GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT LESKO

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-10-25
Miejsce:
Lesko
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
432
Wystartowało:
392
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
388
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALAMON Mateusz 3019POWER TRAININGElite Mężczyzn1M 108:4000:00:0000:32:39.4000:32:39.40 5:2611,0
2KRAWIECKI Mateusz 3022RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 208:4000:00:0000:33:17.0000:33:17.00+00:00:375:3210,8
3CHMIELORZ Józef 3041Carbon Silesia SportElite Mężczyzn3M 308:4000:00:0000:33:39.6500:33:39.65+00:01:005:3610,7
4JACIÓW Paweł 3025WATAHAElite Mężczyzn4M 408:4000:00:0000:34:35.4500:34:35.45+00:01:565:4510,4
5KUBIK Patryk 3009Husaria Race Team UKElite Mężczyzn5M 508:4000:00:0000:36:08.4000:36:08.40+00:03:296:0110,0
6GOŁĘBIOWSKI Bogdan 3003Carbon Silesia SportElite Mężczyzn6M 608:4000:00:0000:37:28.7500:37:28.75+00:04:496:149,6
7SKWAREK Tomasz 3042Carbon Silesia SportElite Mężczyzn7M 708:4000:00:0000:39:46.0000:39:46.00+00:07:066:379,1
8PACIOREK Piotr 3026xRunnersElite Mężczyzn8M 808:4000:00:0000:40:40.1500:40:40.15+00:08:006:468,9
9PROST Karol 3143Open Mężczyzn1M 909:0000:00:0000:41:09.4000:41:09.40+00:08:306:518,7
10PETRAŻYCKI Sebastian 3023Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn9M 1008:4000:00:0000:41:56.8500:41:56.85+00:09:176:598,6
11ZIEJKA Przemysław 3412Open Mężczyzn2M 1110:1500:00:0000:42:22.7500:42:22.75+00:09:437:038,5
12MURAWSKI Dominik 3258Open Mężczyzn3M 1209:3000:00:0000:42:25.8500:42:25.85+00:09:467:048,5
13GIZAK Michał 3024SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10M 1308:4000:00:0000:42:27.9000:42:27.90+00:09:487:048,5
14SZUBA-ŁATA Klaudia 3034Enjoy by sportElite Kobiet1K 108:5000:00:0000:42:39.9000:42:39.90+00:10:007:068,4
15JOSKOWSKI Marek 3478Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn4M 1410:1500:00:0000:43:01.8000:43:01.80+00:10:227:108,4
16HANUSIAK Leszek 3012Koniu SquadElite Mężczyzn11M 1508:4000:00:0000:43:17.1500:43:17.15+00:10:377:128,3
17CICHOŃ Adam 3054Lemon TeamElite Mężczyzn12M 1608:4000:00:0000:43:55.2000:43:55.20+00:11:157:198,2
18GRABARCZYK Wojciech 3027Best BeastElite Masters Mężczyzn1M 1708:4000:00:0000:44:20.9000:44:20.90+00:11:417:238,1
19MACIUSZEK Julia 3037RUNMAGEDDONElite Kobiet2K 208:5000:00:0000:44:21.1000:44:21.10+00:11:417:238,1
20NOWIŃSKI Marcin 3006Dragon RunnersElite Mężczyzn13M 1808:4000:00:0000:44:21.8000:44:21.80+00:11:427:238,1
21TYTOŃ Jakub 3149Open Mężczyzn5M 1909:0000:00:0000:44:32.4000:44:32.40+00:11:537:258,1
22GÓRKA Rafał 3001Browara mi potrzymaj!Elite Mężczyzn14M 2008:4000:00:0000:45:02.3000:45:02.30+00:12:227:308,0
23DYKIER Krzysztof 3056Dominator TeamElite Masters Mężczyzn2M 2108:4000:00:0000:45:31.0000:45:31.00+00:12:517:357,9
24KANIECKI Paweł 3273MIEJSCE Blok BOpen Masters Mężczyzn1M 2209:4500:00:0000:46:05.8500:46:05.85+00:13:267:407,8
25WOROBIEWA Jekatierina 3036POWER TRAININGElite Kobiet3K 308:5000:00:0000:46:07.2000:46:07.20+00:13:277:417,8
26BARŁÓG Damian 3246Open Mężczyzn6M 2309:3000:00:0000:47:01.5000:47:01.50+00:14:227:507,7
27MISKA Daniel 3007Enjoy by sportElite Mężczyzn15M 2408:4000:00:0000:47:07.9500:47:07.95+00:14:287:517,6
28KREMSKI Krzysztof 3192Open Mężczyzn7M 2509:1500:00:0000:47:33.8000:47:33.80+00:14:547:557,6
29LEŻAŃSKI Sebastian 3438Open Masters Mężczyzn2M 2610:3000:00:0000:47:51.0500:47:51.05+00:15:117:587,5
30RYŚ Marzena 3035Koniu SquadElite Kobiet4K 408:5000:00:0000:48:41.2500:48:41.25+00:16:018:067,4
31GÓRNIAK Robert 3008Ex TeamElite Mężczyzn16M 2708:4000:00:0000:48:52.6000:48:52.60+00:16:138:087,4
32LIZAK Rafał 3439Open Mężczyzn8M 2810:3000:00:0000:48:53.7500:48:53.75+00:16:148:087,4
33JUDEK Łukasz 3028Elite Mężczyzn17M 2908:4000:00:0000:48:54.2500:48:54.25+00:16:148:097,4
34BOĆKO Jakub 3480Open Mężczyzn9M 3009:3000:00:0000:49:03.2000:49:03.20+00:16:238:107,3
35URBAŃSKI Adam 3151Open Mężczyzn10M 3109:0000:00:0000:49:04.5000:49:04.50+00:16:258:107,3
36ALEKSIŃSKI Paweł 3331Open Masters Mężczyzn3M 3210:0000:00:0000:49:14.4000:49:14.40+00:16:358:127,3
37KAMIŃSKI Mikołaj 3117Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn11M 3309:0000:00:0000:49:33.8000:49:33.80+00:16:548:157,3
38SOBIERAJ Sylwester 3314Open Mężczyzn12M 3409:4500:00:0000:49:44.5500:49:44.55+00:17:058:177,2
39JÓSKOWSKI Lucjan 3477Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn13M 3510:1500:00:0000:50:10.8500:50:10.85+00:17:318:217,2
40BATKO Kamil 3428Open Mężczyzn14M 3610:3000:00:0000:50:12.9500:50:12.95+00:17:338:227,2
41KALETA Anna 3058Koniu SquadElite Kobiet5K 508:5000:00:0000:50:19.6500:50:19.65+00:17:408:237,2
42PIASTOWSKA Karolina 3053Elite Kobiet6K 608:5000:00:0000:50:51.0500:50:51.05+00:18:118:287,1
43MATUSZEWSKI Rafał 3138Open Mężczyzn15M 3709:0000:00:0000:50:52.1000:50:52.10+00:18:128:287,1
44SŁOWIK Marcin 3451Open Mężczyzn16M 3810:3000:00:0000:50:59.0500:50:59.05+00:18:198:297,1
45ŁABĘDŹ Robert 3239POLPLASTOpen Masters Mężczyzn4M 3909:3000:00:0000:51:06.5500:51:06.55+00:18:278:317,0
46WRÓBEL Artur 3268Open Mężczyzn17M 4009:3000:00:0000:51:09.9500:51:09.95+00:18:308:317,0
