GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
33 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
361
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
357
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 16km | 24km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
9km
Czerniak
16km
D1
24km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 6314TEAM SALOMONWROCŁAWSenior I M - 20 1M 12020-07-17 13:29:5800:40:3001:10:4701:51:0702:26:21.00 4:2613,5
2RZESZÓTKO Marcin 6237BUFF TEAM POLANDZAKOPANESenior II M - 30 1M 22020-07-17 13:30:2800:42:4901:14:5801:58:0702:34:45.20+00:08:244:4112,8
3ŁOBODZIŃSKI Piotr 6279LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAWARSZAWASenior II M - 30 2M 32020-07-17 13:32:4800:42:5601:15:4501:58:4702:35:18.50+00:08:574:4212,7
4KUBICA Marcin 6086INOV-8 TEAM POLSKABIELSKO-BIAŁASenior I M - 20 2M 42020-07-17 13:30:3900:42:3901:14:5001:57:5602:35:23.90+00:09:024:4212,7
5MACECEK Tomas 6288BUFF/SALOMON TEAMOSTRAVASenior I M - 20 3M 52020-07-17 13:30:5900:45:1501:20:3602:01:0602:43:04.85+00:16:434:5612,1
6DOMBROWSKI Maciej 6337ATTIQ TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 3M 62020-07-17 13:31:1900:45:4101:19:4702:01:1102:47:20.10+00:20:595:0411,8
7BRÝDL Pavel 6209SALOMON/SUUNTO - MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVMasters M - 40 1M 72020-07-17 13:31:2900:44:5401:19:5502:01:0702:48:10.85+00:21:495:0511,8
8HÜBL Radek 6301RUNSPORT / SALOMON TEAMÚSTÍ NAD ORLICÍSenior II M - 30 4M 82020-07-17 13:32:5800:46:5401:22:1702:01:3302:48:20.25+00:21:595:0611,8
9GLAPIAK Damian 6027ADRUNALINEBUCZMasters M - 40 2M 92020-07-17 13:32:3800:45:4201:21:3002:02:1002:48:59.90+00:22:385:0711,7
10MAREK Dariusz 6291MONK SANDALS TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 5M 102020-07-17 13:31:0800:46:0601:21:5402:49:30.95+00:23:095:0811,7
11KRUPIČKA Robert 6310SALOMON TEAM CZCHOCEŇMasters M - 40 3M 112020-07-17 13:30:0800:45:4001:18:4202:51:10.80+00:24:495:1111,6
12BORAK Martin 6390V12 TEAMLIBINASenior II M - 30 6M 122020-07-17 13:32:2800:49:3701:27:2202:09:3302:57:22.70+00:31:015:2211,2
13HLAVATÍK Jan 6096PIVOVAR KONÍČEKFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 7M 132020-07-17 14:05:4800:50:2701:30:0102:13:0602:59:05.35+00:32:445:2511,1
14CZERNIAK Paweł 6079SOSNÓWKASenior II M - 30 8M 142020-07-17 13:31:3800:47:4701:25:3102:09:0302:59:18.00+00:32:575:2611,0
15KALNINS Gvido 6382SALOMON LATVIA | SUUNTO LATVIACESISSenior I M - 20 4M 152020-07-17 13:33:2900:49:1701:27:0302:11:1302:59:41.35+00:33:205:2611,0
16PASIK Tomasz 6334WOLSZTYNMasters M - 40 4M 162020-07-17 13:39:2900:50:0101:28:5602:11:5603:00:35.25+00:34:145:2811,0
17RABIEJ Paweł 6220GRUPA PROWARSZAWASenior II M - 30 9M 172020-07-17 13:49:0900:52:2801:29:5302:15:4103:01:10.90+00:34:495:2910,9
18ONDRUCH Adam 6307POLERADYSenior II M - 30 10M 182020-07-17 13:32:1800:49:4601:27:2202:11:4703:01:59.45+00:35:385:3010,9
19KANTOR Martyna 6380BUFF TEAM POLANDKRAKOWSenior II K - 301K 12020-07-17 13:31:5800:51:4801:30:4602:15:5403:07:24.45+00:41:035:4010,6
20GARNIEWICZ Mateusz 6207WSN POZNAŃPOZNANSenior II M - 30 11M 192020-07-17 13:46:2800:54:2401:36:2102:20:4403:09:39.80+00:43:185:4410,4
21TRACZ Paulina 6223SALCO GARMIN TEAMJAROSŁAWSenior II K - 302K 22020-07-17 13:31:4900:51:0801:32:4602:20:0803:10:43.30+00:44:225:4610,4
22SOLIŃSKA Katarzyna 6359SALOMON SUUNTO TEAM POLANDKRAKÓWSenior II K - 303K 32020-07-17 13:32:0800:55:1201:36:0602:20:4903:11:12.40+00:44:515:4710,4
23GAZDA Vítězslav 6042DIVIŠOVMasters M - 40 5M 202020-07-17 14:05:0900:52:4601:32:5602:21:3003:16:23.55+00:50:025:5710,1
24SZPULARZ Adam 6156CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 12M 212020-07-17 13:49:2900:54:4601:35:4602:22:5003:16:26.30+00:50:055:5710,1
25DZALBS Edijs 6320SCOTT RUNNING LATVIA | SUUNTO LATVIA | LATVIA TRAILRACECĒSISSenior I M - 20 5M 222020-07-17 14:21:5800:52:4501:33:2302:18:1603:18:34.80+00:52:136:0110,0
26KŁOSOWSKI Daniel 6182BBŻ WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHSenior II M - 30 13M 232020-07-17 13:43:2900:54:4601:35:0402:22:1603:18:38.35+00:52:176:0110,0
27KORPALSKI Tomasz 6029STAJNIA BALONAGDAŃSKSenior II M - 30 14M 242020-07-17 13:49:5900:57:5101:39:3402:25:5303:19:25.40+00:53:046:029,9
28SIERADZKI Krzysztof 6244PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWARSZAWASenior II M - 30 15M 252020-07-17 13:46:5900:54:3101:37:4902:25:2103:19:39.80+00:53:186:039,9
29GARNEK Piotr 6166VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters M - 40 6M 262020-07-17 13:40:2900:55:0802:25:1803:21:06.15+00:54:456:059,8
30ROSKOSZ Bartosz 6035JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCESenior II M - 30 16M 272020-07-17 13:59:5900:53:4701:36:2402:24:0503:21:19.45+00:54:586:069,8
31KNAP Mateusz 6377DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICESenior I M - 20 6M 282020-07-17 14:28:2100:52:4601:34:3102:23:5003:23:18.55+00:56:576:099,7
32SZOPA Łukasz 6228KARKONOSZ RUNNING TEAMDOBRAMasters M - 40 7M 292020-07-17 14:27:3900:56:0401:39:5102:28:1003:23:46.45+00:57:256:109,7
33MORAWA Mateusz 6348LACHO TEAMRADZISZÓWMasters M - 40 8M 302020-07-17 14:03:0800:58:0701:42:1002:30:4803:24:44.30+00:58:236:129,7
34SOKOŁOWSKI Marek 6095ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAWeteran I M - 50 1M 312020-07-17 13:48:0900:57:1601:41:1802:29:1903:25:32.90+00:59:116:139,6
35KAŹMIERCZYK Adam 6342KATOWICESenior II M - 30 17M 322020-07-17 14:24:1800:57:5101:40:5102:27:5203:26:02.80+00:59:416:149,6
36IRLIK Lucjan 6373ŚWIERKLANIECSenior I M - 20 7M 332020-07-17 13:33:1900:57:1201:40:2302:28:2603:26:07.65+00:59:466:149,6
37BAKALARZ Emil 6196ULTRA ALPACAS TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 18M 342020-07-17 13:34:0900:56:5601:41:3502:30:3203:28:35.10+01:02:146:199,5
38KOTKOWSKI Piotr 6287DRUŻYNA SZPIKU / MARATONYPOLSKIE TEAMPOZNAŃMasters M - 40 9M 352020-07-17 14:15:1800:57:1201:38:2202:30:1403:34:02.00+01:07:416:299,3
39MOSZKOWICZ Paweł 6319NAVIGATOR/WAWEL KRAKÓWKARNIOWICEWeteran I M - 50 2M 362020-07-17 14:31:1900:58:1001:42:1202:33:1803:34:15.60+01:07:546:299,2
40ŁĘŻNIAK Aleksander 6300MONK SANDALS TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 19M 372020-07-17 14:20:4801:00:5201:44:2702:35:1503:35:14.05+01:08:536:319,2
41WERNER Kamil 6055BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWASenior II M - 30 20M 382020-07-17 13:34:4800:58:4401:42:3802:33:2603:36:28.10+01:10:076:339,1
