GRAND PRIX USTKI - BIEG V BURSZTYNOWY - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-08-24
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
144
Wystartowało:
112
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
112
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLaps
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RUDNIK Krzysztof 112KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 100:16:5000:33:47.56 3:2217.8
2BURZYŃSKI Aleksander 72ŚCIGAJ KRZYCHA TEAMSŁUPSKM40-491M 200:17:0400:34:39.67+00:00:523:2717.3
3OLECH Adam 138MONARDĘBNICA KASZUBSKAM16-291M 300:18:0300:36:43.25+00:02:553:4016.3
4DUDA Grzegorz 10BEST BEASTSBUKÓWKAM40-492M 400:18:0500:37:30.20+00:03:423:4516
5CZERWIŃSKI Maciej 77BALTIC SEALSSŁUPSKM16-292M 500:19:0100:38:22.66+00:04:353:5015.6
6WEGNER Przemysław 124MOWI TEAMUSTKAM40-493M 600:19:0200:38:28.83+00:04:413:5015.6
7WILMONT Krzysztof 59CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-392M 700:19:0200:38:36.51+00:04:483:5115.5
8KOZA Kamil 91USB USTKAUSTKAM30-393M 800:19:0200:38:44.98+00:04:573:5215.5
9JEZIERSKI Łukasz 19USTKAM30-394M 900:18:5700:38:49.42+00:05:013:5215.5
10CHOLEWIŃSKI Artur 74DECATHLON POWERSŁUPSKM30-395M 1000:19:0800:39:20.35+00:05:323:5615.3
11GOSTKOWSKI Łukasz 80KB GOCH BYTÓWBYTÓWM30-396M 1100:19:0500:39:22.79+00:05:353:5615.2
12GRAFF Norbert 15SZCZENURZE POMORSKA 27M30-397M 1200:19:0500:39:34.16+00:05:463:5715.2
13LASKA Grzegorz 30USTKAM30-398M 1300:19:2500:40:13.31+00:06:254:0114.9
14KAMIENIECKI Rafał 20TUPOT USTKAUSTKAM40-494M 1400:20:1400:40:38.14+00:06:504:0314.8
15CYPRYCH Katarzyna 75LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK30-391K 100:20:1400:40:38.17+00:06:504:0314.8
16RYGIELSKI Arkadiusz 46KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-399M 1500:19:2500:40:43.93+00:06:564:0414.7
17NAGÓREK Krzysztof 35TUPOT USTKASŁUPSKM60-691M 1600:20:1100:40:45.96+00:06:584:0414.7
18CENDER Szymon 73W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM16-293M 1700:19:4500:40:58.63+00:07:114:0514.6
19ŻYLICZ Paweł 133USB USTKASŁUPSKM16-294M 1800:20:1500:41:07.48+00:07:194:0614.6
20SZCZERBATY Paweł 118SŁUPSKM30-3910M 1900:20:0100:41:09.67+00:07:224:0614.6
21OLEKSIUK Przemysław 104GRYFINOM16-295M 2000:20:1700:41:13.09+00:07:254:0714.6
22GUZIK Piotr 82USB USTKASŁUPSKM16-296M 2100:20:2600:41:58.05+00:08:104:1114.3
23DĘGA Ryszard 79TUPOT USTKAUSTKAM60-692M 2200:20:2600:42:13.11+00:08:254:1314.2
24OLESZEK Jerzy 105SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-495M 2300:20:5800:42:17.11+00:08:294:1314.2
25PAKUŁA Mateusz 107SŁUPSKM30-3911M 2400:20:5900:42:45.86+00:08:584:1614
26OKOŁOTOWICZ Sebastian 142SŁUPSKM30-3912M 2500:20:3200:42:47.55+00:08:594:1614
27KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 28USB USTKAUSTKAK40-491K 200:21:0600:43:00.16+00:09:124:1814
28PAWLIK Krystian 39USTKAM16-297M 2600:20:2400:43:30.65+00:09:434:2113.8
29MOROŃ Jarosław 45USB USTKAWODNICAM30-3913M 2700:22:2600:43:40.89+00:09:534:2213.7
30WRZACHOL Piotr 126USTKAM16-298M 2800:22:0500:43:44.56+00:09:564:2213.7
31GAWEŁ Zbigniew 135POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60-693M 2900:21:3000:43:52.42+00:10:044:2313.7
32DASZKIEWICZ Emil 78USTKAM16-299M 3000:22:0600:43:57.29+00:10:094:2313.7
33ŻYSZKIEWICZ Piotr 65USB USTKAUSTKAM40-496M 3100:22:2800:44:01.88+00:10:144:2413.6
34KAMIŃSKI Marcin 21MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-497M 3200:22:0600:44:07.32+00:10:194:2413.6
35MUDŹ Anna 34CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-291K 300:21:5100:44:19.35+00:10:314:2513.5