47CHODORSKI Łukasz 3020Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn18M 4108:4000:00:0000:51:19.8000:51:19.80+00:18:408:337,0
48KOWALCZYK Konrad 3133Open Mężczyzn18M 4209:0000:00:0000:51:24.3500:51:24.35+00:18:448:347,0
49ZIMNY Jakub 3461Open Mężczyzn19M 4310:3000:00:0000:51:38.6500:51:38.65+00:18:598:367,0
50PŁACZEK Anna 3032Carbon Silesia SportElite Kobiet7K 708:5000:00:0000:52:05.9000:52:05.90+00:19:268:406,9
51BAJSAROWICZ Marta 3057Dragon RunnersElite Kobiet8K 808:5000:00:0000:52:12.3000:52:12.30+00:19:328:426,9
52MALISIEWICZ Dariusz 3403Open Mężczyzn20M 4410:1500:00:0000:52:21.4000:52:21.40+00:19:428:436,9
53PERESADA Maria 3470SiusiakiOpen Kobiet1K 909:0000:00:0000:52:26.3000:52:26.30+00:19:468:446,9
54BUBULA Mateusz 3127Open Mężczyzn21M 4509:0000:00:0000:52:33.8000:52:33.80+00:19:548:456,9
55WIATR Mateusz 3176Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Open Mężczyzn22M 4609:1500:00:0000:52:34.1000:52:34.10+00:19:548:456,8
56LIGĘCKI Rafał 3354Open Mężczyzn23M 4710:0000:00:0000:52:34.7500:52:34.75+00:19:558:456,8
57CIEĆKO Andrzej 3182Open Mężczyzn24M 4809:1500:00:0000:52:41.4000:52:41.40+00:20:028:466,8
58KOBIAŁKA Łukasz 3002CAPOTEAMElite Masters Mężczyzn3M 4908:4000:00:0000:52:50.7500:52:50.75+00:20:118:486,8
59WYCHOWANIEC Andrzej 3459Open Mężczyzn25M 5010:3000:00:0000:52:51.5500:52:51.55+00:20:128:486,8
60MAZUR Arkadiusz 3355Open Mężczyzn26M 5110:0000:00:0000:53:03.3500:53:03.35+00:20:238:506,8
61CHORĄŻY Łukasz 3337Open Mężczyzn27M 5210:0000:00:0000:53:04.1000:53:04.10+00:20:248:506,8
62HASTEROK Daniel 3250Open Mężczyzn28M 5309:3000:00:0000:53:08.2000:53:08.20+00:20:288:516,8
63SOWA Tomasz 3315Open Mężczyzn29M 5409:4500:00:0000:53:09.9500:53:09.95+00:20:308:516,8
64STUDZIŃSKI Maciej 3215Open Mężczyzn30M 5509:1500:00:0000:53:42.9500:53:42.95+00:21:038:576,7
65BAKALARZ Maciej 3286Open Mężczyzn31M 5609:4500:00:0000:54:02.0000:54:02.00+00:21:229:006,7
66HUSAKOU Valiantsin 3118SAW TeamOpen Mężczyzn32M 5709:0000:00:0000:54:12.2500:54:12.25+00:21:329:026,6
67SKUZA Joanna 3361Open Kobiet2K 1010:0000:00:0000:54:34.5500:54:34.55+00:21:559:056,6
68SKUZA Joanna 3362Open Kobiet3K 1110:0000:00:0000:54:34.6500:54:34.65+00:21:559:056,6
69BIEL Kamil 3431Open Mężczyzn33M 5810:3000:00:0000:54:35.3500:54:35.35+00:21:559:056,6
70PUTYRA Damian 3144Open Mężczyzn34M 5909:0000:00:0000:54:55.4500:54:55.45+00:22:169:096,6
71POGOŃSKI Sławomir 3120TRANS-PIACHOpen Mężczyzn35M 6009:0000:00:0000:55:13.9500:55:13.95+00:22:349:126,5
72KULPIŃSKI Bartosz 3274MIEJSCE Blok BOpen Mężczyzn36M 6109:4500:00:0000:55:15.0500:55:15.05+00:22:359:126,5
73URBANEK Grzegorz 3150Open Masters Mężczyzn5M 6209:0000:00:0000:55:21.3000:55:21.30+00:22:419:136,5
74DYMNICKI Jakub 3292Open Mężczyzn37M 6309:4500:00:0000:56:03.1500:56:03.15+00:23:239:206,4
75KRAWCZAK Emil 3425PWPW S.A.Open Mężczyzn38M 6410:3000:00:0000:56:07.4500:56:07.45+00:23:289:216,4
76BIJOK Aleksander 3418LongJohnsonTeamOpen Mężczyzn39M 6510:3000:00:0000:56:23.5000:56:23.50+00:23:449:236,4
77KASZYCKI Jarosław 3297Open Mężczyzn40M 6609:4500:00:0000:56:25.4500:56:25.45+00:23:469:246,4
78KOPERNIK Paweł 3255Open Masters Mężczyzn6M 6709:3000:00:0000:56:54.3500:56:54.35+00:24:149:296,3
79WASĄG Dawid 3368Open Mężczyzn41M 6810:0000:00:0000:56:58.2500:56:58.25+00:24:189:296,3
80KUNACH Tomasz 3349Open Mężczyzn42M 6910:0000:00:0000:56:58.4000:56:58.40+00:24:199:296,3
81SZPUNAR Daniel 3146Open Mężczyzn43M 7009:0000:00:0000:57:04.9500:57:04.95+00:24:259:306,3
82TADYCH Marcin 3119SAW TeamOpen Mężczyzn44M 7109:0000:00:0000:57:26.8000:57:26.80+00:24:479:346,3
83POTOCZNY Pawel 3311Open Mężczyzn45M 7209:4500:00:0000:57:29.0000:57:29.00+00:24:499:346,3
84SKIBA Patryk 3264Open Mężczyzn46M 7309:3000:00:0000:57:38.7000:57:38.70+00:24:599:366,2
85KOWALCZYK Bartłomiej 3423Pawuk TEAMOpen Mężczyzn47M 7410:3000:00:0000:57:45.3500:57:45.35+00:25:059:376,2
86SZKODA Bartłomiej 3328Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn48M 7510:0000:00:0000:57:59.0500:57:59.05+00:25:199:396,2
87KATA Adrian 3299Open Mężczyzn49M 7609:4500:00:0000:58:03.1500:58:03.15+00:25:239:406,2
88KATA Adam 3298Open Masters Mężczyzn7M 7709:4500:00:0000:58:03.2500:58:03.25+00:25:239:406,2
89MŁYNARCZYK Tatiana 3139Open Kobiet4K 1209:0000:00:0000:58:18.6500:58:18.65+00:25:399:436,2
90HANDZLIK Tomasz 3004DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 7808:4000:00:0000:58:19.6500:58:19.65+00:25:409:436,2
91MIKLASZ Pawel 3404Open Mężczyzn50M 7910:1500:00:0000:58:21.6000:58:21.60+00:25:429:436,2
92KĘDZIOR Michał 3400Open Mężczyzn51M 8010:1500:00:0000:58:21.8000:58:21.80+00:25:429:436,2
93KOŚMIDER Mateusz 3132Open Mężczyzn52M 8109:0000:00:0000:58:28.2500:58:28.25+00:25:489:446,2
94DUDYCZ Tobiasz 3324ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn53M 8210:0000:00:0000:58:32.6000:58:32.60+00:25:539:456,2
95BATKO Michał 3430Open Mężczyzn54M 8310:3000:00:0000:58:43.1000:58:43.10+00:26:039:476,1
96SKIBA Jakub 3263Open Mężczyzn55M 8409:3000:00:0000:59:01.5000:59:01.50+00:26:229:506,1
97SOBIEŃ Klaudia 3471Open Kobiet5K 1309:1500:00:0000:59:14.6500:59:14.65+00:26:359:526,1
98SUSKI Tomasz 3145Open Mężczyzn56M 8509:0000:00:0000:59:19.8500:59:19.85+00:26:409:536,1
