GUT WINTER 24

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2020-02-22
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
24 km
Zgłoszonych:
188
Wystartowało:
168
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
168
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuLubań
14km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
24km
Czas
brutto
24km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MAREK Dariusz 289monk sandals teamKRAKÓWM-OPEN1M 100:00:0001:21:3802:09:01.2502:09:02.10 5:2211.2
2TOMASIK Stanisław 341Gorlica Grupa BiegowaSZYMBARKM-OPEN2M 200:00:0201:23:3302:09:38.7002:09:41.25+00:00:395:2411.1
3DOMBROWSKI Maciej 223ATTIQ TeamKRAKÓWM-OPEN3M 300:00:0101:23:4602:12:50.9002:12:52.05+00:03:495:3210.8
4BIERNAWSKI Piotr 210NOWY TARGM-OPEN4M 400:00:0101:26:5102:19:58.5002:20:00.35+00:10:585:4910.3
5BARAN Artur 204DOBRAM-OPEN5M 500:00:0101:33:1702:26:19.0002:26:20.90+00:17:186:059.8
6STUDENCKI Dawid 331KOŚCIELISKOM-OPEN6M 600:00:0101:34:3202:28:44.0502:28:45.20+00:19:436:119.7
7KOCIOŁEK Witold 262KRAKÓWM-OPEN7M 700:00:0101:35:4102:31:11.1502:31:13.10+00:22:116:189.5
8KUREK Jacek 277ŚwietlikowoTYCHYM-OPEN8M 800:00:0301:34:4802:32:29.6002:32:32.60+00:23:306:219.4
9JASNOCH Marcin 251Olusia TeamBYTOMM-OPEN9M 900:00:0201:37:1202:32:53.4502:32:55.70+00:23:536:229.4
10MALINOWSKI Piotr 287STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-OPEN10M 1000:00:0201:36:4602:32:53.9002:32:55.95+00:23:536:229.4
11WILK Katarzyna 352PLEŚNAK-OPEN1K 100:00:0101:41:2102:41:52.4502:41:53.60+00:32:516:448.9
12MATLOK Marek 291SkurczyBykiZABRZEM-OPEN11M 1100:00:0301:43:2502:44:05.6502:44:09.00+00:35:066:508.8
13BRZOZA Adam 214biegamzaparatem.plZAKOPANEM-OPEN12M 1200:00:0201:45:2602:44:33.3002:44:35.70+00:35:336:518.8
14KURNYTA Sławek 278OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec Ochotnicy1M 13Tak00:01:0901:51:2002:51:01.9502:52:11.65+00:43:097:078.4
15GORCZOWSKI Grzegorz 238KAMIENICAM-OPEN13M 1400:00:0501:46:5802:53:18.0002:53:23.20+00:44:217:138.3
16BARAN Piotr 205NOWY SĄCZM-OPEN14M 1500:00:0801:52:0802:57:34.6002:57:43.30+00:48:417:238.1
17KĘSICKI Andrzej 258KRAKÓWM-OPEN15M 1600:00:1101:51:5802:58:08.3502:58:19.70+00:49:177:258.1
18BAROSZ Natalia 380marcinświerteamKRAKÓWK-OPEN2K 200:00:0101:54:2302:59:01.1502:59:02.80+00:50:007:278
19OPAŁKA Damian 302MyRaceWARSZAWAM-OPEN16M 1700:00:0701:51:2402:59:38.9002:59:46.25+00:50:447:298
20BARAN Mateusz 203Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM-OPEN17M 1800:00:0301:54:0203:00:18.4503:00:21.75+00:51:197:308
21ZYCH Katarzyna 373Bonnie & ClydeTARNÓWK-OPEN3K 300:00:0301:55:5403:00:43.9003:00:47.65+00:51:457:318
