GRAND PRIX USTKI - BIEG II JANTAROWY - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-05-11
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
140
Wystartowało:
120
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
118
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 8USB USTKAUSTKAM40-491M 100:32:43.80 3:1618.3
2RUDNIK Krzysztof 111KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 200:34:31.40+00:01:473:2717.4
3BURZYŃSKI Aleksander 69TADMOT HURTOWNIA MOTORYZACYJNASŁUPSKM40-492M 300:34:54.70+00:02:103:2917.2
4DUDA Grzegorz 9BEST BEASTSBUKÓWKAM40-493M 400:36:38.10+00:03:543:3916.4
5CZERWIŃSKI Maciej 72BALTIC SEALSSŁUPSKM16-291M 500:37:35.05+00:04:513:4516
6CENDER Szymon 116WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM30-392M 600:37:38.05+00:04:543:4515.9
7WEGNER Przemysław 127MOWIUSTKAM40-494M 700:37:52.65+00:05:083:4715.8
8CHOLEWIŃSKI Artur 70DECATHLON POWERSŁUPSKM30-393M 800:38:00.25+00:05:163:4815.8
9JEZIERSKI Łukasz 18USTKAM30-394M 900:38:03.75+00:05:193:4815.8
10KAMIENIECKI Rafał 19TUPOT-USTKAUSTKAM40-495M 1000:38:06.50+00:05:223:4815.7
11LASKA Grzegorz 29USTKAM30-395M 1100:38:11.55+00:05:273:4915.7
12CEJKO Dawid 140BALTIC SEALSSŁUPSKM16-292M 1200:38:19.95+00:05:363:4915.7
13KOZA Kamil 90CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM30-396M 1300:38:46.55+00:06:023:5215.5
14KAWKA Adrian 21SŁUPSKM30-397M 1400:39:41.75+00:06:573:5815.1
15JAKUBCZAK Marcin 141BYDLINOM40-496M 1500:39:52.10+00:07:083:5915.1
16NAGÓREK Krzysztof 34TUPOT USTKASŁUPSKM60-691M 1600:39:56.00+00:07:123:5915
17GRAFF Norbert 14SZCZENURZE POMORSKA 27M30-398M 1700:40:10.90+00:07:274:0114.9
18OLEKSIUK Przemysław 105OLEKSIUKOWIE / SIG DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SZCZECINSŁUPSKM16-293M 1800:40:48.25+00:08:044:0414.7
19RYBA Paweł 44GRABNOM40-497M 1900:41:47.40+00:09:034:1014.4
20OLESZEK Jerzy 107SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-498M 2000:41:49.20+00:09:054:1014.3
21WŁAŚNIAK Łukasz 59LUBUCZEWOM16-294M 2100:42:24.60+00:09:404:1414.2
22RYGIELSKI Arkadiusz 45KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-399M 2200:42:41.90+00:09:584:1614.1
23KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 27USB USTKAUSTKAK40-491K 100:42:43.20+00:09:594:1614
24DĘGA Ryszard 73TUPOT USTKAUSTKAM60-692M 2300:42:57.85+00:10:144:1714
25SKUMIAŁ Oskar 115USB USTKAUSTKAM30-3910M 2400:43:22.65+00:10:384:2013.8
26SKOMOROWSKI Michał 46USTKAUSTKAM30-3911M 2500:43:26.65+00:10:424:2013.8
27WILMONT Krzysztof 58CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-3912M 2600:43:29.75+00:10:454:2013.8
28SULL Kacper 50SŁUPSKM16-295M 2700:43:42.25+00:10:584:2213.7
29KONIECZNY Piotr 86USB USTKAINOWROCŁAWM40-499M 2800:43:57.85+00:11:144:2313.7
30OLEKSIUK Andrzej 106OLEKSIUKISŁUPSKM40-4910M 2900:44:04.30+00:11:204:2413.6
31NADOLNY Piotr 139USB USTKAGRABNOM40-4911M 3000:44:12.85+00:11:294:2513.6
32KAMIŃSKI Marcin 20MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-4912M 3100:44:18.50+00:11:344:2513.5
33BASIŃSKI Paweł 2USB USTKAUSTKAM30-3913M 3200:44:20.50+00:11:364:2613.5
34DYŚKO Wojciech 75AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM30-3914M 3300:44:30.95+00:11:474:2713.5
35KOSIEDOWSKI Sebastian 87USTKAM30-3915M 3400:44:50.20+00:12:064:2913.4
36FABICH Adrian 142USB USTKAUSTKAM30-3916M 3500:44:50.50+00:12:064:2913.4
37MIKICIUK Piotr 97USTKAM40-4913M 3600:44:50.80+00:12:074:2913.4