99BATKO Mateusz 3429Open Mężczyzn57M 8610:3000:00:0000:59:27.3000:59:27.30+00:26:479:546,1
100HALUCH Łukasz 3375PokerToNieHazardOpen Mężczyzn58M 8710:1500:00:0000:59:30.9000:59:30.90+00:26:519:556,1
101BUDEK Weronika 3416Locha i warchlakiOpen Kobiet6K 1409:3000:00:0000:59:33.3500:59:33.35+00:26:539:556,0
102PAWLAK Mateusz 3140Open Mężczyzn59M 8809:0000:00:0000:59:38.9000:59:38.90+00:26:599:566,0
103MAZUR Michał 3443Open Mężczyzn60M 8910:3000:00:0000:59:45.4500:59:45.45+00:27:069:576,0
104JANUSZ Jakub 3251Open Mężczyzn61M 9009:3000:00:0000:59:47.0500:59:47.05+00:27:079:576,0
105FILAS Rafał 3417Locha i warchlakiOpen Mężczyzn62M 9109:3000:00:0000:59:50.9000:59:50.90+00:27:119:586,0
106PODSIADŁY Jarosław 3111P@ND@ TEAMOpen Mężczyzn63M 9209:0000:00:0001:00:01.2001:00:01.20+00:27:2110:006,0
107KACZMARSKI Mateusz 3131Open Mężczyzn64M 9309:0000:00:0001:00:05.7501:00:05.75+00:27:2610:006,0
108JANUSZ Sebastian 3252Open Masters Mężczyzn8M 9409:3000:00:0001:00:06.7001:00:06.70+00:27:2710:016,0
109KOWALIK Karol 3135Open Mężczyzn65M 9509:0000:00:0001:01:17.2001:01:17.20+00:28:3710:125,9
110WANAT Pawel 3102BACHATAOpen Mężczyzn66M 9609:0000:00:0001:01:18.4501:01:18.45+00:28:3910:135,9
111CZARNOBILSKI Konrad 3101BACHATAOpen Masters Mężczyzn9M 9709:0000:00:0001:01:18.6001:01:18.60+00:28:3910:135,9
112CHMIELORZ Donata 3031Carbon Silesia SportElite Kobiet9K 1508:5000:00:0001:01:19.9001:01:19.90+00:28:4010:135,9
113MICHALIK Marcin 3466Open Mężczyzn67M 9809:4500:00:0001:01:34.5001:01:34.50+00:28:5510:155,8
114KONIK Zuzanna 3301Open Kobiet7K 1609:4500:00:0001:01:34.5501:01:34.55+00:28:5510:155,8
115OSEŁKA Przemysław 3206Open Mężczyzn68M 9909:1500:00:0001:02:00.6001:02:00.60+00:29:2110:205,8
116LEWANDOWSKI Piotr 3136Open Mężczyzn69M 10009:0000:00:0001:02:17.9001:02:17.90+00:29:3810:225,8
117OŻÓG Jacek 3309Open Masters Mężczyzn10M 10109:4500:00:0001:02:25.5001:02:25.50+00:29:4610:245,8
118BANASIK Maciej 3171SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn70M 10209:1500:00:0001:02:31.3501:02:31.35+00:29:5110:255,8
119HABRASZKA Mateusz 3010Klono TeamElite Mężczyzn19M 10308:4000:00:0001:02:39.7501:02:39.75+00:30:0010:265,7
120SZYNDZIELORZ Łukasz 3267Open Mężczyzn71M 10409:3000:00:0001:02:42.1001:02:42.10+00:30:0210:275,7
121DZIUBA Mateusz 3433Open Mężczyzn72M 10510:3000:00:0001:02:49.0001:02:49.00+00:30:0910:285,7
122JĘDRZEJEK Dariusz 3343Open Mężczyzn73M 10610:0000:00:0001:02:52.9001:02:52.90+00:30:1310:285,7
123GORCZYCA Rafał 3184Open Mężczyzn74M 10709:1500:00:0001:02:53.9501:02:53.95+00:30:1410:285,7
124MICHALSKA Adrianna 3198Open Kobiet8K 1709:1500:00:0001:02:54.2501:02:54.25+00:30:1410:295,7
125MUSZYŃSKI Piotr 3203Open Masters Mężczyzn11M 10809:1500:00:0001:03:04.5001:03:04.50+00:30:2510:305,7
126PAKUŁA Piotr 3174Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Open Mężczyzn75M 10909:1500:00:0001:03:09.2001:03:09.20+00:30:2910:315,7
127MAKOHONIENKO Arkadiusz 3442Open Mężczyzn76M 11010:3000:00:0001:03:11.7001:03:11.70+00:30:3210:315,7
128MROŻEK Michał 3201Open Mężczyzn77M 11109:1500:00:0001:03:14.5501:03:14.55+00:30:3510:325,7
129MAKOHONIENKO Adam 3440Open Mężczyzn78M 11210:3000:00:0001:03:27.4001:03:27.40+00:30:4810:345,7
130KICZOROWSKI Rafał 3300Open Mężczyzn79M 11309:4500:00:0001:03:27.5501:03:27.55+00:30:4810:345,7
131PINDUR Patryk 3011Klono TeamElite Mężczyzn20M 11408:4000:00:0001:03:31.9501:03:31.95+00:30:5210:355,7
132KOMSTA Jarosław 3472Open Masters Mężczyzn12M 11509:1500:00:0001:03:45.0001:03:45.00+00:31:0510:375,6
133MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 3200Open Masters Kobiet1K 1809:1500:00:0001:03:48.5001:03:48.50+00:31:0910:385,6
134STEFAŃSKI Wiktor 3316Open Mężczyzn80M 11609:4500:00:0001:03:51.6501:03:51.65+00:31:1210:385,6
135MUSZYŃSKA Bożena 3202Open Masters Kobiet2K 1909:1500:00:0001:03:52.5501:03:52.55+00:31:1310:385,6
136MANDRYK Arkadiusz 3055Elite Masters Mężczyzn5M 11708:4000:00:0001:03:55.5501:03:55.55+00:31:1610:395,6
137WIECZORKIEWICZ Lech 3014Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn6M 11808:4000:00:0001:03:59.3501:03:59.35+00:31:1910:395,6
138DREWNIAK Damian 3128Open Mężczyzn81M 11909:0000:00:0001:04:03.2501:04:03.25+00:31:2310:405,6
139BIEGUN Mateusz 3126Open Mężczyzn82M 12009:0000:00:0001:04:06.4001:04:06.40+00:31:2710:415,6
140RUDNICKI Lech 3449Open Mężczyzn83M 12110:3000:00:0001:04:22.3001:04:22.30+00:31:4210:435,6
141STANIASZEK Michał 3214Open Masters Mężczyzn13M 12209:1500:00:0001:04:29.9501:04:29.95+00:31:5010:445,6
142PRZYBYŁO Mateusz 3208Open Masters Mężczyzn14M 12309:1500:00:0001:04:33.8001:04:33.80+00:31:5410:455,6
143MAKOHONIENKO Andrzej 3441Open Mężczyzn84M 12410:3000:00:0001:04:48.2001:04:48.20+00:32:0810:485,6
144HOŁYSZ Paulina 3378Polska2050Open Kobiet9K 2010:1500:00:0001:05:01.2501:05:01.25+00:32:2110:505,5
145MILER Paulina 3199Open Kobiet10K 2109:1500:00:0001:05:24.5001:05:24.50+00:32:4510:545,5
146MIERZICKI Marcel 3018POWER TRAININGElite Mężczyzn21M 12508:4000:00:0001:05:28.8001:05:28.80+00:32:4910:545,5
147POPIOŁEK Paweł 3421LongJohnsonTeamOpen Masters Mężczyzn15M 12610:3000:00:0001:05:34.8001:05:34.80+00:32:5510:555,5
148SKUZA Joanna 3363Open Kobiet11K 2210:0000:00:0001:05:48.4001:05:48.40+00:33:0910:585,5