42KARWACKI Maciej 6253KAMIENNA GÓRASenior I M - 20 8M 392020-07-17 13:33:0900:58:4101:44:0602:35:1203:36:40.95+01:10:196:339,1
43UMAÑA Diego 6164CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ SOWABARILOCHESenior II M - 30 21M 402020-07-17 13:45:0800:59:4802:36:5903:38:58.80+01:12:376:389,0
44TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 6088MLKS RADKÓWMYSŁOWICEWeteran I M - 50 3M 412020-07-17 14:02:3901:00:4401:48:2202:40:2703:40:04.00+01:13:436:409,0
45BALWIERCZAK Piotr 6225NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 22M 422020-07-17 13:35:2801:03:0801:48:4902:40:5203:41:24.45+01:15:036:428,9
46LISEK Andrzej 6333LISEKPOZNANSenior II M - 30 23M 432020-07-17 14:11:2800:59:4201:44:1402:37:5403:42:27.10+01:16:066:448,9
47NOWAK Mariusz 6069HRTWROCŁAWSenior II M - 30 24M 442020-07-17 13:39:2001:03:0902:43:1803:42:32.65+01:16:116:448,9
48SŁOCIAK Rafał 6202RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMOPOLESenior II M - 30 25M 452020-07-17 13:41:0800:58:2901:43:1902:37:2703:42:39.95+01:16:186:448,9
49ZEMBIK Łukasz 6305KAMBODŻAWARSZAWASenior II M - 30 26M 462020-07-17 13:53:2600:54:2501:37:0902:32:2703:43:46.95+01:17:256:468,8
50SOBCZAK Tomasz 6269140MINUT.PLBRZEG DOLNYSenior II M - 30 27M 472020-07-17 13:45:1900:56:3201:41:2902:33:2903:43:49.40+01:17:286:468,8
51SOBOTA Adam 6260POZNAŃSenior I M - 20 9M 482020-07-17 13:46:0901:01:5301:49:0602:42:4303:44:25.80+01:18:046:488,8
52WALCZAK Patryk 6028KONINSenior II M - 30 28M 492020-07-17 13:37:4901:00:5401:49:4402:41:1403:44:25.95+01:18:046:488,8
53BAŁYS Katarzyna 6378STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 304K 42020-07-17 13:35:0000:59:3201:45:5902:40:3403:44:34.70+01:18:136:488,8
54WALACIK Adam 6206WIERUSZÓWSenior I M - 20 10M 502020-07-17 13:33:3800:58:4501:45:4502:38:0303:44:39.70+01:18:186:488,8
55MIERZWA Sławomir 6173140MINUT.PLMIRKÓWSenior II M - 30 29M 512020-07-17 13:59:1801:01:5301:47:3802:43:1603:44:58.15+01:18:376:498,8
56BRZOZOWSKI Jacek 6020OPOLEMasters M - 40 10M 522020-07-17 13:41:1901:00:1901:47:2202:41:1703:45:19.95+01:18:586:498,8
57MISZTAL Kamil 6284GLIWICESenior II M - 30 30M 532020-07-17 14:05:5901:05:0401:49:5602:43:2903:45:21.50+01:19:006:498,8
58GREIVELDINGER Gilles 6261ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMKORNIKMasters M - 40 11M 542020-07-17 13:42:4900:58:5701:45:2302:41:4403:46:48.90+01:20:276:528,7
59ŚWIERCZ Szymon 6159KGHM ZGRUNGŁOGÓWSenior II M - 30 31M 552020-07-17 13:52:2800:55:3201:40:3002:33:0603:46:56.80+01:20:356:528,7
60STACHOWIAK Łukasz 6181STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 32M 562020-07-17 14:15:0800:59:4501:46:0502:39:5703:47:51.80+01:21:306:548,7
61WYROŚLAK Józef 6132#SOBASTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 33M 572020-07-17 13:51:2801:00:2001:46:5902:41:2503:48:52.85+01:22:316:568,7
62FLOREK Paweł 6222RUNADDICTSBYDGOSZCZSenior II M - 30 34M 582020-07-17 13:43:3801:02:5901:52:3902:45:3203:49:48.15+01:23:276:578,6
63SZEWCZUK Piotr 6308WROCŁAWSenior II M - 30 35M 592020-07-17 14:29:0901:05:1701:51:0902:45:5603:50:01.65+01:23:406:588,6
64HADRYŚ Tomasz 6243WROCŁAWSenior II M - 30 36M 602020-07-17 14:21:3901:03:3901:52:1902:44:4803:50:04.55+01:23:436:588,6
65MOSIEK Piotr 6072RAWICZSenior II M - 30 37M 612020-07-17 14:17:4801:04:5801:53:4502:47:1303:50:56.80+01:24:356:598,6
66STUDZIŃSKI Mateusz 6109TARNÓWSenior II M - 30 38M 622020-07-17 14:09:2001:01:4501:46:2702:41:3703:52:04.85+01:25:437:018,5
67ŻAK Adam 6376KB LUPUS OLEŚNICADOBROSZYCESenior II M - 30 39M 632020-07-17 14:29:4701:05:4701:51:5802:49:0303:52:42.00+01:26:217:038,5
68LITWIN Michał 6037LITEWINPASIKUROWICESenior II M - 30 40M 642020-07-17 13:42:1900:59:1601:48:2202:44:2103:53:13.85+01:26:527:048,5
69DUDEK Monika 6076#PCHSPORTTEAMZIĘBICESenior II K - 305K 52020-07-17 13:35:4901:03:2401:53:3402:49:1703:53:45.05+01:27:247:058,5
70LASIKOWSKI Mateusz 6219BIEGAJ POD OKIEM TRENERASOKOŁÓW PODLASKISenior I M - 20 11M 652020-07-17 14:16:5801:03:3301:49:0002:46:2703:54:42.65+01:28:217:068,4
71ROGALSKI Andrzej 6381Q100TEAMJEDLINA ZDRÓJMasters M - 40 12M 662020-07-17 14:14:4701:04:2401:51:2802:48:4303:55:49.05+01:29:287:088,4
72KITA Michał 6047PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWMasters M - 40 13M 672020-07-17 13:43:1000:54:3401:43:4302:48:0703:57:50.60+01:31:297:128,3
73BIHUN Natalia 6349GTRATSIECHNICESenior II K - 306K 62020-07-17 13:55:0801:04:3501:53:1502:51:0404:00:30.30+01:34:097:178,2
74CHEREDNIKOV Stepan 6277CITYZEN_POZNANSenior II M - 30 41M 682020-07-17 14:00:4801:04:0301:53:4202:53:3104:00:39.55+01:34:187:178,2
75PIĄTEK Beata 6157WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL/ULTRAŁAŃCUTŁAŃCUTSenior II K - 307K 72020-07-17 13:51:0901:10:2202:02:5502:57:0104:00:46.75+01:34:257:178,2
76FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6049WROCŁAWMasters K - 401K 82020-07-17 13:43:1901:05:2001:55:5302:53:4404:00:54.75+01:34:337:188,2
77GIL Stanisław 6350BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWWeteran II M - 601M 692020-07-17 14:00:0801:05:4101:55:4202:55:5304:01:01.30+01:34:407:188,2
78PELA Dariusz 6221TMT TORUŃŁUBIANKASenior II M - 30 42M 702020-07-17 14:17:1801:04:2901:53:0502:51:4504:01:38.10+01:35:177:198,2
79SŁADEK Patryk 6172EX TEAMBEŁKSenior I M - 20 12M 712020-07-17 14:17:0801:01:1701:52:3102:48:4604:01:47.15+01:35:267:198,2
80GRYSZKIEWICZ Paweł 6352GVTWROCŁAWSenior II M - 30 43M 722020-07-17 13:54:5701:05:0701:58:2102:56:4204:03:56.85+01:37:357:238,1
81CZAPLA Seweryn 6174SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 44M 732020-07-17 13:44:1901:01:1702:50:1904:03:59.20+01:37:387:238,1
82MANJURA Tomasz 6302CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWSenior I M - 20 13M 742020-07-17 14:27:2801:07:3701:55:4302:55:3404:03:59.60+01:37:387:238,1
83BLASZKIEWICZ Bogusz 6195STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYLUSOWOSenior II M - 30 45M 752020-07-17 14:03:4901:05:1101:56:3404:04:35.30+01:38:147:248,1
84CZAK Tomasz 6169MULTIFITKĘDZIERZYN- KOŹLEMasters M - 40 14M 762020-07-17 13:41:5801:05:0701:55:3602:50:5904:04:47.60+01:38:267:258,1
85ŻYŁKA Paweł 6367OPOLEMasters M - 40 15M 772020-07-17 14:24:2801:06:4901:59:3003:00:1504:04:49.50+01:38:287:258,1
