ELIMINATOR 2018 - ETAP III

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-11-24
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
392
Wystartowało/ Started:
158
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
158
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM201M 100:07:3500:16:28.1000:16:28.10 9:416.2
2GORCZYCA Bartosz 2002SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM202M 200:07:4100:16:42.0000:16:42.00+00:00:139:496.1
3JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 300:07:5900:16:50.6500:16:50.65+00:00:229:546.1
4BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM402M 400:07:5100:16:59.4500:16:59.45+00:00:319:596
5ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 500:07:5300:17:05.8500:17:05.85+00:00:3710:026
6KUBICA Marcin 2009INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM204M 600:07:4500:17:10.6500:17:10.65+00:00:4210:055.9
7FARON Robert 2001SALCO GARMIN TEAMZALESIEM403M 700:07:5700:17:12.6000:17:12.60+00:00:4410:075.9
8KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM404M 800:08:0400:17:14.4000:17:14.40+00:00:4610:085.9
9SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 900:07:4700:17:16.5500:17:16.55+00:00:4810:095.9
10UZNAŃSKI Piotr 2008EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 1000:08:0500:17:25.0000:17:25.00+00:00:5610:145.9
11MIŚKIEWICZ Mariusz 2006BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM303M 1100:07:5200:17:30.1000:17:30.10+00:01:0210:175.8
12KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1200:08:1100:17:34.7000:17:34.70+00:01:0610:205.8
13MISIAK Bartosz 2007ALPIN SPORT TEAMCESKY TESINM304M 1300:08:0700:17:41.4500:17:41.45+00:01:1310:245.8
14POPIELARSKI Kubuś 2286TKN TATRA TEAMZAKOPANEM205M 1400:08:1000:17:43.4500:17:43.45+00:01:1510:255.8
15SADOWSKI Paweł 2045JANOWICKI HUSARZ ZNADDOLINY BOBRU W RUDAWACH JANOWICKICH PUŁKOWNIK Z BOLCZOWAJANOWICE WIELKIEM206M 1500:08:0700:17:46.8500:17:46.85+00:01:1810:275.7
16URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1600:08:1900:17:58.9000:17:58.90+00:01:3010:345.7
17DOMISZEWSKI Ignacy 2308M208M 1700:08:0900:18:00.6500:18:00.65+00:01:3210:355.7
18BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1800:08:2100:18:12.1000:18:12.10+00:01:4410:425.6
19DYCZEK Mariusz 2118DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM305M 1900:08:2000:18:20.7500:18:20.75+00:01:5210:475.6
20JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE TEAM/KS KANDAHAROŚWIĘCIMK201K 100:08:3200:18:29.3500:18:29.35+00:02:0110:525.5
21ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2000:08:1800:18:29.6000:18:29.60+00:02:0110:525.5
22IZYDOREK Michał 2294KS SPRINTMESZNAM2010M 2100:08:1700:18:34.7000:18:35.20+00:02:0710:555.5
23OŚLIZŁO Tomasz 2244XRUNNERSGORZYCEM306M 2200:08:2300:18:46.5000:18:46.50+00:02:1811:025.4
24GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM307M 2300:08:5200:18:54.7500:18:54.75+00:02:2611:075.4
25DZIERWA Marcin 2176NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM308M 2400:08:4300:18:56.3500:18:56.35+00:02:2811:085.4
26BUCZYŃSKI Adam 2025NON STOP TRAILKRAKOWM407M 2500:08:4800:19:09.1500:19:09.15+00:02:4111:155.3
27GRUND Marek 2022MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2011M 2600:08:4700:19:19.6000:19:19.60+00:02:5111:215.3
28KURKOWSKI Piotr 2310M2012M 2700:08:5500:19:24.0500:19:24.05+00:02:5511:245.3
29GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2800:08:4200:19:26.8000:19:26.80+00:02:5811:255.2
30STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3010M 2900:08:5000:19:27.4000:19:27.40+00:02:5911:265.2
31SAWICKI Kacper 2288TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2013M 3000:09:0400:19:28.3500:19:28.35+00:03:0011:275.2
32SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3100:08:4700:19:29.5500:19:29.55+00:03:0111:275.2
33KUBACZKA Grzegorz 2196WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM3011M 3200:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:03:0111:275.2
34KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3012M 3300:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:03:0111:275.2
35GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3400:08:5800:19:32.7500:19:32.75+00:03:0411:295.2
36ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3013M 3500:08:5300:19:34.0000:19:34.00+00:03:0511:305.2
37STEC Jakub 2129DECATHLON BBESTGODZISZKAM2015M 3600:08:5500:19:34.9000:19:34.90+00:03:0611:305.2
38KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3014M 3700:08:5200:19:36.4000:19:36.40+00:03:0811:315.2
39ŁUKASIK Andrzej 2146SPORTKONSULTING TEAMJANÓW LUBELSKIM3015M 3800:08:5200:19:39.2000:19:39.20+00:03:1111:335.2
40FIJAK Jan 2210SIENNAM409M 3900:08:5700:19:41.1500:19:41.15+00:03:1311:345.2
41BOROŃ Dariusz 2262ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWM2016M 4000:08:4600:19:43.1000:19:43.10+00:03:1511:355.2
42SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4010M 4100:09:1700:19:55.8500:19:55.85+00:03:2711:425.1
43KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4011M 4200:08:5700:20:03.1000:20:03.10+00:03:3511:475.1
44KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GLIWICEGLIWICEM4012M 4300:09:2500:20:03.5500:20:03.55+00:03:3511:475.1
45TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3016M 4400:09:1300:20:05.4000:20:05.40+00:03:3711:485.1
46MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4500:09:1300:20:06.2500:20:06.25+00:03:3811:495.1
47WRÓBLEWSKI Jan 2317M4013M 4600:09:3000:20:07.4500:20:07.45+00:03:3911:505.1
48ŻOCZEK Szymon 2044NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM2017M 4700:09:1400:20:09.0000:20:09.00+00:03:4011:515.1
49JAKUBAS Grzegorz 2302KL CZANTORIABIELSKO-BIAŁAM3017M 4800:09:0700:20:10.3000:20:10.30+00:03:4211:515.1
50SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4900:09:2800:20:12.2500:20:12.25+00:03:4411:525
51SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5000:09:1600:20:13.4500:20:13.45+00:03:4511:535
52CHODOROWSKI Krzysztof 2105PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3019M 5100:09:1600:20:15.5500:20:15.55+00:03:4711:545
53KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICEM2018M 5200:09:3000:20:18.2000:20:18.20+00:03:5011:565
54KUŚMIERSKI Michał 2033BBRUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁAM3020M 5300:09:3200:20:19.6000:20:19.60+00:03:5111:575
55SOKOŁOWSKI Marek 2014ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4015M 5400:09:2700:20:20.3000:20:20.30+00:03:5211:575
56KOS Tomasz 2285PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3021M 5500:09:2700:20:21.2500:20:21.25+00:03:5311:585
57WITOWSKA Mirosława 1004SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEK202K 200:09:1800:20:21.3500:20:21.35+00:03:5311:585
58PORĘBSKI Rafał 2158EVIL TEAMZAWADAM4016M 5600:09:1100:20:22.4500:20:22.45+00:03:5411:585
59ŁUSZCZ Piotr 2206BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM2019M 5700:09:1000:20:23.9500:20:23.95+00:03:5511:595
60CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3022M 5800:09:3800:20:24.9500:20:24.95+00:03:5612:005
61KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM2020M 5900:09:2400:20:27.6500:20:27.65+00:03:5912:015
62OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6000:09:3200:20:29.0500:20:29.05+00:04:0012:025
63BADURA Adam 2173FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM4017M 6100:09:3500:20:37.0000:20:37.00+00:04:0812:074.9
