GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
102
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
86
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 46km | 46.1km | 66km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 35 | M 35 | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 84/48
41km
Rzeki 1
46km
Rzeki 2
46.1km
Szczawa
66km
Rozwidlenie 84
73km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1FLOREK Sebastian 201PRZEHYBA TRAILGABOŃM 36-441M 100:00:0801:15:1402:24:0403:25:4204:12:3904:48:4306:53:5707:41:1008:39:20.1008:39:28.20 6:109,7
2BARAN Artur 200DOBRAM 351M 200:00:0901:17:3702:26:3403:29:1904:20:3604:57:3507:12:4108:11:1609:14:43.4009:14:52.65+00:35:236:369,1
3WOJNAROWSKI Piotr 254ŁĄCKOM 45-591M 300:00:0501:11:1002:18:0703:23:3304:13:3304:51:4907:10:1808:03:3309:19:09.3009:19:15.05+00:39:496:399,0
4GOC Paweł 227BOCHNIAM 36-442M 400:00:0901:22:0702:33:3703:46:5404:39:4605:24:1607:51:0308:46:5710:01:30.6010:01:40.05+01:22:107:098,4
5PERYKASZA Paweł 202Grupa LuktransKRAKÓWM 36-443M 500:00:0701:29:4702:46:5703:57:5904:53:0405:35:1107:59:2408:54:1310:03:50.3010:03:57.60+01:24:307:118,3
6KAPAON Andrzej 239CAZZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHOWKAM 352M 600:00:0701:20:3602:33:3403:48:0004:41:3705:26:2707:54:4208:49:5510:20:32.7510:20:40.40+01:41:127:238,1
7RANOSZ Piotr 276LIMANOWAM 36-444M 700:00:0901:20:4602:36:1003:57:3904:52:3905:34:0608:01:0509:00:2810:21:18.4010:21:27.60+01:41:587:238,1
8PERUCKA Kamila 270RABKA-ZDRÓJK 351K 100:00:0601:25:0702:43:3203:57:5404:55:5205:40:0608:15:5709:15:4510:44:43.7010:44:50.05+02:05:237:407,8
9HORZELA Błażej 230CHORZÓWM 353M 800:00:0701:29:0902:47:2203:59:1204:58:0905:45:0108:25:1309:30:4710:49:52.1010:50:00.00+02:10:327:447,8
10MARKIEWICZ Agnieszka 256PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK 352K 200:00:0801:31:5802:53:4704:12:0405:12:2805:54:5408:29:5209:30:5010:50:53.2510:51:01.90+02:11:337:447,7
11AGRES Paweł 203KW KOTŁOWNIALUBLINM 36-445M 900:00:2001:31:2402:53:2504:16:5205:20:5806:10:4608:49:1209:51:0511:06:41.7511:07:02.65+02:27:217:567,6
12TARNOWSKI Maciej 290MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWM 36-446M 1000:00:0901:31:3202:53:4104:16:2905:16:5006:19:0309:06:0610:08:3211:24:16.5511:24:26.30+02:44:568:087,4
13PASEK Mirosław 268DANIEL WOSIK TERVEL TEAMCZACHÓWEKM 36-447M 1100:00:1301:29:4602:53:3604:16:5405:21:1606:23:1109:08:1810:13:0811:39:52.9011:40:06.60+03:00:328:197,2
14ŚLIWA Arkadiusz 289#SPORTOWAKRYNICAKRYNICA - ZDRÓJM 354M 1200:00:0701:29:4502:48:2404:10:4805:14:4806:05:5409:03:0810:16:5611:44:42.2011:44:49.20+03:05:228:237,2
15NARWOJSZ Arkadiusz 262STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM 36-448M 1300:07:2701:30:5102:54:2604:22:2005:30:1706:23:3309:04:3810:14:1411:46:00.0011:53:27.15+03:06:398:247,1