86BURYŁO Krzysztof 6125OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIESenior I M - 20 14M 782020-07-17 14:27:4801:02:3001:50:2302:48:2504:04:56.85+01:38:357:258,1
87MŁYNARSKI Mateusz 6140WROCLAWSenior II M - 30 46M 792020-07-17 14:20:0801:05:5001:53:1302:51:4104:05:34.35+01:39:137:268,1
88LIPIŃSKI Hubert 6214KS KANAŁEKWARSZAWASenior II M - 30 47M 802020-07-17 13:51:4801:07:4001:58:4402:58:0804:05:46.45+01:39:257:268,1
89SZARANIEC Sebastian 6251T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAMasters M - 40 16M 812020-07-17 13:37:5901:04:3901:53:0402:51:4804:06:17.90+01:39:567:278,0
90BATOR Michał 6179#OJCIECNAGIGANCIENADOLICE WIELKIESenior II M - 30 48M 822020-07-17 13:36:0901:03:5402:51:2304:07:09.15+01:40:487:298,0
91KOŁARZYK Justyna 6332WROCŁAWSenior II K - 308K 92020-07-17 13:52:1801:07:4102:01:1002:59:3004:07:35.80+01:41:147:308,0
92ORCZYKOWSKI Bogdan 6280NAWOJOWASenior I M - 20 15M 832020-07-17 14:07:0801:09:2301:59:2402:55:5904:07:38.20+01:41:177:308,0
93SZAŁAŚNY Piotr 6170TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRSenior II M - 30 49M 842020-07-17 13:51:3801:09:4502:03:0403:00:1004:08:14.00+01:41:537:318,0
94URBAŃSKI Michał 6016FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 50M 852020-07-17 14:01:1801:08:3001:59:4902:59:1504:08:18.40+01:41:577:318,0
95PACIA Sebastian 6154ŁAŃCUTMasters M - 40 17M 862020-07-17 13:51:1801:10:2302:02:5002:58:5104:08:46.90+01:42:257:328,0
96MĘŻYKOWSKI Michał 6388WARSZAWAMasters M - 40 18M 872020-07-17 13:50:1801:05:4001:55:2402:54:4604:09:13.95+01:42:527:337,9
97KOTYRBA Tomasz 6036K_T_R_BKATOWICESenior II M - 30 51M 882020-07-17 14:29:5801:05:5701:55:2202:45:2900:20:0004:09:51.00+01:43:306:578,6
98ŻAKOWSKI Karol 6056PORT RELAKS CREWPOZNAŃMasters M - 40 19M 892020-07-17 14:06:1801:07:4301:56:5303:04:0004:10:27.00+01:44:067:357,9
99STROZEK Bartek 6264WROCLAWMasters M - 40 20M 902020-07-17 14:14:3801:07:3701:55:5102:57:1904:11:15.00+01:44:547:367,9
100MAGDA Katarzyna 6161RZESZÓWMasters K - 402K 102020-07-17 13:47:0901:08:1902:01:0603:02:3504:12:25.30+01:46:047:387,8
101POLAŃSKI Bartosz 6192WROCŁAWSenior II M - 30 52M 912020-07-17 14:09:5801:04:4801:55:5402:55:2104:14:06.50+01:47:457:427,8
102NIEKRAŚ Lidia 6385KŁODZKOMasters K - 403K 112020-07-17 13:56:4901:01:4001:46:0302:37:4504:14:09.95+01:47:487:427,8
103GRABOWSKI Artii 6394KRAKÓWMasters M - 40 21M 922020-07-17 14:02:5801:06:2502:00:5703:01:4804:14:40.90+01:48:197:437,8
104KAYSIEWICZ Maciej 6141NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 22M 932020-07-17 13:38:2901:06:1202:01:4503:01:0104:15:13.95+01:48:527:447,8
105PONIATOWSKI Seweryn 6034TEBIA RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 53M 942020-07-17 13:50:5801:09:5502:03:0003:02:1604:15:26.10+01:49:057:447,8
106HACZ Paweł 6386KROSNOSenior II M - 30 54M 952020-07-17 13:58:1901:09:1502:01:5703:01:2604:15:48.35+01:49:277:457,7
107RĘKOSIEWICZ Jakub 6351NOVITAZIELONA GÓRAMasters M - 40 23M 962020-07-17 13:35:5901:06:1702:01:3103:05:1104:18:01.40+01:51:407:497,7
108GRZEGOREK Grzegorz 6327KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEMasters M - 40 24M 972020-07-17 13:38:4901:58:0004:18:06.35+01:51:457:497,7
109BIEGAŃSKI Maciej 6242ORTOSPOTPOZNAŃSenior II M - 30 55M 982020-07-17 13:46:1801:09:0402:00:3303:01:5304:18:13.55+01:51:527:497,7
110WANKIEWICZ Krzysztof 6268JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 25M 992020-07-17 13:47:2901:10:3503:05:0204:18:19.65+01:51:587:497,7
111MAKOCKI Michal 6162FORMOSA BEARSSZCZECINMasters M - 40 26M 1002020-07-17 14:31:0801:12:4102:08:2903:05:4104:18:32.20+01:52:117:507,7
112MUTRYNOWSKI Piotr 6155WROCŁAWMasters M - 40 27M 1012020-07-17 14:24:5901:14:4002:06:4603:11:0504:18:52.00+01:52:317:507,6
113KRZYŚKÓW Piotr 6012WROCŁAWSenior II M - 30 56M 1022020-07-17 13:58:5901:07:1202:00:0603:00:5804:19:02.65+01:52:417:507,6
114KILIAN Mateusz 6078JÓZEFIŃSKA TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 57M 1032020-07-17 13:38:0901:01:2401:48:5902:53:1804:20:33.80+01:54:127:537,6
115KONICA Karina 6254ZDZIESZOWICESenior I K - 201K 122020-07-17 14:28:5801:14:4302:10:4303:07:5004:20:41.45+01:54:207:547,6
116PODWÓJCI Michał 6265#BIEGAJZESLAWKIEMSKÓRZEWOSenior II M - 30 58M 1042020-07-17 14:24:4801:08:4301:59:4003:08:0604:22:11.40+01:55:507:567,6
117HOFMAN Jakub 6339WARSZAWAMasters M - 40 28M 1052020-07-17 13:35:1901:09:5003:08:0304:22:11.80+01:55:507:567,6
118WALCZAK Adela 6363CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 309K 132020-07-17 14:04:4901:13:5902:09:4803:10:2504:22:35.80+01:56:147:577,5
119MAĆKOWSKI Mateusz 6065NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃMasters M - 40 29M 1062020-07-17 13:38:3901:13:1002:09:2403:11:2004:23:07.80+01:56:467:587,5
120SOKOLOWSKI Adam 6030WROCŁAWSenior II M - 30 59M 1072020-07-17 14:02:2901:06:2602:00:3603:04:4004:25:32.90+01:59:118:027,5
121CĄKAŁA Zuzanna 6343ZAŁOGA GÓRSKALUBINSenior I K - 202K 142020-07-17 13:34:3901:11:2102:05:2103:10:4004:26:05.15+01:59:448:037,4
122SWATOWSKI Tomasz 6326KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 60M 1082020-07-17 13:38:5901:07:2001:57:4103:12:5104:26:33.55+02:00:128:047,4
123JÓŹWIAK Michał 6372KÓRNIKMasters M - 40 30M 1092020-07-17 14:28:4801:12:4202:05:4503:07:2104:27:28.30+02:01:078:067,4
124KUBAS Krystian 6101PRUSZCZBIEGA/STRASZYNULTRATEAMPRUSZCZ GDANSKISenior II M - 30 61M 1102020-07-17 14:13:3801:12:1702:08:0003:03:0804:27:39.40+02:01:188:067,4
125NIKOLIN Andrzej 6121WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)Senior I M - 20 16M 1112020-07-17 14:19:5801:08:4202:01:2603:09:2004:27:59.85+02:01:388:077,4
126HOŁYST Marcin 6379CENTRUM FORMY 58100MARCINOWICESenior II M - 30 62M 1122020-07-17 13:39:3901:06:5202:00:4503:03:0704:28:54.40+02:02:338:087,4
127NOWAKOWSKI Karol 6120JEDLIŃSKSenior II M - 30 63M 1132020-07-17 13:46:4901:14:1402:12:3003:16:5504:28:59.00+02:02:388:097,4
128ZIELIŃSKI Dominik 6329ŚREMSenior II M - 30 64M 1142020-07-17 14:07:4801:10:4502:06:3203:10:0404:30:12.15+02:03:518:117,3
129BYCZKOWSKI Dariusz 6061LEGNICASenior II M - 30 65M 1152020-07-17 14:13:0801:12:2002:06:5303:10:2504:30:17.00+02:03:568:117,3
130GROZIK Michał 6176PORANNI BIEGACZEGAJKÓWWeteran I M - 50 4M 1162020-07-17 14:22:3801:08:2902:03:2603:08:3004:30:33.55+02:04:128:117,3
131MARECKI Grzegorz 6231KRAPKOWICE BIEGAKRAPKOWICEMasters M - 40 31M 1172020-07-17 13:56:1901:10:1102:05:2903:11:1004:30:43.30+02:04:228:127,3