149BOCHENEK Łukasz 3287Open Masters Mężczyzn16M 12709:4500:00:0001:06:17.1001:06:17.10+00:33:3711:025,4
150DUDZIŃSKI Tomasz 3291Open Masters Mężczyzn17M 12809:4500:00:0001:06:17.9001:06:17.90+00:33:3811:025,4
151BOCHENEK Maciej 3288Open Mężczyzn85M 12909:4500:00:0001:06:18.6501:06:18.65+00:33:3911:035,4
152ROŚĆ Dawid 3313Open Masters Mężczyzn18M 13009:4500:00:0001:06:22.2001:06:22.20+00:33:4211:035,4
153BIERNAT Robert 3157Go AguśOpen Mężczyzn86M 13109:1500:00:0001:06:30.7001:06:30.70+00:33:5111:055,4
154KOWALCZYK Tomasz 3134Open Mężczyzn87M 13209:0000:00:0001:06:35.0501:06:35.05+00:33:5511:055,4
155BUKOWSKI Jakub 3376Polska2050Open Masters Mężczyzn19M 13310:1500:00:0001:06:36.8001:06:36.80+00:33:5711:065,4
156PŁOCICA Marek 3379Polska2050Open Masters Mężczyzn20M 13410:1500:00:0001:06:39.5501:06:39.55+00:34:0011:065,4
157GRABOWSKI Marcin 3377Polska2050Open Masters Mężczyzn21M 13510:1500:00:0001:07:00.3501:07:00.35+00:34:2011:105,4
158KOTULA Paweł 3346Open Mężczyzn88M 13610:1500:00:0001:07:17.7001:07:17.70+00:34:3811:125,4
159PONSKI Cezary 3141Open Mężczyzn89M 13709:0000:00:0001:07:18.5501:07:18.55+00:34:3911:135,3
160SKOWRON Wojciech 3265Open Mężczyzn90M 13809:3000:00:0001:07:18.9001:07:18.90+00:34:3911:135,3
161PERLIŃSKI Kacper 3310Open Mężczyzn91M 13909:4500:00:0001:07:20.1001:07:20.10+00:34:4011:135,3
162ZABOLEWICZ Tomasz 3109Komor squadOpen Mężczyzn92M 14009:0000:00:0001:07:21.6501:07:21.65+00:34:4211:135,3
163HAFTEK Patryk 3476Open Mężczyzn93M 14109:3000:00:0001:07:27.1001:07:27.10+00:34:4711:145,3
164LEKKI Mikołaj 3485Open Mężczyzn94M 14210:1500:00:0001:07:28.6001:07:28.60+00:34:4911:145,3
165STACH Szymon 3406Open Mężczyzn95M 14310:1500:00:0001:07:35.6501:07:35.65+00:34:5611:155,3
166ŁAPACZ Konrad 3303Open Mężczyzn96M 14409:4500:00:0001:07:48.9501:07:48.95+00:35:0911:185,3
167STADLER Katarzyna 3415Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Kobiet3K 2310:0000:00:0001:07:51.2501:07:51.25+00:35:1111:185,3
168MADEJSKI Pawel 3413Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn97M 14510:0000:00:0001:07:51.7001:07:51.70+00:35:1211:185,3
169PROROK Adriana 3312Open Kobiet12K 2409:4500:00:0001:07:53.4001:07:53.40+00:35:1411:185,3
170SZUL Wiesław 3389VSOPOpen Masters Mężczyzn22M 14610:1500:00:0001:07:54.9501:07:54.95+00:35:1511:195,3
171KNUREK Konrad 3254Open Mężczyzn98M 14709:3000:00:0001:07:55.3501:07:55.35+00:35:1511:195,3
172SIEMEK Mariusz 3414Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn23M 14810:0000:00:0001:07:56.4501:07:56.45+00:35:1711:195,3
173OPOCKA Magdalena 3307Open Kobiet13K 2509:4500:00:0001:08:00.6501:08:00.65+00:35:2111:205,3
174GORZEŃ Krzysztof 3060Łowcy pierożkówElite Mężczyzn22M 14908:4000:00:0001:08:15.0501:08:15.05+00:35:3511:225,3
175MICHALCZYK Patryk 3059Łowcy pierożkówElite Mężczyzn23M 15008:4000:00:0001:08:15.1501:08:15.15+00:35:3511:225,3
176CIAK Radosław 3181Open Mężczyzn99M 15109:1500:00:0001:08:24.8501:08:24.85+00:35:4511:245,3
177SZYDŁO Damian 3424Pawuk TEAMOpen Mężczyzn100M 15210:3000:00:0001:08:28.1501:08:28.15+00:35:4811:245,3
178LECHOWICZ Krzysztof 3462Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn24M 15310:0000:00:0001:08:28.5001:08:28.50+00:35:4911:245,3
179PLEWKA Daniel 3261Open Mężczyzn101M 15409:3000:00:0001:08:29.8001:08:29.80+00:35:5011:245,3
180SZENDERA Franciszek 3216Open Mężczyzn102M 15509:1500:00:0001:08:33.0001:08:33.00+00:35:5311:255,3
181BORYCZKA Szymon 3178Open Mężczyzn103M 15609:1500:00:0001:08:33.6001:08:33.60+00:35:5411:255,3
182JĘDRZEJCZYK Maja 3130Open Kobiet14K 2609:0000:00:0001:08:34.2501:08:34.25+00:35:5411:255,3
183STOPIŃSKI Łukasz 3454Open Mężczyzn104M 15710:3000:00:0001:08:50.3501:08:50.35+00:36:1011:285,2
184WYSOCKA Klaudia 3040Elite Kobiet10K 2708:5000:00:0001:09:08.2501:09:08.25+00:36:2811:315,2
185MACIAK Grzegorz 3029Elite Mężczyzn24M 15808:4000:00:0001:09:09.1001:09:09.10+00:36:2911:315,2
186OLENDER Maria 3205Open Kobiet15K 2809:1500:00:0001:09:12.4001:09:12.40+00:36:3311:325,2
187KUCZKA Maciej 3193Open Mężczyzn105M 15909:1500:00:0001:09:13.3001:09:13.30+00:36:3311:325,2
188MATUSZAK Marcin 3196Open Mężczyzn106M 16009:1500:00:0001:09:13.8001:09:13.80+00:36:3411:325,2
189HANDY Samanta 3186Open Kobiet16K 2909:1500:00:0001:09:14.3501:09:14.35+00:36:3411:325,2
190CZELNA Angelika 3397Open Kobiet17K 3010:1500:00:0001:09:22.5501:09:22.55+00:36:4311:335,2
191CZYŻ Patryk 3398Open Mężczyzn107M 16110:1500:00:0001:09:22.6501:09:22.65+00:36:4311:335,2
192WAWRUCH Rafał 3217Open Mężczyzn108M 16209:1500:00:0001:09:25.1501:09:25.15+00:36:4511:345,2
193GOLASZ Łukasz 3434Open Mężczyzn109M 16310:3000:00:0001:09:40.3501:09:40.35+00:37:0011:365,2
194DROŻDŻ Mariusz 3386VSOPOpen Masters Mężczyzn25M 16410:1500:00:0001:09:40.9001:09:40.90+00:37:0111:365,2
195GNOJEK Tomasz 3387VSOPOpen Masters Mężczyzn26M 16510:1500:00:0001:09:41.1501:09:41.15+00:37:0111:365,2
196NAKONIECZNY Bartłomiej 3388VSOPOpen Masters Mężczyzn27M 16610:1500:00:0001:09:41.4001:09:41.40+00:37:0211:365,2
197MOTYKA Artur 3446Open Mężczyzn110M 16710:3000:00:0001:09:52.9501:09:52.95+00:37:1311:385,2
198SMOLAREK Łukasz 3266Open Mężczyzn111M 16809:3000:00:0001:09:56.3501:09:56.35+00:37:1611:395,1