22TOMCZYK Tomasz 342RMF4RT OCRZABRZEM-OPEN18M 1900:00:0301:53:3603:01:52.0503:01:55.05+00:52:527:347.9
23PASTERNOK Marian 307Zabrzańskie Parkowe BieganieZABRZEM-OPEN19M 2000:00:0801:57:3503:03:06.2503:03:14.45+00:54:127:377.9
24DYLĄG Andrzej 386Piekiełko Family Dylan TeamPIEKIEŁKOM-OPEN20M 2100:00:0301:54:5503:05:56.4503:05:59.75+00:56:577:447.7
25SZNAJDER Jarosław 336DOBCZYCEM-OPEN21M 2200:00:0401:57:2403:07:35.2003:07:39.40+00:58:377:487.7
26DAJCZER Rafał 389WARSZAWAM-OPEN22M 2300:00:0301:55:1303:08:20.0503:08:23.85+00:59:217:507.6
27BODZIOCH Grzegorz 212Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM-OPEN23M 2400:00:1001:57:0903:08:55.1503:09:05.35+01:00:037:527.6
28RZEMIŃSKI Jacek 319STRÓŻEM-OPEN24M 2500:00:0602:00:3103:09:22.7003:09:29.35+01:00:277:537.6
29KOLACHA Patryk 265STUDIO GTSIMIELINM-OPEN25M 2600:00:0202:00:0003:10:46.6003:10:49.35+01:01:477:567.5
30MUCHA Agnieszka 298SIENIAWAK-OPEN4K 400:00:0501:59:4403:10:44.2503:10:49.40+01:01:477:567.5
31WICHA Małgorzata 350WKS WAWELKRAKÓWK-OPEN5K 500:00:0302:05:0303:11:01.8503:11:05.75+01:02:037:577.5
32STANUCHIEWICZ Oskar 328CZĘSTOCHOWAM-OPEN26M 2700:00:0701:59:1603:12:58.8003:13:06.70+01:04:048:027.5
33FALKOWSKI Piotr 227KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM-OPEN27M 2800:00:1302:03:0403:13:21.5003:13:34.90+01:04:328:037.4
34KMITA Krzysztof 261KRAKÓWM-OPEN28M 2900:00:0201:57:5303:13:45.7003:13:48.20+01:04:468:047.4
35GARUS Łukasz 233BYTOMM-OPEN29M 3000:00:0601:59:3303:16:05.5503:16:11.65+01:07:098:107.3
36MACHULIK Marek 285RYBNIKM-OPEN30M 3100:00:2002:02:1403:16:49.1503:17:09.75+01:08:078:127.3
37FORTUNA Marcin 229Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM-OPEN31M 3200:00:2002:03:0803:18:08.6503:18:29.05+01:09:268:157.3
38WODZIEŃ Andrzej 359Pako TeamRZESZÓWM-OPEN32M 3300:00:3101:58:2903:18:02.5003:18:34.00+01:09:318:157.3
39ZALEWSKI Andrzej 370KRAKÓWM-OPEN33M 3400:00:0201:58:0203:18:32.3003:18:34.85+01:09:328:167.3
40WITKOWSKI Łukasz 357KRAKÓWM-OPEN34M 3500:00:1902:04:5003:18:36.4503:18:56.25+01:09:548:167.3
41WIELGOSZ Maria 3516x6 teamLUBLINK-OPEN6K 600:00:2201:58:0400:15:0003:18:39.0003:19:01.00+01:09:587:397.8
42PIWOŃSKI Adam 309GÓRA KALWARIAM-OPEN35M 3600:02:5002:04:4203:16:21.7003:19:12.55+01:10:108:107.3
43KUCZYNSKI Kamil 275KRAKOWM-OPEN36M 3700:00:1202:02:1803:19:32.5503:19:44.70+01:10:428:187.2
44WOŹNICZKA Jolanta 364WoźniczkaWARSZAWAK-OPEN7K 700:00:0102:03:2303:20:08.2503:20:09.70+01:11:078:207.2
45WÓJCIAK Piotr 365OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec Ochotnicy2M 38Tak00:00:1001:59:3503:20:34.1003:20:44.80+01:11:428:217.2
46ANTECKI Jacek 202ŁÓDŹM-OPEN37M 3900:00:0702:08:3403:20:56.3003:21:03.85+01:12:018:227.2