132ORDYNIEC Sławomir 6311KB LEROY MERLINŚWIDNICASenior I M - 20 17M 1182020-07-17 13:40:5901:06:3601:57:5102:55:1304:30:59.20+02:04:388:127,3
133WOJTKOWIAK Marta 6270WARSZAWASenior II K - 3010K 152020-07-17 13:33:5901:16:0402:12:2903:14:0704:31:42.10+02:05:218:147,3
134KRUKOWSKI Łukasz 6067MKS SIECHNICEGROBLICESenior II M - 30 66M 1192020-07-17 14:06:4901:12:5302:11:1403:18:2304:34:31.75+02:08:108:197,2
135POLACZEK Daniel 6127IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 18M 1202020-07-17 13:37:3901:10:5302:03:1503:10:1404:34:46.70+02:08:258:197,2
136WALEŃSKI Maciej 6004PIASKISenior II M - 30 67M 1212020-07-17 13:49:3801:09:4502:08:3003:15:2704:35:29.95+02:09:088:207,2
137DREAS Jakub 6263WĘDZIKOWSKITEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYSenior II M - 30 68M 1222020-07-17 14:03:5801:13:1302:09:4403:16:4904:35:54.55+02:09:338:217,2
138MARIN IRIGARAY Alberto 6075ALMERÍASenior II M - 30 69M 1232020-07-17 14:26:4801:14:0802:08:1803:16:5704:36:41.20+02:10:208:237,2
139PAŻUCHA Wojciech 6330LUSÓWKOMasters M - 40 32M 1242020-07-17 14:22:1901:08:5002:02:4503:19:2404:36:58.35+02:10:378:237,1
140KOŁODZIEJ Mariusz 6054TMTEAMLEGNICAMasters M - 40 33M 1252020-07-17 13:45:3901:12:1003:17:4504:39:18.40+02:12:578:277,1
141PÓŁROLNICZAK Pawel 6340ŁUBNIANYSenior II M - 30 70M 1262020-07-17 14:00:3801:20:0102:19:2703:19:0404:40:43.85+02:14:228:307,1
142STRZELCZYK Wiktor 6102CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWSenior II M - 30 71M 1272020-07-17 13:36:3901:15:4602:16:4703:22:1304:40:50.75+02:14:298:307,1
143BARTOSIEWICZ Adam 6365GRYFINOMasters M - 40 34M 1282020-07-17 14:14:2801:15:4802:12:1903:20:1004:41:23.30+02:15:028:317,0
144GŁÓWKA Maciej 6014ISOFIT.PLKARWIANYSenior II M - 30 72M 1292020-07-17 14:17:5801:18:0503:25:5104:41:56.40+02:15:358:327,0
145TALAREK Robert 6335SMT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 35M 1302020-07-17 13:43:4801:13:5802:11:3903:16:4404:42:07.35+02:15:468:327,0
146PERENC Michał 6184CARPATHIAN RUNNERSJAROSŁAWSenior I M - 20 19M 1312020-07-17 14:30:5801:20:4602:21:1003:23:5304:42:57.15+02:16:368:347,0
147MISIAK Artur 6356STRONIE ŚLĄSKIEWeteran I M - 50 5M 1322020-07-17 13:42:3901:12:4202:10:2203:19:5704:43:25.65+02:17:048:357,0
148MACHTAŁOWICZ Szymon 6022ŁÓDŹSenior II M - 30 73M 1332020-07-17 13:47:4901:16:5302:17:4303:25:2004:43:45.85+02:17:248:357,0
149KRZESZOWIEC Jacek 6077WROCŁAWMasters M - 40 36M 1342020-07-17 14:06:3801:13:0302:11:1803:20:3304:43:56.15+02:17:358:367,0
150JAŹWIŃSKI Krzysztof 6098ROZBIEGANI ŻYCHLINŻYCHLINMasters M - 40 37M 1352020-07-17 13:47:3901:17:0302:17:4703:25:3004:44:12.05+02:17:518:367,0
151ZWOLIŃSKI Mariusz 6165WARSZAWAMasters M - 40 38M 1362020-07-17 13:48:4901:12:3102:10:3603:17:0704:44:32.85+02:18:118:377,0
152DUPLA Konrad 6341WROCŁAWMasters M - 40 39M 1372020-07-17 13:44:4901:10:1302:08:0703:17:0004:44:42.95+02:18:218:377,0
153KSIĄDZ Karol 6213KRYRYSenior II M - 30 74M 1382020-07-17 14:10:5801:19:2102:15:2103:25:1704:45:06.90+02:18:458:386,9
154RYCHLEWICZ Tomasz 6019WROCŁAWSenior II M - 30 75M 1392020-07-17 13:42:2901:10:5002:08:5503:22:4804:45:11.45+02:18:508:386,9
155WOJTOWICZ Karolina 6338POZNAŃSenior II K - 3011K 162020-07-17 14:11:1801:12:4902:07:4503:15:0004:45:25.95+02:19:048:386,9
156WOJCIECHOWSKA Dorota 6150OLEŚNICAMasters K - 404K 172020-07-17 13:42:0901:15:3502:12:3703:21:0904:46:02.20+02:19:418:406,9
157KARCZ Tomasz 6393WROCŁAWMasters M - 40 40M 1402020-07-17 14:07:5701:10:0602:07:5903:14:4804:46:14.10+02:19:538:406,9
158PASZKE Maciej 6235SKALPELTORUŃSenior II M - 30 76M 1412020-07-17 13:56:3902:16:4603:28:1304:46:24.70+02:20:038:406,9
159PIWKO Mateusz 6138SZCZECINSenior II M - 30 77M 1422020-07-17 14:20:2901:14:1802:10:0103:25:3304:46:32.45+02:20:118:406,9
160HUBKA Jerzy 6306ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEWeteran I M - 50 6M 1432020-07-17 13:35:0901:16:5102:16:5403:28:3404:46:42.70+02:20:218:416,9
161RESZKA Marek 6026LUBLINSenior II M - 30 78M 1442020-07-17 14:01:5801:10:5802:06:4703:32:2504:47:03.00+02:20:428:416,9
162TYLKOWSKI Filip 6285WROCŁAWSenior I M - 20 20M 1452020-07-17 14:06:2801:11:4202:05:2603:15:5404:47:10.15+02:20:498:426,9
163PIĄTKIEWICZ Łukasz 6094TOUR DE ZBÓJRADZISZÓWSenior II M - 30 79M 1462020-07-17 14:23:5801:16:4802:15:5003:26:0404:47:29.05+02:21:088:426,9
164WALENDA Mateusz 6240KS KANAŁEKGARWOLINSenior II M - 30 80M 1472020-07-17 13:51:5801:08:1902:09:3703:20:5904:48:25.05+02:22:048:446,9
165ZABŁOCKI Mateusz 6071WIELUŃSenior II M - 30 81M 1482020-07-17 14:04:1801:18:1902:18:1203:27:2204:49:25.85+02:23:048:466,8
166WALCZAK Agnieszka 6146OLKUSZBIEGABOLESŁAWMasters K - 405K 182020-07-17 13:48:2901:15:1802:12:0603:27:3304:49:51.65+02:23:308:476,8
167ŁUBIK Renata 6199PRO-RUN WROCŁAWKIEŁCZÓWWeteran K - 501K 192020-07-17 14:24:3801:20:2703:27:4204:50:09.05+02:23:488:476,8
168NESTEREWICZ Ryszard 6204LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 602M 1492020-07-17 14:22:2901:11:1802:07:3703:26:0504:51:14.50+02:24:538:496,8
169KURCZEK Tomasz 6290GLIWICEMasters M - 40 41M 1502020-07-17 13:44:4101:16:0702:14:3503:26:1604:51:40.95+02:25:198:506,8
170TOMCZYK Angelika 6312ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior II K - 3012K 202020-07-17 13:40:4901:21:5802:23:1903:33:1304:52:15.95+02:25:548:516,8
171KOTKIEWICZ Karol 6066LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKSenior II M - 30 82M 1512020-07-17 13:50:0801:12:1502:12:2703:26:2204:52:27.50+02:26:068:516,8
172VON OSSOWSKA Aleksandra Von Ossowska 6139TJPOZNAŃSenior II K - 3013K 212020-07-17 13:54:2901:22:4702:23:5103:35:1304:52:31.15+02:26:108:516,8
173KNEBLOCH Kasper 6362DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 83M 1522020-07-17 14:04:5901:16:0302:13:0803:27:5504:53:25.85+02:27:048:536,7
174JĘCZMIEŃ Marlena 6097CENTRUM FORMY 58100ŚWIDNICASenior II K - 3014K 222020-07-17 13:39:5901:19:3702:23:0203:33:1804:54:08.95+02:27:478:546,7
175KANTOREK Piotr 6060SKIERNIEWICEMasters M - 40 42M 1532020-07-17 14:17:3901:18:1102:12:5903:26:5004:55:01.65+02:28:408:566,7
176SZCZEPAŃSKA-BUDA Anna 6074WROCŁAWSenior II K - 3015K 232020-07-17 13:37:0901:19:0703:32:3504:55:09.50+02:28:488:566,7
177KNEZEVIC Srdjan 6123LJUBLJANAMasters M - 40 43M 1542020-07-17 14:17:2701:18:2302:13:1503:27:0204:55:14.00+02:28:538:566,7
178BIERNACKA Kasia 6286WARSZAWAWeteran K - 502K 242020-07-17 14:26:0801:17:3102:17:4403:31:0704:55:32.55+02:29:118:576,7