199PĘCAK Agnieszka 3237Monkeys'Team Open Masters Kobiet4K 3109:3000:00:0001:10:03.6501:10:03.65+00:37:2411:405,1
200SZEWCZYK Katarzyna 3236Monkeys' TeamOpen Masters Kobiet5K 3209:3000:00:0001:10:04.1001:10:04.10+00:37:2411:405,1
201KAŹMIERSKA Paulina 3253Open Kobiet18K 3309:3000:00:0001:10:06.3001:10:06.30+00:37:2611:415,1
202ILASZ-SZUBA Monika 3342Open Kobiet19K 3410:0000:00:0001:10:07.4001:10:07.40+00:37:2811:415,1
203OGORZAŁEK Piotr 3473Open Mężczyzn112M 16909:3000:00:0001:10:15.1501:10:15.15+00:37:3511:425,1
204BECKER Sylwia 3248Open Kobiet20K 3509:3000:00:0001:10:23.4001:10:23.40+00:37:4411:435,1
205BECKER Bartosz 3247Open Mężczyzn113M 17009:3000:00:0001:10:23.5501:10:23.55+00:37:4411:435,1
206OSIKOWSKA Justyna 3359Open Kobiet21K 3610:0000:00:0001:10:32.2501:10:32.25+00:37:5211:455,1
207PASTUSZKA Michał 3360Open Mężczyzn114M 17110:0000:00:0001:10:32.5001:10:32.50+00:37:5311:455,1
208SŁYSZ Robert 3365Open Masters Mężczyzn28M 17210:0000:00:0001:10:32.8501:10:32.85+00:37:5311:455,1
209RZEPNICKI Dominik 3212Open Mężczyzn115M 17309:1500:00:0001:10:36.6501:10:36.65+00:37:5711:465,1
210OLSZEWSKI Michał 3259Open Mężczyzn116M 17409:3000:00:0001:10:49.0501:10:49.05+00:38:0911:485,1
211AUSZTOL Andrzej 3483Open Masters Mężczyzn29M 17509:3000:00:0001:10:50.3501:10:50.35+00:38:1011:485,1
212DŻUGAN Gracjan 3293Open Mężczyzn117M 17609:4500:00:0001:11:04.0501:11:04.05+00:38:2411:505,1
213GOCEK Dariusz 3294Open Mężczyzn118M 17709:4500:00:0001:11:04.2501:11:04.25+00:38:2411:505,1
214CHRUPCAŁA Radosław 3180Open Mężczyzn119M 17809:1500:00:0001:11:07.9001:11:07.90+00:38:2811:515,1
215SOCHACZEWSKI Korneliusz 3213Open Mężczyzn120M 17909:1500:00:0001:11:17.7501:11:17.75+00:38:3811:525,1
216KONIK Jacek 3465Open Masters Mężczyzn30M 18009:4500:00:0001:11:22.7001:11:22.70+00:38:4311:535,0
217TERPIN Anna 3325Zawadzka-TEAM Open Kobiet22K 3710:0000:00:0001:11:38.5001:11:38.50+00:38:5911:565,0
218JĘDRZEJCZYK Adam 3129Open Mężczyzn121M 18109:0000:00:0001:12:04.0001:12:04.00+00:39:2412:005,0
219NIEDZIŃSKI Paweł 3358Open Mężczyzn122M 18210:0000:00:0001:12:09.9001:12:09.90+00:39:3012:015,0
220PIETRZYKOWSKI Tomasz 3113Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn31M 18309:0000:00:0001:12:13.3001:12:13.30+00:39:3312:025,0
221ZDUŃSKI Jarosław 3114Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn32M 18409:0000:00:0001:12:14.1501:12:14.15+00:39:3412:025,0
222JAKUBOWSKI Mariusz 3112Pogotowie MedicoverOpen Mężczyzn123M 18509:0000:00:0001:12:14.6501:12:14.65+00:39:3512:025,0
223KOPERSKI Paweł 3173Wydział Żandarmerii Wojskowej w RzeszowieOpen Mężczyzn124M 18609:1500:00:0001:12:16.3001:12:16.30+00:39:3612:025,0
224MENŻYK Krzysztof 3197Open Masters Mężczyzn33M 18709:1500:00:0001:12:33.0501:12:33.05+00:39:5312:055,0
224JASKÓŁA Izabela 3189Open Kobiet23K 3809:1500:00:0001:12:33.0501:12:33.05+00:39:5312:055,0
226PACUSZKA Joanna 3207Open Kobiet24K 3909:1500:00:0001:12:41.6001:12:41.60+00:40:0212:065,0
227GAWEŁ Małgorzata 3222Carbon Silesia SportOpen Kobiet25K 4009:3000:00:0001:12:46.0501:12:46.05+00:40:0612:074,9
227KOWALSKA Katarzyna 3468Open Masters Kobiet6K 4010:1500:00:0001:12:46.0501:12:46.05+00:40:0612:074,9
229STACHURSKA Marta 3223Carbon Silesia SportOpen Kobiet26K 4209:3000:00:0001:12:46.1001:12:46.10+00:40:0612:074,9
230KOPALA Bartłomiej 3401Open Mężczyzn125M 18810:1500:00:0001:12:49.2001:12:49.20+00:40:0912:084,9
231TAPEREK Mariusz 3474Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn34M 18909:3000:00:0001:12:54.7501:12:54.75+00:40:1512:094,9
232TAPEREK Marta 3475Open Kobiet27K 4309:3000:00:0001:12:55.0001:12:55.00+00:40:1512:094,9
233KONIK Aleksandra 3464Open Masters Kobiet7K 4409:4500:00:0001:13:24.9001:13:24.90+00:40:4512:144,9
234WARECKA Joanna 3124Wrocławskie UlańceOpen Kobiet28K 4509:0000:00:0001:13:40.8001:13:40.80+00:41:0112:164,9
235LECHOCKI Michał 3123Wrocławskie UlańceOpen Mężczyzn126M 19009:0000:00:0001:13:42.1501:13:42.15+00:41:0212:174,9
236KARBOWSKI Tomasz 3344Open Mężczyzn127M 19110:0000:00:0001:14:00.8501:14:00.85+00:41:2112:204,9
237LIBERADZKI Marcin 3153Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn35M 19209:1500:00:0001:14:15.6501:14:15.65+00:41:3612:224,8
238ULANOWSKI Krzysiek 3371#WojownicyWódyOpen Mężczyzn128M 19310:1500:00:0001:14:55.2501:14:55.25+00:42:1512:294,8
239JAŹWIECKI Dżordan 3370#WojownicyWódyOpen Mężczyzn129M 19410:1500:00:0001:15:02.4501:15:02.45+00:42:2312:304,8
240PIEKACZ Patrycja 3227Erazmuski&PrzyjacieleOpen Kobiet29K 4609:3000:00:0001:15:09.2001:15:09.20+00:42:2912:314,8
241ERAZMUS Michał 3224Erazmuski&PrzyjacieleOpen Mężczyzn130M 19509:3000:00:0001:15:09.5001:15:09.50+00:42:3012:314,8
242MASZTAKOW Mikołaj 3159Krzywa MasztaOpen Mężczyzn131M 19609:1500:00:0001:15:13.8001:15:13.80+00:42:3412:324,8
243MASZTAKOW Anna 3158Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet8K 4709:1500:00:0001:15:15.3001:15:15.30+00:42:3512:324,8
244ISKRA Slawomir 3399Open Mężczyzn132M 19710:1500:00:0001:15:16.7001:15:16.70+00:42:3712:324,8
245HAWRO Katarzyna 3187Open Kobiet30K 4809:1500:00:0001:15:22.5501:15:22.55+00:42:4312:334,8
246BOSEK Krzysztof 3179Open Mężczyzn133M 19809:1500:00:0001:15:31.0501:15:31.05+00:42:5112:354,8