36KOCZOROWSKI Paweł 25W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-498M 3300:22:2900:44:23.87+00:10:364:2613.5
37SKOMOROWSKI Michał 47USTKAUSTKAM30-3914M 3400:22:0800:44:31.70+00:10:444:2713.5
38NADOLNY Piotr 139USB USTKAGRABNOM40-499M 3500:22:2900:44:35.88+00:10:484:2713.5
39OLEKSIUK Andrzej 103SŁUPSKM40-4910M 3600:22:2900:44:38.31+00:10:504:2713.4
40PUDELSKI Krzysztof 44ZIMOWISKAM16-2910M 3700:22:2800:45:12.67+00:11:254:3113.3
41SŁOMIŃSKI Kamil 114USTKAM30-3915M 3800:22:5000:45:56.84+00:12:094:3513.1
42SPYCHALSKI Artur 49GARDNA WIELKAM40-4911M 3900:23:1000:46:02.55+00:12:144:3613
43KONOPKA Sebastian 132WROCŁAWM40-4912M 4000:22:5100:46:22.49+00:12:344:3812.9
44SKOCZYŃSKA Renata 140USB USTKAUSTKAK30-392K 400:22:4200:46:36.83+00:12:494:3912.9
45GUSMANN Zbigniew 81SŁUPSKM60-694M 4100:23:1300:46:43.97+00:12:564:4012.8
46TOMCZAK Dominik 54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4913M 4200:22:5300:46:55.80+00:13:084:4112.8
47KROTOWSKI Grzegorz 95TUPOT USTKAUSTKAM50-591M 4300:23:2500:47:26.16+00:13:384:4412.6
48SZMIGIERO Arkadiusz 119W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4914M 4400:23:3200:47:31.76+00:13:444:4512.6
49IWANOWSKI Michał 84USTKAM30-3916M 4500:23:0800:48:05.96+00:14:184:4812.5
50NIWIŃSKI Grzegorz 36TUPOT USTKAUSTKAM60-695M 4600:24:0200:48:14.52+00:14:264:4912.4
51ĆWIGOŃ Kinga 6USB USTKAUSTKAK30-393K 500:23:5100:48:15.42+00:14:274:4912.4
52ZALIŃSKA Aneta 62USB USTKAUSTKAK30-394K 600:23:5000:48:18.65+00:14:314:4912.4
53ORŁOWSKI Edward 38SŁUPSKM40-4915M 4700:24:1200:48:25.99+00:14:384:5012.4
54SIECIŃSKA Emilia 11USB USTKAUSTKAK30-395K 700:23:5200:48:29.20+00:14:414:5012.4
55LEMAŃSKA Katarzyna 31USB USTKAUSTKAK16-292K 800:23:4300:48:40.84+00:14:534:5212.3
56PELA Hanna 40USB USTKAWODNICAK40-492K 900:23:4200:48:41.01+00:14:534:5212.3
57DADACZ Rafał 7USTKAM30-3917M 4800:23:0500:48:48.44+00:15:004:5212.3
58KOSIEDOWSKI Sebastian 90USTKAM30-3918M 4900:24:1300:49:46.23+00:15:584:5812.1
59MIKICIUK Piotr 134USTKAM40-4916M 5000:24:1300:49:46.32+00:15:584:5812.1
60BERENT Robert 66USTKAM50-592M 5100:24:3600:49:55.02+00:16:074:5912
61URGACZ Mirosław 123CIESZYNM40-4917M 5200:24:0500:50:06.00+00:16:185:0012
62SZOPA Maciej 120WROCŁAWM16-2911M 5300:24:1200:50:11.76+00:16:245:0112
63ZDUNEK Krzysztof 128W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4918M 5400:24:3900:50:17.22+00:16:295:0111.9
64TRUSIAK Agnieszka 122NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-493K 1000:24:5500:50:20.05+00:16:325:0211.9
65WŁAŚNIAK Łukasz 60LUBUCZEWOM16-2912M 5500:25:1400:50:27.35+00:16:395:0211.9
66ZAGRODZKI Ireneusz 136TUPOT USTKAUSTKAM60-696M 5600:24:5500:50:37.65+00:16:505:0311.9
67ZIELIŃSKA Danuta 130USB USTKAUSTKAK30-396K 1100:25:1300:50:38.86+00:16:515:0311.8
68KARGUL Jacek 88NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4919M 5700:24:5900:50:42.04+00:16:545:0411.8
69TOMCZAK Sebastian 55USTKAUSTKAM40-4920M 5800:23:5300:51:01.09+00:17:135:0611.8
70BARSZCZEWSKI Sebastian 137BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-4921M 5900:24:4600:51:07.26+00:17:195:0611.7
71SKORLIŃSKI Krzysztof 113ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ.KOSTRZYNM40-4922M 6000:24:0800:51:18.44+00:17:305:0711.7
72KUBLIK Filip 97WROCŁAWM30-3919M 6100:24:5300:51:47.16+00:17:595:1011.6
73OLECHNOWICZ Zbigniew 102TUPOT USTKASŁUPSKM70+1M 6200:25:2200:51:59.42+00:18:115:1111.5
74STOLARCZUK Paulina 117USTKAK40-494K 1200:25:5500:52:07.89+00:18:205:1211.5
75HAUPA Wojciech 16USB USTKAUSTKAM40-4923M 6300:24:5600:52:14.10+00:18:265:1311.5