16KROLL Christoph 244LTV OBEREICHSFELD/H.U.R.T.GIEBOLDEHAUSENM 36-449M 1400:00:0801:30:1602:54:3204:21:0905:26:5406:19:5609:14:0410:26:5911:53:08.8511:53:17.75+03:13:488:297,1
17RUSEK Marcin 278CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAM 36-4410M 1500:00:0901:32:5002:58:4704:25:4505:39:1106:37:0309:27:5310:32:5411:58:07.4011:58:16.90+03:18:478:327,0
18FELUCH Krzysztof 221JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM 45-592M 1600:00:1001:31:5302:53:3704:16:0105:21:1406:19:0009:11:2010:33:4511:59:04.9511:59:15.30+03:19:448:337,0
19DAMPS Sylwester 213GOWINOM 36-4411M 1700:00:1101:39:3303:15:0404:39:1205:46:1006:36:5309:38:0810:41:1612:03:45.3512:03:56.45+03:24:258:367,0
20GOLAS Grażyna 228DUDYCZRUNGDYNIAK 36-441K 300:00:1001:39:3703:15:0604:39:2205:46:0706:35:5209:38:0810:41:1412:03:45.5512:03:56.20+03:24:258:367,0
21PERKOWSKI Piotr 269MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM 36-4412M 1800:00:0701:23:4302:47:1004:10:3705:12:5406:10:0309:10:4110:28:0112:15:45.6012:15:53.10+03:36:258:456,8
22RUTKOWSKI Michał 279JÓZEFÓWM 355M 1900:00:1101:36:3203:06:3304:36:5505:47:3806:42:2409:39:2510:51:2212:21:02.8512:21:14.50+03:41:428:496,8
23OLESZAK Piotr 265OLKUSZBIEGAOLKUSZM 45-593M 2000:00:0701:29:3302:58:5804:31:5305:43:3206:45:4509:50:4111:03:0712:31:57.8512:32:05.05+03:52:378:576,7
24CIENIUSZEK Izabella 210M.I.L.APRUSZKÓWK 36-442K 400:00:0803:23:0604:55:0206:11:4207:09:3809:59:5411:12:2412:36:17.1012:36:25.50+03:56:579:006,7
25FUKS Jarosław 223WARSZAWAM 36-4413M 2100:00:1201:37:5803:14:4604:51:3605:46:5906:44:0509:51:3911:06:2612:39:30.8012:39:43.50+04:00:109:026,6
26MUSZYŃSKI Maciej 261MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWM 45-594M 2200:00:0801:29:0603:00:2204:51:4705:58:5706:58:5010:10:3811:20:3512:52:53.9512:53:02.65+04:13:339:126,5
27PIWOŃSKI Adam 273GÓRA KALWARIAM 36-4414M 2300:00:2501:37:4303:12:1104:51:0005:48:5106:59:1710:04:1111:17:1012:54:06.5512:54:32.00+04:14:469:126,5
28WANTULOK Paweł 292CIESZYNM 356M 2400:00:1201:22:4602:47:0904:16:1905:25:2006:21:1509:44:4211:01:3412:54:09.5012:54:22.10+04:14:499:126,5
29LISICA Michał 251STREET RUN RADOMRADOMM 36-4415M 2500:00:1901:39:5703:20:4204:57:4206:20:3007:17:4010:28:2311:33:4812:55:46.1012:56:05.70+04:16:269:146,5
30KUKUĆ- KWAPISZEWSKA Anna 247ELBLĄGK 36-443K 500:00:1401:41:0403:15:2304:51:5406:00:4407:09:2810:04:4011:21:1812:58:22.2512:58:37.05+04:19:029:156,5
31JAWORSKI Tomasz 236ELBLĄGM 36-4416M 2600:00:1501:41:0503:15:3304:52:0206:00:4607:09:2510:08:2511:21:4912:59:17.3512:59:32.90+04:19:579:166,5
32SIWA Kinga 282TORUŃK 36-444K 600:00:1501:48:2803:30:3605:07:5106:24:1907:17:1310:23:1311:30:3113:03:52.2513:04:08.10+04:24:329:196,4
33TKACZYK Szymon 291KRAKÓWM 357M 2700:00:1001:35:0603:02:3104:36:1605:46:5606:44:1810:01:1211:22:5813:10:58.7513:11:09.00+04:31:389:246,4