247LEWANDOWSKI Grzegorz 3122Wkurw TeamOpen Mężczyzn134M 19909:0000:00:0001:15:40.3501:15:40.35+00:43:0012:364,8
248KOWALCZYK Justyna 3326Zubrzyca DzikiOpen Kobiet31K 4910:0000:00:0001:15:42.5501:15:42.55+00:43:0312:374,8
249MASTELA Mateusz 3327Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn135M 20010:0000:00:0001:15:43.3501:15:43.35+00:43:0312:374,8
250BĄK Agnieszka 3332Open Kobiet32K 5010:0000:00:0001:15:45.8501:15:45.85+00:43:0612:374,8
251BURYŁO Jakub 3154Bracia BOpen Mężczyzn136M 20109:1500:00:0001:15:52.7501:15:52.75+00:43:1312:384,7
252BURYŁO Maciej 3155Bracia BOpen Mężczyzn137M 20209:1500:00:0001:15:53.9501:15:53.95+00:43:1412:384,7
253HAWRO Paweł 3188Open Mężczyzn138M 20309:1500:00:0001:15:57.4501:15:57.45+00:43:1812:394,7
254WĘGLARZ Piotr 3329Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn139M 20410:0000:00:0001:16:02.6001:16:02.60+00:43:2312:404,7
255RYŚ Adrian 3330Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn140M 20510:0000:00:0001:16:03.9001:16:03.90+00:43:2412:404,7
256SAK Cezary 3103CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn141M 20609:0000:00:0001:16:13.9501:16:13.95+00:43:3412:424,7
257URBANOWICZ Magdalena 3104CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet33K 5109:0000:00:0001:16:14.2501:16:14.25+00:43:3412:424,7
258LEWICKI Maciej 3383TB LogisticsOpen Mężczyzn142M 20710:1500:00:0001:16:18.1501:16:18.15+00:43:3812:434,7
259KISILEWICZ Seweryn 3382TB LogisticsOpen Mężczyzn143M 20810:1500:00:0001:16:21.3001:16:21.30+00:43:4112:434,7
260SAMBORSKI Bartłomiej 3385TB LogisticsOpen Mężczyzn144M 20910:1500:00:0001:16:22.2001:16:22.20+00:43:4212:434,7
261DEMSKI Arkadiusz 3381TB LogisticsOpen Mężczyzn145M 21010:1500:00:0001:16:49.3001:16:49.30+00:44:0912:484,7
262MASTELA Mirek 3392Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn146M 21110:0000:00:0001:16:58.5501:16:58.55+00:44:1912:494,7
263MEGGER Natalia 3445Open Kobiet34K 5210:3000:00:0001:17:20.2001:17:20.20+00:44:4012:534,7
264OLEKSIUK Piotr 3481Open Mężczyzn147M 21209:3000:00:0001:17:31.1001:17:31.10+00:44:5112:554,6
265JACHIMOWSKI Jarosław 3295Open Mężczyzn148M 21309:4500:00:0001:18:05.4501:18:05.45+00:45:2613:004,6
266KARDASZ Marek 3296Open Masters Mężczyzn36M 21409:4500:00:0001:18:05.5001:18:05.50+00:45:2613:004,6
267PREISNER Maria 3405Open Kobiet35K 5309:4500:00:0001:18:05.5501:18:05.55+00:45:2613:004,6
267WOLF Weronika 3320Open Masters Kobiet9K 5309:4500:00:0001:18:05.5501:18:05.55+00:45:2613:004,6
269WAŁACHOWSKA Urszula 3317Open Kobiet36K 5509:4500:00:0001:18:05.7501:18:05.75+00:45:2613:004,6
269BIELEC Sylwester 3479Open Masters Mężczyzn37M 21509:4500:00:0001:18:05.7501:18:05.75+00:45:2613:004,6
271PRONOBIS Magda 3142Open Kobiet37K 5609:0000:00:0001:18:05.8001:18:05.80+00:45:2613:004,6
272GADOMSKI Tomasz 3340Open Masters Mężczyzn38M 21610:0000:00:0001:18:06.1001:18:06.10+00:45:2613:014,6
273BOŃCZAK Ewa 3323Siostry CCOpen Masters Kobiet10K 5710:0000:00:0001:18:06.5001:18:06.50+00:45:2713:014,6
274TREBENDA Agnieszka 3484Siostry CCOpen Masters Kobiet11K 5810:0000:00:0001:18:06.6501:18:06.65+00:45:2713:014,6
275TWARDY Edyta 3147Open Masters Kobiet12K 5909:0000:00:0001:18:20.3001:18:20.30+00:45:4013:034,6
276TOKAREK Justyna 3367Open Kobiet38K 6010:0000:00:0001:18:21.8001:18:21.80+00:45:4213:034,6
277RUSAKOWICZ Tomek 3482Open Mężczyzn149M 21709:3000:00:0001:18:23.6501:18:23.65+00:45:4413:034,6
278GOSŁAWSKA Sylwia 3185Open Kobiet39K 6109:1500:00:0001:18:32.8501:18:32.85+00:45:5313:054,6
279SŁOMKA Mateusz 3422LongJohnsonTeamOpen Masters Mężczyzn39M 21810:3000:00:0001:18:33.8501:18:33.85+00:45:5413:054,6
280OGŁÓDEK Klaudia 3107Komor squadOpen Kobiet40K 6209:0000:00:0001:18:55.8501:18:55.85+00:46:1613:094,6
281KLUZ Przemek 3419LongJohnsonTeamOpen Mężczyzn150M 21910:3000:00:0001:18:59.2001:18:59.20+00:46:1913:094,6
282BĄK Piotr 3334Open Mężczyzn151M 22010:0000:00:0001:19:35.4501:19:35.45+00:46:5613:154,5
283OCHYRA Krzysztof 3306Open Masters Mężczyzn40M 22109:4500:00:0001:19:36.4001:19:36.40+00:46:5713:164,5
284HARAF Natalia 3169Runmageddonowe Świry Open Kobiet41K 6309:1500:00:0001:19:48.4501:19:48.45+00:47:0913:184,5
285ERAZMUS Piotr 3225Erazmuski&PrzyjacieleOpen Mężczyzn152M 22209:3000:00:0001:19:55.3501:19:55.35+00:47:1513:194,5
286GASPARSKI Jakub 3226Erazmuski&PrzyjacieleOpen Mężczyzn153M 22309:3000:00:0001:19:56.0001:19:56.00+00:47:1613:194,5
287PADUCH Karolina 3108Komor squadOpen Kobiet42K 6409:0000:00:0001:19:59.8501:19:59.85+00:47:2013:194,5
288BĄK Paweł 3333Open Mężczyzn154M 22410:0000:00:0001:20:14.7501:20:14.75+00:47:3513:224,5
289SZYMAŃSKI Przemysław 3366Open Masters Mężczyzn41M 22510:0000:00:0001:20:18.8501:20:18.85+00:47:3913:234,5
290SZELIGA Filip 3408Open Mężczyzn155M 22610:1500:00:0001:20:44.2501:20:44.25+00:48:0413:274,5
291PLECETY Dawid 3469Open Mężczyzn156M 22710:1500:00:0001:20:49.5501:20:49.55+00:48:1013:284,5
292BEDNORZ Paweł 3335Open Mężczyzn157M 22810:0000:00:0001:20:51.6001:20:51.60+00:48:1213:284,5
293KIELAR Aleksandra 3167RookiesOpen Kobiet43K 6509:1500:00:0001:20:55.8001:20:55.80+00:48:1613:294,4
294KARDAS Karolina 3166RookiesOpen Kobiet44K 6609:1500:00:0001:20:55.9501:20:55.95+00:48:1613:294,4
