FINAŁ PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Grodno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
31
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
31
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps
2.5km
Laps
5km
Laps
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1РАДКЕВИЧ Валерий 28БГУМИНСКM40-491M 100:16:1100:32:4900:49:3001:06:13.00 6:379.1
2ШМАРЛОВСКИЙ Олег 49ЗАДОРЛИДАM30-391M 200:16:2200:33:0300:49:5701:06:25.00+00:00:126:389
3СКОРБ Николай 33NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM18-291M 300:16:3800:33:2000:50:1601:06:56.00+00:00:436:419
4КИРНЕЙ Александр 18ЛОКОМОТИВЛИДАM18-292M 400:16:3600:33:4000:50:4401:07:12.00+00:00:596:438.9
5LUCHYNOVICH Liudmila 3БГУMINSKK50-591K 100:16:5000:33:3500:50:3101:07:50.00+00:01:376:478.8
6СКОРБ Леонид 32NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM30-392M 500:16:4900:33:3400:50:3401:07:55.00+00:01:426:478.8
7ЯНКОВСКИЙ Александр 45ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-393M 600:17:1400:34:2300:51:1501:08:40.00+00:02:276:528.7
8KUZICH Ihar 2БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-492M 700:16:3300:33:3700:51:2201:09:19.00+00:03:066:558.7
9ГУТНИК Алеся 46СОКОЛБРЕСТK30-391K 200:17:1900:34:4600:52:3901:10:42.00+00:04:297:048.5
10ЧУПРЕТА Юрий 40СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-493M 800:17:2800:35:3300:54:1701:13:20.00+00:07:077:208.2
11ЯКИМОВИЧ Татьяна 42КОРЕЛИЧИK30-392K 300:18:0200:36:2000:55:0301:13:53.00+00:07:407:238.1
12ДЕМИД Екатерина 13БГУМИНСКK30-393K 400:18:1900:36:5300:55:3801:14:15.00+00:08:027:258.1
13ХАРИТОНЮК Михаил 37NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM50-591M 900:18:3800:37:1100:56:0801:15:20.00+00:09:077:328
14ЛАПЦЕВИЧ Наталья 24ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK30-394K 500:18:4600:37:2600:56:2101:15:44.00+00:09:317:347.9
15ЯНКОВСКИЙ Владимир 44ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-494M 1000:19:2000:37:5800:56:5201:16:26.00+00:10:137:387.8
16ГАНЕВИЧ Анатолий 48СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОM40-495M 1100:18:5100:38:0300:58:0701:18:15.00+00:12:027:497.7
17ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 17ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK18-291K 600:19:2300:39:0600:58:5801:18:45.00+00:12:327:527.6
18ОБИДИЕНТОВ Сергей 26МАРЬИНА ГОРКАM60-691M 1200:19:3700:39:4100:59:0301:19:07.00+00:12:547:547.6
19САЛЬНИКОВ Вячеслав 29КРОКИМИНСКM70+1M 1300:19:4100:39:2000:59:0701:19:15.00+00:13:027:557.6
20ТОКАРЕВА Ирина 35КРОКИМИНСКK40-491K 700:20:5300:41:0801:00:5601:20:59.00+00:14:468:057.4
21САПЕШКО Елена 30ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK50-592K 800:20:3400:40:1601:00:1301:21:03.00+00:14:508:067.4
22MARCZYK Jerzy Paweł 4POLSKA TEAMWARSZAWAM60-692M 1400:20:1500:40:5701:01:5601:22:34.00+00:16:218:157.3
23ЦАНОВСКАЯ Светлана 39ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-492K 900:20:2100:40:5001:01:1601:22:49.00+00:16:368:167.2
24ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 41КРОКИГ МИНСКM70+2M 1500:20:3600:40:1901:01:0501:23:01.00+00:16:488:187.2
25ПАНИНА Светлана 27ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-691K 1000:20:0700:40:3501:01:5101:23:41.00+00:17:288:227.2
26ЕРЕМЕЕВА Ольга 16KPOKIМИНСКK50-593K 1100:20:4500:41:3101:02:5201:24:23.00+00:18:108:267.1
27ТАРАС Алена 34NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK18-292K 1200:21:2200:43:1701:05:4301:28:34.00+00:22:218:516.8
28МУРТАЗИНА Зухра 25КЛУБ СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЫ 'ТВОЙ ХОД'УФАK60-692K 1300:21:4800:43:3501:05:5101:28:39.00+00:22:268:516.8
29БЛИЗНЕЦ Клавдия 9ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-693K 1400:22:2800:45:0801:08:0701:30:34.00+00:24:219:036.6
30ТОМЕЛО Александр 36КРОКИМИНСКM50-592M 1600:21:5500:44:5301:08:0501:31:02.00+00:24:499:066.6
31ХАРКО Анна 38ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-493K 1500:22:4900:45:2801:08:2101:31:35.00+00:25:229:096.6
Znaleziono 31 wynik(ów)