GUT WINTER 10

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2020-02-22
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
80
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
71
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OPIAŁ Grzegorz 388Gorący Potok TeamWIŚNIOWOM-OPEN1M 100:00:0100:46:02.0500:46:03.20 4:3613
2JAWORSKI Zbigniew 473KLUSZKOWICEM-OPEN2M 200:00:0200:46:19.3500:46:21.35+00:00:184:3713
3KNUTELSKI Błażej 425Gorący PotokZAKOPANEM-OPEN3M 300:00:0100:47:33.5000:47:35.25+00:01:324:4512.6
4KRZYSTYNIAK Robert 471Gorący Potok TeamNOWY TARGM-OPEN4M 400:00:0100:48:25.9000:48:27.80+00:02:244:5012.4
5FLOREK Sebastin 466NORAFSPORTGABOŃM-OPEN5M 500:00:0200:50:17.5000:50:19.50+00:04:165:0111.9
6SZCZEPANIAK Damian 445KamienicaKAMIENICAM-OPEN6M 600:00:0200:50:59.3500:51:01.35+00:04:585:0511.8
7KOZIK Adam 427KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM-OPEN7M 700:00:0200:52:08.6500:52:11.00+00:06:075:1211.5
8JARZĄBEK Robert 424ITMBW KrakówKRAKÓWM-OPEN8M 800:00:0200:52:37.5000:52:39.80+00:06:365:1511.4
9GOŁDYN Piotr 417OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec Ochotnicy1M 9Tak00:00:0100:58:53.8000:58:55.50+00:12:525:5310.2
10BUCZEK Janusz 407GRYWAŁDMieszkaniec Ochotnicy2M 10Yes00:00:0200:59:10.0500:59:12.50+00:13:095:5510.1
11NADKAŃSKI Marek 468MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM-OPEN9M 1100:00:0201:00:48.1501:00:50.15+00:14:466:049.9
12JACHYMIAK Jacek 421NOWY TARGM-OPEN10M 1200:00:0501:00:53.9501:00:59.75+00:14:566:059.9
13ZATROSKA Izabela 469Alpin Sport HOKAK-OPEN1K 100:00:0201:01:11.8001:01:14.70+00:15:116:079.8
14SZEWCZYK Rafał 447Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM-OPEN11M 1300:00:0301:01:14.4001:01:17.95+00:15:146:079.8
15SIUTA Jakub 470Gorący Potok TeamLUCZMIERZM-OPEN12M 1400:00:0301:01:28.6501:01:31.70+00:15:286:089.8
16ANTOLAK Maciej 402Nowotarski Klub KolarskiNOWY TARGM-OPEN13M 1500:00:0401:01:32.3001:01:36.45+00:15:336:099.8
17RYBACKI Dawid 440PKP SKM TrójmiastoKOSZALINM-OPEN14M 1600:00:0501:02:08.2501:02:13.70+00:16:106:129.7
18BOLECHOWSKA Dominika 475Alpin Sport HOKA ONE TEAMRABKA ZDRÓJK-OPEN2K 200:00:0301:02:43.7501:02:47.15+00:16:436:169.6
19MIAZGA Janusz 432ZAMOŚĆM-OPEN15M 1700:00:0301:04:09.7001:04:13.10+00:18:096:259.4
20CIURKA-BASTER Karolina 460Szczyt Formy / MarcinŚwiercTeamKRAKÓWK-OPEN3K 300:00:0301:04:32.1501:04:35.85+00:18:326:279.3
21SUCHENEK Karol 332ŁOMIANKIM-OPEN16M 1800:00:0401:04:41.1001:04:45.30+00:18:426:289.3