38GUZIK Piotr 143SŁUPSKM16-296M 3700:45:06.30+00:12:224:3013.3
39ŻELAZEK Kamil 133USTKAM30-3917M 3800:45:09.75+00:12:254:3013.3
40ŻYSZKIEWICZ Piotr 64USB USTKAUSTKAM40-4914M 3900:45:09.95+00:12:264:3013.3
41SKOCZYŃSKA Renata 132USB USTKAUSTKAK30-391K 200:45:17.70+00:12:334:3113.2
42SITNIK Mikołaj 135USTKAM16-297M 4000:45:25.25+00:12:414:3213.2
43KARAŚ Radosław 4SŁUPSKM30-3918M 4100:45:28.15+00:12:444:3213.2
44IWANOWSKI Michał 77USTKAM30-3919M 4200:45:28.65+00:12:444:3213.2
45FEDOROWICZ Michał 7637 DR OPSOCHACZEWM40-4915M 4300:45:44.55+00:13:004:3413.1
46WIATRZYK Krzysztof 57DARŁOWODARŁOWOM40-4916M 4400:45:49.55+00:13:054:3413.1
47LEMAŃSKA Katarzyna 30USB USTKAUSTKAK16-291K 300:45:52.35+00:13:084:3513.1
48SŁOMIŃSKI Kamil 117USTKAM30-3920M 4500:46:04.65+00:13:204:3613
49TOMCZAK Dominik 53NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4917M 4600:46:20.00+00:13:364:3812.9
50SOBOLEWSKI Tomasz 47STRZELINOM40-4918M 4700:46:29.00+00:13:454:3812.9
51JAROS Adam 79SŁUPSKM40-4919M 4800:46:32.45+00:13:484:3912.9
52PODLAK Piotr 40USTKAM30-3921M 4900:46:33.85+00:13:504:3912.9
53TOMCZAK Sebastian 54USTKAUSTKAM40-4920M 5000:46:50.90+00:14:074:4112.8
54DADACZ Rafał 6USTKAM30-3922M 5100:46:53.25+00:14:094:4112.8
55NIWIŃSKI Grzegorz 35KB TUPOT USTKAUSTKAM60-693M 5200:47:21.40+00:14:374:4412.7
56PUDELSKI Krzysztof 43ZIMOWISKAM16-298M 5300:47:36.10+00:14:524:4512.6
57ROBAK Grzegorz 110W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3923M 5400:47:37.25+00:14:534:4512.6
58SPYCHALSKI Artur 48GARDNA WIELKAM40-4921M 5500:47:37.55+00:14:534:4512.6
59BODO Rafał 67KOSZALINM30-3924M 5600:48:01.30+00:15:174:4812.5
60SAPIJASZKA Stanisław 114USTKAM60-694M 5700:48:07.80+00:15:244:4812.5
61OLECHNOWICZ Zbigniew 104TUPOT USTKASŁUPSKM70+1M 5800:48:23.90+00:15:404:5012.4
62SIECIŃSKA Emilia 10USB USTKAUSTKAK30-392K 400:48:29.65+00:15:454:5012.4
63LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 28BEST BEASTSSŁUPSKK30-393K 500:48:31.55+00:15:474:5112.4
64KOCEJKO Marek 23USB USTKAUSTKAM60-695M 5900:48:34.55+00:15:504:5112.4
65KRZYŻANEK Marta 26MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-492K 600:48:37.40+00:15:534:5112.3
66PUDELSKI Józef 42USTKAUSTKAM30-3925M 6000:48:39.00+00:15:554:5112.3
67PUDELSKI Robert 109WŁYNKÓWKOWŁYNKÓWKOM40-4922M 6100:48:39.50+00:15:554:5112.3
68ZDUNEK Krzysztof 130W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4923M 6200:49:13.35+00:16:294:5512.2
69BERENT Robert 66TUPOT USTKAUSTKAM50-591M 6300:49:19.00+00:16:354:5512.2
70TRUSIAK Agnieszka 125SUBVENTUM TEAMSŁUPSKK40-493K 700:49:28.65+00:16:444:5612.1
71PELA Hanna 39USB USTKAWODNICAK40-494K 800:49:35.30+00:16:514:5712.1
72KAMIŃSKA Monika 82SŁUPSKK30-394K 900:49:36.60+00:16:524:5712.1
73PAWLIK Krystian 38USTKAM16-299M 6400:49:51.30+00:17:074:5912
74STANIASZEK Bogusław 120TUPOT USTKAGŁOBINOM60-696M 6500:49:57.05+00:17:134:5912
75ORŁOWSKI Edward 37SŁUPSKM40-4924M 6600:49:57.50+00:17:134:5912
76STODOŁA Monika 49USTECKA SZKOŁA BIEGANIAUSTKAK40-495K 1000:50:03.55+00:17:195:0012
77ZAGRODZKI Ireneusz 129KB TUPOT USTKAUSTKAM60-697M 6700:50:22.65+00:17:385:0211.9
78GONTEK Łukasz 11VWBATORYSŁUPSKM30-3926M 6800:50:27.80+00:17:445:0211.9
79TRUSIAK Miłosz 126SUBVENTUM TEAMSŁUPSKM40-4925M 6900:50:30.95+00:17:475:0311.9
80BACH Paweł 1SŁUPSKM30-3927M 7000:50:34.15+00:17:505:0311.9
81LEWANDOWSKI Adam 94W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3928M 7100:50:37.10+00:17:535:0311.9