47SADZIK Dariusz 320GrupaLuktrans.plKRAKÓWM-OPEN38M 4000:00:1902:08:3203:20:54.3503:21:13.55+01:12:118:227.2
48DURAS Andrzej 224ŚWIATNIKI GÓRNEM-OPEN39M 4100:00:1402:07:3303:22:14.5003:22:28.85+01:13:268:257.1
49TROCKI Marcin 343KRAKÓWM-OPEN40M 4200:00:2602:06:3203:22:31.0503:22:57.85+01:13:558:267.1
50SIKORSKI Szymon 324KIEŁCZÓWM-OPEN41M 4300:00:0502:08:2403:22:52.1003:22:57.90+01:13:558:277.1
51FRACH Dominik 231SIGMA PIZZA AND BARKRAKÓWM-OPEN42M 4400:00:1202:07:0203:23:46.3003:23:59.20+01:14:578:297.1
52KARGUL Zbigniew 254OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN43M 4500:00:1402:09:5203:24:43.5503:24:57.60+01:15:558:317
53TABIS-HUBKA Rafal 339Zabrzańskie Parkowe BieganieZABRZEM-OPEN44M 4600:00:0802:03:2603:25:10.7003:25:19.20+01:16:178:327
54OSZYWA Damian 304DAMCZI RUNKIELCEM-OPEN45M 4700:00:0702:04:5003:26:16.6503:26:24.55+01:17:228:357
55WOŹNIAK Tomasz 363ŁASKM-OPEN46M 4800:00:1902:08:2703:26:23.1503:26:43.10+01:17:418:367
56KRZYSIEK Mariusz 274KRAKÓWM-OPEN47M 4900:00:1002:15:0103:27:33.6003:27:43.75+01:18:418:386.9
57STĘPEL Marek 329SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-OPEN48M 5000:00:0602:05:5403:28:12.9503:28:19.70+01:19:178:406.9
58BYLINOWSKI Oleg 215RZESZÓWM-OPEN49M 5100:00:0502:11:1603:28:56.2503:29:01.65+01:19:598:426.9
59JĘDRZEJCZYK Agnieszka 253Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK-OPEN8K 800:00:0402:11:0303:28:56.9003:29:01.75+01:19:598:426.9
60WÓJKOWSKI Tomasz 367KATOWICEM-OPEN50M 5200:00:0302:07:5103:29:39.2003:29:42.85+01:20:408:446.9
61BARTOSIEWICZ Adam 206GRYFINOM-OPEN51M 5300:00:0402:12:4003:30:21.8503:30:26.55+01:21:248:456.8
62GUBERNIAK Renata 243KRAKÓWK-OPEN9K 900:00:0602:13:5103:32:24.9003:32:30.95+01:23:288:516.8
63WOJCIECHOWSKA Maria 360JacekBiega Running TeamWARSZAWAK-OPEN10K 1000:00:0402:11:1203:35:06.3503:35:10.60+01:26:088:576.7
64NOWOROLNIK Piotr 384Lubań TylmanowaTYLMANOWAMieszkaniec Ochotnicy3M 54Tak00:01:0902:14:5003:35:06.5003:36:16.40+01:27:148:576.7
65CHOJNACKI Mikołaj 217Warsaw Run ClubWARSZAWAM-OPEN52M 5500:00:2702:13:2303:35:58.2503:36:25.45+01:27:238:596.7
66KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 273Grivel Team / AKS Polonia WarszawaLEGIONOWOM-OPEN53M 5600:00:0402:09:1903:37:41.0503:37:45.85+01:28:439:046.6
67LEŚNIAK Marcin 282BOCHNIAM-OPEN54M 5700:00:1702:15:3503:38:02.4003:38:19.75+01:29:179:056.6
68GAWEŁ Michał 234KRAKÓWM-OPEN55M 5800:00:2802:09:2503:37:54.1503:38:22.50+01:29:209:046.6
69WIŚNIEWSKI Patrycjusz 353KS PEGAZBANIOCHAM-OPEN56M 5900:00:1402:15:3103:38:18.6003:38:32.60+01:29:309:056.6
70SZEWCZYK Mariusz 335KRAKÓWM-OPEN57M 6000:00:1302:19:3603:38:24.7503:38:38.50+01:29:369:066.6
71SYNOWSKA Ania 333WIERZCHOWIEK-OPEN11K 1100:00:0902:15:3103:38:35.6503:38:45.45+01:29:439:066.6