22BISKUP Paweł 404-ŁAGÓWM-OPEN17M 1900:00:0201:05:51.2001:05:53.50+00:19:506:359.1
23FARON Bartłomiej 414Ochotnica TeamOCHOTNICA GÓRNAMieszkaniec Ochotnicy3M 20Tak00:00:0101:07:23.2501:07:24.80+00:21:216:448.9
24GARBACZ Bartłomiej 416NOWY TARGM-OPEN18M 2100:00:0401:07:32.8001:07:37.15+00:21:336:458.9
25FLORIAN Sabina 415Przehyba trailGABONK-OPEN4K 400:00:0301:08:19.8001:08:23.30+00:22:206:508.8
26HRYC Martyna 420Salco Garmin Team JuniorGRYWAŁDK-OPEN5K 500:00:0201:08:28.1001:08:30.75+00:22:276:508.8
27JAJECZNICA Łukasz 422Browar PodgórzRABKA ZDRÓJM-OPEN19M 2200:00:0401:08:53.5001:08:58.45+00:22:556:538.7
28KRZYŻOWSKI Hubert 429MSZANA DOLNAM-OPEN20M 2300:00:0301:09:27.1501:09:30.85+00:23:276:568.6
29WAROWNY Tomasz 452CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM-OPEN21M 2400:00:1101:10:55.2501:11:06.85+00:25:037:058.5
30JAGLARZ Jarosław 474VellopWILKOWISKOM-OPEN22M 2500:00:0801:12:41.4501:12:49.90+00:26:467:168.3
31SOŁTYS Piotr 461ATHLETICS NYSAŁĄKAM-OPEN23M 2600:00:0201:12:54.5501:12:57.00+00:26:537:178.2
32LIŚKIEWICZ Hubert 430WRSS WGGiOŚ AGHMICHAŁÓWM-OPEN24M 2700:00:0501:14:09.4001:14:15.35+00:28:127:258.1
33STACHERA Ola 442KRYNKIK-OPEN6K 600:00:0601:15:10.5001:15:16.50+00:29:137:318
34ANDRUSIEWICZ Gabriela 400Nowa Huta TeamKRAKOWK-OPEN7K 700:00:0701:16:01.4001:16:09.05+00:30:057:367.9
35DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 410Active AcademyŁYCZANKAK-OPEN8K 800:00:0301:16:06.9001:16:10.30+00:30:077:367.9
36LIGAS Elżbieta 462Mieszkanka Ochotnicy1K 9Tak00:00:0201:16:11.9001:16:14.70+00:30:117:377.9
37MICHAŁEK Jarosław 434One Way TicketKRAKÓWM-OPEN25M 2800:00:0501:16:48.3001:16:53.35+00:30:507:407.8
38SZCZECIŃSKI Krzysztof 443KRAKÓWM-OPEN26M 2900:00:0401:17:00.0001:17:04.85+00:31:017:427.8
39KREROWICZ Grzegorz 428NOWY SACZM-OPEN27M 3000:00:0701:18:19.4501:18:27.15+00:32:237:507.7
40WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 453NOWY TARGK-OPEN9K 1000:00:0401:20:09.8501:20:14.80+00:34:118:017.5
41POCHWAT Błażej 4381SGBKRAKÓWM-OPEN28M 3100:00:1101:21:12.7501:21:24.30+00:35:218:077.4
42MICHAŁEK Sylwia 433Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-OPEN10K 1100:00:0601:21:27.4501:21:33.45+00:35:308:087.4
43SIERANT Michał 464KRAKÓWM-OPEN29M 3200:00:1101:21:48.9501:22:00.30+00:35:578:107.3
44GÓRKA Magdalena 418KAMIONKA WIELKAK-OPEN11K 1200:00:0601:23:25.2001:23:31.90+00:37:288:207.2
45BUCZEK Joanna 406OCHOTNICA GÓRNAMieszkanka Ochotnicy2K 13Tak00:00:0701:23:34.7501:23:42.15+00:37:388:217.2