76GRABOWICZ Jurek 13TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 6400:25:2300:52:16.68+00:18:295:1311.5
77MĘCZYŃSKI Piotr 1416 BPDŁĘCZYCAM50-593M 6500:26:0500:52:17.93+00:18:305:1311.5
78GONTEK Łukasz 12VWBATORYSŁUPSKM30-3920M 6600:24:4000:52:21.57+00:18:345:1411.5
79STODOŁA Monika 50USB USTKAUSTKAK40-495K 1300:25:5500:52:29.91+00:18:425:1411.4
80BODO Rafał 67ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3921M 6700:25:5500:52:30.95+00:18:435:1511.4
81SMOLIŃSKI Krzysztof 115SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-4924M 6800:24:5600:52:36.04+00:18:485:1511.4
82LEWANDOWSKA Maria 144W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-397K 1400:26:0900:53:13.91+00:19:265:1911.3
83BACH Paweł 2SŁUPSKM30-3922M 6900:26:0500:53:20.26+00:19:325:2011.3
84KOZIMOR Mariusz 93USTKAM40-4925M 7000:26:2300:53:25.87+00:19:385:2011.2
85ZARZYCKA Izabela 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-496K 1500:26:0600:53:27.69+00:19:405:2011.2
86ZDUNEK Katarzyna 127W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK40-497K 1600:25:4400:53:29.23+00:19:415:2011.2
87TÓRZ Andrzej 121USTKAUSTKAM60-697M 7100:26:1100:53:41.28+00:19:535:2211.2
88PODLAK Piotr 41USTKAM30-3923M 7200:25:1700:53:43.99+00:19:565:2211.2
89KOZA Joanna 92USB USTKAUSTKAK30-398K 1700:26:1000:54:07.77+00:20:205:2411.1
90NURKOWSKI Marcin 101USB USTKAUSTKAM40-4926M 7300:26:1000:54:09.44+00:20:215:2411.1
91POKORNY Edward 110TUPOT USTKAUSTKAM70+3M 7400:26:4800:55:19.91+00:21:325:3110.8
92KONKEL Joanna 26MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOK50-591K 1800:26:5800:55:33.42+00:21:455:3310.8
93LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 32USB USTKAUSTKAK30-399K 1900:26:5700:55:46.82+00:21:595:3410.8
94STANIASZEK Bogusław 116TUPOT USTKAGŁOBINOM60-698M 7500:29:1100:56:08.48+00:22:205:3610.7
95JUSIEWICZ Tomasz 85USTKAM30-3924M 7600:28:0500:56:33.55+00:22:455:3910.6
96OSTROWSKA Katarzyna 106USTKAK30-3910K 2000:28:1300:56:40.54+00:22:525:4010.6
97KOCEJKO Marek 24USB USTKAUSTKAM60-699M 7700:26:4700:58:01.21+00:24:135:4810.3
98MARCZAK Małgorzata 98ŻELKOWOK50-592K 2100:27:3000:59:02.74+00:25:155:5410.2
99KRYGIER Ireneusz 96W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4927M 7800:28:1000:59:03.03+00:25:155:5410.2
100TURCZYN Grzegorz 56NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4928M 7900:29:1701:00:22.32+00:26:346:029.9
101JABŁONOWSKI Marian 18TUPOT USTKAUSTKAM60-6910M 8000:28:5901:01:53.79+00:28:066:119.7
102WOJTCZAK Marta 125WROCŁAWK16-293K 2200:28:2001:01:53.98+00:28:066:119.7
103KRASUCKA Izabela 94SŁUPSKK30-3911K 2300:30:3701:02:41.69+00:28:546:169.6
104LEWANDOWSKI Adam 143W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3925M 8100:28:5401:04:25.60+00:30:386:269.3
105PRZYMORSKI Waldemar 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4929M 8200:29:1801:04:25.89+00:30:386:269.3
106CZECH Roman 76KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM70+4M 8300:32:0701:05:28.52+00:31:406:329.2
107MORDAL Eliza 100USB USTKAUSTKAK40-498K 2400:32:0601:05:48.06+00:32:006:349.1
108ZWOLIŃSKA Agnieszka 64USTKAUSTKAK40-499K 2500:32:0601:05:48.52+00:32:006:349.1
109ŻELAZEK Katarzyna 131USB USTKAUSTKAK40-4910K 2600:32:0501:05:48.64+00:32:016:349.1
110BURDA Sebastian 4W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4930M 8400:32:3101:07:15.40+00:33:276:438.9
111KOWALCZYK Justyna 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3912K 2700:32:3101:07:15.72+00:33:286:438.9
112KABACIŃSKI Bronisław 86TUPOT USTKAUSTKAM70+5M 8500:32:3701:08:04.92+00:34:176:488.8
Znaleziono 112 wynik(ów)