179STASZEWSKI Dariusz 6198TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 84M 1552020-07-17 14:01:3801:20:3802:22:2703:35:0904:56:18.65+02:29:578:586,7
180HAŁA Marta 6278TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 406K 252020-07-17 14:16:0901:23:1403:29:4804:56:55.65+02:30:348:596,7
181PILC Anna 6267TARNOWO PODGORNESenior II K - 3016K 262020-07-17 14:15:5701:23:2602:19:1203:30:0004:57:06.95+02:30:459:006,7
182BEDNARCZYK Paweł 6084PZU SPORT TEAMBABKIMasters M - 40 44M 1562020-07-17 13:59:4801:12:5102:11:5003:23:3404:57:17.00+02:30:569:006,7
183CHMURKO Michał 6246BLACKSHEEPTEAMGLIWICESenior II M - 30 85M 1572020-07-17 14:09:3801:17:3702:18:4303:32:0204:57:19.95+02:30:589:006,7
184STANIEK Sławomir 6245BSTRYBNIKMasters M - 40 45M 1582020-07-17 14:09:2801:17:4602:18:4703:32:1304:57:29.75+02:31:089:006,7
185NOWAK Sebastian 6357ŚWIĘTA KATARZYNAMasters M - 40 46M 1592020-07-17 14:25:0901:19:3002:19:5503:34:1304:58:08.15+02:31:479:026,6
186JANCZAK Piotr 6358ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 47M 1602020-07-17 14:25:1801:19:2302:19:4103:34:0404:58:17.40+02:31:569:026,6
187FRĄCKOWIAK Dariusz 6168GOSTYŃSenior II M - 30 86M 1612020-07-17 13:49:4901:09:3502:09:2303:18:3404:58:33.35+02:32:129:026,6
188KRASUSKI Marcin 6227MARCIN KRASUSKIWARSZAWASenior II M - 30 87M 1622020-07-17 13:44:5801:16:1902:15:1303:28:0204:58:57.00+02:32:369:036,6
189WOLEK Jerzy 6234TYCHYWeteran II M - 603M 1632020-07-17 13:45:5901:18:3803:32:3405:00:46.90+02:34:259:066,6
190RELEWICZ Maciej 6021WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 48M 1642020-07-17 13:59:0901:22:0202:22:1103:34:4005:01:27.80+02:35:069:086,6
191SKOCZEK Przemysław 6233WARSZAWASenior II M - 30 88M 1652020-07-17 13:52:0801:12:4202:13:4603:32:5205:01:42.65+02:35:219:086,6
192ZALIŃSKI Leszek 6189WROCŁAWSenior II M - 30 89M 1662020-07-17 13:40:1901:15:2603:29:2205:03:02.50+02:36:419:116,5
193NEUMANN Jacek 6355CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran I M - 50 7M 1672020-07-17 13:57:5801:22:0102:25:2903:34:3205:03:22.50+02:37:019:116,5
194WALCZAK Dariusz 6144OLKUSZBIEGABOLESŁAWMasters M - 40 49M 1682020-07-17 13:48:3901:18:5002:24:2403:39:4305:05:07.55+02:38:469:146,5
195RYSZCZYK Adam 6354RUN2BFREERYBNIKMasters M - 40 50M 1692020-07-17 14:30:1801:29:1902:28:5103:39:1905:05:52.45+02:39:319:166,5
196HELIOSZ Adam 6353RUN2BFREERYBNIKMasters M - 40 51M 1702020-07-17 14:30:0801:29:3002:28:5703:39:3205:06:01.90+02:39:409:166,5
197SZELĄGIEWICZ Arek 6175SZCZECINMasters M - 40 52M 1712020-07-17 14:13:2801:19:4302:22:4703:38:5105:06:11.20+02:39:509:166,5
198GIERASIMOWICZ Szymon 6239TOTALSPORT.PLDOBRAMasters M - 40 53M 1722020-07-17 13:58:3801:22:1402:24:0903:37:4405:06:11.65+02:39:509:166,5
199MAJ Marek 6151ŚLĘZAK TEAMWROCŁAWMasters M - 40 54M 1732020-07-17 13:43:5901:20:4102:23:2303:37:4905:06:27.55+02:40:069:176,5
200KRZYŻEWSKI Roger 6136INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ROGER KRZYŻEWSKIKRAKÓWSenior II M - 30 90M 1742020-07-17 14:30:4101:21:0802:21:5903:39:4505:06:50.60+02:40:299:176,5
201KAMYSZ Robert 6292KLUB WYSKOGÓRSKI KRAKÓWKRAKÓWWeteran I M - 50 8M 1752020-07-17 13:57:1901:19:1502:19:1403:34:1805:07:22.95+02:41:019:186,4
202LEWANDOWSKI Leszek 6323POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 55M 1762020-07-17 14:00:5901:24:0502:28:5603:44:1305:07:44.50+02:41:239:196,4
203TRZASKACZ Tomasz 6347OBORYGENITRZEBNICAMasters M - 40 56M 1772020-07-17 14:19:0801:31:5002:30:1403:38:2805:08:25.45+02:42:049:206,4
204ZIÓŁKOWSKI Piotr 6105BRUKSELAMasters M - 40 57M 1782020-07-17 13:50:4801:21:1702:22:2003:37:3305:08:28.55+02:42:079:206,4
205CZERNIAK Tobiasz 6250KRAPKOWICESenior II M - 30 91M 1792020-07-17 13:55:5901:10:3502:08:3603:32:4505:10:29.70+02:44:089:246,4
206BRONOWSKA Justyna 6122TUPTAM.PLBIELSKO-BIAŁAMasters K - 407K 272020-07-17 14:27:5801:23:4702:26:2803:44:1405:10:39.30+02:44:189:246,4
207JOŃCZYK Anna 6070OZIMEKSenior II K - 3017K 282020-07-17 14:06:0801:24:5602:27:0503:40:2705:10:54.60+02:44:339:256,4
208POLAŃSKI Mateusz 6361SPALICESenior II M - 30 92M 1802020-07-17 14:28:0901:15:3502:17:0103:37:0505:12:11.05+02:45:509:276,3
209TOMASZEWSKI Wojciech 6346KUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 21M 1812020-07-17 14:18:5901:22:0802:29:3503:44:4305:12:13.35+02:45:529:276,3
210KURZYNIEC Łukasz 6197WROCŁAWSenior II M - 30 93M 1822020-07-17 14:18:3801:33:0403:46:3105:16:16.05+02:49:559:356,3
211DOBOSZ Leszek 6133POZNAŃSenior II M - 30 94M 1832020-07-17 14:32:5901:23:5102:30:1803:41:5005:16:52.70+02:50:319:366,2
212PILARSKA Magdalena 6324STR POZNANPOZNANSenior II K - 3018K 292020-07-17 14:21:4901:22:4602:27:2803:41:3905:17:03.35+02:50:429:366,2
213WALASZCZYK Michalina 6258@HAPPYMUMOF4KIDSGNIEZNOSenior II K - 3019K 302020-07-17 14:20:3901:26:1802:30:3803:45:3305:17:10.60+02:50:499:366,2
214MATYLA Roman 6193WROCŁAWSenior II M - 30 95M 1842020-07-17 14:18:0002:36:1505:17:56.00+02:51:359:386,2
215GODLEWSKI Adam 6236SKALPELPŁOCKSenior II M - 30 96M 1852020-07-17 13:56:2901:18:0402:23:0603:37:0005:18:26.20+02:52:059:386,2
216DOMOSŁAWSKA Joanna 6191WROCŁAWMasters K - 408K 312020-07-17 13:40:0801:20:5302:23:5103:44:0005:18:41.30+02:52:209:396,2
217KOPACKA Eliza 6015WAŁBRZYCHSenior II K - 3020K 322020-07-17 13:47:1901:21:0702:24:4903:44:1905:19:18.25+02:52:579:406,2
218KRAJEWSKA Agata 6366OŁAWAMasters K - 409K 332020-07-17 13:46:3901:27:2702:30:1303:46:3105:19:49.45+02:53:289:416,2
219CHWALISZ Paweł 6190WROCŁAWMasters M - 40 58M 1862020-07-17 13:34:2901:18:3902:19:5403:41:2505:20:00.50+02:53:399:416,2
220HAWRYLISZYN Jan 6194ŁOZINASenior II M - 30 97M 1872020-07-17 13:37:2901:26:0402:36:5903:50:4105:21:42.35+02:55:219:446,2
221GRUSZKA Anna 6186PLEWISKAMasters K - 4010K 342020-07-17 13:37:2001:26:1302:36:1703:51:0505:21:51.05+02:55:309:456,2
222KWIECIEŃ Robert 6085KIELCEMasters M - 40 59M 1882020-07-17 13:45:2901:21:2402:25:5703:46:1005:22:30.25+02:56:099:466,1
223STEFANIAK Marcin 6011STR POZNAŃ/PREFAWAABDĄBRÓWKAMasters M - 40 60M 1892020-07-17 14:04:0901:17:5502:23:1503:38:3905:22:30.35+02:56:099:466,1
224RYPUŁA Maria 6063ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYSenior II K - 3021K 352020-07-17 13:56:5901:22:1802:25:2403:50:1305:23:27.45+02:57:069:486,1
225SOBORSKA Sylwia 6208SAINT GOBAIN SQUADOLKUSZMasters K - 4011K 362020-07-17 13:48:1901:27:2102:34:5603:48:4205:25:09.85+02:58:489:516,1