64WYWŁOKA Paulina 1003SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK203K 300:09:2500:20:38.3000:20:38.30+00:04:1012:084.9
65URBAN Wiktor 2175NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM3024M 6200:09:3600:20:38.7000:20:38.70+00:04:1012:084.9
66SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6300:09:2700:20:39.6500:20:39.65+00:04:1112:084.9
67SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2021M 6400:09:2900:20:40.2500:20:40.25+00:04:1212:094.9
68PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3025M 6500:09:4100:20:44.1500:20:44.15+00:04:1612:114.9
69PYTEL Janusz 2311M601M 6600:09:3100:20:45.2500:20:45.25+00:04:1712:124.9
70FERENC Janusz 2011UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M602M 6700:09:4500:20:45.9000:20:45.90+00:04:1712:124.9
71KLONOWSKI Kamil 2289HUSARIA RACE TEAMŁAZISKA GÓRNEM2022M 6800:09:3300:20:48.7500:20:48.75+00:04:2012:144.9
72WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4018M 6900:09:3600:20:50.3500:20:50.35+00:04:2212:154.9
73KOWALCZYK Paweł 2060KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM4019M 7000:09:4500:20:51.5500:20:51.55+00:04:2312:154.9
74TOKAREWICZ Damian 2059ZEBRYZEBRZYDOWICEM3026M 7100:09:3000:21:01.6500:21:01.65+00:04:3312:214.9
75PROKSA Robert 2157CHROMIK MYSŁOWICEMYŁOWICEM503M 7200:09:1800:21:02.6500:21:02.65+00:04:3412:224.8
76LUBOSZ Dariusz 2236NGB KŁOBUCKSZARLEJKAM4020M 7300:09:2800:21:04.8000:21:04.80+00:04:3612:234.8
77DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209ULTRASFCBBIELSKO-BIAŁAM4021M 7400:09:3900:21:05.7500:21:05.75+00:04:3712:244.8
78KAŁUŻNY Adam 2186SOCIOS SILESIA RACERUDA ŚLĄSKAM3027M 7500:09:3500:21:13.6000:21:13.60+00:04:4512:284.8
79SKALSKA Anna 1007FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOMK301K 400:09:4200:21:16.2000:21:16.20+00:04:4812:304.8
80GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3028M 7600:09:4600:21:17.3500:21:17.35+00:04:4912:314.8
81LIPA Piotr 2103OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM3029M 7700:09:3000:21:18.4500:21:18.45+00:04:5012:314.8
82SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 7800:09:3400:21:25.0000:21:25.00+00:04:5612:354.8
83BAZYL Adam 2156BREMBODĄBROWA GÓRNICZAM3030M 7900:09:4200:21:27.7500:21:27.75+00:04:5912:374.8
84ŚCIESZKA Wojciech 216813 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWM4022M 8000:09:5100:21:32.1500:21:32.15+00:05:0412:404.7
85OWERKO Tomasz 2309M3031M 8100:09:3100:21:34.0500:21:34.05+00:05:0512:414.7
86GARCORZ Dawid 2084MAFIA TEAM LUBLINIECDZIELNAM2023M 8200:09:2900:21:36.1500:21:36.15+00:05:0812:424.7
87ZYCH Katarzyna 1054BONNIE & CLYDETARNÓWK302K 500:09:5200:21:38.6000:21:38.60+00:05:1012:434.7
88MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3032M 8300:09:4400:21:42.7000:21:42.70+00:05:1412:454.7
89GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4023M 8400:10:0400:21:44.5500:21:44.55+00:05:1612:474.7
90SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3033M 8500:09:4800:21:44.7500:21:44.75+00:05:1612:474.7
91KAŹMIERCZAK Sławomir 2280FASTANDLIGHT.PL, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3034M 8600:09:5000:21:46.0500:21:46.05+00:05:1712:484.7
92BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4024M 8700:10:0400:21:48.5000:21:48.50+00:05:2012:494.7
93MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8800:09:5200:21:49.3000:21:49.30+00:05:2112:504.7
94BYRTEK Kamil 2013WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM3036M 8900:09:4600:21:51.4000:21:51.40+00:05:2312:514.7
95DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 600:09:5200:21:52.6000:21:52.60+00:05:2412:514.7