72PARZONKA Michał 306Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM-OPEN58M 6100:00:2102:17:3003:38:27.6503:38:48.85+01:29:469:066.6
73DZIERŻAK Elżbieta 225GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-OPEN12K 1200:00:0602:24:2303:39:08.9003:39:15.85+01:30:139:076.6
74SIKLUCKI Grzegorz 323One Way TicketKRAKÓWM-OPEN59M 6200:00:0502:19:4003:39:18.4003:39:23.70+01:30:219:086.6
75URIBE Manuel 346KRAKOWM-OPEN60M 6300:00:0902:18:5303:39:27.9503:39:37.20+01:30:359:086.6
76SALIŃSKI Bartosz 321Wkurw_TeamKATOWICEM-OPEN61M 6400:00:0602:14:1603:39:37.9503:39:44.40+01:30:429:096.6
77KARKUT Michał 255Fun&RunZABORÓWM-OPEN62M 6500:00:3802:21:2203:39:37.1503:40:15.60+01:31:139:096.6
78CZAPSKI Piotr 219WARSZAWAM-OPEN63M 6600:00:1802:18:2203:41:00.7503:41:19.35+01:32:179:126.5
79OGÓREK Lukasz 300TWARDORZECZKAM-OPEN64M 6700:00:3002:20:1203:40:59.9003:41:29.90+01:32:279:126.5
80CZAMARA Dorota 218JACEKBIEGA RUNNING TEAMOTWOCKK-OPEN13K 1300:00:1202:19:0203:41:36.4503:41:49.05+01:32:469:146.5
81INDEO Simone 248CAGLIARIM-OPEN65M 6800:00:0102:18:5703:42:38.6503:42:40.50+01:33:389:166.5
82GÓRECKI Krzysztof 383PIASECZNOM-OPEN66M 6900:00:3402:21:0903:42:42.9503:43:17.50+01:34:159:166.5
83WITKOWSKI Michal 356JÓZEFÓWM-OPEN67M 7000:00:1602:16:0203:43:34.4503:43:51.25+01:34:499:186.4
84OSIKOWSKA Teresa 303ZAKOPANEK-OPEN14K 1400:00:1402:19:5503:44:01.9503:44:16.25+01:35:149:206.4
85HANDZEL Wioletta 244-WARSZAWAK-OPEN15K 1500:00:0902:22:0903:45:14.4003:45:23.50+01:36:219:236.4
86OŻÓG Paweł 305ZALESIEM-OPEN68M 7100:00:3402:22:1103:45:49.7003:46:24.35+01:37:229:246.4
87MAJKOWSKA Anna 286WatahaRzeszówSTOBIERNAK-OPEN16K 1600:00:2902:25:4003:49:12.4003:49:41.55+01:40:399:336.3
88STOLARZ Grzegorz 330Niepołomice BiegająZABAWAM-OPEN69M 7200:00:1602:22:2203:49:49.7503:50:06.25+01:41:049:346.3
89HOŁUJ Andrzej 246KRAKÓWM-OPEN70M 7300:00:3202:20:0003:49:37.8503:50:10.15+01:41:089:346.3
90ZYSK Paweł 374JANÓWKAM-OPEN71M 7400:00:0302:19:3503:50:27.4003:50:30.40+01:41:289:366.2
91SEREMET Piotr 322TARNÓWM-OPEN72M 7500:00:1702:22:4603:51:47.1503:52:04.50+01:43:029:396.2
92BASTER Aleksandra 207KRAKÓWK-OPEN17K 1700:00:0502:13:3703:53:15.3003:53:21.05+01:44:189:436.2
93MICHALSKI Michał 295FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM-OPEN73M 7600:00:0502:13:4103:53:15.6503:53:21.10+01:44:199:436.2
94BIELIŃSKI Tomasz 209BYDGOSZCZM-OPEN74M 7700:00:3602:22:1203:53:44.9503:54:21.75+01:45:199:446.2
95WÓJCIAK Ewelina 366RAWA MAZOWIECKAK-OPEN18K 1800:00:2702:27:3103:54:11.5503:54:39.30+01:45:379:456.1
96LASKA Anna 280OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK-OPEN19K 1900:00:1002:28:2103:55:09.8003:55:20.65+01:46:189:476.1