82LEWANDOWSKA Maria 93W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-395K 1100:50:37.90+00:17:545:0311.9
83ZARĘBSKI Maciej 134USTKAM40-4926M 7200:50:48.15+00:18:045:0411.8
84ĆWIGOŃ Kinga 5USBUSTKAK30-396K 1200:51:00.75+00:18:165:0611.8
85ZALIŃSKA Aneta 61USBUSTKAK30-397K 1300:51:01.70+00:18:175:0611.8
86KOZA Joanna 89USB USTKAUSTKAK30-398K 1400:51:21.35+00:18:375:0811.7
87KOZIMOR Mariusz 91USTKAM40-4927M 7300:51:45.35+00:19:015:1011.6
88RUTECKA Sylwia 112TUPOT USTKAUSTKAK30-399K 1500:51:46.85+00:19:035:1011.6
89ZARZYCKA Izabela 62W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-496K 1600:51:56.55+00:19:125:1111.6
90PRZYMORSKI Waldemar 41W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4928M 7400:52:08.10+00:19:245:1211.5
91MROZIK Joanna 100SŁUPSKK30-3910K 1700:52:15.25+00:19:315:1311.5
92GRABOWICZ Jurek 12TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 7500:52:16.55+00:19:325:1311.5
93KAMIŃSKI Marcin 83SŁUPSKM30-3929M 7600:52:27.75+00:19:435:1411.4
94ANDRZEJCZAK Sławomir 65GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4929M 7700:52:34.20+00:19:505:1511.4
95TÓRZ Andrzej 124USTKAUSTKAM60-698M 7800:52:49.95+00:20:065:1611.4
96NURKOWSKI Marcin 101USB USTKAUSTKAM40-4930M 7900:52:55.45+00:20:115:1711.3
97STOLARCZUK Paulina 121USTKAK40-497K 1800:53:06.60+00:20:225:1811.3
98BRODACKA Katarzyna 68SŁUPSKK16-292K 1900:53:09.40+00:20:255:1811.3
99ZDUNEK Katarzyna 131SŁUPSKK40-498K 2000:53:20.45+00:20:365:2011.3
100KOT Daniel 88KOT TEAMSŁUPSKM40-4931M 8000:53:38.05+00:20:545:2111.2
101KONKEL Joanna 25MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOK50-591K 2100:53:42.65+00:20:585:2211.2
102CZECH Roman 71GOCH BYTÓWSŁUPSKM70+3M 8100:53:57.70+00:21:135:2311.1
103WOŹNIAK Grzegorz 128IGMAR WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM50-592M 8200:54:07.55+00:21:235:2411.1
104TURCZYN Grzegorz 55NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4932M 8300:54:18.15+00:21:345:2511
105BURDA Sebastian 3WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4933M 8400:54:18.35+00:21:345:2511
106SZCZASIUK Mariusz 52USTKAM40-4934M 8500:55:09.50+00:22:255:3010.9
107KRYGIER Ireneusz 92W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4935M 8600:56:40.60+00:23:565:4010.6
108JUSIEWICZ Tomasz 80USTKAM30-3930M 8700:57:37.85+00:24:545:4510.4
109JABŁONOWSKI Marian 17TUPOT USTKAUSTKAM60-699M 8800:57:37.95+00:24:545:4510.4
110MORDAL Eliza 98USB USTKAUSTKAK40-499K 2201:00:40.65+00:27:566:049.9
111MARCZAK Małgorzata 96ŻELKOWOK50-592K 2301:00:53.85+00:28:106:059.9
112IWAN-KUCIA Lena 16USTKAK30-3911K 2401:00:58.70+00:28:146:059.8
113ZWOLIŃSKA Agnieszka 63USTKAUSTKAK40-4910K 2501:01:28.65+00:28:446:089.8
114KOWALCZYK Justyna 102W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3912K 2601:02:51.15+00:30:076:179.5
115SMOLIŃSKA Edyta 118SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK30-3913K 2701:03:28.10+00:30:446:209.5
116SMOLIŃSKI Krzysztof 119SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-4936M 8901:03:29.15+00:30:456:209.5
117DAMPS Julita 7NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3914K 2801:13:44.00+00:41:007:228.1
118KABACIŃSKI Bronisław 81TUPOT USTKAUSTKAM70+4M 9001:13:45.00+00:41:017:228.1
PIĄTKOWSKI Michał 108CZARNI SŁUPSKSŁUPSKM16-29 DNF--
MUDŹ Anna 33CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-29 DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)