96THIER Dominik 2283WARSZAWAM4025M 9000:10:0500:22:03.1000:22:03.10+00:05:3512:584.6
97STOPA Michał 2268MARCINŚWIERCTEAMTYCHYM3037M 9100:10:1700:22:04.0000:22:04.00+00:05:3512:584.6
98GOMOŁYSEK Kinga 1001MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK303K 700:10:1100:22:05.7500:22:05.75+00:05:3712:594.6
99BROL Dominika 1014ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 800:10:1000:22:12.2000:22:12.20+00:05:4413:034.6
100NIESLON Mare 2127AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM3038M 9200:09:4900:22:12.5000:22:12.50+00:05:4413:034.6
101TRACZ Łukasz 2087WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOM3039M 9300:10:0200:22:16.0500:22:16.05+00:05:4713:054.6
102KWIATKOWSKA Kinga 1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK305K 900:10:4400:22:19.5000:22:19.50+00:05:5113:074.6
103BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3040M 9400:09:3700:22:22.3500:22:22.35+00:05:5413:094.6
104RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF BESKIDEK BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9500:10:4100:22:28.0000:22:28.00+00:05:5913:124.5
105TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3041M 9600:10:0700:22:35.4500:22:35.45+00:06:0713:174.5
106ZATORSKA Izabela 1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK502K 1000:10:2800:22:36.0000:22:36.00+00:06:0713:174.5
107SZALA Krzysztof 2212BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNEM3042M 9700:10:0400:22:36.5500:22:36.55+00:06:0813:174.5
108SAWICKI Szymon 2222TKN TATRA TEAMNOWY TARGM4026M 9800:10:2300:22:41.0500:22:41.05+00:06:1213:204.5
109WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3043M 9900:10:1500:22:46.7500:22:46.75+00:06:1813:234.5
110KUBERA Dawid 2276ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3044M 10000:10:0000:22:53.2000:22:53.20+00:06:2513:274.5
111GLEISNER Tomasz 2200EKIPA Z TARNOWATARNÓW, POLANDM4027M 10100:10:3800:22:53.8000:22:53.80+00:06:2513:274.5
112WRZESZCZ Mariusz 2181TMTEAMSOBÓTKAM2024M 10200:10:1500:22:54.5000:22:54.50+00:06:2613:284.5
113KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3045M 10300:10:3200:23:04.8500:23:04.85+00:06:3613:344.4
114CHOJNACKI Grzegorz 2162DZIADY OCRZIELONKAM4028M 10400:10:3400:23:05.4000:23:05.40+00:06:3713:344.4
115BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1100:10:4200:23:13.5000:23:13.50+00:06:4513:394.4
116TESZNER Adrian 2108RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM2025M 10500:10:2100:23:13.9500:23:13.95+00:06:4513:394.4
117GARDENER Jacek 2109JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM505M 10600:10:5000:23:29.5500:23:29.55+00:07:0113:484.3
118MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1200:10:5600:23:33.1000:23:33.10+00:07:0513:514.3
119LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK205K 1300:10:5600:23:43.1000:23:43.10+00:07:1513:574.3
120GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2026M 10700:10:3200:23:49.5000:23:49.50+00:07:2114:004.3
121GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TRISELFZIELONKIK402K 1400:11:0500:23:50.5000:23:50.50+00:07:2214:014.3
122GIŻYŃSKI Damian 2032KOLEJARZ BEST FOR YOUJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3046M 10800:10:3000:23:58.3500:23:58.35+00:07:3014:054.3
123SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3047M 10900:10:3300:24:04.4500:24:04.45+00:07:3614:094.2
124KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3048M 11000:11:2000:24:05.9500:24:05.95+00:07:3714:104.2
125ŚWIŃCZYK Marcin 2227GRUPA KRYZYSGODZISZKAM3049M 11100:10:4900:24:09.6000:24:09.60+00:07:4114:124.2
126NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM506M 11200:10:1500:24:13.7500:24:13.75+00:07:4514:144.2