295GRABARCZYK Marta 3165RookiesOpen Kobiet45K 6709:1500:00:0001:20:56.0501:20:56.05+00:48:1613:294,4
296ŁĄCKA Agata 3168RookiesOpen Kobiet46K 6809:1500:00:0001:20:56.3501:20:56.35+00:48:1613:294,4
297WIELGOSZ Konrad 3219Open Mężczyzn158M 22909:1500:00:0001:21:02.3001:21:02.30+00:48:2213:304,4
298MATUSIK Jolanta 3231Klono TeamOpen Masters Kobiet13K 6909:3000:00:0001:21:02.5001:21:02.50+00:48:2313:304,4
299KMIECIK Marcin 3374Husaria Race Team Open Mężczyzn159M 23010:1500:00:0001:21:04.4001:21:04.40+00:48:2513:304,4
300KMIECIK Justyna 3373Husaria Race Team Open Masters Kobiet14K 7010:1500:00:0001:21:05.4501:21:05.45+00:48:2613:304,4
301KUROWSKI Łukasz 3194Open Mężczyzn160M 23109:1500:00:0001:21:28.0501:21:28.05+00:48:4813:344,4
302NADOLSKI Marcin 3204Open Mężczyzn161M 23209:1500:00:0001:21:28.8001:21:28.80+00:48:4913:344,4
303STAŃCZYK Jakub 3228Erazmuski&PrzyjacieleOpen Mężczyzn162M 23309:3000:00:0001:21:34.2501:21:34.25+00:48:5413:354,4
304RDZANEK Damian 3170Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn163M 23409:1500:00:0001:21:49.1001:21:49.10+00:49:0913:384,4
305RDZANEK Adrian 3209Open Mężczyzn164M 23509:1500:00:0001:21:50.8501:21:50.85+00:49:1113:384,4
306ZAKRZEWSKA Edyta 3369Open Kobiet47K 7110:0000:00:0001:22:20.5501:22:20.55+00:49:4113:434,4
307PACANA Marcin 3260Open Mężczyzn165M 23609:3000:00:0001:22:23.5501:22:23.55+00:49:4413:434,4
308REBELKA Małgorzata 3211Open Kobiet48K 7209:1500:00:0001:22:34.2001:22:34.20+00:49:5413:454,4
309REBELKA Joanna 3210Open Kobiet49K 7309:1500:00:0001:22:41.6001:22:41.60+00:50:0213:464,4
310JAGUSIAK Kamil 3016OSTRY CIEŃ MGŁYElite Mężczyzn25M 23708:4000:00:0001:22:54.4501:22:54.45+00:50:1513:494,3
311CZYŻ Mateusz 3463Open Mężczyzn166M 23810:3000:00:0001:23:23.4001:23:23.40+00:50:4413:534,3
312MARKOWSKA Katarzyna 3257Open Masters Kobiet15K 7409:3000:00:0001:23:24.2501:23:24.25+00:50:4413:544,3
313SEREK Adam 3262Open Mężczyzn167M 23909:3000:00:0001:23:36.0501:23:36.05+00:50:5613:564,3
314WCISLO Lukasz 3218Open Mężczyzn168M 24009:1500:00:0001:23:41.3001:23:41.30+00:51:0113:564,3
315DACKO Gilbert 3289Open Mężczyzn169M 24109:4500:00:0001:24:06.6501:24:06.65+00:51:2714:014,3
316HAŃCZUK Patryk 3436Open Mężczyzn170M 24210:3000:00:0001:24:26.7001:24:26.70+00:51:4714:044,3
317WOJTASZEK Anna 3467Open Kobiet50K 7510:0000:00:0001:24:34.0001:24:34.00+00:51:5414:054,3
318KORZENNY Wojciech 3420LongJohnsonTeamOpen Mężczyzn171M 24310:3000:00:0001:24:39.0501:24:39.05+00:51:5914:064,3
319DOBOSZ Agnieszka 3339Open Kobiet51K 7610:0000:00:0001:24:44.6501:24:44.65+00:52:0514:074,2
320HANDZLIK Barbara 3156DENISTEAMOpen Masters Kobiet16K 7709:0000:00:0001:24:56.0001:24:56.00+00:52:1614:094,2
321OCHYRA Karolina 3305Open Kobiet52K 7809:4500:00:0001:25:18.9501:25:18.95+00:52:3914:134,2
322BUCZYŃSKA Ewa 3229Klono TeamOpen Kobiet53K 7909:3000:00:0001:25:21.9001:25:21.90+00:52:4214:134,2
323BUCZYŃSKI Piotr 3230Klono TeamOpen Mężczyzn172M 24409:3000:00:0001:25:22.1501:25:22.15+00:52:4214:134,2
324BAŁUCKA Gabriela 3125Open Kobiet54K 8009:0000:00:0001:25:35.1001:25:35.10+00:52:5514:154,2
325PUŁA Karolina 3163Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet55K 8109:1500:00:0001:25:53.1501:25:53.15+00:53:1314:184,2
326MACHULEC Daria 3240Runmageddonowe Świry Open Kobiet56K 8209:3000:00:0001:26:25.7501:26:25.75+00:53:4614:244,2
327KRASNOVA Anastasiia 3190Open Kobiet57K 8309:1500:00:0001:26:57.9501:26:57.95+00:54:1814:294,1
328ŁUPINA Łukasz 3137Open Mężczyzn173M 24509:0000:00:0001:27:04.6501:27:04.65+00:54:2514:304,1
329KULIG Radosław 3271Anderki dobre duperkiOpen Mężczyzn174M 24609:4500:00:0001:27:18.8501:27:18.85+00:54:3914:334,1
330PTASIŃSKI Kacper 3172United RunnersOpen Mężczyzn175M 24709:1500:00:0001:27:22.9001:27:22.90+00:54:4314:334,1
331KRASNOVA Mariya 3191Open Kobiet58K 8409:1500:00:0001:27:23.0001:27:23.00+00:54:4314:334,1
332BUŚKO Piotr 3270Anderki dobre duperkiOpen Mężczyzn176M 24809:4500:00:0001:27:38.6001:27:38.60+00:54:5914:364,1
333LESISZ Anna 3272Anderki dobre duperkiOpen Kobiet59K 8509:4500:00:0001:27:56.1501:27:56.15+00:55:1614:394,1
334PODGÓRSKI Michał 3162Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn177M 24909:1500:00:0001:28:17.3001:28:17.30+00:55:3714:424,1
335SZOKALAK Milena 3164Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet60K 8609:1500:00:0001:28:47.8501:28:47.85+00:56:0814:474,1
336DACKO Oskar 3290Open Mężczyzn178M 25009:4500:00:0001:29:00.6501:29:00.65+00:56:2114:504,0
337MICHNIACKI Adam 3304Open Mężczyzn179M 25109:4500:00:0001:29:05.0501:29:05.05+00:56:2514:504,0
338KUPREWICZ Grzegorz 3302Open Mężczyzn180M 25209:4500:00:0001:29:05.4501:29:05.45+00:56:2614:504,0
339MENET Tomasz 3357Open Mężczyzn181M 25310:0000:00:0001:29:38.0501:29:38.05+00:56:5814:564,0
340MENET Ewa 3356Open Kobiet61K 8710:0000:00:0001:29:38.3001:29:38.30+00:56:5814:564,0
341LECH Marzena 3352Open Kobiet62K 8810:0000:00:0001:29:38.6001:29:38.60+00:56:5914:564,0
342LECH Marzena 3351Open Kobiet63K 8910:0000:00:0001:29:38.7001:29:38.70+00:56:5914:564,0
343BOBER Helena 3336Open Kobiet64K 9010:0000:00:0001:29:38.9501:29:38.95+00:56:5914:564,0
344BANDYK Patryk 3380Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn42M 25410:1500:00:0001:30:51.0001:30:51.00+00:58:1115:084,0