226SNIEGOCKI Pawel 6145TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 61M 1902020-07-17 14:16:1701:26:5102:31:1703:54:1805:25:13.70+02:58:529:516,1
227WIŚNIEWSKI Tomasz 6032ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 62M 1912020-07-17 13:41:4801:21:1302:29:0603:51:0705:25:53.40+02:59:329:526,1
228CZARNIECKI Daniel 6171TIEPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 98M 1922020-07-17 14:21:1901:21:1902:25:4903:49:0005:26:19.95+02:59:589:536,1
229ŻMIJEWSKA Dominika 6108TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKSenior II K - 3022K 372020-07-17 14:03:2801:26:0802:32:0803:50:3105:26:38.70+03:00:179:536,1
230KOT Tomasz 6282WARSZAWAMasters M - 40 63M 1932020-07-17 13:57:4801:22:0902:27:5503:52:1105:27:07.70+03:00:469:546,1
231KISIELIŃSKI Tomasz 6201GDYNIAWeteran I M - 50 9M 1942020-07-17 13:35:4001:17:2402:21:5603:47:1705:27:25.90+03:01:049:556,0
232GREŃ Maria 6180CENTRUM FORMY 58100DZIERŻONIÓWSenior I K - 203K 382020-07-17 13:39:4901:21:2902:25:4903:45:5605:28:53.35+03:02:329:576,0
233GRZESIOK Wojciech 6395DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 64M 1952020-07-17 14:26:1801:17:2502:17:3103:43:5905:30:32.45+03:04:1110:006,0
234PUZIO Maciej 6183KRAKÓWSenior II M - 30 99M 1962020-07-17 14:24:0801:22:1702:29:4503:47:0005:30:52.90+03:04:3110:016,0
235MAZUR Katarzyna 6371UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEMasters K - 4012K 392020-07-17 14:09:4901:30:5504:00:0105:31:53.05+03:05:3210:036,0
236GRZYBEK Tomasz 6111KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAMasters M - 40 65M 1972020-07-17 14:23:0801:19:5902:23:1103:45:1205:32:12.15+03:05:5110:046,0
237KRUTULSKI Michał 6112KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAMasters M - 40 66M 1982020-07-17 14:22:5801:20:0802:23:0403:45:1805:32:22.85+03:06:0110:046,0
238SOSNÓWKA Leszek 6153KLUB SOSNOWYDZIAŁDOWOWeteran I M - 50 10M 1992020-07-17 13:39:1001:22:0702:25:1403:47:3105:33:30.30+03:07:0910:065,9
239MISZCZYK Marcin 6389KRAKÓWMasters M - 40 67M 2002020-07-17 14:08:2701:27:1002:33:5603:54:3605:34:26.00+03:08:0510:085,9
240SAWICKA Agnieszka Sawicka 6143DELOITTE ADVENTURE TEAMPOZNAŃSenior II K - 3023K 402020-07-17 14:08:5801:32:0102:39:4504:01:2905:35:27.40+03:09:0610:095,9
241PIEKIELNIAK Rafał 6313BIAŁE CZY CZARNE SKARPETKI?PYSKOWICESenior II M - 30 100M 2012020-07-17 14:22:0801:28:3502:32:5203:55:5105:35:58.15+03:09:3710:105,9
242JAGACKI Piotr 6226RYKOWISKOPŁOCKMasters M - 40 68M 2022020-07-17 13:50:4001:21:3602:32:0103:55:2705:35:59.55+03:09:3810:105,9
243GRUCHOT Małgorzata 6256WBOGOGOLINMasters K - 4013K 412020-07-17 13:56:0901:20:3502:22:5703:55:3605:37:10.50+03:10:4910:135,9
244PFAJFER Marek 6092MARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 101M 2032020-07-17 14:01:0901:31:0602:37:0003:55:3805:37:57.35+03:11:3610:145,9
245FLORCZAK Bartosz 6321BARTOSZ FLORCZAK - DIETETYKWROCŁAWSenior I M - 20 22M 2042020-07-17 13:59:3801:35:4002:45:1304:04:2805:38:36.10+03:12:1510:155,8
246BARANIECKI Zbigniew 6203100 MCPPOZNAŃWeteran II M - 604M 2052020-07-17 13:33:4901:33:1102:40:4304:00:3505:38:37.60+03:12:1610:155,8
247FLORCZAK Zdzisław 6148SIŁA OGRAWROCŁAWWeteran II M - 605M 2062020-07-17 13:59:2901:35:2202:45:1904:04:4005:38:45.75+03:12:2410:155,8
248CHORĄŻY Izabela 6229CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior I K - 204K 422020-07-17 13:42:5901:40:1002:49:5004:08:4705:38:54.10+03:12:3310:165,8
249KARCZEWSKI Tomasz 631810 MINUT PO PŁASKIMPUSZCZYKOWOMasters M - 40 69M 2072020-07-17 13:49:1901:19:4102:31:3403:56:0405:39:35.35+03:13:1410:175,8
250CZESKA Karolina 6083LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 3024K 432020-07-17 14:29:2001:30:2402:41:0704:00:5605:40:08.45+03:13:4710:185,8
251WALCZAK Anna 6119WARSZAWAMasters K - 4014K 442020-07-17 14:04:3801:29:1802:41:1704:02:2905:40:38.90+03:14:1710:195,8
252KRZEMIEŃ Bartosz 6128KATOWICEMasters M - 40 70M 2082020-07-17 13:55:2101:28:0202:34:2604:03:3405:41:27.55+03:15:0610:205,8
253PIOTROWSKI Mariusz 6137CHORZÓWMasters M - 40 71M 2092020-07-17 13:55:1901:28:0402:34:3004:03:3805:41:35.25+03:15:1410:215,8
254GRZYBEK Sławomir 6230KATOWICESenior II M - 30 102M 2102020-07-17 14:16:4801:26:5202:39:5604:06:2005:41:35.85+03:15:1410:215,8
255STACHOWIAK Magda 6224RYDZYNASenior II K - 3025K 452020-07-17 13:53:3801:25:5702:38:5103:59:4505:42:07.70+03:15:4610:225,8
256KORECKI Marcin 63254FI16DOBCZYCEMasters M - 40 72M 2112020-07-17 14:03:3801:24:4402:28:4604:00:5305:42:09.65+03:15:4810:225,8
257MADAJ Paweł 6062BIEGAM, BO NIE LUBIĘPOZNAŃMasters M - 40 73M 2122020-07-17 14:23:4801:27:3202:38:3903:56:3705:42:21.80+03:16:0010:225,8
258OHLA Justyna 6031BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃMasters K - 4015K 462020-07-17 14:23:3801:27:4302:39:0103:56:4805:42:31.75+03:16:1010:225,8
259ŚNIEGOCKA Magdalena 6215TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4016K 472020-07-17 14:15:4801:27:2102:39:4904:03:0105:43:06.85+03:16:4510:235,8
260BUCKO Karolina 6259TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKIEKRZMasters K - 4017K 482020-07-17 14:15:3901:27:2504:03:1105:43:13.40+03:16:5210:245,8
261SMOLARCZYK Grzegorz 6211SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 74M 2132020-07-17 14:12:3801:30:3602:50:0804:05:1405:43:42.20+03:17:2110:245,8
262KRYSZTOFIAK Dawid 6266WARSZAWASenior I M - 20 23M 2142020-07-17 14:15:2901:14:4302:23:3003:54:2905:44:20.75+03:17:5910:265,7
263NOWICKI Marek 6177PORANNI BIEGACZEDOBRZYKOWICEMasters M - 40 75M 2152020-07-17 14:22:4801:35:4602:57:0004:03:1905:44:39.75+03:18:1810:265,7
264BAR Aleksandra 6163GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4018K 492020-07-17 13:58:2901:35:4902:51:1304:10:5505:44:42.95+03:18:2110:265,7
265SKORNIAK Katarzyna 6387POZNAŃSenior II K - 3026K 502020-07-17 14:10:0801:32:4102:44:2804:06:1005:45:23.40+03:19:0210:285,7
266PLACKOWSKI Marcin 6296GOSTYŃPOZNAŃSenior I M - 20 24M 2162020-07-17 13:57:0801:19:3202:25:4703:56:4905:47:56.15+03:21:3510:325,7
267LOPATIN Ilya 6160WROCŁAWSenior II M - 30 103M 2172020-07-17 14:21:2801:36:4202:42:1804:05:5805:48:04.80+03:21:4310:325,7
268LISZKA Ela 6200JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKMasters K - 4019K 512020-07-17 14:18:0801:40:4902:55:2404:15:0805:48:10.70+03:21:4910:335,7
269ŻURAWIK Marcin 6322SAINT GOBAIN SQUADKOŁOMasters M - 40 76M 2182020-07-17 14:25:2801:36:1702:44:1504:02:0305:48:20.90+03:21:5910:335,7