127BARANOWSKI Marcin 2315M3050M 11300:11:1100:24:18.7500:24:18.75+00:07:5014:174.2
128SWOBODA Tomasz 2265KURŁA! KAJ TA META?!SZYMISZÓWM2027M 11400:10:4800:24:18.9000:24:18.90+00:07:5014:174.2
129LANGE Beata 1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK403K 1500:11:1400:24:25.0000:24:25.00+00:07:5614:214.2
130BONDARA Sylwia 1008JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK306K 1600:11:4000:24:42.2000:24:42.20+00:08:1414:314.1
131DUDZIK Łukasz 2242GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3051M 11500:10:4200:24:42.4500:24:42.45+00:08:1414:314.1
132MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3052M 11600:11:1000:24:42.7000:24:42.70+00:08:1414:314.1
133GWÓŹDŹ Michał 2065#CZELADZBIEGACZELADŹM4029M 11700:11:0700:24:51.5500:24:51.55+00:08:2314:374.1
134DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3053M 11800:11:2000:25:01.1000:25:01.10+00:08:3314:424.1
135KONDRATIUK Ira 1059BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAK206K 1700:11:1300:25:08.6000:25:08.60+00:08:4014:474.1
136KUPIJAJ Marcin 2023SOCIOS SILESIAKNURÓWM2028M 11900:11:1200:25:17.0500:25:17.05+00:08:4814:524
137OSTROWSKI Maciej 2275SOCIOS SILESIAKNURÓWM2029M 12000:11:1000:25:19.1500:25:19.15+00:08:5114:534
138MORAWIEC Marek 2043SZAKAL TEAMCIESZYNM3054M 12100:11:3600:25:21.4500:25:21.45+00:08:5314:544
139DORNICKI Tomasz 2304M4030M 12200:11:3500:25:22.0500:25:22.05+00:08:5314:554
140WĘGLARZ Waldemar 2293EXTREME CLUB RABKARABKA-ZDRÓJM4031M 12300:11:2500:25:37.9500:25:37.95+00:09:0915:044
141BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1800:11:2200:25:44.2000:25:44.20+00:09:1615:084
142STELMASZCZYK Bartłomiej 2070SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4032M 12400:12:0100:25:46.9000:25:46.90+00:09:1815:094
143MORAWSKI Grzegorz 2049TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3055M 12500:11:5200:25:49.0500:25:49.05+00:09:2015:114
144BEDNARZ Sebastian 2066OTM. BOTMUCHÓWM4033M 12600:11:4000:25:53.5500:25:53.55+00:09:2515:133.9
145SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4034M 12700:11:1300:26:03.6500:26:03.65+00:09:3515:193.9
146RZEPKA Piotr 2050SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:12:0200:26:11.3000:26:11.30+00:09:4315:243.9
147SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:12:0700:26:21.2000:26:21.20+00:09:5315:303.9
148REDZIK Dorota 1031ENDURANCE TEAMPIEKARY SLĄSKIEK307K 2000:12:0300:26:23.8000:26:23.80+00:09:5515:313.9
149PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2100:12:3500:27:44.8000:27:44.80+00:11:1616:183.7
150RZEPKA Magdalena 1061NIGHT RUNNERSKATOWICEK308K 2200:12:4500:28:33.5500:28:33.55+00:12:0516:473.6
151PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2300:12:5000:28:58.5000:28:58.50+00:12:3017:023.5
152SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290HEJ, JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJM4035M 12900:14:1700:29:28.3000:29:28.30+00:13:0017:203.5
153ZIĘBA Anna 1017PORANNY PATROLKRAKÓWK3010K 2400:13:1800:29:50.6500:29:50.65+00:13:2217:323.4
154DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2500:13:5200:30:31.0000:30:31.00+00:14:0217:573.3
155MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK406K 2600:13:5500:31:11.8000:31:11.80+00:14:4318:203.3
156WOJTYRA Karolina 1060ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRYK208K 2700:13:5300:32:17.3500:32:17.35+00:15:4918:593.2
157FIAŁKOWSKA Bożena 1012HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK407K 2800:14:2400:33:01.3500:33:01.35+00:16:3319:253.1
158ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:14:2300:33:02.1500:33:02.15+00:16:3419:253.1
Znaleziono 158 wynik(ów)