345BANDYK Izabela 3372Husaria Race Team Open Kobiet65K 9110:1500:00:0001:30:51.0501:30:51.05+00:58:1115:084,0
346TWARDY Przemysław 3148Open Masters Mężczyzn43M 25509:0000:00:0001:31:14.9501:31:14.95+00:58:3515:123,9
347MAŁEK Beata 3277PARTNER NieruchomościOpen Kobiet66K 9209:4500:00:0001:32:49.1501:32:49.15+01:00:0915:283,9
348RZEPIELA Daria 3280PARTNER NieruchomościOpen Kobiet67K 9309:4500:00:0001:32:49.8501:32:49.85+01:00:1015:283,9
349WYROSTEK Zbigniew 3281PARTNER NieruchomościOpen Mężczyzn182M 25609:4500:00:0001:32:50.0001:32:50.00+01:00:1015:283,9
349PARZUSIŃSKI Adam 3278PARTNER NieruchomościOpen Mężczyzn182M 25609:4500:00:0001:32:50.0001:32:50.00+01:00:1015:283,9
351PARZUSIŃSKI Jan 3279PARTNER NieruchomościOpen Mężczyzn184M 25809:4500:00:0001:32:50.1501:32:50.15+01:00:1015:283,9
352SZABAT Paweł 3456Open Mężczyzn185M 25910:3000:00:0001:33:31.3001:33:31.30+01:00:5115:353,8
353ZIMNY Andrzej 3460Open Masters Mężczyzn44M 26010:3000:00:0001:34:28.9001:34:28.90+01:01:4915:443,8
354SUCHAN-WRÓBEL Izabela 3455Open Masters Kobiet17K 9410:3000:00:0001:34:33.6001:34:33.60+01:01:5415:453,8
355NAJDER Karolina 3447Open Kobiet68K 9510:3000:00:0001:34:44.7501:34:44.75+01:02:0515:473,8
356TUSZEWSKA Joanna 3457Open Kobiet69K 9610:3000:00:0001:35:11.2001:35:11.20+01:02:3115:513,8
357SIEDLAREK Florentyna 3486Open Masters Kobiet18K 9710:3000:00:0001:35:29.4001:35:29.40+01:02:5015:543,8
358KOZAK Gabriela 3282Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet70K 9809:1500:00:0001:36:16.3501:36:16.35+01:03:3616:023,7
359GAWEŁ Łukasz 3015OSTRY CIEŃ MGŁYOpen Mężczyzn186M 26108:4000:00:0001:38:28.5501:38:28.55+01:05:4916:243,7
360ZIENTEK Radosław 3269Open Mężczyzn187M 26209:3000:00:0001:38:58.2001:38:58.20+01:06:1816:293,6
361WLACHOJORGOS Urszula 3245Stuknięte Baby w BieszczadachOpen Kobiet71K 9909:3000:00:0001:40:14.4001:40:14.40+01:07:3516:423,6
362SKIBIŃSKA Agnieszka 3244Stuknięte Baby w BieszczadachOpen Masters Kobiet19K 10009:3000:00:0001:40:15.0001:40:15.00+01:07:3516:423,6
363KASPEREK Agata 3243Stuknięte Baby w BieszczadachOpen Masters Kobiet20K 10109:3000:00:0001:40:15.7501:40:15.75+01:07:3616:423,6
364GOŁĄB Ewa 3242Stuknięte Baby w BieszczadachOpen Masters Kobiet21K 10209:3000:00:0001:40:15.9001:40:15.90+01:07:3616:423,6
365BOŻEK Dominika 3396Open Kobiet72K 10310:1500:00:0001:40:23.6501:40:23.65+01:07:4416:433,6
366ŚWIĘCICKI Mateusz 3407Open Mężczyzn188M 26310:1500:00:0001:40:24.7501:40:24.75+01:07:4516:443,6
367SIEDLAREK Dominika 3450Open Kobiet73K 10410:3000:00:0001:40:41.6001:40:41.60+01:08:0216:463,6
368BARAN Sylwia 3427Open Masters Kobiet22K 10510:3000:00:0001:44:37.0501:44:37.05+01:11:5717:263,4
369BANASIEWICZ Piotr 3426Open Masters Mężczyzn45M 26410:3000:00:0001:44:37.2001:44:37.20+01:11:5717:263,4
370SOKOŁOWSKA Martyna 3452Open Kobiet74K 10610:3000:00:0001:44:38.4001:44:38.40+01:11:5917:263,4
371MAREK Krzysztof 3488Open Mężczyzn189M 26510:1500:00:0001:44:58.2501:44:58.25+01:12:1817:293,4
372RYBAK Agata 3487Open Kobiet76K 10810:1500:00:0001:44:59.7001:44:59.70+01:12:2017:293,4
373OSIECKA Amelia 3308Open Kobiet77K 10909:4500:00:0001:47:03.9501:47:03.95+01:14:2417:503,4
374GŁOWACKI Mateusz 3284xkoxOpen Mężczyzn190M 26609:4500:00:0001:47:04.6001:47:04.60+01:14:2517:503,4
375RYTEL Oskar 3285xkoxOpen Mężczyzn191M 26709:4500:00:0001:48:59.4001:48:59.40+01:16:2018:093,3
376PATER Monika 3232Klono TeamOpen Masters Kobiet23K 11009:3000:00:0001:51:10.2501:51:10.25+01:18:3018:313,2
377TOMASZEWICZ Adam 3235Klono TeamOpen Mężczyzn192M 26809:3000:00:0001:51:10.3501:51:10.35+01:18:3018:313,2
378RESPONDEK Agnieszka 3233Klono TeamOpen Kobiet78K 11109:3000:00:0001:51:10.4501:51:10.45+01:18:3118:313,2
379RESPONDEK Leszek 3234Klono TeamOpen Masters Mężczyzn46M 26909:3000:00:0001:51:10.9001:51:10.90+01:18:3118:313,2
380DRZYMAŁA Patryk 3183Open Mężczyzn193M 27009:1500:00:0001:53:44.3501:53:44.35+01:21:0418:573,2
381LEŚNICZAK Barbara 3121Wkurw TeamOpen Masters Kobiet24K 11209:0000:00:0001:55:54.7501:55:54.75+01:23:1519:193,1
382KOWALSKI Piotr 3348Open Mężczyzn194M 27110:0000:00:0001:58:56.2501:58:56.25+01:26:1619:493,0
383KOWALSKI Maks 3347Open Mężczyzn195M 27210:0000:00:0002:01:36.3502:01:36.35+01:28:5620:163,0
384SAWICKA Agnieszka 3161Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Kobiet25K 11309:1500:00:0002:15:43.0002:15:43.00+01:43:0322:372,7
385STACHOWICZ Monika 3033DENISTEAMOpen Masters Kobiet26K 11408:5000:00:0002:25:28.8502:25:28.85+01:52:4924:142,5
386MICEK Jan 3013Lemon TeamElite Mężczyzn26M 27308:4000:00:0002:33:11.9002:33:11.90+02:00:3225:312,4
387KRZAK Edyta 3038Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Kobiet11K 11508:5000:00:0003:12:30.3003:12:30.30+02:39:5032:051,9
388CZERWIŃSKI Marcin 3106Komor squadOpen Mężczyzn196M 27409:0000:00:00   
389KUCZEK Rafał 3017OSTRY CIEŃ MGŁYOpen Mężczyzn197M 27508:4000:00:00   
390WALACHOWSKI Jakub 3318Open Mężczyzn198M 27609:4500:00:00   
391NOWAK Łukasz 3241Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn199M 27709:3000:00:00   
392HAŁCZYŃSKA-DROZD Agnieszka 3435Open Kobiet K 010:3000:00:0001:44:41.9001:44:41.90+01:12:0217:263,4
Znaleziono 392 wynik(ów)