34GANCARCZYK Marek 224MPK RUNNERSKRAKÓWM 36-4417M 2800:00:1301:32:0502:58:4304:27:5905:45:1506:59:5710:10:4311:39:4813:15:13.5513:15:27.25+04:35:539:286,3
35DĄBKOWSKI Kamil 304WARSZAWAM 45-595M 2900:00:0901:33:5203:05:5904:51:2305:59:0306:58:4110:28:5711:53:1113:46:37.5513:46:47.30+05:07:179:506,1
36PIETRZOK Wojciech 272NIGHT RUNNERSZABRZEM 36-4418M 3000:00:1801:47:0203:34:0705:15:3906:35:0707:42:3611:00:0712:20:3313:54:26.1013:54:44.20+05:15:069:566,0
37DORSZ Beata 215GDYNIAK 45-591K 700:00:1401:51:3803:40:1305:21:1306:38:0507:40:1511:07:2912:19:5513:57:42.9513:57:57.35+05:18:229:586,0
38ZIENKIEWICZ Agata 298PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK 36-445K 800:00:2601:49:3003:34:0105:12:4206:26:3807:28:0210:54:4912:11:1513:58:15.2513:58:41.80+05:18:559:586,0
39SOFUŁ Tomasz 283WARSZAWAM 45-596M 3100:00:1201:41:4703:26:4905:08:1206:25:5107:28:0611:03:4812:28:2514:05:12.3514:05:25.20+05:25:5210:036,0
40WOLWOWICZ Zbigniew 295NOWA DĘBAM 45-597M 3200:00:1401:45:3303:31:1305:14:3106:28:1307:41:2111:15:0312:23:2614:06:01.7014:06:15.80+05:26:4110:046,0
41DURAŁEK Andrzej 218PRUSZCZM 36-4419M 3300:00:1501:33:1203:07:2604:51:2605:54:4907:28:2310:43:2312:00:1314:13:06.3014:13:21.40+05:33:4610:095,9
42WYRZYKOWSKI Marcin 297SKAWINA BIEGASKAWINAM 36-4420M 3400:00:1101:41:0503:24:2605:01:4606:24:5807:39:5511:01:2612:23:5114:27:04.0014:27:15.30+05:47:4310:195,8
43DU PLESSIS Ryan 219AMSTERDAMM 358M 3500:00:1801:36:3605:30:0506:43:2908:18:1211:38:1112:47:1114:29:07.0014:29:25.00+05:49:4610:205,8
44STUDNICKI Paweł 284WOLA FILIPOWSKAM 36-4421M 3600:00:1101:38:0403:17:5705:08:2906:28:2407:47:2611:12:3812:38:0114:31:44.6514:31:55.70+05:52:2410:225,8
45ŻÓŁTEK Piotr 301PGB SPORTOWA PACZKARABKA-ZDRÓJM 45-598M 3700:00:2001:54:1003:45:3605:35:2407:00:3708:27:4211:52:1213:12:3614:45:02.5014:45:22.65+06:05:4210:325,7
46CZAYKOWSKI Wojciech 212GDYNIAM 36-4422M 3800:00:1301:49:1603:39:0505:28:0506:51:3608:14:3511:51:2213:16:2014:47:43.3514:47:56.95+06:08:2310:345,7
47JAKUSZEK Paweł 234CEGIELNIA PIASKIPIASKIM 36-4423M 3900:00:2201:48:0803:33:1105:20:5906:48:4908:20:5711:43:5713:11:2214:59:04.9014:59:27.20+06:19:4410:425,6
48JAKUSZEK Krzysztof 233PIASKIM 45-599M 4000:00:2201:48:1303:33:1405:21:0106:48:5608:20:5511:43:5813:11:1814:59:05.0514:59:27.45+06:19:4410:425,6
49JAGIELSKA Magdalena 232WARSZAWAK 45-592K 900:00:1801:49:3403:40:1105:29:1606:55:2008:20:2611:52:3613:12:5814:59:09.2014:59:27.70+06:19:4910:425,6
50CETLIN Maciej 209PANWARSZAWAM 36-4424M 4100:00:1801:54:2503:47:3105:39:4107:00:4808:12:3711:46:0913:13:4814:59:21.3014:59:40.00+06:20:0110:425,6
51BODZIACHOWSKI Marcin 208WARSZAWAM 36-4425M 4200:00:1701:48:1903:34:3805:27:1807:01:0608:29:4611:56:4313:29:0515:02:44.7015:03:02.40+06:23:2410:445,6
52LESIAK Filip 249SKAWINA BIEGASKAWINAM 45-5910M 4300:00:1903:30:0305:18:3206:43:0208:11:3211:54:0313:13:0015:02:49.1015:03:08.70+06:23:2910:445,6