46SKAŁKA Adam 441NOWY SĄCZM-OPEN30M 3300:00:0701:23:43.4001:23:50.60+00:37:478:227.2
47MIERCZYK Agnieszka 435WARSZAWAK-OPEN12K 1400:00:0701:24:34.5001:24:41.75+00:38:388:277.1
48WILK Wiola 454Active JuraSŁOMNIKIK-OPEN13K 1500:00:0901:25:03.7501:25:12.80+00:39:098:307.1
49ŚLÓSARCZYK Jakub 448KRAKÓWM-OPEN31M 3400:00:0901:25:15.7001:25:24.85+00:39:218:317
50SZCZEŚNIAK Tomek 446ŁOMIANKIM-OPEN32M 3500:00:0401:25:21.6001:25:25.95+00:39:228:327
51WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 455ACTIVE JURAKRAKÓWK-OPEN14K 1600:00:0801:25:41.5001:25:49.95+00:39:468:347
52MICHALIK- ZIELIŃSKA Anna 467Perły MałopolskiKRAKÓWK-OPEN15K 1700:00:0001:30:23.2501:30:23.25+00:44:209:026.6
53MÓL Marlena 437NOWY SĄCZK-OPEN16K 1800:00:0601:30:48.9501:30:55.85+00:44:529:046.6
54DUDA Paweł 411Parkrun ChrzanowCHRZANÓWM-OPEN33M 3600:00:0301:31:54.1001:31:57.35+00:45:549:116.5
55JAKUBOWICZ Malgorzata 423LODZK-OPEN17K 1900:00:0501:33:52.4501:33:58.00+00:47:549:236.4
56DURAS Magdalena 413ŚWIĄTNIKI GÓRNEK-OPEN18K 2000:00:0501:34:41.7501:34:47.10+00:48:439:286.3
57CHMURA Jadwiga 409DEBICAK-OPEN19K 2100:00:0701:37:08.6001:37:16.10+00:51:129:426.2
58BUCHMAN Sebastian 405NOWY SĄCZM-OPEN34M 3700:00:0701:37:09.3001:37:17.15+00:51:139:436.2
59GRZESIK Renata 419RZESZÓWK-OPEN20K 2200:00:1101:41:34.5501:41:46.50+00:55:4310:095.9
60DURAS Izabela 412ŚWIĄTNIKI GÓRNEK-OPEN21K 2300:00:1201:44:12.0001:44:24.70+00:58:2110:255.8
61ZDERSKA Aneta 457SKAWINAK-OPEN22K 2400:00:0601:44:26.5001:44:32.95+00:58:2910:265.7
62BIEL Agnieszka 403KATOWICEK-OPEN23K 2500:00:0601:46:34.5501:46:41.45+01:00:3810:395.6
63ZIĘBA Kuba 458AZS AWF KrakówKRAKÓWM-OPEN35M 3800:00:0101:00:0001:50:25.0001:50:27.00+01:04:235:0211.9
64TYNUS Grzegorz 465NKKFRYDMANM-OPEN36M 3900:00:0301:00:0001:54:26.0001:54:30.00+01:08:265:2611
65SZCZEPANIAK Barbara 444KamienicaKAMIENICAK-OPEN24K 2600:00:1101:54:52.9001:55:03.95+01:09:0011:295.2
66TALARCZYK Marzena 449Łącko RunKRAKÓWK-OPEN25K 2700:00:1001:54:54.4001:55:04.55+01:09:0111:295.2
66KUROWSKA Renata 463ŁĄCKOK-OPEN25K 2700:00:1001:54:53.7001:55:04.55+01:09:0111:295.2
68ŻÓŁKIEWSKA Monika 459Ciepłe KluchyŁĄCKOK-OPEN27K 2900:00:1001:54:54.5001:55:04.65+01:09:0111:295.2
69BARNAŚ Joanna 472OCHOTNICA DOLNAMieszkanka Ochotnicy3K 30Tak00:00:0500:45:0001:55:19.0001:55:25.00+01:09:217:028.5
70KOŚCIÒŁEK Kamil 426NOWY SĄCZM-OPEN37M 4000:00:0301:00:0001:59:17.0001:59:20.00+01:13:165:5510.1
71WINIARCZYK JADACH Beata 477Sokół ZakopaneKRAKÓWK-OPEN28K 3100:00:0201:00:0001:59:31.0001:59:33.00+01:13:295:5710.1
Znaleziono 71 wynik(ów)