY DURŚSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3098M 21300:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:10:1014:534
237STRAUCHOLD Anna 1073PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK405K 2400:11:4300:25:21.1500:25:21.15+00:10:1214:544
238WILK Tomasz 2251MOMNATOCAŁEŻYCIEMIKOŁÓWM3099M 21400:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:10:1914:584
239WOJTYRA Karolina 1034ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2500:11:4600:25:35.3000:25:35.30+00:10:2615:024
240CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:11:4800:25:38.9000:25:38.90+00:10:3015:044
241CAŁKA Grzegorz 2233RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4058M 21500:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:10:3915:104
242LIGĘZA Joasia 1017SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDKRAKÓWK406K 2700:12:1800:25:51.5500:25:51.55+00:10:4315:123.9
243DYDUŁA Łukasz 2053ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4059M 21600:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:10:4815:153.9
244SUJAK Mirosław 2043MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM5012M 21700:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:10:5115:173.9
245GURGUL Mateusz 2113AROMAT NÓGKRAKÓWM30100M 21800:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:11:0415:243.9
246ŚWIĘTEK Sylwia 1058LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWK407K 2800:12:0400:26:15.8000:26:15.80+00:11:0715:263.9
247SERZYSKO Bartosz 2299APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM2046M 21900:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:3215:413.8
248CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK408K 2900:12:3800:26:47.0500:26:47.05+00:11:3815:453.8
249STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W POGONI ZA DUCHEMSIEMIANOWICEM5013M 22000:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:11:5015:513.8
250FIGAS Sebastian 2232LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM4060M 22100:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:12:0215:583.8
251PITAS Andrzej 2186ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4061M 22200:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:12:1516:063.7
252TOL Kamil 2220MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM30101M 22300:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:12:2916:143.7
253TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4RACING OCRZANRZEM30102M 22400:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:12:3616:183.7
254KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK409K 3000:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:12:3916:203.7
255KLATE Łukasz 2111ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM30103M 22500:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:4516:243.7
256PIÓRKOWSKA Ola 1035BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK4010K 3100:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:12:4616:243.7
257LEŚNIAK Tomasz 2063KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM30104M 22600:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:5616:313.6
258WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:12:5916:323.6
259ŚWIERK Krystyna 1036NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEK602K 3300:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:13:0916:383.6
260BEDNAREK Jacek 2059METLIFE RUNWARSZAWAM4062M 22700:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:13:3216:513.6
261DYDUŁA Renata 1018ITAL CAR TEAMKRAKÓWK4012K 3400:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:14:1617:183.5
262PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:14:2017:203.5
263KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22800:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:4617:353.4
264PARZOCH Magdalena 1026SZTURMCHORZÓWK2010K 3600:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:14:5417:403.4
265SNARSKA Katarzyna 1029ALBATROSYWARSZAWAK3010K 3700:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:15:0917:493.4
266GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 3800:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:15:1417:523.4
267GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2011K 3900:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:15:3218:023.3
268OKAPIEC Dagmara 1020GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK3011K 4000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:15:3718:053.3
269PASTERNAK Justyna 1031NIEMANIEMOGEŁOMIANKIK3012K 4100:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:15:4918:123.3
270PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056EVIL TEAMOSIECZANYK3013K 4200:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:16:0218:203.3
Znaleziono 270 wynik(ów)