270SKÓRA Marcin 6276EMES I PARTNERZYTARNÓWMasters M - 40 77M 2192020-07-17 14:08:1801:29:1902:31:0304:01:5905:48:35.35+03:22:1410:335,7
271NETOLICKÝ Martin 6271BRNOSenior II M - 30 104M 2202020-07-17 13:48:5901:37:4502:47:2904:07:0005:49:10.85+03:22:4910:345,7
272SOKOLOWSKA Katarzyna 6188WARSZAWAMasters K - 4020K 522020-07-17 14:09:0901:31:2202:37:4204:06:5005:51:27.50+03:25:0610:395,6
273SIELIWONIK Anita 6130WARSZAWAMasters K - 4021K 532020-07-17 14:19:4001:32:5402:39:3404:01:5405:51:39.45+03:25:1810:395,6
274SUŁEK Tomek 6129WARSZAWAMasters M - 40 78M 2212020-07-17 14:19:2901:33:0604:02:0505:51:51.75+03:25:3010:395,6
275BARAN Jędrzej 6283HASAJ TO!SZCZECINSenior II M - 30 105M 2222020-07-17 13:54:4801:32:2502:40:2904:03:3805:52:27.75+03:26:0610:405,6
276MROZIŃSKI Albert 6051ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 79M 2232020-07-17 14:18:2801:46:0302:55:5704:09:2305:52:38.20+03:26:1710:415,6
277TKACZ Rafał 6275HASAJ TO!SZCZECINSenior II M - 30 106M 2242020-07-17 13:54:3201:32:1802:40:5104:03:5205:52:43.25+03:26:2210:415,6
278MROZIŃSKA Renata 6050ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4022K 542020-07-17 14:18:1801:46:1402:56:1004:09:3705:52:48.70+03:26:2710:415,6
279NOWOSAD Artur 6289WOŁÓWMasters M - 40 80M 2252020-07-17 14:16:2001:25:0102:32:3204:04:4405:53:50.50+03:27:2910:435,6
280KOWALCZYK Katarzyna 6293IWINYSenior II K - 3027K 552020-07-17 14:01:2901:40:0902:51:2004:18:0605:54:35.60+03:28:1410:445,6
281MODRZYŃSKI Przemysław 6149ELBLĄGWeteran I M - 50 11M 2262020-07-17 14:10:2801:33:1502:42:0404:13:0105:54:42.20+03:28:2110:445,6
282SOBKOWIAK Sławomir 6295WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 81M 2272020-07-17 14:00:2801:27:5102:38:1404:12:5305:54:54.05+03:28:3310:455,6
283SCHLAPPA Sebastian 6124IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters M - 40 82M 2282020-07-17 13:36:2901:29:3702:46:3504:09:0905:55:05.05+03:28:4410:455,6
284TRZCINA Agata 6057ŚWIDNICAMasters K - 4023K 562020-07-17 14:26:2801:33:1002:43:4004:10:4505:55:52.90+03:29:3110:475,6
285TOKARSKI Rafał 6375KRAKÓWMasters M - 40 83M 2292020-07-17 14:27:1001:34:5402:49:5604:01:5005:56:22.55+03:30:0110:475,6
286TOKARSKA Bożena 6374#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMasters K - 4024K 572020-07-17 14:26:5801:35:0402:50:0004:02:0005:56:31.30+03:30:1010:485,6
287WYSMOLINSKA Karolina 6205BIERNATKIMasters K - 4025K 582020-07-17 13:44:2901:32:5002:49:1504:16:4705:57:02.70+03:30:4110:495,5
288GONERA Kazimierz 6002KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II M - 606M 2302020-07-17 13:36:1901:27:2402:42:0504:14:4806:00:24.15+03:34:0310:555,5
289CZUPRYNSKI Rafal 6090WARSZAWASenior II M - 30 107M 2312020-07-17 13:58:0801:24:2002:32:4004:01:1106:01:25.85+03:35:0410:575,5
290KAWĘCKA Kinga 6087ADIDAS RUNNERSWARSZAWAMasters K - 4026K 592020-07-17 14:12:5901:44:4602:58:1304:17:0206:01:31.80+03:35:1010:575,5
291TERKA Barbara 6068POZNAŃMasters K - 4027K 602020-07-17 14:12:4901:44:5602:58:3204:17:1206:01:42.20+03:35:2110:575,5
292SEREDA Andrii 6135KRAKOWSenior II M - 30 108M 2322020-07-17 14:02:4801:31:5102:41:4704:08:1506:01:49.20+03:35:2810:575,5
293STASZCZUK Jarosław 6210WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIEBRZEGMasters M - 40 84M 2332020-07-17 14:19:1901:36:0002:53:5204:11:2606:02:06.40+03:35:4510:585,5
294CYKOWSKI Wojciech 6344KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W OPOLUTUŁOWICESenior I M - 20 25M 2342020-07-17 13:53:5801:29:3502:44:3504:03:3206:02:52.70+03:36:3110:595,5
295PISULA Paulina 6345KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWATUŁOWICESenior II K - 3028K 612020-07-17 13:53:4801:29:4402:44:4904:03:4206:03:03.40+03:36:4211:005,5
296NEUMANN Beata 6043CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran K - 503K 622020-07-17 13:57:3001:37:5502:55:2504:25:1106:03:04.50+03:36:4311:005,5
297ADAMSKI Bartłomiej 6272MODLNICAMasters M - 40 85M 2352020-07-17 14:07:5901:34:5202:55:2404:20:2206:04:58.90+03:38:3711:035,4
298WALKER Stephen 6298WARSAWSenior I M - 20 26M 2362020-07-17 14:11:4701:44:4203:00:1704:22:2706:05:22.00+03:39:0111:045,4
299ABGAROWICZ Maja 6299WARSZAWASenior II K - 3029K 632020-07-17 14:11:3801:44:5203:00:2806:05:31.00+03:39:1011:045,4
300FALENDER Anna 6058CENTRUM FORMY 58-100ŚWIDNICAMasters K - 4028K 642020-07-17 14:26:3801:33:0402:51:0504:19:1806:05:52.25+03:39:3111:055,4
301ŁUKASIK Bartłomiej 6107PNIEWYSenior II M - 30 109M 2372020-07-17 14:07:2001:40:3903:01:0604:25:4906:06:10.45+03:39:4911:055,4
302SADOWSKA Justyna 6007SULEJÓWEKMasters K - 4029K 652020-07-17 14:10:1801:38:3002:49:0304:17:2806:06:57.15+03:40:3611:075,4
303KOTNIEWICZ Piotr 6391OPOLESenior I M - 20 27M 2382020-07-17 14:14:5801:30:1402:41:1404:15:1706:07:14.15+03:40:5311:075,4
304PRZYBYLSKI Witek 6392MUAY RUNNING TEAMZALASEWOMasters M - 40 86M 2392020-07-17 14:28:3901:44:3703:12:1304:23:2106:09:07.90+03:42:4611:115,4
305CICHY Roman 6384MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 87M 2402020-07-17 14:28:2901:44:4903:12:1604:23:3106:09:17.25+03:42:5611:115,4
306KAPŁON Anna 6118WARSZAWAMasters K - 4030K 662020-07-17 14:04:2801:37:0102:58:0304:23:3306:11:03.80+03:44:4211:145,3
307STOŁOWSKI Robert 6294AMICAWIELEŃMasters M - 40 88M 2412020-07-17 14:00:1801:31:4502:50:0104:25:2806:11:06.95+03:44:4511:145,3
308KOWALSKI Ireneusz 6082WROCŁAWWeteran I M - 50 12M 2422020-07-17 14:14:1801:44:4303:08:4504:30:3606:11:33.55+03:45:1211:155,3
309NAKONECZNA Anna 6081WROCŁAWMasters K - 4031K 672020-07-17 14:14:0801:44:5103:08:5904:30:4806:11:43.50+03:45:2211:155,3
310KUREK Jarosław 6212RAJ-D ORZESZEORZESZEMasters M - 40 89M 2432020-07-17 14:12:2901:30:4502:50:2304:21:2906:12:21.50+03:46:0011:175,3
311PIÓRKOWSKA Jolanta 6010KOŁO BIEGAKOŁOMasters K - 4032K 682020-07-17 14:25:5701:35:4602:49:4304:23:4506:14:16.75+03:47:5511:205,3
312PAWLAK Katarzyna 6134KOŁO BIEGAKOŁOSenior II K - 3030K 692020-07-17 14:25:4801:35:5402:43:4804:12:0306:14:24.10+03:48:0311:205,3
313JANKOWSKI Rafał 6103KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 110M 2442020-07-17 14:25:3801:36:0502:44:0204:12:1106:14:35.20+03:48:1411:215,3
314HACHOŁ Justyna 6080WEOCŁAWSenior II K - 3031K 702020-07-17 14:13:5701:44:5703:09:1104:30:5806:14:45.45+03:48:2411:215,3