53MAJSTEREK Marcin 255GDYNIAM 45-5911M 4400:00:1601:49:3003:39:0605:27:5206:51:4308:12:5011:48:2513:17:3515:02:56.1015:03:12.70+06:23:3610:445,6
54ILAVSKY Igor 231DOLNY SMOKOVECM 45-5912M 4500:00:0801:49:4203:39:0405:27:3406:50:1608:06:5411:56:0413:16:3815:05:38.6015:05:46.80+06:26:1810:465,6
55PAPROCKA Marta 267RABKA-ZDRÓJK 36-446K 1000:00:1601:54:0403:51:4205:51:4107:23:4808:47:0012:06:0113:23:4915:05:59.9515:06:16.85+06:26:3910:475,6
56CIEPŁY Tomasz 211GIRO DI ZAWADAPIŁAM 36-4426M 4600:00:1601:47:3203:37:1205:22:3606:50:1508:07:4811:45:5313:15:5415:10:47.6515:11:04.25+06:31:2710:505,5
57SIKORSKI Jacek 281GIRO DI ZAWADAPIŁAM 45-5913M 4700:00:1601:46:0303:33:3905:23:0506:48:0408:07:5211:43:3813:12:0915:10:47.9015:11:04.05+06:31:2710:505,5
58SZTYK Jarosław 286KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ LASKOWICEM 45-5914M 4800:00:2501:54:2203:51:2005:39:4207:02:2908:30:2712:10:2013:41:3015:14:54.1015:15:19.30+06:35:3410:535,5
59MAZUR Paweł 258ŁĄCKOM 359M 4900:00:1001:41:5503:29:4005:07:4207:25:5911:25:5212:57:0815:25:12.3515:25:22.40+06:45:5211:005,4
60DZIEWOŃSKI Konrad 220KRAKÓWM 45-5915M 5000:00:1201:45:3803:31:0905:18:5906:43:0408:03:4012:02:4213:37:1415:34:26.3515:34:38.55+06:55:0611:075,4
61WÓJCICKI Kamil 296LISIĘCICEM 3510M 5100:00:2401:44:3903:31:0005:21:2106:47:5208:16:4811:50:0513:26:2415:38:38.6015:39:02.70+06:59:1811:105,4
62KUBACZYŃSKI Dariusz 246KNURÓWM 45-5916M 5200:00:2301:44:3403:30:0205:21:0806:47:5008:16:5212:04:2413:26:2915:38:39.3515:39:02.65+06:59:1911:105,4
63HETMAŃCZYK Ireneusz 229FAST FOOT OPOLEOPOLEM 45-5917M 5300:00:2501:41:3703:26:4505:14:4306:38:1408:17:3011:57:0713:21:4915:40:37.9515:41:03.10+07:01:1711:115,4
64FOGT Monika 222GDYNIAK 36-447K 1100:00:1501:47:5703:41:5105:34:4507:00:5408:31:2212:10:1213:45:5515:40:54.1015:41:09.35+07:01:3411:125,4
65SIEROCIN Agata 280GDYNIAK 353K 1200:00:1401:48:1703:41:5005:34:2907:00:5808:31:2012:10:1313:45:5315:40:54.6015:41:09.25+07:01:3411:125,4
66BARDAN Michał 205ŻELAZO NIE KLĘKAWARSZAWAM 36-4427M 5400:00:1501:48:1003:34:3905:26:5707:01:0108:29:5111:57:3013:29:2115:44:57.1015:45:12.65+07:05:3711:145,3
67OSTAPIŃSKA Magda 266OSTRESROKIPIASECZNOK 45-593K 1300:00:2401:55:5703:52:5705:52:0407:23:3508:34:3912:22:4513:47:0815:45:18.2515:45:42.65+07:05:5811:155,3
68WIERZBOWSKA Joanna 294LONDYNK 36-448K 1400:00:2501:48:1503:34:4505:22:3306:51:2908:21:5112:15:2113:46:2315:56:45.5015:57:11.15+07:17:2511:235,3
69MICKIEWICZ Adam 259GRACZEM 45-5918M 5500:00:2301:45:1903:33:1605:25:3206:51:2108:21:5012:15:2113:46:2015:56:47.6515:57:10.95+07:17:2711:235,3
70WĘCŁAŚ Maciej 293PIASECZNOM 36-4428M 5600:00:2401:56:0003:53:1305:52:1507:23:1908:46:4812:35:1914:07:0015:57:58.2015:58:22.80+07:18:3811:245,3
71JÓZEFIAK Jakub 238NOWY SĄCZM 45-5919M 5700:00:1701:54:0603:51:3805:51:3707:23:2208:46:5212:35:2614:07:0415:58:05.3015:58:22.50+07:18:4511:245,3