97ZUZANNA Zaloga 372Be AliveWARSZAWAK-OPEN20K 2000:00:1502:27:4003:57:15.0503:57:31.00+01:48:289:536.1
98WALNIK Rafał 347KRAKÓWM-OPEN75M 7800:00:0902:27:4103:57:45.3503:57:55.15+01:48:539:546.1
99WIŚNIEWSKI Michał 354KRAKÓWM-OPEN76M 7900:00:3902:24:2803:57:32.3003:58:11.35+01:49:099:536.1
100GNOT Krzysztof 237OPOLEM-OPEN77M 8000:00:3102:22:3903:57:53.8003:58:24.90+01:49:229:546.1
101MATRACKI Sebastian 292bbl OstrowiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN78M 8100:00:2502:18:5603:59:03.3503:59:29.10+01:50:279:576
102DĄBROWSKI Łukasz 378OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN79M 8200:00:1202:29:1303:59:17.3003:59:29.30+01:50:279:586
103PULSAKOWSKA Barbara 377OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIK-OPEN21K 2100:00:1302:29:1603:59:16.2003:59:29.45+01:50:279:586
104POWAŁKA Piotr 310OŻARÓW MAZOWIECKIM-OPEN80M 8300:00:0502:14:5403:59:36.6003:59:42.05+01:50:399:596
105KOWALCZYK Anna 271Dogoń Grodzisk MazowieckiCZARNY LASK-OPEN22K 2200:00:2302:31:0203:59:31.0003:59:54.75+01:50:529:586
105BUDNY Aleksandra 381Krasnik BiegaJÓZEFINK-OPEN22K 2200:00:1802:31:1603:59:36.6503:59:54.75+01:50:529:596
107WIUŃSKA- ZYWERT Agnieszka 382POBIEDZISKAK-OPEN24K 2400:00:3202:28:1103:59:25.8503:59:58.25+01:50:569:586
108WRONA Sylwester 368KRAKÓWM-OPEN81M 8400:00:1502:27:0604:00:02.1004:00:17.45+01:51:1510:006
109GRZESIK Michał 240RZESZÓWM-OPEN82M 8500:00:1802:27:1404:00:15.1504:00:33.25+01:51:3110:006
110BAZYDŁO Marcelina 387ZAKOPANEK-OPEN25K 2500:00:1302:31:5604:00:29.5004:00:43.20+01:51:4110:016
111TOCZEWSKA Anna 340JacekBiega Running TeamWARSZAWAK-OPEN26K 2600:00:1202:27:5304:00:38.1504:00:50.45+01:51:4810:016
112RUSSI Frank 318Team ConsairHELSINKIM-OPEN83M 8600:00:2302:42:5004:00:57.5004:01:20.95+01:52:1810:026
113ADAMCZYK Bartosz 201ŻORYM-OPEN84M 8700:00:3002:42:4904:00:54.2504:01:24.25+01:52:2210:026
114ROZMUS Marzena 317FRELKI LOTAJOMBOJSZOWYK-OPEN27K 2700:00:2502:32:0304:02:21.9504:02:47.45+01:53:4510:055.9
115BĘBEN Robert 208OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM-OPEN85M 8800:00:1902:34:3904:02:55.8504:03:15.15+01:54:1310:075.9
116SŁOWIK Justyna 327OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN28K 2800:00:1902:34:4304:02:55.9504:03:15.25+01:54:1310:075.9
117KOWAL Piotr 270KowaxWARSZAWAM-OPEN86M 8900:00:1602:27:2904:03:00.5004:03:17.45+01:54:1510:075.9
118HEJMEJ Kamila 245NOWY SĄCZK-OPEN29K 2900:00:1302:31:5204:03:13.5504:03:26.65+01:54:2410:085.9
119KONS Katarzyna 266ŁĄCZANYK-OPEN30K 3000:00:1002:37:3104:06:18.8504:06:28.95+01:57:2610:155.8
120KOEHLER Ola 263KRAKÓWK-OPEN31K 3100:00:0402:21:0004:07:04.6004:07:08.95+01:58:0610:175.8