315PLEWA Katarzyna 6099STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3032K 712020-07-17 13:44:0901:31:2902:53:1004:28:5606:16:42.90+03:50:2111:245,3
316FRĄCZEK Michał 6091BNW WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 90M 2452020-07-17 14:13:4901:30:3002:50:4304:28:3006:18:56.60+03:52:3511:295,2
317FRUCZ Jacek 6005SOSNOWIECWeteran I M - 50 13M 2462020-07-17 14:02:1901:38:5202:59:1104:33:0006:23:19.35+03:56:5811:365,2
318PĘCKA Beata 6106SOSNOWIECMasters K - 4033K 722020-07-17 14:02:0901:39:0102:59:1104:33:0906:23:29.15+03:57:0811:375,2
319POSIŁA Joanna 6370MOSINAMasters K - 4034K 732020-07-17 14:05:1801:41:5303:09:0304:26:4006:24:12.20+03:57:5111:385,2
320FEDOROWICZ Jowita 6304KOTWICA BRZEGBRZEGSenior II K - 3033K 742020-07-17 14:05:3801:43:3003:10:3004:44:0806:24:41.05+03:58:2011:395,1
321BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 6158WKURW_TEAMZIELĘCICEMasters K - 4035K 752020-07-17 14:05:2901:43:3903:10:3504:44:1806:24:50.75+03:58:2911:395,1
322OWCZARZAK Daria 6248BYDGOSZCZSenior II K - 3034K 762020-07-17 14:13:1801:51:2903:03:5904:36:2506:26:55.80+04:00:3411:435,1
323ROŻKO Paweł 6131TORNADOSZCZECINSenior II M - 30 111M 2472020-07-17 14:29:3401:30:1702:45:1904:27:2206:28:54.50+04:02:3311:475,1
324JÓZEFIAK Magdalena 6064ASSECO ACTIVE TEAMOSIELSKOWeteran K - 504K 772020-07-17 13:57:3801:38:0103:01:5804:35:0306:29:37.85+04:03:1611:485,1
325MACHTAŁOWICZ Beata 6024ŁÓDŹSenior II K - 3035K 782020-07-17 13:47:5901:36:4302:52:3404:28:4206:30:36.30+04:04:1511:505,1
326BARTOSIEWICZ Dorota 6262POZNAŃSenior II K - 3036K 792020-07-17 14:01:4701:38:4602:59:4604:34:3606:33:59.25+04:07:3811:565,0
327ANDRZEJEWSKI Arkadiusz 6396BOGATYNIAMasters M - 40 91M 2482020-07-17 14:16:3701:24:3302:49:1304:23:1106:35:12.00+04:08:5111:585,0
328IWANIUK Adam 6238WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINMasters M - 40 92M 2492020-07-17 13:58:4901:35:3202:54:3204:29:2906:36:19.25+04:09:5812:005,0
329FRANKOWICZ Magdalena 6008TJPOZNAŃSenior II K - 3037K 802020-07-17 14:08:4801:43:4503:05:4704:39:2806:41:24.35+04:15:0312:094,9
330MARKIEWICZ Joanna Zuza 6009KOBIETY BIEGAJA / TJPOZNŃMasters K - 4036K 812020-07-17 14:08:3901:43:5503:05:5204:40:2206:41:33.95+04:15:1212:104,9
331PAKUŁA Arkadiusz 6059KROSNO ODRZAŃSKIEMasters M - 40 93M 2502020-07-17 13:38:1901:42:2403:09:5504:51:1006:45:48.15+04:19:2712:174,9
332WIŚNIEWSKA Dorota 6033ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4037K 822020-07-17 13:41:3901:52:4503:25:5204:52:0606:46:03.75+04:19:4212:184,9
333WOLEK Marcin 6232TYCHYMasters M - 40 94M 2512020-07-17 13:45:4801:46:0003:02:5904:50:3206:46:32.00+04:20:1112:194,9
334SANTOS Phillipe 6317LUSOWKOSenior II M - 30 112M 2522020-07-17 13:55:4901:37:0303:18:5704:59:5106:48:57.90+04:22:3612:234,8
335GRUDNIEWSKI Jakub 6113WROCŁAWSenior II M - 30 113M 2532020-07-17 14:30:3101:43:4103:00:4004:39:3706:48:58.70+04:22:3712:234,8
336PIETROWICZ Marek 6185TARNOWO PODGÓRNEWeteran I M - 50 14M 2542020-07-17 13:55:3901:37:1203:19:2904:59:2806:49:07.60+04:22:4612:234,8
337GWIZDAŁA Daniel 6303WROCŁAWMasters M - 40 95M 2552020-07-17 14:21:0801:38:1102:53:0904:39:3706:54:57.25+04:28:3612:344,8
338TRZCIŃSKA Jolanta 6364WROCŁAWMasters K - 4038K 832020-07-17 14:20:5801:36:2202:53:1504:38:4606:55:05.95+04:28:4412:344,8
339PIECZKA Wojciech 6025WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 114M 2562020-07-17 13:54:1801:41:2003:11:2004:52:3406:57:31.30+04:31:1012:394,7
340GOŁEMBIOWSKA Katarzyna 6018WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3038K 842020-07-17 13:54:0901:41:2703:11:4404:45:3906:59:02.50+04:32:4112:414,7
341KORTAS Slawomir 6331DESTYLATORWROCLAWSenior II M - 30 115M 2572020-07-17 14:20:1801:49:0803:20:4305:04:5707:01:26.65+04:35:0512:464,7
342IDZIK Angelika 6110SPARTA RUNNERSPOZNAŃSenior I K - 205K 852020-07-17 13:36:4901:44:5803:09:2605:05:2607:08:01.35+04:41:4012:584,6
343DRAJERCZAK Marlena 6383MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4039K 862020-07-17 13:40:3901:51:2603:32:4205:08:3407:08:56.20+04:42:3512:594,6
344KURDZIEL Tomasz 6167SZCZAWNICAMasters M - 40 96M 2582020-07-17 14:19:4901:40:0803:15:4305:18:1807:13:59.00+04:47:3813:094,6
345BESTRZYŃSKI Olech 6369CZŁAPAK ROBAKOWOGĄDKIMasters M - 40 97M 2592020-07-17 14:03:1901:54:2403:19:0805:05:0807:14:42.75+04:48:2113:104,6
346SADOWSKI Andrzej 6187LZS DZIEWIĘTLICEDZIEWIĘTLICEWeteran II M - 607M 2602020-07-17 14:23:2901:51:4903:32:0505:15:4307:14:49.85+04:48:2813:104,6
347BEREZIUK Michał 6100DZIEWIĘTLICEMasters M - 40 98M 2612020-07-17 14:23:1801:52:0103:32:0605:15:5307:15:00.80+04:48:3913:104,6
348JASIUL Mariola 6006LEGIONOWOMasters K - 4040K 872020-07-17 13:36:5801:49:4203:18:1505:07:3907:19:02.70+04:52:4113:184,5
349KOCIUBA Katarzyna 6281POZNAŃSenior II K - 3039K 882020-07-17 14:12:1701:49:4003:16:5805:11:3607:20:21.35+04:54:0013:204,5
350ZIELENKIEWICZ Agnieszka 6316GPTWROCŁAWSenior II K - 3040K 892020-07-17 14:12:0802:00:5903:40:2605:21:3307:21:38.40+04:55:1713:234,5
351SZYMAŃSKA-ANTOSIAK Monika 6116GPTWROCŁAWSenior II K - 3041K 902020-07-17 14:11:5702:01:1003:40:4505:21:5207:21:49.70+04:55:2813:234,5
352CZOCHARA Robert 6040OPOLEMasters M - 40 99M 2622020-07-17 14:07:3801:53:2903:39:3005:01:1607:32:44.55+05:06:2313:434,4
353CZOCHARA Marta 6041OPOLEMasters K - 4041K 912020-07-17 14:07:2901:56:5003:40:2805:25:0207:32:53.45+05:06:3213:434,4
354NOWICKA Iwona 6241BOOTCAMPKATOWICESenior II K - 3042K 922020-07-17 14:10:3902:01:2403:51:2905:25:5707:36:31.25+05:10:1013:504,3
355PIECHACZEK Marek 6257BOOTCAMPŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 100M 2632020-07-17 14:10:3702:01:2603:51:4505:25:5807:36:33.05+05:10:1213:504,3
Przekroczony limit czasu: 08:30:00
356WIŚNIEWSKA Justyna 6252WARSZAWASenior II K - 3043K 932020-07-17 14:11:0802:28:3604:15:3205:45:2908:34:25.95+06:08:0415:353,8
357SZYMAŃSKI Paweł 6013MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 101M 2642020-07-17 13:41:2902:11:1903:48:3206:09:1409:04:10.90+06:37:4916:293,6
BODURKA Krzysztof 6360SALOMON SUUNTO TEAM POLANDNIELEPICESenior II M - 30 2020-07-17 13:30:1800:43:00 DNF DNF02:05:32 DNF DNF--
GAŁEK Aleksander 6178POZNAŃSenior II M - 30 2020-07-17 13:52:3801:21:23 DNF DNF DNF DNF--
NAWROCKI Jarosław 6115BYDGOSZCZWeteran I M - 50 2020-07-17 13:50:2801:58:34 DNF DNF DNF DNF--
CAUSIDIS Marek 6273BUFF/SALOMON TEAMDOBRÁSenior I M - 20 2020-07-17 13:30:48 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 361 wynik(ów)