72KROCZYŃSKA Kinga 243KOŁOBRZEGK 36-449K 1500:00:1701:52:4803:49:3905:51:5407:23:2908:47:0412:22:5013:51:5616:02:38.3016:02:55.45+07:23:1811:275,2
73DROGOŃ Maciej 216KRAKÓWM 3511M 5800:00:1203:38:0105:25:0206:53:1708:40:0312:19:0413:48:0116:06:54.2016:07:06.40+07:27:3411:305,2
74AUGUSTYNIAK Mirosława 204MAMY TOGDYNIAK 36-4410K 1600:00:1301:49:3103:38:5505:27:4506:55:2008:12:5712:07:5613:56:1516:08:16.9016:08:30.60+07:28:5611:315,2
75KRUZEL Rafał 63BIEGOWE MISIELEGNICAM 45-5920M 5900:00:1201:58:0204:08:5806:08:2307:35:3208:58:4512:50:2214:14:4716:14:48.9516:15:01.75+07:35:2811:365,2
76KRANSKA Sandra 242KRAKÓWK 354K 1700:00:2101:56:1703:51:2005:50:3607:17:0108:40:1012:29:0213:55:5616:19:35.4016:19:57.05+07:40:1511:395,1
77GAWEŁKO Janusz 302GLIWICEM 45-5921M 6000:00:1801:54:1003:49:5905:51:3207:23:3208:47:0112:29:0713:56:0716:19:42.0016:20:00.40+07:40:2111:395,1
78KRÓLICKI Zbigniew 245LUTOMIA DOLNAM 36-4429M 6100:00:2101:57:1503:55:3705:57:2607:34:1309:08:2612:53:0714:29:2716:22:02.4016:22:23.45+07:42:4211:415,1
79GŁOGOWSKI Piotr 226STREET RUN RADOMRADOMM 3512M 6200:00:2101:51:3403:50:5805:59:0007:23:4708:48:4313:01:4514:23:3916:33:53.2016:34:14.25+07:54:3311:495,1
80KWIECIEŃ Zbigniew 248FAUDANATYCHYM 60+1M 6300:00:1801:58:3804:07:1106:11:1807:42:3209:13:2013:04:2714:30:4816:35:44.1516:36:02.20+07:56:2411:515,1
81ŻAK Oliwia 300PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 36-4411K 1800:00:2601:56:5503:57:0706:07:2007:36:3608:58:4412:52:5914:29:1716:36:42.6516:37:08.95+07:57:2211:515,1
82GASIK-POWAŁKA Małgorzata 225OŻARÓW MAZOWIECKIK 36-4412K 1900:00:2002:09:1604:16:3706:21:4007:46:4409:08:3313:02:1314:37:0716:50:00.4516:50:21.00+08:10:4012:015,0
83SZNEJFUS Beata 285ROZBIEGANY PIASTÓWPRUSZKÓWK 36-4413K 2000:00:1901:57:1304:12:2806:13:2407:38:0409:13:2713:12:1614:37:0416:50:01.4516:50:21.10+08:10:4112:015,0
84MIRSKI Jerzy 260GRĘBOCICEM 3513M 6400:00:2301:52:2303:45:5705:46:5207:19:5409:08:4512:58:1114:39:4116:52:16.3016:52:40.20+08:12:5612:035,0
85DŁUGOPOLSKI Robert 214WROCŁAWM 3514M 6500:00:2201:52:2103:46:0005:47:0907:19:5209:08:4312:58:1214:39:4616:52:19.4516:52:41.85+08:12:5912:035,0
KANTOCH Cezary 303SIEMONIAM 45-59DNF02:19:25 DNF04:50:36 DNF07:21:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF00:15:00 DNF DNF--
LIPIŃSKI Robert 250BOPKDMWTARNÓWM 45-59DNF01:53:48 DNF03:51:09 DNF06:04:19 DNF07:43:32 DNF DNF09:23:05 DNF13:54:48 DNF DNF DNF DNF--
KARP Pawel 241WARSZAWAM 36-44DNF01:35:46 DNF03:08:26 DNF04:51:15 DNF06:01:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEKAROWICZ Piotr 271TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYPRACE DUŻEM 45-59DNF02:11:46 DNF04:35:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUTOMSKI Dariusz 252MAGDALENKAM 45-59DNF02:11:23 DNF04:35:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BASHFORD Marcus 206JESOWKAM 35DNF01:36:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)