121KOEHLER Krzysztof 264KD ŻukiKRAKÓWM-OPEN87M 9000:00:0902:16:2304:07:03.0004:07:12.15+01:58:1010:175.8
122KOPACKA Edyta 267KB SobótkaWROCŁAWK-OPEN32K 3200:00:1702:35:5504:07:04.0004:07:21.95+01:58:1910:175.8
123SKRZYPEK Patrycja 326ŁÓDŹK-OPEN33K 3300:00:1102:33:3004:09:33.1504:09:45.00+02:00:4210:235.8
124DOBIES Agnieszka 220Stay InsaneLUBLINK-OPEN34K 3400:00:1602:37:0304:09:46.4004:10:02.40+02:01:0010:245.8
125SZCZEPANEK Monika 334LUBLINK-OPEN35K 3500:00:1502:36:2004:09:55.5004:10:11.00+02:01:0810:245.8
126PRZYBYLSKI Michał 311Transporeon Running TeamZABIERZÓWM-OPEN88M 9100:00:2302:27:1904:09:48.8004:10:12.25+02:01:1010:245.8
127ZARĘBA Andrzej 371Liugong Dressta Machinery Active TeamSTALOWA WOLAM-OPEN89M 9200:00:2302:26:2304:09:49.7004:10:12.85+02:01:1010:245.8
128CHWIŃSKA Joanna 385WARSZAWAK-OPEN36K 3600:03:0302:31:4704:07:24.8004:10:27.80+02:01:2510:185.8
129FITT Konrad 228KRAKÓWM-OPEN90M 9300:00:2902:27:3204:10:46.6504:11:16.00+02:02:1310:265.7
130WŁODARSKI Piotrek 358ALEKSANDRIA DRUGAM-OPEN91M 9400:00:2102:30:1104:11:12.0504:11:33.05+02:02:3010:285.7
131KRAVETS Anastasiia 272TransporeonKRAKOWK-OPEN37K 3700:00:5902:40:0104:11:24.2004:12:23.20+02:03:2110:285.7
132TUCHOLKA Marta 379ZUKKRAKOWK-OPEN38K 3800:00:1502:34:5104:12:57.7504:13:12.95+02:04:1010:325.7
133KITOWSKA Anna 259GLOGOW MALOPOLSKIK-OPEN39K 3900:00:0602:35:5104:13:20.2004:13:26.95+02:04:2410:335.7
134TUSIŃSKI Seweryn 344OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN92M 9500:00:1602:34:5904:15:12.3004:15:28.50+02:06:2610:385.6
135HRYSZCZYSZYN Marcin 247KRAKÓWM-OPEN93M 9600:00:1902:37:1604:17:20.0504:17:39.25+02:08:3710:435.6
136WĄSOWSKA Jagoda 348KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK-OPEN40K 4000:00:3502:44:2404:18:21.6004:18:57.10+02:09:5510:455.6
137ABRAMIUK Michał 200WARSZAWAM-OPEN94M 9700:00:2802:40:3704:21:22.3504:21:51.00+02:12:4810:535.5
138WEGNER Jacek 349Decathlon RybnikGASZOWICEM-OPEN95M 9800:00:2802:28:5204:22:33.3504:23:01.80+02:13:5910:565.5
139MILKOWSKA Justyna 297Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKK-OPEN41K 4100:00:2102:52:2804:28:56.4504:29:17.50+02:20:1511:125.4
140KORNIŁOW Piotr 268WARSZAWAM-OPEN96M 9900:00:3302:54:0204:30:05.8504:30:39.60+02:21:3711:155.3
141CENDRZAK Katarzyna 216KRAKÓWK-OPEN42K 4200:00:5902:50:4404:31:17.5504:32:16.90+02:23:1411:185.3
142KITOWSKI Bartosz 260Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM-OPEN97M 10000:00:0702:32:1004:34:12.8004:34:20.15+02:25:1811:255.3
143RELUGA Dariusz 316ŁOMIANKIM-OPEN98M 10100:00:3702:32:5204:33:55.3004:34:33.25+02:25:3111:245.3
144JAWOROWICZ Dobrochna 252KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAK-OPEN43K 4300:00:3502:46:2804:34:31.3004:35:06.45+02:26:0411:265.2
145ŻAK Oliwia 375Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK-OPEN44K 4400:00:3602:45:4404:37:41.2004:38:17.25+02:29:1511:345.2
146JAROSZ-PIWONSKA Aldona 250GÓRA KALWARIA‚ POW. PIASECZYŃSKIK-OPEN45K 4500:00:3902:45:5604:37:40.1004:38:19.25+02:29:1711:345.2
147MICHALIK Justyna 294Zabierzow biegaZABIERZOWK-OPEN46K 4600:00:2702:51:2604:38:27.2504:38:55.10+02:29:5311:365.2
148DOBIJA Ania 221SZCZYRKK-OPEN47K 4700:00:2802:51:3604:38:26.8004:38:55.15+02:29:5311:365.2
149KULA Piotr 276ZdezorientowaniWARSZAWAM-OPEN99M 10200:00:1102:35:5404:40:24.1504:40:35.75+02:31:3311:415.1
150DZIK Piotr 226KRAKÓWM-OPEN100M 10300:00:0002:43:2604:44:29.1004:44:29.10+02:35:2711:515.1
151WYDRO Rafał 369Fin&RunSTRZYŻÓWM-OPEN101M 10400:00:0003:13:3404:44:41.6504:44:41.65+02:35:3911:515.1
152MACHTAŁOWICZ Beata 284ŁÓDŹK-OPEN48K 4800:00:2602:54:5604:46:03.8504:46:30.10+02:37:2811:555
153MAŁGORZATA Modelska 288Terapia RuchemKRAKÓWK-OPEN49K 4900:00:1102:55:2704:46:20.0004:46:31.15+02:37:2911:555
154GRZEŚKOWIAK Agnieszka 242Borowiny biegajoSKIERNIEWICEK-OPEN50K 5000:00:2602:49:1904:47:18.8504:47:45.35+02:38:4311:585
155GRZEŚKOWIAK Marek 241Borowiny biegajoSKIERNIEWICEM-OPEN102M 10500:00:2602:49:2504:47:19.4004:47:45.40+02:38:4311:585
156TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 345Biegnę ‚żeby Bartek mógł biegać/ wkurw_teamZAGNAŃSKK-OPEN51K 5100:00:0803:00:0004:47:56.9504:48:05.15+02:39:0311:595
157MIĘTKA Krzysztof 296KRAKÓWM-OPEN103M 10600:00:0402:46:5504:49:25.9504:49:30.45+02:40:2812:035
158FOTYGA Agnieszka 230OstroBiecOSTROWIEC SW.K-OPEN52K 5200:00:0803:07:0804:50:09.1004:50:17.60+02:41:1512:055
159MARYNIAK Katarzyna 290Wybiegaj siebieLEGIONOWOK-OPEN53K 5300:00:2003:03:5004:55:16.3504:55:36.95+02:46:3412:184.9
160BRAŃKA Paweł 213BIELSKO- BIAŁAM-OPEN104M 10700:00:3003:06:5105:00:51.3005:01:22.10+02:52:2012:324.8
161DOBOSZ Damian 222KRAKÓWM-OPEN105M 10800:00:1402:51:3405:03:02.5005:03:17.15+02:54:1512:374.8
162SZPAKOWSKI Andrzej 337Fun&RunWIŚNIOWAM-OPEN106M 10900:00:0003:13:4005:04:03.6505:04:03.65+02:55:0112:404.7
163RADWAN Jakub 313WROCŁAWM-OPEN107M 11000:00:2602:52:3705:13:39.0505:14:05.40+03:05:0313:044.6
164RADWAN Olimpia 312WROCŁAWK-OPEN54K 5400:00:2502:52:4705:13:41.3005:14:06.75+03:05:0413:044.6
165GERLE-KOTULA Anna 235KATOWICEK-OPEN55K 5500:00:0903:14:2205:15:41.1505:15:51.00+03:06:4813:094.6
166KOTULA Jakub 269KATOWICEM-OPEN108M 11100:00:1003:14:0505:15:41.1505:15:51.35+03:06:4913:094.6
167JANICKA Katarzyna 249WARSZAWAK-OPEN56K 5600:00:2103:25:4205:34:07.2505:34:28.95+03:25:2613:554.3
168RATAJCZAK Anna 315Hernik TeamDOLSKK-OPEN57K 5700:00:3003:49:2805:59:04.5005:59:35.05+03:50:3214:574
Znaleziono 168 wynik(ów)